Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 15:48:14 vasta tsitaadiga

pluto kirjutas:
Tere

sai UK-st posile Z5c tellitud, oota nagu ilma imet, 20 päeva tuli... ja tuli võrgulukuga. Saan tagasi saata, rahas ei kaota, aga krt, poiss ootab telefoni, ta Z1c aku paneb juba 70% peal pildi kotti.
Loen, et sim-i luku avamine pole (tänapäeval) mitte midagi keerulist, tõmbad äpi ja paar klõpsu ning valmis, samas ükski pädeva leht ei näi seda teemat lahkavat. Kui lihtne see siiski on? Äppe on mitu tükki, mõni isegi tasuta. On seal mingi konks ka küljes?
Mis äppi keegi soovitab?


Seda juba vaatasid ja proovisid? https://sim-unlock.net/simlock/Sony/Xperia_Z5_Compact/
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 15:53:09 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
pluto kirjutas:
Tere

sai UK-st posile Z5c tellitud, oota nagu ilma imet, 20 päeva tuli... ja tuli võrgulukuga. Saan tagasi saata, rahas ei kaota, aga krt, poiss ootab telefoni, ta Z1c aku paneb juba 70% peal pildi kotti.
Loen, et sim-i luku avamine pole (tänapäeval) mitte midagi keerulist, tõmbad äpi ja paar klõpsu ning valmis, samas ükski pädeva leht ei näi seda teemat lahkavat. Kui lihtne see siiski on? Äppe on mitu tükki, mõni isegi tasuta. On seal mingi konks ka küljes?
Mis äppi keegi soovitab?


Seda juba vaatasid ja proovisid? https://sim-unlock.net/simlock/Sony/Xperia_Z5_Compact/
Kallis :/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 00:27:38 vasta tsitaadiga

Kas oleks mingit äppi mis ette antud aja jooksul paneb kutsuva kõne kinni ja saadab sms a`la olen kinos ja helistan teile tagasi`?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 00:55:01 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lemi.smsautoreplytextmessagefree

Kõnet ta kinni ei pane tho'

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 01:32:41 vasta tsitaadiga

Sold OUT, suured tänud!!! Ega ta ei peagi ära panema tegelikult. Automaatne vastus. et miks ma ei vastanud, on piisavalt hea variant icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 16:25:12 vasta tsitaadiga

Kas youtube jaoks on mingit korralikult töötavat reklaami blokeerimis lahendust ka?
Kuulan oma playlistist muusikat läbi võimendi ning kipub mingit reklaamijoru vahele viskama.
Andriod 7.0 rootitud

Xposed installitud moodulid:
AdBlocker Reborn 1.8.1
MinMinGuard 2.0 beta 5
Youtube AdAway 3.7.0

Kas võib moodulite vahel mingi konflikt olla või ei olegi korralikult töötavat youtube adblock lahendust?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 13:04:43 vasta tsitaadiga

regio eesti teed ja droid 7 = crash. mis teha?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 13:40:46 vasta tsitaadiga

S7 / OS7 peal seni normaalselt toiminud. Päris tihti mingite urgaste leidmise viimasel kilomeetril kasutanud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 14:04:57 vasta tsitaadiga

mul on siin xcover3 mille peal töötab ja xcover 4 mille peal kohe tala annab..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.12.2017 15:10:38 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
regio eesti teed ja droid 7 = crash. mis teha?

Google maps teab kah talusid. Kas ta kõiki põlluvaheteid kah teab - kst
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 15:28:31 vasta tsitaadiga

Vähe. Ma tahan regiot..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 16:37:32 vasta tsitaadiga

Terror, ise kasutan oma rootimata telefonil: https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-iytbp-injected-youtube-background-t3560900
Pole sellega veel ühtegi reklaami näinud ning boonuseks saab background play tööle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 19:03:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
regio eesti teed ja droid 7 = crash. mis teha?


Taasta fööni tehaseseaded. Puhtal 7.1.1 droidil töötab veatult.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 20:19:44 vasta tsitaadiga

pluto, võid ju Z1C aku ära ka vahetada lasta ametlikus kohas kui vaid see probleemiks.

Kas keegi oskab öelda, kas see on SONY või minu viga, et ma "scientific" kalkulaatori asemel tavalist ei suuda ette manada? Mingi uuendusega tuli nimetatud asi ette ja tavalist nagu ei oska tagasi ka panna... X Compact

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2017 22:50:57 vasta tsitaadiga

sain käima. migras küll äpid ära aga õigused jättis andmata. ilmselt on paar äppi veel mis samamoodi ikaldama hakkavad kui neid vaja on aga regio hakkas käima peale õiguste andmist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 27.12.2017 14:30:45 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:11:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2017 19:01:36 vasta tsitaadiga

Kuidas brauserivajadus adblockeriga kadus?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 28.12.2017 00:20:34 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:11:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 12:26:14 vasta tsitaadiga

