Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 589, 590, 591 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2018 20:43:30 vasta tsitaadiga

kuniks seda hüpoteetilist müüki pole toimunud, on see reaalselt tehtud kulu. ma olen maksnud selle eest. ma olen kaks aastat oma focusega tööd teinud, kui ma temaga teenitud raha tabelisse paneks, oleks paarikümne tuhandega plussis sinu arvutuste kohaselt aga see ei oleks tõene ju, et autoga sõitmise eest peale makstakse. unusta oma soovunelmad mingi müügi kohapealt ära. auto ei ole investeeering vaid kulu ja teda tuleb ka niivisi käsitleda. ma võin vabalt ~700€ maha lahutada tabelist, sest sellise focuse hind on hetkel kuskil 700€.. kui see sinu meelest on tõene no maeitea.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.01.2018 20:58:55 vasta tsitaadiga

Mu auto kilomeeter maksab praeguse seisuga pool euri, 14000 on märtsist alates läbi sõidetud
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 21:10:41 vasta tsitaadiga

Siksil sai suts uusi pükse keevitatud ja auto külge läksid uued püksid ja resonaator. Arve, kast Kulda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 21:13:41 vasta tsitaadiga

Oot mis sinna käru õige km hinna sisse läheb?
+ostuhind
+remont
??
- läbisõit
??
0,44€/km sain selliselt
saab veel väiksemaks?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:07:37 vasta tsitaadiga

suht arusaamatu mida see annab
icon_lol.gif
ostad rondi 300 eest ja ei remondi midagi piinled selle otsas ja siis on hea öelda, et oi mu km hind on nii väike
icon_confused.gif
teine mees sõidab uuema autoga valge inimese kombel ja km hind tuleb paar senti kallim...
Ja ei vaeva oma pead sellise asjaga, paar senti siia sinna.
Nagu need kes 0,5 sendi pärast teise tanklasse tankima sõidavad.
eat.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:12:27 vasta tsitaadiga

iir, kumma auto omanik sa oled?
Kuidas saab 300eurise auto ja 30 000eurise auto km hinnavahe olla paar senti? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:16:26 vasta tsitaadiga

uuem auto ei pea maksma 30 000, et saaks valge inimese moodi sõita...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:19:58 vasta tsitaadiga

See kõik on väga suhteline. Esmane oluline parameeter on see, et kui palju sa oma autoga ajaühikus sõidad. Kui sa sõidad ühes kuus 1,5Kkm või 4Kkm, siis on auto kulumiga (amortisatsioon) seotud kulu vahe pea kolmekordne.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:20:47 vasta tsitaadiga

km hinda võib nii ka arvutada et kui palju säästab kui üks kilomeeter sõitmata jääb. Selle juures on tähtsusetu soetus kindlustus jms, need ei sõltu läbisõidust ja km hinnaga mõttetu siduda.
Nagu pole mõtet telefoni hinda jagada kõneminutitega.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:23:24 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
...
Nagu pole mõtet telefoni hinda jagada kõneminutitega.

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:24:52 vasta tsitaadiga

Jah, aga kuhu te nii jõuate? Anarhia ma ütlen
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:28:38 vasta tsitaadiga

Km hinna sisse läheb kõik, mis selle läbimiseks vaja.
Soetuskulu, kütus, pesemine, klaasipesu, kindlustus, remont, hooldus jne.
Müües saab saadava raha soetushinnast maha lahutada ja reaalse kilomeetrihinna kätte.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:30:50 vasta tsitaadiga

Krt, elu on ikka üks kulukas asi.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:31:48 vasta tsitaadiga

Nii et kui on valik kas lähed homme tööle autoga või jala siis ei tasu autoga minna sest soetuskulu teeb kilomeetri kalliks.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:32:13 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Km hinna sisse läheb kõik, mis selle läbimiseks vaja.
Soetuskulu, kütus, pesemine, klaasipesu, kindlustus, remont, hooldus jne.
Müües saab saadava raha soetushinnast maha lahutada ja reaalse kilomeetrihinna kätte.
Aga kui jätad auto koju ja sõidad päev otsa bussiga ringi siis kas see viib ka km hinda maha? Tallinnas ei pea isegi bussipiletit ostma thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:32:35 vasta tsitaadiga

link
Ei pakuta laost 1-30000 € mitte ühtegi icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:33:20 vasta tsitaadiga

