Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Escape From Tarkov märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 15:21:22 vasta tsitaadiga

Siin käib jutt ikkagi 28. dets algavast Open beta katsetusest. 7 päeva saavad osad vennad tasuta proovida ja nädal peale seda on siis allahindlus.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 11:44:24 vasta tsitaadiga

Uus patch live
https://www.reddit.com/r/EscapefromTarkov/comments/7m4xzx/patch_notes_050811/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.12.2017 12:29:00 vasta tsitaadiga

Ostsin Standard Editioni eile ära. Esimesed kogemused olid tiba negatiivsed (sõna otses mõttes 20s peale kõige esimest spawni sain valangu kerre kusagilt, ei jõudnud isegi registreerida, et kes lasi). Teiseks mingi imelik bug, pool matchi aega oli jõhker lag, mingi 2-3 fps, sõltumata graafikaseadetest. Alles siis kui Tab'iga inventory avasin, läks üle ootamatult. Field of view on kuidagi masendavalt väike, ma World of Tanksis harjunud 110-kraadise FOViga, siin siis mingi 50? Raske aru saada, mis toimub enda ümber.

Sai see ka nagu selgeks, et mäng on väga keeruline ja ilma süvenemata ei tee suurt midagi ära. Ilmselt kui tahaks seda käsile võtta, peaks kohalike gurudega Discordis väikese õppesessiooni ette võtma.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 12:33:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ostsin Standard Editioni eile ära. Esimesed kogemused olid tiba negatiivsed (sõna otses mõttes 20s peale kõige esimest spawni sain valangu kerre kusagilt, ei jõudnud isegi registreerida, et kes lasi). Teiseks mingi imelik bug, pool matchi aega oli jõhker lag, mingi 2-3 fps, sõltumata graafikaseadetest. Alles siis kui Tab'iga inventory avasin, läks üle ootamatult. Field of view on kuidagi masendavalt väike, ma World of Tanksis harjunud 110-kraadise FOViga, siin siis mingi 50? Raske aru saada, mis toimub enda ümber.

Sai see ka nagu selgeks, et mäng on väga keeruline ja ilma süvenemata ei tee suurt midagi ära. Ilmselt kui tahaks seda käsile võtta, peaks kohalike gurudega Discordis väikese õppesessiooni ette võtma.


Siin väga asjalikud Eesti tegelased on igati abivalmis https://discord.gg/Y85Yzv

Samuti soovitan streame jälgida, näiteks https://www.twitch.tv/klean_uppguy
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 13:19:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ostsin Standard Editioni eile ära. Esimesed kogemused olid tiba negatiivsed (sõna otses mõttes 20s peale kõige esimest spawni sain valangu kerre kusagilt, ei jõudnud isegi registreerida, et kes lasi). Teiseks mingi imelik bug, pool matchi aega oli jõhker lag, mingi 2-3 fps, sõltumata graafikaseadetest. Alles siis kui Tab'iga inventory avasin, läks üle ootamatult. Field of view on kuidagi masendavalt väike, ma World of Tanksis harjunud 110-kraadise FOViga, siin siis mingi 50? Raske aru saada, mis toimub enda ümber.

Sai see ka nagu selgeks, et mäng on väga keeruline ja ilma süvenemata ei tee suurt midagi ära. Ilmselt kui tahaks seda käsile võtta, peaks kohalike gurudega Discordis väikese õppesessiooni ette võtma.


FOV-i saad seadetes tõsta 50-75.
Kuna eile lasti suur hulk inimesi korraga serveritesse juurde, siis esineski eriti EU serveritega probleeme. Üks selle Open Beta eesmärk oligi katsetada suuremat inimeste hulga mõju serveritele.
Ei ole seda 2-3 fps asja ise kogenud, aga ilmselt parandavad selle ruttu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 29.12.2017 15:30:51 vasta tsitaadiga

Kust saab open beta ligipääsu ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 15:38:49 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Kust saab open beta ligipääsu ?


