|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 19:26:39
|
|
|
napoleon, kõik coinid võib mõne sekundiga vahetada eurideks või dollariteks. Krüptos on alati üleval regulatsioonide oht, mis võib krüpto korralikult alla tuua.. kuid pikemas perspektiivis ikkagi on raha üleminek digitaalseks üsna selgelt välja kirjutatud minuarust. Oma numbreid niipea ei avalda
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.01.2018 19:29:16
|
|
|
| tsitaat: |
Kõige targem tegu mida hetkel elus teha annab.
|
ma loodan, et iga sellist värki suust välja ajaval inimesel mõni krüptoviirus ta elutähtsa organi ära krüptib ning varukoopiat sellest pole.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.01.2018 19:33:33
|
|
|
| tsitaat: |
Kõige targem tegu mida hetkel elus teha annab.. kust mujalt sa saad paarist tuhandest miljonääriks ausal viisil
|
võimalus miljonäriks saada on enne lotovõiduga, kui selle pasa najal mida kaitsed
viimati muutis Anna tooli 21.01.2018 19:34:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 19:34:52
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
Kõige targem tegu mida hetkel elus teha annab.
|
ma loodan, et iga sellist värki suust välja ajaval inimesel mõni krüptoviirus ta elutähtsa organi ära krüptib ning varukoopiat sellest pole. |
Loe seda posti aasta pärast uuesti
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Kõige targem tegu mida hetkel elus teha annab.. kust mujalt sa saad paarist tuhandest miljonääriks ausal viisil
|
võimalus miljonäriks saada on enne lotovõiduga, kui selle pasa najal mida kaitsed |
Samuti, loe aasta pärast uuesti
KINDLAT pole midagi muidugi.. aga kui vähegi oled krüptot investeeringu mõttes uurinud siis mõistad, et see on rong millest maha jääda ei taha.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 19:36:10
|
|
|
| Neid poste erinevate kasutajate poolt on saanud lugeda aasta tagasi, kaks aastat tagasi ja rohkemgi tagasi. Kõik on kaitsnud mingit coini nagu emalõvi oma kutsikaid, paraku pole kuulda olnud, et keegi neist miljonäriks oleks saanud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 19:38:55
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Neid poste erinevate kasutajate poolt on saanud lugeda aasta tagasi, kaks aastat tagasi ja rohkemgi tagasi. Kõik on kaitsnud mingit coini nagu emalõvi oma kutsikaid, paraku pole kuulda olnud, et keegi neist miljonäriks oleks saanud. |
Aga kas nad ütlesid, et nemad kirjutavad siia aasta hiljem?
Tee oma järeldus ise, mis oli posti alguses teatud krüpto väärtus ja mis nüüd.. mõned ei pea muidugi vastu ja kaovad.. aga see ei tähenda, et kena kasumit vahepeal sellest ei teeni.. isegi kui põhja peaks minema.
Targalt tuleb investeerida kui üldse. Ei saa nii, et ah panen paar tonni siia ja kahe aasta pärast vaatan, äkki olen miljonäär
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.01.2018 19:38:56
|
|
|
| tsitaat: |
aga kui vähegi oled krüptot investeeringu mõttes uurinud siis mõistad, et see on rong millest maha jääda ei taha.
|
well, esiteks olen juba ammu hiljaks jäänud ning see sinu uus lemmik Kairos .. kui sellesse usud, siis palju õnne .. miljonär
viimati muutis Anna tooli 21.01.2018 19:39:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.01.2018 19:39:18
|
|
|
sa loe mu lause uuest. ning ära karda, ma sinu mängumaale ei roni ning igapäevaselt ma ennast kadedusest magama ei nuta.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 19:40:44
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
aga kui vähegi oled krüptot investeeringu mõttes uurinud siis mõistad, et see on rong millest maha jääda ei taha.
|
well, esiteks olen juba ammu hiljaks jäänud ning see sinu uus lemmik Kairos .. kui sellesse usud, siis palju õnne .. miljonär |
Dude.. usu mind sa pole üldse hiljaks jäänud... terve see aasta usun, et on veel VÄGA palju võimalik võita krüptoga.. kui teada kuda investeerida.
