Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 15:48:46 vasta tsitaadiga

Simsoni teoreem ütleb, et S = 100V( 1 - Hl/He )/( 2*k ) ehk kui kaugelt on mõtet Lätti tankima minna.

Näiteandmed:
V= 50.00 Tangitav kogus
k= 6.00 Kütuse kulu L/100/km
He= 1.34 Kütuse liitri hind Eestis
Hl= 1.10 Kütuse liitri hind Lätis
S= 74.63 Kaugus Lätti.

Tõestus:
Kl= Hl*V = 55.00 Rahakulu Lätis
Ke= He( V-2S*k/100 ) = 55.00 Rahakulu Eestis, kui tankida Lättis käigu võrra vähem liitreid.
MOTT

Inimestel on Simsoni teoreemi elus palju rohkem vaja kui koolis tuubitavat Püthagorose teoreemi.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2018 16:11:23 vasta tsitaadiga

kakskend kilti veel ja on tartust mõistlik lätti käia ning sealt kohe ka õltutit tuua.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:17:32 vasta tsitaadiga

See on ebatäielik valem, alkohol tuleb juurde arvutada veel.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:18:37 vasta tsitaadiga

Miks peaks alkoholi ostma?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.01.2018 16:19:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks peaks alkoholi ostma?

Sääst ju... HinnaVaatlus ju icon_smile.gif
Kuna Eestis on hinnanguliselt 100-200K alko sõltlast, suuremat tarbijat, siis ju tanklatel potentsiaali oleks.


viimati muutis Magic 09.01.2018 16:21:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:20:27 vasta tsitaadiga

Ma säästan ju alkoholi mitte ostes. Kuidas alkoholi ostes säästa? icon_neutral.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:21:07 vasta tsitaadiga

naabrimehel sai otsa, palus tuua.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:23:02 vasta tsitaadiga

Siis võiks juurde lisada ka juba selle ajakulu, mis Lätti sõites kulub.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:30:45 vasta tsitaadiga

Kvaliteetaeg- saad näägutavast naisest ja kisavatest lastest eemal olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:34:37 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Kvaliteetaeg- saad näägutavast naisest ja kisavatest lastest eemal olla thumbs_up.gif
Veidi ei ole elu valesti elanud kui naine on mingi näägutav olevus ja lapsed pidevalt kisendavad olevused?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:50:02 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
smurfer kirjutas:
Kvaliteetaeg- saad näägutavast naisest ja kisavatest lastest eemal olla thumbs_up.gif
Veidi ei ole elu valesti elanud kui naine on mingi näägutav olevus ja lapsed pidevalt kisendavad olevused?

Eks igaüks elab oma elu nii nagu ise õigeks peab icon_biggrin.gif Mõnele vb meeldib näägutav naine icon_lol.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 16:52:04 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
raxz kirjutas:
smurfer kirjutas:
Kvaliteetaeg- saad näägutavast naisest ja kisavatest lastest eemal olla thumbs_up.gif
Veidi ei ole elu valesti elanud kui naine on mingi näägutav olevus ja lapsed pidevalt kisendavad olevused?

Eks igaüks elab oma elu nii nagu ise õigeks peab icon_biggrin.gif Mõnele vb meeldib näägutav naine icon_lol.gif
Kui meeldib, siis miks peab eemale saama?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 17:16:27 vasta tsitaadiga

Rutiin tapab, vahel on vaheldust ka vaja.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 17:52:52 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/fotod-neste-rutaka-hinnatousuga-ei-tuldud-kaasa-bensiinihindu-langetati-2-senti?id=80734513
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 18:08:18 vasta tsitaadiga

Tuldi ju küll kaasa, hinnad kõigil omajagu kõrgemad kui hommikul.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 19:51:38 vasta tsitaadiga

Hommikul lasin paagi täis. win-win thumbs_up.gif icon_cool.gif

EDIT: https://www.err.ee/653114/kutusemuuja-kutusehind-voib-tanavu-kerkida-ka-1-6-euroni
Suht ok ju, kunstlikult tõstetakse nafta hinda mingeid x kokkuleppeid tehes.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 19:53:09 vasta tsitaadiga

mu uued sooduskaardid olid jõudnud kohale icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 12:59:58 vasta tsitaadiga

Küsitluses oleks võinud olla ka Terminal. Tartus päris suur konkurent teistele juba.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 13:00:59 vasta tsitaadiga

Sixten, pole kuulnudki sellest.

Aga võib ju alati uue küsitluse teha, mitmed pisikesed tanklaketid ju kadunud.

