Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 609, 610, 611 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 15:28:58 vasta tsitaadiga

Viimast kolme postitust vaadates - tore, kui Apple vihkajatest nii kiiresti pooldajad saavad icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 18:06:42 vasta tsitaadiga

M00t, ma ise ka imestan. Aga samas ma aastaid vaikselt oodanud, millal nad OLED-i iPhonedel lõpuks kasutusele võtavad ja telefoni normaalselt kiiresti täis saab laadida. iPhones alati midagi väga meeldinud, kuid peamiselt just see uimane laadimiskiirus ja lcd ekraan sundisid mind 6S Plus-i aegadel Samsungi peale tagasi kolima. Ning vb nii palju mänginud ka nende telefonidega juba, et aitab küll.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 04.02.2018 18:11:00 vasta tsitaadiga

A miks on vaja telefoni kiirelt laadida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2018 18:49:02 vasta tsitaadiga

Minust küll iPhone fänni ei saa, olen eluaeg öelnud, et see iphone pole muud kui sätendav mänguasi. Kasutan tavalist kuute. WTF? Ma ei saa alla laadida oma telefonisse ise midagi, vaid pean ümbernurga lolli mängima? AppStorest üle 150mb suuruseid rakendusi ei saa mobiiliandmesidega alla laadida? Ainus hea asi on neil ekraan ja see, et on ühele rauale ühest kohast tehtud OS, mis omakorda tagab läägivaba asja, või enamvähem läägivaba asja.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.02.2018 09:17:48 vasta tsitaadiga

raxz - inimeste kasutusharjumused on erinevad. Kiirlaadija on neile, kes suhtlevad palju tegelefoniga ja esimesel võimalusel torkavad laadija seina, et akut laadija. Siis on see oluline, muidu mitte.
Mobiili admesidega jäin ka fb alla laadimisel hätta. Ilmselt kuskilt mingi linnuke puudu,aga ma ei viitsinud süveneda. SirShark - Imeäppe tahad kasutada, siis mine androidi peale ja ruudi ja mõlla. Appstores kontrollitakse kõik äpid õuna poolt üle, ennem, kui avalikuks tehakse. Mõistlik, et tagada turvalisus ja stabiilsus ja ei ole võimalust oma telefon täiesti peapeale keerata. Töökindlus ja lihtsus on selle võlu icon_smile.gif
tagasi teemasse, siis juhtmevaba laadimine on ikka päris mõnus asi kaheksal.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 05.02.2018 10:08:45 vasta tsitaadiga

Mulle on ka hakanud iPhone meeldima, peale seda kui sain tuttavaks oma elukaaslasega, kes oli vandumatu iPhone fänn.
Algul tegin ikka maha korralikult Apple tooteid ala "mõttetu fancy shi*", "Android on üle prahi" jm.
Kuid kui esimese iPhone sain kingituseks elukaaslase poolt (iPhone 7 - kui välja tuli), harjusin ära ja pean tõdema, ei kujuta ettegi, et omaks Android telefoni kunagi tulevikus.
iPhone on Android OS telefonide kõrval palju lihtsam käsitleda, ning aku kestvus on ka pikem, kiidu sõnad minu poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2018 13:33:19 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
raxz - inimeste kasutusharjumused on erinevad. Kiirlaadija on neile, kes suhtlevad palju tegelefoniga ja esimesel võimalusel torkavad laadija seina, et akut laadija. Siis on see oluline, muidu mitte.
Mobiili admesidega jäin ka fb alla laadimisel hätta. Ilmselt kuskilt mingi linnuke puudu,aga ma ei viitsinud süveneda. SirShark - Imeäppe tahad kasutada, siis mine androidi peale ja ruudi ja mõlla. Appstores kontrollitakse kõik äpid õuna poolt üle, ennem, kui avalikuks tehakse. Mõistlik, et tagada turvalisus ja stabiilsus ja ei ole võimalust oma telefon täiesti peapeale keerata. Töökindlus ja lihtsus on selle võlu icon_smile.gif
tagasi teemasse, siis juhtmevaba laadimine on ikka päris mõnus asi kaheksal.


