Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1009, 1010, 1011 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 31.12.2017 15:56:11 vasta tsitaadiga

DamienDK, Paaris kohas oli. Siis, kui enne mausi jurde sõitmist väikselt kallakult alla sõidab ja kui peale vees käimist seal majade vahel asju puruks sõidab. Üldine pilt oli ok. Kindlasti ei hakka ma päris ultra peal mängima. AA välja või siis madalamaks. vb veel midagi.
Lisaks veel, et mu prose käib 3,7 peal. Tegelikult oli algne tulemus madalam aga GPU'le 100mhz otsa andis 1300 punkti lisaks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 31.12.2017 16:14:55 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:

_____________
Hilisem postitus:
_____________
Natukene arty hooramist. Ehkki ma tavaliselt ka ise kisan, et arty ei vaja asjusid, siis selle lasu üle olen küll uhke icon_lol.gif

Link


Kena lask! Aga siinkohal ma vaidleks vastu, et arty ajusi ei vaja icon_wink.gif
Ma olen välja grindinud kõik artyd mis mängus ja nende kõigiga ka lahinguid maha pidanud, seepärast ma tean mida räägin.
Kogu aeg pead mõtlema ja arvestama. Kui jääd juba stardis samasse punkti passima ja klikkima...siis tõesti ajusi vaja pole. Aga liigud ringi, arvestad vaenlase liikumisega, mürsu lendamise aja ja trajektooriga, blinshotide laskmisega jne...ausaltöelda mind häirib, et artysi peetakse mölakateks!
Kui saad pihta kellelegi oled väärakas ja kui oled sunnitud lighte ja medikaid taga ajama, ikka oled väärakas!
Aga kui vaja kuskil campivad heavid kuskil nurgas lahti harutada, siis küll kõik kisavad abi järele!
Süvenege rohkem artyde hingeellu ja näete ise ka et see töö pole meelakkumine!
Sul pole mobiilsust (enamasti), armorit, sihtimiskiirust, hp on väike, laadimisaeg on pikk ja kui tuleb kellegagi 1 vs 1 silmitsi seista, siis üldjuhul jääd kaotajaks jne ja tasuks saad vähem xp, raha ja pealekauba hulgaliselt sõimata!
Olgem ausad, kui mängust artyd ära võtta, siis käiks peamiselt üks suur campimine! Hirm arty käest pasunasse saada panebki mängu elama icon_wink.gif
Aga mis seal ikka, muhedat aastavahetust ja vähem arty käest pihtasaamist uuel aastal! icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 31.12.2017 17:35:23 vasta tsitaadiga


Link


Põhjused miks arty ajusid ei vaja:
1) Arta võib baasist lasta ükskõik kus kaardi otsa. 5 sekundit ja sa oled fookuse seadnud hoopis teisele tiivale. Mobiilsust, liikuvus on teisejärgulised. Mausiga oleks see 5 min, lightiga terve minut vähemalt, kui mitte poolteist.
2) Tankid keda sa lased ei saa sind vastu lasta, ennast korralikult kaitsta või isegi sind spottida enne kui baasist üle sõidetakse / võidetakse.
3) Weakspots? What weakspots? Sihtimine ja moona valik on täiesti teisejärguline. Umbkaudne postiaadress mürsule külge ja teele.
4) Mängimiseks on vaja ainult poolt kätt ja ühte hägust silma. Sobib hõlpsasti füüsilise puudega inimestele, et nad saaksid arvutis pelada. Või siis kui teises käes on pizza või ...
5) Ehkki ennakute andmine vastase ette aimamine on olulised, pole reeglina väga vahet kas arta taga klikib 200wn8 või 2000 wn8 poiss. Toimib sama moodi.
6) Arta annab võimaluse ajudeta tomatitel liigselt taga ajada häid mängijaid. Kuna saad ükskõik kuhu kaardil lasta, siis vahet pole kus nurgas see unicum istub. Elu eest mäng läbi kolme artaga ainult ühte poissi taga ajada tema wn8 pärast. Tava tankidega saaks selle eest korralikult juba vastu.

