Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2018 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

2018 WRC maailmameister on?
ELFYN EVANS
1%
 1%  [ 1 ]
JARI-MATTI LATVALA
0%
 0%  [ 0 ]
SÉBASTIEN OGIER
19%
 19%  [ 10 ]
THIERRY NEUVILLE
25%
 25%  [ 13 ]
OTT TÄNAK
50%
 50%  [ 26 ]
DANI SORDO
0%
 0%  [ 0 ]
HAYDEN PADDON
1%
 1%  [ 1 ]
ESAPEKKA LAPPI
0%
 0%  [ 0 ]
KRIS MEEKE
0%
 0%  [ 0 ]
DRIVER X
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 51

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 00:48:32 vasta tsitaadiga

No mainis ju, et pani seal totaalse jää peal kuhugi kaljuseina (või kuis neid asju seal täpselt imetatakse) vaikselt, kuna auto oli juhitamatu suht.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 00:52:47 vasta tsitaadiga

No see jää seal kurvis oli epic

Aga wrc saab selliste ülekannetega ikka kõva laksu juurde thumbs_up.gif
Tea kas kõik rallid suudavad seda tagada, aga loodetavasti thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 00:53:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No mainis ju, et pani seal totaalse jää peal kuhugi kaljuseina (või kuis neid asju seal täpselt imetatakse) vaikselt, kuna auto oli juhitamatu suht.
Totaalse jääga kurvis ei juhtunud suurt midagi, seda näidati onboardis.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 00:55:57 vasta tsitaadiga

No ega seda jääd seal 1 kurv polnud. Live gps kaardil oli päris pikalt näha kuidas tuldi mingi 30-40km/h kiirusega.

Aga
link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 00:58:23 vasta tsitaadiga

Tänak pimedas kurvilisel teel 180km/h icon_eek.gif

Kopter ka muidu, aga maas täna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 01:00:48 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/OttTanak/status/956639694024069127
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.01.2018 01:02:44 vasta tsitaadiga

cajones'ed peavad ikka mitmekilosed olema, et sihukese tempoga pimedas kitsastel teedel kärutada.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 01:04:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tänak pimedas kurvilisel teel 180km/h icon_eek.gif

Kopter ka muidu, aga maas täna


Laulu on korralikult peal, tee on eelmisega vorreldes palju parema pidamisega (kuiv), nüüd saab näha mida stopperid näitavad.
Poole katse peal on vahed väikesed Ogieri, Oti ja Neuville aegu jälgides. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 01:04:56 vasta tsitaadiga

See laiv pole eriti hea icon_lol.gif
Aga samas parem kui vaid raadiot kuulata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 01:06:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, See on neile ka uus, küll asja paika saab. Parem kui raadio kindlasti!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 01:07:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
See laiv pole eriti hea icon_lol.gif
Aga samas parem kui vaid raadiot kuulata

No kopterit/koptereid õhus pole, arvan et neil puudub hea 80-90% rajast autodest pilt sedasi, tänu mägedele.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 01:08:51 vasta tsitaadiga

essb kirjutas:
jeesus188, See on neile ka uus, küll asja paika saab. Parem kui raadio kindlasti!

Loomulikult, kõik ok....alles tibusammud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 01:13:46 vasta tsitaadiga

4.5 Ogierile 25km peale uue auto roolis on väga okei. Latvala Otist 2sek aeglasem.
Vaatame mis Sordo ja Mikkelsen teevad, Breen oskab ka sin nõelata.


viimati muutis essb 26.01.2018 01:14:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 01:13:48 vasta tsitaadiga

Täna ikka suhteliselt nõrk ülekande. Oli vist 2011 aasta, kui Eurosport tegi siin otseülekande. 40 kilomeetrine katse algusest lõpuni, pimedas, onboard otseülekande telekas ilma ühegi jõnksutamiseta. Sel aastal Monte-Carlo ralli ei kuulunud küll WRC sarja, oli vist ERC sarja ralli. Parim, mida siiani näinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 02:06:29 vasta tsitaadiga

Kolmas aeg sellelt, pole üldse paha. Lappi on 5sek kaugusel ning ei tohiks probleem Toyotade liidripositsioon endale võtta. Eks homne saab keeruline olema, aga ei midagi ületamatut. thumbs_up.gif

Vaga super ülevaade "all live" kasutajatele peale tänast päeva. Palju ülevaateid ja infot mida varasemalt niimoodi kätte pole toodud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 09:44:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud omal All Live tasuta tööle? Või ka raha eest. Mul viskab ainult errorit.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 10:48:55 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Kas keegi on saanud omal All Live tasuta tööle? Või ka raha eest. Mul viskab ainult errorit.

