Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 25.12.2017 12:35:35 vasta tsitaadiga

hetkel mõttetu osta seda
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 14:54:37 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
hetkel mõttetu osta seda

keegi ei käse ju, ei peagi...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 26.12.2017 11:21:21 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
pro kirjutas:
hetkel mõttetu osta seda

keegi ei käse ju, ei peagi...


Peab
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 14:10:21 vasta tsitaadiga

Tegin täna kella 12 paiku ühe proovi. Lag on tuntav. Liiga palju rahvast oli ka. Kui lahinguks läks piraatidega, siis laggas ikka päris korralikult. Ei saanud kohe kuidagi hakkama. Tahsin sellesse smuglerite ja pättide linna lennata, aga ei leidnud üles.
Kas 'Levski' on üldse praegu mängus sees?
Mis moodi saab planeedil asuva koha oma fligt plaani sihtmärgiks panna? Planeete ja muid kosmoses olevaid kohti saab, aga asustusi planeedil, ei õnnestu.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 15:13:42 vasta tsitaadiga

leveski on olemas ja toimib vaja kaarti scrollida väiksemaks arcorpi ja ühele teisele ei saa minna.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 21:41:18 vasta tsitaadiga

Levski leidsin ja käisin kohal, ei jõudnud sisse maanduda...mäng pani pange.
Tahtsin miski väikse koguse kama viia, aga ei saanudki...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 28.12.2017 13:58:12 vasta tsitaadiga

ootan veel kaks kolm kuud. ehk saavad asja sujuvamaks. poe mõtet end piinata.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.12.2017 18:37:51 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
ootan veel kaks kolm kuud. ehk saavad asja sujuvamaks. poe mõtet end piinata.

Yep, tegin ise sama otsuse. Kiiret pole, las mehed nokitsevad veel.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 18:41:51 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ertai kirjutas:
ootan veel kaks kolm kuud. ehk saavad asja sujuvamaks. poe mõtet end piinata.

Yep, tegin ise sama otsuse. Kiiret pole, las mehed nokitsevad veel.


Ma võtsin selle otsuse vastu siis kui mäng aastaid tagasi kõmu tekitama hakkas. Ootan kui ametlik reliis tuleb, siis vaatan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 18:46:14 vasta tsitaadiga

kaks-kolm kuud icon_lol.gif Aasta-kaks oleks realistlikum ajakava kahjuks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 19:05:49 vasta tsitaadiga

kui 3.1 välja tuleb on juba miskit teha ja kui 3.2 tuleb on juba päris tore. seda muidugi saab vast alles järgmise aasta lõpu poole.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 19:14:29 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
kui 3.1 välja tuleb on juba miskit teha ja kui 3.2 tuleb on juba päris tore. seda muidugi saab vast alles järgmise aasta lõpu poole.
icon_lol.gif Täpselt sama asja on miski 1.x reliisidest alates siin teemas räägitud.

Imestan, et on jõutud 3.0'ni - aga endiselt ei ole mängus midagi teha.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 30.12.2017 14:38:17 vasta tsitaadiga

Ootan samuti vähemalt 3.1 ära (või mis iganes järgmisena tuleb, saan aru et plaan on teha uuendusi kord kvartalis, eks paistab kuidas see ajakava vastu peab). Mitte just niiväga uute featurite pärast, aga kuidas nad asja paremini jooksma saavad (ja kogu võrgunduse pool). Olen ettevaatlikult optimistlik, kuid vaevalt lahendus lihtne on, ja alati on küsimus kui hästi asi korda saadakse (ja reaalne võimalus ka et järgmiste uute asjadega läheb asi hoopis hullemaks). Eks aeg näitab, ja päris võimalik et 3.1 veel liiga vara (mis teeb ka natuke ettevaatlikuks sest võimalik ka lumepallieffekt et aina enamate uute asjade lisandumisega saavad muutused olema aina raskemad, aga loodan et nad teavad mida nad teevad).

