|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
04.02.2018 12:51:36
|
|
|
| Kui häda käes, siis teise telefoniga Google translate kaamera funktsioon kasutusele ja toimib, olen niimoodi Hiina keelseid kasutusjuhendeid lugenud kümneid kordi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
04.02.2018 13:10:34
|
|
|
| rex kirjutas: |
Huvitav, kui paljud oskavad hiinakeelse seadme tagasi mingiks inimkeelseks muuta?  |
Proovisin selle triki ära, kell muutus hiinlaseks kuid abi ei olnud, helistaja nime ei näita ekraanil...kas see kell üldse näitab helistaja nime?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keits123
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
04.02.2018 13:36:11
|
|
|
| Võib-olla loll küsimus aga praegu tellides tuleb eestisse jõudes toll ka tasuda või lipsab läbi kui dhliga tellida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keits123
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
04.02.2018 13:53:19
|
|
|
| Sants kirjutas: |
| keits123, dhl'iga tellid siis läheb suht kindlalt tolli, kui mingi odavama shippingu valid siis arvatavasti lipsab läbi. |
hmm okei, tänud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
04.02.2018 14:30:14
|
|
|
| KyBer kirjutas: |
| rex kirjutas: |
Huvitav, kui paljud oskavad hiinakeelse seadme tagasi mingiks inimkeelseks muuta?  |
Proovisin selle triki ära, kell muutus hiinlaseks kuid abi ei olnud, helistaja nime ei näita ekraanil...kas see kell üldse näitab helistaja nime? |
Just proovisin, näitab ilusti, ning lisaks saad kella ekraanilt kõne katkestada, või vastu võtta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keits123
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
04.02.2018 16:16:37
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Sai kah ligi võetud, näis...  |
Võtsin ka ära eks näis jah millal ja kuidas jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
04.02.2018 18:10:39
|
|
|
| Klge, kas neid aktiivsusmonitore peab kindlasti (alguses kohe) moblaga ära siduma? Kõiki, ka huaweisi?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
04.02.2018 21:31:16
|
|
|
| devean kirjutas: |
| KyBer kirjutas: |
| rex kirjutas: |
Huvitav, kui paljud oskavad hiinakeelse seadme tagasi mingiks inimkeelseks muuta?  |
Proovisin selle triki ära, kell muutus hiinlaseks kuid abi ei olnud, helistaja nime ei näita ekraanil...kas see kell üldse näitab helistaja nime? |
Just proovisin, näitab ilusti, ning lisaks saad kella ekraanilt kõne katkestada, või vastu võtta. |
Tuli uuendus ja nüüd korras
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Katsetaja
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
04.02.2018 22:01:46
|
|
|
Pulsiandur on kummaline. Isegi laua peal lebades ja seda lausa mitme km kauguselt...
See pseudo näit kõigub 65-75 vahel. Samal jal käisin rattaga sõitmas ja käsitsi mõõtes oleks pidanud 90+ olema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjorn17
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2003
|
05.02.2018 14:29:29
|
|
|
| Kas antud kell suudab GPS koordinaate kuvada kusagil kella menüüst ka? Kui jah, siis mis formaatides? Netist infot ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.02.2018 15:28:07
|
|
|
| Katsetaja kirjutas: |
Pulsiandur on kummaline. Isegi laua peal lebades ja seda lausa mitme km kauguselt...
See pseudo näit kõigub 65-75 vahel. Samal jal käisin rattaga sõitmas ja käsitsi mõõtes oleks pidanud 90+ olema. |
Randmelt pulssi mõõtvad aparaadid tihti ei suuda reageerida kiirele pulsitõusule (ka peenemate tootjate puhul), registreerivad selle viitega.
Kui suur konkreetse toote puhul viga on ja kui suure veaga keegi leppida suudab - see juba personaalne.
Kordan oma varasemat mõtet, et oleks äge, kui keegi teeks paralleelse mõõtmise mõne Polari rinnavööd kasutavad seadmega (saab üle BT kasvõi telefoni külge panna) + teema aparaadiga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Katsetaja
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
05.02.2018 16:38:56
|
|
|
Ma eeldaks, et kella käepealt võttes kaob ka pulsinäit 1min jooksul (sellise intervalliga on hetkel mõõtma pandud). Minu kellake genereerib ise juhuslikke numbreid. Niiviisi genereeris terve päeva jagu pulsiandmeid. Random number, nagu oleksin kella kandnud aga jõude istunud. Ekraanil näitab alati mingit numbrit, kuid Mi Fit rakendus saab ainult vahel aru, et kell pole käe peal olnud. Kuidagi liiga ebakindel tundub.