Kämpivate heavide vastu aitab Type5 derp edukalt. Ärge alahinnake HE-d!

head vana aasta lõppu sulle ka icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 31.12.2017 18:06:09 vasta tsitaadiga

Hmm..tüüpiline artavihkaja icon_biggrin.gif

Esiteks ei saa enamikus mappides artaga lasta kuhu tahad! Selleks on pinnasereljeefid, ehitised ja muu jama. Sellepärast tulebki teada kaardil kohti, kust kuhu midagi lasta kannatab. Meil pole ju jälgpalliväljaku mappi? Ja liikuda tuleb ka põhjusel, et vaenlase artyd tracereid ei counterdaks. Seda kohtab viimasel ajal päris tihti.
Viis sekundit? Madala tiirudega võib see nii isegi olla, kui sul hea crew peal on, Topis arvesta ikka hulga rohkemaga. Seda enam, et mängus on piisavalt artysi, kelle laskeulatus ei küündi üle mapi. Isegi Tier 10 mitte kõik!
Teiseks. Selleks ongi Mausil hulga rohkem HP`d, et ta kannatab selle välja, lightiga sama. Ma saaks aru sellest halast, kui artydel oleks samapalju hp`d.
Kui nad mind lasta saaksid, siis oleks see sinu arust võrdne seis? Mina oma olematu HP, armori ja täpsusega sinu heavy või mis iganes vastu?
Kolmandaks. Vahel tuleb ka moonavalik kõne alla, kui vaja kedagi nurgatagant välja meelitada. Suurem splash tuleb siinkohal abiks! Kuigi jah, seda saab kasutada harva. Või kujutad sa mismoodi artyga weakspottide sihtimist ette? Vene tier 10 Obj 261 lasin otse td modes T62 otse näkku ja tulemus oli ainult kett maha icon_wink.gif Ja selliseid asju juhtub pidevalt! Eriti heavydega! Ei ole ikka nii, et sihtimata lased ja kill kukub icon_biggrin.gif
Neljandaks. Artyga mängimiseks pead kogu aeg jälgima mappi, välja raalima mis seis on ja keda kus lasta. Näitab selgelt, et sa ei ole arty olemusse piisavalt süvenenud.
Viiendaks. Et siis paneme arty rooli kohe algaja ja WN8 tõuseb mis mühinal? icon_biggrin.gif ise ka usud või? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kuuendaks. Minul pole vahet, kui mis värvi tegelane mult litri kirja saab! Lasen, keda vaja, tomat või uunikum, minujaoks on nad sellel hetkel võrdsed! Pigem võtan sihikule backlines sitsijad, kuna eesliinil niigi tegemist omajagu. Appi tulen siis kui näen et asi läheb hapuks ja eesliin vajab toetust. See, et tagaliinis pidevalt sinised või lillad passivad, see on juba nende valik!
Kuuendaks. Loe eelmist punkti! Minu jaoks vahet pole mis värvi. Pole kedagi spetsiaalselt taga ajanud vaid värvi põhjal!
Viimaseks. Type 5 ei saa suurt midagi teha, kui tiim ei toeta! Ja siin tulengi tihtipeale mängu mina icon_wink.gif

Ma ei pea ennast mingiks artyguruks, kui päris loll ma pole. See kiun artyde aadressil pole päris õiglane. Eks tee siis WG`le ettepanek artad ära keelata ja rahu majas! Kuniks seda pole....

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 31.12.2017 18:30:00 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Näitab selgelt, et sa ei ole arty olemusse piisavalt süvenenud.

