|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
19.01.2018 17:43:56
|
|
|
| Ma ei oska öelda. Ise ostsin eelmine aasta 1a.ee-st Ryzen 5-e aprillis lõpus ehk umbes kuu peale launchi. Kätte sain mai alguses.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.01.2018 18:02:23
|
|
|
| Launchi ajal oli ainuke võimalus saksamaalt või mujalt euroopast tellida, kohalikud kaupmehed ei suutnud midagi pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunsnroses
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2018
|
19.01.2018 20:25:28
|
|
|
| anubis&co suured tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.01.2018 21:00:00
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Launchi ajal oli ainuke võimalus saksamaalt või mujalt euroopast tellida, kohalikud kaupmehed ei suutnud midagi pakkuda. |
+1
..või siis sai pikalt eeltellitud kraami, mis pidi kohale jõudma päev-paar peale launchi nädal-paar hiljem kätte...
Olid toredad ajad.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestimaa
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2003
|
20.01.2018 23:59:54
|
|
|
| Sooviks infot kuidas komplekt tundub, pandud kokku 1A-st?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
21.01.2018 00:19:28
|
|
|
i5 asemel ryzen 5 ja vastav emaplaat msi tomahawk näiteks või midagi samalaadset
powersupply kindlasti asisem, see on ainuke asi mis su arvutit toidab ja videokaarti ei näe seal nimekirjas.
psu ülevaated mis leidsin ei tõota head, igal pool soovitatakse paremat: corsair, antec, seasonic, evga, coolermaster. midagi millel on veidi nime ka taga.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.01.2018 01:49:45
|
|
|
Vajab spetsiifilist/kallist emaplaati (s2011) ja on jõudluselt enamvähem sama mis Ryzen 7 1700x.
Väga üle 200 on keeruline saada keskmise tarbija käest. Samas kui keegi vajab mõne töömasina jaoks siis võib ka 300-400 küsida.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2018 01:55:20
|
|
|
| eestimaa kirjutas: |
| Sooviks infot kuidas komplekt tundub, pandud kokku 1A-st? |
Kas komplekt on koostatud mittemängurile, eesmärgiga kasutada inteli protsessori integreeritud videot?
Praeguse põlvkonna i5-8400 on sama hinnaga. Ehkki emaplaat tuleks poole kallim, oleks see oluliselt mõistlikum valik, kui integreeritud videot vaja.
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
21.01.2018 02:55:48
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Vajab spetsiifilist/kallist emaplaati (s2011) ja on jõudluselt enamvähem sama mis Ryzen 7 1700x.
Väga üle 200 on keeruline saada keskmise tarbija käest. Samas kui keegi vajab mõne töömasina jaoks siis võib ka 300-400 küsida. |
Ma ise võtaksin ca 200 eur eest küll ära kui keegi pakuks, aga neid vist eriti kellelgi pakkuda pole. Sellepärast oli hinna vast huvi.
Kas see, prose toimib non ECC mäludega samuti?
Kas talle väikest klokki lisaks saab anda... vist ei?
_________________ Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestimaa
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2003
|
21.01.2018 09:28:34
|
|
|
| elukas kirjutas: |
| eestimaa kirjutas: |
| Sooviks infot kuidas komplekt tundub, pandud kokku 1A-st? |
Kas komplekt on koostatud mittemängurile, eesmärgiga kasutada inteli protsessori integreeritud videot?
Praeguse põlvkonna i5-8400 on sama hinnaga. Ehkki emaplaat tuleks poole kallim, oleks see oluliselt mõistlikum valik, kui integreeritud videot vaja. |
Pigem mittemängur aga, et jääks võimalus hiljem laiendada GPU-ga. Kuna arvutit ta väga tihti ei vaheta/uuenda siis pigem, et oleks võimas masin pikaks ajaks, sellises hinnaklassis
Millist emaplaati sa soovitad sinna?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2018 16:21:09
|
|
|
| eestimaa kirjutas: |
Pigem mittemängur aga, et jääks võimalus hiljem laiendada GPU-ga. Kuna arvutit ta väga tihti ei vaheta/uuenda siis pigem, et oleks võimas masin pikaks ajaks, sellises hinnaklassis
Millist emaplaati sa soovitad sinna? |
Seda näiteks, kuna ta matx, üsna levinud ja z370 kiibistiku kohta hea hinnaga: link
Juhin tähelepanu et emaplaadil ka M.2 pesa olemas, soovitan tavalise sata ssd asemel M.2 formaadis ssd'd vaadata. Kui on sata tüüpi M.2, siis kiiruse vahet ei ole, aga väldid juhtmeid ja nad sarnase hinnaga. NVME tüüpi M.2'ed on kiiremad, aga tavakasutaja kiirusevahet hästi ei pruugi märgata ja nad kallimad.
