Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 277, 278, 279  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 19:44:39 vasta tsitaadiga

Müüsin veel portsu maha.
On lihtsalt selline tunne, et suurem kolks on alles tulemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 18.01.2018 19:52:57 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Müüsin veel portsu maha.
On lihtsalt selline tunne, et suurem kolks on alles tulemas.


väga loodan, et nii läheb sest ma magasin täielikult sooduka hetekseisuga maha ja päris näru tunne on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 19:54:25 vasta tsitaadiga

Don't panic.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 18.01.2018 20:33:58 vasta tsitaadiga

hetkel graafikuid vaadata, siis inimesed ostavad vist sama mõtlematult KÕIKE kokku nagu nad ka paaritaguse languse ajal KÕIKE meeletult müüsid icon_biggrin.gif ohjeldamatu idiootsus
Sealhulgas kütab kirgi Bitconnect eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 21:03:03 vasta tsitaadiga

Coinbase's käis kogu protsess 0'st eriti valutult ja ~tunni ajaga. Konto regamine, verifitseerimine, raha pealekanne (LHV-LHV) ja ost. Keda huvitab. Teised kohad tundusid kõik umbes olevat ja KYC/AML kõvasti aega võtvat. Ausaltöeldes ei uskunud, et nii easy'lt tuleb lõpuks icon_razz.gif
Disclaimer: Link sisaldab mu referralit.. mõlemad saavad 8€ Bitcoini kui vähemalt 100€ eest osta peale lingilt liitumist.

Kus keegi (ilmselt LTC->...) rongisõite teeb? Tahaks mingit legit kohta, kus käivad asjad kiirelt, feed on mõistlikud ja paarid olemas. Natukene sõitudega kaasas käia.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 21:11:27 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Müüsin veel portsu maha.
On lihtsalt selline tunne, et suurem kolks on alles tulemas.

Kolks hakkab nüüd tulema. Läheb kuskil 9k peale tagasi.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 18.01.2018 21:18:34 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
anubis kirjutas:
Müüsin veel portsu maha.
On lihtsalt selline tunne, et suurem kolks on alles tulemas.

Kolks hakkab nüüd tulema. Läheb kuskil 9k peale tagasi.


Läheb küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 21:26:12 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Coinbase's käis kogu protsess 0'st eriti valutult ja ~tunni ajaga. Konto regamine, verifitseerimine, raha pealekanne (LHV-LHV) ja ost. Keda huvitab. Teised kohad tundusid kõik umbes olevat ja KYC/AML kõvasti aega võtvat. Ausaltöeldes ei uskunud, et nii easy'lt tuleb lõpuks icon_razz.gif
Disclaimer: Link sisaldab mu referralit.. mõlemad saavad 8€ Bitcoini kui vähemalt 100€ eest osta peale lingilt liitumist.

Kus keegi (ilmselt LTC->...) rongisõite teeb? Tahaks mingit legit kohta, kus käivad asjad kiirelt, feed on mõistlikud ja paarid olemas. Natukene sõitudega kaasas käia.


Poloniex.com on asjalik thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.01.2018 21:32:59 vasta tsitaadiga

Homme reede ju, müüge parem täna maha sest homme kõik jälle korralikult punane icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 21:42:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Coinbase's käis kogu protsess 0'st eriti valutult ja ~tunni ajaga. Konto regamine, verifitseerimine, raha pealekanne (LHV-LHV) ja ost. Keda huvitab. Teised kohad tundusid kõik umbes olevat ja KYC/AML kõvasti aega võtvat. Ausaltöeldes ei uskunud, et nii easy'lt tuleb lõpuks icon_razz.gif
Disclaimer: Link sisaldab mu referralit.. mõlemad saavad 8€ Bitcoini kui vähemalt 100€ eest osta peale lingilt liitumist.

Kus keegi (ilmselt LTC->...) rongisõite teeb? Tahaks mingit legit kohta, kus käivad asjad kiirelt, feed on mõistlikud ja paarid olemas. Natukene sõitudega kaasas käia.


CB-st edasi GDAX, siis veel vähem teenustasusid, muidu maksad coini ostmise eest veel korralikult juurde.

Ise kasutan Binance-i, head appid nii telefonis kui PC-l. KuCoin tundub ka normaalne, seal ka osa hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 22:11:10 vasta tsitaadiga

Coinbase vs. GDAX aken lahti, ootab lugemist, ent tahtsin algusliigutuse ära teha. Eile käisin Binance, Bitstamp, Kraken'i läbi ja jõudsin isegi Bittylicious'i, mis peaks olema easy way ostuks, ent high feed, a jätsin katki kui exchange'id sujuvalt tööle ei läinud (BL oli justkui märk, et tänaseks aitab icon_biggrin.gif). Täna alustasin Coinbase'st ja läks imelikult sujuvalt.