Enam väga lihtsalt ei saagi.

New Year Holiday Event and the Load Testing

Today, we kick off the load testing of the Escape from Tarkov game servers before the official start of the Open Beta testing at the beginning of 2018.

Moreover, we announce the start of the New Year holiday event, which will allow the game to be purchased with a 25% discount during the week, and some of the subscribers of the game website will receive a free 7-day access to the game (eligible for activation during the event, until January 4). A full description of the event, participation requirements and instructions for redeeming the gift can be found on the project website in the news section.

At this point, users purchasing any game package get access to the Beta testing and can start playing immediately after purchase.

Please be advised that during the event and load testing the game servers may underperform in certain ways, e.g. matching wait time can be longer than usual, and other issues may occur as well. Thank you for understanding.



Kui aga keegi ennast siin foorumis enne 28 Juuli 2017 sisse ostis betasse, sai kaks 7 päeva võtit ja saab neid jagada. Mina sinna sisse kahjuks ei mahu.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 15:39:20 vasta tsitaadiga

Leidsin siin ka aega paar tundi üle väga pika aja mängida. Korralik progress on olnud jälle.

Sai eile kogetud ka natuke laggimist, aga load testingu idee see ongi, peab alla neelama.

Announcment ka:
tsitaat:


Posted 28.12.17 at 11:53 AM

Today, we kick off the load testing of the Escape from Tarkov game servers before the official start of the Open Beta testing at the beginning of 2018.

Moreover, we announce the start of the New Year holiday event, which will allow the game to be purchased with a 25% discount during the week, and some of the subscribers of the game website will receive a free 7-day access to the game (eligible for activation during the event, until January 4). A full description of the event, participation requirements and instructions for redeeming the gift can be found on the project website in the news section.

At this point, users purchasing any game package get access to the Beta testing and can start playing immediately after purchase.

Please be advised that during the event and load testing the game servers may underperform in certain ways, e.g. matching wait time can be longer than usual, and other issues may occur as well. Thank you for understanding.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 29.12.2017 17:30:29 vasta tsitaadiga

Mis open beta see siis on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 17:37:15 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Mis open beta see siis on? icon_biggrin.gif


Päris klassikaline pole jah, aga suur hulk saab tasuta proovida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2018 16:15:39 vasta tsitaadiga

Sain juhuslikult teada, et arendajad tegid kingituse. Äkki on ka teistel kätte saamata?! Vaadake järgi ja andke teada thumbs_up.gif

https://www.escapefromtarkov.com/profile
- Additional ingame equipment

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n3mesis
HV kasutaja
n3mesis

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.01.2018 20:16:05 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
Sain juhuslikult teada, et arendajad tegid kingituse. Äkki on ka teistel kätte saamata?! Vaadake järgi ja andke teada thumbs_up.gif

https://www.escapefromtarkov.com/profile
- Additional ingame equipment


Aus signatuur sul. Nukid!!!!!!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2018 21:19:17 vasta tsitaadiga

Märk
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 18:53:01 vasta tsitaadiga

Equipment täitsa olemas
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 21:33:41 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
Sain juhuslikult teada, et arendajad tegid kingituse. Äkki on ka teistel kätte saamata?! Vaadake järgi ja andke teada thumbs_up.gif

https://www.escapefromtarkov.com/profile
- Additional ingame equipment


Olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 03.01.2018 12:26:06 vasta tsitaadiga

Sain ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 21:47:31 vasta tsitaadiga

BTC-d tasub korjata (kuskilt seifist sain viimati). Elvira maksab 0.28 BTC eest 173K rubla icon_biggrin.gif
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 00:19:33 vasta tsitaadiga

Diginugis kirjutas:
BTC-d tasub korjata (kuskilt seifist sain viimati). Elvira maksab 0.28 BTC eest 173K rubla icon_biggrin.gif