Mälu oleks hea mitte kõige aeglasemat võtta, võta kasvõi see näiteks, hind ka tibake parem: link Samas võimsal arvutil oleks kohane 16gb vähemalt, aga eks nende hinnad on üsna nõmedaks tõusnud.
Toiteplokki võimsale arvutile näiteks soovitaks seda: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/Seasonic-Focus-Plus-80-Plus-Gold-PSU-modular-550-Watt-302727 , on sinu kasutuse juures hääletu ja peab pikalt vastu. Kui säästa tahad , siis see näiteks: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/Corsair-VS-Series-VS550-550-Watt-Power-Supply-CP-9020097-EU-123937 Aga sellest hinnast allapoole mõni valida oleks riskantne. Keskmine valik oleks näiteks: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/CORSAIR-toiteplokk-CX550-550W-80-PLUS-Bronze-120mm-fan-272644
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
21.01.2018 17:22:31
|
|
|
elukas,
Mälu link on veidi mööda...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.01.2018 18:28:23
|
|
|
Miks Z seeria ilma K proseta?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
21.01.2018 18:43:49
|
|
|
rmc, Eks see ole hetkel suht paratamatus. Tahad 8 seeria peale midagi ehitada pead võtma Z370 sõltumata mis prose on. Iseasi jah, et kui juba Z370 võtad, siis võiks samahästi ka K seeria prose juba võtta juurde ja üle kiirendada. Intel pole ka öelnud millal täpselt B360 plaadid tulevad. Kõlakad räägivad, et järgmine kuu aga eks näis. Nõme on see igatahes.
Panin just üks päev tuttavale arvutit kokku ja puutusin samuti selle probleemiga kokku. Kuna tal eelarve piiratud, siis tahtis ikkagi 7 seeria võtta. AMD hetkel ei sobinud, kuna vaja oli Int. graafikat. Paraku teadupärast 7 seeria on i3 kahetuumalised ja alles i5 neljatuumalised aga i5 üle hinnapiiri. Kahetuumalist ei soovita ma tänapäeval isegi enam tavaliselt veebibrausimiseks. 8 seeria on i3 nüüd neljatuumaline, aga paraku Z370 plated jälle kallimad mis nullib i3-8100 hinnasäästu ära. AMD Int. graafikaga prosed tulevad samuti alles järgmine kuu (2200G ja 2400G). Seega suht nokk kinni saba lahti olukord. Ütlesin siis, et kannata see aeg ära. Saad kahetuumalise asemel neljatuumalise ja ei jää aasta pärast aeglaseks vaid saad 3-4 aastat kasutada. RAM hinnad veel omaette teema.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
21.01.2018 19:14:54
|
|
|
kas mitte selle aasta esimese kvartali teisel või kolmandal kuul ei pidanud tulema inteli H jms odavama seeria plaadid?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
22.01.2018 04:27:53
|
|
|
Kui nüüd mõelda siis z370 + i3 8100 on kindlasti parem valik kui h110/b250 + 7gen i5
Arvutusvõimsus sama aga vähemalt jääb kätte parema kiibiga uuem platvorm, millele upgrade variante ka rohkem.
Aga enne kui odavamaid plaate väljas pole on inteli poole budget kategoorias üldse keeruline vaadata
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.01.2018 12:35:05
|
|
|
| Aeg i5 2500K välja vahetada, mille vastu? Kas Ryzeni 1600 või mõne samas hinnaklassis inteli? Hinnaklass - prose, emaplaat ja mälu kuni 400. Mängimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.01.2018 12:50:01
|
|
|
| Oota veidi, Ryzenil tuleb uuendus varsti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
23.01.2018 14:41:59
|
|
|
C1rca, Halb aeg midagi hetkel vahetada. AMD-l tuleb aprillis Ryzen 2000 seeria. Intelil on hetkel turvaprobleemid ja lisaks ainus valik Z370+Coffee Lake (vanematel prosedel on peale turvapatchi madalam jõudlus). Lisaks RAM hinnad ja graafikakaardi hinnad kah kõrged.
Samas kui kohe vaja ja oodata ei kannata siis:
Intel
Odavaim Z370 plate
i5-8400
8GB 2666Mhz RAM
AMD
B350 plate
R5-1600
8GB 3200Mhz RAM
Peaksid mõlemad napilt 400 piiresse jääma. Konkreetseid mudeleid saab täpsustada. Käisin lihtsalt üldise suuna välja.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.01.2018 14:43:40
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
C1rca, Halb aeg midagi hetkel vahetada. AMD-l tuleb aprillis Ryzen 2000 seeria. Intelil on hetkel turvaprobleemid ja lisaks ainus valik Z370+Coffee Lake (vanematel prosedel on peale turvapatchi madalam jõudlus). Lisaks RAM hinnad ja graafikakaardi hinnad kah kõrged.