Imeäppe? Ma räägingi AppStore äppidest.
Sinu jutt ei ütle muud, kui sedasama mida mina ütlen, iPhone on lollakale inimesele suunatud telefon.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2018 14:02:49 vasta tsitaadiga

Hmm, ma tõin esile vead mis mind häirivad. Ma märkisin ka positiivset asja. Ning sina hakkasid oma tatti pritsima, ja mängima nõiaintsu nagu teaks mis äppe ma kasutan/kasutada sooviks. Et ilmselt see teema pole ka sinusugusele mõelnud icon_smile.gif

Aga olgu peale, ma jätan teid 21. sajandi uut messiast kummardama, lürpige lattet ja eputage oma roosade käekottidega.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 05.02.2018 14:05:39 vasta tsitaadiga

Läheb liiga OT'ks üle.

Siin teemas puudub reegel, mis väljendaks, et inimene ei tohi väljendada kogemuste põhjal arutelu.
Sõnasõda/vaidlused võite edasi lahendada privaatses postkastis.

Jätkame iPhone teemal mehed.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 05.02.2018 14:07:40 vasta tsitaadiga

Kogemuste põhjal võib ikka arutada aga SirShark äkki jätab enda käekotid, LGBT, latte, messiad ja muud lollakused endale koju kappi. Me oleme üldiselt arusaajad inimesed aga kusagilt jookseb piir.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2018 15:22:53 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kogemuste põhjal võib ikka arutada aga SirShark äkki jätab enda käekotid, LGBT, latte, messiad ja muud lollakused endale koju kappi. Me oleme üldiselt arusaajad inimesed aga kusagilt jookseb piir.


+1, vähem emotsiooni, rohkem sisu.

Konstruktiivne, põhjendatud kriitika on ok, kuid sildistamine ja emotsiooni pritsimine ei vii edasi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2018 15:56:01 vasta tsitaadiga

Kas siin on inimesi, kellel iphone SE kaameraga on probleeme? Nimelt kaamera avanemine toob ainult ette musta pildi, vahel crashib jne. Aitab enamjaolt telefoni sisse-välja lülitamine.
Peal viimane ios.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017




sõnum 05.02.2018 16:36:27 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kas siin on inimesi, kellel iphone SE kaameraga on probleeme? Nimelt kaamera avanemine toob ainult ette musta pildi, vahel crashib jne. Aitab enamjaolt telefoni sisse-välja lülitamine.
Peal viimane ios.


Kopeerin kaks inglise keelset abi:
tsitaat:
If the camera is still showing a black screen after performing a hard reset chances are that this issue is hardware related meaning the actual camera piece is malfunctioning on the phone.

Use caution before attempting this next suggestion, you don’t want to physically break the phone accidently; it will void the phones warranty.

I know of instances where the actual camera on the phone can become dislodged and of course cause it to malfunction, making sure the phone is powered off and then applying pressure to the actual camera lens itself, firm pressure but be careful you don’t want to break your phones screen or anything else on the device, it can pop the camera lens back into place and fix the issue


Teine abivahend:
tsitaat:

Go to Settings -> General -> Reset and tap Reset All Settings.

This won't erase everything but you'll have to set up your WiFi and sign in to iCloud again.


Abi võetud Apple lehekülje Discussioni alt.


Loodan, et aitab kuidagi.


viimati muutis Plugy 05.02.2018 16:44:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 05.02.2018 16:43:07 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kas siin on inimesi, kellel iphone SE kaameraga on probleeme? Nimelt kaamera avanemine toob ainult ette musta pildi, vahel crashib jne. Aitab enamjaolt telefoni sisse-välja lülitamine.
Peal viimane ios.

Mul on selle pea kahe aasta jooksul paar korda kaamera musta pildiga avanud (avaekraani "kiirvalikust"); aidanud on kui olen kaamera otse äppist avanud.
Peal siis eelviimane iOS.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2018 19:41:41 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
tsitaat:
I know of instances where the actual camera on the phone can become dislodged and of course cause it to malfunction, making sure the phone is powered off and then applying pressure to the actual camera lens itself, firm pressure but be careful you don’t want to break your phones screen or anything else on the device, it can pop the camera lens back into place and fix the issue

See on seal küll kahtlane soovitus, kuna lens itself on ju kaugel katteklaasi taga.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2018 20:52:53 vasta tsitaadiga

