Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 09:01:44 vasta tsitaadiga

Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud icon_sad.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 10:14:42 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud icon_sad.gif

Eks kalendrisse vaadates selgub ka põhjus icon_wink.gif
Ise sain eile 28.11 teele pandud UK paki kätte - seisin Tondi postkontori sabas pea 30min ja saadetisi oli nii palju, et lisaks poolele teenindussaalile oli üks alusetäis ka ukse taga...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 20:09:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi on tellinud pakiautomaati nt uk-st royal maili? Vaatasin omniva lehelt ainult aliexpressist saab tellida, tegelt töötab ebay-ga samuti. Küsimus ongi selles kas töötab ka muude postifirmadega kui Hiina postifirmad.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 20:38:39 vasta tsitaadiga

Olen.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 11:57:59 vasta tsitaadiga

henry1992 kirjutas:
Kas keegi on tellinud pakiautomaati nt uk-st royal maili? Vaatasin omniva lehelt ainult aliexpressist saab tellida, tegelt töötab ebay-ga samuti. Küsimus ongi selles kas töötab ka muude postifirmadega kui Hiina postifirmad.


Töötab küll. AGA pead olema kindel et paki kohaletoimetaja Eestis on Omniva mitte Itella, DPD või keegi muu.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 16:07:36 vasta tsitaadiga

Omniva kullerteenus thumbs_down.gif

Tuli DHL express kullerpakk (Omniva kleepekal nimeks Omniva Standard). Postiljoni asemel on mingi asendaja kellele pole töötelefoni antud. Täna olevat juba kaks korda värava taga kiikamas käinud ega kedagi ei paista. Autopasunaga tuututas ka...
Endal kolm pakki näpuvahel millel kõigil telefoninumber peal (kullerpakk + kaks tavapakki). Tee siis kasvõi vastamata kõne oma telefoniga. Aga ei, viis sekundit isiklikku kõneaega on ihule ligemal kui pool päeva pakkidega ringi töllerdamist. Viib enne kandekeskusesse tagasi kui enda telefoni näppu võtab. KRT töötelefon on sellel ametil enesest mõistetav tööriist. Järgmiseks laseb endale hommikul paki ajalehti anda ja läheb jooksuga maakonda vallutama kui tööandja autot ei anna.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 19:46:04 vasta tsitaadiga

Omniva saatis täna kolme paki kohta sellise e-kirja:

Tere!

Sulle on saabunud saadetis, mille number on ROXXXXXXXXEE. Sinu saadetise asukohaks on Mustamäe postkontor (aadress: Sõpruse pst 201/203 (Magistrali Keskus), Tallinn 13419), kuna kättetoimetamine ebaõnnestus 19.12.2017.
Saadetise saatja on 7037 AliExpress ja kaal on 0,044 kg. Saadetis ootab Sind kuni 04.01.2018.. Pane tähele: võta kaasa ka ID-kaart.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 21.12.2017 20:19:02 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud icon_sad.gif

Pole 11.11 asjadki kohal....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 22:37:09 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud icon_sad.gif

Pole 11.11 asjadki kohal....

mulle täna Ali teatas, et üks neist jõudis Eestisse, Omniva poolt vaikus veel ("Saadetise andmed registreeriti süsteemi") icon_biggrin.gif eile sain ka ühe 11.11 asja kätte.
ometi peaks suisa mitu korda päevas erilennukid käima.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 21.12.2017 23:38:13 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Green_Day kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud icon_sad.gif

Pole 11.11 asjadki kohal....

mulle täna Ali teatas, et üks neist jõudis Eestisse, Omniva poolt vaikus veel ("Saadetise andmed registreeriti süsteemi") icon_biggrin.gif eile sain ka ühe 11.11 asja kätte.
ometi peaks suisa mitu korda päevas erilennukid käima.


Lennukid võivad käia, aga konteinerite ootejärjekord sealpool on lihtsalt liiga suur.
Enamasti saab peale andmete regamist järgmine päev kätte....aga mitte alati.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 00:00:41 vasta tsitaadiga

selle eelmise kättesaadud pakiga oli veel nii, et Aliexpress kaugelt Hiinast teatas paki postkontorisse (icon_exclaim.gif) jõudmisest 3 tundi enne kui Omniva suutis sõnumi saata.
aru ma ei taipa - ju teada, et iga aasta "Hiina müür" kasvab kümnetes protsentides, aga saamatus kasvab selle kasvu ruudus! nt Kuressaare postkontor - eelmised aastad tipphetkedel 5 teenindajat, suur ootesaal, mõningad parkimiskohad. sel aastal - max 2 teenindajat (sest nii palju on kohti), olematu oote-esik ja 0 parkimiskohta kitsal paralleelltänaval. WTAF!
samamoodi sorteerimine, seal ka tõmmatakse kaadrit koomale suureneva töömahu korral?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 02:11:27 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/4352877/omniva-palub-pakkidele-kiiresti-jarele-tulla

icon_evil.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 09:06:26 vasta tsitaadiga

tuleb õigel ajal kaup ära tellida. see hullus lõppeb nädala pärast thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 16:54:05 vasta tsitaadiga

s!ttagi ta lõpeb, lahendavad hullust julgelt uude aastasse icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 18:58:45 vasta tsitaadiga

