|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.01.2018 14:34:01
|
|
|
| Mul pole smartposti tracking kordagi dhl puhul midagi näidanud. Ainult itella dhl tracking.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.01.2018 14:35:10
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Mul pole smartposti tracking kordagi dhl puhul midagi näidanud. Ainult itella dhl tracking. |
Mul ka pole.
Sp tasukski ikkagi helistada, seal on ok support
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
04.01.2018 15:44:13
|
|
|
See miks ta sealt smartposti trackingust ära kadus - ilmselt mingihetk uurin järele.
Aga smartposti pakiautomaadi asemel tuli kuller ja sain asja kätte. Kui tavaliselt on kullerid kohe alguses ütelnud, et tere - seee ja see kuller - teile on pakk siis seekord oli, et teile on pakk - kas olete kohal ja siiis mokaotsast kommenteeriti, et on kuller. Aga kelle kuller jäi tal ütlemata.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.01.2018 15:21:51
|
|
|
Täna toimetas Itella kuller DHL'i paki minuni - 5+ teenindus ja asjaajamine
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2018 19:20:24
|
|
|
hmm, eile sain sõumi, et mu pakk hilineb päeva kuna automaati ei mahu ära. Täna siis pole senimaani sõnumit tulnud et oleks mahtunud Loodetavasti homme ikka jõuab, laupäeval vaja asja
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
18.01.2018 19:42:31
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Täna toimetas Itella kuller DHL'i paki minuni - 5+ teenindus ja asjaajamine  |
Viljandis on DHL-iga hea: kõigepealt tuleb sõnum (nagu kõigile), et toimetatakse kätte siis ja siis ja kui tahate ümber adresseerida, siis minge sellele lingile.
Seal on variant tulla esindusse järele, aga see "esindus" on linna keskel asuv CollectNet-i automaat. Mugav. Mine või keskööl (tööajal olen harva Viljandis).
/ autorehve sinna poleks siiski vist saanud suunata
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plugy
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2017
|
19.01.2018 09:43:08
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Täna toimetas Itella kuller DHL'i paki minuni - 5+ teenindus ja asjaajamine  |
Tean niipalju öelda, et DHL'il on palju ärikliendi tellimuse ja pakke, mida nad peavad transportima.
Ka endal sai just üks DHL'i pakk kätte toimetatud Itella kaudu. Positiivne tagasiside.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2018 13:15:53
|
|
|
Hehe smartpost pani esimest korda mul siis feili
Teisipäev saadeti pakk e-poest välja, kolmapäeval tuli smartpostilt sõnum, et pakiautomaadi suure koormuse tõttu pakk hilineb 1 päev, neljapäeval ei tulnud mingit pakki, ei tulnud ka reedel. Küsisin siis, et kus on, sain vastuse
"Me suhtlesime meie terminaliga ja logistika osakonnaga. Paraku paki asukoht on hetkel tuvastamisel. Me kindlasti uurime ja anname Teile teada kohe kui info on tulnud."
Ühesõnaga mul poogen, esmaspäeval kurdan e-poele, et ple pakki saanud ja las need majandavad ise siis smartpostiga.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
20.01.2018 19:36:16
|
|
|
Soomlane pani postiindeksis ühe numbri valesti ja pakk jõudis Smartpostiga soomest eestisse 11 päevaga alles
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.01.2018 19:38:16
|
|
|
| Möh? Smartposti automaati saates ju ei küsitagi postiindeksit vaid ainult saaja telefoninumbrit ja automaati kuhu saata. Või oli hoopis Itella kuller?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
20.01.2018 19:53:05
|
|
|
| Soomes kui teed eelsisestust netist, siis tuleb panna täielik aadress. Kui automaadist sisestad, siis küll ainult telefoninumber ja pakiautomaat.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.01.2018 19:58:35
|
|
|
| Huvitav mis nad selle aadressiga siis teevad. Võin anda ju Võru aadressi ja paki hoopis Hiiumaa automaati tellida ehk pole mingit otsest seost kliendi postiaadressi ja paki kättesaamise koha vahel.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
20.01.2018 20:05:02
|
|
|
| Ei tea, pole küsinud. Ju programm on nii tehtud. Soomlane seda pakiautomaati väga ei kasuta kah, põhiline on otse postikontorisse või matkahuoltoga lähimasse punkti tellimine (R-Kiosk, K-Market jne).
