Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 277, 278, 279  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.01.2018 13:45:29 vasta tsitaadiga

Bitstamp ja Binance oleks siis ok?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2018 13:47:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Bitstamp ja Binance oleks siis ok?

Bitstamp'iga kogemus puudub, aga Binance on vägagi okei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.01.2018 14:54:55 vasta tsitaadiga

Mäletan, et kunagi põhikooliajal vahetasid poisid päris automudeleid Turbo nätsu seest saadud autokaartide vastu. Oli selline popp trend. Mõni haruldasem kaart üksi oli juba automudelit väärt. Kaks aastat hiljem oli mõnele kogunenud lademes mudelautosid mida siis vaatamas ja mängitamas käidi, aga Turbo nätsu kaartidega enam keegi mängida ei viitsinud.

Kes aru saab, see saab.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2018 14:54:56 vasta tsitaadiga

https://www.aex.com/page/trade.html?trade_coin_name=IGNIS
Nojah, nagu näha siis kuskil juba tegevus IGNIS-ega toimub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 03.01.2018 15:30:20 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mäletan, et kunagi põhikooliajal vahetasid poisid päris automudeleid Turbo nätsu seest saadud autokaartide vastu. Oli selline popp trend. Mõni haruldasem kaart üksi oli juba automudelit väärt. Kaks aastat hiljem oli mõnele kogunenud lademes mudelautosid mida siis vaatamas ja mängitamas käidi, aga Turbo nätsu kaartidega enam keegi mängida ei viitsinud.

Kes aru saab, see saab.

Aga kui nüüd need turbokaardid oleks päris autot väärt? Kes aru saab, see saab.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.01.2018 15:43:40 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
erick kirjutas:
Mäletan, et kunagi põhikooliajal vahetasid poisid päris automudeleid Turbo nätsu seest saadud autokaartide vastu. Oli selline popp trend. Mõni haruldasem kaart üksi oli juba automudelit väärt. Kaks aastat hiljem oli mõnele kogunenud lademes mudelautosid mida siis vaatamas ja mängitamas käidi, aga Turbo nätsu kaartidega enam keegi mängida ei viitsinud.

Kes aru saab, see saab.

Aga kui nüüd need turbokaardid oleks päris autot väärt? Kes aru saab, see saab.


Täpselt nii. Kes praegu auto võtab BTC vastu, on kahe aasta pärast ilmselt väga rahul.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2018 17:15:58 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
lauri23 kirjutas:
erick kirjutas:
Mäletan, et kunagi põhikooliajal vahetasid poisid päris automudeleid Turbo nätsu seest saadud autokaartide vastu. Oli selline popp trend. Mõni haruldasem kaart üksi oli juba automudelit väärt. Kaks aastat hiljem oli mõnele kogunenud lademes mudelautosid mida siis vaatamas ja mängitamas käidi, aga Turbo nätsu kaartidega enam keegi mängida ei viitsinud.

Kes aru saab, see saab.

Aga kui nüüd need turbokaardid oleks päris autot väärt? Kes aru saab, see saab.


Täpselt nii. Kes praegu auto võtab BTC vastu, on kahe aasta pärast ilmselt väga rahul.


Ja kes 2 aastat tagasi keeldus automudelit BTC vastu vahetamast, kuna ta sai asjast juba tollal kõigest aru, vaatab kuidas teised autoga mööda sõidavad ja mängib oma mudeliga edasi. Peaasi et ei nuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kp
HV kasutaja
Kp

liitunud: 05.11.2004




sõnum 03.01.2018 17:18:00 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
lauri23 kirjutas:
erick kirjutas:
Mäletan, et kunagi põhikooliajal vahetasid poisid päris automudeleid Turbo nätsu seest saadud autokaartide vastu. Oli selline popp trend. Mõni haruldasem kaart üksi oli juba automudelit väärt. Kaks aastat hiljem oli mõnele kogunenud lademes mudelautosid mida siis vaatamas ja mängitamas käidi, aga Turbo nätsu kaartidega enam keegi mängida ei viitsinud.

