|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
21.09.2017 00:24:31
|
|
|
| Et ei peaks tühja ootama, võtsin Amazon UK-ga Sapphire RX580 Pulse 8GB teemal ühendust ja sain vastuseks, et 102.50£ kaardi eest on igati korrektne hind ning saatmise tagumiseks tähtajaks on 24. november.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.10.2017 14:15:09
|
|
|
Ohhoo, Amazon Prime pakid tulevad nüüd Smartposti automaati?!
Ma mõtlesin, et pole nagu midagi smarti tellinudki, aga sain sõnumi, et mul on rannarootsu omas pakk. Ja oli igavene suur kast amazonist tellitud nodiga seal, Prime kleepsud peal. DHL-iga hakkas tulema ja Smartist sain kätte...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
06.10.2017 14:42:04
|
|
|
Amazonist rääkides
Viimased paar korda olen suht ebameeldiva kogemuse saanud. Teen tellimuse ära, istub paar päeva, toodelehel tekib kiri 'usually dispatched in ... ', minu tellimus veel ETA vastavalt alguses pakutule ja siis hakkab tähtaeg venima. Eelmine kord oli arvutijupp, viimane köögimasin. Tugi lubab, et kõik OK, aga ikkagi venib. Lõppesid tellimuse tühistamisega, sest kes oodata viitsib. Õnneks amazon raha ette ei korja, seega cancel hästi lihtne protsess.
Tavaliselt olen tuttavatele kiitnud, aga nende kahe korra peale, mis mõlemad viimase 6 kuu sees, ei julge nii entusiastlikult sinna šoppama saata.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.10.2017 16:01:19
|
|
|
| Dogbert, DHL pakid tulevad itella kätte ja sealt siis automaati või smartkuller toob ära. Amazoniga pole seost.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.10.2017 17:17:07
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Dogbert, DHL pakid tulevad itella kätte ja sealt siis automaati või smartkuller toob ära. Amazoniga pole seost. |
OK, varem igatahes ei tulnud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.10.2017 18:10:46
|
|
|
| Dogbert, See on jah, hiljutine nähtus.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.10.2017 18:27:56
|
|
|
Noh, nähtavasti Omniva sai täpselt seda mida taotles, kui pakkide kojutoomise asemel neile postkontorisse järele kutsuma hakkas ja ainult "eritellimusel" koju tõi hajaasustuse puhul.
Luftpost tuleb endiselt Omnivaga, vähemalt ümbrik pisteti postkasti ja ei kutsutud postkontorisse.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.10.2017 18:53:07
|
|
|
| Dogbert, senine tagasiside pole itellia puhul ka lilleline. Tahavad ka jätta kuhugi automaati, kuigi vbl oled 25km kaugusel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.10.2017 23:14:01
|
|
|
| Viimati tuli amazonist pakk telefonikattega. Postiljon surus selle postkasti nii, et pool pakki oli suht räbalaks surutd. Õnneks kest ise jäi terveks.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.10.2017 23:19:02
|
|
|
Uk võitis de 6€-ga.26 lõpparve
Sama kaup
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.10.2017 17:04:39
|
|
|
Suured asjad .de-st tulekul. DHL info on meeldivalt asjalik:
Spoiler 
Pakiautomaati sedaei pane, tuleb ehk kulleriga. Soome veel polnud jõudnud.
Teine tuuakse igal juhul koju, UPS-iga pandi eile Itaaliast tulema. Kaks pakki on veel komplekteerimisel, näis, kuna saabuvad.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
05.12.2017 01:02:44
|
|
|
üks rumal küsimus, kuna praegu alles avastasin selle lehe kas see https://www.amazon.de/ref=nav_logo saadab eestisse ka ikka jah kui sealt mingi riide nodi tellida näiteks ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.12.2017 01:09:27
|
|
|
| Gap, pead proovima. Osasi asju saadavad, osasi mitte.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.12.2017 01:21:22
|
|
|
Gap, kui ei saada, kasuta vahendajat. Hind pm sama mis amazoni oma transa, eur vms vaid kallim
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
05.12.2017 16:17:11
|
|
|
Võin kinnitada, et amazon.de pealt saab kiiresti ja mugavalt tellida Mailboxde.com teenuse kaudu neid asju, mida Amazon otse Eestisse ei nõustu saatma. Just saabus 24.11 tellitud Kindle Paperwhite, Tšehhi posti tähitud kirjaga. Saatekulud koos Mailboxde.com teenustasuga oli 9.66€.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.12.2017 16:18:52
|
|
|
Ma kasutan https://www.eshopwedrop.ee/
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jsm1k
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2017
|
25.12.2017 12:37:49
Amazon.de'st asjade eestise tellimine |
|
|
Tahaks teada kuidas asjad siia jõuavad? Kui panen aadressi siis kas tuleb otse mulle või läheb läbi posti enne.