Töötab küll. Mul konto upgrade ei õnnestunud, aga tegin uue konto ja voilaa, olemas kohe.
Praegu live pilt juba jookseb
Spoiler Spoiler Spoiler


E:

3min. and go


Kui pilt katkeb, siis võiks teise sõitja peale üle minna, mitte kaarti näidata icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 26.01.2018 10:59:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 10:58:40 vasta tsitaadiga

Kena napikas oli Ogil koeraga icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 10:59:23 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kena napikas oli Ogil koeraga icon_eek.gif icon_lol.gif

Kutsu tahtis kummi katsuda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.01.2018 11:00:01 vasta tsitaadiga

kas kellelgi splitid või itinerary töötavad? erinevad arvutid, erinevad browserid, aga ei reageeri. lehe teeb lahti, aga mingit infot ei ole

all-live töötab ok.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 11:11:31 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
kas kellelgi splitid või itinerary töötavad? erinevad arvutid, erinevad browserid, aga ei reageeri. lehe teeb lahti, aga mingit infot ei ole

all-live töötab ok.

Kellad ja viled on katki jah

Neuville rehv läks lõpus katki

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 11:13:41 vasta tsitaadiga

Live timing ei tööta hetkel, see on WRC lehel ka kirjas. Oi, läheb huvitavaks. Ott on kiire.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 11:17:32 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
kas kellelgi splitid või itinerary töötavad? erinevad arvutid, erinevad browserid, aga ei reageeri. lehe teeb lahti, aga mingit infot ei ole

all-live töötab ok.


Piisavalt refreshi teha, siis lõpuks ikka töötab aga jah, suht vigane hetkel.
Eile kadusid osad spliti ajad ära vahepeal ning mingi hetke tulid tagasi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 11:26:54 vasta tsitaadiga

Njah, Ott on kiire õppija....
Seda fakti kinnitab ka Latvalast kiirem sõit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2018 11:32:29 vasta tsitaadiga

kiireim ss3 icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 11:36:47 vasta tsitaadiga

Katsevõit on hea algus, Latvalaga võrreldes on kiirus VÄGA hea ning see on ka esmane eesmärk, olla enda meeskonna kiireim. Teine koht on käega katsuda nüüd tänu Mikkelseni puterdamisele.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.01.2018 11:41:30 vasta tsitaadiga

midag hakkas tööle. mitte see vana tüüpi splitid, vaid uus musta taustaga aken. noolekestega saab valida overall/stage/split ja siis vastavalt ülevalt SS-i. ainus asi paistab, et suht ressursinõudlik on.
+38,5 OGI, +8,5 teise kohani. kõik ok ja kontrolli all.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 11:41:54 vasta tsitaadiga

Mingi uus tabel tekkis jah
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 11:48:45 vasta tsitaadiga

Tundub et ajad toimivad nüüd jah.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 11:50:15 vasta tsitaadiga

Mis lingi alt täpsemalt neid andmeid näeb?
Siin ei toimu midagi
http://www.wrc.com/en/wrc/results/monte-carlo/stage-times/page/318-226---.html

Ja kus Plus all on tulemused?
https://plus.wrc.com/en/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 11:52:29 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis lingi alt täpsemalt neid andmeid näeb?
Siin ei toimu midagi
http://www.wrc.com/en/wrc/results/monte-carlo/stage-times/page/318-226---.html

Ja kus Plus all on tulemused?
https://plus.wrc.com/en/

http://www.wrc.com/en/wrc/livecenter/page/4175----.html
Tanel, rega plus all live ära. Siin tasuta kood ka olemas kusagil. Saad live pilti vaadata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 11:54:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, ok, lõpuks tekkis jah, ennist sattusin sinna aga tabelit ära ei laadinud.
Plus on olemas, aga tulemusi seal pole või ei leia üles. Mingi Live pilt vaid. Mis lingi all on LIVE tulemused?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 12:03:15 vasta tsitaadiga

Live timing all näeb splitte ja aegu. SS4 juba sajab icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:05:28 vasta tsitaadiga

essb, linki?

