|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
18.01.2018 20:56:27
|
|
|
Huvitav, et pangad aktsepteerivad smart-id'ga antud allkirja maksete kinnitamiseks Mina kasutan põhiliselt smart-id' kuna see on väga kiire ja mugav, ning ei ole seotud ainult telefoniga, id kaart on oma jamadega alles kolmandal kohal. Edu neile tegemistes sellegipoolest.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
18.01.2018 21:05:04
|
|
|
| See polegi allkiri, lihtsalt kinnitus. Samas mugav on küll
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
18.01.2018 21:57:49
|
|
|
| Okay, kahju...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
19.01.2018 09:26:52
|
|
|
| Lihtsalt vabandavad välja, et on koonrid ja ei taha sinna alla raha kulutada. Hea ju soovitada kõrvale tasulist mobiil-id'd...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
19.01.2018 09:36:01
|
|
|
| Elisal on kõva vimm sID vastu selle loomisest saadik olnud. Üsna loogiline et see välja roogiti.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
19.01.2018 09:36:09
|
|
|
Esines selline probleem, võtsin korteriomanikult eelmine aasta paketi üle, maksumus on sama 32,97eur kuus (arve muidu 30.98eur ja Ajamasin 1,99eur).
Peale seda märkasin, et lisandunud on ka Ajamasina teenus arvele. Mõtlesin, et noh nüüd lisavad ise teenuseid arvele juurde ilma, et oleksin seda soovinud (eelnevalt puudus Ajamasina teenus).
Helistasin klienditeenindusse, küsisin, et miks on mul lisatud selline teenus juurde ilma, et oleksin soovinud või koos kajastanud.
Täpsemalt ei mäleta, mis nad ütlesid selle peale, kuid kui soovin teenust eemaldada, läheb selle asemel seadmete rent maksumusega 1,99eur asemele, mis hetkel on 0 eur.
Ühesõnaga, vahet pole, kas eemaldan või mitte - summa jääb samaks.
Pole eriline Ajamasina kasutaja ka, aga kui juba selline süsteemitamine käib neil, siis minugi poolest las pigem olla see Ajamasin peal.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.01.2018 10:53:58
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Lihtsalt vabandavad välja, et on koonrid ja ei taha sinna alla raha kulutada. Hea ju soovitada kõrvale tasulist mobiil-id'd... |
Jah, Elisa teenib ju TOHUTULT raha endale sellega kui mID teenus tervikuna 1€ kuus maksab kõikidele erinevate opekate juures
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
19.01.2018 11:31:08
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
19.01.2018 11:51:55
|
|
|
Zoombox pakett muudeti Elisa poolt nüüd siis M paketilt L paketiks. Ja klienditeenindust telefoni kaudu saada meenutab telesarja "X- files"
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
19.01.2018 15:50:41
|
|
|
| Hakkavad hindadega Teliale järgi tõmbama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
19.01.2018 16:07:21
|
|
|
| See kuu pole arvet ka tulnud
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
19.01.2018 16:10:29
|
|
|
Mul Starmani üle õhu leviv internet. Oli Tele 2 kaart nende poolt, siis saatsid postiga Elisa oma. Selle kiirus oli 1/10 ndik Tele 2 omast. Ütlesin, et sellise netiga pole midagi peale hakata. Lubati Tele 2 kaart alles jätta. Nüüd siis ostan Elisa käest Tele 2 internetti Saab näha kas muutub ka midagi.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.01.2018 16:15:33
|
|
|
| enterprice kirjutas: |
Mul Starmani üle õhu leviv internet. Oli Tele 2 kaart nende poolt, siis saatsid postiga Elisa oma. Selle kiirus oli 1/10 ndik Tele 2 omast. Ütlesin, et sellise netiga pole midagi peale hakata. Lubati Tele 2 kaart alles jätta. Nüüd siis ostan Elisa käest Tele 2 internetti Saab näha kas muutub ka midagi. |
Mul oli just vastupidi. Tele2 kaardiga sain ~30/15 umbes, Elisa kaardiga saan 100/50 ja kriips peale
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
19.01.2018 16:19:34
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| See kuu pole arvet ka tulnud |
Mul tuli arve see kuu 09.01.2018 kuupäeval detsembri kuu oma, vaata üle igaksjuhuks postkast ja rämpsukast.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.01.2018 16:34:33
|
|
|
moblanett ongi selline.
| tsitaat: |
Tele2 kaardiga sain ~30/15 umbes, Elisa kaardiga saan 100/50 ja kriips peale
|
| tsitaat: |
1/10 ndik Tele 2 omast
|
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
19.01.2018 16:38:29
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
Nii, lagi värk vist, veebis kirjas et nüüd saab elisa elamust ka arvutist vaadata.  |
Proovisin Binge installida kahele erinevale android emulaatorile- Bluestack ja Koplayer. Arvutiks Mac, aga windowsi versioonid ka olemas.