Anyway, kisub väga offtopicuks siin.. Kairos.com pole scam on minu lõplik nägemus asjast.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.01.2018 19:41:50
|
|
|
HDTanel, jumala eest, ära rohkem enam, täna peale võta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 21.01.2018 19:42:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.01.2018 19:41:58
|
|
|
| tsitaat: |
Ei saa nii, et ah panen paar tonni siia ja kahe aasta pärast vaatan, äkki olen miljonäär
|
see just kõlas ju sinu suust päris lihtsana
| tsitaat: |
Kõige targem tegu mida hetkel elus teha annab.. kust mujalt sa saad paarist tuhandest miljonääriks ausal viisil
|
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 19:47:04
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| tsitaat: |
Ei saa nii, et ah panen paar tonni siia ja kahe aasta pärast vaatan, äkki olen miljonäär
|
see just kõlas ju sinu suust päris lihtsana
| tsitaat: |
Kõige targem tegu mida hetkel elus teha annab.. kust mujalt sa saad paarist tuhandest miljonääriks ausal viisil
|
|
See ei tähenda, et mingi coini või coinide alla selle paariks aastaks jätad. Ma julgeks väita, et isegi saja euriga saab miljonääriks aasta kahega..
| Etz kirjutas: |
HDTanel, jumala eest, ära rohkem enam, täna peale võta...  |
Teeb nii
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 21.01.2018 19:47:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.01.2018 19:47:23
|
|
|
talle öeldi, et ta saab rikkaks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 19:48:49
|
|
|
| Osta lotopilet, kui veab võib homme ka miljonäriks saada. Tõenäoliselt muidugi ei vea, aga ega nende coinidega mida tuleb nagu seeni pärast vihma väljavaated paremad pole.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.01.2018 19:52:14
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Ma julgeks väita, et isegi saja euriga saab miljonääriks aasta kahega.. |
selle jätame siia
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
21.01.2018 19:55:37
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Ma julgeks väita, et isegi saja euriga saab miljonääriks aasta kahega.. |
Aga lao siis oma 100euri MisIganesPüramiidSkeemi ja anna kahe aasta pärast teada kuidas on miljonär olla.
InvesteeringuKohvriPüramiid lubas 90st eurost 10 aastaga 13 miljardit eurot teha nii, et miljon kahe aastaga saada pole üldsegi palju.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.01.2018 20:02:17
|
|
|
mikk55, kuramus te olete ikka nii clueless siin kõigest, mis krüptos reaalselt toimub aga ma mõistan hästi.. ka endale kõlab täiesti arulagedana, et 100-st eurist saab miljoni teha paari aastaga... võibolla rutem anyway, las jääb märk maha siia sellest. Ainus põhjus miks ei peaks selline asi realiseeruma on see, et krüpto kukub kokku vahepeal aga aasta kuni kolm on sinnani veel aega ma usun.
| mikk55 kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
Ma julgeks väita, et isegi saja euriga saab miljonääriks aasta kahega.. |
Aga lao siis oma 100euri MisIganesPüramiidSkeemi ja anna kahe aasta pärast teada kuidas on miljonär olla.
InvesteeringuKohvriPüramiid lubas 90st eurost 10 aastaga 13 miljardit eurot teha nii, et miljon kahe aastaga saada pole üldsegi palju. |
Nii naljakas kui see ka ei kõla aga ka see on täiesti VÕIMALIK LEGAALSELT aga peab õnne olema ka veidi.. aga siiski.. üsna reaalne isegi kui Krüpto jätkab samas tempos ja mingit crashi 10aasta jooksul ei tule.. sellist räiget.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
21.01.2018 20:28:54
|
|
|
HDTanel, palun teeme nii, et me ei kasuta terminoloogiat, mida me ei mõista, eks? Koguaeg mingi krüpto-krüpto-krüpto käib ja ma olen täiesti kindel, et sul pole õrnematki aimu, mis moodi see asi töötab...
