Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 16:56:48 vasta tsitaadiga

Uus update tuli ka.
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 00:25:19 vasta tsitaadiga

Ei tea kas tele2 plaanib ka 5t sisse võtta, eriti huvitaks see suurema mäluga versioon. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 10:30:27 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Uus update tuli ka.

?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 06.01.2018 12:15:31 vasta tsitaadiga

Mõned päevad tagasi mõtlesin ka, et proovin uue Androidi ära.
Pole midagi rasket. Saksa VPN tööle telefonis ja kontrollisin, kas on uuendusi saadaval.
Välimuses mõned asjad muudetud. Kiiruse ja aku kohta ei oska midagi öelda, kuna mina olen mõlemaga sigarahul. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 12:23:16 vasta tsitaadiga

Panin ka just peale uue
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 15:38:05 vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
Mõned päevad tagasi mõtlesin ka, et proovin uue Androidi ära.
Pole midagi rasket. Saksa VPN tööle telefonis ja kontrollisin, kas on uuendusi saadaval.
Välimuses mõned asjad muudetud. Kiiruse ja aku kohta ei oska midagi öelda, kuna mina olen mõlemaga sigarahul. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Millega vpn tegid?

Niisama kodulehelt saab ka ju tõmmata ilma vpn -ta

http://downloads.oneplus.net/oneplus-5t/oneplus_5t_oxygenos_openbeta_1/

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 15:46:03 vasta tsitaadiga

Play stores kirjutad free vpn vms. Mul pakkus kohe expressvpn ning sellega tuli alla. Kodulehelt tõmmates pead mingite kaablite ja arvutitega hakkama häkkima ju.

Aga suht õnnetu uuendus. Mul oli palju notificatione seadistatud nii, et ma ei taha neid status baril näha ega häält kuulda aga kui status bari alla tõmban, siis nad on seal. Selles osas on mingi segadus, sest üle pika aja kuulsin e-maili saabumise korral notificationo heli ja ilmus ikoon status barile. Pean nüüd ajapikku teised äpid ja nende notificationid ükshaaval läbi käima thumbs_down.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 16:04:34 vasta tsitaadiga

Mul tuli täna hoopis selline uuendus

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 16:44:49 vasta tsitaadiga

Kas see Oreo beta 1 on igapäevaseks kasutamiseks ka täitsa ok,Wusses? Buge pole täheldanud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 17:53:34 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
Mul tuli täna hoopis selline uuendus

Spoiler Spoiler Spoiler


Mul tuli see uuendus 2 päeva tagasi.


Ma ei ole veel oreo 8 peale lasknud. Ootan pigem teiste kogemusi.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 09:57:57 vasta tsitaadiga

A ok..mõtlesin et lasid selle oos 5.0 peale. Aga ise lasin selle 4.7.6 kohe peale kui välja tuli, mingi 2 nädalat tagasi või nii.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 13:34:02 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:
A ok..mõtlesin et lasid selle oos 5.0 peale. Aga ise lasin selle 4.7.6 kohe peale kui välja tuli, mingi 2 nädalat tagasi või nii.

Ma ei ole torkin veel midagi, üldiselt kõik tötöab siis polegi mõtet näppida icon_lol.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 15:53:43 vasta tsitaadiga

Uuendasin 5.0 peale juhendi järgi (VPN/OTA) peale jõule, kuna tahtsin proovida näotuvastust. Mingeid probleeme ei ole esinenud. Uus kaamera rakendus meeldib rohkem, sest pilt/film režiimi on lihtsam muuta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 22:50:54 vasta tsitaadiga

PitBull kirjutas:
Mingeid probleeme ei ole esinenud. Uus kaamera rakendus meeldib rohkem, sest pilt/film režiimi on lihtsam muuta.


Kas filmimise paus funktsioon on? Kunagi LG G2 harjusin sellega ära, tahaks tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 18:31:46 vasta tsitaadiga

Jah, on olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 17:13:27 vasta tsitaadiga

oreo puhul on kadunud võimalus disableda seda, et ei tuleks äpi installimisel see automaatselt homescreenile või olen ma pime?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 17:18:43 vasta tsitaadiga

Sold OUT, see on Launcheri piirang ja oli ka probleemiks Nougatis.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 17:31:38 vasta tsitaadiga

no varem mul seda probleemi polnud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 18:06:05 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
no varem mul seda probleemi polnud.

