Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 05:32:05 vasta tsitaadiga

Üle pika aja tegin pela TPP's.

Kohe esimeses pelas sain cheaterilt kotti ka. Back to FPP. Masendav.

Selline tüüp siis, kasutas wallhacki ning healis end instantly: https://pubg.op.gg/user/upupyou?server=eu
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 08:29:31 vasta tsitaadiga

Ime kh, kui fortnite on jupp maad lihtsam mäng. Enda tiimikaaslastega ei pea ka arvestama, pohh kui tulejoonele jääb, midagi ei juhtu...
Päris mitu korda pubgs oma venna sedasi maha lasknud, et jookseb laskmise ajal eest läbi. icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.02.2018 09:29:06 vasta tsitaadiga

enamus mängivad FPP või TPP?

mulle meeldib lihtsalt TPP rohkem sest effektsem kui näed enda tegelast ka...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 09:35:51 vasta tsitaadiga

FPP enamasti
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 10:06:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
FPP enamasti

sama siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 10:26:56 vasta tsitaadiga

FPP squadi ainult
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 11:54:35 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
https://clips.twitch.tv/HomelyZealousPlumageFUNgineer

nice game

"Fortnite has reached 3.4 Million Concurrent Players, and finally beats PUBG. What can Bluehole do to fix the current issues with the game?"

pubg on esimest korda languses steamchartsi andmetel. suht masendavas seisus on mäng ja üldse ei kisu enam. hunt showdown on huvitav alternatiiv.

fortnite ei näe lahe välja aga vähemalt annab triple A tiitli mõõdu välja kus pole mingit imeliku lääge jne koguaeg. ajuvaba kuidas üks mäng siiani nii buggine on.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.02.2018 12:11:52 vasta tsitaadiga

see on loogiline, et mingi hetk enam sama palju ju ei osteta. sihtgrupp saab otsa lihtsalt mingi hetk. Sellest ei saa väita et see masendavas seisus on...uhoh.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 13:29:58 vasta tsitaadiga

Kes räägivad et pubg on masendavas seisus pole ilmselt h1z1 mänginud icon_lol.gif

Lisaks mäng tuli aasta tagasi suht turule. Logish et üks hetk hakkab playerite number droppima

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 13:35:46 vasta tsitaadiga

h1z1 on ju koguaeg masendav olnud ... PUBG oli esimene kes Battle Royale korralikult tegi IMHO. Aga loogiline on, et tulevad uued tegijad peale. Mängijad väsivad ühest ja samast ning liiguvad uute asjade juurde.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 13:47:44 vasta tsitaadiga

FPP, duo/squad põhiliselt, kui vahel harva käima panen.
Kas siis ka inimeseks väsiks, kui tuleks uusi mape, relvi, armor tüüpe jms iga mingi aja tagant?
Hiina kooderitest ei hakka rääkimagi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.02.2018 15:50:52 vasta tsitaadiga

Fontrie on veits lihtsam lastemäng, oma titeka graafika ja muu piu-pau'ga.
Haha, ei kao see bubg mitte kusagile. See ei ole selles mõttes selline kerge mäng. Kui sa ikka sured ja sured, küll siis lõpuks lihtsamat teed minnakse icon_biggrin.gif
FPP on see teema, mis tõsisemalt köidab. Ja minu meelest täitsa tore kui kraanajuhtide segmendis xiiditakse icon_biggrin.gif Sest too ka ei ole eriti okay kui seisad nurga taga ja astud laskmise hetkekel korraks välja/ette. Väga odavad killid. Idees juba odav...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 16:32:08 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
FPP, duo/squad põhiliselt, kui vahel harva käima panen.
Kas siis ka inimeseks väsiks, kui tuleks uusi mape, relvi, armor tüüpe jms iga mingi aja tagant?
Hiina kooderitest ei hakka rääkimagi.
winter/snow map on juba bluehole ceo poolt confirmitud. eks järgmine dets tuleb vbl? who knows
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 17:54:34 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
FPP, duo/squad põhiliselt, kui vahel harva käima panen.
Kas siis ka inimeseks väsiks, kui tuleks uusi mape, relvi, armor tüüpe jms iga mingi aja tagant?
Hiina kooderitest ei hakka rääkimagi.
thats the reason miks ma h1z1 ei mängi. Pidevalt muudwti midagi, üldse püsivust polnud. Aga 2 ja enam miljonit mängijat ple piisav?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 19:54:04 vasta tsitaadiga

Eelistan TPP aga FPP mängides jäävad lõpptulemused samaks, lihtsalt tahab rohkem keskendumist.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 20:52:22 vasta tsitaadiga

Tpp meeldib sellepärast rohkem, et on tegelast näha ja sõidukeid väjast sõidu ajal jne. Vahepeal mõned paarkümmend tundi ka fpp tehtud ja sealt ka esimene dinner saadud. Nüüd olen enda jaoks kompromissi leidnud, mängin tpp ja majades sees kasutan fpp, close combat kuidagi parem fpp-s.
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2018 02:30:39 vasta tsitaadiga


Link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 03:05:35 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/7wta1o/cant_see_enemy_while_spectator_can/?st=JDJGJ29K&sh=51c7e848
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 03:21:39 vasta tsitaadiga

Miskipärast arvan, et mul ka sellist asja juhtunud see nädal..