Samas kui kohe vaja ja oodata ei kannata siis:
Intel
Odavaim Z370 plate
i5-8400
8GB 2666Mhz RAM
AMD
B350 plate
R5-1600
8GB 3200Mhz RAM
Peaksid mõlemad napilt 400 piiresse jääma. Konkreetseid mudeleid saab täpsustada. Käisin lihtsalt üldise suuna välja. |
Midagi sellist mõtlesin ka ise. Ootan siis ryzenid ära, ei põle nii hullult. Hetkel nagunii kaartide hinnad laes.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestimaa
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2003
|
27.01.2018 10:25:41
|
|
|
Ehk siis see oleks täiesti hea komplekt?
Asrock Z370
Intel i5-8400
Corsair VS550
CRUCIAL 8GB PC21300
Aerocool V3X
Samsung 850 EVO Series 250GB SSD
| elukas kirjutas: |
| eestimaa kirjutas: |
Pigem mittemängur aga, et jääks võimalus hiljem laiendada GPU-ga. Kuna arvutit ta väga tihti ei vaheta/uuenda siis pigem, et oleks võimas masin pikaks ajaks, sellises hinnaklassis
Millist emaplaati sa soovitad sinna? |
Seda näiteks, kuna ta matx, üsna levinud ja z370 kiibistiku kohta hea hinnaga: link
Juhin tähelepanu et emaplaadil ka M.2 pesa olemas, soovitan tavalise sata ssd asemel M.2 formaadis ssd'd vaadata. Kui on sata tüüpi M.2, siis kiiruse vahet ei ole, aga väldid juhtmeid ja nad sarnase hinnaga. NVME tüüpi M.2'ed on kiiremad, aga tavakasutaja kiirusevahet hästi ei pruugi märgata ja nad kallimad.
Mälu oleks hea mitte kõige aeglasemat võtta, võta kasvõi see näiteks, hind ka tibake parem: link Samas võimsal arvutil oleks kohane 16gb vähemalt, aga eks nende hinnad on üsna nõmedaks tõusnud.
Toiteplokki võimsale arvutile näiteks soovitaks seda: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/Seasonic-Focus-Plus-80-Plus-Gold-PSU-modular-550-Watt-302727 , on sinu kasutuse juures hääletu ja peab pikalt vastu. Kui säästa tahad , siis see näiteks: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/Corsair-VS-Series-VS550-550-Watt-Power-Supply-CP-9020097-EU-123937 Aga sellest hinnast allapoole mõni valida oleks riskantne. Keskmine valik oleks näiteks: https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/CORSAIR-toiteplokk-CX550-550W-80-PLUS-Bronze-120mm-fan-272644 |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
27.01.2018 12:24:48
|
|
|
| mina eelistaks ryzenit i5'le
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.01.2018 23:00:16
|
|
|
|
Lihtsalt infoks, et see on tänapäeva mõistes ikka päris aeglane laadija.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
27.01.2018 23:28:16
|
|
|
link
link
Sama jõudlus kui 850 evo aga soodsam. Samuti kui kiiret pole võid ära oodata millal ja mis hinnaga intel 760p nvme ssd eestisse jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2018 00:01:56
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
|
Lihtsalt infoks, et see on tänapäeva mõistes ikka päris aeglane laadija. |
No kui pool päeva aega telefoni laadida on, siis käib kül
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
30.01.2018 21:52:55
|
|
|
| Ilmselt i5-8600K kõvasti parem valik kui 8400 aga milline odavatest emaplaatidest ok on?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
31.01.2018 01:33:00
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Ilmselt i5-8600K kõvasti parem valik kui 8400 aga milline odavatest emaplaatidest ok on? |
Kui uskuda https://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html siis 8600K 12,8k punkti vs 8400 11,7k punkti peaks üpris väike erinevus olema ?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AWsander
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2015
|
31.01.2018 09:10:28
|
|
|
| See stock clockidega, 8600k saad vabalt mingi 4.5GHz+ peale lükata, hea jahutusega ilmselt 4.9-5.0 isegi, 8400 jaoks ma arvan et kõige odavam z370 mobo täitsa sobib, 8600k jaoks võtaks juba midagi tsipa kallimat, asus TUF, gigabyte gaming 3 või msi krait näiteks? Asrockil ka kindlasti midagi head seal hinnaklassis.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
31.01.2018 13:09:18
|
|
|
| AWsander kirjutas: |
| See stock clockidega, 8600k saad vabalt mingi 4.5GHz+ peale lükata, hea jahutusega ilmselt 4.9-5.0 isegi, 8400 jaoks ma arvan et kõige odavam z370 mobo täitsa sobib, 8600k jaoks võtaks juba midagi tsipa kallimat, asus TUF, gigabyte gaming 3 või msi krait näiteks? Asrockil ka kindlasti midagi head seal hinnaklassis. |
Need kõik 130+ € emaplaadid jah. "Odavama" otsa omad siis nii kehvad? 100€ eest võiks ju olla asjalik. Näiteks Gigabyte Z370-D3, või ASRockil natuke kallima Z370 PRO4 vms.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
01.02.2018 21:04:10
|
|
|
Insomnia, No nagu ütlesin ei lähe endale. Arvuti in question kasutab int. graafikat ja ei hakka kunagi eraldi video vajama. Seega 360W on maa ja ilm. Lihtsalt ilmnes, et vanal toitekal oli ainult 4pin ja seega oleks vaja 4+4 või 8pin uut toitekat. Jah tehniliselt vist saaks ka molex>4pin kuidagi teha aga ei tea kas tasub. Kuna mina ainult soovitasin jupid aga ei pannud kokku ega näinud vanu juppe enne ostu, siis ilmnesed sellised tagantjärgi probleemid. Tehniliselt võib soovitada ka jooksutamist ainult vana toiteka 4 pinnisega aga see polevat toiminud.