Kes aru saab, see saab.

Aga kui nüüd need turbokaardid oleks päris autot väärt? Kes aru saab, see saab.


Täpselt nii. Kes praegu auto võtab BTC vastu, on kahe aasta pärast ilmselt väga rahul.



Millest selline pessimism tuleneb bitcoini osas?

Ise panustasin ka väheke rippelisse ja stellarisse. Kõhutunne ütleb, et aasta lõpuks on ripple market cap suurem bitcoinist.

Arvan, et kõige raskem ongi osustamine ka võta vastu väike profit täna või osta aasta kahe pärast maja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 03.01.2018 17:21:58 vasta tsitaadiga

Minu arust on Ripple nii kahtlane coin just oma väärtuse hoidmise koha pealt, et sinna ei julgeks küll üldse raha alla lükata. Tehnoloogias näen perspektiivi, aga mitte piisavalt, et sinna ise investeerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 03.01.2018 17:24:58 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/tech-policy/2018/01/blockchain-announcement-sends-hooters-parent-company-stock-soaring/
tsitaat:
The stock market loves blockchains. Last month, the Long Island Iced Tea Company rebranded itself as Long Blockchain and saw its stock price triple. On Tuesday, restaurant company Chanticleer Holdings saw its stock soar by 50 percent after the company announced that it would be moving its reward programs to the blockchain. The company owns several burger brands and operates a number of Hooters restaurants. It also holds a minority stake in Hooters of America, the parent company of Hooters.


Kommentaarid kah täitsa head.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2018 00:42:32 vasta tsitaadiga

Eelmine uudis mu arust illustreerib hästi seda, kui lollakad inimesed viimastel aastatel bitcoini ja blockchaini investeerivad. Kui sa pole kindel, kes ikkagi krüptovaluuta investorite seast lollid on, siis on päris hea tõenäosus, et kuulud ise ka nende sekka. Teised on elukutselised spekulandid, kes tulevad alati kasumiga välja ja jätavad ulguvad massid tühja kotti hoidma.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006




sõnum 04.01.2018 01:29:48 vasta tsitaadiga

Pole vaja end korrutada, saime su mõttest aru juba. Sinu klaaskuul - btc kukub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 04.01.2018 10:30:46 vasta tsitaadiga

Vaikselt hakkab see krüptoraha ususektiks juba muutuma. Täiesti kindel, et enamus inimestest, kes siin foorumis sellel teemal sõna võtavad ja suurt edu ennustavad, pole mingit aimugi, kuidas see süsteem töötab. Ainuke loogika tundub olevat, et kuna on palju tõusnud, siis järelikult tõuseb veel.
Ma ise arvan, et max. 1-2 aastat see tõus veel kestab, rahvas hullub rohkemgi, kui sügisel ja siis kukub kõik kokku, sest reaalselt mingit kasutusala pole ühelegi krüptorahale leitud, mida juba olemasolevad süsteemid paremini ei teeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.01.2018 11:00:25 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
sest reaalselt mingit kasutusala pole ühelegi krüptorahale leitud, mida juba olemasolevad süsteemid paremini ei teeks.


Interledger/Ripplenet vs SWIFT?

Ühel juhul toimub "rahaülekanne" ja konverteerimine ca 10 sekundi jooksul ja maksab maksimum paar dollarit, vs 5-6 päevane ooteaeg ja astronoomilised teenustasud, sest kõik vahemehed tahavad oma osa saada?

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 04.01.2018 11:18:05 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
h3rr kirjutas:
sest reaalselt mingit kasutusala pole ühelegi krüptorahale leitud, mida juba olemasolevad süsteemid paremini ei teeks.


Interledger/Ripplenet vs SWIFT?