Plus alt näeb siis vaid videosid?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:06:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
essb, linki?

Plus alt näeb siis vaid videosid?

Jup, live map ka
Mul töötab selle lingiga http://www.wrc.com/en/wrc/livecenter/page/4175----.html splitid jne

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:07:22 vasta tsitaadiga

Mkay, neil tehnilised probleemid siis jah.
tsitaat:
Technical Support is working to solve Live Timing issues with the Championship’s official results provider.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.01.2018 12:26:06 vasta tsitaadiga

Kuskilt keegi aegu näeb?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:26:48 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kuskilt keegi aegu näeb?


Katse ajad siin töötavad hetkel https://rally-base.com/2018/rallye-monte-carlo-2018/?ssId=4472&ssGroupId=1
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 12:40:25 vasta tsitaadiga

Mikkelsen on mängust väljas ja Latvala kaotab korralikult. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.01.2018 12:43:46 vasta tsitaadiga

latvala "võiks" ikkagi olla oma mees. võiks olla pildis. tagapool otist, aga pildis. tootja arvestuse jaoks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:45:48 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
latvala "võiks" ikkagi olla oma mees. võiks olla pildis. tagapool otist, aga pildis. tootja arvestuse jaoks.

Aga ongi pildids icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Ogier 1:13.11,3, 2. Sordo +38,5, 3. Tänak +42,5, 4. Latvala +1.16,2, 5. Meeke +2.40,1, 6. Evans +4.26,8

ot:
Lol, õhtul ole näha palju mobiilset netti on kulunud kui terve päeva live vahtida icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 12:55:45 vasta tsitaadiga

Lappi on ju Oti ja Latvala vahel veel, Toyotad kõik kenasti pildis. Sordo on Otile käega katsuda. thumbs_up.gif
Mikkelsen on tänaseks lõpetanud.

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 12:58:07 vasta tsitaadiga

Mikkelsen
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 13:15:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
essb, linki?

Plus alt näeb siis vaid videosid?

Plus alt näeb aegu kah.
Live maps lahti, sealt alt vasakult äärelt noolega lisamenüü lahti ja sealt siis juba split times, stage times, overall, live text jne.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2018 13:19:19 vasta tsitaadiga

Monte on loterii ja õnnemäng. Seni olen küll Oti kulgemisega rahul beer_yum.gif Kiirust poleks vaja pressida, peaasi, et hooaja algusega saaks ilusa avangu punktide näol.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
essb
HV kasutaja
essb

liitunud: 14.02.2017




sõnum 26.01.2018 13:30:02 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Monte on loterii ja õnnemäng. Seni olen küll Oti kulgemisega rahul beer_yum.gif Kiirust poleks vaja pressida, peaasi, et hooaja algusega saaks ilusa avangu punktide näol.


thumbs_up.gif Täpselt!

Kes aegu ei näe siis https://www.ewrc-results.com aitab ka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 13:39:23 vasta tsitaadiga

Server lendas maha?
Live pilt kadus ja tagasi logida ei saa icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2018 13:40:47 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Monte on loterii ja õnnemäng. Seni olen küll Oti kulgemisega rahul beer_yum.gif Kiirust poleks vaja pressida, peaasi, et hooaja algusega saaks ilusa avangu punktide näol.

Ogieri püüdma minna oleks lauslollus.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 13:41:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Server lendas maha?
Live pilt kadus ja tagasi logida ei saa icon_confused.gif


Sama siin.

Sisse sain logitud aga pilt ikka puudu.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 13:43:03 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Server lendas maha?
Live pilt kadus ja tagasi logida ei saa icon_confused.gif


Sama siin.

Sisse sain logitud aga pilt ikka puudu.

Vahepeal saab sisse, siis jälle enam ei saa. Nüüd uuesti sees, aga
tsitaat:
This video is currently not available

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2018 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.