Vaata Play Store settingud üle. Seal tavaliselt üks linnuke mis neid ikoone homescreenile paneb.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 18:07:15 vasta tsitaadiga

Jah aga enam seda pole... oli mingi automatically add shortcut. samamoodi ka launcheri settingutest vaadanud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.01.2018 20:49:10 vasta tsitaadiga

Ehk kasutasid muud launcheri, näiteks Google Now Launcher?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 20:51:00 vasta tsitaadiga

Ei. Koguaeg see sama original olnud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.01.2018 20:52:05 vasta tsitaadiga

Sel juhul soovitan proovida Now Launcherit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 20:58:06 vasta tsitaadiga

Ei julge muuta midagi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 21:57:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, et kas kuskil Tallinna elisa esinduses on 128gb versioon kohapeal ka olemas?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 22:20:29 vasta tsitaadiga

Selle uue uuendusega teeb telefoni puhtaks või jäävad asjad alles ? Näiteks fotod, paroolid jne
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 22:29:29 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Selle uue uuendusega teeb telefoni puhtaks või jäävad asjad alles ? Näiteks fotod, paroolid jne

jäävad ikka alles
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 10:45:40 vasta tsitaadiga

Lõpuks käisin ka Elisa esindusest läbi ja oli kohapeal kohe 128gb versioon olemas. On ikka jõhker edasiminek võrreldes Oneplus one-ga. Face unlock thumbs_up.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 10:48:43 vasta tsitaadiga

Lasin eile Oreo uuenduse OnePlus 5 peale. Mulle tundub, et too sööb nüüd akut rohkem kui eelmine versioon. Kas keegi teine on veel täheldanud sellist asja?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2018 11:29:35 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
Lasin eile Oreo uuenduse OnePlus 5 peale. Mulle tundub, et too sööb nüüd akut rohkem kui eelmine versioon. Kas keegi teine on veel täheldanud sellist asja?

kannata ikka mõned päevad. praegu näpid ja otsid erinevusi.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 11:41:35 vasta tsitaadiga

Ei tea. Mul samamoodi nagu eelmise versiooniga - hommikul võtan ja ööseks seina
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 11:49:26 vasta tsitaadiga

Submob kirjutas:
Kas keegi teab, et kas kuskil Tallinna elisa esinduses on 128gb versioon kohapeal ka olemas?

Nende info järgi tundub just 64GB lahendustest puudus olevat. 128GB pidavat igas esinduses olema.

Võtsin ise 64GB 5T isendi ligi. Väga vinge tundub olevat. icon_biggrin.gif Vähemalt 1+X-ga võrreldes.

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 15:13:23 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
Lasin eile Oreo uuenduse OnePlus 5 peale. Mulle tundub, et too sööb nüüd akut rohkem kui eelmine versioon. Kas keegi teine on veel täheldanud sellist asja?

nu ma vaatan ja loen veel xda 5t foorumit ja oneplus community teemasid ja ei kipu veel uuendama.. buge ikka omajagu veel. lähiajal ehk stable oreo ka tulemas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:57:58 vasta tsitaadiga

Op5 Peale android 8 updatet on esi kaamera veits sisse zoomitud, kas seda kuidagi fixida ei saa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 10.01.2018 22:43:20 vasta tsitaadiga

Pärast kaheksale uuendamist ei tööta mobiil ID enam. Ühe korra sain väga pika aja peale sisse logitud, aga enam ei õnnestu üldse. Kas teil töötab?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:46:35 vasta tsitaadiga

Töötab aga mingi rõve valge interface on sellel
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 10.01.2018 22:48:11 vasta tsitaadiga

See muutus ka jah. Äkki siis mingi Elisa kala, ootan veel ja proovin uuesti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:48:34 vasta tsitaadiga

Mul on ka Elisa
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:54:02 vasta tsitaadiga

Mul on Telia ja mul mobiil ID töötas täna Oreo peal nii nagu peab, see valge taust on ainult veidi harjumatu.

PS! Leidsin põhjuse, miks aku nii kiiresti mul ikkagi tühjenes. Seade oli koguaeg awake. Pidavat mingi Bluetoothi kala olema. Ühesõnaga lülitasin bluetoothi sisse ja välja, tegin telefonile restardi ja nüüd tundub et on korras.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 10.01.2018 23:27:15 vasta tsitaadiga

Imelikul kombel lahenes mobiil ID probleem, kui wifi välja lülitasin ja mobiilset internetti kasutasin.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 18:31:47 vasta tsitaadiga

kui Keegi tahab OnePlus rakendusi lihtsalt uuendada, enne kui need rommi uuendusega tulevad siis selleks see leht: https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/
need siis ametlikud rakenduste uuendused mis tulevad sinna enne isegi kui play poodi. Aga nu seal mõned rakendused sellised et, info all kirjas et sobivad nt vaid android 8-ga. Et eks ise katsetate kui julgete icon_biggrin.gif.
kaamera uuendasin ära.. aga ega ei saa väga aru et miskit muutunud oleks.. pole väga testind ka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 22:15:56 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:
kui Keegi tahab OnePlus rakendusi lihtsalt uuendada, enne kui need rommi uuendusega tulevad siis selleks see leht: https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/
kaamera uuendasin ära.. aga ega ei saa väga aru et miskit muutunud oleks.. pole väga testind ka.