Meil mõni on SCAV taskust saanud korraga 6 tervet Bitcoini. icon_smile.gif Vahel veab, hea leid siiski!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 01:26:53 vasta tsitaadiga

hea leid oleks siis kui need 6 bitcoini saaks vahetada 100k päriselu dollari vastu thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.01.2018 23:32:18 vasta tsitaadiga

Saab keegi anda uuesti discordi lingi. Eelmine on aegunud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 23:40:44 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Saab keegi anda uuesti discordi lingi. Eelmine on aegunud.


https://discord.gg/Q97Egk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 10.01.2018 10:04:53 vasta tsitaadiga

Päris hea mäng ikka,esimesed 3 h mis ma seal veetsin siis tahtsin selle juba põõsasse visata,sama oli ka mu tuttavaga aga jätkasime nühkimist nüüd lõpptulemusena ostsime siiski ära icon_biggrin.gif
Mõnus selline hardcore teema ikka,mida rohkem lased seda rohkem hakkab meeldima.

Soovitan soojalt,standard edition tuleb selle ruumimajandusega korralikult läbimõelda mida hoiad mida mitte see tõttu EOD elu vähe lihtsam ikka aga hind on suht soolane siiski.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 11:28:29 vasta tsitaadiga

Meil Discordis juba 51 Eesti sõdalast, kui Sind veel pole, siis tule astu ka läbi ja teeme möllu!

Mängus võib meid ka kohata, üldjuhul on paljudel -EST- tag nime ees.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 17:35:03 vasta tsitaadiga

Enam ilmselt mängu tasuta testida ei saa?
_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 18:33:56 vasta tsitaadiga

RUFG60 kirjutas:
Enam ilmselt mängu tasuta testida ei saa?

Kahjuks mitte.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 22:51:04 vasta tsitaadiga


Link


"Gear fear" endalgi olnud..

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flopz
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 01:18:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi sealt eesti tarkovi discordist võiks invite lingi uuesti panna? Saaks ehk mõne mängugi koos teha, vana kahjuks ei tööta
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 02:24:04 vasta tsitaadiga

Flopz kirjutas:
Kas keegi sealt eesti tarkovi discordist võiks invite lingi uuesti panna? Saaks ehk mõne mängugi koos teha, vana kahjuks ei tööta


https://discord.gg/mxAqK6
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taipohh
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003




sõnum 27.01.2018 15:58:13 vasta tsitaadiga

Mäng on hea aga ikka liiga buugine veel.
Samuti rikub seda keskkonda viimasel ajal...mängu progressiga kaasa tulenevalt see, et tekkisid hüppepealt valangutega headshote laskvad kiir sprinterid kes kohati desynci ära kasutades lihtsalt loovad endale matrixi laatse mängu. Jooksevad risti rästi nii kiirelt,et pihta saada raske...loobivad kahekäega granaate ja siis kõmmutavad tagasilöögita sumpsitajatega... mõne mis pihta saab võtab heavy armor või desync enda kanda.
Just tegin Shorlinet ja jäin metsas mingisse Stalkeri anomaaliasse kinni...jooksin 10 meetrit eemale...tõmbas tagasi ja lõpuks viskas läbi mapi mind minema...
nüüd kukun juba terve 30min ja mingil põhjusel viskab enduranci ja health skilli lambist ülikiirelt juurde...
mida sügavamale kukun seda sitemaks graaafika muutub. Praegu juba meenutab seda minecrafti kuubikut relv ja mees.

