Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 203, 204, 205  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:21:54 vasta tsitaadiga

Killer85, kus ma räägin kaevamisest, kus ma räägin mida keegi oma rahaga teeb.... ärge toppige mulle sõnu suhu, mida ma öelnud ei ole .... icon_evil.gif eusa_wall.gif
.... ma imestan seda mida inimesed siia kirjutavad ja mida ma siin lugeda saan icon_exclaim.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.02.2018 15:23:33 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Killer85, kus ma räägin kaevamisest, kus ma räägin mida keegi oma rahaga teeb.... ärge toppige mulle sõnu suhu, mida ma öelnud ei ole .... icon_evil.gif eusa_wall.gif
.... ma imestan seda mida inimesed siia kirjutavad ja mida ma siin lugeda saan icon_exclaim.gif .


Ma tahaks loota, et sa mõtlesid siinkohal oma väljaütlemisi! thumbs_up.gif


viimati muutis Viilutaja 06.02.2018 15:30:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:25:55 vasta tsitaadiga

Inimestel närvid läbi, valuutad kräšivad. Olgem taktitundelised icon_lol.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:31:13 vasta tsitaadiga

.... ei no mida järgmiseks.... nüüd võrreldakse coinimajandust juba auto liisimisega. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.02.2018 15:34:42 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
.... ei no mida järgmiseks.... nüüd võrreldakse coinimajandust juba auto liisimisega. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ära pane mulle sõnu suhu, ma tõin näite. Mille alla inimesed oma raha panevad. Selles osas on nad täiesti võrreldavad asjad.

Minu oma asi kuhu ma ju selle raha panen. Ning mul on reaalselt võimalus sealt tagasi teenida, ning viimase poole aasta jooksul on sealt juba investeeritu rahaliselt välja võtnud. Esialgne investeering on endiselt sees.
Seega sa kas ei saa endiselt aru mis asjaga tegu on või oled korralikult kõrvetada saanud, sest sinu vaenulikkusel ja negatiivsusel peab mingi põhjus olema. Muidu on tõesti kahju sinu lähedesest,kes peavad sellises kahjulikus keskkonnas igapäevaselt olemas kui selline ongi sinu iseloom ja maailmavaade.
Jällegi siin sai öeldud ka varem. MIS SEE SINU ASI ON MIDA TEISED OMA RAHAGA TEEVAD?


viimati muutis Viilutaja 06.02.2018 15:37:48, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:35:37 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Killer85, kus ma räägin kaevamisest, kus ma räägin mida keegi oma rahaga teeb.... ärge toppige mulle sõnu suhu, mida ma öelnud ei ole .... icon_evil.gif eusa_wall.gif
.... ma imestan seda mida inimesed siia kirjutavad ja mida ma siin lugeda saan icon_exclaim.gif .

Kas kõik kirjutavad rumalat juttu või millega sa täpsemalt rahul ei ole? Palun ole konkreetsem, lihtsalt läbustada pole mõtet.
Ja teemasse ka: peavoolumeedia on viimastel päevadel krüpto vastu eriti vaenulik, tea kas valmistatakse ette mingit suuremat operatsiooni krüptovaluutade kohitsemiseks?

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:36:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja, palun tsiteeri kus ma olen kellegi raha kasutamise üle kobisenud, palun tee seda!!!
.... kordan, see mida ma siit teemast lugeda saan on kohati täiesti ajuvaba, saad aru ma loen seda mida siia kirjutatakse. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:39:54 vasta tsitaadiga

Mis siin siis täpsemalt täiesti ajuvabat on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.02.2018 15:42:22 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Viilutaja, palun tsiteeri kus ma olen kellegi raha kasutamise üle kobisenud, palun tee seda!!!
.... kordan, see mida ma siit teemast lugeda saan on kohati täiesti ajuvaba, saad aru ma loen seda mida siia kirjutatakse. icon_evil.gif


Täpselt see sama :
villu70 kirjutas:
.... ei no mida järgmiseks.... nüüd võrreldakse coinimajandust juba auto liisimisega. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif



Mida muud sa selle all siis mõtlesid, sest sa muutsid minu väljaöeldut täpselt selliselt, et selline sõnum sinu poolt jäi.


viimati muutis Viilutaja 06.02.2018 15:42:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:42:47 vasta tsitaadiga

ei hakka näpuga näitama ja isiklikuks minema (me teame väga hästi kuhu see viib), kes lugeda oskab ja majandusest natukenegi jagab see loeb ise
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 15:55:12 vasta tsitaadiga

ja kuna sinul siia teemasse absulootselt mitte midagi vajalikku ega asjalikku lisada ei ole...ning kõik oskavad kõike ISE ka lugeda, siis palun ära rohkem oma sisutühja hala postita, okei?! mine räägi seda iseendale ja omaette kui lollid ikka kõik on, siin ei huvita sinu selline arvamus mitte kedagi ja mitte keegi ei soovi taolist delfi tasemel p*ska siit lugeda. muidu oled varsti järgmine aegmaha mees nagu siin mõni geenius juba kätte on saanud, kes ei suuda oma vägevate "spekulatsioonidega" piiri pidada.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.02.2018 16:54:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
sukelduja kirjutas:

See ei ole tagatis, see on müügijutt. Nende miljonite kolmanda maailma riikide kodanike teenindamiseks pole tegelikult võimalusi, nagu pole ka nendel inimestel raha kõrgeid teenustasusid maksta. Neid huvitavad meie mõistes mikrotransaktsioonid, milleks bitcoin absoluutselt ei sobi.

