Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 15:57:07 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Uuendasin Google Calendar'it. Mul on kuuvaade. Klikin päeval, varem sisestasin kohe "15:00 Koosolek", siis nüüd pean eemaldama linnukese "All day" eest ja käsitsi kellaaja sisestama. Oskab keegi öelda, kuidas kasvõi sellest vaikimisi "All day"st lahti saab?


Kahjuks ei saagi, igat pidi on kaks klikki nüüd kohustuslik, kuuvaates olles. Kuuvaates päeva peal klikk eeldab, et see on terve päeva event, paraku icon_sad.gif
Ilma kahe klikita saab ainult kui vahetad oma default kuuvaate näiteks nädalavaate vastu.

Kuuvaates on ainult kahe klikiga saavutatav:
Variant 1: Klikid päeval ja uncheckid All day.
Variant 2: Kliki päeva numbri peal, avaneb päevavaade ja klikid konkreetsel kellaajal, et luua uus event konkreetse kellaaja algusega.
Piinarikas it is.

Loodetavasti ilmub ühel hetkel see valik settingute alla... meanwhile, oled out of luck.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 22:26:46 vasta tsitaadiga

Uus web-UI saadaval. Varsti tõenäoliselt soovituslik ja siis default. Algul mõtlesin, et vaatan kiirelt üle ja siis ruttu vanale tagasi, aga mulle isegi meeldib compact seades. Eriti, et vahepeal suht vaeslapse staatuses olnud taskid nüüd kenasti paremasse serva pidevalt silma alla seada saab.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2018 22:50:09 vasta tsitaadiga

Compact on hea jah, see esimene tulp oli küll saast
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 11:49:03 vasta tsitaadiga

Paremal pool olevaid ikoone (Calendar, Keep, Tasks) ei saa ära kaotada?

Saan õigesti aru, et nüüd on kohe sisseehitatud saadetud maili tühistamine (undo)?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2018 17:08:50 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Paremal pool olevaid ikoone (Calendar, Keep, Tasks) ei saa ära kaotada?


Seadete all ei leidnud küll selle kohta midagi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 03.05.2018 11:36:48 vasta tsitaadiga

Hei,
minu esimene postitus antud teemas, kindlasti palju juba arutletud, otsimisega on, nagu ta on, ei leia, seega.. icon_biggrin.gif

Gmaili kirju saab normaalselt millise lisavidinaga või halduriga sorteerida, grupeerida, filtreerida jne.
Sisseehitatud asi sakib pehmelt öeldes, midagi tahad muuta või läheb vussi siis pmst. eemalda loodu ja alusta otsast.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 02:47:56 vasta tsitaadiga

jägaja, mida täpsemalt soovid teha? Minu meelest töötab see väga hästi ja võimalik erinevalt seadistada.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.05.2018 08:57:51 vasta tsitaadiga

erinevad arved ja konkreetse saatja e-kirjad eraldi teemasildiga kaustadesse või gruppidesse grupeerida.
Probleem tekkis, et kusagile panin mingitmoodi Elisa teemasildi linnukese selliselt, et kõik kirjad, mis sisse tulevad, grupeeritakse automaatselt kirja päises ka Elisa arvete märkega.
Kirjalt saab seda teemasilti ükshaaval eemaldada aga iga uus sisse tulnud kiri sai alati selle Elisa märke juurde ja kusagilt ei saanud seda maha võtta, kui kustutasin terve loodud grupi, siis kadus ka märge muudelt kirjadelt.

Ja see pole esimene kord, kui nii juhtus, parandada pole olnud võimalik muudmoodi, kui eelnev kustutada uuesti reeglid luues.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 10:59:05 vasta tsitaadiga

Võtan seadete alt muuda loodud filtrite ja saab minuarust kõiki samu asju muuta mida filtrit luues saab valida.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.05.2018 11:44:30 vasta tsitaadiga

Vahur, sa mõtled seda lehte?
Sealt ei saa ju suurt midagi muuta, näita, peida jmt.
link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 11:46:45 vasta tsitaadiga

jägaja, vaata sealt ülevalt kolm linki edasi, "Filters and Blocked Addresses".
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2018 12:02:57 vasta tsitaadiga