_________________
Tapa sionist!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 01:54:24 vasta tsitaadiga

taipohh kirjutas:
Mäng on hea aga ikka liiga buugine veel.
Samuti rikub seda keskkonda viimasel ajal...mängu progressiga kaasa tulenevalt see, et tekkisid hüppepealt valangutega headshote laskvad kiir sprinterid kes kohati desynci ära kasutades lihtsalt loovad endale matrixi laatse mängu. Jooksevad risti rästi nii kiirelt,et pihta saada raske...loobivad kahekäega granaate ja siis kõmmutavad tagasilöögita sumpsitajatega... mõne mis pihta saab võtab heavy armor või desync enda kanda.
Just tegin Shorlinet ja jäin metsas mingisse Stalkeri anomaaliasse kinni...jooksin 10 meetrit eemale...tõmbas tagasi ja lõpuks viskas läbi mapi mind minema...
nüüd kukun juba terve 30min ja mingil põhjusel viskab enduranci ja health skilli lambist ülikiirelt juurde...
mida sügavamale kukun seda sitemaks graaafika muutub. Praegu juba meenutab seda minecrafti kuubikut relv ja mees.

Sa mängid ikkagi väga varases staadiumis mängu. Seda arvestades on tegu ikkagi juba praegu väga hea mänguga.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 12:05:50 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
taipohh kirjutas:
Mäng on hea aga ikka liiga buugine veel.
Samuti rikub seda keskkonda viimasel ajal...mängu progressiga kaasa tulenevalt see, et tekkisid hüppepealt valangutega headshote laskvad kiir sprinterid kes kohati desynci ära kasutades lihtsalt loovad endale matrixi laatse mängu. Jooksevad risti rästi nii kiirelt,et pihta saada raske...loobivad kahekäega granaate ja siis kõmmutavad tagasilöögita sumpsitajatega... mõne mis pihta saab võtab heavy armor või desync enda kanda.
Just tegin Shorlinet ja jäin metsas mingisse Stalkeri anomaaliasse kinni...jooksin 10 meetrit eemale...tõmbas tagasi ja lõpuks viskas läbi mapi mind minema...
nüüd kukun juba terve 30min ja mingil põhjusel viskab enduranci ja health skilli lambist ülikiirelt juurde...
mida sügavamale kukun seda sitemaks graaafika muutub. Praegu juba meenutab seda minecrafti kuubikut relv ja mees.

Sa mängid ikkagi väga varases staadiumis mängu. Seda arvestades on tegu ikkagi juba praegu väga hea mänguga.

Mh? Mingit vana buildi kuskil private serveris? icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2018 13:19:00 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
taipohh kirjutas:
Mäng on hea aga ikka liiga buugine veel.
Samuti rikub seda keskkonda viimasel ajal...mängu progressiga kaasa tulenevalt see, et tekkisid hüppepealt valangutega headshote laskvad kiir sprinterid kes kohati desynci ära kasutades lihtsalt loovad endale matrixi laatse mängu. Jooksevad risti rästi nii kiirelt,et pihta saada raske...loobivad kahekäega granaate ja siis kõmmutavad tagasilöögita sumpsitajatega... mõne mis pihta saab võtab heavy armor või desync enda kanda.
Just tegin Shorlinet ja jäin metsas mingisse Stalkeri anomaaliasse kinni...jooksin 10 meetrit eemale...tõmbas tagasi ja lõpuks viskas läbi mapi mind minema...
nüüd kukun juba terve 30min ja mingil põhjusel viskab enduranci ja health skilli lambist ülikiirelt juurde...
mida sügavamale kukun seda sitemaks graaafika muutub. Praegu juba meenutab seda minecrafti kuubikut relv ja mees.

Sa mängid ikkagi väga varases staadiumis mängu. Seda arvestades on tegu ikkagi juba praegu väga hea mänguga.