Mis on siinse rahva muljed olnud ennam jõule näidatud SQ42 esimese gameplay kohta? Visuaalselt igati võimas, ja kuigi CR on kommenteerinud et paljud asjad veel puudu (nagu scannerid jne), siis just mänguline pool tekitab natuke küsimusi. See kuidas CR uhkusega ütleb et ta tahab teha mängu nagu filmi teeb ettevaatlikuks. Muidugi sellisena on seda alati reklaamitud, kuid loodan et asi pole nii "on rails" nagu videost paistis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 23:03:21 vasta tsitaadiga

Kui nad sellest portsust midagigi välja lasevad, on küll hästi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 23:19:41 vasta tsitaadiga

Vaadates seda videot siis selle arenduse kohta on lihtne termin: Feature Creep

Nad peaksid fokuseerima MVP valmissaamisele mitte aina uute featurete lisamisele. Nagu aru saan siis siiani pole core gampelayd olemas? Igasugu featureid saab lisada peale seda jooksvalt ju küllaga. Hetkel peaks/võiks nad siiski MVP launchimisele oma auru pühendada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 05:12:54 vasta tsitaadiga

Renka, thumbs_up.gif Minu silmis on see kogu aeg SC probleem (või äriplaan - kuidas võtta) olnud. Selmet mäng valmis teha ja siis seda täiendama hakata, on valdavalt kogu aur läinud featuuride alla. Vahest jääb mulje, et eesmärgiks on pidevalt näidata, et "töö käib, mäng tuleb esialgsest plaanitust järjest parem ja parem." Samas kriitiliselt vaadates ollakse reaalsest launchist jätkuvalt aastate kaugusel.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 22:12:16 vasta tsitaadiga

tegin video kuidas ingame raha kraapida. upload votab mone aja.

Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codeplaya
HV vaatleja
Codeplaya

liitunud: 03.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 04:03:36 vasta tsitaadiga

Tuleb jälgida, kus kõige parem müüa/osta asju on. Kogu raha ei ole mõtet kauba alla panna, kui mäng kokku jookseb oled laevas olevast kaubast ilma. Õigeid valikuid tehes ei ole raske miljoneid teenida mõne õhtuga. Ostu-müügiga aitavad ehk need lingid:
Telefonis mängu ajal:
https://starcitizen.danielaburke.com/Trading

Arvutis teisel ekraanil või telefonis kui on google docs app:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t7W9GV8XETgkX6em6uAOEx7QMQFZwQpHqRRPqqGXDrE/edit#gid=0

Ise koostan veel targemat Exceli-baasil tööriista. Kui see veekindel on, riputan siia üles.

Küsimus: kas meil on mingi team, Discord vmt? Olen tänapäeva mängunduses päris noob, ei tea, kuidas koos mängitakse. Ehk kui on mingi tiimi teema, lööksin kampa.

_________________
˜”*°•.٢ﻢﻻﻪﺎﻢﺝﻞﮦﮮ.•°*”˜

Helista julgelt. Ma ei käi siin tihti icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2018 14:02:31 vasta tsitaadiga

Päevaga saab miljoneid? Siis tundub küll see raha seal kiirelt devalveerunud olema icon_lol.gif Mõtlesin, et alguses vahest niipalju raha kohe kätte ei anta.

Muidu 6 liikmega HinnaVaatluse org on icon_biggrin.gif
Link: https://robertsspaceindustries.com/orgs/HVSC

SC-il on ju ka nüüd see oma Discord olemas Spectrum chat niiöelda. #general-i all paistab rahvast sees istuvat küll.
Orgidel on ka oma Spectrumi kasutamise võimalus olemas.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 14:12:35 vasta tsitaadiga

Kuskilt lugesin et 170 000 on max, mida on võimalik praegu omada. Ei tea, kas on tõsi ka?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 15:53:30 vasta tsitaadiga

üldiselt kaubaga teenib kola ruttu risk kaubast ilma jääda on väga suur kõik sõltub kui palju see inctance läägib ise olen edukalt 80k kokku saanud kuid olen ka ilma jäänud nimelt mäng paneb pange kui oled teel tagasi niikui port olisar jõuad landing gear down ja ongi mäng koos.

kui saite 10-20k kokku õnnelikult siis osta kaupa 5-10k eest sest kasum pea kahekordne. Konsooli peaks jälgima et mäng ei läägiks palju 20 40ms on see millega saate ilust ilma mureta oma kaubast lahti kui rohkem läägib tuleks uus instance valida.

Suurt kasumit teenib port olisaris müü tooteid mida nad seal ei müü medical supplies ostad 40 eest tk müüd 77tk kogu mant mis tuleb research outpostist on väga hea

Mõned kaevandus kohad ka head

Mingit exeli tabelit küll pole vaja see map ja kohad nii väikesed et ei suudaks meelde jätta + liiga üleliigne levimime kuna hind on kõikuv kui rohkem ostetakse lõpuks tekib olukord kus raiskad lihtsalt aega ilma tuluta.