Ja millise kulleriga pakk siia jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
25.12.2017 12:39:04
|
|
|
| Mulle on jõudnud kulleriga - ei mäleta tõesti mis kuller olnud on
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.12.2017 12:40:44
|
|
|
Kui tellid odava postiga, siis 50/60 tuleb onaja postkontor/kuller
Maksad rohkem, siis toob kuller, viimati vist ups oma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
26.12.2017 23:58:52
|
|
|
Tere!
Kas jõulud või milles asi, igatahes tellisin üle pika aja Amazonist kauba. Fulfilled By Amazon ja esimesed viited träkingust
viitavad sellele, et pakk pandi teele UK-st. OK Tellimuse esitasin 18. (maksin kaardiga ja sain tellimuskinnituse). Reaalselt
alustati tellimuse täitmisegha alles 21. dets. Selge, pühad tulevad vahele, seega ei olnud lootust, et saan pühadeks kätte. Nüüd siis
on aeg nii kaugel, et on välja skännitud StanFord Le Hopes või on sealt lahkunud kuhugi, aga järgmisest punktist pole märget.
Next Sceduled action oli märgitud 25.12. aeg juba ühe päeva võrra ületatud. Vedajaks UPS
Toote üleandmine oli algselt tellimuses määratud 21.12- 02. Jan 2018. Kardan et sel aastal kullerit ei näegi. Jama on.
Pettunud väheke. Rohkem sealt Expressiga ei telli. Pole mingit mõtet träkingu eest 5 euri lisaks maksta,
kui muus osas on teenus nagu tavapost(träking muidugi lihtsustab jälgimistja pretensiooni esitamist). Tolli ei peaks kaup minema, sest
ostetud amazon.de'st ja käibemaks juba makstud ja kaup pandi teele UK-st seega usun, et UK vahelaost pannakse teele
(kaup peaks olema juba ära tollitud). Kauba väärtus koos saatmiskuluga 62€. Alguses vaatasin et Ebay's on 95% kõik Hiinast
et sealt ei maksa tellida kuna viimasel ajal on need tolliseadused muutumas ja võib-olla ametnikud peavad hoolikamalt kõik kinni.
Leidsin Amazonist alternatiivi, aga siin tuleb välja, on omad konksud. Eestist ei maksa jälle osta, sest siin on elektroonika
kahekordselt üle hinnatud. Maksad kinni kõik topelt. Pole ammu nii negatiivselt kogenud veebiostu. Siiani olid kõik
kaubad ilusti kohale tulnud, aga seekord ei ole rahul. Olgugi, et ma ei saa enne pretensiooni esitada kui 3. jaanuar.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.12.2017 00:17:30
|
|
|
UPS pühade ajal ja nv vististi ei tööta.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.12.2017 00:18:51
|
|
|
Jõuluaeg.....selle peale tuleks varem mõelda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
27.12.2017 00:42:43
|
|
|
Jah, aga Express teenuse tarneajad, kuni 5 päeva EU piires. siis ei maksa lubada, kui ei suuda.
Isegi, kui võtta pühad maha (UK-s vist ainult 25 pühad?) on ikkagi
tarneaeg ületatud. Ma saan aru, kui pakk oleks Eestis, siis 24-26 üksi pakk ei liigu
Aga UK-s võib-olla tööpäevad lühemad.
Igatahes ilmselt pühadeaegne viivitus. Meelega pandud lõpptähtajaks 02. jaanuar, et ma viriseda ei saaks
Aga ikka virisen, lihtsalt pretensiooni ei saa esitada (pole ametlikult ühtegi põhjust).