Küsisin ebay müüja käest refundi. Kuna pakk, mis pidi tulema oli mõeldud jõuldueks. Jah tellisin varuga, et jõuaks kohale. Eks näis kas üldse tuleb. Kui tuleb siis saab asja ja müüjale raha tagasi kanda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 22.12.2017 19:49:43 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Küsisin ebay müüja käest refundi. Kuna pakk, mis pidi tulema oli mõeldud jõuldueks. Jah tellisin varuga, et jõuaks kohale. Eks näis kas üldse tuleb. Kui tuleb siis saab asja ja müüjale raha tagasi kanda.


Millal tellisid ? Palju see varu oli ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 20:43:40 vasta tsitaadiga

Viimati tuli palju aastaid tagasi pakk 2 vms kuud.
Üldjuhul on kuuga kõik kohal olenemata asukohast.

Aga see on küll bs põhjus, et ootasid jõuludeks...... huvitaks ka see ajavaru. Üldiselt müüjatel ligiaegne tarne tabel kusagil all olemas. Samas see pole alati tõde

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 22:49:41 vasta tsitaadiga

Novembri lõpus tellisin. Expected oli alguses detsembri alguses. Siis müüja ütles 13-15 detsember.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 23:12:43 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Novembri lõpus tellisin. Expected oli alguses detsembri alguses. Siis müüja ütles 13-15 detsember.


Sul oli ju varu täiesti 0. Vähemalt Hiinast on alla 1 kuu palju loota kui tavapostiga(sh. trackitav) võtta, UPS ja muud kullerid on omaette teema, aga need on oluliselt kallimad ja enamasti toovad ka kauba täpselt lubatud kuupäevaks kohale.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 23:44:06 vasta tsitaadiga

napoleon, tegu inglismaalt tellitud asjaga. Mitte hiinast.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 23:56:51 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
napoleon, tegu inglismaalt tellitud asjaga. Mitte hiinast.

Olgem ausad, tänapäeval on pooled uk müüjad ehtsad hiinlased. Kirjas küll, et asukoht uk, aga pakk tuleb chainast.
Tasub kommentaare lugeda, seal on kohe see aru saada.

Viska toote linki

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 23:58:50 vasta tsitaadiga

jeesus188,

https://www.ebay.co.uk/itm/NBA-STEPHEN-CURRY-GOLDEN-STATE-WARRIORS-30-SWINGMAN-JERSEY-S-M-L/263236731153?hash=item3d4a21c111:m:mmD9hGsum9wHxyAiRyBcisQ
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 00:07:14 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
jeesus188,

https://www.ebay.co.uk/itm/NBA-STEPHEN-CURRY-GOLDEN-STATE-WARRIORS-30-SWINGMAN-JERSEY-S-M-L/263236731153?hash=item3d4a21c111:m:mmD9hGsum9wHxyAiRyBcisQ

See tundub puhas inglane olevat jah.
Hetkel võib vaid jõuluhullust vast süüdistada. Samas transa hind suht kirves, selle eest võiks träking ka olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 01:09:03 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi, estimated delivery on seal hetkel 3 nädalat. Kui sel ajal oli ka, siis jällegi varu puudub. Novembri lõpust jõuludeni ongi niipalju.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 04:38:48 vasta tsitaadiga

Kui mälu ei peta, siis Royal Mail International Standard puhul on postifirma enda lubadus 30 päevaga saadetis kohale viia.
P.S kui müüja just papp-karbis seda särki ei saatnud, siis post peaks pea poole odavam olema thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 07:22:34 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Aga ikkagi, estimated delivery on seal hetkel 3 nädalat. Kui sel ajal oli ka, siis jällegi varu puudub. Novembri lõpust jõuludeni ongi niipalju.


Kui tellisin, siis oli ainult nädal.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 10:16:24 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Aga ikkagi, estimated delivery on seal hetkel 3 nädalat. Kui sel ajal oli ka, siis jällegi varu puudub. Novembri lõpust jõuludeni ongi niipalju.