Hmm, kui ma föönis Inboxis filtreid loon, siis töötab igati korralikult-arved läevad Elisa-arved ja muu Elisa mudru Elisa sildi alla. Ükskõik kus kliendis või läbi brauseri vaadates..
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.05.2018 12:17:33 vasta tsitaadiga

Märt., mul ka lähevad, paraku olen ma kusagil eksinud ja ka valed kirjad lähevad sinna Elisa filtrite alla.
Aga tahaks, et tenam ei läheks. Igal uuel kirjal, mis sisse tuleb ja saab Elisa filtriga sildi külge, saab seda üksikult küll maha võtta, aga iga uue kirjaga see kordub üha uuesti.
Ei leia kohta, kust seda viga parandada saaks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.05.2018 12:19:45 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
jägaja, vaata sealt ülevalt kolm linki edasi, "Filters and Blocked Addresses".


icon_rolleyes.gif icon_redface.gif

Tänud, ei osanud millegipärast seda tääbi klikkida. Paistab just õige asi olevat. thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 09:35:41 vasta tsitaadiga

GMaili uus veebikujundus on parajalt jura. Compact vaade pole ühestki otsast compact vaade enam thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 12:18:41 vasta tsitaadiga

Kasuta meiliklienti siis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 13:05:38 vasta tsitaadiga

Kasutangi, aga tööarvutis mitte.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 13:55:01 vasta tsitaadiga

TB portable pulgale ja kasuta kus vaid.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 13:57:40 vasta tsitaadiga

Normaalses tööarvutis on välisseadmed keelatud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 14:01:05 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
TB portable pulgale ja kasuta kus vaid.

Unusta ära. Mul on Outlook igal pool nagunii kasutusel. Ei kavatse hakata mingite pulkadega veel keberniitima.
Tööarvutis tõesti ei taha midagi üleliigset kasutada, kuigi väliseid seadmeid saab kasutada. Niigi jookseb GMail ja kõik muu isiklik Private Browsingus.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.06.2018 14:44:23 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
TB portable pulgale ja kasuta kus vaid.


dziisas kraist, mis soovitus icon_eek.gif thumbs_down.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 15:01:44 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2018 12:50:10 vasta tsitaadiga

Ma miskipärast kolisin ka siiski paari päeva pärast vanale tagasi. Ei mäleta enam, mis kõige rohkem häiris. Liiga interaktiivne püüdis ehk olla. Aga varsti niikuinii sunnitakse uus vägisi peale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2018 23:33:10 vasta tsitaadiga

https://www.xda-developers.com/google-phasing-out-old-gmail-design/

Oktoobris siis praeguse disaini lõpp. Vaatame kas saab veel mingi küpsisega alles hoida nagu praegu Youtube.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2018 23:46:19 vasta tsitaadiga

Mis teil nende uute kujunduste vastu on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2018 23:52:04 vasta tsitaadiga

salatoimik, Tavaliselt raisatud whitespace läheb iga uuendusega suuremaks. Need on uuendused uuenduste pärast mitte seetõttu, et neid reaalselt vaja oleks. Suurtel firmadel on ju palgatud disainerid kes peavad oma kohta õigustama. Väiksematel on lihtsam - seal sa ostad kujunduse sisse ja iga kord on see kaalutletud ja läbimõeldud otsus mis toob ka reaalsed eelised a'la HV uus kujundus aastaid tagasi.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 01:04:22 vasta tsitaadiga

Uuel kujundusel pole midagi viga, mulle meeldib. Oli ka aeg.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 13:02:49 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
salatoimik, Tavaliselt raisatud whitespace läheb iga uuendusega suuremaks.
Uus liides tundus täitsa okei. Panin korraks vana tagasi ning nüüd on aru saada, kuidas uus ruumi raiskab.

Kusjuures sarnane asi toimub/toimus varem juba raamatutega. Kui näiteks vaadata 60nendatel väljaantud raamatuid siis on reavahed päris kitsad, tekst tihe ning Loomingu Raamatukogu vihikukesse mahutati kuuekümne lehekülje peale ära see, mis tänapäeval läheb täismõõtu paarisaja leheküljelisse raamatusse. Muidu seda isegi ei taju kui vaid uuemaid väljaandeid lugeda. Põhjenduseks tuuakse, et nö. "tänapäeva noored" ei taha enam lugeda tihedat teksti, reavahed ja font peavad olema suuremad. On see tegelikult ka nii, ei oska ütelda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2018 14:45:19 vasta tsitaadiga

No ekraanid lähevad järjest suuremaks. Kuidagi tuleb need täita ju
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 18:24:32 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on olnud sarnane probleem?