Kusjuures Express vs UPS standard tundub seal ka trikitamisena kirjas olevat. Amazon lehel Extended Delivery
UPS lehel träkkides aga UPS standard hoopis. UPS standard ei ole kindlasti mitte Express teenus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.12.2017 01:07:37
|
|
|
ab79, UKs võib ju 1 päev pühad olla, aga kui järgmises riigis on pühad 2 või 3 päeva siis ei liigu midagi kuhugi enne, kui seal pühad läbi. Sest mis pointi on saata kaup välja kui teises punktis pole kedagi, kes kauba vastu võtaks.
Ja kas see tarneaeg pole mitte 5 tööpäeva?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
27.12.2017 01:31:22
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
Igatahes ilmselt pühadeaegne viivitus. Meelega pandud lõpptähtajaks 02. jaanuar, et ma viriseda ei saaks  |
UK on 25-26 "surnud"
See selleks, saareriigid on paki ja kirja uputuses eriti just jõulude ajal, seega see kuupäev (02/01) ei ole põhjuseta sulle määratud.
Kui ei meeldi ja kannatust pole, siis kohalik pood alati abiks ! ? või milles on sinu vigastus ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
27.12.2017 01:46:42
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| ab79 kirjutas: |
Igatahes ilmselt pühadeaegne viivitus. Meelega pandud lõpptähtajaks 02. jaanuar, et ma viriseda ei saaks  |
UK on 25-26 "surnud"
See selleks, saareriigid on paki ja kirja uputuses eriti just jõulude ajal, seega see kuupäev (02/01) ei ole põhjuseta sulle määratud.
Kui ei meeldi ja kannatust pole, siis kohalik pood alati abiks ! ? või milles on sinu vigastus ? |
lootsin lihtsalt aasta lõpuks pakki saada, kuna uk ei ole ju tuhandete kilomeetrite kaugusel Hiina, aga ok. Võtan seda õppetunnina.
Kas teha tellimus 1 kuu enne või ca 1 kuu peale pühi. Pühade ajal lihtsalt pole mõtet.
Kohapeal ei müüda nii kvaliteetset kaupa odavama raha eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
27.12.2017 01:57:29
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
Pole ammu nii negatiivselt kogenud veebiostu. Siiani olid kõik
kaubad ilusti kohale tulnud, aga seekord ei ole rahul. Olgugi, et ma ei saa enne pretentsiooni esitada kui 3. jaanuar. |
Kle herra, 2. jaanuar pole veel käes, nagu Amazon sulle paki kohaletoimetamise viimaseks päevaks lubab, aga sinul juba negatiivnme kogemus ja õppetund kogu eluks ?
Pole lihtsalt sõnu sellist hala lugeda
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
27.12.2017 02:17:50
|
|
|
| kui ma eeldan ekspress teenust siis eeldan, et on ikka ekspress, mitte jälgimisnumbriga tigupost. ok minu viga, et enne pühi tellisin. loodan, et järgmine kord läheb paremini.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.12.2017 02:46:32
|
|
|
Jälgimisnumbriga tigupost tuli UKst 3 nädalat detsembris. sain 1 päev enne pühi kätte.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.12.2017 08:39:21
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Jälgimisnumbriga tigupost tuli UKst 3 nädalat detsembris. sain 1 päev enne pühi kätte. |
Ma tellisin 19.dets. Lubavad sellel nädalalal, aga vaevalt saan. Piduriks võib osutuda hoopis Omniva.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
27.12.2017 09:27:27
|
|
|
Tegin 23. dets. konto - 25. andsin palve, et nad selle suleks.
Selle aja jooksul tegin 3x tellimuse mis alati tühistati. Sõber teises võrgus ja korteris kuid samas kortermajas soovis sama asja tellida. Tegime ühel päeval kontod. Esimene asi oli tal, et mingi maksevahendi probleem ja pandi konto lukku. Edasi siis tegi uue konto/konto lukust lahti ja tegi uue tellimuse. Kõik nagu lill. 3h hiljem üritades amazoni sisse logida, ees kiri, et turva kaalutlustel ime pöialt ja sisse sa ei saa. Ta jamas 4x lukku ja lahti.