No ma ei tea, mul on küll ainult üks tier 10 arta, kuid keskmine däm on sinu kõigist tier 10 artidest circa 20% kõrgem. icon_confused.gif

Muidugi kui sa asju nii seletad on asi klaar. See kui ma oma toru ühest kaardi otsast teise sihin 8 sekundiga, mitte viiega ja spläshin kivi taga istuvat unicumi ja siis järgmiseks kaardi teises otsas uuesti teist unicumi spläshin on asi väga aus. Nad ise on ju süüdi, et Battle nuppu vajutasid. Ning eriti vägev olen, kui vahetan HE ümber premium HE vastu. Selge!

pyroman11 kirjutas:
Viiendaks. Et siis paneme arty rooli kohe algaja ja WN8 tõuseb mis mühinal? icon_biggrin.gif ise ka usud või? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Erm loe korra veel: "5) Ehkki ennakute andmine vastase ette aimamine on olulised, pole reeglina väga vahet kas arta taga klikib 200wn8 või 2000 wn8 poiss. Toimib sama moodi. "

Ära nüüd valesti aru saa. Ma ei pea sind või teisi arty tõttu "kehvikuteks". Pigem lihtsalt väidan, et arty ei vaja ajusid mängimiseks. Vahest on see ka tore.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 31.12.2017 18:34:08 vasta tsitaadiga

Ainuke tier 10 millega mulle mängida meeldib on praegune T92. Kõikide teiste sama klassi artydega pole mänginudki korralikult. Tegin lahti, katsetasin, ei meeldinud, müüki!
Mul oma kiiks lihtsalt, tahtsin kõigiga lõpuni minna ja parima neist alles jätta. Sellest ka mitte just kõige paremad tulemused. Minu eesmärk ei ole nendega kurat teab kuhu tõusta.
Nüüd olen nõuks võtnud td värginduse. Vaatab kaugele jõuab icon_wink.gif
Ja jälle see kiun lillade koha pealt....ma vist selgitasin et ma ei lase kedagi värvi järgi! Kas ma peaksin siis sinu rõõmuks ainult tomateid sihtima?

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 31.12.2017 18:34:29 vasta tsitaadiga

Sina mitte. Aga seda nüüd küll väita ei saa, et hulk arty-si ei vali oma sihtmärke XVMi järgi.

viimati muutis alyster 31.12.2017 18:43:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutajake
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 31.12.2017 18:36:25 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu tehtud mäng artaga kus arvasin, et kaotus tuleb aga RNG oli minu poolel.

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.12.2017 20:10:03 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Sina mitte. Aga seda nüüd küll väita ei saa, et hulk arty-si ei vali oma sihtmärke XVMi järgi.

Sain ka ükspäev ühelt xvmiga pooluunikumilt oma 1680se wn8ga masina pihta fookust. Üpris ebameeldiv oli. Vennal oli veel bishop ka, niiet paugud käisid päris tihti ja raisk sai raudteetammi taha ka kenasti lastud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 01.01.2018 15:22:18 vasta tsitaadiga

nojah. et siis ykspäev ostsin 3 -se paki, ei midagi erilist aga sain hiina albumi täis ja selle syrri kamo. No ja eile tuli kämbeldamise isu ja võtsin tradtisoonilise 11 paki, et ehk viskab räigelt kulda. No ja hittisin räigelt silverit ja premmpäevi ja 15k kulda. Siis oli kohe selge, et võtan selle strv 1, et proovida ka seda sige modi. Tollel veel 15% alet kah.

Ja no kuna artydega oli tekkind võitude kriis siis selle strv -ga kõik jätkus. Mingi 20 mängu kandis olin veel 25% WR juures selle rootsi saaniga. Siis aga hakkas ka võite tulema.
Yldiselt on see strv 1 päris asjalik, see kahur on ikka täiesti uskumatu asi, pöörde pealt paned selliseid hitte ja pene on kah vägev. Igastahes päris asjalk asi thumbs_up.gif

hetkel on WR seal 55 kandis ja keskmine dämm vast seal 2,1k per game.