Mitmeid kordi on pidanud mujale minema stocki hinnatõttu

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Codeplaya
HV vaatleja
Codeplaya

liitunud: 03.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 04:15:48 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kuskilt lugesin et 170 000 on max, mida on võimalik praegu omada. Ei tea, kas on tõsi ka?


Spoiler Spoiler Spoiler


Margus kirjutas:
Mingit exeli tabelit küll pole vaja


Sinul on 80000, mul miljon. Ütleks, et Excelit on vaja küll. iseasi, kas miljonit muidugi tahad.

Miljoniga näiteks saad osta Hexi ja Levski poest mitu komplekti Crossfield Quantum Drive, Melstrom Power plant, 2x Arctic coolerid ja 2x Fullstop shieldid.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui laev õhku lendab, saad laevale originaaljupid tagasi. Ma hoian komplekte 10 juures umbes varus, hea võtta, mugav, ei pea muretsema.

Equinox kirjutas:
Päevaga saab miljoneid? Siis tundub küll see raha seal kiirelt devalveerunud olema icon_lol.gif Mõtlesin, et alguses vahest niipalju raha kohe kätte ei anta.

Muidu 6 liikmega HinnaVaatluse org on icon_biggrin.gif
Link: https://robertsspaceindustries.com/orgs/HVSC

SC-il on ju ka nüüd see oma Discord olemas Spectrum chat niiöelda. #general-i all paistab rahvast sees istuvat küll.
Orgidel on ka oma Spectrumi kasutamise võimalus olemas.


Tänud, liitusin grupiga. ; Miljoneid saab, kui just ei ürita hindu meelde jätta, ei kirjuta üles, ei kalkuleeri. Nii või juhtuda, et raiskad lihtsalt aega ilma tuluta, nagu juba öeldi.

See on aga alpha ja iga uuendusega läheb kola nulli, v.a. veebilehelt ostetud asjad. Tõenäoliselt kolm-neli kuud ja siis saab jälle raha tegema hakata.

Üles kirjutades selguvad nn ideaalhinnad, mis on peale serveri restarti. Ehk siis ideaalne ostu- ja ideaalne müügihind.

Hinnad, kusjuures kukuvad tagasi, kui nad üles on läinud. Tihti juhtub, et käivad panevad CATi täis ja siis on mineraalid otsas, hind laes.

Siin on aga palju strateegilisi nõkse, CAT-id Grim Hexi maanduda ei saa, mingi bugi. Seal on hinnad tavaliselt normis, kui satud tühja serverisse. Ja teine nipp on, et serverit saab vahetada. Austraalias näiteks on sellal, kui meil kell 22, kell 04 öösel. Nii ongi võimalik leida server ja kui näed, et Ollisaris on palju nägusid, on järelikult pidu just lahti läinud. Müümisega on teine nipp, Ollisaris on 4 korpust, A, B, C ja D Kui ühes on hind liiga madalaks müüdud, tasub teise lennata. Parimad ostuhinnad on millegipärast alati A-s. Maanduma pead seal, kus luba antakse, et mitte criminal stati saada. Minu mängu Handle on CPlaya. Lisage oma listi, kui olen online võin aidata äriga algust teha. Praegu olen nii palju raha teinud seal, et ongi põnev käia hädalisi aitamas. Enamasti on keegi kusagil surma saanud ja on vaja mõne Crusaderi kuu peale sõidutada, mõni tahab teada kus mõnes asukohas müügiterminalid on. Mõnikord teen ekspeditsioone (mul on Freelanceris 9 kohta, 4 istet, 4 voodit ja kahur) Salajasse narkolaborisse, mis Yela peal on, et kõik noored ja uued mängijad saaksid suitsiidi teha ja siis minu majakat jälitada, narkotsi osta ja Hexi kõva kasumiga maha müüa. Siis päeva lõpus, kui on küllalt nalja saanud, otsin tühja serveri, et teha mõni Laraniidi vedu, et oma rahavarusid kasvatada. Praegu olen 1,4 miljoni peal, olen ka palju raisanud, peaaegu milli laeva varuosade peale, et ikka kiirem ja tugevam oleks. Kõige lahedam on mängus ikka co-op, kui lähed suure laevaga kamba rahvaga kuhugi. Nagu olekski oma Millenium Falcon haha!