Kõige lõpuks, see siin on ponzi-, püramiidi- jmt teema. Reaalsed nn. krüptomündid ei kuulu siia teemasse.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.01.2018 20:30:40
|
|
|
| jnt kirjutas: |
HDTanel, palun teeme nii, et me ei kasuta terminoloogiat, mida me ei mõista, eks? Koguaeg mingi krüpto-krüpto-krüpto käib ja ma olen täiesti kindel, et sul pole õrnematki aimu, mis moodi see asi töötab...
Kõige lõpuks, see siin on ponzi-, püramiidi- jmt teema. Reaalsed nn. krüptomündid ei kuulu siia teemasse. |
| HDTanel kirjutas: |
kuramus te olete ikka nii clueless siin kõigest, mis krüptos reaalselt toimub aga ma mõistan hästi.. ka endale kõlab täiesti arulagedana, et 100-st eurist saab miljoni teha paari aastaga... võibolla rutem. |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 20:38:36
|
|
|
| jnt kirjutas: |
HDTanel, palun teeme nii, et me ei kasuta terminoloogiat, mida me ei mõista, eks? Koguaeg mingi krüpto-krüpto-krüpto käib ja ma olen täiesti kindel, et sul pole õrnematki aimu, mis moodi see asi töötab...
Kõige lõpuks, see siin on ponzi-, püramiidi- jmt teema. Reaalsed nn. krüptomündid ei kuulu siia teemasse. |
Tehniline pool polegi siin kõige olulisem. Aru tuleb saada sellest, mis asi raha üldse on. Seda ei saa tühja koha pealt tekitada.... vähemalt mitte pikemas perspektiivis ja ilma tagajärgedeta. Selleks ei tööta ka püramiid, ponzi ega ükski muu imeline investeerimisskeem, kus mitte midagi tehes üleöö miljonäriks saad
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
21.01.2018 20:41:37
|
|
|
napoleon, kui inimesed aru saaksid, et see on lihtsalt üks veidi teistmoodi andmebaas, ei paneks nad neile müntidele mingeid müütilis-jumalikke omadusi omast peast külge.
Loomulikult, tuleb tugevalt kasuks, kui teatakse raha ja valuuta erinevust, mis neile väärtuse üldse annab jmt. Aga inimesed kipuvad müntidele mingeid maagilisi omadusi külge panema, kuna nad lihtsalt ei saa aru, mis asi see tegelt on...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
21.01.2018 20:46:55
|
|
|
On keegi seda Kairos.com üldse uurinud? Tanel, ehk seletad, mis selles siis nii erilist on ja MIKS see teistest parem on/kiiremini tõuseb? Lühidalt. + mis võimalused on investeerida? Kas ostad mingi "paketi" millel on x tootlikus või kuidas? Või saad 1/1le raha vastu vahetada (ja loota, et hind tõuseb)?
Või on kasutusel teadatundud koolituspaketid ?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
21.01.2018 20:49:44
|
|
|
| superluks lugemine. Tänada tuleb ei kedagi muud kui KryptoTanelit
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
21.01.2018 21:09:50
|
|
|
| Kristocfc kirjutas: |
| superluks lugemine. Tänada tuleb ei kedagi muud kui KryptoTanelit |
HDTanelist saabki nüüd KryptoTanel
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.01.2018 21:12:30
|
|
|
CoiniTanel
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
21.01.2018 21:15:19
|
|
|
Loll küsimus, äkki keegi seletab ära kes teemaga rohkem kursis on.