Huvitav, kas käekarvad takistavad optilist pulsiandurit?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar68
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2011
|
05.02.2018 19:40:44
|
|
|
| Gearbestis koodiga hetkel 44.65. Võtsin ka ära ja ootan nüüd...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
05.02.2018 22:34:02
|
|
|
| ...kas seda kella saab ka ühendada Endomondo nimelis äpiga, kas keegi on proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
06.02.2018 17:32:06
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
| ...kas seda kella saab ka ühendada Endomondo nimelis äpiga, kas keegi on proovinud? |
Otse Mi Fit.i kaudu igatahes ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
06.02.2018 21:10:08
|
|
|
Naisel on Alta HR monitor, mida saab tegutseb koos Fitbit nielise äpiga. Samas on voimalik syncida ka teiste äppidega, samuti Endomondiga.
...aga kui kaua siis aku kestab, ku kasutada nadalas paar-kolm tundi, arvestades, et kasutatakse kogu funktsionaalsust (pulss 24/7, gps treeningu ajal, kone/sms teavitused), kas kellelgi on kogemust?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
06.02.2018 21:22:39
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
Naisel on Alta HR monitor, mida saab tegutseb koos Fitbit nielise äpiga. Samas on voimalik syncida ka teiste äppidega, samuti Endomondiga.
...aga kui kaua siis aku kestab, ku kasutada nadalas paar-kolm tundi, arvestades, et kasutatakse kogu funktsionaalsust (pulss 24/7, gps treeningu ajal, kone/sms teavitused), kas kellelgi on kogemust? |
Oma kogemuse puhul ca 25 päeva võiks vast ikka kesta, kui mitte rohkem. Veel paar kuud tagasi oli Mi Fit-i appis võimalik syncida Google Fit.iga, miskipärast hetkel seda võimalust pole, loodetavasti tuleb tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.02.2018 21:37:54
|
|
|
| Katsetaja kirjutas: |
| Huvitav, kas käekarvad takistavad optilist pulsiandurit? |
Ikka...raseerima pead hakkama...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
07.02.2018 00:39:23
|
|
|
Sulge Mi Fit app ja käivita see uuesti mingi hetk hakkab uuesti uuendama, mul on ka paar korda nii teinud.
edit: Just nüüd tegi mul ka samamoodi, aitas rakenduse uuesti käivitamine 2 korda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stiiv
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2016
|
07.02.2018 11:23:55
|
|
|
Peale eileõhtust uuenduste tulemist on mul sama pilt ees ja ei aita ükski ussi- ega püssirohi. Äpi sulgemine, avamine ei aita. Bluetoothi sulgemine või avamine ka mitte.
Unpair ja pair toimib, peale seda uuendab uuesti A-GPS-i ja jääb ikka pilt ette.
Samas tundub, et kell ise töötab, samme loeb ikka edasi kogu aeg näiteks.
Edit: Tegin oma telefoniga unpair ja paaritasin kella teise telefoniga. Tundub, et sai nüüd korda. Imelik küll, aga korras selleks korraks. Imelik on muidugi ka see, et kella jaoks on vaja kahte telefoni, ühest ei piisa
viimati muutis stiiv 07.02.2018 22:49:43, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
07.02.2018 21:56:28
|
|
|
| bjorn17 kirjutas: |
| Kas antud kell suudab GPS koordinaate kuvada kusagil kella menüüst ka? Kui jah, siis mis formaatides? Netist infot ei leidnud |
Nüüd pärast viimast firmware uuendust kuvab. Näitab NL/EL ning kraadid, minutid ja sekundid. Lisaks näitab kõrgust ja õhurõhku.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
07.02.2018 22:01:33
|
|
|
| Kuidas saada tagasi algset watch face-i, no seda mis karbist võttes ees oli? Vahetasin face-i retrostiilseks osutitega aga vaheldusks tahaks tagasi vana varianti.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
07.02.2018 22:34:53
|
|
|
| Kuidas kella ekraan on, kriimudele väga tundlik ,täpsus läbitud vahemaa võrreldes Miband2 ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
10.02.2018 10:05:06
|
|
|
| GTC kirjutas: |
| Kuidas saada tagasi algset watch face-i, no seda mis karbist võttes ees oli? Vahetasin face-i retrostiilseks osutitega aga vaheldusks tahaks tagasi vana varianti. |
Settingutest Factory reset?
| hugo kirjutas: |
| Kuidas kella ekraan on, kriimudele väga tundlik ,täpsus läbitud vahemaa võrreldes Miband2 ? |
Specside järgi peaks olema Gorilla Glass. Suuri kriime pole, aga mikrokriimusi ikka, samas on kell näinud ka korralikult vatti.