Lõpetuseks mõned pildid, et mängijaid juurde meelitada. Tegelt on päris lahe juba, vigu jääb järjest vähemaks ja ise muidugi ka tead, kuidas jamadest üle saada:

Spoiler Spoiler Spoiler
[/spoiler]

_________________
˜”*°•.٢ﻢﻻﻪﺎﻢﺝﻞﮦﮮ.•°*”˜

Helista julgelt. Ma ei käi siin tihti icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 10:03:13 vasta tsitaadiga

Kas kasutate user.cfg's ka miskeid spets seadeid? On üldse mõtet sealt kaudu miskit peenhäälestada?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2018 13:00:59 vasta tsitaadiga

Ok, kui gear maksab juba miljon siis on täitsa arusaadav, et walletis peab ka miljon kokku korjatud olema. Ise eeldasin, et natuke väiksemate summadega hakatakse tegelema ja asjad ei maksa kohe miljoneid. Tundub, et nagu SC-is raha oleks väga odav icon_smile.gif Otseselt muidugi vahet pole, väiksemate numbritega on parem opereerida. Ei tea kas live-i jäävad ka selliste suurusjärkudega summad või need on lihtsalt testiks praegu?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 14:21:52 vasta tsitaadiga

ma olen kordi rahast ilma jäänud, niikui hakkab mingi summa kokku saama paneb pange. Viimati jäin 300 auec ilma 150 veel alles peale ostu oligi mäng koos tee mis tahad peab aega raiskama muudmoodi. Instance valimine tuleb kasuks kuid igakord see ei aita.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 15:36:35 vasta tsitaadiga

Potsatas kiri postkasti uudistega:

"With the release of Alpha 3.1 planned for late March, our aim is to deliver new releases quarterly, going forward. We have a lot of content and enhancements planned to roll out this year, so be sure to check out our Production Update for more details.
The Tumbril Nova remains available through January 15th as a concept promotion, giving you the opportunity to own a military legend and add some serious heavy artillery to your fleet. Discount Starter Packages are also still available through January 8th."

8 jaanuar alates peaks starterid odavamad olema, kui ma nüüd õieti aru saan.
Saab näha, kas nad suudavad märtsis kolmühe välja lasta...?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 15:40:22 vasta tsitaadiga

kuni 8. jaanuar
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laiakas
HV vaatleja
Laiakas

liitunud: 17.01.2015




sõnum 06.01.2018 19:57:28 vasta tsitaadiga

See on kuidagi balansist väljas küll, et kauplemise eest saab kippemalt pappi, kui missioonide eest. Aga asi ise on muidu superIlus ja nauditav. Sebisin Andromeda omale: ILUDUS nii seest, kui väljast icon_smile.gif Kuigi nii suure laevaga pole eriti midagi seal praegu peale hakata. Aga kasutamiseks Alfas saad veel igasugu pisemaid. Rallitamiseks-kauplemiseks Hornetist ja FreeLancerist Maailm praegu.
_________________
Elite on Elite
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 06.01.2018 22:42:41 vasta tsitaadiga

Järgmise aasta SC plaan näeb ette:

Märtsi lõpus tulev 3.1 (is about enhancing performance and polishing the gameplay systems and UI, including ships, system traversal, a large balance pass of our economy, and improving AI for spaceflight and combat. All the great data and feedback from the community over the holiday period is really going to help us with these tasks.)

For our end-of-June release, we plan to implement the initial tier 0 versions of mining, salvaging, mobile refueling, and repair into the game, as well as give the player the ability to create their own missions like hiring mercs, transport, or refueling missions. On the AI side, we plan to improve both ship and FPS AI for both missions as well as general activity on space and planetary bases.

Our next delivery in late September will introduce another major long-term tech goal: Object Container Streaming. This technology will allow us to start expanding the Stanton system with additional destinations, while managing our memory usage much better. In this delivery, we would also like to start introducing the mechanics of how you stake and file land claims and the gameplay that comes with this feature. This release will also continue to consolidate and polish all the new features in the past milestone.

That will leave our final build of the year in late December. Now that our streaming tech has been tested and can support the huge amount of new data content introduced, we will continue to expand the Stanton System, allowing players to explore, fulfill their career choices, and do many different types of missions, either with friends or on their own.