Mh? Mingit vana buildi kuskil private serveris? icon_lol.gif

Pidasin silmas, et tehti alles esimene suurem avalik beta test. Neil on veel omajagu minna.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 00:48:18 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
fucked



Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 09:34:22 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
icon_lol.gif
fucked
Spoiler Spoiler Spoiler
On tõesti kõrged numbrid... aga eks optimeeritakse ära. Tõenäoliselt serveri jõudlus kannatab selle all, aga siiski täitsa teostatav.
Muidugi 75Hz+ on väga kõrge tick-rate... Julgelt panevad, ime et serverid vastu peavad.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 14.02.2018 11:49:13 vasta tsitaadiga

See veel pole midagi BF4 tuli välja 120 tickrate-iga ja väga nauditav oli,ehk ühesõnaga tehtav kenasti,kindlasti serveri jõudlus kannatab ka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2018 18:32:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
trip kirjutas:
icon_lol.gif
fucked
Spoiler Spoiler Spoiler
On tõesti kõrged numbrid... aga eks optimeeritakse ära. Tõenäoliselt serveri jõudlus kannatab selle all, aga siiski täitsa teostatav.
Muidugi 75Hz+ on väga kõrge tick-rate... Julgelt panevad, ime et serverid vastu peavad.

Kust sul sellised andmed, et serverid vastu peavad icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 18:09:53 vasta tsitaadiga

Uued patch noted järgmiseks updateks:

Dear players, we would like to inform you that we are aware of the existing problems and are working steadily for implementation of reliable and high-performance networking code. Our upcoming updates are aimed at improving quality and speed of the network communication in game.

We are glad to introduce to you the preliminary patch notes 0.7.4.** of the upcoming patch. We'll install in near future.

THERE WILL BE NO WIPE!

~ Added:

* New helmet 6B47

* NSPU-M Night scope

* The Rotor 43 tube adapter for AS Val

* Surefire XC1 Tactical flashlight

* Glock Tactical GL21 combined flashlight and laser designator
block

* Hera Arms CQR Tactical grip

* Hera Arms CQR Pistol grip

* Vendetta precision VP-09 Muzzle brake

* Added mechanics for weapons mods exception and installation
prevention. At the moment, for test purposes, it is only
implemented on the new weapons and mods.

* Added 5 new Therapist quests

* Added maps of “Azure Coast” health resort and the Shoreline
location


~ Content that will be unlocked sometime after the launch of the patch:

* New trader, Mechanic

* Glock 17 Gen3 9x19 in standard issue kit and 30 mods for it

- Optimizations:

* Server performance optimization
* The first iteration of the network code optimization is complete


~ Fixed:

* Visual artifacts when switching magnification modes on certain
optical sights

* Insurance now displays the correct time remaining until return,
if it exceeds the 24 hours

* Fixed bugs with gaining trader loyalty levels and its correct
display on screen

* Quick access pane is now properly displayed in the raid with
the option "always show UI elements"

* The Complete and OK buttons are no longer duplicated

* The stack separation window now shows the total number of
stack items (previously capped at to 4 characters)

* Location deployment time increased to 20 seconds

* When moving from the letter, money is now moved to the stash
via CTRL + CLICK

* At the lobby screen, your friends now appear just below your
nickname

* At the item transfer screen, you can now open containers,
vests, backpacks, etc.

* The number of deaths and kills in the statistics is no longer
duplicated


~ Changes:

* ALT + click now sets equipment into the free character slot
Changed priority of item moving

* CTRL + CLICK now move any magazine immediately into the
vest/chest rig

* Any item obtained through trade or modification of weapons
will be moved to character’s stash

* Character can try to jump with broken legs or legs with 0 hp,
takes damage when landing

* You can no longer hold breath without aiming

* Changed the relation between stamina recovery and the
amount of stamina remaining, depending on the amount of
energy the character has. At 0 energy stamina recovers more
slowly and gets spent faster
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 22:07:39 vasta tsitaadiga

20% discount in celebration of February 23

In celebration of Defender of the Motherland Day the Battlestate Games company offers 20% discount for all kinds of Escape from Tarkov preorders from February 23 to February 25, 2018!

The discount is available within these two days only: from 00:10 MSK of February 23, 2018 till 23:50 MSK of February 25, 2018.

