Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 07:50:29 vasta tsitaadiga

ei saa isegi aru, millest sa räägid icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.02.2018 10:27:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei saa isegi aru, millest sa räägid icon_redface.gif


Täpitähtede kuvamisel kasutatakse teistsugust fonti ja tekst ei ole enam terviklikult äge vaid ropp ja kole.
Ehk siis see kutse võib äge olla alguses aga kui lähemalt vaadata, siis on üsna jabur.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2018 12:14:12 vasta tsitaadiga

kole või mitte, ega ma seda välja ei mõtelnud. Mul on vaja et osalised kohale saabuksid icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 20:09:23 vasta tsitaadiga

Kus tehakse pealinna parimat pitsat?
Eks ma neid eri kohti tea muidugi kah, aga ehk on mõni kahe silma vahele jäänud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 21:02:37 vasta tsitaadiga

Killer85, Attimo ja New york pizza on minu lemmikud. Aga eks ta ole suures osas ka maitse asi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 21:19:10 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kus tehakse pealinna parimat pitsat?
Eks ma neid eri kohti tea muidugi kah, aga ehk on mõni kahe silma vahele jäänud.


pealinnast veits väljas, jüris, on itaaliapitsa. mine tseki järgi, megahea värk.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 21:22:41 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Kus tehakse pealinna parimat pitsat?
Eks ma neid eri kohti tea muidugi kah, aga ehk on mõni kahe silma vahele jäänud.


pealinnast veits väljas, jüris, on itaaliapitsa. mine tseki järgi, megahea värk.


Itaaliapitsat soovitan ise ka
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 21:43:07 vasta tsitaadiga

Oo, sellest polnud varem kuulnudki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 10:20:33 vasta tsitaadiga

Kuidas eestikeeles oleks "purge valve".
Klapp mis ei lase kütuse paaki tekkida rõhku.
Vaakumklapp pole päris see icon_rolleyes.gif




E: Leidsin ise õhutusklapp kütusepaagile

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 07.02.2018 10:23:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 10:21:57 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:48:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 10:58:20 vasta tsitaadiga

sooty, see ei pruugi autojuppi tellides väga aidata. Wusses, kohati on need klapid korgis. eesmärk on paagi tühjenedes sinna mitte vaakumit tekkida lasta. kui paagis on vaakum, ei saa auto enam kütet kätte.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 11:21:57 vasta tsitaadiga

Boileritel on see kas surveklapp või ülerõhuklapp näiteks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2018 17:12:11 vasta tsitaadiga

kuhu dvd vader kadus? Sai ka bänni või uimas mõnel kurika urmasel jalus? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 17:13:44 vasta tsitaadiga

Winterwind, alles üleeile postitas ju icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2018 17:14:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Winterwind, alles üleeile postitas ju icon_rolleyes.gif

Ohsa kurat, ma ei teadnudki, et üleeile 5 jaanuar oli icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 17:16:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Winterwind, alles üleeile postitas ju icon_rolleyes.gif

kuhu ja mida? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 17:18:12 vasta tsitaadiga

Hiid, lähed tema profiili ja vajutad "vaata kasutaja dvd vader sõnumeid" icon_rolleyes.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=dvd+vader

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 17:18:38 vasta tsitaadiga

Winterwind, ups icon_razz.gif icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 17:21:49 vasta tsitaadiga

jaanuar, veebruar, vahet pole....sama shit talv ju icon_razz.gif

E:

Meil siin keegi 21 aastane pahalane on olnud?
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/politseinikud-pidasid-narvas-kinni-arvutikelmustes-kahtlustava-mehe?id=81039287

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 17:22:53 vasta tsitaadiga

Tallinnas on viimastel päevadel korralik lumi maha tulnud. Kelle jaoks suurem shit kui jaanuaris, kelle jaoks väiksem shit, aga päris sama ikka ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 09:08:07 vasta tsitaadiga

kes aitab googeldada, kuidas peab jooksma niit õmblusmasinal?
Vene masin.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 09:09:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kes aitab googeldada, kuidas peab jooksma niit õmblusmasinal?
Vene masin.