Kui tellisin, siis oli ainult nädal.

Nädal oli headel aegadel, nüüd inglismaalt nädalaga küll kohale ei tule

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 10:42:11 vasta tsitaadiga

No ilmselgelt. Aga refund käes ja selles suhtes kõik okei. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 01:07:35 vasta tsitaadiga

Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval icon_biggrin.gif

Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 26.12.2017 21:33:33 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval icon_biggrin.gif

Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega.


Nagu SEB Põlva kontoriga. Lühendati lahtuolekuaegu miinimumini, nädalavahetusel kinni. Ja mõne aja pärast pandi üldse kontor kinni, kuna keegi ei külastanud neid. Probleem lahendatud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2017 21:44:13 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Osiris kirjutas:
Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval icon_biggrin.gif

Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega.


Nagu SEB Põlva kontoriga. Lühendati lahtuolekuaegu miinimumini, nädalavahetusel kinni. Ja mõne aja pärast pandi üldse kontor kinni, kuna keegi ei külastanud neid. Probleem lahendatud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.01.2018 17:46:25 vasta tsitaadiga

Kel on kogemust selle nn Hollandi postiga?
Pakk hakkas Hiinast tulema, 24-ndal Hollandis.
On ta siis Omniva käes juba või ei, aru ei saa.
Omniva arvates on vaid igalt poolt teele pandud
https://t.17track.net/en#nums=RU154095313NL
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 17:52:12 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Kel on kogemust selle nn Hollandi postiga?
Pakk hakkas Hiinast tulema, 24-ndal Hollandis.
On ta siis Omniva käes juba või ei, aru ei saa.
Omniva arvates on vaid igalt poolt teele pandud
https://t.17track.net/en#nums=RU154095313NL

Täna õhtul või homme liigub pakk sorteerimiskeskuses sinu postiasutuse poole edasi. Ehk pakk on Eestis.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kippadi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2016




sõnum 02.01.2018 18:59:49 vasta tsitaadiga

Mis siin pakkidest rääkida, isegi tavalise Air Mail jõulukaardi sorteerimine võtab nüüdsel ajal mitu päeva:
21. dets USAst teele
23. dets. juba Tallinnas
2. jaan. alles postkastis, kuigi 27.-29. olid tööpäevad. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 20:34:45 vasta tsitaadiga

kippadi kirjutas:
Mis siin pakkidest rääkida, isegi tavalise Air Mail jõulukaardi sorteerimine võtab nüüdsel ajal mitu päeva:
21. dets USAst teele
23. dets. juba Tallinnas
2. jaan. alles postkastis, kuigi 27.-29. olid tööpäevad. icon_rolleyes.gif


Natuke teemast mööda, aga sa oled õnnega koos. Mulle 15. dets. NY'st postitatud pakk on jõudnud 2x käia North-Carolinas, 2x Jamaical, 2x Poolas, korra Tallinnas ja Miamis ning täna jõudis ta juba mitmendat korda NY USPS postijagamiskeskusse tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 02.01.2018 23:13:10 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Kel on kogemust selle nn Hollandi postiga?
Pakk hakkas Hiinast tulema, 24-ndal Hollandis.
On ta siis Omniva käes juba või ei, aru ei saa.
Omniva arvates on vaid igalt poolt teele pandud
https://t.17track.net/en#nums=RU154095313NL

Mul selle Hollandi postiga tuleb tihti. Liigub nagu kõik teisedki.
Ja su pakk on sorteerimises ja homme sihtkohas. Fakt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 18:13:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi on hollandise pakki saatnud ja pidanud täitma tolli deklari vormi CN23?

Just kästi täitsa selline vorm ja öeldi et, holland ainuke riik liidus kus seda nõutakse ja et üle 50€ saadetised maksustatakse.

Ei suuda kuskilt leida sellist infot. On kellelgi viidet või infot?

Poste stiilis, eu siseselt kõik maksuvaba bla bla jne. pole vaja teha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 04.01.2018 18:43:09 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas keegi on hollandise pakki saatnud ja pidanud täitma tolli deklari vormi CN23?

Just kästi täitsa selline vorm ja öeldi et, holland ainuke riik liidus kus seda nõutakse ja et üle 50€ saadetised maksustatakse.

Ei suuda kuskilt leida sellist infot. On kellelgi viidet või infot?

Poste stiilis, eu siseselt kõik maksuvaba bla bla jne. pole vaja teha.