Sain M kah kätte umbes 6-7 mänguga. nüüd on isegi 1 skill kah meestel ja pirn olemas. Ilma on ikka selline hirm sees kogu aeg, pole kogemst tolle rootsi td liiniga, et kui hea see kamo tal on icon_rolleyes.gif
http://wotreplays.eu/site/4048301#malinovka-26w-strv_s1
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009




sõnum 01.01.2018 18:42:12 vasta tsitaadiga

Tunnistage ülesse kellel on Škoda Octavia ja sõidab sellega Tallinnas ringi WoTi logo pagansikul. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 01.01.2018 22:56:59 vasta tsitaadiga

No kui WG mulle parajalt pappi saadaks, ma paneks oma Avensisele ka kleepsud peale icon_wink.gif kas või igasse külge icon_biggrin.gif
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida...icon_smile.gif
Lihtsalt väike tähelepanek, et kas tegu on mingi rahvusliku eripäraga või mis, aga kõige suuremad pointless cämperid paistavad olevat sakslased. Juba pikemat aega seda tähele pannud
IIWW võttis võitluse isu ära vist või on Merkeli mutt kasvatamisega oma pojad hooletusse jätnud ja pühendunud pigidele? Kes teab, kes teab....

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.01.2018 13:07:37 vasta tsitaadiga

Ei tea, pole sellist statistikat teinud. Aga teiselt poolt vaadates, on enamus türklasi ja hispaanlasi ikka parajad tomatid, prantslased on seal kuskil piiri peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.01.2018 14:19:26 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:

Link


Põhjused miks arty ajusid ei vaja:
1) Arta võib baasist lasta ükskõik kus kaardi otsa. 5 sekundit ja sa oled fookuse seadnud hoopis teisele tiivale. Mobiilsust, liikuvus on teisejärgulised. Mausiga oleks see 5 min, lightiga terve minut vähemalt, kui mitte poolteist.
2) Tankid keda sa lased ei saa sind vastu lasta, ennast korralikult kaitsta või isegi sind spottida enne kui baasist üle sõidetakse / võidetakse.
3) Weakspots? What weakspots? Sihtimine ja moona valik on täiesti teisejärguline. Umbkaudne postiaadress mürsule külge ja teele.
4) Mängimiseks on vaja ainult poolt kätt ja ühte hägust silma. Sobib hõlpsasti füüsilise puudega inimestele, et nad saaksid arvutis pelada. Või siis kui teises käes on pizza või ...
5) Ehkki ennakute andmine vastase ette aimamine on olulised, pole reeglina väga vahet kas arta taga klikib 200wn8 või 2000 wn8 poiss. Toimib sama moodi.
6) Arta annab võimaluse ajudeta tomatitel liigselt taga ajada häid mängijaid. Kuna saad ükskõik kuhu kaardil lasta, siis vahet pole kus nurgas see unicum istub. Elu eest mäng läbi kolme artaga ainult ühte poissi taga ajada tema wn8 pärast. Tava tankidega saaks selle eest korralikult juba vastu.

Kämpivate heavide vastu aitab Type5 derp edukalt. Ärge alahinnake HE-d!

head vana aasta lõppu sulle ka icon_smile.gif


Vaatasin ise ka selle hetkel ära. Peab ütlema, et päris humoorikalt tehtud icon_biggrin.gif
Selels mõttes, et arty osas oli kõik õige mis seal videos oli. Aga jah, pean siiski arty kaitseks ütlema seda, et päris ära kaotada artyt ei tohiks. Olen ise täheldanud, et kui skycanceri väike hirm ikkagi eksisteerib, eriti mängu lõppfaasis, ning mäng on pingeline. Siis tuleb igati mängule kasuks kui 1 arty eksisteerib. Põhim. see võimaldab mängijad kuni lõpuni aktiivsed hoida, ehk, et kuhugi enda kaevamine pole väga mõistlik. Aga mis puutub sellesse, et ühes mängus mõlemal pool 3 artyt, siis see on BS, see pole kaugeltki mägule hea. Igas mängus mõlemal pool 1 arty, tundub mängu dünaamika ja balansi mõttes täiesti OK..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 02.01.2018 14:56:22 vasta tsitaadiga

Arta skill cap on madal. Ise teinud viimase kahe nädala jooksul ~160(faggot) arta lahingut ja tänu stunnile jms on minu meelest arty mängimine palju lihtsamaks tehtud kui vanasti. Mingit eri kunsti siin küll ei ole, iga tankiga pead vastast/flanki valima.
Thomak-iga 100% nõus, randomis üle ühe arta mängus on liig, rääkimata kolmest.

