Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 380, 381, 382 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 08:48:32 vasta tsitaadiga

vast see, et mis nüüd edasi teha icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 08:51:54 vasta tsitaadiga

Ärgu installigu seda
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 10:20:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada mulle HDMI splitterit, millel oleks järgnev võimekus:

1. 4 sisendit
2. 2-4 väljundit
3. Võimalus kõiki sisendeid ja väljundeid kombineerida. Näiteks:
a) sisend 1 pilt läheb korraga samaaegselt väljundisse 1 ja 2
b) sisend 1 pilt läheb väljundisse 1 ja sisend 2 pilt läheb väljundisse 2

jne-jne.

Kas sellist seadet on üleüldse olemas. Nimelt olen välja töötamas lahendust, kus klassiruumis on kaks multimeediaprojektorit ja võimalusel ka televiisorid seinal ja tahaksin erinevaid sisendseadmeid kombineerida näitamaks ühte või teise projektorisse nii pilti arvutist, tahvelarvutist (Chromecast seade) jne-jne.

Olen otsinud edasimüüjatelt, aga vastused jäävad väga umbmääraseks.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 10:25:15 vasta tsitaadiga

Rasmus, otsi märksõna “4x4 HDMI matrix.”
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 10:29:38 vasta tsitaadiga

Kuskilt netist tennist näeb otse ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.01.2018 10:34:43 vasta tsitaadiga

http://livetv.sx/enx/allupcomingsports/4/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 10:36:03 vasta tsitaadiga

Eurosport player?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 15:55:24 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Rasmus, otsi märksõna “4x4 HDMI matrix.”
Näiteks: https://m.ebay.com/itm/4x4-HDMI-True-Matrix-Switch-Splitter-Selector-3D-1080P-4-in-4-out-/332496147750
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 18:12:30 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:50:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 18:19:35 vasta tsitaadiga

Uue plaadiga,uus imei. Kuigi ei kujuta ette mis see itaalia siia puutub.

GSM ja 3G sagedused samad mis meil. 4G samuti, kuigi see ei puutu asjasse kuna tele2 volte ei toeta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 22:54:37 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Rasmus, otsi märksõna “4x4 HDMI matrix.”


Aitäh. Sellest oli palju abi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 20:32:17 vasta tsitaadiga

Töötaja soovil töölepingu korraline ülesütlemine etteteatamistähtajaga 30 päeva.
Puhkust on saada 20 päeva.
Kas tööandja on kohustatud töötajale puhkuse päevad välja andma selle 30 päeva sees?
Või saab hoida töötajat tööl 30 päeva ja hiljem hüvitab puhkuse rahas 20 päeva eest?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 20:47:57 vasta tsitaadiga

Puhkuse kasutamine on ju ettevõtte sisekorra eeskirjades paigas minuteada. Igal juhul kokkuleppe asi lõpuks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.01.2018 20:53:23 vasta tsitaadiga