Seletasime mõlemad ka suppordiga lives - suppordiks on mingi indialased oma "väänik" häälduse ja sõnastusega. Keegi mitte midagi reaalselt ei tee ehk abi ei anna - ainult lubatakse et ja nad uurivad ja siis leiavad et opa see teise osakonna teema ja et edastavad mure neile. Selle peale jääbki vaikus. Ja kõik.
Sisse logides ütleb et käitu vastavalt mailile - maile meile ei ole siiani saadetud. Ühele kirjale mis mulle tuli vastasin kuid robot saatis vastuse, et teie kirja ei edastata lihtsalt ja kõik. Teine adre kes lukustuse teemal peaks kontakt olema saadab vastu standard plank vastust ehk mul kirjavahetus kus ma 3x kirjutan ja kirjeldan oma muret ning nagu arendan vestlust vms kuid vastu tuleb alati sama copy-paste üld jutt
Kas nüüd india tüübid ei saa inglise keelest aru või ongi süsteem selline igastahes ajas *ita keema ning ei mõista miks nii paljud seda amazoni kiidavad.
Hiljem tuttavatelt uurides tuligi välja, et lampi lihtsalt pannakse lukku kontosid (lampi kuna keegi ei ütle põhjust vaid viidatakse TOS vms).
Muide sõber sai konto sulgeda lihtsalt - ala täida lüngad vorm ja saada maili kujul amazonile. Minul seda ei lubatud (antud aken oli hall/mitte aktiivne) ning nõuti tungivalt, et neile helistaksin. Ma oma raha sellise asja peale kulutama ei hakka ning lõpuks sain läbi support chati asja korda.
ajuvaba ju kontot kohe lukku panna mingite probleemidega - kuna kõik tugi käib läbi sisselogimise. kõik help viidad suunasid sisselogimisse jne. piiraks probleemide korral tegevusi vms aga ei. kohe konto lukku ja ime muna... absurd.
vahepalaks siis minu jõuluseiklus.. kohaks oli amazon.co.uk
edit: pm tahtsime asja mis oli mõeldud 1 per kasutaja. erinevad ISP, erinevad isikud ja crediitkaardid, erinevad korterid.. maja küll sama ja selle pärast vist tuligi see tsirkus. iseenesest tore kui 9 korruselise (120 korteri) peale võib olla 1 konto
viimati muutis jtz 27.12.2017 10:04:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
27.12.2017 10:14:05
|
|
|
Eestist ikka? Enda EV pangas asuvalt pangakontolt? Palju TOR'e, VPNe ja muid vidinaid-pluginaid kasutusel oli? Eesti aadressile või mujale tellitud? Ei kujuta ette.... Selline jura saab juhtuda ja lahendamata jääda ikka väga kõva üritamise jat tahtmise korral. Pole elus nendega probleemi olnud, rääkimata konto lampi sulgemisest.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
27.12.2017 10:16:16
|
|
|
Kiire guugeldamine näitab, et 99% bännimisest tuleb sellest, et asju on liiga palju tagastatud.
Vb selline karvane laks, et mingi x ip vahemik annab red alerdi ja ei lase tellida. Samas sõber vaevalt samas vahemikus oli.
Või
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
27.12.2017 11:27:35
|
|
|
ma telia, sõber stv. ta elab korrus all pool. ma lõin konto juba varem - paar kuud tagasi. sõber 22-23ndal. Tellimusi mõlemal null seega pole ka midagi tagastada olnud. Pole varem Amazoniga kokku puutunud ja seda kasutanud. Minupoolt polegi rohkem midagi. Nagu võiks ju piisata sellest et võtavad oma 1,2naela krediitkaardilt "kontrolliks" aga noh. Vb kunagi hiljem vaatab nende poole veel, praegu aga maik küll mõru - nüüd rahunenud ka juba
ei vidinaid pole kasutuses. minul vähemalt.
no support chat ütleb et "uurivad" ja siis suunavad edasi et saadama emaili 24h jooksul. email on sisutühi ja ütleb, et kasutan multiple kontosi ning seetõttu tellimused tühistatud. See mispärast lukku pandi meid ei ole siian ivastatud. Kirjade järgi peaks lukus olema KÕIK kontod mis nende arust seotud kuid Amazon lukustas meid eraldi aegadel (ala nii et üks suhtleb suppordiga chatis ja üritab toodet uuesti tellida nagu sealt soovitati samal ajal teine vend lukus olnud tund aega).