Palka õmbleja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 09:13:06 vasta tsitaadiga

oligi, aga kalliks läks. keskmine palk ju läks üles järjest icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 09:49:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas sellist tellitavat võtit on keegi näinud, kus teisel pool otsas on kuusnurkne auk, et saaks kasutada sellist adapterit (pildil) ning universaalset "padrunvõtit"?
Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler


PS: Palun mitte kommenteerida stiilis "see universaalne võti on s*tt". Olen sellest isegi teadlik ning taoline vahend on HÄDAOLUKORRA otstarbeks, võtab füüsiliselt väga vähe ruumi, näiteks mootorratta sadula all.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 10:03:15 vasta tsitaadiga

LKits, jah olen, mul on ka olemas, kahes eri mõõdus.
Aga ma ei suuda välja mõelda, mis sa selle juures padruniga peale hakkad? icon_rolleyes.gif

Sai kunagi K-rautast vms kohast muidu ostetud.
Ja sitas kohas ongi teinekord sita riistaga vaja toimetada... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 10:04:27 vasta tsitaadiga

mis kuradi juhe see kõrvaklappide sees on?
Oli vaja tinutada tagasi kuulari külge ja no ei saa. Mingi kapronkiud on ümber, puhastan selle ära, ja sisemine kiud kui hakkad tinutama, haihtub õhku. icon_eek.gif Nagu oleks tinast ja sulaks ära.... icon_neutral.gif
Samas tinuttud ta oli. Suur plönn oli.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.02.2018 10:07:02 vasta tsitaadiga

tinaplönni kuumaks ajama objektil ja siis juhtme sisse suskama,
juhet ennast ei tasu näppida
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 10:13:46 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
LKits, jah olen, mul on ka olemas, kahes eri mõõdus.
Aga ma ei suuda välja mõelda, mis sa selle juures padruniga peale hakkad? icon_rolleyes.gif

Sai kunagi K-rautast vms kohast muidu ostetud.
Ja sitas kohas ongi teinekord sita riistaga vaja toimetada... icon_razz1.gif

Mul seda võtit pole, aga vot see padrun on 1 krd. sigahea leiutis mida kasutan thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 15:42:12 vasta tsitaadiga

Kas pärnus kuskil müüakse ka autoraadioid?
Automaailmas oli 5tk ja sony omad mingid.
Eronicsis oli 3 tükki müügil aga ei leidnud sobivat

Pärnus kuskil veel on müügil neid ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 15:45:03 vasta tsitaadiga

Wusses, kui sul seda juba eile vaja polnud, kiika siia https://www.hinnavaatlus.ee/products/Autokaubad/Auto+audio-+ja+videotehnika/?sort=-views
ei pea ju ilmtingimata Pärnus olema, suurem osa poode saadab postiga ka.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 15:58:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis kuradi juhe see kõrvaklappide sees on?
Oli vaja tinutada tagasi kuulari külge ja no ei saa. Mingi kapronkiud on ümber, puhastan selle ära, ja sisemine kiud kui hakkad tinutama, haihtub õhku. icon_eek.gif Nagu oleks tinast ja sulaks ära.... icon_neutral.gif
Samas tinuttud ta oli. Suur plönn oli.

See on lakitud juhe, pead otsa ära "puhastama" kõigepealt. Mina kasutan selleks aspiriini tabletti...selle peal juhet kuumutades saab laki maha ja juhe võtab siis tina külge.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 16:07:44 vasta tsitaadiga

Aspiriini puhul peab siis vaatama, et ikka vanakooli tablett oleks mitte selline, mis on mingi libedama ainega kaetud et kergem neelata oleks.
Aga kunagi olen ise ka kõrvaklapi juhtmetega mässanud. Lõpuks lõin käega ja ostsin uued klapid. Ei saa aru, miks krt vask seal sees juuksekarva jämedune peab olema, kaabel pole ju nii kallis, et tõstaks tuntavalt toote hinda kui korralikum panna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 16:11:43 vasta tsitaadiga

viskasin juba lakka ja tõin uued asemele-
Kui keegi tahab aspiriiniga mässata, annan ära icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 16:23:10 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Aspiriini puhul peab siis vaatama, et ikka vanakooli tablett oleks mitte selline, mis on mingi libedama ainega kaetud et kergem neelata oleks.
Aga kunagi olen ise ka kõrvaklapi juhtmetega mässanud. Lõpuks lõin käega ja ostsin uued klapid. Ei saa aru, miks krt vask seal sees juuksekarva jämedune peab olema, kaabel pole ju nii kallis, et tõstaks tuntavalt toote hinda kui korralikum panna.