Gearbestist saab sinna kaitsekilesi, olid vist 3 eurot 5 tk. Lisaks saab osta sinna plastikust ümbrise.
Kiled: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html?lkid=13013850 (affiliate link)
Ümbris: https://www.gearbest.com/watch-accessories/pp_1626166.html?lkid=13013858 (affiliate link)
Edit: eile oli uus Mi Fit-i versioon tulnud, äkki see on updatemeisega vea parandanud?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keits123
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
21.02.2018 19:00:16
|
|
|
Kell käes asub katsetama.. 16 päeva ja otse postkontorisse ilma tollita kõige odavama kulleriga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
21.02.2018 22:04:07
|
|
|
Alist 14p ja käes.
Ilmateade töötab?
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keits123
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
21.02.2018 22:08:25
|
|
|
| martl kirjutas: |
Alist 14p ja käes.
Ilmateade töötab? |
nagu töötaks ütleb ainult kell 21 õhtul et sunny
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
22.02.2018 05:48:58
|
|
|
| keits123 kirjutas: |
| martl kirjutas: |
Alist 14p ja käes.
Ilmateade töötab? |
nagu töötaks ütleb ainult kell 21 õhtul et sunny |
See "sunny" tähendab pilvitut pigem.
Probleem aga sama mis siin http://en.miui.com/thread-1842186-1-1.html
Kella töölepanemisel tulid esmalt kohe uuendused, seega ei tea ka kas vanema tarkvaraga toimis.
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
23.02.2018 01:00:08
|
|
|
| martl kirjutas: |
| keits123 kirjutas: |
| martl kirjutas: |
Alist 14p ja käes.
Ilmateade töötab? |
nagu töötaks ütleb ainult kell 21 õhtul et sunny |
See "sunny" tähendab pilvitut pigem.
Probleem aga sama mis siin http://en.miui.com/thread-1842186-1-1.html
Kella töölepanemisel tulid esmalt kohe uuendused, seega ei tea ka kas vanema tarkvaraga toimis. |
Usun, et uue firmwarega asi parandatud, Mi Fiti uuendatakse ca. Korra nädalas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keits123
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
23.02.2018 01:16:40
|
|
|
| martl kirjutas: |
| keits123 kirjutas: |
| martl kirjutas: |
Alist 14p ja käes.
Ilmateade töötab? |
nagu töötaks ütleb ainult kell 21 õhtul et sunny |
See "sunny" tähendab pilvitut pigem.
Probleem aga sama mis siin http://en.miui.com/thread-1842186-1-1.html
Kella töölepanemisel tulid esmalt kohe uuendused, seega ei tea ka kas vanema tarkvaraga toimis. |
minul toimib, näitab 4 päeva ilmateadet.. telefoni rakenduses oli kohe gpsiga end tartusse ilusti sättinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keits123
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2009
|
26.02.2018 09:39:32
|
|
|
| martl kirjutas: |
| keits123 kirjutas: |
| martl kirjutas: |
Alist 14p ja käes.
Ilmateade töötab? |
nagu töötaks ütleb ainult kell 21 õhtul et sunny |
See "sunny" tähendab pilvitut pigem.