Peaks vist quittima mõneks ajaks, liiga katki see mäng icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 14:13:13 vasta tsitaadiga

Seda bugi varem ka juhtunud ja teemast läbi käinud. Pidi mingi dsync teema olema. Live pildis on ka olemas aga lihtsalt seinataga kuna ei synci täpselt ära antud playeri jaoks
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 12.02.2018 18:54:10 vasta tsitaadiga

See seletab nii mõndagi thumbs_down.gif Paras loto thumbs_down.gif Ehk siluvad veel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 19:14:35 vasta tsitaadiga

Alustuseks oleks vaja poola, rootsi ja kuhugi moskvasse serverid tekitada neil.
Praegusel hetkel on serverid kõik lääne euroopas ja pool venemaad mängib neis. Ning kindlasti mitte pole venkud võrdse pingiga kui võtta sakslased. Eestis juba annab tunda. Proovi vaid endal maast hiirega nii kiirelt manti kotti lohistada nagu mõni uk striimer teeb. Oleme päris mitme inimesega proovinud, suht võimatu enamasti.
Teine teema on see krdi iidne EU serverite stabiilsus. Ma ei tea mille taha see jääb aga USi serverid jooksevad sujuvamalt. Ja mitte ainult siin mängus. H1-s oli sama teema. EU kohati läägis nagu segane, US hoolimata kõrgemast pingist oli sujuv.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 20:59:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Alustuseks oleks vaja poola, rootsi ja kuhugi moskvasse serverid tekitada neil.
Praegusel hetkel on serverid kõik lääne euroopas ja pool venemaad mängib neis. Ning kindlasti mitte pole venkud võrdse pingiga kui võtta sakslased. Eestis juba annab tunda. Proovi vaid endal maast hiirega nii kiirelt manti kotti lohistada nagu mõni uk striimer teeb. Oleme päris mitme inimesega proovinud, suht võimatu enamasti.
Teine teema on see krdi iidne EU serverite stabiilsus. Ma ei tea mille taha see jääb aga USi serverid jooksevad sujuvamalt. Ja mitte ainult siin mängus. H1-s oli sama teema. EU kohati läägis nagu segane, US hoolimata kõrgemast pingist oli sujuv.
https://pubg.disquse.ru/
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2018 22:39:49 vasta tsitaadiga

Paugutasin ühe solo FPP üle pika aja. Kirun nüüd iseennast miks ma seda TPP'd niikaua mänginud olen...
Ühtegi sellist poolpidust lasku minu poole ei tehtud kus hacki saaks kahtlustada.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 01:15:34 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Paugutasin ühe solo FPP üle pika aja. Kirun nüüd iseennast miks ma seda TPP'd niikaua mänginud olen...
Ühtegi sellist poolpidust lasku minu poole ei tehtud kus hacki saaks kahtlustada.

Suur enamus cheatereid on lihtsalt TPP's

Ise eelistan ka FPP'd kui vahetevahel on tunne, et liikumine on jube cluncky.. eriti kui oled cs:go pealt üle tulnud. TPP tundub kõvasti sujuvam.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 16:12:21 vasta tsitaadiga

mis selle põhjus on, et cheaterid peamiselt ainult TPP lasevad?
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 16:15:54 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
mis selle põhjus on, et cheaterid peamiselt ainult TPP lasevad?
näed vist rohkem ja sa ei pea ironsighti nii ehk naa kasutama siis lased hip-fire'it.. nagu ma paljude jutust aru olen saanud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2018 19:20:12 vasta tsitaadiga

Põhiline pidigi eolema, et kolmandas vaates vaateväli tükk maad suurem ning sedasi näeb kooder paremini, kus vastased asuvad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 15.02.2018 17:45:20 vasta tsitaadiga

Kust korraliku teami leida hiinlased viskavad nii üle.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 11:53:59 vasta tsitaadiga

Miks udust ja vihmast ilma enam ei ole icon_rolleyes.gif
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:16:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"Our original idea was “this is Battle Royale and players should be able to survive in any environment”. This is why weather was made to be random together with which map is being played on. But we heard your feedback - we understand that you see the new map as an almost separate mode. So we came to the conclusion that it is best to allow our players to choose which map they want to play on. However, we have 3 team modes and 2 perspectives - TPP and FPP. Adding map selection will result in there effectively being 12 game modes in total. You also need 100 players to fully experience Battle Royale. When all these factors are combined, it could be very difficult to offer a seamless experience 24/7 to players looking for matches. In some regions with smaller player bases, many issues are already expected to occur; queueing times could be extremely lengthy, matches may not start at all, matches may start with a number of players that is much lower than 100 in off-peak times. Despite these circumstances, our development team has decided to listen to our community’s feedback. We need some time to address the anticipated problems and technical issues, so maps will not be selectable right after PC 1.0 release. However, we will do our best to add the feature and required systems as soon as we can, so you can enjoy Battle Royale in the map of your choice."