Mõlemal hakkab app tööle. Koplayeril küll käiks nagu filmilint natukene aeglasemalt ja heli on normaalsest madalama häälega. Seevastu Bluestackil toimib veatult. Tõsi- pildi kvaliteet midagi erilist küll ei ole, aga saated saab ära vaadatud ja seega võimalus kasutada Binget ka arvutiekraanil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
19.01.2018 17:24:09
|
|
|
| reio72 kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
Nii, lagi värk vist, veebis kirjas et nüüd saab elisa elamust ka arvutist vaadata.  |
Proovisin Binge installida kahele erinevale android emulaatorile- Bluestack ja Koplayer. Arvutiks Mac, aga windowsi versioonid ka olemas.
Mõlemal hakkab app tööle. Koplayeril küll käiks nagu filmilint natukene aeglasemalt ja heli on normaalsest madalama häälega. Seevastu Bluestackil toimib veatult. Tõsi- pildi kvaliteet midagi erilist küll ei ole, aga saated saab ära vaadatud ja seega võimalus kasutada Binget ka arvutiekraanil. |
Tnx! Proovin selle bluestacki järele. Ma mingit emulaatorit proovisin juba, aga seal ei suutnud normaalselt tööle saada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reio72
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2010
|
19.01.2018 17:38:32
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| reio72 kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
Nii, lagi värk vist, veebis kirjas et nüüd saab elisa elamust ka arvutist vaadata.  |
Proovisin Binge installida kahele erinevale android emulaatorile- Bluestack ja Koplayer. Arvutiks Mac, aga windowsi versioonid ka olemas.
Mõlemal hakkab app tööle. Koplayeril küll käiks nagu filmilint natukene aeglasemalt ja heli on normaalsest madalama häälega. Seevastu Bluestackil toimib veatult. Tõsi- pildi kvaliteet midagi erilist küll ei ole, aga saated saab ära vaadatud ja seega võimalus kasutada Binget ka arvutiekraanil. |
Tnx! Proovin selle bluestacki järele. Ma mingit emulaatorit proovisin juba, aga seal ei suutnud normaalselt tööle saada. |
Probleem võib aga sellega tekkida, et iga kord, kui sa kuhugile seadmele Binge appi installid, loeb Elisa süsteem neid kokku. Kui 5 appi on täis, hakkab veateade tulema, et üle viie enam installida ei lase. Et nullida loendurid, peab siis saama kätte Elisa tehnilise toe, selgitama olukorda- need annavad asja edasi Soome, kust siis keegi onu nullib uuesti ära. Elisa toe kättesaamine oli mul paras katsumus- pannakse ootemuusika peale ja niiviisi võidki toru otsa jääda ootama. Õnneks täna hommikul sain kohe kätte- siis läks veel aega ca 6 tundi ja seejärel sain jälle appe aktiveerida. Iga kord, kui kuskilt seadmest teed Binge uninstalli, peaks toimima nagu unregistration- tegin täpselt nii, aga ikkagi sain lõpuks veateate, et 5 appi täis. Süsteem on neil selle kohapealt vigane ja toores. STV Go-l näiteks on asi väga lihtsalt lahendatud aplikatsioonis olevate liuguritega, millega saad ise oma seadmeid kustutada ja siis uude seadmesse jälle sisse logida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
19.01.2018 20:06:30
|
|
|
Rumalus. Nad oleksid pidanud binge ja zoomi liitma üheks. Kes vaatab vaid antenniga, kes üle neti, kes kasutaks mõlemat. Üks seade, aga erinevad paketid (nt dvb-t ja dvb-t + iptv).
Nüüd, kus mõlemad on ühe nimega aga samas täiesti erinevad teenused, tekitab see veel suuremat segadust. Elisa kodulehel jääb üldse mulje, et ei pakutagi enam endist zoomtv-d.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
20.01.2018 05:30:13
|
|
|
| tofay kirjutas: |
Rumalus. Nad oleksid pidanud binge ja zoomi liitma üheks. Kes vaatab vaid antenniga, kes üle neti, kes kasutaks mõlemat. Üks seade, aga erinevad paketid (nt dvb-t ja dvb-t + iptv).