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.01.2018 20:15:14
|
|
|
Omniva tahtis ka mingil ajal neid postipunkte teha, et saad paki kätte lähimast poest. Aga ei läinud vist käima.
Muidugi arvestades kes probleemi tõstatas, võib see postiindeksi teema olla jälle pigem see, et "ei saanud kätte". Aga kui oletame et see tõele vastab, siis ei saa aru ikka. No ok, küsigu siis seda aadressi kui vaja on, aga reaalselt logistika mõttes ei oma see ikka ju mitte mingit tähtsust ehk suva aadress ei tohiks ka mingit viivitust tekitada. Eestis ka mõni e-pood küsib aadressi kui pakiautomaati tellida, mul on tihti poele antud aadress ja kättesaamiskoht erinevatel põhjustel üksteisele mitte väga lähedal, pole sellest veel probleemi olnud kui annan Harjumaa aadressi ja valin mõne Tallinna automaadi. Kui ükskord puhkuse ajal hoopis Kuressaare automaati pakki soovisin, polnud ka probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.01.2018 22:31:14
|
|
|
kui näiteks automaati ei mahu, siis ju antakse kullerile ja kulleri marsruudi planeerimisel aadress (s.h indeks) veits vajalik
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
21.01.2018 00:26:02
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Möh? Smartposti automaati saates ju ei küsitagi postiindeksit vaid ainult saaja telefoninumbrit ja automaati kuhu saata. Või oli hoopis Itella kuller? |
soomlane kuidagi valesti saatis selle nagu mina aru saan kuidagi netist kinnitas
natuke jagelemist oli selle pakiga ja venis ka selle jama pärast veel ka
kõigepealt helistasin soome posti, seal ei aidatud ja postiindeksit õigeks ei muudetud
siis helistasin Smartposti eesti klienditeenindusse ja aidati ja muudeti postiindeks õigeks ja eile sain paki kätte
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
21.01.2018 00:29:36
|
|
|
| tsitaat: |
kõigepealt helistasin soome posti, seal ei aidatud ja postiindeksit õigeks ei muudetud
|
Muidugi ei aidatud ega muudetud. Soome post ei saa kontrollida ja kindel olla, et helistaja ja saaja sama isik on. Saatja oleks pidanud ühendust võtma soome postiga ja lasknud korrektuurid teha.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
21.01.2018 09:38:49
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Omniva tahtis ka mingil ajal neid postipunkte teha, et saad paki kätte lähimast poest. Aga ei läinud vist käima.
|
Ma tean, et Lihula TÜ tegi nendega mingi aja koostööd, aga loobusid.
Põhjuseks just aruandlusega seotud probleemid ja töömaht. Ja mahule mittevastav tasu, mida Omniva nõustus välja käima.
Kuna kogu majandus käis paberi ja pastakaga, hakkas see jama lihtsalt poe tööd segama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.02.2018 13:17:32
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hehe smartpost pani esimest korda mul siis feili
Teisipäev saadeti pakk e-poest välja, kolmapäeval tuli smartpostilt sõnum, et pakiautomaadi suure koormuse tõttu pakk hilineb 1 päev, neljapäeval ei tulnud mingit pakki, ei tulnud ka reedel. Küsisin siis, et kus on, sain vastuse
"Me suhtlesime meie terminaliga ja logistika osakonnaga. Paraku paki asukoht on hetkel tuvastamisel. Me kindlasti uurime ja anname Teile teada kohe kui info on tulnud."
