|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.12.2017 09:01:44
|
|
|
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
19.12.2017 10:14:42
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud  |
Eks kalendrisse vaadates selgub ka põhjus
Ise sain eile 28.11 teele pandud UK paki kätte - seisin Tondi postkontori sabas pea 30min ja saadetisi oli nii palju, et lisaks poolele teenindussaalile oli üks alusetäis ka ukse taga...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry1992
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2006
|
19.12.2017 20:09:06
|
|
|
| Kas keegi on tellinud pakiautomaati nt uk-st royal maili? Vaatasin omniva lehelt ainult aliexpressist saab tellida, tegelt töötab ebay-ga samuti. Küsimus ongi selles kas töötab ka muude postifirmadega kui Hiina postifirmad.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.12.2017 20:38:39
|
|
|
| Olen.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.12.2017 11:57:59
|
|
|
| henry1992 kirjutas: |
| Kas keegi on tellinud pakiautomaati nt uk-st royal maili? Vaatasin omniva lehelt ainult aliexpressist saab tellida, tegelt töötab ebay-ga samuti. Küsimus ongi selles kas töötab ka muude postifirmadega kui Hiina postifirmad. |
Töötab küll. AGA pead olema kindel et paki kohaletoimetaja Eestis on Omniva mitte Itella, DPD või keegi muu.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
20.12.2017 16:07:36
|
|
|
Omniva kullerteenus
Tuli DHL express kullerpakk (Omniva kleepekal nimeks Omniva Standard). Postiljoni asemel on mingi asendaja kellele pole töötelefoni antud. Täna olevat juba kaks korda värava taga kiikamas käinud ega kedagi ei paista. Autopasunaga tuututas ka...
Endal kolm pakki näpuvahel millel kõigil telefoninumber peal (kullerpakk + kaks tavapakki). Tee siis kasvõi vastamata kõne oma telefoniga. Aga ei, viis sekundit isiklikku kõneaega on ihule ligemal kui pool päeva pakkidega ringi töllerdamist. Viib enne kandekeskusesse tagasi kui enda telefoni näppu võtab. KRT töötelefon on sellel ametil enesest mõistetav tööriist. Järgmiseks laseb endale hommikul paki ajalehti anda ja läheb jooksuga maakonda vallutama kui tööandja autot ei anna.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
20.12.2017 19:46:04
|
|
|
Omniva saatis täna kolme paki kohta sellise e-kirja:
Tere!
Sulle on saabunud saadetis, mille number on ROXXXXXXXXEE. Sinu saadetise asukohaks on Mustamäe postkontor (aadress: Sõpruse pst 201/203 (Magistrali Keskus), Tallinn 13419), kuna kättetoimetamine ebaõnnestus 19.12.2017.
Saadetise saatja on 7037 AliExpress ja kaal on 0,044 kg. Saadetis ootab Sind kuni 04.01.2018.. Pane tähele: võta kaasa ka ID-kaart.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
21.12.2017 20:19:02
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud  |
Pole 11.11 asjadki kohal....
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.12.2017 22:37:09
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Jaanus kirjutas: |
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud  |
Pole 11.11 asjadki kohal.... |
mulle täna Ali teatas, et üks neist jõudis Eestisse, Omniva poolt vaikus veel ("Saadetise andmed registreeriti süsteemi") eile sain ka ühe 11.11 asja kätte.
ometi peaks suisa mitu korda päevas erilennukid käima.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
21.12.2017 23:38:13
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
| Jaanus kirjutas: |
Tundub, et UK pakid venivad mõnuga, mul 2tk peaks tulema, esimene pandid 3.dets teele ja siiamaani pole jõudnud  |
Pole 11.11 asjadki kohal.... |
mulle täna Ali teatas, et üks neist jõudis Eestisse, Omniva poolt vaikus veel ("Saadetise andmed registreeriti süsteemi") eile sain ka ühe 11.11 asja kätte.
ometi peaks suisa mitu korda päevas erilennukid käima. |
Lennukid võivad käia, aga konteinerite ootejärjekord sealpool on lihtsalt liiga suur.
