WRC+ sellisel kujul uuendusi oli oodata ning arenemise ruumi on veelgi. Hind on küll sutsu kallim varasemaga võrreldes, ent fänni jaoks siiski vastuvõetav ning info ja pilt mida lubatakse, peaks juba piisavate mahtudega olema. Eks saab näha kuidas see asi reealsuses töötab või tööle saadakse, loodan parimat igal juhul ning aasta pakett läheb ostukorvi nii ehk naa.
Hooaja nö esimene üritus seljataga, vähemasti Toyota esindajad (sealhulgas ka Ott) lennutati koju "private jet'iga" mis näitab nii mõndagi meeskonnas valitseva olukorra ja materjaalsete vahendite kohta.
Kõik autod on uuenduskuuri läbinud ning sellevõrra on oodata ka vähe paremaid tulemusi, loodetavasti on need tõsisemad titevead nüüd Yarisel välja ravitud ning ei pea igal katsel tehnika pärast tõsiselt muretsema.
Suureks üllatuseks on Östbergi koostöö Citroeniga, seda ei osanud nagu küll kuskilt oodata ent lisab hooajale kindlasti särtsu juurde.
mis krdi värk ikka nende Toyota ulguvate piduritega on? kellelgi teisel ei tee pidurid piuksugi. tojotsi turbo tundub ka kuidagi häälekam teistest. _________________ nooope!
arm2004, Pidurid olenevad suuresti sellest mis kettad-klotsid kasutusel on. Turbo, antilag, launch, blowoff ja kõik muu jura selle ülelaadimise juures käiv on jällegi individuaalne, olenevalt sellest kuidas ja millega keegi asja lahendanud on ning endale sobivaks on saanud (helid sealjuures on ka kohe erinevad).
no sh!t, pidurid olenevad sellest millised pidurid kasutusel on? ma räägin seda, et ainult Toyotal on sellised ulguvad pidurid. Fordil ja Hyundail Brembo-d, sidrun ja tojots salatsevad.
Oti värvides oleks IMO veel ilusam
kahju, et Toyota ei lase individualiseerida autosid. varem oli kaugelt näha kas tuleb Ott, Seb või Elfyn. nüüd nuputa kas see on Ott, Jari-Matti või Esapekka, enamasti tugine kommentaatorile, sest auto enne läinud kui ise selgusele jõuad
no sh!t, pidurid olenevad sellest millised pidurid kasutusel on? ma räägin seda, et ainult Toyotal on sellised ulguvad pidurid. Fordil ja Hyundail Brembo-d, sidrun ja tojots salatsevad.
Oti värvides oleks IMO veel ilusam
kahju, et Toyota ei lase individualiseerida autosid. varem oli kaugelt näha kas tuleb Ott, Seb või Elfyn. nüüd nuputa kas see on Ott, Jari-Matti või Esapekka, enamasti tugine kommentaatorile, sest auto enne läinud kui ise selgusele jõuad
Väljendasin end veidi valesti, vabandan. Sina küsid miks ühe auto pidur ulub, teise oma mitte. Mina vastan, et kasutatakse erinevaid kettaid ja klotse, seepärast ühel pidur ulub ja teisel mitte!
Täies ulatuses Brembo pidurid olid/on vaid Fordil, Hyundai lisas juba oma asju sinna juurde, Toyota kasutas/kasutab vaid mõnda Brembo tükki, ülejäänu oli/on oma või kellegi kolmanda looming millest suurt juttu avalikkuses tehtud pole. 2017 spec. Yaris WRC pidurid olid nii õhk- kui vesijahutatud, kui mälu ei peta siis oli ka Brembol vesijahutatud pidur, kas neid WRC puhul kasutati ei julge kindlalt väita. Vesijahutus on suur pluss kuumas ja just mitte nii kiiretel katsetel kus õhk jahutab vähe ning pidur saab kõva koormuse ning mõjutab katse läbimise aega kindlasti.
