Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siilike3d
HV vaatleja
siilike3d

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 21:31:02 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Indrekus kirjutas:
Täna toimuvad DVB-C võrgus mingid imelikud asjad. Iga natukese aja tagant toimuks nagu paari sekundiline signaali katkestus.

Just tahtsin küsida kas mul ainukesena lööb mingi aja tagant pildi mustaks...
Helistada pole vist mõtet icon_lol.gif


Ja mina arvasin ,et telekas hakkab mul pekki minema. thumbs_down.gif

_________________
Farlight 84
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Vant
HV vaatleja
e-Vant

liitunud: 19.12.2010




sõnum 14.02.2018 00:29:17 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Indrekus kirjutas:
Täna toimuvad DVB-C võrgus mingid imelikud asjad. Iga natukese aja tagant toimuks nagu paari sekundiline signaali katkestus.

Just tahtsin küsida kas mul ainukesena lööb mingi aja tagant pildi mustaks...
Helistada pole vist mõtet icon_lol.gif


Kui samal ajal kava vaatad, tekivad ülesse vasakusse nurka kaks hoiatusmärki. Need on seal umbes 5 sekundit ja kui ära kaovad, lähebki pilt korraks mustaks.

Kas kellelgi sellist asja on olnud, et starboxil järelvaatamisel hääl on aga pilti pole?

_________________
Windscribe - FREE VPN - Estonian server
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2018 00:37:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kellelgi sellist asja on olnud, et starboxil järelvaatamisel hääl on aga pilti pole?

vanad sony ja philipsi telekad. oli teema hdmi turvastandardi ühildumatuses.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 14.02.2018 09:33:27 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et polegi vaja hakata telekaga jäneseid loopima. Pildikatkestused siiski seega Elisa viga thumbs_up.gif
Mul viskab samuti pildi paariks sekundiks mustaks.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 14.02.2018 10:35:11 vasta tsitaadiga

Teenuse kvaliteet pole pärast ühinemist muutunud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.02.2018 12:25:15 vasta tsitaadiga

(kaitse) relvastus, olgu ta kui tahes kaasaegne, see on surnud raud, kui seda usaldatakse ilma väljaõppeta meeskonna kätte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 14:36:13 vasta tsitaadiga

Mis selle Elisa Elamus saatekavaga + saadetega lahti on? Mõned saated on jupitatud väikesteks tükkideks ja kui avada, siis on saate pikkuseks mõnikümmend sekundit kuni minut. Tervet saadet põhimõtteliselt vaadata ei saagi.

On sellele rohtu kasutaja poole pealt?

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 14.02.2018 15:57:21 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
(kaitse) relvastus, olgu ta kui tahes kaasaegne, see on surnud raud, kui seda usaldatakse ilma väljaõppeta meeskonna kätte.

pakkugu siis kompi või miskit. kle isegi stvs on nii kui suurem rikke on. pakutakse mõnd teemapaketti tasuta mõneks kuuks jne..
kempi kirjutas:
Mis selle Elisa Elamus saatekavaga + saadetega lahti on? Mõned saated on jupitatud väikesteks tükkideks ja kui avada, siis on saate pikkuseks mõnikümmend sekundit kuni minut. Tervet saadet põhimõtteliselt vaadata ei saagi.

On sellele rohtu kasutaja poole pealt?

ilmselt mitte epg tuleb elisa serverist

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 17:58:14 vasta tsitaadiga

Miks üldse toppida Bingele Plexi appi peale kui selle encoder vigane ning subtiitrid ei tööta...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 02:10:12 vasta tsitaadiga

ja endiselt pole ma Bingega Netflixi tööle saanud, ütleb lihtsalt, et teenus pole ühendatud ja viskab välja ilma, et saaks enda log in andmeid sisestada. Tõeline elamus icon_evil.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 15.02.2018 07:04:48 vasta tsitaadiga

Mul töötab NF ilusti näiteks.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 09:31:58 vasta tsitaadiga