Misasi on ICO millega saab tokeneid osta näotuvastus AI-le? (kairose lehelt)
Ei saa pihta väga hästi, enne ei julge investeerida ka.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
21.01.2018 21:19:26
|
|
|
hans, sott sisse mill tagasi.
Cash and Run ICO.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2018 21:23:42
|
|
|
| hans kirjutas: |
Loll küsimus, äkki keegi seletab ära kes teemaga rohkem kursis on.
Misasi on ICO millega saab tokeneid osta näotuvastus AI-le? (kairose lehelt)
Ei saa pihta väga hästi, enne ei julge investeerida ka. |
https://en.wikipedia.org/wiki/Initial_coin_offering
99% tõenäosusega siiski scam
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
21.01.2018 21:39:41
|
|
|
Keegi Kairos II või III referral linki ka viitsib visata ?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.01.2018 22:52:08
|
|
|
| hans kirjutas: |
Loll küsimus, äkki keegi seletab ära kes teemaga rohkem kursis on.
Misasi on ICO millega saab tokeneid osta näotuvastus AI-le? (kairose lehelt)
Ei saa pihta väga hästi, enne ei julge investeerida ka. |
Iga näotuvastusega tehakse uus token ja iga nägu on unikaalne ehk tokenite kogus on piiratud, sellega tagatakse orgaaniline kasv seotult rahvastikukasvuga. Ringluses olevate tokenite arvu piiri garantii on oluline komponent tokenite väärtuse säilitamisel ja kasvatamisel.
Täpsemalt rääkida-uurida tahad, pead koolituse ostma. Iga koolitusel osaleja saab ka piiratud arvu tokeneid .
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.01.2018 23:05:07
|
|
|
Siis tuleb mining proge mis genereerib 1000 unikaalset nägu sekundis. Siis tuleb megahash ja gigahash ja iga mats genereerib 8 miljardit nägu iga sekundiga
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
21.01.2018 23:07:46
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Siis tuleb mining proge mis genereerib 1000 unikaalset nägu sekundis. Siis tuleb megahash ja gigahash ja iga mats genereerib 8 miljardit nägu iga sekundiga  |
lühidalt öeldes saab 100st eurost siis miljard eurot .
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.01.2018 23:23:00
|
|
|
koopiamasin.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.01.2018 23:25:29
|
|
|
| Ahjaa, jäi lisamata, et kogu asi töötab android/iOS äpil. Liitujad peavad tänaval fööniga inimesi tuvastama. Juba tuvastatud näo eest ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.01.2018 23:29:19
|
|
|
Aaneljasid võid ka tuvastada ja taustaks googlemapsi tänava joonistada ja ühtlasi gepsu koordinaadid võtta et kõik ikka aus oleks.
Või õues pokemone tuvastada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
21.01.2018 23:53:16
|
|
|
Algamas seminaar "Kuidas saada miljonääriks".
Tuleb koolitaja sisse ja alustab oma kõnet:
-"Kuidas saada miljonääriks? Kursuse hind oli 1000 eurot, teid tuli kokku 1000 inimest. Loeng läbi"
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
22.01.2018 02:46:42
|
|
|
| Koinitannu jääb vist igavesti lapseks...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2018 08:20:56
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Koinitannu jääb vist igavesti lapseks... |
Sa oled lihtsalt kade
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.01.2018 09:13:13
|
|
|
sõna.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
22.01.2018 10:12:11
|
|
|
Kas tõesti peab üritama kedagi veenda, et raha ei teki õhust? Kui pakkumine on liiga hea, et tõsi olla, siis on see väga suure tõenäosusega pettus.