Tänud! Lasin prooviks OnePlus3 ka uue kaamera äppi selga, installis ära ja käivitus ka. Video tegemisel jah ilusti "Paus" olemas thumbs_up.gif Mis kvaliteediga ja kas ka pilti teeb selgub hiljem icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 00:14:22 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Miiro kirjutas:
kui Keegi tahab OnePlus rakendusi lihtsalt uuendada, enne kui need rommi uuendusega tulevad siis selleks see leht: https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/
kaamera uuendasin ära.. aga ega ei saa väga aru et miskit muutunud oleks.. pole väga testind ka.


Tänud! Lasin prooviks OnePlus3 ka uue kaamera äppi selga, installis ära ja käivitus ka. Video tegemisel jah ilusti "Paus" olemas thumbs_up.gif Mis kvaliteediga ja kas ka pilti teeb selgub hiljem icon_wink.gif

5T-l ka toimib ilusti

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 01:07:40 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
keegi sellist nahkset tagaosa pole avastanud nagu iphonele ja galaxytele Mujjo teeb?

https://valgeklaar.ee/mujjo-iphone-7-wallet-umbris/


+1 oleks huvi sellist "wallet case'i" leida, kuhu saaks paar kaarti pista.

Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 13.01.2018 12:09:51 vasta tsitaadiga

Oskab keegi nõu anda, nimelt peale seda "ära sega nuppu" kasutamist mängib meedia läbi BT Jabra Stealth väga vaikselt. Enne oli väga mugav ja heli oli piisavalt tugev, isegi varu oli. Kasutan seda just navigeerides, hetkel nõutu kõik seaded üle vaadatud, igaks juhuks Jabra firmware ka üle lastud. Kõned on endiselt korralikult tugeva heliga, aga just ülejäänud meedia esitamine väga vaikne.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 18:29:00 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Oskab keegi nõu anda, nimelt peale seda "ära sega nuppu" kasutamist mängib meedia läbi BT Jabra Stealth väga vaikselt. Enne oli väga mugav ja heli oli piisavalt tugev, isegi varu oli. Kasutan seda just navigeerides, hetkel nõutu kõik seaded üle vaadatud, igaks juhuks Jabra firmware ka üle lastud. Kõned on endiselt korralikult tugeva heliga, aga just ülejäänud meedia esitamine väga vaikne.


Kui paned do not disturb peale, kas siis sealt noolekesega menyy avades oled ka heli paika pannud?

https://photos.app.goo.gl/B6sJJUDcGCmejiXv2

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 13.01.2018 18:56:10 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
cummel kirjutas:
Oskab keegi nõu anda, nimelt peale seda "ära sega nuppu" kasutamist mängib meedia läbi BT Jabra Stealth väga vaikselt. Enne oli väga mugav ja heli oli piisavalt tugev, isegi varu oli. Kasutan seda just navigeerides, hetkel nõutu kõik seaded üle vaadatud, igaks juhuks Jabra firmware ka üle lastud. Kõned on endiselt korralikult tugeva heliga, aga just ülejäänud meedia esitamine väga vaikne.


Kui paned do not disturb peale, kas siis sealt noolekesega menyy avades oled ka heli paika pannud?

https://photos.app.goo.gl/B6sJJUDcGCmejiXv2


jep, ei aidanud. tegin telefoni factory reseti ja nüüd toimib.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 19:36:51 vasta tsitaadiga

Sumer kirjutas:
Lasin eile Oreo uuenduse OnePlus 5 peale. Mulle tundub, et too sööb nüüd akut rohkem kui eelmine versioon. Kas keegi teine on veel täheldanud sellist asja?

Mul ka aku kestab vähem peale viimaseid uptatesi nii oneplus 5-el kui ka op3t-l
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 21:24:54 vasta tsitaadiga

cola1 kirjutas:
Sumer kirjutas:
Lasin eile Oreo uuenduse OnePlus 5 peale. Mulle tundub, et too sööb nüüd akut rohkem kui eelmine versioon. Kas keegi teine on veel täheldanud sellist asja?

Mul ka aku kestab vähem peale viimaseid uptatesi nii oneplus 5-el kui ka op3t-l


Kestaks nagu küll jah . samas mul on BT koguaega järgi

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 23:35:39 vasta tsitaadiga

imo kestab aku paremini .. või siis pole nii palju telefoni näppinud nagu tavaliselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.