Ehk tekst jääb "Show trimmed content" alla peitu.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 18:46:43 vasta tsitaadiga

Aeg ajalt tuleb seda ette
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 23:17:58 vasta tsitaadiga

Siis tuleb, kui varem sama sisuga e-kiri tulnud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 17:20:29 vasta tsitaadiga

On mingit varianti see tobe turvateavituste jura kinni ka keerata? Et kui ma ei taha iga kord teada, et ma nüüd võõrast seadmest/võrgust/riigist/planeedilt parajasti sisse logisin? 2-astmelist ka ei ole vaja. Et lihtsalt kasutajatunnus ja parool ja sees - ei mingeid kinnituskoode moblale ja muud käehoidmist.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2018 18:51:00 vasta tsitaadiga

rex, https://webapps.stackexchange.com/questions/85727/make-google-stop-sending-new-sign-in-from-emails

https://support.google.com/accounts/answer/1064203?hl=en&co=GENIE.Platform%3DDesktop
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2018 23:38:00 vasta tsitaadiga

Njah, olin juba ka selle välja guugeldand... Näis, kas toimib ka, kuna vaatamata 7-päevasele punase hoiatusbänneri kuvamisele tuli teisest seadmest sisselogimise peale täna ikkagi ärev "new sign in blabla" email.

Drive'iga on ka paar päeva tagasi anomaalia tekkinud: "get shareable link" on nüüd konkreetselt jagamiseaegse versiooni küljes - kui uus uploaditakse, siis refresh selle uut sisu enam ei kajasta. Varem toimis kenasti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.07.2018 15:20:15 vasta tsitaadiga

proovisin uue ära, compact peale. tundub päris ok.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 12:24:53 vasta tsitaadiga

Vaikselt hakatakse uut peale suruma, hetkel veel saab edasi lükata, aga varsti läheb vana kinni:

Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 05.08.2018 15:32:42 vasta tsitaadiga

Oh jeerum. Kasutasin toda uut versiooni selle ilmumisest alates. Isegi meeldis võrreldes uuendatud Youtube'i jms kraamiga. Alguses oli ilus ja hea, aga ming aeg hakkab natuke ära tüütama kui pooltel kordadel ütleb, et "Failed to open message" vms. Üldse kuidagi aeglane tundus see uus versioon. Nüüd kuu aega vana kasutanud ja kõik on suurepärane. Ilmselt peab Chrome'i kasutama, et hea kogemus saada.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2018 15:35:38 vasta tsitaadiga

KurjaJuur, nagu pole probleeme täheldanud. 3 eri masinas kasutan seda uut.
Ainuke mis aegajalt ilmub, on et ups ei saanud kasutajaga ühendust....mis iganes see ka ei tähenda (paremal pool kaustade all)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.08.2018 17:08:25 vasta tsitaadiga

Üritasin siin ühte gmail kontot teise gmailiga taas siduda, kuna ütles koguaeg kirjade tõmbasmisega on mingi error, kuigi kirjad tulid siiski läbi...

Tühistasin siis põhikontol "seose teise gmailiga" ja kui nüüd siduda pop3 kaudu, siis annab errori „[AUTH] Web login required: https://support.google.com/mail/answer/78754”

Samas "saada kiri kui" lahtirs olen suutnud selle meiliaadressi ära kinnitada ja kirjad tuleb läbi ja saab saata...

vaatasin üle, nt kaheastmeline logimine on väljalülitatud...

--
Teab siis keegi, miks "Check mail from other accounts:" lahtris viskab üleval pool kirjutatud errorit???

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riho888
HV kasutaja
riho888

liitunud: 08.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2018 11:04:36 Gmaili erinevate kontode organiseerimine vasta tsitaadiga

Tere,

Äkki targad foorumlased oskavad öelda, kuidas saab organiseerida Gmaili meilid vasakule poole kaustadesse vastavalt, millisele minu kontole see on saadetud. See tähendab, et kui ma gmaili avan brauseris, siis esmalt ma näen, mis on minu isiklikule kontole tulnud, siis klikin vasakult näiteks " Töö" . Siis avaneb töö meilikontole tulnud kirjade nimistu. Hetkeseis on see, et mul on 4 kontot ja gmaili avanedes on saabunud kirjad erinevatele kontoledele koos ja läbisegi.