Oisu., need on teineteist välistavad valikud ju
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:35:01 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
link
Ei pakuta laost 1-30000 € mitte ühtegi icon_redface.gif
link Leitud 67
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:39:52 vasta tsitaadiga

Läks vähe võssa icon_redface.gif
Tahaks valikusse panna: sissemaksuta icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2018 22:43:25 vasta tsitaadiga

ütleme, et raha pole lõpmata ressurss. pidin täna ühele ostma kaks pakki helesinist LM i. 7,5 eurot läks. 1 pakk on seega 3,75. kui teha päevas 1 pakk iga päev kulub aastas 1368,75€ mida selle eest saab või mis saamata jääb, mõtle ise.

on sellised asjad nagu objektiivne ja subjektiivne rahulolu. esimest saab rahas mõõta. enamasti on inimene rõõmus kui arve on väike mitte suur. mina olen seda sorti inimene, kellel on hea meel, kui arve on väikie ja ma olen nõus pikas perspektiivis tegema tegevusi selleks, et arve väike oleks. ma ei suitseta, viimasel ajal olen oma pahe - alkoholi ka lätist toonud, sest ma olen seda saanud teha. mul on leibkonnas kuus inimest. kui ma tahan oma autost üle jäävat raha kuidagi kulutada siis kellelgi on alati mingi " asi puudu/vana/katki" , mitte, et ma suitsetan / sõidan / mõnulen selle raha kuidagi mingi protsessi käigus maha.

kuna leibkonnas on kuus inimest, ei ole ühistransa enam konkurentsivõimeline. marstuudil tartu-rapla-tallinn-tartu / tartu-pärnu-sauga-tartu tekkida võivad kulud ja jeblaka võib igaüks kokku lüüa vs. hetkel tabelis oleva koefitsendiga läbi korrutada kogu trajektoori kilomeetrid.

ma olen seda eksperimenti omal nahal kohe kolm aastat pidanud ja see on tulemus. kes tahab prigiseda, kordab samadel tulemustel. kes enne küsis, mis kulud sisse arvestada siis kõik kulud, mis antud vahendiga tekivad seoses sooviga antud vahendit kasutada mingite vahemaade läbimiseks.

elukaz kirjutas:
Nii et kui on valik kas lähed homme tööle autoga või jala siis ei tasu autoga minna sest soetuskulu teeb kilomeetri kalliks.


kui sul on kinni makstud roigas, on mõistlikum seda kasutada kui ekstra tööl käimiseks kallid kingad osta icon_wink.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 02.01.2018 22:44:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 22:43:41 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Spezz kirjutas:
Km hinna sisse läheb kõik, mis selle läbimiseks vaja.
Soetuskulu, kütus, pesemine, klaasipesu, kindlustus, remont, hooldus jne.
Müües saab saadava raha soetushinnast maha lahutada ja reaalse kilomeetrihinna kätte.
Aga kui jätad auto koju ja sõidad päev otsa bussiga ringi siis kas see viib ka km hinda maha? Tallinnas ei pea isegi bussipiletit ostma thumbs_up.gif

Mille km hinda sa arvutad, auto liikumise või enda liikumise?
Kui enda km hinda arvutad siis tasuta bussisõit viib seda madalamaks küll.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2018 22:45:47 vasta tsitaadiga

Renka, peab küll bussipileti ostma. mina pean. kui ma perega tallinna tulen, peame kõik. see on teil seal mingi edgari jäänuk see " tasuta" bussisõit.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 23:16:06 vasta tsitaadiga

Ma ei saa enam midagi aru.
icon_sad.gif
Aga ükshommik astusin kodunt välja ja vaatasin ukse ees oleva auto velgi ja mõtlesin, et kenad veljed. Siis vaatasin veel veidi, oma auto ju.
Kas bemmil on kõige ilusamad tehase veljed?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 23:18:02 vasta tsitaadiga

On ilusamaid: http://www.rimsandtiresmag.com/10-most-ugly-car-rims/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 23:18:05 vasta tsitaadiga

valik on korralik bemmidel
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 23:25:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tartu-pärnu-sauga-tartu



Ou ou mis minukanti ära kaotasid ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2018 23:32:02 vasta tsitaadiga

kilksamaale sõidan sealtkaudu. mul on suured ringid..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 23:36:49 vasta tsitaadiga

laurx, kas oluline on ainult kilomeetrihind ja kõik muu - nt. mugavus, turvalisus jms. on täiesti ebaoluline?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 02.01.2018 23:45:06 vasta tsitaadiga

Tavainimene ikka 4k kuus ei sõida.. muud ka ajaga teha, kui just tsksojuht v rekkamies pole..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 23:55:26 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
Tavainimene ikka 4k kuus ei sõida.. muud ka ajaga teha, kui just tsksojuht v rekkamies pole..