aga ettevõte ei taha ju et tööline puhkaks,
ja eriti tööajal
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:06:24 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Puhkuse kasutamine on ju ettevõtte sisekorra eeskirjades paigas minuteada. Igal juhul kokkuleppe asi lõpuks.
Töölepingu seadus abistab kah:
tsitaat:
§ 69. Puhkuse ajakava
(1) Põhipuhkuse aja määrab tööandja, arvestades töötajate soove, mis on mõistlikult ühitatavad tööandja ettevõtte huvidega.
(2) Tööandja koostab puhkuste ajakava iga kalendriaasta kohta ja teeb selle töötajale teatavaks kalendriaasta esimese kvartali jooksul. Puhkuste ajakavasse märgitakse põhipuhkus ja kasutamata puhkus. Kui puhkuste ajakavasse on märgitud muud seaduses ettenähtud puhkused, siis antakse need vastavalt ajakavale.
(3) Puhkuste ajakavasse märkimata puhkuse kasutamisest teatab töötaja tööandjale 14 kalendripäeva ette kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis.
(4) Puhkuste ajakava on õigus muuta tööandja ja töötaja kokkuleppel.
(5) Tööandjal on õigus puhkus katkestada või edasi lükata ettenägematu olulise töökorralduse hädavajaduse tõttu, eelkõige kahju tekkimise ärahoidmiseks. Tööandja hüvitab töötajale puhkuse katkestamisest või edasilükkamisest tekkinud kulud. Kui puhkus katkestati või lükati edasi, on tööandja kohustatud andma töötajale kasutamata jäänud puhkuseosa vahetult puhkuse kasutamist katkestava või edasilükkava asjaolu äralangemisel või poolte kokkuleppel muul ajal.
(6) Töötajal on õigus puhkus katkestada, edasi lükata või enneaegselt lõpetada töötaja isikust tulenevatel olulistel põhjustel, eelkõige ajutise töövõimetuse, rasedus- ja sünnituspuhkuse või streigis osalemise tõttu. Töötajal on õigus nõuda kasutamata jäänud puhkuseosa vahetult pärast puhkuse kasutamist takistava asjaolu äralangemist või poolte kokkuleppel muul ajal. Töötaja on kohustatud tööandjale teatama puhkuse kasutamist takistavast asjaolust esimesel võimalusel.
(7) Õigus nõuda põhipuhkust sobival ajal on:
1) naisel vahetult enne ja pärast rasedus- ja sünnituspuhkust või vahetult pärast lapsehoolduspuhkust;
2) mehel vahetult pärast lapsehoolduspuhkust või naise rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal;
3) vanemal, kes kasvatab kuni seitsmeaastast last;
4) vanemal, kes kasvatab seitsme- kuni kümneaastast last, – lapse koolivaheajal;
5) koolikohustuslikul alaealisel – koolivaheajal.
Boldis punktid, mis ilmselt rohkem mõjutavad antud juhtu. Lõige 4 lubab kokku leppida ka muid variante.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:20:44 vasta tsitaadiga

Puhkus on jah poolte kokkuleppel kui see pole puhkuste graafikusse kantud. Ehk lühidalt tööandja ei pea puhkust andma, aga peab viimasel tööpäeval kasutamata puhkuse eest puhkusetasu välja maksma. Mõistlik on proovida mõlemale poolele sobiv kokkulepe leida ja mitte suhteid väga nugade peale ajada, Eesti on väike ja sildade põletamine ei ole üldjuhul mõistlik.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:24:43 vasta tsitaadiga

Need boldis ei mõika eriti.
Tegu on ikkagi lepingu lõpetamisega st. juba loetakse päevi.
Puhkus on jah kollektiivlepingu alusel määratud varasemalt.
Aga hetkel on aasta algus ja alles arutatakse puhkuse aegu st. graafik kinnitatakse rohkem kui 30äeva pärast.
Seega mis alusel tööandja saab 14p puhkuse soovi etteteatamist nõuda?
Töölepingu seadusest vastust ise välja ei lugenud, mõtlesin et küsin siit.
OT: sillad juba pölevad
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:31:15 vasta tsitaadiga

Puhatakse töölepingu kehtivuse ajal. Kui töölepingu lõppedes on järele jäänud puhkuse päevi, siis need makstakse välja.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:44:07 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Need boldis ei mõika eriti.
Tegu on ikkagi lepingu lõpetamisega st. juba loetakse päevi.
Puhkus on jah kollektiivlepingu alusel määratud varasemalt.
Aga hetkel on aasta algus ja alles arutatakse puhkuse aegu st. graafik kinnitatakse rohkem kui 30äeva pärast.
Seega mis alusel tööandja saab 14p puhkuse soovi etteteatamist nõuda?
Töölepingu seadusest vastust ise välja ei lugenud, mõtlesin et küsin siit.
OT: sillad juba pölevad
Kehtivad kenasti. 30p teatad ette töölepingu lõpetamisest, 14p teatad ette puhkusest (seda etteteatamisaega saab tööandja nõuda seaduse alusel, lõige 3), 16p puhkad.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:46:37 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Puhatakse töölepingu kehtivuse ajal. Kui töölepingu lõppedes on järele jäänud puhkuse päevi, siis need makstakse välja.