Tänud, kes viitsib aidata icon_wink.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:37:57 vasta tsitaadiga

Gmail saadab järjepidevalt ühe saatja (Netflix <info@mailer.netflix.com>) kirju spämmi hulka.
- Lisasin saatja kontaktidesse.
- Tegin filtri saatja järgi, et "Never send it to Spam"

Ikka saadab järjepidevalt Spam kausta.
Kas võib asi olla selles et see kiri tuleb mulle läbi hotmail.com oleva lisapostkasti?
Et lisapostkastidele reegleid/filtreid ei rakendatagi? icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 22:43:19 vasta tsitaadiga

Mul hotmaili netflix spämmiks ei lähe
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2018 08:06:06 Re: Gmaili erinevate kontode organiseerimine vasta tsitaadiga

riho888 kirjutas:
Tere,

Äkki targad foorumlased oskavad öelda, kuidas saab organiseerida Gmaili meilid vasakule poole kaustadesse vastavalt, millisele minu kontole see on saadetud. See tähendab, et kui ma gmaili avan brauseris, siis esmalt ma näen, mis on minu isiklikule kontole tulnud, siis klikin vasakult näiteks " Töö" . Siis avaneb töö meilikontole tulnud kirjade nimistu. Hetkeseis on see, et mul on 4 kontot ja gmaili avanedes on saabunud kirjad erinevatele kontoledele koos ja läbisegi.

Tänud, kes viitsib aidata icon_wink.gif


Mis seal keerulist? Lood filtri, mis ütleb, et sellest vastavalt kontolt tulnud kirjad skipivad inboxi ja saavad külge oma sildi. (Fliter messages like these jne)

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2018 21:38:05 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Gmail saadab järjepidevalt ühe saatja (Netflix <info@mailer.netflix.com>) kirju spämmi hulka.
- Lisasin saatja kontaktidesse.
- Tegin filtri saatja järgi, et "Never send it to Spam"

Ikka saadab järjepidevalt Spam kausta.
Kas võib asi olla selles et see kiri tuleb mulle läbi hotmail.com oleva lisapostkasti?
Et lisapostkastidele reegleid/filtreid ei rakendatagi? icon_rolleyes.gif

Delivered-To: xxx.xxxx@gmail.com
From: Netflix <info@mailer.netflix.com>
Sender: Netflix <info@mailer.netflix.com>
To: yyy.yyyy@hotmail.com
Message-ID: <01000165de45c141-1427d323-8fc5-45a4-8424-3ceccdd0ae0b-000000@email.amazonses.com>
Subject: Top suggestions for ...

>> Matches: from:(info@mailer.netflix.com)
>> Do this: Apply label "Netflix", Never send it to Spam

Muffigi, ikka paneb need Spam-i. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2018 12:43:50 vasta tsitaadiga

https://www.xda-developers.com/inbox-by-gmail-discontinued-march-2019/

Don't know, don't care.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 10:20:32 vasta tsitaadiga

Ja läkski vana web-UI kinni.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 10:34:53 vasta tsitaadiga

Läks jah, haigus on selle nimi - haigus. nüüd peab kirjade lugemiseks html-i kasutama, kuna paljud lihtsalt ei avane, jube välimus lisaks.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 10:59:33 vasta tsitaadiga

Mul läks juba üleeelmine nädal uuele üle kuigi olin edasi lükanud mitu korda. Tegelikult harvaesineva erandina mulle uus UI isegi meeldib. Kui välja arvata see, et miskipärast peab kõik bold kirjas olema. Kui panna themes alt dark theme ja hammasratta alt compact vaade, siis on normaalne. Mulle meeldib, et erinevalt vanast on värvid erksamad. Pole kõik hallikas-valge. Näiteks kui on valitud midagi, siis sinine jne.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 11:10:34 vasta tsitaadiga

Uus gmail on ok thumbs_up.gif
Aga hotmail (livemail) keerati täitsa pekki, see on puhas porr mis tehti icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.