Arta skill(minu meelest) tier 10:
Keskmine mängija teeb keskmiselt 1400 dammi lahingus.
Normaalne mängija teeb keskmiselt 1800 dammi lahingus.
Hea mängija keskmiselt 2000 dammi lahingus.
Vahed on väga väikesed, ehk aju palju juurde ei anna, kui võrrelda ntks t10 mediga.


EDIT: Selline on üks arta spetsialist, kes võib öelda et tal on skilli(praeguste artade juures tuleks tal -25% dammile) https://www.upload.ee/image/7836434/Screen_Shot_2018-01-02_at_15.24.56.png


viimati muutis j2pe 02.01.2018 16:28:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 02.01.2018 15:58:37 vasta tsitaadiga

mnjaa. Eks see arty ikka nats skilli ka vajab aga suurem osa neid "artymängijaid", kes pidevalt seda arty skilli olemasolu rõhutavad, ei oma eriti paremaid statse artydega kui keskmine tomat artyt mängides.

Ja kui vaadata artyspetsialistide muid tanke, on need samasse auku nii wr kui keskmise dämmi osas, ehk siis ysna madalad. Seega poleks nagu eriti pädevad hindama, kes arty vajab skilli või mitte. Ilmselt seal skilli on ikka vaja, kui tahta olla selle masinaklassi kõrgemas osas tulemustega. Iseasi kas peab ikka rõhutama selle skilli olemasolu isik, kelle stats isegi artydega jääb oluliselt alla nendele kes ennast arty alal eriliseks spetsialistiks ei pea.

Mul on selline kahtlane tunne, et mängija kelle statsid lightide ja medikatega on viisakad, need teevad isegi pea olematu artykogemuse juures rohkem ära kui need kes pole pmst muude tankidega sõitnudki, aint uhand artyt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.01.2018 17:03:39 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mnjaa. Eks see arty ikka nats skilli ka vajab aga suurem osa neid "artymängijaid", kes pidevalt seda arty skilli olemasolu rõhutavad, ei oma eriti paremaid statse artydega kui keskmine tomat artyt mängides.

Ja kui vaadata artyspetsialistide muid tanke, on need samasse auku nii wr kui keskmise dämmi osas, ehk siis ysna madalad. Seega poleks nagu eriti pädevad hindama, kes arty vajab skilli või mitte. Ilmselt seal skilli on ikka vaja, kui tahta olla selle masinaklassi kõrgemas osas tulemustega. Iseasi kas peab ikka rõhutama selle skilli olemasolu isik, kelle stats isegi artydega jääb oluliselt alla nendele kes ennast arty alal eriliseks spetsialistiks ei pea.

Mul on selline kahtlane tunne, et mängija kelle statsid lightide ja medikatega on viisakad, need teevad isegi pea olematu artykogemuse juures rohkem ära kui need kes pole pmst muude tankidega sõitnudki, aint uhand artyt icon_rolleyes.gif


Ei noh, artyl kindlasti on skill cap. Eriti postsioneerimise kohapealt ja mängulugemine tuleb vägagi kasuks. Suvaline algaja tomat ei suuda elu sees samu tulemusi näidata artyga kui kogenud mängija, selle üle keegi ei vaidle. Aga kui oled näiteks muude tankidega 5-6k lahinguid teinud ja hakkad artyt mängima, siis üsna kiirelt ikak õpid artyga mängimise ära, 500-1000 lahingut ja siis sisult pole võimalik edasi areneda - RNG faktor väga suur, pluss arty crew skillide kasv ka enam midagi juurde ei anna...Tegelikult pärast stunn mehaanika lisamist + suurema splahiga arty on skill osakaal veel väiksemaks jäänud. Seda eelkõige seetõttu, et enam ei anna nii suurt efekti see, et sa liigud artyga enda liiniga kaasa, et vähendada täpsuse RNG'd. Nüüd lajatad suvaliselt kaarti otsast ja splahid ikka. Ning tihti peale teeb ju splah rohkem dämmi isegi kui otsetabamus...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2018 17:12:18 vasta tsitaadiga