Ühesõnaga mul poogen, esmaspäeval kurdan e-poele, et ple pakki saanud ja las need majandavad ise siis smartpostiga. |
Leiti üles, soomest
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
03.02.2018 14:17:35
|
|
|
| miks neid tasulisi artektleid reklaamida? Pole mul kedagi kes maksaks uudiste lugemise eest raha.. milleks küll?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.02.2018 16:31:12
|
|
|
no ma ei tea ju, et tasuline. Avan lehe ja loen. Vahel jälle küsib mingit parooli, siis arusaadavalt tasuline.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.02.2018 16:45:53
|
|
|
| Enda kogemus mõlemaga on see, et kui enne tühjendamist saata, siis on kõik järgmine päev kohal olnud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
03.02.2018 20:36:35
|
|
|
| Ilmselt valiti saatmiseks näiteks laupäev, kuna vastupidiselt Itellale Omniva automaate pühapäeval ei täideta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.02.2018 22:40:11
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| no ma ei tea ju, et tasuline. Avan lehe ja loen. Vahel jälle küsib mingit parooli, siis arusaadavalt tasuline. |
+9
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.02.2018 19:28:02
|
|
|
SP: valid äriklient, toksid koodi, küsib kapi suurust ja mitu pakki on, avab ukse paned kõik kolm pakki sisse ja uks kinni ja prindi kviitung.
Omniva. Mingi reklaam ees, puuduta ekraani, siis valid äriklient ja hakkad esimest pakki skännima. Võimled seal ees, nii läks läbi, vali kapi suurus, ok, avab kõige kaugemal all nurgas oleva kapi (ok, see oli halb kokkusattumus ). Vii selle paki ära lähed tagasi, üritad kotist teist pakki kätte saada samal ajal koera kantseldades, (ok, smartposti ei pääse koeraga, pluss omnivale ). Siis hakkad teist pakki skännima, siis viid ära ja hakkad kolmandat pakki skännima, no see ei lähe läbi, samal ajal jälgi, et keegi kapist su teist kahte pakki pihta ei paneks Saad skännitud lähed viid kolmanda paki kappi. Lähed tagasi vajutad veel nuppe, nagu windows, aar juu suur, et tahad lõpetada, äkki paneksid veel kolm pakki?
Eelmine kord ei saanud ma oma pakki kätte sest ekraan oli jääs, minu ees kaks inimest loobusid, kolmas sai suure vaevaga koodi sisse toksitud, ise sain õnneks kergemini, ei tea kas oli juba soojaks näpitud. Aga see ootamine ja külmetamine... Enamus kordadel pole paberit, kristiines polnud kaks päeva järjest paberit, et saaks printida. Mismoodi see võimalik on, rull saab päevaga otsa?
Kord tahtsin pakki saata siis oli kiri ees, et sulge kapp vasakul 2-8 vms. No proovisin, kinni oli. Samas oli all paremal kõige alumine uks nagu veidi lahti, andsin sellele jalaga, töötas.
Mõned päevad tagasi torupilis oli mingi error, kiri ees, et sulge uks ja signa karjus Proovisin seda ust sulgeda, ei midagi... Sõitsin järgmise juurde.
Kokkuvõttes väga harva kui asi [omniva] töötab.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.02.2018 19:57:10
|
|
|
| iir kirjutas: |
Eelmine kord ei saanud ma oma pakki kätte sest ekraan oli jääs, minu ees kaks inimest loobusid, kolmas sai suure vaevaga koodi sisse toksitud, ise sain õnneks kergemini, ei tea kas oli juba soojaks näpitud. Aga see ootamine ja külmetamine...  |
Tegu pole surve ega mahutundliku ekraaniga. Andurid on servades, et oleks võimalik kindaga ka kasutada. Kui ei taha toimida, siis on aidanud sõrmega äärtele ring peale teha.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
27.02.2018 20:07:32
|
|
|
selle omniva pakiautomaadiga on mul kah häda olnud. seda tsekki kui tahad ettevõttele siis jah jama sest seda sealt kunagi ei saa, sest paber otsas. Kord oli häda paki saatmisega kuna asi ei väljastanud seda triipkoodiga paberit aga ukse tegi lahti. No tekitasin külmetava järjekorra aga mis teha. Helistasin kohe sinna info nr, et mis saab, öeldi, et arvutisse jääb kirja kuhu pakk viia, et küll välja võtja näeb. Tekkis kahtlus, et kas ikka näeb. Lõpetades siis oma asja andis aparaat selle paberi kah aga polnud seda enam kuhugi panna, oleks pidanud kapi uksele kleepima ve. Lihtsalt sitasti lahendatud asi nagu ikka. Ega see tavaline kontor on neil kah nagu on, mõned aastad tagasi tegi naine mulle tähtajatu volituse. Üks päev oli kõik korras aga täpselt järgmine päev saadeti ilma pakita minema, et ei ole volitust, ei teagi kuhu see volitus üle öö kadus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
02.03.2018 12:40:57
|
|
|
Räägin oma kogemuse ka Itella SmartPOSTiga ära. Nimelt tellisin esimese toote 20. ja teise toote 21. veebruaril Saksamaa Amazonist eraldi tellimustena, mõlemad tellimused tõi DHL Eestisse (1 päevase vahega) ja seejärel andis Itellale.