No soov ongi puhata töölepingu kehtivuse ajal, kui tööandja soovib kasutada oma 30päevast etteteatamise õigust.

sakinaga
tahaks ikka kõik 20päeva
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:53:26 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
LKits kirjutas:
Puhatakse töölepingu kehtivuse ajal. Kui töölepingu lõppedes on järele jäänud puhkuse päevi, siis need makstakse välja.

No soov ongi puhata töölepingu kehtivuse ajal, kui tööandja soovib kasutada oma 30päevast etteteatamise õigust.

sakinaga
tahaks ikka kõik 20päeva
Seda saad ainult kokkuleppel, seadus võimaldab tööandjal nõuda 14p etteteatamist.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 21:56:55 vasta tsitaadiga

Miks lihtsalt haigeks ei jää?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 22:12:19 vasta tsitaadiga

Winterwind, haige on päris kallis olla kui just alla 3a lapsi pole kes "haigeks" võivad jääda. Ausaltöeldes ma ei mäletagi, millal viimati haiguslehe võtsin, see oli tõenäoliselt üle 10a tagasi.... enamasti saab ikka muud moodi kokku leppida ja haiguslehte mitte vormistada
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 22:14:40 vasta tsitaadiga

õige eesti mees haiguslehte ei võta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 22:19:14 vasta tsitaadiga

eesti meeste keskmine eluiga pole ka eriti kiita.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.01.2018 22:32:28 vasta tsitaadiga

need kes ära ei sure on Riigikogus
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 22:37:04 vasta tsitaadiga

Kuna on alles jaanuar, siis kuidas on puhkusepäevi 20 päeva? Eelmise aasta "võlg"? Kui jah, siis teatad kaks nädalat ette ja lähed puhkusele. Selleks on sul õigus seetõttu, et sinu eelmise aasta puhkuseosakud jäid kasutamata ja need kantakse üles järgmisesse aastasse. Eeldan, et eelmise aasta kohta oli olemas puhkusegraafik ja kuna sellest kinni ei peetud, siis on sul õigus 14 päevase etteteatamisega puhkusele minna. Selle aasta puhkust on sul saada 2,5 päeva kalendrikuu eest. Rohkem ei tule kuidagi. Seega avaldus letti (kirjalikult), et lähed puhkusele ja ongi kõik. Töölepingu lõppemise tähtaega puhkusel viibimine ei pikenda.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 23:47:37 vasta tsitaadiga

Selge.
beer_yum.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 07:58:27 vasta tsitaadiga

õige eesti mees ei puhka enne, kui surnuaial icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 09:48:34 vasta tsitaadiga

Joodikust sugulane suri ära ja korterist sain mitu kasti avamata liksi ja muud alkoholi. Endal ja lähimatel tuttavatel huvi tarbida puudub, mõte oli müüa, aga vist eraisik sellist vallasvara nagu aktsiisikaup müüa ei tohigi, nii et vist ainuke mõistlik mõte need avamata alkoholipudelid lihtsalt prügikasti visata?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 09:58:09 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Joodikust sugulane suri ära ja korterist sain mitu kasti avamata liksi ja muud alkoholi. Endal ja lähimatel tuttavatel huvi tarbida puudub, mõte oli müüa, aga vist eraisik sellist vallasvara nagu aktsiisikaup müüa ei tohigi, nii et vist ainuke mõistlik mõte need avamata alkoholipudelid lihtsalt prügikasti visata?
EMTA või mendimaja ette kavatsesid müüma minna vä?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 10:40:55 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Joodikust sugulane suri ära ja korterist sain mitu kasti avamata liksi ja muud alkoholi. Endal ja lähimatel tuttavatel huvi tarbida puudub, mõte oli müüa, aga vist eraisik sellist vallasvara nagu aktsiisikaup müüa ei tohigi, nii et vist ainuke mõistlik mõte need avamata alkoholipudelid lihtsalt prügikasti visata?