Vihmast puudust ei tunne aga udu oli väga tipp-topp.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 13:23:22 vasta tsitaadiga

Udu oli kõige parem kuna seal oli vaikne! Helide mõttes.

See kergelt creepy hääl ikka oli mõnusssssssss

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 17:21:49 vasta tsitaadiga

Sest mingid pussyd nutsid et nad ei kuule ja ei saa kilomeetri pealt snaipida
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 17:41:12 vasta tsitaadiga

salatoimik,

Kahju, et noid pussisid nii palju on...

Endal oli helide poolest täiesti mõnusalt vaikne ja hea pelada. Sain kille ka rohkem.

Nüüd on enamus ajast miskine snaipfestar...
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 18:07:28 vasta tsitaadiga

Eks need tegelased, kellele udu/vihm ei meeldinud tegid lihtsalt kõige suuremat lärmi, need kellele meeldis vaevalt et kuhugi foorumitesse/e-mail'idele massiliselt sellekohaseid kiidukirju saatsid. Seega jäigi arendajatele mulje, et vihm/udu kellelegi ei meeldi. Nagu mujalgi elus, siis (kahjuks?) toimetatakse nende järgi, kes häält teevad.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 18:51:23 vasta tsitaadiga

Samasuguste nutjate pärast juba H1Z1 ära rikuti, eks näis, kas läheb sellega samamoodi.

öö ilmselt jääbki tulemata tänu sellistele poolearulistele. Arma3-s oli BRi öösel ikka päris hull mängida. mitte piixugi ei näinud ja krdi ööprillid pidid kh ise leidma, et üldse midagi näeks. Lõpuringidega oli sedasi, et üks hetk vaatad, oi, mingi võõras seisab 2 meetrit eemal icon_lol.gif
Kahjuks on peale pubgi tulekut arma3 br ikka suht väljasurnud icon_sad.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 22:21:20 vasta tsitaadiga

Kui oleks random map ja random ilm oleks ikka palju parem, eriti kui mappe juurde tuleb. Kunagi ei tea kuhu satud ja mis ilmaga. Varsti nagu Battlefieldis metro only serverid ja no explosives. Sama ilma inimesed mingu mängigu cs icon_neutral.gif
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 23:09:20 vasta tsitaadiga

ega siin polegi miskit, pubgi foorumisse kambaga lihtsalt kiita, et erinev ilmastik hea.

Aga http://www.ign.com/articles/2018/02/16/99-of-pubgs-banned-cheaters-are-from-china

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2018 23:41:53 vasta tsitaadiga

chinese server coming out? give me a break - nkn nood jopskid tulevad trollima ju EU ja NA ning muudesse serveritesse icon_lol.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 00:08:26 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel ikka skilled vendi server täis ....

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2018 00:17:14 vasta tsitaadiga

indu,

eks ta jah ole nagu on

tšiitimine on ka omaette skill ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 01:45:11 vasta tsitaadiga

See on siis ametlik pubg mobiilile. saadaval vaid hiinas aga apk tirides saab ka mujal
https://www.taptap.com/app/70056

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 06:45:22 vasta tsitaadiga



Lol, esimene pela. Tundub, et töötab paremini kui PC versioon olemata sellest, et ping 400

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.02.2018 13:05:45 vasta tsitaadiga

Oota see juba mingi 3s variant v. Rules of Survival ka ju
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 13:17:31 vasta tsitaadiga

Rules of survival on mingi seppade copy
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 13:44:07 vasta tsitaadiga

Seppade koopia, aga lööb päris kõvasti laineid nt Apple stores.. icon_razz.gif
Nr 4 kohal free gamedest.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 14:57:52 vasta tsitaadiga

Vaga LOL kui telefoni PUBG'is on muru render distance sama kauge kui PC omal, tegin vaikse vordluse .

https://cdn.knightlab.com/libs/juxtapose/latest/embed/index.html?uid=d7e471cc-14a2-11e8-b263-0edaf8f81e27

Tuli jargmine voit



Tegelikult kui moelda siis paris haige kui telefon juba p6him6tteliselt PC kuna renderdaab terve PUBG maailma ara lendamisel ja framerate on ok .

_________________


viimati muutis Vihmausss 18.02.2018 15:01:42, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 15:00:37 vasta tsitaadiga

Mängu suurus on ka hea 15x väiksem kui PC-l. Teeks pc-le sama julma capi siis istuks gtx 1030-ga kh 144 FPS kinni icon_biggrin.gif

S4 mini black peal igal juhul ei ole nõus seda äragi installima.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 15:26:39 vasta tsitaadiga

Tõmbasin alla Rules of Survival ja hakkasin pelama, siiamaani kõik titi-miti thumbs_up.gif
Aga tõsi see on, telefonis raske, kõik nii väikselt nähtaval ja aiming - god sake.. Paksude näppudega mitte isegi pole mõtet üritada.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.02.2018 15:37:44 vasta tsitaadiga

mängin note8 peal Rules of Survivalit vahel ja lebo. Saab rohkem kille kui arvutis sest teised on veel kobamad icon_biggrin.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.