Ilmselt tegemist Hollandi Antillidega

https://www.omniva.ee/abi/tolliinfo/omavalitsuspiirkonnad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 19:03:50 vasta tsitaadiga

Green_Day, mina saatsin ikka euroopas asuvasse hollandisse. Sinna kariibidele saates ei kirjuta ju peale Netherlands. Vaid Netherlands Antilles.

Tahaks teada, kas kohalik postkontor mõtleb asju välja või on kõigis postkontorites nii?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 22:23:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy,

http://www.edgedocs.com/why-do-i-need-a-customs-declaration-cn23/

When is a Customs Declaration used?

If your goods are being transported outside of the EU and have a value over £270 you must attach a signed and dated CN23. The document informs Customs of the contents of your consignment and helps them to check for banned or restricted items.


Mine selgita postkontori tädile, et Holland on jätkuvalt EUs icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 22:27:26 vasta tsitaadiga

Pätu, kopp.gif

Kirjutasin ju, et pole mõtet teha selliseid postitusi. Olen väga hästi kursis kes on eus jne.

Eks homme helistasin omnivasse ja saab asjasse selgust.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 11:59:02 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval icon_biggrin.gif

Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega.


No siis peab lausa hundi kannatus enda pakke oodata olema, ma küll välja ei kannataks seda...

_________________
Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 23:38:32 vasta tsitaadiga

“Saadetis on teel Omnivasse” tähendab nüüd mida täpsemalt? Istub kuskil Eesti lennujaama laos?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 23:44:49 vasta tsitaadiga

The_Boss, võib tähendada mida iganes. Loe ali teema viimaseid postitusi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 12.01.2018 10:37:18 vasta tsitaadiga

Jõulude ajal sai pakke tellitud. Kokkuvõte:
DPD tõi paki EU-siseselt tavalise 5 päevaga nagu alati, seda vahetult enne jõule hulluse ajal.
Omnival võttis paki liikumine 2 nädalat EU siseselt. Sealjuures Eestis oli pakk sama kaua ringluses (Tallinna siseselt) kui DPD tõi Eu-st ära. Mis põhiline - mõlemal pakil oli transpordi kulu euri pealt sama ning kaugus Eestist lähteriikidel samuti umbes sama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 12:54:50 vasta tsitaadiga

bjorn17 kirjutas:
Jõulude ajal sai pakke tellitud. Kokkuvõte:
DPD tõi paki EU-siseselt tavalise 5 päevaga nagu alati, seda vahetult enne jõule hulluse ajal.
Omnival võttis paki liikumine 2 nädalat EU siseselt. Sealjuures Eestis oli pakk sama kaua ringluses (Tallinna siseselt) kui DPD tõi Eu-st ära. Mis põhiline - mõlemal pakil oli transpordi kulu euri pealt sama ning kaugus Eestist lähteriikidel samuti umbes sama.


Sa võrdled kuulerteenust ja rahvusvahelist posti. Kui hind on sama siis loogiline kasutada kullerit.
Ja mis puutub omnivasse eu siseselt paki liikumise kiirus?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 14.01.2018 14:42:02 vasta tsitaadiga

DPD on üle-Euroopaline kullerteenus. Vastutavad kogu tarneahela eest. Omniva pakub vaid viimase miili teenust. Vahepeal on palju palju erinevate riikide postifirmasid, mille tegevust Omniva mõjutada ei saa. Iga etapp venitab kohale jõudmise aega. Loomulikult jõuavad dpd ja dhl asjad kiiremini. Etappe vähem ja kogu tarneahel nende kätes.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2018 20:49:16 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
DPD on üle-Euroopaline kullerteenus. Vastutavad kogu tarneahela eest. Omniva pakub vaid viimase miili teenust. Vahepeal on palju palju erinevate riikide postifirmasid, mille tegevust Omniva mõjutada ei saa. Iga etapp venitab kohale jõudmise aega. Loomulikult jõuavad dpd ja dhl asjad kiiremini. Etappe vähem ja kogu tarneahel nende kätes.


thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2018 11:03:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


eile polnud Omniva trackingus sellest pakist haisu ka! "SINU SISESTATUD VÖÖTKOODIGA SAADETIST KAHJUKS EI LEITUD"
Omniva on vist ajas rändamise ära õppinud...
või nad on trackingu mõttest kohe väga-väga, VÄGA valesti aru saanud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 20.01.2018 12:39:21 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


eile polnud Omniva trackingus sellest pakist haisu ka! "SINU SISESTATUD VÖÖTKOODIGA SAADETIST KAHJUKS EI LEITUD"
Omniva on vist ajas rändamise ära õppinud...
või nad on trackingu mõttest kohe väga-väga, VÄGA valesti aru saanud.

Mille üle sa nüüd täpsemalt nurised?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.