Probleem aga sama mis siin http://en.miui.com/thread-1842186-1-1.html
Kella töölepanemisel tulid esmalt kohe uuendused, seega ei tea ka kas vanema tarkvaraga toimis. |
Suutsin ka korra selle ette saada, et ilma ei tulnud kuid nii kui telefonil asukoha otsingu sisse panin, lasin rakenduses uuesti enda asukoht üles leida ja ilmateade tuli tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar68
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2011
|
02.03.2018 22:56:22
|
|
|
Mul tõmbas täna see äpp kella täiesti kooma... Eile tuli Andriodile Oreo update ja täna äppile uuendus. Ühel hetkel äkki ei synkinud enam, bluetooth kella nägi aga teha ei lasknud midagi. Kellale lõi ette eelnevalt toodud pilt, kus telefon ja kell koos. Aitas äppi mahalaskmine ja teises telefonis läbi ametliku Mifiti uuesti firmware peale laskmine... Loomulikult ka andmed kõik kadunud. Lasin uuesti Notify and Fitnessi peale ja jälle kell koomas... Kurja küll, Notify hulka funktsionaalsem ametlikust äppist aga ei julge enam peale lasta... järele jääb nüüd välja nuputada, kuidas kell eestikeelse telefoniga helistaja nime ja sõnumi sisu hakkaks näitama. Muidu esimese nädalase kasutuse järel olin küll väga rahul. Miband 2 läks naisele esimeseks võruks .
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.03.2018 16:38:06
|
|
|
Mul on üldse mingi jama nende notificationitega. Telefonikõnesid ja SMS'e kuvab aga Gmaili ja Outlooki meiliteavituste peale ei kõssagi.
Sama jama siis ka Skype ning Teamsi notificationitega.
Hetkel ei saagi nagu aru, kas kuskil on midagi veel täiendavalt konfimata või on mingi tarkvarapuuk.
EDIT: Dumbuser error...
Nagu nüüd avastasin, tuleb need rakendused ise käsitsi nimekirja lisada, millelt teavitusi üldse soovid saada...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.03.2018 16:54:26
|
|
|
| alar68 kirjutas: |
Mul tõmbas täna see äpp kella täiesti kooma... Eile tuli Andriodile Oreo update ja täna äppile uuendus. Ühel hetkel äkki ei synkinud enam, bluetooth kella nägi aga teha ei lasknud midagi. Kellale lõi ette eelnevalt toodud pilt, kus telefon ja kell koos. Aitas äppi mahalaskmine ja teises telefonis läbi ametliku Mifiti uuesti firmware peale laskmine... Loomulikult ka andmed kõik kadunud. Lasin uuesti Notify and Fitnessi peale ja jälle kell koomas... Kurja küll, Notify hulka funktsionaalsem ametlikust äppist aga ei julge enam peale lasta... järele jääb nüüd välja nuputada, kuidas kell eestikeelse telefoniga helistaja nime ja sõnumi sisu hakkaks näitama. Muidu esimese nädalase kasutuse järel olin küll väga rahul. Miband 2 läks naisele esimeseks võruks . |
Ma pidin endal sama probleemiga võitlema - peale seda kui lasin peale appi pakutud uuenduse. Kaotas kõik ühendused ära ja miskit ei toiminud enam. Tegin kellale reseti, panin Xiaomi Appi peale, ühendas uuesti ära, siis Notify Amazfit app peale ja siiani toimib ilusti. 5.2.4 oli vist see versioon mis pekki keeras kõik. Enam igatahes ei paku seda.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.03.2018 12:21:57
|
|
|
Nii, nüüdseks pea nädal siis kasutatud ja akut endiselt veel 50% järel.
Ainus asi mis härib on, et pulsimõõtja näitab küll ilmselgelt kalosse.
Seda uskudes olin ma täna öösel tervelt 3,5h järjest surnud...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 10.03.2018 14:10:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
10.03.2018 13:51:00
|
|
|
Mul veel seda uhket kella ei ole... Kas selle pulsi aiateibad ei tuleneda sellest, et kell ei mõõda igakord pulssi vaid mõõdab seda, kas kell on käe peal - kuidas kell öösel aru saab kas ta on käe peal või hoopis voodi kõrval laua peal, loogiline variant oleks kellal mõõta kasvõi lohakalt pulssi ja kui saab ükskõik mis tulemuse, saab järeldada, et käe all on liha
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.03.2018 14:09:36
|
|
|
| H_K kirjutas: |
Mul veel seda uhket kella ei ole... Kas selle pulsi aiateibad ei tuleneda sellest, et kell ei mõõda igakord pulssi vaid mõõdab seda, kas kell on käe peal - kuidas kell öösel aru saab kas ta on käe peal või hoopis voodi kõrval laua peal, loogiline variant oleks kellal mõõta kasvõi lohakalt pulssi ja kui saab ükskõik mis tulemuse, saab järeldada, et käe all on liha  |
Aga miks väita siis, et tegu on löögisagedusega ja sellest graafikut joonistada?