Nüüd, kus mõlemad on ühe nimega aga samas täiesti erinevad teenused, tekitab see veel suuremat segadust. Elisa kodulehel jääb üldse mulje, et ei pakutagi enam endist zoomtv-d. |
ZUUMtv boksid ja Binge boks on täiesti erinevad asjad. Binge boksil pole kaardipesa, et ZUUMi kanaleid avada, näeb ainult vabalevi kanaleid.
Starmani pakutud ZUUMi salvestaval boksil pole netilevist aimugi, kanalid salvestatakse antennisignaalist sisemisele kõvakettale.
Seega neid teenuseid kuidagi ühte boksi pole võimalik saada. Loe https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9592098#9592098 postitus koos spoileriga läbi ja saad aru, kui erineval platvormis need asjad on.
Mis ei tähenda, et tulevikus ei võiks sobivat digiboksikombot turule tuua. Ja HbbTV platvorm lisada...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
20.01.2018 12:42:19
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
| Zoombox pakett muudeti Elisa poolt nüüd siis M paketilt L paketiks. Ja klienditeenindust telefoni kaudu saada meenutab telesarja "X- files" |
Sain ühendust ja ma olevat ise sellise asja iseteeninduses tellinud. Kuidas nüüd asja tõestada? Vaatasin arveid ja üleminekul väiksemale jaotati kuumakse vastavalt paketitariifile pooleks, nüüd pärast "minu tellitud" paketi vahetust kuu keskel suuremaks arve näitab teenust täie rauaga suurema paketi eest. Lubati tagasi helistada, aga see sõna elisa tekitab vanast ajast juba külmavärinaid. Samas pole ime kui firma üleminekuga ka tekivad uued teenustingimused ja kõik seaduspärane pügamine. Levikom praegu vist kallim, aga vaikselt juba tuleb turgu uurida, mine tea, mis arved veel võivad tulla.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
20.01.2018 13:33:04
|
|
|
| Tegelikult saab SmartID kasutades edukalt elisa iseteenidusse sisse logida. Kasutades swedbanga autentimist. Polnudki väga ebamugav.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
20.01.2018 13:47:29
|
|
|
| Kuidas muidu tellida sellist kanalit nagu Viasat Explore või Viasat History? Telekavas näitab seda, aga tellimisvõimalust ei näe ma mitte kusagilt...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
20.01.2018 15:03:09
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Kuidas muidu tellida sellist kanalit nagu Viasat Explore või Viasat History? Telekavas näitab seda, aga tellimisvõimalust ei näe ma mitte kusagilt... |
L paketis on see zoomis pole
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
20.01.2018 19:12:09
|
|
|
binge boksile oleks vaja kaardipesa juurde, sest tuuner ju ometi seal on.
Kuidas ma selle apk saaksin, tahaks dualboot android-x86'ga proovida,
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
20.01.2018 20:58:03
|
|
|
Midagi positiivset - avastasin et saatekavas ees oleva telepildi saab seadetest ära peita: seaded->muud seaded ->Kasutajaliides->Telepildi kuvamine saatekavas.
Ehk on kellelegi abiks.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.01.2018 20:58:56
|
|
|
Jumal tänatud... aga kas EPG'st backiga ikka veel otse välja ei saa mingi nipiga... krt ma ei saa aru kes selle asja peale tuli, et las back nupp viib veel kahte menüütasemesse
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
20.01.2018 23:11:23
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Jumal tänatud... aga kas EPG'st backiga ikka veel otse välja ei saa mingi nipiga... krt ma ei saa aru kes selle asja peale tuli, et las back nupp viib veel kahte menüütasemesse |
Telerisse tagasi saab ilusti number 7 all oleva nupuga.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
21.01.2018 00:10:33
|
|
|
| Scott kirjutas: |
... Oleks aeg ka selle teema pealkiri ära muuta-täiendada, Starmani ZUUMi pole aastajagu enam selle nimega. Ametlikult on Starmani Üle Õhu TV. |
siis juba ELISA KLASSIK
pole mitu päeva teleriga kodus käinud, ei tea, kas seal miskit muutunud ...