Taksojuht ei ole, rekkamees ka mitte, kuid 4000-5000 tuleb kuus keskmiseks ära.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 00:50:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nt. mugavus, turvalisus jms. on täiesti ebaoluline?

mugavust ei saa mõõta ja on personaalne.
Turvalisust on vaja alles avarii ajal icon_razz.gif

Ikkagi, kui te auto turvalisusest räägite, tulevad mulle NCAP'i tärnid silme ette, kus max kiirus ühel testil on 64km/h seiva takistuse pihta ja teistel testidel on kiirus madalam. icon_rolleyes.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 00:58:38 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
tsitaat:

nt. mugavus, turvalisus jms. on täiesti ebaoluline?

mugavust ei saa mõõta ja on personaalne.
Turvalisust on vaja alles avarii ajal icon_razz.gif

Ikkagi, kui te auto turvalisusest räägite, tulevad mulle NCAP'i tärnid silme ette, kus max kiirus ühel testil on 64km/h seiva takistuse pihta ja teistel testidel on kiirus madalam. icon_rolleyes.gif


Liikluskindlustust, varuratast, turvavööd ja ohutulesid on ka vaja alles siis kui midagi juhtub...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 01:06:53 vasta tsitaadiga

ma sõitsin sapperiga ükskord 50ga tuhabloki hunnikusse. Otse keskele, nalja pärast. Ainus kahjustus mis ma sain oli punane triip kohal kust läks üle "turvavöö". Turvavöö siis kontekstis musta värvi rihm, mis rippus B piilari küljes. Mitu punkti sapper saab NCAP'i testis? Jah, 50 vs 64km/h on suur vahe kokkupõrke korral aga NCAP test on nii kontrollitud ja täpne keskkond, kus neid tulemusi jagatakse, et ma ei usu, et sellest reaalselt abi oli.

Matustel on imelik öelda ka, et aga tal oli ju 5. tärni masin

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2018 01:22:45 vasta tsitaadiga

Ardo, palun õpeta mind rumalat subjektiivse rahulolu aspektid nagu mugavus ja turvalisus objektiivseks konverteerima või too mingid postulaadid välja ja siis vaata oma autopargile otsa ning mõtle selle peale kui suure hulga oma sissetulekust oled sa valmis selle postulaadihunniku peale panustama. antud projekti puhul on oluline see, et kilomeetri hind on selline nagu ta on hoolimata aastaarvust, läbisõidust ja suurtest ning kulukatest " roikaremontidest ". saanuks odavamalt. survelaager ilmselt oleks kannatanud koos siduriga veel kümmekond tuhandet, rattad olid kah enam vähem otse all, kes roikal õli ikka vahetab, seda kallatakse ainult peale jms.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 01:34:22 vasta tsitaadiga

Miks ma pean jälle sedasama juttu lugema. Iga kuu läheb see sama jutt uuele ringile siin icon_mad.gif Huvilistele andke palun link oma eelmisele postitusele/teemaarendusele. Ei taha jälle sama juttu lugeda aina uuesti.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 01:54:20 vasta tsitaadiga