Too mulle.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 10:42:57 vasta tsitaadiga

Lilla täpp.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 19.01.2018 11:42:41 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Joodikust sugulane suri ära ja korterist sain mitu kasti avamata liksi ja muud alkoholi. Endal ja lähimatel tuttavatel huvi tarbida puudub, mõte oli müüa, aga vist eraisik sellist vallasvara nagu aktsiisikaup müüa ei tohigi, nii et vist ainuke mõistlik mõte need avamata alkoholipudelid lihtsalt prügikasti visata?


kasud sees siis, ei pea enam peiedele, sünnadele, pulmadele, lauapeale alksi ostma kui omal laost võta on.
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 11:48:08 vasta tsitaadiga

lightbluefox, see alks kulub sul ära nt:

vahetuskaubaks. on tekkinud olukordi, kus alkoholi võetakse meelsamini kui raha. mõni aeg tagasi vahetasin õlle vastu emaplaate.
talgutel. kui sul on vaja mastaapselt midagi teha ja selle tegemiseks inimesi kutsuda. õhtul paned tänuks lauale. küll ära juuakse.
mõni üritus, kuhu eeldatakse ka kärakat. ostad oma osaluse kärakaga välja nt.
kõige selle juures ei pea ise tilkagi võtma.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 12:12:23 vasta tsitaadiga

Ja ladustad seda kus? Esikus? Täiesti mõttetu jamada mingi alkoga, et äkki kunagi läheb vaja.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 12:15:01 vasta tsitaadiga

Kõik ei ela korterites icon_rolleyes.gif
Eramajades on veel sahvrid, keldrid, aidad olemas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 12:16:48 vasta tsitaadiga

mulle mahub voodi alla umbes 14 kasti. kortermajades on ka kelder. seal leiaks mingi ruumi, kellelgi oleks kindlasti mingi pind.. mul seisid kolm aastat külmkapp, pesumasin ja pliit ja ootasid oma aega. ma jõudsin vahepeal tallinnast tartusse kolida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 12:42:36 vasta tsitaadiga

Kust Tallinnas võiks leida/osta ca 1cm läbimõõduga kummist seibe?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 13:34:30 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Joodikust sugulane suri ära ja korterist sain mitu kasti avamata liksi ja muud alkoholi. Endal ja lähimatel tuttavatel huvi tarbida puudub, mõte oli müüa, aga vist eraisik sellist vallasvara nagu aktsiisikaup müüa ei tohigi, nii et vist ainuke mõistlik mõte need avamata alkoholipudelid lihtsalt prügikasti visata?


Kui need on Eesti maksumärgiga ja avamata pudelid, siis ei näe põhjust miks ei tohiks müüa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 13:35:34 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kust Tallinnas võiks leida/osta ca 1cm läbimõõduga kummist seibe?


Hydroscand
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 13:42:35 vasta tsitaadiga

on ikka probleem, mida alkoga teha icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.01.2018 14:18:55 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Kust Tallinnas võiks leida/osta ca 1cm läbimõõduga kummist seibe?


Hydroscand


FEB ilmselt suudab ka pakkuda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 23:38:09 vasta tsitaadiga

kas Google.com ja Youtube.com ongi omadega õhtal? Mis võib põhjus olla, et ligi ei saa? Selline teade:
"The owner of www.youtube.com has configured their web site improperly. To protect your information from being stolen, Firefox has not connected to this web site.
This site uses HTTP Strict Transport Security (HSTS) to specify that Firefox only connect to it securely. As a result, it is not possible to add an exception for this certificate."
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 23:41:22 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:50:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.01.2018 23:41:58 vasta tsitaadiga

funkab ilusti siin , nii YT kui google
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 23:43:53 vasta tsitaadiga

Default nett (varem pole probleeme olnud, täna ilmnes), YouTube puhul selline veateade:
www.youtube.com uses an invalid security certificate. The certificate is not trusted because the issuer certificate is unknown. The server might not be sending the appropriate intermediate certificates. An additional root certificate may need to be imported. Error code: SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER

Google.ee töötab...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 23:43:56 vasta tsitaadiga

Sul arvut katki.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 23:44:57 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:50:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2018 23:45:38 vasta tsitaadiga

Ära kasuta firefoxi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 380, 381, 382 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.