Ühel juhul toimub "rahaülekanne" ja konverteerimine ca 10 sekundi jooksul ja maksab maksimum paar dollarit, vs 5-6 päevane ooteaeg ja astronoomilised teenustasud, sest kõik vahemehed tahavad oma osa saada?


SWIFT liigutab päevas mitu triljonit dollarit, kui palju Ripple liigutab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 11:21:41 vasta tsitaadiga

Spekulandid, mida ennustate veel ripple-le ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2018 11:33:09 vasta tsitaadiga

Ma tuletaks meelde, et enne SWIFTi kasutati Eestis oma süsteemi, mis liigutas pankade vahel rahaülekandeid minutitega. Parimal juhul Ripple kiirendab SWIFTi moderniseerimist, aga ta pole sellest hoolimata mingi tõsine konkurent pankadele loodud süsteemidele. Kes natukenegi viitsib kaevuda, näeb ju, et pangad, millega Ripple ennast seostada armastab, ei kasuta Ripple rahaülekannete lahendust, vaid kõigest nende instant messaging lahendust.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 04.01.2018 11:37:40 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma tuletaks meelde, et enne SWIFTi kasutati Eestis oma süsteemi, mis liigutas pankade vahel rahaülekandeid minutitega. Parimal juhul Ripple kiirendab SWIFTi moderniseerimist, aga ta pole sellest hoolimata mingi tõsine konkurent pankadele loodud süsteemidele. Kes natukenegi viitsib kaevuda, näeb ju, et pangad, millega Ripple ennast seostada armastab, ei kasuta Ripple rahaülekannete lahendust, vaid kõigest nende instant messaging lahendust.


Ega siis krüptopreestrid oma usutekste uuri, netis on TOP 10 Pros of Ripple läbi loetud ja pole vaja mingit uurimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.01.2018 11:38:12 vasta tsitaadiga

Poogen, seni kuni reaalselt raha saab ei koti see kedagi. Kui enam ei saa siis ei saa, miski pole siin elus 100% kindel.
Või noh, surm on - vähemalt veel icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.01.2018 11:39:10 vasta tsitaadiga

mulle on ripple 2-3 aastane projekt, eks siis vaatab mis saanud on beer_yum.gif
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 04.01.2018 11:53:18 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
erick kirjutas:
Ma tuletaks meelde, et enne SWIFTi kasutati Eestis oma süsteemi, mis liigutas pankade vahel rahaülekandeid minutitega. Parimal juhul Ripple kiirendab SWIFTi moderniseerimist, aga ta pole sellest hoolimata mingi tõsine konkurent pankadele loodud süsteemidele. Kes natukenegi viitsib kaevuda, näeb ju, et pangad, millega Ripple ennast seostada armastab, ei kasuta Ripple rahaülekannete lahendust, vaid kõigest nende instant messaging lahendust.


Ega siis krüptopreestrid oma usutekste uuri, netis on TOP 10 Pros of Ripple läbi loetud ja pole vaja mingit uurimist.


Saan aru et te olete kahekesi kibestunud, et ise ei tegele või ei oska, aga niikaua kuni ma igakuu teenin 3-5x kuupalka lisaks on mul ausalt öeldes täiesti savi.
Ilmselgelt on see spekuleerimine, aga ma viin ennast enne coinidega ja uudistega kurssi kui ostan midagi ja ma arvan et paljud teised teevad sama siin HV-s. Ja tahad öelda et aktsiate puhul ei toimu spekuleerimist ? Ning ilmselgelt on ka lollikesi kes ostavad pimesi coine ja saavad ka persest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2018 11:55:33 vasta tsitaadiga

Winterwind, +1
Suuremale enamusele on täiesti pohhui misasi on XRP, NEO, FUN, XVG või üleüldse blockchain - kui aprilli kuus süstitud 1k on praegu xxxk ning panga- ja autoliising on ajalugu siis tõenäoliselt kellegi hala kuskil foorumis, et mull lõhkeb või pangad ei kasuta Ripplet, paneb muigama.