Igatahes, jah, uurin ülaltoodud viidet nüüd ja siis mõtlen edasi, kuhu altidega mängima. Binance konto olemas ja tundub mõistlik, Bitstampi tahaks ka lõpuni viia (mõlemal jäid kuskilemaale verifitseerimised pooleli), väidetavalt seal hea BTC->LTC->BTC teha... tunneks end hästi kui omaks võimet kiiresti BTC->LTC/ETH/XRP ja tagasi teha. Siis uuriks Poloniex'i ka ja otsustaks, mis pidu on. Tahaks natukene ka mudaliigas sõita vist ikkagi.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.01.2018 22:29:07 vasta tsitaadiga

Varsti on neid coine sama palju kui youtubes kanaleid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 18.01.2018 22:32:24 vasta tsitaadiga

Unustage ära see kauplemine, väga vähe on neid mehi maailmas, kes suudavad asja ette ennustada ja nö day-tradeda. Kindlaim viis suurimaks kasumiks on lihtsalt hoida ja juurde osta päevadel, nagu oli eile.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 22:38:09 vasta tsitaadiga

borru, oli juba siis kui Coinye ja Dogecoin ilmusid.
lauri23, olen teadlik ja mul tegelasi natukene ümber ka, kellega asjast rääkida, ent natukene tahaks daytrademist ka proovida, st. võimekust omada, et kiirelt reageerida kui mingi mõte peas.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 22:38:46 vasta tsitaadiga

Ikka saab, vaatad kus laine üles läheb, sõidad veidi ja müüd. Protsent siit ja teine sealt, nii see kasum kauplemisest tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.01.2018 22:44:12 vasta tsitaadiga

anubis, väga loll idee icon_rolleyes.gif nii kaotavad inimesed just tohutult raha. Coine kui tahad tõesti osta siis ostad punases kui ta on mingi rämeda crashi teinud... loed veidi inffi ka miks on toimunud jne... isiklikult ei tegele day tradega aga kui teha siis midagi sellist ning 10-25% haaval osta.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 22:46:58 vasta tsitaadiga

Kus see kolks siis on, ei näe siin täna mingit kolksu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 22:55:21 vasta tsitaadiga

Spekuleerimise teema, ma lihtsalt ütlen välja, et kuskil kauges tulevikus kas näpuga näidata kui "ha, ma teadsin, keegi ei kuulanud" või "nohjah, sinna mu pensionipõli soojal maal kadus" sellele postitusele icon_wink.gif

(Ei müünud kõike maha, lihtsalt pensionisammas on 1/3 võimalikust)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 18.01.2018 22:58:06 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ikka saab, vaatad kus laine üles läheb, sõidad veidi ja müüd. Protsent siit ja teine sealt, nii see kasum kauplemisest tuleb.

Varsti kindlasti koged olukorda kus müüsid tõusulaine ajal, kuna ennustasid varsti kukkumist. Aga oh üllatust, peale müüki tõusis hoopis edasi tublisti. Jääd ootama, millal kukub madalamale, kuid lähiajal ei kukugi ligilähedale enam. Raha seisab fiatina kontol ja ei tooda, pead kahjumiga oma lemmik coini tagasi ostma. See day trademine maksab tihti valusalt kätte pikas perspektiivis, ainult graafikuid jälgides selles läbi ei löö.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 23:01:31 vasta tsitaadiga

Long term we're all dead ehk muidugi, kunagi peab see kolks ära käima, isegi kui vahepeal kuupeale minnakse. Ma arvasin et sa lähitulevikust räägid. Pigem tundub et mõneks ajaks jääb pendeldama sinna kus on. Korealased hakkasid valitsuse ahistamisplaanidele jõuliselt vastu nii rohujuure kui ametnike tasemel.

Ma olen muidugi kauplemises mudaloll, ärge lööge, aga kas ma saan valesti aru - see kui sa arvad, et kunagi tulevikus asi võib kukkuda ja sellepärast pablades igaks juhuks maha müüd ei ole veel mingi daytrademine.


viimati muutis netcat 18.01.2018 23:07:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 23:06:13 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
anubis kirjutas:
Ikka saab, vaatad kus laine üles läheb, sõidad veidi ja müüd. Protsent siit ja teine sealt, nii see kasum kauplemisest tuleb.

Varsti kindlasti koged olukorda kus müüsid tõusulaine ajal, kuna ennustasid varsti kukkumist. Aga oh üllatust, peale müüki tõusis hoopis edasi tublisti. Jääd ootama, millal kukub madalamale, kuid lähiajal ei kukugi ligilähedale enam. Raha seisab fiatina kontol ja ei tooda, pead kahjumiga oma lemmik coini tagasi ostma. See day trademine maksab tihti valusalt kätte pikas perspektiivis, ainult graafikuid jälgides selles läbi ei löö.


Ma ei tee day-trade, selleks peab asja liiga tõsiselt kätte võtma.
Mõtlesin just seda, et mängid nende paariprotsendiste muutuste peale, jagad investeeringuid erinevatele müntidele erinevate väärtuste ajal, hoiad raha liikumises ja püüad laineharjal püsida.

See oleks liiga närviline töö. Ma pole piisavalt optimist, et seda teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 18.01.2018 23:26:23 vasta tsitaadiga

ei saa coinbasest seda photo id't tehtud. kuskil kergemini see regamise värk?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 18.01.2018 23:53:58 vasta tsitaadiga

Äpis ikka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 19.01.2018 00:12:50 vasta tsitaadiga

Kristocfc, nexus4, kusjuures tuttav sama häda otsas. algul tegi läpakast webcamiga (noh selle kvaliteedis ma isegi kahtlen), aga nüüd kaks päeva järjest on saanud ka keelu, kui kasutab äppi. Telefoniks Galaxy S7, millel teadupärast ikka vägagi hea kaamera, aga tutkit. Pilt vaadates ise, siis kõik on viimseni väljaloetav, lausa peegelkaamera tasemel, aga nende jaoks oli vabandus, et udune icon_lol.gif icon_lol.gif

paistab rohkem, et trollivad seal, kuna ei taha uusi inimesi peale icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiktik
HV kasutaja
tiktik

liitunud: 21.09.2010




sõnum 19.01.2018 00:18:46 vasta tsitaadiga

Mulle tuli sõnumi ja läbi selle uploadisin pildi ja kugsil 10minuti läks kui sain juba deposiiti teha, coinbasesist siis jutt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 277, 278, 279  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.