Mul töötas NF ka probleemideta, samas Deezer ei hakanudki normaalselt tööle.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2018 10:13:33 vasta tsitaadiga

huvitav, kas kuskil soomes pakutakse klientidele ka samasugust teenist..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 15.02.2018 10:32:31 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
ja endiselt pole ma Bingega Netflixi tööle saanud, ütleb lihtsalt, et teenus pole ühendatud ja viskab välja ilma, et saaks enda log in andmeid sisestada. Tõeline elamus icon_evil.gif


Mul töötas ilusti, aga ega sealt midagi erilist vaadata ei ole- puuduvad ka eesti keelsed subtiitrid. Aga noh kuu aega saad vaadata tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 15.02.2018 14:34:41 vasta tsitaadiga

Mul oli ka pettumus, et macgyverit ega ncis pole thumbs_down.gif

Aga siiski miskit on vaadata, mugavam kui torrentiga jebiitada.

Inglise keelsed supakad on, need mulle sobivad.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2018 17:13:48 vasta tsitaadiga

Binge menüü ja kasutajamugavus on parim mis ma kasutanud olen. Kiire, mugav, põnev. Starbox on selle kõrval täielik ikaldus.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 20:44:30 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Binge menüü ja kasutajamugavus on parim mis ma kasutanud olen. Kiire, mugav, põnev. Starbox on selle kõrval täielik ikaldus.

thumbs_up.gif ja tühja see pildi kvaliteet, põhiline et menüü lippab.
Olen sinuga menüü kiiruse osas nõus, kõik muu alates puldist, pildist ja menüü ülesehitusest on BS.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 22:01:32 vasta tsitaadiga

indrekp, õnneks on sul valikuvõimalus ning kasutad paremat teenust.
Mulle igatahes Binge sobib ja ka pere ei nurise. Timeshift, mida mõni teine teenusepakkuja pole tahtnud kuidagi juurutada, leiab meil kuidagi eriti kasutust. Mingi anomaalia ilmselt.
Lisaks päris salvestus kuus kuud, kui tead, et kahe nädalaga, mida enamus televaatajaid uuringute põhjal suutvat aga mõni näed, ei saa vaatamisega hakkama, ehk selle lühikese ajaga ei jõua vahel teleri ette, et huvipakkuv saade või seebikas ära vaadata. Siis aitab salvestuste hoidmine kuus kuud. Ja jällegi anomaalia, täitsa vajadustele vastav teenus.

Pilt võiks HD olla, aga eks kunagi ka jõuab sinnani.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2018 22:07:22 vasta tsitaadiga

Pildikvaliteedi üle ei nurise - varem oli kehvem nüüd justkui paremaks läinud ja väga ok vaadata.
Ei saa aru mida sa, indrek, menüü ülesehituse ja puldi juures jonnid...

Meeldin et eraldi selle peamenüü nupp kus viimati vaadatud kanal ja hetkel popid saated. Meeldib et eraldi guide nupp. Igati lihtne puhas ja arusaadav menüü.

Puldi ülesehitus sama nagu traditsioonilised puldid ikka. Numbrinuppe on vaja et otsingut kasutada. Otsingust leiab mugavalt soovitava saate osad.

Igaühele oma aga mulle jättis juba kahe päevaga kodus väga hea mulje ja lõpetan oma teise teleteenuse mis siiani oli.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 22:09:17 vasta tsitaadiga

jägaja, see on tegelikult naljakas kui aastaid raiuti siin pildikvaliteedi teemal siis nüüd tuled sina ja rõhutad, et oluline on timeshift, saastaseebika kuueks kuuks salvestamine ja noh, hd võiks olla aga ehk kunagi jõuab icon_biggrin.gif

HD jaoks on viimane aeg ütleks mina, kahjuks pole see igasse kodusse võmeline jõudma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2018 22:20:03 vasta tsitaadiga

Olgem ausad...see kanal2 ja ETV HD on paras mähkmetäide kui muidu igapäevaselt Netflixi vaatad.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 22:25:22 vasta tsitaadiga

indrekp, HD on oluline, kuid see on ainult silmailu, mida võib nõrkemiseni vaadata ka muudest kanalitest. Sisu seal ainult pole, kaua sa seda liblika lendlemist lilleõiele ikka vahtida jõuad.
Netflix (F)HD sisu, mida ka Binge võimaldab, ei pakkunud aga mulle mingit põnevust. 4K on ka võimalik vaadata, mis aga ei vasta vaataja soovidele sisu suhtes.