Vaata MC ajalugi Aprill-Mai / Detsember-Jaanuar ! Kui peaks sama korduma näiteks Juuni/Juuli ja ise rongil pole siis nutad. Kui ei peaks korduma ja kogu see cryptomaailm lõhkeb siis kehitad õlgu ja ütled yolo.


viimati muutis -vodafone- 04.01.2018 12:00:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 04.01.2018 11:59:41 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
erick kirjutas:
Ma tuletaks meelde, et enne SWIFTi kasutati Eestis oma süsteemi, mis liigutas pankade vahel rahaülekandeid minutitega. Parimal juhul Ripple kiirendab SWIFTi moderniseerimist, aga ta pole sellest hoolimata mingi tõsine konkurent pankadele loodud süsteemidele. Kes natukenegi viitsib kaevuda, näeb ju, et pangad, millega Ripple ennast seostada armastab, ei kasuta Ripple rahaülekannete lahendust, vaid kõigest nende instant messaging lahendust.


Ega siis krüptopreestrid oma usutekste uuri, netis on TOP 10 Pros of Ripple läbi loetud ja pole vaja mingit uurimist.


Saan aru et te olete kahekesi kibestunud, et ise ei tegele või ei oska, aga niikaua kuni ma igakuu teenin 3-5x kuupalka lisaks on mul ausalt öeldes täiesti savi.
Ilmselgelt on see spekuleerimine, aga ma viin ennast enne coinidega ja uudistega kurssi kui ostan midagi ja ma arvan et paljud teised teevad sama siin HV-s. Ja tahad öelda et aktsiate puhul ei toimu spekuleerimist ? Ning ilmselgelt on ka lollikesi kes ostavad pimesi coine ja saavad ka persest.


Vabandan, kui su tundeid riivasin, aga ma tegelen ise ka krüptoraha kauplemisega. Mina arvan, et 99% ei uuri mitte midagi nende coin-de kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006




sõnum 04.01.2018 12:01:19 vasta tsitaadiga

Mida suurem risk on, seda suurem on ka tulu. Bring it on! #krüptoloto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 04.01.2018 12:07:42 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
coolmode kirjutas:
h3rr kirjutas:
erick kirjutas:
Ma tuletaks meelde, et enne SWIFTi kasutati Eestis oma süsteemi, mis liigutas pankade vahel rahaülekandeid minutitega. Parimal juhul Ripple kiirendab SWIFTi moderniseerimist, aga ta pole sellest hoolimata mingi tõsine konkurent pankadele loodud süsteemidele. Kes natukenegi viitsib kaevuda, näeb ju, et pangad, millega Ripple ennast seostada armastab, ei kasuta Ripple rahaülekannete lahendust, vaid kõigest nende instant messaging lahendust.


Ega siis krüptopreestrid oma usutekste uuri, netis on TOP 10 Pros of Ripple läbi loetud ja pole vaja mingit uurimist.


Saan aru et te olete kahekesi kibestunud, et ise ei tegele või ei oska, aga niikaua kuni ma igakuu teenin 3-5x kuupalka lisaks on mul ausalt öeldes täiesti savi.
Ilmselgelt on see spekuleerimine, aga ma viin ennast enne coinidega ja uudistega kurssi kui ostan midagi ja ma arvan et paljud teised teevad sama siin HV-s. Ja tahad öelda et aktsiate puhul ei toimu spekuleerimist ? Ning ilmselgelt on ka lollikesi kes ostavad pimesi coine ja saavad ka persest.


Vabandan, kui su tundeid riivasin, aga ma tegelen ise ka krüptoraha kauplemisega. Mina arvan, et 99% ei uuri mitte midagi nende coin-de kohta.


Ei riivanud, aga ei saa aru miks sa siin siis virisemas käid. Või miks see üldse puudutab sind, et inimesed ei uuri? Pigem just ongi hea kui loll raha vedeleb või mitte ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 277, 278, 279  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.