Mõtlesin, et tõenäoliselt toob Itella siis kulleriga mõlemad pakid koju kätte, aga teisipäeva (27. veebruari) lõunal tuli esimese tellimuse kohta SMS, et pakk on toimetatud Jüri Konsumisse (ilma mitte mingisuguse valikuta, et äkki soovite mõnda muud pakiautomaati valida). Kuna ma ise seal ei ela ja meie vallas nende pakiautomaat puudub, siis helistasin neile paludes pakk kulleriga toimetada ja esimese pakiga olid nõus, öeldes "täna küll tõenäoliselt ei jõua, aga homme või ülehomme peaksite kätte saama".
Päev hiljem aga tuli teine tellimus samamoodi pakiautomaati ning helistasin uuesti, seekord aga öeldi "kulleriga ei ole võimalik pakki toimetada, kas soovite valida mõnda muud pakiautomaati?", lasin siis teise pakiautomaati viia, mis mul üle jäi.
Eile tuli interneti trackingusse teade, et esimene pakk on kättetoimetamisel, ootasin siis terve päeva ja kell 4 lõunal tuli trackingusse teade "Saadetist on vedajalt vastu võetud.", mis infonupule kuvades näitab "Tegemist on transpordimärgiga, mis tähendab, et saadetise kättetoimetamine on pooleli. Saadetist ei ole veel üle antud.".
Mõtlesin, et arusaadav, küllap tuleb siis homme, aga täna ei ole isegi öeldud, et pakk kättetoimetamisel oleks - täielik vaikus.
Nüüd ootan siin mõlemat pakki ja asi venib ikka päris toredalt. Igati positiivne kogemus!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.03.2018 12:47:08
|
|
|
Eks peab dhl'le kaebama, küll sealt nuputäis tehakse kui asi lonkab.
Eelmine aasta suutsid ka ühte pakki ei tea kus hoida nädal aega. Väitsid et viisid valesse pakiautomaati, aga samas sõnumit pole tulnud ja tracking ka ei näidanud et oleks viidud, seega mine tea.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
02.03.2018 12:53:29
|
|
|
| Tracking on üks halvimatest neil jah, DPD'l on lausa kaardi peal näidatud kui kaugel kuller sinust on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.03.2018 13:08:12
|
|
|
No kui kohe automaati ei saa või kihugi mujale ümbersuunamine siis sel juhul neil midagi longab seal jah
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.03.2018 13:36:05
|
|
|
Kui dhl kulleriga tuuakse, siis mis õigusega nad üldse automaati suunavad?
Mul oli vastupidine kogemus korra, ei tahetud automaati panna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
02.03.2018 13:43:59
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kui dhl kulleriga tuuakse, siis mis õigusega nad üldse automaati suunavad?
Mul oli vastupidine kogemus korra, ei tahetud automaati panna  |
Kui neile helistasin, et kas saaks kulleriga, siis jutu sees nad mainisid, et "Kui mõõtudelt sobib siis võime panna ka automaati".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.03.2018 13:45:55
|
|
|
| jeesus188, kust sa välja lugesid, et kuller teenus oli tellitud?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.03.2018 14:50:47
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188, kust sa välja lugesid, et kuller teenus oli tellitud? |
Amazon, DHL....arvasin, et kuller.
Odavale tasuta transale träkingut ei anta üldjuhul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.03.2018 15:06:33
|
|
|
| jeesus188, odavaim saatmisviis ehk saksa tavapost ehk dhl, tracking on kõigil küljes siiani olnud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
02.03.2018 15:07:36
|
|
|
Amazon, mitte aliexpress.