Ma eelistaksin igal hetkel HD telepilti, vaieldamatult. Hetkel aga on sisu ja kasutajakogemus, mis HD üle trumpab. K2 ja TV3 on kuidagi väljunud vaadatavate kanalite levialast, ERR kanalid aga HDs ka Bingega nähtavad, kuigi ilma eelpooltoodud lisavõimalusteta, ehk ainult reaalajas.
Ma ei ole kindlasti FashionTV4K fänn, aga eks igale oma, kes ainult piksleid vaatab, on õnnega koos, meil selliseid mõttetuid HD kanalite lisapaketi sisu käima ei pandudki. Polnud midagi vaadata sealt. Maksin aga tarbida soovijaid polnud. Läks kinni ära.
indrekp kirjutas:
jägaja, siis nüüd tuled sina ja rõhutad, et oluline on timeshift, saastaseebika kuueks kuuks salvestamine ja noh,.

Ning kes,mis kuradi töll sa selline oled, et minu tarbimiseelistustele vastavat sisu saastaks tembeldad. Sa ikka eriline halvustav piiks, ise teadmata, mis ma vaatan ja mida heaks pean.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2018 22:38:17 vasta tsitaadiga

jägaja, igal kasutajal on prioriteedid, oluline on see, et kahes erinevas teemas endaga vastuollu ei minda.
mul ei ole tõesti meeles, mis sinule tähtsam on aga püüan nüüd meeles pidada.

mina olen reaalselt käed bingele külge pannud ja kuna ma niigi tv huviline pole, oli see alla arvestust kogemus sisu tarbimises.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.02.2018 22:49:50 vasta tsitaadiga

Ma hetkel seiklen põhiliselt Elisa teemas, selles teises mainitus, ma vahel loen viimaseid "uudiseid" aga sõna pole ammu võtnud. Kuid nagu näha, seal võtavad sõna minu mõttekloonid icon_cool.gif

Tegelikult on Binge kogemus halvemaks läinud peale Starmani serveritele üleminekut. Igasugu trikke ja puudujääke tekkinud, mis varasemalt puudusid ja millise funktsionaalsuse toimimist algul kiitsin. Siis oli tegu ilmselt Elisa poolse teenuse hostinguga veel.
Asjas sees olijad ikka mainivad, et see vanasti Starmani nimega serveripark ei suuda jooksutada kogu seda väljamõeldud teenustepaketti ja sealt kõik need probleemid.
Kurat, siin menüü loogika on sobivam, kanalite valik on ka teine ja uudsem, aga nüüd jebivad ja hoiavad tõhusama teenusepakkuja poolse riistvara võimekuse pealt kokku. icon_evil.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2018 22:55:52 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja, see on tegelikult naljakas kui aastaid raiuti siin pildikvaliteedi teemal siis nüüd tuled sina ja rõhutad, et oluline on timeshift, saastaseebika kuueks kuuks salvestamine ja noh, hd võiks olla aga ehk kunagi jõuab icon_biggrin.gif

HD jaoks on viimane aeg ütleks mina, kahjuks pole see igasse kodusse võmeline jõudma.

Mina jällegi tulen siia teemasse Teliat tänama. Lõpuks ometi on saadaval TBN Baltija HD ja Entusiast TV HD. Kõigist võimalikest ootasin esimestena see aasta kevad-talvel just neid. Loodame varsti ka värskelt lisandunud TB7 RUS -i HD kasukas näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.02.2018 22:59:22 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
jägaja, see on tegelikult naljakas kui aastaid raiuti siin pildikvaliteedi teemal siis nüüd tuled sina ja rõhutad, et oluline on timeshift, saastaseebika kuueks kuuks salvestamine ja noh, hd võiks olla aga ehk kunagi jõuab icon_biggrin.gif

HD jaoks on viimane aeg ütleks mina, kahjuks pole see igasse kodusse võmeline jõudma.