Kas kilomeetri hind peab olema odav? Firma omanik teeb või euro pooleks, aga tavakodanik, kes keskmisest on tiba rikkam ka, kas ka tema peaks auto omamise kahjutabelit pidama? Või kui sul on väikefirma, mis pakub kohtumisi ja konsultatsioone mõjukate tegelasetega, kas siis (no nii ikka kokkuhoiu mõttes) sõidutad neid audi 80-nega? No vaevalt. Kõik on ikka kõigest sõltuv. Nii firma kui eraisiku(elu) näitel.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 01:58:16 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru, siin pole midagi vaielda ju - kellele ema, kellele tütar.
Igaüks sõitku selle autoga millega soovib ja mille ülalpidamiskuludega rahul on. Kogu moos.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 02:02:13 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ardo, palun õpeta mind rumalat subjektiivse rahulolu aspektid nagu mugavus ja turvalisus objektiivseks konverteerima või too mingid postulaadid välja ja siis vaata oma autopargile otsa ning mõtle selle peale kui suure hulga oma sissetulekust oled sa valmis selle postulaadihunniku peale panustama. antud projekti puhul on oluline see, et kilomeetri hind on selline nagu ta on hoolimata aastaarvust, läbisõidust ja suurtest ning kulukatest " roikaremontidest ". saanuks odavamalt. survelaager ilmselt oleks kannatanud koos siduriga veel kümmekond tuhandet, rattad olid kah enam vähem otse all, kes roikal õli ikka vahetab, seda kallatakse ainult peale jms.


Mina ettevõtjana olen hakanud autot tunduvalt hoolikamalt hooldama, sest ma lihtsalt ei saa seda lubada, et ühel päeval kliendi juurde sõites auto mind teepeale jätab. Ma saan aru, et osalt sel eesmärgil sa endal mitut roigast maja ees hoiadki, et üks ikka käima läheb? Aga mis siis kui ei lähe?
Ja see oli reaalselt ka üks olulisemaid põhjuseid miks ma endale uuema aastakäigu ja kontrollitava läbisõiduga auto soetasin. Olin väga-väga lähedal ka liisingauto soetamisele, kuid õnneks või kahjuks ei saanud raamautpidaja majandusaastaaruandega õigeaegselt valmis.

Mul oli vahepeal asendusautoks Clio. 2003 aasta, 1,4l mootor ning igati suhteliselt ebamugav auto. Sõitsin temaga Lõuna-Eestisse, teel sinna pidin tegema 2 seljasirutuspeatust ning sihtkohta saabudes valutas suurest lärmist pea. Isikliku S60'ga ma ühtegi lisapeatust tegema ei pea, samuti ei väsita sõit ära. Kütust võtavad autod samasse suurusjärku (Volvo keskmine on 6.2, Clio +- 0.2 liitrit).

Ma veedan igakuiselt umbes 40-50 tundi autoroolis - sellisel juhul hakkab küll mugavus lugema. Aga eks see kõik ongi väga subjektiivne.

Mul on S60 ja "tööloom" 940. Kõik vajalikud asjad vahetan jooksvalt ära, "juurde kallan" vaid 1993. aasta kaunitari jahutusvedelikku (klamber lekib, juba kuu aega viin "homme" remonti). Eelarvest panustangi täpselt nii palju kui kumbki auto nõuab. Kui on kütust vaja, ostan seda. Kui on õli vaja - vahetan ära.

Tsiklil ka kilomeetrihinda arvestad?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2018 02:13:20 vasta tsitaadiga

konkreetse sikli ostsin 2008. enne kui esimese auto. olid siis need roikateemad võõrad. mul oli " parimatel päevadel" kõigi kuutide peal mees sõitmas ja ise olen oma brigaadi sõidud focusega sõitnud. odavam oli sedasi välja osta kui autolevist mingit asja ~450€ kuu otsida. hetkel seisavad jõude aga on iga hetk valmis kodumaad kaitsma st. laetud ja tangitud, rehvid õiged ja paberid korras.
tsitaat:

Aga mis siis kui ei lähe?

siis pannakse. ihumehhaanikud on mul siit ca500m eemal.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 02:20:05 vasta tsitaadiga

No ongi, et ostetakse (ja mitte vähe) igast premium pille. Auto kütsikulu või hooldus (olgu kui suur tahes) on suht marginaalne auto aastase turuhinna langusega võtrreldes. Ma ostsin 2009a. MB S-400 100k eeguga. Long kerega veel. Kunagine lett oli tubli 1,7 milkut krooni. Umbes 150k krooni aastas oli häving auto pealt (muid kulusi, mis ka kindlasti olid, näiteks kütus, ma ei tea), 10a. 1,6 milkut krooni kahju. 200 000+ oli sõidetud. 215 000km oli äkki, kui mälu väga ei peata. Eestist ostetud auto. Mngi eesti-taani ühisfirma omand oli. Tegin kalkulli, 37,midagi krooni päevas tuli keskmine hinnalangus selle 10-ne aasta kohta. Km hinda ei oska pakkuda. Osa kulusi ju teadmata
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 02:22:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Aga mis siis kui ei lähe?

siis pannakse. ihumehhaanikud on mul siit ca500m eemal.