viimati abikassa üritas ajamasina teemat käima tõmmata, soovitasin tal miracasti pulgaga telekat torkida ...
milline praegu oleks järgivaatamise kuumaksuta tehniline lahendus? kui teler on noSmart, noWeb, noHbb ... noDVB-T2
hiinast nutibox tellida?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iffd00d
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2004
|
21.01.2018 12:02:48
|
|
|
| Olen üsna roheline Elisa(Starman)-i maailmas aga tekkis küsimus seadistamise osas. Kas selline variant on vóimalik, et Elisa ruuteri külge ühendada oma ruuter ja oma ruuteri külge digiboks?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.01.2018 12:03:26
|
|
|
ikka on, aga miks nii teed?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2018 12:06:33
|
|
|
Enda ruuter on ikka enda ruuter
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iffd00d
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2004
|
21.01.2018 12:08:56
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
ikka on, aga miks nii teed?  |
Remonti tehes vedasin koridorist vaid vórgukaabli telekani. Telia tarbimiseks rohkem vaja polnud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.01.2018 14:18:06
|
|
|
| iffd00d kirjutas: |
| Olen üsna roheline Elisa(Starman)-i maailmas aga tekkis küsimus seadistamise osas. Kas selline variant on vóimalik, et Elisa ruuteri külge ühendada oma ruuter ja oma ruuteri külge digiboks? |
Ma ei oleks päris kindel kas nii ikka saaks aga plaan B oleks selline, et jaga olemasolev kaabel kaheks. Olen nii enal ja sõbra elionil juures teinud. 10/100 võrgu jaoks on vaja neli soont aga kaablis on 8
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
21.01.2018 15:02:10
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| iffd00d kirjutas: |
| Olen üsna roheline Elisa(Starman)-i maailmas aga tekkis küsimus seadistamise osas. Kas selline variant on vóimalik, et Elisa ruuteri külge ühendada oma ruuter ja oma ruuteri külge digiboks? |
Ma ei oleks päris kindel kas nii ikka saaks aga plaan B oleks selline, et jaga olemasolev kaabel kaheks. Olen nii enal ja sõbra elionil juures teinud. 10/100 võrgu jaoks on vaja neli soont aga kaablis on 8 |
Palun ei sellisele keberniidile! Võrgukaabel ei maksa nii palju, et paari meetri eest hakata elevanti läbi nõelasilma suruma (ja hiljem otsima põhjust, miks elevandil kaks jalga puudu on)!
iffd00d
Jah saab Elisa modemruuteri taha ühendada oma ruuteri ja kasutada selle kaudu digiboksi teenuseid.
1. sõltub muidugi soni ruuterist, kuid enamus ruutereid saavad hakkama
2. sõltub mis seade sul Elisast on, tänaseks peaksid enamus modemruutereid omama kahte töörežiimi:
-- vaikimisi router mode, kus seade käitub ruuterina ja kuhu külge ühendad kõik oma lõppkasutaja seadmed
-- bridge mode, selle leiad seadme veebilehelt Administration (paremalt teine) valikust "Working mode: ...", mis on loodud selleks (üldistades), et saaksid kasutada enda ruuterit (ehk Elisa seadmes lülitatakse kõik ruuteri funktsioonid välja, et ei oleks topelt teenuseid, mõistatuslikke tõrkeid seadmete, ruuterite omavahelises suhtluses)
NB: miskipärast on Elisa modemruuter bridge mode'i pannes jäetud aktiivseks ka wifi, mille võiks eelnevalt või pärast bridge mode'i aktiveerimist, seadme veebilehe kaudu, käsitsi kinni panna!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.01.2018 17:55:32
|
|
|
| iffd00d kirjutas: |
| Olen üsna roheline Elisa(Starman)-i maailmas aga tekkis küsimus seadistamise osas. Kas selline variant on vóimalik, et Elisa ruuteri külge ühendada oma ruuter ja oma ruuteri külge digiboks? |
kortermajas tuleb otsepilt coaxi pidi kui sul just mingi optikavärk pole.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iffd00d
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2004
|
22.01.2018 11:06:20
|
|
|
| Tänud vastajatele. Just nii ongi, et otsepildi nägemiseks on ikkagi coaxi vaja. Egas midagi, tuleb liistud lahti kiskuda.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.01.2018 12:07:49
|
|
|
| reikar kirjutas: |
Midagi positiivset - avastasin et saatekavas ees oleva telepildi saab seadetest ära peita: seaded->muud seaded ->Kasutajaliides->Telepildi kuvamine saatekavas.
