|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
24.12.2017 14:04:16
|
|
|
| hetkel kõik languses. küsimus selles kas langevad veel või mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
24.12.2017 14:28:14
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| hetkel kõik languses. küsimus selles kas langevad veel või mitte. |
kõik ?
Verge on mulle nädalaga 1000% teinud
Suure osa sellest paari viimase päevaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aivoonu
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2004
|
24.12.2017 14:41:12
|
|
|
Paar viimast lehekülge ikka nii head ega kui ei ole ei tule ka sedasamust "mahtu" kui ikka yerba antud lehekülge ei suudeta üles leida mida me veel kaevandamisest teame. Rahulikke jõule ja edu kaevuritele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p1lv1k
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
24.12.2017 21:02:43
|
|
|
Mis sest, et mingi langus olnud.. Täpselt nagu enne seda polnud räiget tõusu xD
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
25.12.2017 22:24:59
|
|
|
NAV'i peale panustab keegi hetkel ?
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
26.12.2017 13:00:43
|
|
|
Soovitan Verget osta. Selle aasta sees veel lubati wraith protokoll välja lasta. Praegu on christmas sale ka. Kui see välja tuleb siis lähipäevil 1 dollar ei ole midagi ulmelist.
_________________ 58017968 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
26.12.2017 14:33:05
|
|
|
nojah, kui sa tahad shortimise teel lollide arvelt kiirelt rikkaks saada, siis palun väga
tegu on põmst surnud projektiga
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
27.12.2017 16:37:10
|
|
|
| tsitaat: |
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...
Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT |
Keegi teist ikka ju teab juba ette - mis price näitab 01.01.2018?
IGNIS
NXT
|
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
27.12.2017 20:46:54
|
|
|
| -vodafone- kirjutas: |
| tsitaat: |
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...
Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT |
Keegi teist ikka ju teab juba ette - mis price näitab 01.01.2018?
IGNIS
NXT |
Võtsin ka praegu igaks juhuks 1000 NXTi.
-vodafone- on sul mingit siseinfot?
NXT hind kukub nagunii peale forki. Aga IGNIS saab natuke juurde....või palju
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
27.12.2017 21:26:53
|
|
|
envisage siseinfot
Kui vahetult enne forki NXT ei kuku (oletan, et kui price üle 2$ ei kerki siis ei kuku) siis peale forki hakkab kiirelt langema ning jääb punguma sinna 0.4$ kanti
IGNIS vaevalt, et reaalselt üle 3$ väärtust omab 01.01.18
Jaanuari lõpuks on NXT tagasi ~1$ peal ja IGNIS ~8$
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
27.12.2017 21:27:53
|
|
|
| envisage kirjutas: |
| -vodafone- kirjutas: |
| tsitaat: |
NXT fork
Teete kaasa? Price on suht üles puhutud hetkel (1.5$ nxt) - võimalik, et enne plokki 1636363 tehakse hoopis selloff ning siis on üsna tühjad pihud... Kahjuks sai taaskord selline safe price maha magatud vahetult enne pühi (~0.7$)...
Ise plaanin mingi kogusega läbi teha ning üritan asap peale snapshoti dumpida. Teab keegi kas kuskil üldse kannatab kohe peale snapshoti kaubelda? Bittrex vist külmutab walleti selleks ajaks ära...
Forki üle elades saab siis 1:0.5 suhtes IGNIS´t per NXT |
Keegi teist ikka ju teab juba ette - mis price näitab 01.01.2018?
IGNIS
NXT |
Võtsin ka praegu igaks juhuks 1000 NXTi.
-vodafone- on sul mingit siseinfot?
NXT hind kukub nagunii peale forki. Aga IGNIS saab natuke juurde....või palju  |
Teiega samas paadis , ostsin sisse, kui hind oli $1.5.
https://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20171228T01&p0=1440&msg=NXT+Airdrop+Snapshot+-+Bittrex&font=cursive väike timer kah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
27.12.2017 21:59:05
|
|
|
| kui ignis kohe 10+$ ei lähe siis kavatsen pikas positsioonis sellega istuda, küll aga nxt on vaja kohe maha lükata kuna finom tahab investeerimist saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smoolae
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2017
|
27.12.2017 22:23:04
|
|
|
Ei vaidle vastu, ise arvan sama.
972 blokki veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
28.12.2017 03:41:20
|
|
|
| karusloom kirjutas: |
| kui ignis kohe 10+$ ei lähe siis kavatsen pikas positsioonis sellega istuda, küll aga nxt on vaja kohe maha lükata kuna finom tahab investeerimist saada |
Jäi mullegi mingist teemast meelde see finomi jutt ja ei suutnud enam leida...