Mulle sobib pakiautomaat rohkem kui postkontor. Saksamaa amazonist tellides võib kindel olla (dhl), aga UK omast satub pigem omniva kätte ja postkontorisse. Suuremad pakid tuuakse muidugi mõlema poolt otse ukse taha.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
02.03.2018 15:21:45
|
|
|
| tofay kirjutas: |
Amazon, mitte aliexpress.
Mulle sobib pakiautomaat rohkem kui postkontor. Saksamaa amazonist tellides võib kindel olla (dhl), aga UK omast satub pigem omniva kätte ja postkontorisse. Suuremad pakid tuuakse muidugi mõlema poolt otse ukse taha. |
Üldiselt eelistaks ka pakiautomaati kõige rohkem, aga kahjuks meie vallas pole praegu ühtegi (selle kuu jooksul peaks Omniva oma tulema). Samuti, asjaga oli küllaltki kiire ja oleks eelistanud kohe kulleriga kätte saada.
Olen pea koguaeg Saksamaa Amazonist tellinud ning alati on toodud postkontorisse või otse kätte, enamasti on olnud kulleriteks DHL või UPS.
Mingit uuendust pole ikka trackingus, tundub, et tänane päev langeb ka välja. Laupäeviti ja pühapäeviti vist kuller ei tegutse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.03.2018 15:24:08
|
|
|
| tsitaat: |
Laupäeviti ja pühapäeviti vist kuller ei tegutse?
|
Itellal küll mitte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
02.03.2018 17:29:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Laupäeviti ja pühapäeviti vist kuller ei tegutse?
|
Itellal küll mitte |
Smartpost/itella kuller tõi küll üks laupäev paki ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.03.2018 17:58:40
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Laupäeviti ja pühapäeviti vist kuller ei tegutse?
|
Itellal küll mitte |
Smartpost/itella kuller tõi küll üks laupäev paki ära. |
Detsembris küll üeldi, et esmaspäeval saad...aga vb ma mingi erand
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.03.2018 18:00:30
|
|
|
| See võib piirkonnast ka sõltuda a'la Tallinnas ja Tartus toovad laupäeval ja mujal mitte vms.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
02.03.2018 18:06:56
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| See võib piirkonnast ka sõltuda a'la Tallinnas ja Tartus toovad laupäeval ja mujal mitte vms. |
Eesti lõunatipu metsatallu toodi minu näite korral.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.03.2018 18:53:01
|
|
|
mul tahtis ka Itella ükskord laupäeval tuua.
tol korral oli muidugi huumor selles, et pakil oli aadressiks Omniva pakiautomaat (ei teadnud mina, et see Eestisse jõudes Itella kätte antakse)
kuna kuller mind kätte ei saanud, sain siis SMS-i, et pakk Itella automaadis. pärast paki pealt vaatasin, et Omniva oli maha tõmmatud ja Smartpost asemele käistsi kirjutatud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
17.03.2018 09:49:14
|
|
|
Pakk tuli GLS-ig Inglismaalt, helistas kuller, polnud kodus, lubas automaati panna.
Nüüd näitab träking et kätte toimetatud.
Ei tea kas pani vale tel numbri?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
17.03.2018 12:15:36
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Eks peab dhl'le kaebama, küll sealt nuputäis tehakse kui asi lonkab.
Eelmine aasta suutsid ka ühte pakki ei tea kus hoida nädal aega. Väitsid et viisid valesse pakiautomaati, aga samas sõnumit pole tulnud ja tracking ka ei näidanud et oleks viidud, seega mine tea. |
Mitu aastat tagasi tellisin DHL-ga Hiinast tahvelarvutid, mitte ühegil polnud mingi EU standardile vastavat kleebist peal, ma sain raha tagasi aga müüja pidi topelt maksma saatmise eest sest neid asju DHL keeldus mulle andmast sest standardile vastavat kleebist ei olnud peal. Need asjad läksid tagasi müüjale. Müüja oli vihane ja ütles, et kunagi enam Eestisse midagi ei saada, aga tegelt müüja poolne viga oli ju. Närvi ajas see värk isegi mind.
DHL võtab tagasi saatmise eest ka veel raha. Minu arvates see küll õiglane pole, aga jah ju siis müüja nõustus nende tingimustega.
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|