Mina jällegi tulen siia teemasse Teliat tänama. Lõpuks ometi on saadaval TBN Baltija HD ja Entusiast TV HD. Kõigist võimalikest ootasin esimestena see aasta kevad-talvel just neid. Loodame varsti ka värskelt lisandunud TB7 RUS -i HD kasukas näha.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:26:11 vasta tsitaadiga

Kaua nad seal kirjadele vastavad?
Saatsin kaks nädalat tagasi oma soovid teele ja uurisin, et mis oleks nende poolne pakkumine. Siiani ootan thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:50:53 vasta tsitaadiga

Omal ajal Elisasse kirjutades ei saanudki vastuseid.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:54:13 vasta tsitaadiga

Minu meelest mailidele vastamises ei hiilatud Starmani ajal ka.
Eelmise aasta lõpus oli üks Zoombox vaja ringi regada. Läks kuu ja natuke peale. icon_evil.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:55:38 vasta tsitaadiga

Starmani ajal imo vastati paari päevaga.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.02.2018 20:38:05 vasta tsitaadiga

Binges on ka hetkel negatiivne elamus 101%. thumbs_down.gif
Hulk aega on juba aegajalt visanud edastatava kanali pildi küljesuhte 16:9 pealt 21:9 peale, ehk siis pilt surutakse plalt ja alt kokku, nii et mustad ribad ülal ja all.
Vaatasin seebikat ning korraga pani osa lõpul pildi pange.
Uuesti käima pannes on 80% kanalitest vähemalt sellised ülalt ja alt kokku surutud. Aga mitte kõik kanalid pole sellised, Viasati kanalid on normaalsed ja veel mõned.
Hetkel pilt kiilub kinni ka veel kanalitel.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 21:15:58 vasta tsitaadiga

jägaja, aga menüü on jätkuvalt kiire ja sujuv? icon_biggrin.gif siis on ju oluline osa ikkagi korras.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 16.02.2018 21:49:23 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kaua nad seal kirjadele vastavad?
Saatsin kaks nädalat tagasi oma soovid teele ja uurisin, et mis oleks nende poolne pakkumine. Siiani ootan thumbs_down.gif


31.01 saadetud kirjale sain vastuse 15.02 yawn.gif
Ja ära siis oma soovidele just väga sügavalt mõtestatud vastust oota - minule saadeti vastuseks reklaamtekstid ja Elisa Elamuse teenuse tingimused icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.02.2018 21:57:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja, aga menüü on jätkuvalt kiire ja sujuv? icon_biggrin.gif siis on ju oluline osa ikkagi korras.


Oi oled huumorimees küll.

Mul pole hetkel vee modagi juhtunud ja pildikvaliteet on korras.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2018 23:08:52 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga mis see kõnekeskus siia puutub - huvitav, kas Starmanil siis personaliosakonda polegi, mis oskaks tööle võtta tehnikud kes tunnevad ametit s.t. erialalaseid proff-oskusi ja siis on ju kriitilised telefonikõned telefonikeskusesse tulemata icon_biggrin.gif
Tõsi, see mees tahab palka, aga siis tuleb talle maksta, et ta ei peaks end haltuuraga nii ära väsitama, et põhitööd enam teha ei suudagi 8)



Kust need oskused tulema peaks? Järjekorrad olla uksetaga..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 16.02.2018 23:43:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tegelikult on Binge kogemus halvemaks läinud peale Starmani serveritele üleminekut. Igasugu trikke ja puudujääke tekkinud, mis varasemalt puudusid ja millise funktsionaalsuse toimimist algul kiitsin. Siis oli tegu ilmselt Elisa poolse teenuse hostinguga veel.
Asjas sees olijad ikka mainivad, et see vanasti Starmani nimega serveripark ei suuda jooksutada kogu seda väljamõeldud teenustepaketti ja sealt kõik need probleemid.


Äkki valgustad natuke lähemalt ? Mis serveritele see üleminek täpsemalt toimus ja kuna ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.02.2018 15:27:39 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
jägaja, aga menüü on jätkuvalt kiire ja sujuv? icon_biggrin.gif siis on ju oluline osa ikkagi korras.