Lähed alati nii piisava varuga kodust välja, et arvestad võimalikud remonditunnid varusse?

SSD kirjutas:
No ongi, et ostetakse (ja mitte vähe) igast premium pille. Auto kütsikulu või hooldus (olgu kui suur tahes) on suht marginaalne auto aastase turuhinna langusega võtrreldes. Ma ostsin 2009a. MB S-400 100k eeguga. Long kerega veel. Kunagine lett oli tubli 1,7 milkut krooni. Umbes 150k krooni aastas oli häving auto pealt (muid kulusi, mis ka kindlasti olid, näiteks kütus, ma ei tea), 10a. 1,6 milkut krooni kahju. 200 000+ oli sõidetud. 215 000km oli äkki, kui mälu väga ei peata. Eestist ostetud auto. Mngi eesti-taani ühisfirma omand oli. Tegin kalkulli, 37,midagi krooni päevas tuli keskmine hinnalangus selle 10-ne aasta kohta. Km hinda ei oska pakkuda. Osa kulusi ju teadmata


Ühel on siin Mondeo. Liisingut maksab igakuiselt umbes samapalju kui väärtus langeb. Samal põhjusel tõmbasin autovalikutest maha Insignia - väärtust langeb väga kiiresti.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 02:56:06 vasta tsitaadiga

Oregoni osariigi elanikud on hirmul, et peavad ise autot tankima hakkama icon_lol.gif
http://www.thedrive.com/news/17304/people-in-oregon-are-freaking-out-about-the-thought-of-pumping-their-own-gas-under-a-new-law

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 07:26:04 vasta tsitaadiga

Olen kunagi IT-spetsialistina töötades sõitnud ka VW Caddy rondiga aastast 1998. Väga ebamugav sõiduk. Paraku oli see tööandja, mitte minu valik. Kuna sõiduk oli ka tehniliselt alati korrast ära, siis jõudsin juhtkonnaga kokkuleppele, kus edasised töösõidud tegin oma isikliku sõidukiga ja see hüvitati mulle maksumuses 0,32€ /km. Väga kasulik oli minu jaoks.

Mingil hetkel hakkavadki lisaks numbritele mängima asjaolud, mis tegelikkuses mõjutavad nii elu, kui ka tööelu kvaliteeti. Minu tööelu kvaliteet tõusis kindlasti, sest mul oli suurem motivatsioon tööd teha, tundsin ennast emotsionaalselt paremini ja seetõttu täitsin tööülesandeid paremini ja kindlasti ka kiiremini. Frustreeritud olekus töötaja ei ole hea töötaja. See aga on kvalitatiivne mõõdik, mitte kvantitatiivne s.t. rahasse mõõta seda on raskem.

Auto kilomeetrihinda jälgin eelkõige seetõttu, et enamik sõite on mul sõidud tööle ja tagasi. Kuna töötan Eesti mõistes väga kaugel, siis on see argument. Soetasin uuema sõiduki põhjusel, et see oleks ka ökonoomsem. Arvestasin ka kuludega samas suurusjärgus võrreldes eelmise sõidukiga s.t. eeldasin, et uuema sõiduki kulud võivad minu jaoks jääda samasse suurusjärku, kui eelmisel sõidukil. Reaalsus on see, et hetkel on kulud isegi odavamad. Eks aeg näitab. Seega ostsin ma sõiduki, mis oli sellevõrra kallim soetada, aga oli uuem, parema lisavarustusega, ökonoomsem, tänapäevasem ja ka ruumikam, mis on mulle, kui pereinimesele oluline parameeter.