Kas mitte kunagi ei olnud samad mured 5 või oli see 5S
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007




sõnum 05.02.2018 23:16:54 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
mul üks veidi imelik küsimus teistele X-i omanikele. Kui telefon on laua peal ja keegi helistab, kas siis kohe kui helisema hakkab on pilt ees et vastu võtta või jõuab telefon enne natuke heliseda ja siis saab alles kõne vastu võtta (mul on just see viimane variant)? Võib-olla on siin tegemist mingite settingutena mida veel ei oska seadistada või on see nii ka teistel icon_rolleyes.gif ...mul küll ei meenu et niimoodi oleks 6S-ga olnud.


https://geenius.ee/rubriik/apple/iphone-x-kasutajaid-kummitab-uus-ekraaniprobleem/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.02.2018 09:51:43 vasta tsitaadiga

LeBron kirjutas:
MaxPower kirjutas:
mul üks veidi imelik küsimus teistele X-i omanikele. Kui telefon on laua peal ja keegi helistab, kas siis kohe kui helisema hakkab on pilt ees et vastu võtta või jõuab telefon enne natuke heliseda ja siis saab alles kõne vastu võtta (mul on just see viimane variant)? Võib-olla on siin tegemist mingite settingutena mida veel ei oska seadistada või on see nii ka teistel icon_rolleyes.gif ...mul küll ei meenu et niimoodi oleks 6S-ga olnud.


https://geenius.ee/rubriik/apple/iphone-x-kasutajaid-kummitab-uus-ekraaniprobleem/


just eile õhtul nägin ka seda artiklit...krt nüüd ei teagi mis see lahendus võiks olla!? viia poodi tagasi ja nõuda uut, karta on et saadavad pikalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 10:21:25 vasta tsitaadiga

anna mulle, ma kindlasti ei saada pikalt
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.02.2018 10:43:53 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
anna mulle, ma kindlasti ei saada pikalt


mida vastu pakud icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 11:16:46 vasta tsitaadiga

7 plus, uueväärne, aga ekraanil väiksed kriimud ja taga täkked. Muidu nagu tutikas ja peaaegu nagu kiledes hoitud.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 11:19:49 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
7 plus, uueväärne, aga ekraanil väiksed kriimud ja taga täkked. Muidu nagu tutikas ja peaaegu nagu kiledes hoitud.

Täkked ja kriimud, aga muidu uueväärne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2018 11:22:57 vasta tsitaadiga

Kui sa olukorda poes taasesitada suudad, pole neil põhjust garantiist kõrvale hoida. Kas siis vahetavad või remondivad (esimesel korral püüavad kindlasti softiuuendusega läbi slikerdada...), pärast kolmandat korda võid raha tagasi küsida. Tee neile kohe esimesel korral selgeks, et sa kavatsed selle tee ka läbi käia, ükskõik, kui palju neil sind plaanis solgutada on. Tüütu muidugi, kuid milleks kannatada, kui oled premium toote eest niigi korralikult peale maksnud?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.02.2018 11:44:13 vasta tsitaadiga

Anti, sry aga Plus-ga ple midagi teha...ei meeldi üldse, sellepärst saigi X võetud et norm suurusega asi

rex, ega jah, see vist ongi ainuke lahendus...krt kui tüütu tõesti, sai juba vana tel ka maha müüdud ja nüüd asendust ple icon_sad.gif võib-olla veidike ootan veel, järsku apple geeniused saavad siin midagi softi uuendusega teha aga muidu jah, tuleb garantii jama ette võtta!

E: helistasin huvipärst servisa ICT-sse...ainuke variant jah et sinna viia ja siis 2-3 läheb aega, tehnik vaatab üle, kui softi uuendus ei aita ja riistvaraline probleem ple, siis ainuke lahendus on poodi viia kust ostsin, aga kui riistvaraline käkk siis antakse uus föön
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 06.02.2018 17:25:36 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
8paeva ja telefon kaes, nuud tuleb vaid samades tingimustes telefonile vatti anda ja teada saada kas 29 euri oli worth v ei


Räägi kuidas kogemused on hetkel? Lägib vähem ja on nagu vanal heal ios 10 ajal? icon_biggrin.gif

Plaan enda 6s ka viia sel nädalal valgesse klaari, 2 aastat ruuna saanud igapäev ja vist tahab uut akut.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 609, 610, 611 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.