Ehk on kellelegi abiks. |
Mul küsib parooli mida ma ei tea
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
22.01.2018 12:14:35
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| reikar kirjutas: |
Midagi positiivset - avastasin et saatekavas ees oleva telepildi saab seadetest ära peita: seaded->muud seaded ->Kasutajaliides->Telepildi kuvamine saatekavas.
Ehk on kellelegi abiks. |
Mul küsib parooli mida ma ei tea |
1234
Juhendites teoorias kirjas kuskil see PIN1.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Linnamees0
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2018
|
22.01.2018 19:29:12
|
|
|
Tere.
Panin ka Starboxi ja ajamasina endale. Olen ma ainuke kellel Heli suvaliselt jukerdab? kord kõvemaks kord vaiksemaks. Lampi lihtsalt.
_________________ Hinnad kerkivad, kvaliteet langeb. 21.Sajand |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
22.01.2018 19:55:10
|
|
|
| Linnamees0 kirjutas: |
Tere.
Panin ka Starboxi ja ajamasina endale. Olen ma ainuke kellel Heli suvaliselt jukerdab? kord kõvemaks kord vaiksemaks. Lampi lihtsalt. |
nope see sellel starboxil ongi nii osa contenti valjem teine vaiksem.. nõme aga mis teha mul sama lugu..
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.01.2018 19:57:19
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| reikar kirjutas: |
Midagi positiivset - avastasin et saatekavas ees oleva telepildi saab seadetest ära peita: seaded->muud seaded ->Kasutajaliides->Telepildi kuvamine saatekavas.
Ehk on kellelegi abiks. |
Mul küsib parooli mida ma ei tea |
1234
Juhendites teoorias kirjas kuskil see PIN1. |
Kood vale.. üritasin täna mitu korda elisasse helistada, et koodi resetida aga ooteajast kaugemale ei jõudnud. Muud lahendust seda teha vist ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.01.2018 19:59:01
|
|
|
klienditugi@elisa.ee
kes sa oled, mis su aadress on ja mis mure sul on..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
22.01.2018 22:23:43
|
|
|
| Linnamees0 kirjutas: |
Tere.
Panin ka Starboxi ja ajamasina endale. Olen ma ainuke kellel Heli suvaliselt jukerdab? kord kõvemaks kord vaiksemaks. Lampi lihtsalt. |
Ei ole ainuke
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
23.01.2018 11:00:42
|
|
|
| Maxim Puente kirjutas: |
| enterprice kirjutas: |
Mul Starmani üle õhu leviv internet. Oli Tele 2 kaart nende poolt, siis saatsid postiga Elisa oma. Selle kiirus oli 1/10 ndik Tele 2 omast. Ütlesin, et sellise netiga pole midagi peale hakata. Lubati Tele 2 kaart alles jätta. Nüüd siis ostan Elisa käest Tele 2 internetti Saab näha kas muutub ka midagi. |
Mul oli just vastupidi. Tele2 kaardiga sain ~30/15 umbes, Elisa kaardiga saan 100/50 ja kriips peale |
Mul oli Elisaga upload suht ok, aga download jäi alla 4 alati. Tele 2 oma kusagil 45/35 nüüdseks, elan linnast väljas Türisalu panga varjus.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin_S
Team Estonia

liitunud: 06.03.2006
|
23.01.2018 12:39:53
|
|
|
| Eile lagunes midagi ära, ainult etv sd on olemas. Kiri ees: kaart pole digiboksiga seotud. Üksikjuhtum või kellelgi veel selline jama?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.01.2018 13:29:59
|
|
|
| Martin_S kirjutas: |
| Eile lagunes midagi ära, ainult etv sd on olemas. Kiri ees: kaart pole digiboksiga seotud. Üksikjuhtum või kellelgi veel selline jama? |
proovi digiboksile alglaadimine teha
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.01.2018 13:33:07
|
|
|
rohkem kaarte pole majapidamises? kui on, on kaardid ringi tõstetud. kõige mõistlikum oleks helistada ja telefoni teel asi korda ajada. tuleb kaardid ja boksid omavahel kokku tagasi ajada.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.01.2018 10:14:41
|
|
|
Jummel, see uus leht on jube keeruliseks tehtud, annab ikka leida seda zuumi
Kanalite nimekirja ei leia jne
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|