Ma sõidan igakuiselt autoga ainuüksi tööle ja tagasi ca 2500 km. Lisaks isiklikud sõidud. Asi see 4000 km kuus ära sõita ei ole. Jah, aega kulub, aga teistpidi on see jällegi ajaline kokkuhoid, sest ühistranspordi kasutamine oleks veel suurem ajakulu. Pealegi on tänapäeval üsna tavaline, et töökoha kaugus on 30+ minutit erinevaid transpordivahendeid kasutades. Seega olukord, mida 20 aastat tagasi imeks pandi ongi kätte jõudnud. Ma ei kavatse hakata oma elukohta vahetama ainuüksi seetõttu, et töökoht on muutunud. See ei ole majanduslikult kasulik. Seega sõites autoga maksan ma sisuliselt kõrgemat hinda oma isiklikku aega säästes. See on minu otsus ja pean seda oluliseks. Raha saaksin hoida kokku liigeldes ühistranspordiga (kokkuhoiu summa oleks iga edasi-tagasi sõidu kohta 6€, kuid ajakadu oleks 2,5h). Valisin aja säästmise.

Nagu Ardogi ütles, siis tahaksin olla kõrge lisandväärtusega töötaja. Töötan õpetajana. Ei tahaks seista klassi ees ise väsimusest kokku kukkumas ja ebakvaliteetselt kontakttundi läbi viies. See on ebaprofessionaalne ja väärtitu. Seega hindan olulisel määral mugavat ja mind võimalikult vähe koormavat sõitudukit, mis viib mind tööle ja tagasi.

Kui sa oled tööandja, siis sa näedki ainult kulusid (kui oled rumal tööandja). Kui sa oled tark tööandja, siis sa näed ka seda, et mida paremaks lood sa töötajale töökeskkonna, seda suurem on tööviljakus. Teatud tasemest alates ja teatud olukordades saab see väga oluliseks.

Võtame kasvõi hästi labase näite. Kui sul on ettevõte, mis tegutseb välitöödel ja tööde teostamiseks on vajalik kasutada kaitsevahendina ka töökindaid. Kas sa ostad kõige odavamad kindad, mis ei ole väga vastupidavad, saavad vihma käes märjaks jne-jne või sa ostad oma töötajale kvaliteetsed töökindad, millega on väga hea tööd teha. Hinnavahe võib olla ka kümnekordne, kuigi summad on väikesed.

Sama asi ka sõidukiga. Kui sõiduki kasutamine tööülesannete täitmiseks on oluline, siis kas on oluline võimalikult madal ülalpidamiskulu, et teenuse hind oleks võimalikult odav või on lisaks oluline ka teenuse sisuline kvaliteet, mis on sellest otsusest mõjutatud? Analüütikud arvutavad piirhinna välja ja sellest saabki lähtuda. Kuskil on see piir olemas, kus suuremad investeeringud kvaliteeti enam seda ei tõsta või ei tõsta seda enam olulisel määral. Kindlasti on kulu ja tulu omavaheline seos eksponentsiaalne.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 10:18:08 vasta tsitaadiga

Firma autod ja km hind. Läksin Norra tööle. Norra. Autoks anti 6x4 veduk. Pidurid jäid peale. Ok action tuli välja vahetati ära. Auto ei käivitunud, action vahetas akud uute vastu. Siis võeti üks juht teise auto pealt maha. Töö sisuks Rootsist raua vedu Norra. Mind pandi selle töö peale. Seisusoojendus põles maha. Kuu aega ootasin uut, komplektset uut.
Nüüd tahetakse mind suruda teise auto peale. Aga see auto on 6x2 ja MAN icon_evil.gif
Norras on vähe 6x4 vedukeid. Kallid aga juhil on hea sõita. 10 rattast veavad 8. Aga see 6x2 on 8 rattaline ja veavad vaid 4 ratast. Rootsist rauda Norra vedada piisavalt hea auto. Minu 6x4 on liiga hea, liiga kõrge km hinnaga.
Täna jätkan võitlust oma auto eest. Selle MANi võivad maha müüa kopp.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 10:28:50 vasta tsitaadiga

OK
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 11:40:56 vasta tsitaadiga

Sõbra E60 põles nv maani maha. Akujuhe ja tagasilla õhkpatjadega oli midagi seoses. Et juhe läks lühisesse vms. Pidavat olema suht tavaline probleem vms.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2018 12:06:40 vasta tsitaadiga