Circle K
42%
42% [ 48 ]
Neste
23%
23% [ 26 ]
Alexela
12%
12% [ 14 ]
Olerex
12%
12% [ 14 ]
Premium 7
0%
0% [ 0 ]
Favora
0%
0% [ 0 ]
5+
6%
6% [ 7 ]
Krooning
0%
0% [ 1 ]
Euro Oil
0%
0% [ 0 ]
Jetoil
1%
1% [ 2 ]
Hepa
0%
0% [ 0 ]
Saare Kütus
0%
0% [ 1 ]

Terminal

Täiendage.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 13:10:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Teeks küsitluse, mitme tunni palga tööl käimiseks iga päev maha sõidad?

4€
vohh see oleks tore küsimus. saab ajusid ragistada 👍😉
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2018 13:25:47 vasta tsitaadiga

kui ma tööd teen siis " kaks tööd annavad kolme päeva kütte". kahe päeva peale võib olla 15-20 tööd. töö peale võib minna ca tund. aga ka oluliselt vähem.. samas ka rohkem.. tööpäeva läbisõit oli ca 250km.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 13:27:50 vasta tsitaadiga

Kiius on Tektoon-A tankla. Pange statistikasse
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 14:07:46 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kiius on Tektoon-A tankla. Pange statistikasse


Tangid kah sealt või? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2018 14:11:36 vasta tsitaadiga

Ta peaks nüüd hakkama seda tegema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 14:18:23 vasta tsitaadiga

Vahepeal saab sealt võetud küll thumbs_up.gif
Kuusalu Alexelasse ju paras kepp saada..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 14:25:40 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Vahepeal saab sealt võetud küll thumbs_up.gif
Kuusalu Alexelasse ju paras kepp saada..


Ei tea, ma igasugu urgastes ei tangi... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 14:27:01 vasta tsitaadiga

Pole ta väga urgas midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 14:44:30 vasta tsitaadiga

Eliit koht. Ma käin Tektoonis vaid ülevaatusel
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:16:48 vasta tsitaadiga

No kütte osas on lõunas Tartu Terminal päris korralik tegija. Samas hindade osas astub kandadele GoOil ja Favora. GoOilis tasulise kundekaardiga igal ajal -3,5s postil olevast hinnast.
Ka Tallinnas vahepeal Favorast tangitud, kus L hind päris soodne kui ülejäänutel (3,2s ale vist oli kaardiga vms). Ning samuti Jüris olevast Terminalist (Jüri Terminal).
Aga jah, Favora paneb pillid hetkel kotti. Favora jaamad = Olerex kohe-kohe.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2018 16:53:07 vasta tsitaadiga

Favora ju viimased 10a nagunii suht surnud asi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:57:45 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 17:03:25 vasta tsitaadiga

Küsitlus värskendatud thumbs_up.gif

Kas Krooning tanklaketi alla kuuluvadki Jetoil, Euro Oil, Saare kütus ja Hepa?
icon_arrow.gif https://www.krooning.ee/tanklad

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 19:14:35 vasta tsitaadiga

Panin Statis 1,289 eest paagi täis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 19:21:12 vasta tsitaadiga

missa hull oled? ma ootan küll hulgihinda
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.01.2018 19:30:27 vasta tsitaadiga

Oota-oota: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kutusemuujad-varusid-aktsiisitousu-eel-kolme-kuu-jagu-bensiini-ent-tostsid-hinda-juba-aasta-teisel-nadalal?id=80752687
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 19:41:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hommikuti on soovituslik statoili vältida, kalonkade ees on autod, mis lisaks võikude söömisele võtavad 5l kütust ja hoiavad kohti niisama kinni kuniks kugistavad kuuma koera kurgust alla

"Kui ei tangi,ära pargi" on loosung,kui tangib,võib oma burgeri ju võtta.Ega ta ju jumala eest tankuri kõrval seda nosima ei hakka..

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 19:44:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Küsitlus värskendatud thumbs_up.gif

Kas Krooning tanklaketi alla kuuluvadki Jetoil, Euro Oil, Saare kütus ja Hepa?
icon_arrow.gif https://www.krooning.ee/tanklad

Terminal? Kas ta siiski ikkagi Tartu Terminal pole?


softis kirjutas:
Oota-oota: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kutusemuujad-varusid-aktsiisitousu-eel-kolme-kuu-jagu-bensiini-ent-tostsid-hinda-juba-aasta-teisel-nadalal?id=80752687

Seda oligi oodata. Savad odava hinnaga kütust kallimalt müüa.

Eeelmisel aastal oli sama teema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2018 19:46:12 vasta tsitaadiga

firma nestes, tagavarakaart olerexis ja eraasjad alexelas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 20:44:33 vasta tsitaadiga

Et Neste tankla on kohe kodu kõrval, siis tangin seal.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 21:26:43 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Et Neste tankla on kohe kodu kõrval, siis tangin seal.