Oi oled huumorimees küll.
Mul pole hetkel vee modagi juhtunud ja pildikvaliteet on korras.


huumorimees ei tea, et selle menüü vahendusel saab ETV-HD kanaleid ikka probleemideta vaadata, lisaks igusugu muid lahendusi tarbida ja kasvõi Full HD resoga videosid juutuubist (mul paremat telekat pole, et 4K peale peaks kvaliteedi seadma) vaadata.
Siin konkurent pakub ainult 720p resot väljundisse by default juba pikka aega, sea seal sätetes, mis iganes tahad, ikka 720p thumbs_down.gif Kui ikka on alati digiboksi käivitamisel kannatust sinna säteteni kerida, et teha muudatus, mis muudatust ka vahel ei too. icon_evil.gif
Täpsemalt saab vastavast teemast lugeda kasutajate tagasisidet.

Huvitav, et Elisa Elamus (binge) menüüs olevas kanalikuvas olid ka saated 21:9 ehk mustade ribadega ülal ja all. Mingi aeg hiljem läks korda tagasi. Ei taibanud androidi äpis kontrollida, et mis seal kuvatakse.

Markos kirjutas:
tsitaat:
Tegelikult on Binge kogemus halvemaks läinud peale Starmani serveritele üleminekut. Igasugu trikke ja puudujääke tekkinud, mis varasemalt puudusid ja millise funktsionaalsuse toimimist algul kiitsin. Siis oli tegu ilmselt Elisa poolse teenuse hostinguga veel.
Asjas sees olijad ikka mainivad, et see vanasti Starmani nimega serveripark ei suuda jooksutada kogu seda väljamõeldud teenustepaketti ja sealt kõik need probleemid.


Äkki valgustad natuke lähemalt ? Mis serveritele see üleminek täpsemalt toimus ja kuna ?

Ütleme nii, et erinevad allikad on igasugu väiteid välja käinud, mida ka siinsamas teemas öeldud. Kas uskuda seda põhjendust toimuvate probleemide lahtiseletamise seletamiseks, on juba iga kuulaja-lugeja hinnata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.02.2018 16:46:26 vasta tsitaadiga

Etv HD ja K2 HD olemas sul jägaja?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 17:33:47 vasta tsitaadiga

tuletage ise meelde, koos starmaniga osteti ka teine ettevõte. arvasin, et kogu jant on platvormide kokku viimine ühte serveriparki. kõigest teooria.
https://www.smn.ee/blog/elisa-ostab-santa-monica-networksi/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.02.2018 17:49:54 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Etv HD ja K2 HD olemas sul jägaja?


ETV HD mitmest allikast, Kanal2 on soovi korral vaadatav Telia IPTV aadressilt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 19:45:14 vasta tsitaadiga

https://www.cv.ee/toopakkumine/elisa-eesti-as/interneti-keskseadmete-docsis-pon-spetsialist-f3533294.html

Minge tehke paremaks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.02.2018 21:55:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ütleme nii, et erinevad allikad on igasugu väiteid välja käinud, mida ka siinsamas teemas öeldud. Kas uskuda seda põhjendust toimuvate probleemide lahtiseletamise seletamiseks, on juba iga kuulaja-lugeja hinnata.


Võibolla tuleks oma allikatele siis otsa vaadata ja valida vähe adekvaatsemad, mitte sellist asjatundmatut mula ajada. Binge ja SB on kaks täiesti erinevat teenust, erinevatel platvormidel ja igasugune füüsiline kokkupuude puudub. Mis aga SB'sse puutub, siis seda teemat paraku ei kommenteeri ja ei oskagi enam kommenteerida, võib ainult aimata, aga see poleks objektiivne.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 22:18:40 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Ütleme nii, et erinevad allikad on igasugu väiteid välja käinud, mida ka siinsamas teemas öeldud. Kas uskuda seda põhjendust toimuvate probleemide lahtiseletamise seletamiseks, on juba iga kuulaja-lugeja hinnata.