Ardo, ma olen nii kaua roikaid pidanud, et ma tean, millal ta võib " mitte käima minna". 1kord roikamehe elu alguses kui mul oli kolmandaks roikaks vana nissan sunny suutis see mind tööle ära viia aga rahaminni tagant parklast remondikotta tuli sunnik vedada. tolle aja ihumehhaanikud diagnoosisid jagaja kaane ülemäärase kulumise mis tingis olukorra, et säde ei suutnud kulunud klemmi liiga suure vahe tõttu " üle lüüa " ja mootor käis tühja. ülejäänud " mittekäivitumised" olen suutnud sinu mainit tegevusi "jooksvalt" tehes ära hoida. kui mu focuse projekt pihta hakkas, olin palgatöötaja. pool aastat hiljem tuli hakata maitsma eraettevõtja kibedat leiba ning tolle aja teise brigaadi autoks sai focusele eelnenud escort mis sellel hetkel veel alles oli. poleks teist brigaadi sõitnud tehnik 2015 aasta oktoobris südarisse surnud, oleks escordil ilmselt pikem iga olnud. kuna jäi sieisma, müüsin 2016 kevadel mingitele pärnu tatikatele, kes selle ära retsisid ja suvel seisis rallytuuninguga escort kuldse kodu ees nukralt.

suvel kui oli see levira häälestamise paanika, oli sellest osa saamiseks vaja ajutiselt laieneda. sokutas peatöövõtja mulle paar oma konkursile laekunud cv d. konkursi tingimustes oli märgitud, et võimalus kasutada oma isiklikku transporti tuleb kasuks. kui sellid laua taha tulid, selgus, et üks sõidab sugulase lõhki sõidetud ninaga passatiga ning teist
el pole midagi. ma pakkusin poistele välja, et noh, võtke omale kuskilt mingi seisev preparaat, ma maksan selle võrra rohkem teile.. kehitati õlgu. siis hakkasin vaatama, et kui peab siis peab.. kui oleks ostnud "teiseringi" masinad, oleks nelja kuudi peale kulunud min 20tuhat ja nad seisaks hetkel samamoodi. autolevis sai vaadatud ka 300€ kuu masinaid aga 300midagi eurot kuus masinast saab selleks hetkeks kui sa next - next vajutad ~450 eurot kuus masin siis loobusime. kokku kulus nelja brigaadi käima ajamiseks umbes 8300eur.

tsitaat:

Sama asi ka sõidukiga. Kui sõiduki kasutamine tööülesannete täitmiseks on oluline, siis kas on oluline võimalikult madal ülalpidamiskulu, et teenuse hind oleks võimalikult odav või on lisaks oluline ka teenuse sisuline kvaliteet, mis on sellest otsusest mõjutatud?

kõik sõltub. kui sul on sõidukid liisingus, on sul kulud kogu aeg. ka siis kui näiteks töö intensiivsus langeb. hoolimata sellest, et näiteks ilmastikust tulenevalt on selle masinaga sõitval brigaadil vähem tööd aga mees, kes selle autoga töötab, tahab ju ikka palka saada.. õpetajana sa mõistad vastavaid arvutisu teha. kui sa juba arvutama oled hakanud, võiksid läbi mängida ka need arvutused mis sisaldavad näiteks maksukoormust just ettevõttele, sõidukiga seotud kulusid, nii soetust kui ekspluatatsioonikulu, näiteks erisoodustusmaksu mingi " motiveeriva liikuri" soetamisel ettevõttele selles võtmes, mis oleks minimaalne sinu poolt läbi viidud teenuse hind kliendile mille eest selle kõik kantud saaks eeldusel, et ettevõttesse jääb ka mingisugune reserv kinnaste, tööriiete, seadmete jms jaoks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 12:14:45 vasta tsitaadiga

Tere

Selline küsimus, et kus Tartus saaks mõõta mootori kompressiooni/rõhku/survet. Googeldades ma midagi ei leidnud. Tean, et Tartu Fixuses ei saa aga oleks hädasti vaja leida ettevõte, kes sellega tegeleks.

Tänud!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2018 12:20:51 vasta tsitaadiga

kas " uuem " või " vanem " auto? või on vaja kindlasti manomeetriga silindrist mõõta? bensukas või diisel? 1) kuntal auto 2) diagnostikaseadmega toimetab vilunult 1 kutt jalaka tänaval , meteci maja kõrval oleva autoaja kõrval olevas garages mille uksele on kirjutatud " autoklaasid".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 12:58:31 vasta tsitaadiga

laurx, vabandust, et unustasin täpsustada. Tegemist on vanema diisliga (2000).

Mida tähendab "kuntal"?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 589, 590, 591 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.