Nali naljaks, aga selle aparaadi arvates, puudus mul täna öösel igasugune südametegevus ja seda ebarealistlikult pika aja jooksul...
Lisaks sai pädevama aparaadiga üle taadeldud ja parimal juhul on selle junni täpsuseks, puhkehetkel... +/-15
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
11.03.2018 10:39:50
|
|
|
Kuna elukaaslasel on Samsung Gear Fit 2 Pro, siis peale pikka palumist ja anumist sain seda laenata 24 tunniks, et teha kiire võrdlus Amazfitiga. Tegu on küll erineva hnnaklassi toodetega (Samsung 3-4x kallim) aga siiski funktsionaalsuses Amazfit väga palju maha ei jää.
Välimus - Samsung on rohkem võru moodi, Amazfit aga kella moodi. Samsung ca 2x paksem kui Amazfit, näiteks vähe tihedamalt istuv varruka äär jääb imelikult, kui Samsungi seade oli käe peal. Plastikust on mõlemad, samas Samsungi seadme alaosa tundub suht odavast plastikust, rihm tundub aga kvaliteetsem kui Amazfitil, Amazfiti rihmad on aga palju lihtsamalt vahetatavad ning neid rohkem saada ja on palju odavamad.
Ekraan - Samsungi seadet domineerib kaardus OLED ekraani, mis on suurem, suurema punktitihedusega ning paremate värvidega kui Amazfiti ekraan, kuna aga tegemist pole seadmetega mis oleks mõeldud fototöötluseks, siis Amazfiti seadmel on 2 omadust mis kaaluvad üles Samsungi ekraani ägedad speksid. 1. Ekraan kasutab nn. transreflective tehnoloogiat, mis tähendab, et kogu ekraan on siseteingimustes loetav ilma tausta valguseta, ning välistingimustes, mida eredam päikesevalgus, seda paremini loetav ekraan on. 2. Kuna ekraan põhimõtteliselt taustavalgust ei kasuta, siis on see väga energiasäästlik, mis mõjutab otseselt seadme aku kestvust, milleni jõuan hiljem.
Funktsioonid - Olenemata 3-4x hinnavahest, ei ole funktsionaalsuses nii suurt vahet. Lihtsam on kirjutada mida Samsung teeb, mida Amazfit ei tee. Kuna Samsung jooksutab Tizieni OS-i, siis peaks teoorias saama sinna lisada erinevaid rakendusi, mis aga praktikas tähendab seda, et 99 protsenti nn. appidest on erinevad taustapildid ja themed kellale, ainukesed kasutatavad rakendused on, Spotiffy ning mingi tasuline navigeerimis rakendus.
Teiseks suureks müügiargumendiks sellel kellal on, et tänu sisseehitatud mälule (paberil 4gb, praktikas kasutada 2gb) saad sinna tõmmata Spotify kaudu muusikat, ning seda bluetooth kõrvaklapide kaudu taasesitada, ehk siis jooksma minnes, poleks nagu telefoni kaasa võtta vaja.
Pulsimõõtja tundub olema mõlemal sarnane, trennis trenazööril näitasid mõlemad enam-vähem samu numbreid. Samsungil saab pulsimõõtja lülitada ka puhkeseisundis allways on- asendisse, Amazfitil saad valida kas 1, 10 või 30 minuti tagant, isiklikult arvan, et 24h graafiku koostamisel pole väga vahet kas, kell mõõdab pulssi kord minutis, või iga sekund. Treening reziimis mõõdab muidugi ka Amazfit pulssi iga sekund. Samsung reklaamib ka seda, et nende seade tunneb ise ära kui ja mis treeninguga alustad, ning lülitub ise treening reziimi, mis jällegi praktikas on üks suur pullipas*k, näiteks arvas seade, et muuhulgas teen trenni autoga sõites, dušši all ning süüa tehes.
Kuna mõlemad seadmed olid mul 24h sama käe peal siis sain ülevaate ka sammulugejatest, Samsungi tulemus oli päeva lõpuks ca. 20 protsenti suurem kui Amazfitil, pigem usun, viimase tulemust, sest muuhulgas arvas Samsung, et hommikune voodis telefonist uudiste lugemine oli 150 sammu.