Miks ei ole võimalusi? Nutitelefon on tänapäeval püksata neegril ka Aafrika südames ning pakun, et mingites keskustes on ka olemas 3G/4G võrk. Kes mainis bitcoini mikrotransaktsioonideks? Siin käib jutt ükskõik millisest krüptost!
Ma olen aru saanud, et need Bitcoini vastased on üldised krüptoraha vastased siin, seega ei hakanud eraldi välja tooma seda.

Mida sa krüpto all silmas pead? Blockchaini üldse? Suvalisel krüptorahal on sama puudus, suutlikkus palju tehinguid teha on tühine ja iga tehing kulutab palju ressurssi, aega ja on kallis. Kindlustust ka ei ole, kui su krüptoraha on läinud, siis see ongi läinud. Mustad mehed aafrikas oskavad ka raha lugeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 17:02:31 vasta tsitaadiga

See aafrika näide paraku ei päde jah. neil võivad seal mobiilid olla, aga believe you me, et need mehed ei taha mingist "krüptorahast" veel tükk aega eriti midagi kuulda icon_biggrin.gif ei taha nüüd väga rassistlik olla vms, aga olgem realistlikud, mida primitiivsem inimmass, seda suurema au sees on maksimaalselt primitiivsed ja käegakatsutavad käibevahendid.

aga kas mitte hiljuti ei olnud mingi major shift just bitcoini (või oli see mingi muu suur coin) tehinguta arvus ajaühikus? a'la mingi 1000 kordne improvement? ma ei mäleta täpselt mille arvelt või kuidas aga nagu nägin kuskil mingit näitajat ja kuupäeva ühe ja teise kiirusega. a'la 6 tekingust sekundis sai 6000 sekundis

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.02.2018 17:04:41 vasta tsitaadiga

See aafrika näide oligi lihtsalt näide. Ma mõtlesin selle all mingit remote ehk kauget üksildast kohta, kuhu kohalik pank never ever ei jõua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 17:15:24 vasta tsitaadiga

Okei, aga no selliste kohtadega kipub kahjuks olema nii, et ega seal seda klientuuri ka nüüd just väga suures mahus ei ole. Üldiselt jah mõttest saan aru, kuid ma ei usu, et see hetkel reaalne argument on, võibolla mingil hetkel tulevikus küll
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 06.02.2018 17:24:38 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
See aafrika näide paraku ei päde jah. neil võivad seal mobiilid olla, aga believe you me, et need mehed ei taha mingist "krüptorahast" veel tükk aega eriti midagi kuulda icon_biggrin.gif ei taha nüüd väga rassistlik olla vms, aga olgem realistlikud, mida primitiivsem inimmass, seda suurema au sees on maksimaalselt primitiivsed ja käegakatsutavad käibevahendid.

aga kas mitte hiljuti ei olnud mingi major shift just bitcoini (või oli see mingi muu suur coin) tehinguta arvus ajaühikus? a'la mingi 1000 kordne improvement? ma ei mäleta täpselt mille arvelt või kuidas aga nagu nägin kuskil mingit näitajat ja kuupäeva ühe ja teise kiirusega. a'la 6 tekingust sekundis sai 6000 sekundis


Mingil suvalisel lambakarjusel on tõesti krüptovaluutast täiesti savi. Edumeelsematel inimestel on aga krüptovaluuta vägagi aktuaalne teema seal. Käisin ühel investeerimisalasel üritusel, kus esineja teadis rääkida, et Aafrika riikides täitsa kasutatakse krüptot. Seda siis põhjusel, kuna mõnes sealses pangas võetakse sul automaatselt ca 25% ära, kui sinna raha kannad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 06.02.2018 18:16:12 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Wiltz kirjutas:
See aafrika näide paraku ei päde jah. neil võivad seal mobiilid olla, aga believe you me, et need mehed ei taha mingist "krüptorahast" veel tükk aega eriti midagi kuulda icon_biggrin.gif ei taha nüüd väga rassistlik olla vms, aga olgem realistlikud, mida primitiivsem inimmass, seda suurema au sees on maksimaalselt primitiivsed ja käegakatsutavad käibevahendid.

aga kas mitte hiljuti ei olnud mingi major shift just bitcoini (või oli see mingi muu suur coin) tehinguta arvus ajaühikus? a'la mingi 1000 kordne improvement? ma ei mäleta täpselt mille arvelt või kuidas aga nagu nägin kuskil mingit näitajat ja kuupäeva ühe ja teise kiirusega. a'la 6 tekingust sekundis sai 6000 sekundis


Mingil suvalisel lambakarjusel on tõesti krüptovaluutast täiesti savi. Edumeelsematel inimestel on aga krüptovaluuta vägagi aktuaalne teema seal. Käisin ühel investeerimisalasel üritusel, kus esineja teadis rääkida, et Aafrika riikides täitsa kasutatakse krüptot. Seda siis põhjusel, kuna mõnes sealses pangas võetakse sul automaatselt ca 25% ära, kui sinna raha kannad.