kuna nad raha kohe ei bronni siis pole nagu hullu..
googel andis jah tulemuseks, et lambi konto sulgemine neil standard - eriti müüjate poolel youtube ka täis videosi, mingi ühingud või saidid isegi selle teemalised toe ja abi pakkumiseks. ala saadetis oli 100g üle määra ja konto kohe lukus jne
karmid mehed
aga ei hakka läbustama, lihtsalt tahtsin oma muljet jõulust ja amazonist jagada
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
27.12.2017 15:23:44
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Jälgimisnumbriga tigupost tuli UKst 3 nädalat detsembris. sain 1 päev enne pühi kätte. |
Ma tellisin 19.dets. Lubavad sellel nädalalal, aga vaevalt saan. Piduriks võib osutuda hoopis Omniva. |
Ma 18. dets. Kusjuures paar päeva peaqle tellimuse esitamist oli juba tarneajaks märgitud Expected to arrive after Christmas.
@salatoimik. Nujah, kui ekspressteenuse kvaliteet on saadetis kohale toimetada 3 nädala jooksul, siis on ekspress-tigu!
Aga tõsiselt võttes sul vedas, sest tellisid kuu alguses, mitte kuu keskel.
Tõestus veelkord selle kohta, et detsember ei ole oluliste pakkide tellimiseks kõige soodsam aeg.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
27.12.2017 15:33:15
|
|
|
Oleneb ilmselt tootest ja saadavusest, ma amazon.de'st tellisin Silverstone korpuse, tavaline postiteenus, mitte express. Ütles, et 'expected after Christmas', 29.12.
14.12. tellisin, 17.12. pandi posti, 21.12. hommikul tõi DHL koju kätte.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
27.12.2017 16:26:49
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
Oleneb ilmselt tootest ja saadavusest, ma amazon.de'st tellisin Silverstone korpuse, tavaline postiteenus, mitte express. Ütles, et 'expected after Christmas', 29.12.
14.12. tellisin, 17.12. pandi posti, 21.12. hommikul tõi DHL koju kätte. |
tase. ilmselt lähtekoht loeb, kust teele pannakse.
mul pole enam träkingu kohta mingit infot enam uuendatud. lihtsalt seisab kusagil.
viimane uuendus on kuupäevast 22. dets. rohkem ei kipu, ega kõppu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
27.12.2017 19:50:01
|
|
|
| DHL express Lyon - Tartu, 24 tundi ja 17 minutit. Saab kiiresti ka asju vedada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
27.12.2017 21:15:27
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| DHL express Lyon - Tartu, 24 tundi ja 17 minutit. Saab kiiresti ka asju vedada. |
dhl on teine, kui ups.
on võrreldavad aga ju siis on logistika ja tarnesüsteem erinevad.
sain klienditoest vastuse, et pakk on inglismaal ja teel siia ehk suure tõenäosusega ootab oma väljalendu.