Sinu soovitatud Seasonic jääks ikkagi kalliks neile. Hinnavahe nii väike CXM'ga et pole angu mõtet. Ma ei hakanud küsima kah kuidas inimesed ostavad <300€ eest juppe ja siis ei jätku enam raha 50€ toitekaks. Kuna sugulased, siis mõtlesin, et põrgu, ostan ise selle CX460M ära ja las siis hiljem maksvad mulle tagasi aga ei viitsi jamada kah. Miks mina pean jooksma kui nemad nii kitsid on?. See on seda naljakam, et nad saavad kahe peale rohkem palka kui mina üksi. Samas mina võin iga kuu osta kolm sellist toitekat. Ju siis pole prioriteedid paigas või on mingid suured laenud vms. Nagu ma ütlesin - pole minu asi.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
01.02.2018 21:28:44
|
|
|
Molexi üleminek piisavalt odav et proovida. https://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=eps&ItemID=6400-1686&MC=TARVIKUD&IC=6400 kui toimib siis "kõige säästumast" toitest halvem see ikka olla ei saa.
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
01.02.2018 21:53:32
|
|
|
| ise seletasin yhele just sama juttu. tahtis osta vs650. lõpuks rääkisin talle et jaga 30 euri 5 aasta peale ja mine võta seasonic gold 650w. kaine mõistus lõpuks võitis 85€ vs 55€
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
03.02.2018 02:06:02
|
|
|
Plaanin nüüd üle 3 aasta endale arvuti koju muretseda (seni olen tööläpakaga läbi saanud)
Ilmselt lähen Ryzeni teed.
Küsimus aga videokaardi kohta. Krüptokaevamise buumi tõttu on videokaartide hinnad üles läinud.
Kas on mingi price point või mõni videokaart, mis ei ole tõusnud?
Plaanisin küll 1060/1070/1080 või amd vastavat võtta, aga nüüd mõtlen, et võtaks mingi odavama otsa ja kas või ootaks aasta või kaks.
tldr; on mõned videokaardid, mille hinnad pole tõusnud: oskate soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
03.02.2018 02:29:00
|
|
|
| gt 1030 ning gtx 1050 on tõusnud suht marginaalselt
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
03.02.2018 14:25:51
|
|
|
| Kas Coffee Lake emaplaadid mälude osas pirtsakad? Paneks 2666 MHz Cruciali liistu aga ametlikult ASrock Z370 Pro4 support listis ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
03.02.2018 14:33:00
|
|
|
| ei ole kuulda olnud et intelil mäludega probleeme oleks
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
03.02.2018 16:18:39
|
|
|
| Insomnia kirjutas: |
| gt 1030 ning gtx 1050 on tõusnud suht marginaalselt |
Siis nende poole vaatangi ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.02.2018 16:37:06
|
|
|
Toide on korralik aga miks nii kallis b350 plaat?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaagupk
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2011
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
13.02.2018 13:21:55
|
|
|
Toiteplokki ketaste jaoks, midagi kvaliteetset? Kuidas selliseid toiteid kutsutakse.
Tavalist arvuti oma ei soovi, sellega peab rohelise ja musta juhtme trikki tegema ning pidi vist mingi tarbimine koguaeg järel olema. Tahaks toidet mis võib seinas olla isegi siis kui hetkel pole ühtki ketast järel... kasutan taolist "hdd power switch" seadet ja tihtipeale pole midagi järel.
Spoiler 
Kinnitus võiks siiski nagu tavalisel PSU'l olla.
_________________ Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|