Millest selline usk finomi? Võtaks isegi väikse tüki sooja õhku!?
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
28.12.2017 03:57:10
|
|
|
| envisage kirjutas: |
| karusloom kirjutas: |
| kui ignis kohe 10+$ ei lähe siis kavatsen pikas positsioonis sellega istuda, küll aga nxt on vaja kohe maha lükata kuna finom tahab investeerimist saada |
Jäi mullegi mingist teemast meelde see finomi jutt ja ei suutnud enam leida...
Millest selline usk finomi? Võtaks isegi väikse tüki sooja õhku!? |
Otsest usku kui sellist ei ole aga kõlab hästi visioon ning ühtlasi tehnoloogiad ning platvormid mis finomi alla koonduvad teenivad juba tulu ning on võitnud innovatsiooni auhindu (TabTrader). Ühtlasi on jällegi hea võimalus saada yhe hoobiga 2 kärbest. Osaku soetades lasub sul kohustus aasta aega osakut hoida ning võtta vastu dividende aga samas antakse sulle soetatud osaku vääringus ka coin mis paisatakse turule ning kui selle avamis hind on 2$ võid kogu oma investeeringu tagasi võtta aga samas on sul osakud alles.
Ühtlasi tundub mulle, et selle nxt-ga läheb kuidagi pikaks. Kui snap peaks olema blokiga 1636363 siis praeguse tempo juures tundub see alles 2 päevapärast toimuvat.
Kes NXT snappi ootavad:
Live block height
viimati muutis karusloom 28.12.2017 14:02:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstDonk
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2010
|
28.12.2017 14:01:34
|
|
|
| Millal peale snappi võib NXT maha müüa, kas koheselt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
28.12.2017 14:03:43
|
|
|
EstDonk, jah.
Kus, kuidas ja mis hinnaga, selles on küsimus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
28.12.2017 14:37:24
|
|
|
Nxt fork olemas.Hind 30% langenud ka
Edit: 50% langenud juba 1 minutiga
_________________ Töö teeb inimesest ahvi...
viimati muutis envisage 28.12.2017 14:48:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
28.12.2017 14:47:45
|
|
|
| Kes siis NXT forki läbi tegid ja kuidas dump kulges?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
28.12.2017 14:57:35
|
|
|
Polegi mõtet müüa sellise hinnaga?
Jätan praegu kätte
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstDonk
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2010
|
28.12.2017 15:00:44
|
|
|
Jätan ka kätte, muidu oleks suur loss. Vaikselt juba paranebki hind.
Millal seda Ignist näha on siis kontol?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
28.12.2017 15:12:01
|
|
|
1.1.2018 pidi IGNIS ellu ärkama. Millal erinevad vahetuspunktid kontol näitavad, on nende enda teha. Bittrexil pole walletitki siiamaani IGNISE jaoks.
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
28.12.2017 15:16:17
|
|
|
Väidetavalt uue aasta algul.
Väärtust vaevalt keegi oskab ennustada aga 2-3$ vahel oleks nykkepro.
Üritasin ise kohe peale forkiblokki Freewalleti exchange kaudu ETH vastu vahetada aga hetkel pole ei nxt ega eth. Transaktsiooni approval meili polegi tulnud veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
28.12.2017 15:24:12
|
|
|
Hetkel võib NXT siis ära müüa? - või peab ikkagi hoidma kuniks 01.01.2018?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
envisage
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2006
|
28.12.2017 15:35:48
|
|
|
-vodafone-
Mis hinnaga tehing oli? $1?
Selle sekundi jooksul tehti NXT ülekandeid üle ilma vist liiga palju...miski andis saba
Ise ei julgenud kohe igaks juhuks müüki panna (äkki liiga vara ja jään IGNISest ilma jms. muremõtted ). Nii kui hinnale refreshi tegin, siis juba langus liiga suur.
Praegu tundub, et hind ikka ronib ülesse poole. Ei kukkunud kohe päris $0.2
AllanK20
Snapshot on möödas. Võid
_________________ Töö teeb inimesest ahvi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
28.12.2017 16:09:19
|
|
|
envisage, 1.09 näitas aga viimase 1h jooksul seal price ennast väga ei refreshind ka enam
Notification oli ka väljas, et nxt teenused on külmutatud...
Elame näeme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.12.2017 16:56:14
|
|
|
Spekuleerimisega pole siin küll midagi enam pistmist, puhas krüptoloto
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.12.2017 18:45:06
|
|
|
| flake kirjutas: |
Ripple... mul muud öelda ei ole  |
Endiselt kehtib Ainus coin mis selles veresaunas kenasti end edasi vedanud on.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
stimp
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2015
|
28.12.2017 19:27:58
|
|
|
Tahaks coinbase'st natuke krakenisse kanda aga pole seda ennem teinud.