pakke ju ei regata lennukile reaalajas nagu inimest check-inis. ilmselt on kusagil konteineris ja see konteiner on järjekorras,
millal ükskord eesti suunalisse lennukisse läheb. ma ju ei tea kui tihti ja millise graafikuga upsi cargo saareriigist eestisse lendab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
27.12.2017 21:21:56
|
|
|
| Ühtegi lennukit UKst siia nagunii sinu pakiga ei tule. Eks ta esialgu üritab ikka Leipzigisse või Gdanskisse saada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
27.12.2017 22:01:51
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Ühtegi lennukit UKst siia nagunii sinu pakiga ei tule. Eks ta esialgu üritab ikka Leipzigisse või Gdanskisse saada. |
no selge, ühesõnaga enne korjatakse ida euroopa regiooni pakid kokku ja siis saadetakse laiali. kulutõhus ettevõttele, aga aegavõttev kliendile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
28.12.2017 00:06:57
|
|
|
| Päris nii ta nüüd ka ei käi...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
28.12.2017 00:34:13
|
|
|
|
Pean sind soovituse eest tänama, kohe kui ennast sinna kliendiks registreerisin, märkasin mingit jõululoosi moodi asja ja sain kahe päevaga 10 ja 20 naelased kinkekaardid amazoni kontole. UK-st tulid pakid nende Leedu lattu 4 päevaga, jõuluaja kohta super, saab näha, kui kiiresti nad sealt Eestisse saadavad. Üldiselt päris kasulik on UK aadressile tellida, enamus Amazoni ja Ebay tavaarist mida Eestisse ei saadeta või siis saadetakse kirvehinnaga, on UK piires tasuta saatmisega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.12.2017 00:35:53
|
|
|
Vondur, pool suurele kotkale
Ma ei saanud midagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
28.12.2017 00:43:11
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vondur, pool suurele kotkale
Ma ei saanud midagi |
Hilja juba... ma lõin need 30 naela kohe Amazonis laiaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
28.12.2017 00:47:07
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Päris nii ta nüüd ka ei käi... |
nu vahet pole. nüüd tegin uue päringu. Huvitav, et Poolas vastuvõtmise sissekanne
tehti alles nüüd. Juba mitu päeva on/oli pakk Strykow Hubis . Saabumise kanne näitab kuupäeva 23.12.
Väljumise kanne tegemata. Seega eks nüüd hakkab Eesti poole liikuma. või liigub ja kanded tegemata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.12.2017 00:49:44
|
|
|
Kui homme leedus on, siis saad reede kätte.
Rahu härrased, rahu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
28.12.2017 02:06:42
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
| jaank kirjutas: |
| Päris nii ta nüüd ka ei käi... |
nu vahet pole. nüüd tegin uue päringu. Huvitav, et Poolas vastuvõtmise sissekanne
tehti alles nüüd. Juba mitu päeva on/oli pakk Strykow Hubis . Saabumise kanne näitab kuupäeva 23.12.
Väljumise kanne tegemata. Seega eks nüüd hakkab Eesti poole liikuma. või liigub ja kanded tegemata. |
Vaata VEEL KORD kalendrisse ja küsi enda käest, kaua võib seda ima taguda siin
Vahemärkuseks, kui Eestis Jõule ei peeta ja orjad nagu mesilased iga käsu peale mett korjavad, siis Poolas olid ristiinimese jõulud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
10.01.2018 11:58:13
|
|
|
ok jõuluaja teema jätkuks. siia maani lukustatakse automaatselt mu konto kui ükskõik mis tellimuse teen.
päris crediit kaaridi puhul, virtuaal kaardi tegin ka, et ehk mu päris kaart neil mingi ei sobi.
ehk siis täna just.
tegin virtuaal krediit kaardi (virtuaal kaart toimib kuna sõber tegi sellega tellimuse üleeile minu jaoks)
tegin omale maili
tegin omale amazoni konto
sisestasin andmed
teen tellimuse
bääm - lukus security põhjustel.
order list tühi, helpi ei lase küsib parooli mille peale ütleb sisse ei saa, cookied annavad, et nagu olen lehel ikka sees. sama toodet ostukorvi pannes ütleb et kasutajale on koguse limiit. teist toodet pannes küsib uuesti parooli ja ütleb, et lukus selle peale...
amazon.uk.co'ga tegu. mailidel nad ei vasta. uue maili pidin tegema kuna põhi maili ütleb et pole neil süsteemis kuid sellega ei lubata ka kontot registreerida. ja sisselogimisel tulev kiri et käitu vastavalt emailile mida ei saadetagi on ka jabur.
amazon.de oli abivalmim kes ütles, et tehku ma kõigist oma dokumentides koopiad ja saatku neile faxiga (good luck sellega). (hetkel lukus sõbranna kelle asukoht teise linna otsas, ja mina - tuttavatel kelle abil tellimusi teinud sellist jama pole olnud ja midagi pole kuhugi kunagi saadetud)
tellimusi siis teinud tuttavate kaudu... krediitkaartidelt bronnivad küll oma proovi tehinguga raha ära...
andmed isegi copy'sin pank vs amazon 1:1le et mingi tühikute/suurte/väikeste tähtede/sõnade järjestuse jama ei oleks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|