Aku kestvus - Enne praegust Amazfiti ja seda Samsungit on ainus kogemus aktiivsusmonitoridest Mi Band 2, seega olen harjunud, et aku kestab vähemalt 2 nädalat. Peale ca. 24h kasutamist näitas Samsung, et akut on järgi 46 protsenti, Amazfit aga, et 96 protsenti. Ka elukaaslane, pole saanud seadet üle 48h ilma laadimata kasutada. Ehk siis minu arust on Samsungi seade põhimõtteliselt kasutuskõlbmatu, kuna seadet saab laadida ainult läbi erilise dokki, siis praktikas tähendab seda, et kui lähed kuskile kauemaks kui 24h, siis peab sul see dokk kaasas olema, lisaks peaks see dokk olema sul autos või töö juures, kui oled unustanud seadet kogemata, õhtul laadida. Tihti juhtub nii, et jääd magama enne kui oled jõudnud seadme uuesti käe peale panna. Asja parandaks kui seade laeks Micro USB-ist ning laeks aku täis 15-20 minutiga, mõlemast võib aga unistada, ning aku laadimine võtab aega ca. 90 minutit.
Kokkuvõtteks võib öelda, et võrreldes Amazfitiga on Samsungil ägedam ekraan. Sellega aga asajad piirduvad, sest pea kõikides muudes aspektides on Amazfit Samsungist üle või sama hea.
Edit: unustasin nutitelefoni rakenduse poole. Samsung Gear Fit 2 Pro kasutamiseks pead oma nutitelefoni installima 3!! erinevat appi. Samsung Accessory Service, Samsung Gear ning Samsung Health. Bip kasutab Xiaomi rakendust Mi Fit.
viimati muutis devean 11.03.2018 11:10:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.03.2018 10:56:28
|
|
|
| tsitaat: |
Asja parandaks kui seade laeks Micro USB-ist ning laeks aku täis 15-20 minutiga
|
kas su bip teeb seda?
ma ei tea ühtegi seadet mis nii kiiresti täis saaks
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
11.03.2018 11:06:53
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Asja parandaks kui seade laeks Micro USB-ist ning laeks aku täis 15-20 minutiga
|
kas su bip teeb seda?
ma ei tea ühtegi seadet mis nii kiiresti täis saaks |
Mu Bipi aku kestab umbes 3 nädalat, see oli teoreetiline mõttekäik, et mis selle Samsungi nii kehva aku kestvuse vähegi seeditavamaks teeks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
18.03.2018 17:31:43
|
|
|
| Kas sellel on võimalik panna kuidagi GPS-i poolt loetud kilomeetrid sammudeks arvutama? Naine käib lapsevankriga jalutamas (käed eriti ei liigu). Kell loeb ilusasti GPS-i kaudu kilomeetreid, aga "daily goal" jääb täitmata, sest samme pole.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
20.03.2018 21:51:14
|
|
|
| someguy kirjutas: |
| Kas sellel on võimalik panna kuidagi GPS-i poolt loetud kilomeetrid sammudeks arvutama? Naine käib lapsevankriga jalutamas (käed eriti ei liigu). Kell loeb ilusasti GPS-i kaudu kilomeetreid, aga "daily goal" jääb täitmata, sest samme pole. |
Kui jala külge panna ?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.03.2018 00:08:12
|
|
|
| Ei tasu selle fisnessiga ehk nii hulluks ka minna, et formaalsust taga nutta, kui ise tead, et eesmärgid reaalselt täidetud ja kellelegi aru andma ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.03.2018 10:58:44
|
|
|
Mis nipiga selle riistapuu suveajale saab?
Telefonis on kell õige.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
25.03.2018 12:10:03
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Mis nipiga selle riistapuu suveajale saab?
Telefonis on kell õige.  |
Tegin telefonile restardi, see toimis.
viimati muutis devean 25.03.2018 12:10:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.03.2018 12:13:53
|
|
|
| devean kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Mis nipiga selle riistapuu suveajale saab?
Telefonis on kell õige.  |
Tegin telefonile restardi, see toimis. |
Dafuq? See ei ole normaalne...
Aga telefoni restart aitas tõesti.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 25.03.2018 12:18:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
25.03.2018 13:04:38
|
|
|
| Pole normaalne tõesti, aga samas miks just restart aitab? Mingi sünkroonimise probleem kella ja telefoni vahel?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|