2018 Yaris. Livery on neil nagu on jah, kuid eks siinjuures ole üksjagu ettekirjutusi Jaapanist.
EDIT: Kui veidi auto aerodünaamikast ja peenematest detailidest ning nende disainist ja ehitusest rääkida, siis see pilt räägib ise enda eest.
salatoimik, Ostsin isegi, ehk jõuab õhtul läbi lugeda. Loodetavasti võtavad nüüd Eesti ajakirjanikud ka end kokku ning räägivad asjadest selles valdkonnas ka õigete nimedega, mitte ei lähe nii Oti kui fännide silmis "halba nimekirja". Eelnevatest aastatest ja eriti viimasest on artikleid mille pealkirjad ja sisu jätavad ikka tõsiselt soovida.
Ma praegu hankisin. Kuu aega tasuta: WRC18ASI _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Isegi et on tasuta testimise koodid, käin mina selle raha välja ja püüan selleläbi anda pisikesehi panuse et asjal rohkem jumet oleks. Olen ma ses suhtes loll või mitte, see mind ei huvita.
Ma olin samasugune loll aga siis hakkas wrc.com ise mulle neid koode maili peale saatma iga kuu _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
aga siis hakkas wrc.com ise mulle neid koode maili peale saatma iga kuu
No täpselt.....ses suhtes maksmine on mõttetu _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
aga siis hakkas wrc.com ise mulle neid koode maili peale saatma iga kuu
No täpselt.....ses suhtes maksmine on mõttetu
Tulid mulle ka need koodid, kuid pidasin siiski vajalikuks see summake välja käia, omapoolse panusena.
Testikatse järel ütleb Ott et kõik on okei, eks homme ole näha mis saama hakkab. Kolmas aeg testikatselt.
No Kokkuvõtted päevadest peaks siiski olemas olema enne live katse algust. WRC+ tore küll aga kust see aeg et 3 päeva päevad otsa netis rallit vahtida.
salatoimik, Tänud suured. Ma nagu proovisin seda mingi aeg, siis ei toiminud see media tag, nüüd paistab et on okei.
Tänased kaks katset saavad olema keerulised ja huvitavad, pikkust ka üksjagu ning pimedas.
WRC kodukas veits feilib aegadega. UI-d kuvatakse kasutaja kohaliku aja järgi aga eventid on eventi kohaliku aja järgi _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
ok proovisin operaga, sellega korras. vivaldis oli pilt ok aga heli kiirus oli mingi 0.1 normaalsest _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Krd mul ei lase upgreat teha, pall jääb tiirlema _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ei imestaks kui seal kõik koomas on. Endal Live jookseb. Stardid ja intervjuu osad on ok, aga nii kui lülitab ülekande autode pardakaamera peale siis on ainult ruudukogu ja hakkimine.
Tyr, mul splitid jne ei tööta...teil funkavad? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ogier fastest of the three cars to have reached the 18.83km split. Tanak is +25s. Neuville is +3m4s!
seisis vist Neuville taga kinni _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tegin uue konto ja voilaa, pilt ees _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Hetkel sellised tulemused wrc.com'is
1. 1 FRA S. OGIER 23:16.6
2. 8 EST O. TÄNAK 23:54.5 +37.9 +37.9
3. 7 FIN J. LATVALA 24:05.5 +11.0 +48.9
4. 5 BEL T. NEUVILLE 27:33.4 +3:27.9 +4:16.8
Latvala ka piruetitas....kõik tegid vigu. _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sakinaga, Rahu rahu, mees sõitis oma esimest katset selles autos. Väga okei läbimine, kui pisike libisemine ja tagurdamine välja arvata oleks aeg 10-20sek parem, selline eksimusnon korralik ehmatus ja tempo surm. Pikk pikk maa on minna, juhtuma hakkab siin veel palju, homne ilm saab väga keerukas olema.
sakinaga, Rahu rahu, mees sõitis oma esimest katset selles autos. Väga okei läbimine, kui pisike libisemine ja tagurdamine välja arvata oleks aeg 10-20sek parem, selline eksimusnon korralik ehmatus ja tempo surm. Pikk pikk maa on minna, juhtuma hakkab siin veel palju, homne ilm saab väga keerukas olema.
Sekund kilomeetrile on kalender. Kui kusagil välja sõitis ja tagurdas, siis teine lugu. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.