Ma juba ütlesin ka, et see nn näotuvastus toimib äpipõhiselt. See on bs.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
22.01.2018 10:57:55
|
|
|
| Interneti levikuga kasvab peale uus seltskond ullikesi. Inimestel, kes varem igapäevaselt netis ei ole käinud, on nüüd läbi fööni juurdepääs "tarkusele". Saadakse kiri 800 000 € "vabastamiseks" välispangast paarisaja euro eest ja hüpatakse rõõmust lakke.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
22.01.2018 11:42:39
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
kuramus te olete ikka nii clueless siin kõigest, mis krüptos reaalselt toimub aga ma mõistan hästi.. |
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.01.2018 14:43:52
|
|
|
ullikestel on juurdepääs internetile, lisaks peavad nad seda inimõiguseks ja ullikestel on mingil põhjusel hakanud olema palju raha, mida nad peale mõnetist veenmist enamasti internetist on valmis ise ära andma..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.01.2018 15:16:08
|
|
|
Aga proovime seda äri ausalt ajada. Kes soovib võib minu käest privas pangakonto numbrit küsida kuhu papp üle kanda. Mul pole mingeid kalleid pakette, summa valid ise, miinimum on 10€. Minu poolt 100% garantii, et tagasi ei saa midagi ehk rohkem te seda raha ei näe, seega pole vaja karta, et investeering midagi tagasi teenib ja peab hakkama jälle sellega pead vaevama kuhu raha panna
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
22.01.2018 15:26:42
|
|
|
| Selle asja nimi on jõulutunnel, mitte püramiid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
22.01.2018 15:54:48
|
|
|
...
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 19:07:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
22.01.2018 16:02:23
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Aga proovime seda äri ausalt ajada. Kes soovib võib minu käest privas pangakonto numbrit küsida kuhu papp üle kanda. Mul pole mingeid kalleid pakette, summa valid ise, miinimum on 10€. Minu poolt 100% garantii, et tagasi ei saa midagi ehk rohkem te seda raha ei näe, seega pole vaja karta, et investeering midagi tagasi teenib ja peab hakkama jälle sellega pead vaevama kuhu raha panna  |
Aga kus on Bill Gatesi tarkus allkirjas ala: "I believe in this business, it will grow like Pierre's Woodman dick in his shooting sessions. It's unbelievable technology that will make all of us happy! I believe in CryptoDoggyStyleCoinMiningNaturalPartnersButthurtGas business, it's the future!"
(Siia tuleb lisada Billi foto ja screeshoti forbes'ist, loomulikult photoshopitud, esikohal Kairose järjekordne "CEO" ja siis alles tuleb härra Gates)
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.01.2018 16:16:30
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Aga proovime seda äri ausalt ajada. Kes soovib võib minu käest privas pangakonto numbrit küsida kuhu papp üle kanda. Mul pole mingeid kalleid pakette, summa valid ise, miinimum on 10€. Minu poolt 100% garantii, et tagasi ei saa midagi ehk rohkem te seda raha ei näe, seega pole vaja karta, et investeering midagi tagasi teenib ja peab hakkama jälle sellega pead vaevama kuhu raha panna  |
Ütles Jaagujahi eestvedaja Pane vähemalt oma püramiidi ülekannete selgituseks midagi muud. Muidu lähevad potid sassi ja kannad veel püramiidi poistele lotovõidud tagasi.
Mis tuletab meelde, et selle korra panus mu veel saatmata. |
Jaagujahi jaoks on eraldi konto mida ma millegi muu jaoks ei kasuta, igapäevasel arvelduskontol oleks seda asja ikka äärmiselt ebamugav hallata.
Aga püramiidi äriga võin vabalt oma igapäevase arvelduskonto anda, seal pole ju oluline jälgida mis on minu raha ja mis võõras raha kuna kõik on minu
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
22.01.2018 16:20:17
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 07.04.2024 19:07:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.01.2018 19:26:25
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
KINDLAT pole midagi muidugi.. aga kui vähegi oled krüptot investeeringu mõttes uurinud siis mõistad, et see on rong millest maha jääda ei taha. |
Kui ka taksojuhid mingi investeeringuhullusega kaasa lähevad, on asi halb
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|