+ riikides nagu Zimbabwe, kus riigi oma oskamatuse töttu on toimunud hüperinflatsioon ning lõpuks on oma valuuta asemele kasutusele võetud USD, antakse pangast sularaha vaid normi järgi. Sellises majandussfääris on sularahast ning pankadest sõltumatu valuuta väga oma koha peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.02.2018 18:17:49 vasta tsitaadiga

No aga sellepärast see ongi nii ülesse alla kõikuv, et väga vähestel inimestel on seda reaalselt käes. Ning miks kuskil üksikus kohas või suurest linnast kaugemal elav inimene lambakarjus või mõne muu lihtsama töö tegija automaatselt on?
Ma unistan endiselt, et 50'dates olen kuskil kaugel soojas palmi all, tsivilisatsioonist eemal, sinna küll paarkümmend aastat aega kuid seda enam on aega sinna poole püüelda. thumbs_up.gif Ning igapäeva asju saan ajada otse inimestega, ilma panka kasutamata....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 06.02.2018 18:23:59 vasta tsitaadiga

See tuleviku ette ennustamine raske tegevus , vähemalt materiaalse poole pealt. Mina isiklikult nii ette ei soovi mõelda, elan hetkes kuna ma ei usus et maailma korraldus 20 aasta pärast samasugune oleks või eluolu. Ilmselt 1 suurem sõda kindlasti siis üle käinud ja kedagi ei koti kas sul kuskil oli mõni BTC või mitte icon_biggrin.gif

Eks see individuaalne teema , kuidas keegi mõtleb icon_smile.gif Kindlasti ette mõtlemine pole paha tegevus, seni kuni sellest kinnisideed ei saa.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.02.2018 20:27:06 vasta tsitaadiga

https://tether.to/announcement/

Teksti lõpust...

We are immensely grateful to the community for standing with us against unreasonable attempts to disrupt and discredit the legal and responsible business of reputable, innovative companies like us and other exchanges in the blockchain space.

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you.


In this together,

The Tether Team
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 07.02.2018 11:54:38 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Vahest loed siin ja hoiad pead kinni.... what da hell, mis toimub .... et kas tõesti võib mõni inimene nii loll olla. icon_lol.gif
... ma annaks oma 15a. tütrele vastu pead, kui idioodi juttu ajaks. icon_evil.gif


Eks igaüks kasvatab oma last nii, nagu teda ennast kasvatati.

Vaata et siis liiga kõvasti ei viruta, muidu läheb isa jälgedes, kui Sinu postitusi siin lugeda.

Mina näiteks oleks võinud olla eelmise aasta detsembris miljonär, kui oleksin teinud õigeid otsuseid kevadel.
Kevadel oli umbes 8000 LTC, kui hind oli natuke üle 3 euro tükist.
Vahetasin BTC vastu ja ostsin suures koguses Antminer L3+ ja toitekaid, mis küll ka investeeringu lõpuks tagasi teenisid, aga oleks tulnud hoopis LTC hoida.

Nüüd peaksid lapsed mulle vastu pead virutama, et kuidas vanamees nii loll sai olla icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 08.02.2018 11:14:44 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
https://tether.to/announcement/

Teksti lõpust...

First they ignore you

Siit need probleemid alguse saavadki....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2018 12:18:21 vasta tsitaadiga

https://tether.to/announcement-transparency-update/
ja
https://www.coindesk.com/tether-confirms-relationship-auditor-dissolved/
ja
https://qz.com/1196866/bitcoin-prices-could-be-40-lower-because-tether-propped-it-up/

Juhul kui USDT on reaalselt 1-1 USDga backitud siis miks auditit lõpuni ei tehtud? Mina ei mängi turul, kus keegi monopolirahaga hindasid üles krutib langustrendide korral. Kui selgub, et nii ongi, siis saab kogu sektor põntsu ja riigid panevad tarbijakaitseks blokeeringud peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2018 13:11:05 vasta tsitaadiga

Kuidas see tetheri emissioon üldse mõeldud on? Mul oli mingi ettekujutus et värskelt trükitud münti võib kasutada ainult usd ja mitte millegi muu ostuks ja saadud usd võib kasutada ainult tetheri tagasiostuks. Aga otse btc osta makes no sense. Ei saa ju kartulites hoida porgandireserve.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 08.02.2018 13:26:48 vasta tsitaadiga

USDT paanika vana asi juba...
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 203, 204, 205  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.