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 01:36:02 vasta tsitaadiga

fragile kirjutas:
20% discount in celebration of February 23

In celebration of Defender of the Motherland Day the Battlestate Games company offers 20% discount for all kinds of Escape from Tarkov preorders from February 23 to February 25, 2018!

The discount is available within these two days only: from 00:10 MSK of February 23, 2018 till 23:50 MSK of February 25, 2018.


Olin just eile peaaegu ostmas standard versiooni. 35 EUR oleks minu jaoks ok olnud, a siis vaatasin et mingid maksud tulid otsa ja kokku tuli pea 45 ning loobusin. A nüüd võtan arvatavasti ligi kui soodukas tuleb nädalavahetusel.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 11:05:40 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
fragile kirjutas:
20% discount in celebration of February 23

In celebration of Defender of the Motherland Day the Battlestate Games company offers 20% discount for all kinds of Escape from Tarkov preorders from February 23 to February 25, 2018!

The discount is available within these two days only: from 00:10 MSK of February 23, 2018 till 23:50 MSK of February 25, 2018.


Olin just eile peaaegu ostmas standard versiooni. 35 EUR oleks minu jaoks ok olnud, a siis vaatasin et mingid maksud tulid otsa ja kokku tuli pea 45 ning loobusin. A nüüd võtan arvatavasti ligi kui soodukas tuleb nädalavahetusel.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-escape-from-tarkov-cd-key-compare-prices/
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 21:49:55 vasta tsitaadiga

Need on ikka EU regiooni võtmed? Ostab Swiss VPN-iga ja müüvad edasi?!

Saab nii:
tsitaat:
Order Summary
Upgrade from Standard Edition to Left Behind Edition
SubTotal €23.00
Payment System Fee €2.53
Total €25.53
ja saab ka nii
tsitaat:
Order Summary
Upgrade from Standard Edition to Left Behind Edition
SubTotal €23.00
Payment System Fee €3.00
VAT 20% €5.21
Total €31.21

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 22:25:06 vasta tsitaadiga

miks need ei peaks olema eu regiooni võtmed, see võti ju maksabki 35 eur?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 22:58:26 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
miks need ei peaks olema eu regiooni võtmed, see võti ju maksabki 35 eur?
Sooduka (must reede) ajal sai umbes 29,07 € kätte kõige soodsama EU võtme. Hetkel siis 38,64€ w/o VAT20%. CIS versioon on 25.41€ icon_lol.gif
Manus


_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 00:25:59 vasta tsitaadiga

kust seda CIS osta saab? see tundub isegi päris mõeldav lõpphind juba icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2018 00:36:14 vasta tsitaadiga

Escape From Tarkov - 2018 Development Plans

Link

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 11.03.2018 10:50:07 vasta tsitaadiga

Keegi saaks värske EE Tarkovi discordi lingi anda?
_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2018 12:48:13 vasta tsitaadiga

XNDR kirjutas:
Keegi saaks värske EE Tarkovi discordi lingi anda?
https://discord.gg/GBvsG
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2018 20:03:25 vasta tsitaadiga

Uued patch noted leitavad siit:
https://www.facebook.com/escapefromtarkov/posts/1810149922612653

Ühtlasi toimub täna ka live stream, kus räägitakse mängust, tulevikust ja vastatakse küsimustele. Algusaeg peaks olema kella 22 paiku meie aja järgi. Leitav siit:
https://www.twitch.tv/klean
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 01.04.2018 15:16:07 vasta tsitaadiga

Järgmise batchiga muutuvad ikka päris paljud asjad ja ka contenti viskab juurde
Nikita veel mainis et hetkel on alles 6% contenti väljastatud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ledzep
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2018 19:06:56 vasta tsitaadiga

Hetkel ideaalne hetk mäng soetada. 19.04.2018 on full wipe ning kõik alustavad uuesti samast levelist ja sama varustusega. Lisaks tuleb väga palju uut contenti (uus map, relvad jne), samuti ka bug-fixid ja optimization.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Escape From Tarkov mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.