Arvan et ise ootan suveni ära. Just huvitab kuidas kaevandamine välja kujuneb. Kiiret pole, ja jätabki ruumi Elite esimese kvartali Beyond update jaoks icon_wink.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 16:57:23 vasta tsitaadiga

Kunagi sebisin HULL-B iludust ei saa isegi hangaaris vaadata veel miks ma selle võtsin kunagi oli uudis et sobiv mahalaadimiseks kubast nendest laevadest mis maanduda ei saa. Kuna on MISC siis see superhea väikeste otste peale. Lancer hekel trade jaoks tiba väike 66 scu pole palju.
Samas see stock hetkel on see olematu ühe korraga ostad tühjaks ja siis pead mujale minema. Kuna HULL-B natuke suurem kui lancer ja saab maanduda siis vast tegin õige otsuse. 384 SCU on ilmselget rohkem kui küll solomiseks.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 23:58:53 vasta tsitaadiga

Millal need servud neil restarti teevad? Täna vist sattusin kaubareisil restardi peale ja pool papist läks koos laeva ja kaubaga uugama. Nõme ikka, aga peab leppima.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 23:33:41 vasta tsitaadiga

severid ei tee restarti ennem kui asi katki

Livestream

Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 10:31:31 vasta tsitaadiga

Surfasin nende veebilehel ja jäi silma see subscriptioni värk. Seal 'centurion' ja see teine. Küss selline, et kas see on nagu kuu põhine makse või ühekordne?
Ühekordsena oleks päris ahvatlev, pidevalt kukutavad nänni juurde ja kui mäng miski 3 aasta pärast võibolla valmis saab on nodi kogunenud omajagu.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 12:29:43 vasta tsitaadiga

Kuu põhine kes seda ei taha võib UEC chitti osta tuleb kasuks kui mäng väljas.

Muidu esimesel päeval tühjad pihud.

Kes afiililate teha tahab või ei viitsi üksi jamada. Võib meile tulla.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2018 13:54:39 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Surfasin nende veebilehel ja jäi silma see subscriptioni värk. Seal 'centurion' ja see teine. Küss selline, et kas see on nagu kuu põhine makse või ühekordne?
Ühekordsena oleks päris ahvatlev, pidevalt kukutavad nänni juurde ja kui mäng miski 3 aasta pärast võibolla valmis saab on nodi kogunenud omajagu.

Jah, see on kuupõhine subscription. Põhimõtteliselt point on, et toetad arendust. Vastutasuks saad ligi Subscribers Den-i (alafoorum subscriberitele) kus saad otsesemalt devidega suhelda, siis vist saad lisaks digitaalset nänni oma hangaari ja ligipääsu Vaultile (Jump point igakuine ajakiri, desktop wallpaperid, consept art, jne). Lisaks toetad saate Around the Verse tegemist sellega. Ühesõnaga kui sa ei kasuta subscriptionit siis sa millestki otseselt ilma ka ei ole jäänud icon_smile.gif

HVSC orgiga võib ka alati liituda.

NB! Star Citizenis võid olla liitunud mitme organzationiga samal ajal

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 14:05:53 vasta tsitaadiga

Vaealt minul mitme orgiga aega jamada. Minul omad kohustused kui üldse aega mängimiseks jääb. Põhitöö läheb lahti kui mäng hakkab suuremaks muutuma ja release date lähemale.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2018 14:10:38 vasta tsitaadiga

Teab keegi. Kas live-s hakkab kõik puhtalt lehelt pihta või kantakse midagi (konto, raha, vidinad) testist live üle ka?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 11:51:30 vasta tsitaadiga

Vist oli nii, et veebilehelt ostetud asjad jäävad alles.

E: Küsimus ka, kas kellelgi on nii, et kui niisama ringi tsillida, siis ei jookse miskit kokku, aga kui kaubareis ette võtta, siis juhtub kohe kindlasti midagi?
Mitu korda küll ühendus serveriga katkenud või mäng ise kokku jooksnud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2018 11:56:26 vasta tsitaadiga

Ma ühe korra olen vaid proovinud ja siis jooksis ka mäng kokku icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 11.01.2018 12:09:19 vasta tsitaadiga

Paar päeva tegin cargo rune, kõik toimis ja plekki teenib ka kõvasti rohkem, kui missidega. Aga mis muud kasu sellest ikka on, kui lõbu ja experience - järgmise suurema patchiga tuleb nii või naa balance ja wipe beer_yum.gif
Kuulge kas orgi omad näevad üksteist mängus ka või peab kõik ahvid eraldi lisama?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 14:12:07 vasta tsitaadiga

randy111 kirjutas:
Paar päeva tegin cargo rune, kõik toimis ja plekki teenib ka kõvasti rohkem, kui missidega. Aga mis muud kasu sellest ikka on, kui lõbu ja experience - järgmise suurema patchiga tuleb nii või naa balance ja wipe beer_yum.gif
Kuulge kas orgi omad näevad üksteist mängus ka või peab kõik ahvid eraldi lisama?