Enamasti saab peale andmete regamist järgmine päev kätte....aga mitte alati.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.12.2017 00:00:41
|
|
|
selle eelmise kättesaadud pakiga oli veel nii, et Aliexpress kaugelt Hiinast teatas paki postkontorisse ( ) jõudmisest 3 tundi enne kui Omniva suutis sõnumi saata.
aru ma ei taipa - ju teada, et iga aasta "Hiina müür" kasvab kümnetes protsentides, aga saamatus kasvab selle kasvu ruudus! nt Kuressaare postkontor - eelmised aastad tipphetkedel 5 teenindajat, suur ootesaal, mõningad parkimiskohad. sel aastal - max 2 teenindajat (sest nii palju on kohti), olematu oote-esik ja 0 parkimiskohta kitsal paralleelltänaval. WTAF!
samamoodi sorteerimine, seal ka tõmmatakse kaadrit koomale suureneva töömahu korral?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2017 09:06:26
|
|
|
tuleb õigel ajal kaup ära tellida. see hullus lõppeb nädala pärast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.12.2017 16:54:05
|
|
|
s!ttagi ta lõpeb, lahendavad hullust julgelt uude aastasse
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
22.12.2017 18:58:45
|
|
|
| Küsisin ebay müüja käest refundi. Kuna pakk, mis pidi tulema oli mõeldud jõuldueks. Jah tellisin varuga, et jõuaks kohale. Eks näis kas üldse tuleb. Kui tuleb siis saab asja ja müüjale raha tagasi kanda.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
22.12.2017 19:49:43
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Küsisin ebay müüja käest refundi. Kuna pakk, mis pidi tulema oli mõeldud jõuldueks. Jah tellisin varuga, et jõuaks kohale. Eks näis kas üldse tuleb. Kui tuleb siis saab asja ja müüjale raha tagasi kanda. |
Millal tellisid ? Palju see varu oli ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2017 20:43:40
|
|
|
Viimati tuli palju aastaid tagasi pakk 2 vms kuud.
Üldjuhul on kuuga kõik kohal olenemata asukohast.
Aga see on küll bs põhjus, et ootasid jõuludeks...... huvitaks ka see ajavaru. Üldiselt müüjatel ligiaegne tarne tabel kusagil all olemas. Samas see pole alati tõde
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
22.12.2017 22:49:41
|
|
|
| Novembri lõpus tellisin. Expected oli alguses detsembri alguses. Siis müüja ütles 13-15 detsember.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.12.2017 23:12:43
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Novembri lõpus tellisin. Expected oli alguses detsembri alguses. Siis müüja ütles 13-15 detsember. |
Sul oli ju varu täiesti 0. Vähemalt Hiinast on alla 1 kuu palju loota kui tavapostiga(sh. trackitav) võtta, UPS ja muud kullerid on omaette teema, aga need on oluliselt kallimad ja enamasti toovad ka kauba täpselt lubatud kuupäevaks kohale.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
22.12.2017 23:44:06
|
|
|
| napoleon, tegu inglismaalt tellitud asjaga. Mitte hiinast.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.12.2017 23:56:51
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| napoleon, tegu inglismaalt tellitud asjaga. Mitte hiinast. |
Olgem ausad, tänapäeval on pooled uk müüjad ehtsad hiinlased. Kirjas küll, et asukoht uk, aga pakk tuleb chainast.
Tasub kommentaare lugeda, seal on kohe see aru saada.
Viska toote linki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.12.2017 00:07:14
|
|
|
See tundub puhas inglane olevat jah.
Hetkel võib vaid jõuluhullust vast süüdistada. Samas transa hind suht kirves, selle eest võiks träking ka olla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
23.12.2017 01:09:03
|
|
|
Aga ikkagi, estimated delivery on seal hetkel 3 nädalat. Kui sel ajal oli ka, siis jällegi varu puudub. Novembri lõpust jõuludeni ongi niipalju.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.12.2017 04:38:48
|
|
|
Kui mälu ei peta, siis Royal Mail International Standard puhul on postifirma enda lubadus 30 päevaga saadetis kohale viia.
P.S kui müüja just papp-karbis seda särki ei saatnud, siis post peaks pea poole odavam olema
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
23.12.2017 07:22:34
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Aga ikkagi, estimated delivery on seal hetkel 3 nädalat. Kui sel ajal oli ka, siis jällegi varu puudub. Novembri lõpust jõuludeni ongi niipalju. |
Kui tellisin, siis oli ainult nädal.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.12.2017 10:16:24
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Aga ikkagi, estimated delivery on seal hetkel 3 nädalat. Kui sel ajal oli ka, siis jällegi varu puudub. Novembri lõpust jõuludeni ongi niipalju. |
Kui tellisin, siis oli ainult nädal. |
Nädal oli headel aegadel, nüüd inglismaalt nädalaga küll kohale ei tule
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
23.12.2017 10:42:11
|
|
|
No ilmselgelt. Aga refund käes ja selles suhtes kõik okei.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
26.12.2017 01:07:35
|
|
|
Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval
Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
26.12.2017 21:33:33
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval
Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega. |
Nagu SEB Põlva kontoriga. Lühendati lahtuolekuaegu miinimumini, nädalavahetusel kinni. Ja mõne aja pärast pandi üldse kontor kinni, kuna keegi ei külastanud neid. Probleem lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.12.2017 21:44:13
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Osiris kirjutas: |
Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval
Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega. |
Nagu SEB Põlva kontoriga. Lühendati lahtuolekuaegu miinimumini, nädalavahetusel kinni. Ja mõne aja pärast pandi üldse kontor kinni, kuna keegi ei külastanud neid. Probleem lahendatud. |
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
02.01.2018 17:46:25
|
|
|
Kel on kogemust selle nn Hollandi postiga?