Deposit menüüst peaks leidma walleti aadressi kuhu coinbase >> kraken ülekanne teha?
Vaatan valest kohast või hetkel seda ei lastagi teha?
Krakenis ma mingit verified teinud ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.12.2017 20:06:17
|
|
|
https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/201352206-What-are-the-Verification-Tiers-
| tsitaat: |
The law requires we know who you are and where you are. The more services you need, the more information we have to collect from you.
Tier 0 - you can look around but you can't deposit, withdraw or make any trades. Email address required.
Tier 1 - you can deposit and withdraw in digital currency only. Trading, however, is enabled in digital as well as fiat currencies. Full name, date of birth, country and phone number are required. |
Head verifitseerimist
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
p1lv1k
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2017
|
29.12.2017 13:47:33
|
|
|
| Spekuleerin, et Gridcoin jõuab 2018Q1 ~1USD peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
29.12.2017 13:53:04
|
|
|
Ripple ronib nagu segane.
Kohe #2 coin marketcapi poolest.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
29.12.2017 13:58:45
|
|
|
flake, done
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
29.12.2017 14:01:41
|
|
|
jep... oi ma olen üks happy camper oma XRP otsas....
segane ralli
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.12.2017 14:03:35
|
|
|
Vaata, et siis liiga kauaks campima ei jää
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
29.12.2017 14:06:23
|
|
|
| flake, 5 või 6 kohaline bag?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
29.12.2017 14:07:46
|
|
|
mul on piisavalt et end hästi tunda
ja selle otsas kavatsen ma veel pikalt püsida
Ripplel on kõik eeldused Bitcoini asemel #1 krüptoks tõusta 2018.. mark my words
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.12.2017 14:10:40
|
|
|
Mis hinda siis XRP-le aasta lõikes prognoosid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
29.12.2017 14:22:00
|
|
|
2018 lõpp realistlikult $4-5 vahel per XRP
hetkel on see ainukene krüpto millel on väga valiidne usecase ja nad jahivad probleemi mille lahendamine väga väga lukratiivne on. Lisa siia juurde väga korralik kliendibaas, soliidne management, dev ja marketing tiim, ning noh sa saad siit kõik eeldused võimalikuks väga väga suureks edulooks.
Sinu asi on XRPd osta ning vaadata kuidas maailma pankurid sinu eest töö ära teevad ja väärtust kasvatavad
Ideaalne näide usecasest
| tsitaat: |
[1:16 PM] AEL | Kwan: @P3T3RIS I never considered crypto unlike one of my Korean banking friends showed me how they could move a metric tonne of USD into KRW instantly for almost no cost |
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
29.12.2017 14:25:07
|
|
|
Ainuke asi Ripple puhul on see, et seal pole kindlalt ette määratud coinide hulka, neid võib arendaja vabalt juurde tekitada ning enamus coinidest ongi juba arendaja käes ka. Kui tahavad dumpida siis keegi takistada ei saa...
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p1lv1k
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2017
|
29.12.2017 14:47:05
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Ainuke asi Ripple puhul on see, et seal pole kindlalt ette määratud coinide hulka, neid võib arendaja vabalt juurde tekitada ning enamus coinidest ongi juba arendaja käes ka. Kui tahavad dumpida siis keegi takistada ei saa... |
+1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
birdog
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2011
|
29.12.2017 18:12:23
|
|
|
Müüsin oma Rippled maha @1.25
Arvasin, et Coinbase hype, ei uskunud, et nii kõrgele ronib,
Eks ta millalgi ~1 peale tagasi kukub, siis saab tagasi osta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
29.12.2017 22:39:58
|
|
|
hetkel midagi müüma tormata on lollus, kui just väga raha vaja ei ole...
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
birdog
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2011
|
29.12.2017 22:53:52
|
|
|
Longtermiks on eraldi wallet seda ei puutu, aga avastasin hiljuti flippimise, päris hästi toodab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
29.12.2017 23:47:49
|
|
|
| birdog kirjutas: |
Müüsin oma Rippled maha @1.25
Arvasin, et Coinbase hype, ei uskunud, et nii kõrgele ronib,
Eks ta millalgi ~1 peale tagasi kukub, siis saab tagasi osta  |
vaevalt enam 1 peale tagasi kukub...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
birdog
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.12.2017 10:40:29
|
|
|
$2,4 pealt 40% pullback on $1,44 peale hetkel.. I'm fine with that
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|