kr6ll, see kõlab nagu challenge waiting to happen thumbs_up.gif HV artafaggotid vs HV lillad vms icon_biggrin.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 02.01.2018 17:14:35 vasta tsitaadiga

ma ei ole siin teemas näinud nende puhul, kes siin foorumis end spets "artymängijateks" peavad, et neil oleks artyde statistika oluliselt parem kui siin keskmiselt neil on, kes ennast spetsialistiks ei pea icon_rolleyes.gif

Kunagi oli andresed(või umbes selline nimi) - temal isegi olid tulemused artyga paremad kui keskmisel tagujal. See on ilmselt ka ainus juhus icon_rolleyes.gif

Pmst näitavad yldjuhul head tulemust artyga need, kellel on ka skilli muid tanke mängida, seega mingit erilist eraldi õppimist pole vaja, ehk jah nii 500-1k mängu, et tunnetus käppa saada... Seega kui sul mängutunnetust yldiselt pole siis pole sul ka artyga tulemusi isegi kui sa artyt 50k mängu järjest taod. Mõned erandid ehk on aga sel juhul kinnitab erand reeglit icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2018 17:15:08 vasta tsitaadiga

https://wot-life.com/eu/player/andrez3d-500790217
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 02.01.2018 17:24:06 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll, see kõlab nagu challenge waiting to happen thumbs_up.gif HV artafaggotid vs HV lillad vms icon_biggrin.gif


Ma näiteks pole artyt samahea kui mänginud, kõige rohkem 100-200 mängu kandis ehk kokku. Aga kui ma saan relvavennad lõpuks mõnele meeskonnale peale siis ma oleks täitsa huviline mõne artyspetsialistiga võistlema. Kuigi mitte t10 artyga, sest seda ma ei kavatse omale grindida, aga no ytleme t6-t7 artyga oleksin käpp võistlema icon_smile.gif

Ma muidugi poleks seda arty teemat hakand tegema aga sealt saab pmst tasuta neid punkte, mille eest mingeid missioone vahele jätta. Pmst see esimene stugi missioon - selle tegin pmst 25 mänguga ära ja 4 punkti kohe vabanes mida kasutada kusagil seal kus on mingid eriti lollid nõudmised
Lisaks veel tasuta tibi thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 02.01.2018 19:02:52 vasta tsitaadiga

No mis jutt see on et arty skilli ei vaja? Vajab ikka, vähemalt nii palju võiks ikka olla et oma tiimikaaslasi puruks ei laseks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 02.01.2018 19:03:20 vasta tsitaadiga

mul ka artaga wn8 300 punni võrra keskmisest kõrgem, aga enamik sõite sai tehtud ajal, kui arty t8 max oli veel
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.01.2018 21:38:15 vasta tsitaadiga

Praegu algavas striimis proovime AT 15 toru peale kolmanda triibu saada. Hetkel 94,15%.

Kui see peaks tehtud saama, hakkame raha grindima (Bulldog GF, Liberte, jt premmid, võib requestida prem tanke).

www.twitch.tv/senpaierick

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 03.01.2018 17:34:24 vasta tsitaadiga

GaZmO kirjutas:
No mis jutt see on et arty skilli ei vaja? Vajab ikka, vähemalt nii palju võiks ikka olla et oma tiimikaaslasi puruks ei laseks...

Kui mõnel arty mängijal peaks sellega, probleeme olema, siis abi leiab siit ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1009, 1010, 1011 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.