Pakk hakkas Hiinast tulema, 24-ndal Hollandis.
On ta siis Omniva käes juba või ei, aru ei saa.
Omniva arvates on vaid igalt poolt teele pandud
https://t.17track.net/en#nums=RU154095313NL
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.01.2018 17:52:12
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
Kel on kogemust selle nn Hollandi postiga?
Pakk hakkas Hiinast tulema, 24-ndal Hollandis.
On ta siis Omniva käes juba või ei, aru ei saa.
Omniva arvates on vaid igalt poolt teele pandud
https://t.17track.net/en#nums=RU154095313NL |
Täna õhtul või homme liigub pakk sorteerimiskeskuses sinu postiasutuse poole edasi. Ehk pakk on Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kippadi
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2016
|
02.01.2018 18:59:49
|
|
|
Mis siin pakkidest rääkida, isegi tavalise Air Mail jõulukaardi sorteerimine võtab nüüdsel ajal mitu päeva:
21. dets USAst teele
23. dets. juba Tallinnas
2. jaan. alles postkastis, kuigi 27.-29. olid tööpäevad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2018 20:34:45
|
|
|
| kippadi kirjutas: |
Mis siin pakkidest rääkida, isegi tavalise Air Mail jõulukaardi sorteerimine võtab nüüdsel ajal mitu päeva:
21. dets USAst teele
23. dets. juba Tallinnas
2. jaan. alles postkastis, kuigi 27.-29. olid tööpäevad.  |
Natuke teemast mööda, aga sa oled õnnega koos. Mulle 15. dets. NY'st postitatud pakk on jõudnud 2x käia North-Carolinas, 2x Jamaical, 2x Poolas, korra Tallinnas ja Miamis ning täna jõudis ta juba mitmendat korda NY USPS postijagamiskeskusse tagasi
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
02.01.2018 23:13:10
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
Kel on kogemust selle nn Hollandi postiga?
Pakk hakkas Hiinast tulema, 24-ndal Hollandis.
On ta siis Omniva käes juba või ei, aru ei saa.
Omniva arvates on vaid igalt poolt teele pandud
https://t.17track.net/en#nums=RU154095313NL |
Mul selle Hollandi postiga tuleb tihti. Liigub nagu kõik teisedki.
Ja su pakk on sorteerimises ja homme sihtkohas. Fakt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.01.2018 18:13:04
|
|
|
Kas keegi on hollandise pakki saatnud ja pidanud täitma tolli deklari vormi CN23?
Just kästi täitsa selline vorm ja öeldi et, holland ainuke riik liidus kus seda nõutakse ja et üle 50€ saadetised maksustatakse.
Ei suuda kuskilt leida sellist infot. On kellelgi viidet või infot?
Poste stiilis, eu siseselt kõik maksuvaba bla bla jne. pole vaja teha.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
04.01.2018 18:43:09
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Kas keegi on hollandise pakki saatnud ja pidanud täitma tolli deklari vormi CN23?
Just kästi täitsa selline vorm ja öeldi et, holland ainuke riik liidus kus seda nõutakse ja et üle 50€ saadetised maksustatakse.
Ei suuda kuskilt leida sellist infot. On kellelgi viidet või infot?
Poste stiilis, eu siseselt kõik maksuvaba bla bla jne. pole vaja teha. |
Ilmselt tegemist Hollandi Antillidega
https://www.omniva.ee/abi/tolliinfo/omavalitsuspiirkonnad
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.01.2018 19:03:50
|
|
|
Green_Day, mina saatsin ikka euroopas asuvasse hollandisse. Sinna kariibidele saates ei kirjuta ju peale Netherlands. Vaid Netherlands Antilles.
Tahaks teada, kas kohalik postkontor mõtleb asju välja või on kõigis postkontorites nii?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.01.2018 22:23:40
|
|
|
KillFrenzy,
http://www.edgedocs.com/why-do-i-need-a-customs-declaration-cn23/
When is a Customs Declaration used?