Olerex ja Neste need esimesed hinnatõstjad ja viimased langetajad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 21:26:53 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Panin Statis 1,289 eest paagi täis.


Ma võtan hommikul Circle K'st 1,285'ga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vmpp
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 21:59:47 vasta tsitaadiga

Tankige gaasi - kütuse hinnad siis üldse ei huvita (viimased kuus aastat) ja saab ka normaalselt sõita, mõtlemata kütusekulule.. Ei pea silmad peast välja nutma kütuse suhtes, kui keegi tahab foori all poole gaasiga võistelda..

Näiteks 6.0Li mootor teeb kütuselt sama välja rahaliselt, kui sõita 3.0 diisliga (nt Audi) - samas 3x kiirem Audist. Või hoopis 3.5Li mootor teeb sama rahaliselt välja kui sõita 1.8 diisliga (nt Skoda).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:00:32 vasta tsitaadiga

vmpp kirjutas:
samas 3x kiirem Audist.
Kui Audi läheb 6 sekundiga sajani, siis säästukuuene läheb kahega? icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vmpp
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:04:50 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
vmpp kirjutas:
samas 3x kiirem Audist.
Kui Audi läheb 6 sekundiga sajani, siis säästukuuene läheb kahega? icon_lol.gif


Palun arvesta väänet (kohalt startides) - kasvõi nt veerandmiilisel võistlusel - teatud mootorid hakkavad elama alles 80-90kkm/h juures, sõltuvalt veojõu kontrollist icon_wink.gif

Ja säästu kuus icon_lol.gif Pigem Audi 3.0 diisel on ülim "kalevipoegade" säästu - nähtud küll kuidas 3.5 bensukad 70-80 kiirenduse peal täppi näitavad icon_wink.gif


viimati muutis vmpp 10.01.2018 22:11:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:09:26 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Allrait kirjutas:
Et Neste tankla on kohe kodu kõrval, siis tangin seal.

Olerex ja Neste need esimesed hinnatõstjad ja viimased langetajad thumbs_up.gif

Lõpuks taandub asi ikka juhuslikkusele, mis päeval tankima satud....

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:11:50 vasta tsitaadiga

vmpp kirjutas:
raxz kirjutas:
vmpp kirjutas:
samas 3x kiirem Audist.
Kui Audi läheb 6 sekundiga sajani, siis säästukuuene läheb kahega? icon_lol.gif


Palun arvesta väänet (kohalt startides) - kasvõi nt veerandmiilisel võistlusel - teatud mootorid hakkavad elama alles 80-90kkm/h juures, sõltuvalt veojõu kontrollist icon_wink.gif

Ja säästu kuus icon_lol.gif Pigem Audi 3.0 diisel on säästu - nähtud küll kuidas 3.5 bensukad 70-80 kiirenduse peal täppi näitavad icon_wink.gif
Ehk siis veerandmiilil 14s vs 4,5s?
Säästukuus on mingi odava frippari gaasi peale aretatud kärakas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vmpp
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:16:38 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
vmpp kirjutas:
raxz kirjutas:
vmpp kirjutas:
samas 3x kiirem Audist.
Kui Audi läheb 6 sekundiga sajani, siis säästukuuene läheb kahega? icon_lol.gif


Palun arvesta väänet (kohalt startides) - kasvõi nt veerandmiilisel võistlusel - teatud mootorid hakkavad elama alles 80-90kkm/h juures, sõltuvalt veojõu kontrollist icon_wink.gif

Ja säästu kuus icon_lol.gif Pigem Audi 3.0 diisel on säästu - nähtud küll kuidas 3.5 bensukad 70-80 kiirenduse peal täppi näitavad icon_wink.gif
Ehk siis veerandmiilil 14s vs 4,5s?
Säästukuus on mingi odava frippari gaasi peale aretatud kärakas.


Mõnel mehel pole isegi motivatsiooni V8 või V12 ~2000-3500€ eest gaasi peale ümber lasta sisselaske kollektorit ehitada (sh mootor töötab ka automaatselt bensiiniga edasi). Rääkimata V6'st icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:17:30 vasta tsitaadiga

vmpp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Las see kollektor olla. Defineeri SI-süsteemi ühikutes "3 korda kiirem" ära. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vmpp
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:19:26 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
vmpp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Las see kollektor olla. Defineeri SI-süsteemi ühikutes "3 korda kiirem" ära. icon_biggrin.gif


Said aru, et ajasid rumalat juttu (a'la defineerin Sind kui "Audi iidolit") - ära hakka nokkima icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 22:29:33 vasta tsitaadiga

Ma ei noki. Mida tähendab 3 korda kiirem?
Ma võin igasuguse suhteliselt hea ja mugava autoga sõita. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.