Võibolla tuleks oma allikatele siis otsa vaadata ja valida vähe adekvaatsemad, mitte sellist asjatundmatut mula ajada. Binge ja SB on kaks täiesti erinevat teenust, erinevatel platvormidel ja igasugune füüsiline kokkupuude puudub. Mis aga SB'sse puutub, siis seda teemat paraku ei kommenteeri ja ei oskagi enam kommenteerida, võib ainult aimata, aga see poleks objektiivne.



Pagan, Markos! Rikkusid ilusa järjeloo ära, oleks soovinud näha, kaugele see "naabrinaine saunas kuulis, kuidas naaberküla naabrimees saunas teadis rääkida kolm küla edasi saunas olevat öeldud" jõuab!
Sunnitakse ikka nõustuma, et teatud teemad lähevad perefoorumiks väga kähku.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 18.02.2018 03:41:54 vasta tsitaadiga

Nüüd kus tv3 ja tv6 lähevad ka HD-sse läheb see ajamasina värk veel nõmedamaks. Tahaks teada millal on lootust HD kanaleid ajamasinas näha?! 😬😬
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.02.2018 14:32:29 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Võibolla tuleks oma allikatele siis otsa vaadata ja valida vähe adekvaatsemad, mitte sellist asjatundmatut mula ajada. Binge ja SB on kaks täiesti erinevat teenust, erinevatel platvormidel ja igasugune füüsiline kokkupuude puudub.

Mu allika(te)l pole häda midagi, foorumis mingi tegelase mulin on pigem selline NSR. Kas paned pildi kokku või mitte.
Jah, vanasti oli Starman ja Elisa kaks erinevat teenusepakkujat oma lahendustega. Kindlasti aga saavad teenused åhel hetkel üheks, sest kes ikka sama asja jaoks erinevaid platvorme tahab töös hoida. Kas juba ühinevad või juhtub see natuke kaugemas tulevikus, pole teada. Ei hivita ka väga.
Küll aga huvitab, et tellitud teenus minu jaoks töötaks probleemideta.

jägaja kirjutas:
Huvitav, et Elisa Elamus (binge) menüüs olevas kanalikuvas olid ka saated 21:9 ehk mustade ribadega ülal ja all. Mingi aeg hiljem läks korda tagasi. Ei taibanud androidi äpis kontrollida, et mis seal kuvatakse.


Jep, hetkel ETV peal suusamaraton 3 osa ja viskas mingi aeg tagasi mustad ribad alla ja üles, mis vahelduva eduga kas tekivvad või kaovad.
Kontrollisin, et äpis sama kokkusurutud pilt, ehk puhas Elisa kala.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 18.02.2018 15:25:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Jah, vanasti oli Starman ja Elisa kaks erinevat teenusepakkujat oma lahendustega. Kindlasti aga saavad teenused åhel hetkel üheks, sest kes ikka sama asja jaoks erinevaid platvorme tahab töös hoida. Kas juba ühinevad või juhtub see natuke kaugemas tulevikus, pole teada. Ei hivita ka väga.


Jällegi üks kena ümmargune vastus, aga su allikad ei ole adekvaatsed.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 19:25:02 vasta tsitaadiga

P2P kinni keeratud või limiteeritud?
DHT kinni, max ühendusi 50 peal.

Mäng kasutab uuenduste laadimiseks P2P ja plaks, viskab neti kinni ära, kui P2P käima läheb.
Alguses kukub kiirus 300-500KBs peale, kõmnekonna sekundi pärast on ruuter restardis thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 19:39:57 vasta tsitaadiga

kjaups, tõmba ühenduste arvu vähemaks, koormad oma ruuteri üles. kui mäng ei võimalda, siis netlimiter abiks.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 19:43:09 vasta tsitaadiga

Palju see Elisa elamusel nüüd normiks on? Starmani all töötas 50 ilusti per ühendus. Nüüd vist midagi muudetud...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 23:28:05 vasta tsitaadiga

Mingit normi pole. Tee pordisuunamised ära ühtlasi ruuteris. Võimalik, et su seade lihtsalt väsinud.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.