If your goods are being transported outside of the EU and have a value over £270 you must attach a signed and dated CN23. The document informs Customs of the contents of your consignment and helps them to check for banned or restricted items.
Mine selgita postkontori tädile, et Holland on jätkuvalt EUs
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.01.2018 22:27:26
|
|
|
Pätu,
Kirjutasin ju, et pole mõtet teha selliseid postitusi. Olen väga hästi kursis kes on eus jne.
Eks homme helistasin omnivasse ja saab asjasse selgust.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
06.01.2018 11:59:02
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Einoh tore see Põlva omniva - laupäeva hommik saabus postkasti teade, et pakk ootab - aga tutkitki - Põlvas olev urgas on neil laupäeviti kinni ja enne kätte ei saa kui alles kolmapäeval
Kui varem oli neil laupäeviti kella 12-ni lahti siis nüüd enam mitte. Asendagu siis sellised mõttetud putkad pakiautomaatidega. |
No siis peab lausa hundi kannatus enda pakke oodata olema, ma küll välja ei kannataks seda...
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
11.01.2018 23:38:32
|
|
|
“Saadetis on teel Omnivasse” tähendab nüüd mida täpsemalt? Istub kuskil Eesti lennujaama laos?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.01.2018 23:44:49
|
|
|
| The_Boss, võib tähendada mida iganes. Loe ali teema viimaseid postitusi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjorn17
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2003
|
12.01.2018 10:37:18
|
|
|
Jõulude ajal sai pakke tellitud. Kokkuvõte:
DPD tõi paki EU-siseselt tavalise 5 päevaga nagu alati, seda vahetult enne jõule hulluse ajal.
Omnival võttis paki liikumine 2 nädalat EU siseselt. Sealjuures Eestis oli pakk sama kaua ringluses (Tallinna siseselt) kui DPD tõi Eu-st ära. Mis põhiline - mõlemal pakil oli transpordi kulu euri pealt sama ning kaugus Eestist lähteriikidel samuti umbes sama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.01.2018 12:54:50
|
|
|
| bjorn17 kirjutas: |
Jõulude ajal sai pakke tellitud. Kokkuvõte:
DPD tõi paki EU-siseselt tavalise 5 päevaga nagu alati, seda vahetult enne jõule hulluse ajal.
Omnival võttis paki liikumine 2 nädalat EU siseselt. Sealjuures Eestis oli pakk sama kaua ringluses (Tallinna siseselt) kui DPD tõi Eu-st ära. Mis põhiline - mõlemal pakil oli transpordi kulu euri pealt sama ning kaugus Eestist lähteriikidel samuti umbes sama. |
Sa võrdled kuulerteenust ja rahvusvahelist posti. Kui hind on sama siis loogiline kasutada kullerit.
Ja mis puutub omnivasse eu siseselt paki liikumise kiirus?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
14.01.2018 14:42:02
|
|
|
| DPD on üle-Euroopaline kullerteenus. Vastutavad kogu tarneahela eest. Omniva pakub vaid viimase miili teenust. Vahepeal on palju palju erinevate riikide postifirmasid, mille tegevust Omniva mõjutada ei saa. Iga etapp venitab kohale jõudmise aega. Loomulikult jõuavad dpd ja dhl asjad kiiremini. Etappe vähem ja kogu tarneahel nende kätes.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
14.01.2018 20:49:16
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| DPD on üle-Euroopaline kullerteenus. Vastutavad kogu tarneahela eest. Omniva pakub vaid viimase miili teenust. Vahepeal on palju palju erinevate riikide postifirmasid, mille tegevust Omniva mõjutada ei saa. Iga etapp venitab kohale jõudmise aega. Loomulikult jõuavad dpd ja dhl asjad kiiremini. Etappe vähem ja kogu tarneahel nende kätes. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.01.2018 11:03:11
|
|
|
Spoiler 
eile polnud Omniva trackingus sellest pakist haisu ka! "SINU SISESTATUD VÖÖTKOODIGA SAADETIST KAHJUKS EI LEITUD"
Omniva on vist ajas rändamise ära õppinud...
või nad on trackingu mõttest kohe väga-väga, VÄGA valesti aru saanud.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.01.2018 12:39:21
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Spoiler 
eile polnud Omniva trackingus sellest pakist haisu ka! "SINU SISESTATUD VÖÖTKOODIGA SAADETIST KAHJUKS EI LEITUD"
Omniva on vist ajas rändamise ära õppinud...
või nad on trackingu mõttest kohe väga-väga, VÄGA valesti aru saanud. |
Mille üle sa nüüd täpsemalt nurised?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|