Hetkel on see käsitsi. PUs pole tiimist mingit kasu kui teami kaaslast ei näe. Ilmeslt tuleb aastalõpp ära oodata. Kui nad saavad söödavaks alpha ja featuurid siis algab beta. Millal beta alga võib-olla järgmine aasta. Sest kõik mida nad teevad valmis sõõdetakse ette mängijatele.
See aasta saab huvitav sest 4 reliisi ja iga reliisiga tuleb täiustusi juurde mida nad valmis saanud.

Detsembris peaks olema update millega saab karjääri alustada. Lähed mängu oma algust tegema. Kuigi Mini liivakastis.

https://youtu.be/yJ_YL-VPV3o

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 21:24:55 vasta tsitaadiga

Proovisin boogisi lasta, missailid ei tööta korralikult, ei lukustu ja ei lase. Ei teagi, kas oli bug või on asi katki. Ei suutnud ühtegi puruks lasta. FPS on ka s*ta võitu. Kõigetipuks lendas hoopis oma laev ribadeks, kuigi mulle tundus, et kõik on korras. icon_rolleyes.gif
Tekkis küsimus ka, ma siin upgradesin avangeri freelanceriks. Hangaari tekkis paar uut laeva. Avanger jäi alles, FL tekkis ja kusagilt tuli Hornet ka. Mis teema sellega on?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 14:44:19 vasta tsitaadiga

lanceri omanikud saavad tavalise horneti see on nagu boonus. Ilmselt lisad eemaldatakse kunagi. See on nagu ostad ühe ja siis pakutakse teisi ka nõ äkki ostad veel.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2018 17:46:46 vasta tsitaadiga

tegelikult saavad selle horneti kõik, kes upgradevad laeva millegi sellise peale, millega ei saa seda võidusõitu teha või miskit sellist. asendus laev või sedasi. lugesin redditist välja selle. seal palju selliseid tüüpe, kes ei millegi eest horneti saanud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 19:30:05 vasta tsitaadiga

see hornet mul esimesest reliisist kui hangaar ja AC valgust nägid. Ilmselt tuli AC ajastust.

Esimene hangaar oli selline.

Link


Viimane ponnistus

Link


Ilmselt kui nii läheb siis crytek ei saagi midagi teha nende endi vigade tõttu.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 22:26:03 vasta tsitaadiga

Käisin Levski's ja ära lennul viskas laeva planeedi sisse. Panin ajama ja avastasin alles siis kui märkasin miinust kõrguse ees. Oli juba miski -42862m. Kimasin siis tagasi ja sattusin mingisse koopasse maandumis platside juures.
Õnnestus ennast ikka sealt välja pressida ja õnnelikult Olisaris maanduda.
Aga jah, Levskist äralennul võib bugi peale sattuda vabalt. Muidu on lahe. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 20:55:52 vasta tsitaadiga

See leveski bug on ja imelik kuid atmo seal nii madal kui tundub et juba ruumis ja mobiglas chekkad siis laev rammib juba planeeti veidraid asju juhtub jah.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2018 22:55:21 vasta tsitaadiga

Help chatis teatas ükspäev miski tegelane, et olla justkui parandus pätse lubatud enne märtsi. Ei tea kas vastab ka tõele.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 00:27:00 vasta tsitaadiga

Ühes teises chatis teatati fix ja uued bugid tulevad 3.1 hetkel ma ise ei näe mõtet 30 päevajooksul pätsi teha mõistlik oleks järmise kuu jooksul PTU 3.1 teha ja vahepealsed asjad kõrvale jätta. Ilmselt ptu on kuu aega algab kuskil märtsi alguses. Aga see minu arvamus varsti veebruar käes kaua siis see enam oodata on enamustele on 3.0 niigi igavaks muutunud. Kontinent niigi väike.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2018 16:11:25 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/if-you-steal-a-ship-in-star-citizen-it-will-disappear-when-you-log-out-of-the-game/
reddit ka: https://www.reddit.com/r/Games/comments/7tkmc3/star_citizen_dev_you_cannot_collect_ships_by/

"Päriseks" saab ainult päris raha eest?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.