Peenem kiud peab väntsutamisele paremini vastu. Samas venitamise suhtes on jälle õrnem. Seepärast kasutataksegi seal tavaliselt mingeid sellise ehitusega juhtmeid, millel tõmbetugevuse saavutamiseks on mingi vähe veniv ja ülitugev tehiskiud sees (aramiid e kevlar tõenäoliselt) ja selle ümber on lõdvemalt keerutatud imepeened vasekiud, mis on veel lakitud ka. Hästi sitt on neid joota jah.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 08.02.2018 16:27:50 vasta tsitaadiga

Aga kuidas sellistelt kaablitelt rüüd eemaldada? Nt ala 33AWG juhtmed...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 16:47:37 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kas pärnus kuskil müüakse ka autoraadioid?
Automaailmas oli 5tk ja sony omad mingid.
Eronicsis oli 3 tükki müügil aga ei leidnud sobivat

Pärnus kuskil veel on müügil neid ?

kas oomipoes ei ole? onoff veel. reldori hoovis mingid autoaudioga tegelevad kohad.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 08.02.2018 17:17:38 vasta tsitaadiga

https://www.oomipood.ee/product/hq_inv300wu_12_muundur_12v_230v_300w_usb
Mõistlik diil? Igast epoodides ka valikut vahemikus 35-50 aga see selline safe bet?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 17:32:40 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Wusses kirjutas:
Kas pärnus kuskil müüakse ka autoraadioid?
Automaailmas oli 5tk ja sony omad mingid.
Eronicsis oli 3 tükki müügil aga ei leidnud sobivat

Pärnus kuskil veel on müügil neid ?

kas oomipoes ei ole? onoff veel. reldori hoovis mingid autoaudioga tegelevad kohad.

Käisin,oomipoes ei ole. Soovitati vaadata ITeki.

OnOff ma ei teagi kus on. Kaubamajaks on ju ainult euronics ja see Expret

reldori hoovis otsimas ei oel käinud aga samas ei ole nagu ka meeles et mingi Audioga tegelevaid firmasi seal oleks. Fixus o,i seal, veel mingi auto pood (helitehnikat ei ole seal) siis elektroonika komponetide pood, moto pood ja mööbeli pood

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 17:38:43 vasta tsitaadiga

Härmas on mingi autoaudio pood/töökoda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 17:41:21 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Härmas on mingi autoaudio pood/töökoda.


Selge, uurin. tänud thumbs_up.gif

Otsin pioneeri autoraadiot (ennem olnud ja meeldis). Ühes poes oli aga oli üks odavamaid mis peioneer üldse teeb icon_rolleyes.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 17:47:16 vasta tsitaadiga

aijah, seal kus expert oligi enne onoff mis seal samas boksis kunagi hingusele läks. reldoris mõtlesin seda firmat: http://rehviprof.ee/
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 18:23:53 vasta tsitaadiga

Mis vahet seal on millise ostad, cräpid kõik suht icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 19:35:54 vasta tsitaadiga

Raunexis on ka midagi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 20:59:58 vasta tsitaadiga

MIs see oli? icon_eek.gif
tsitaat:
Juba tegeleme veaga, varsti on lehed tagasi!

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 21:04:28 vasta tsitaadiga

арватавасти йäлле ботид кäисид
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 21:31:41 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:48:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 23:08:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Etz kirjutas:
LKits, jah olen, mul on ka olemas, kahes eri mõõdus.
Aga ma ei suuda välja mõelda, mis sa selle juures padruniga peale hakkad? icon_rolleyes.gif

Sai kunagi K-rautast vms kohast muidu ostetud.
Ja sitas kohas ongi teinekord sita riistaga vaja toimetada... icon_razz1.gif

Mul seda võtit pole, aga vot see padrun on 1 krd. sigahea leiutis mida kasutan thumbs_up.gif
Etz, ülimalt suured tänud, leidsin K Rauta kodukalt juba mingid variandid üles ma, neil mitu erineva suurusega kuusnurkset auku.

Ning see padrunvõti - täitsa hea kompaktne võtta kaasa 2 tellitavat, 2 padrunit - motika sadula alla palju ei mahu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 14:17:11 vasta tsitaadiga

Keegi siin sporditarvetega ka tegeleb?
Oleks hea hinnaga sulgpalli reketit vaja, uus/kasutatud icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 14:18:30 vasta tsitaadiga

Need ei maksa ju midagi icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 14:24:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Need ei maksa ju midagi icon_rolleyes.gif

https://www.fortsport.eu/product/1/Sulgpallireketid#prettyPhoto ku sa nii arvad icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.