Et selle väikese osa liiklusest, mille google Chrome'i kaudu nuhkimata jättis, annad mingile venepärase nimega proxyle filtreerida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 28.12.2017 13:03:22 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:12:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 23:22:17 vasta tsitaadiga

otsin Screen Lock Widget ühe puudutusega ekraanilukk programmi,
aga sellega ei ärka A3 2017 samsung üles Sõrmejäljega, vaid küsib PIN.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iml.widget.devicelock

ja kõige väiksem Taskulamp Torch äpp mis ei vajaks lisa lube? A3 enda vidgetite alt ei leia seda shortcuti.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2017 23:27:14 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
otsin Screen Lock Widget ühe puudutusega ekraanilukk programmi,
aga sellega ei ärka A3 2017 samsung üles Sõrmejäljega, vaid küsib PIN.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iml.widget.devicelock

ja kõige väiksem Taskulamp Torch äpp mis ei vajaks lisa lube? A3 enda vidgetite alt ei leia seda shortcuti.

samsung keeras selle asja kinni mingi aeg turvalisuse kaalutlustel. xda-foorumis pakuti mitmeid aga ei töötanud neist ükski normaalselt.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 04:10:05 vasta tsitaadiga

kaupz, taskulamp: https://play.google.com/store/apps/details?id=at.bleeding182.flashlight
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 17:09:17 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
kaupz kirjutas:
otsin Screen Lock Widget ühe puudutusega ekraanilukk programmi,aga sellega ei ärka A3 2017 samsung üles Sõrmejäljega, vaid küsib PIN. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iml.widget.devicelock
ja kõige väiksem Taskulamp Torch äpp mis ei vajaks lisa lube? A3 enda vidgetite alt ei leia seda shortcuti.
samsung keeras selle asja kinni mingi aeg turvalisuse kaalutlustel. xda-foorumis pakuti mitmeid aga ei töötanud neist ükski normaalselt.
sellega siiski töötab Sõrmejäljega avamine beer_yum.gif [ sõrmejälg fingerprint double tap to lock ]
https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.ictpro.jsalatas.screenoff

ja sellel taskulambil parem Ikoon https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stulnikov.widgettest.app

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 23:18:45 vasta tsitaadiga

Pole otseselt seotud äppidega aga tundus sobivat, huawei telefon. Probleem selles,et nö. numbrivalija alt ei leia enam osasi kontakte. Muidu toksisid inimese esimesed paar nimetähte sisse ja voilaa, nüüd ei leia enamusi. Mõne kontakt on üldse puudu,aga kui sama inimene mulle helistab on konktakt ilusti olemas. Valisin ,et näitaks kõiki kontakte, olen proovinud sortida neid erinevalt ja teind muid trikke. kusjuures alguses töötas. Tehase seadete taastamist proovida?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 03:30:25 vasta tsitaadiga

Robska, telefoni app-i cache võid ka proovida puhastada enne.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 23:10:44 vasta tsitaadiga

Proovisin ei midagi, siis sortisin natukene kontakte veel ja leidsin "taasta registriandmed" kus lisainfona kirjas " uuesti koostamiseks võib kuluda mitu minutit, et lõpetada teie otsinguprobleemi lahendamine". see hetkel lahendas probleemi. Kuigi siiani kontaktid ette võtta siis paremal tähestikus s ja mõned tähed puudu aga kontaktid olemas.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 23:47:57 vasta tsitaadiga

Keegi mingit TripLog sarnast rakendust oskab soovitada?
Eesmärgiks registreerida erinevad sõidud (asukohad, teekond, kellaajad jne). Eriti meeldis see featuur (videos nägin), et rakendus tunneb automaagiliselt ära selle, kui liigud kiiremini kui xx kiirus, siis hakkab automaatselt salvestama.

TripLog sarnane seepärast, et TripLog vist tasuline? Ei ole ise kasutanud...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.01.2018 15:32:12 vasta tsitaadiga

Kasutasin kunagi Triplog 1.0 Midagi sai tasuta logida, aga valdavalt taheti ikka raha saada.
Parimad alternatiivid on siiski spordirakendused, Endomondo ja Sportstracker. Ei mäleta täpselt, aga vist viimases sai ka tripid vastavalt kiirusele / pausi pikkusele toimima panna.

Samas, täisautomatiseeritud Triplogi variant 20 taala eest aastas pole ka palju. Sikuta tasuta variant alla, seal vist tasulisega erinevus ainult manuaalne algus / lõpp ja trippide mällusalvestamine puudub.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 15:35:21 vasta tsitaadiga

Olen nõus maksma, kui tean, et saan hea asja selle eest. Tõmban "demo" versiooni ning eks siis ostan, kui sobib.
Tänud!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 10.01.2018 13:11:47 vasta tsitaadiga

Huvitav kas mõnda sellist äratuskella rakendust on, kus saaks erinevad äratused erinevatele nädalapäevadele panna? Et näiteks üks nädal ärkad kell 6 E-R, järgmine kell 7 T, K, N ja siis näiteks 5:30 L ja P?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 13:17:29 vasta tsitaadiga

Mul on kõikides androidides olnud senimaani selline funktsionaalsus äratusel. Isegi kuupäevad saab valida hetkel vaatasin. Telefoniks oneplus5

https://photos.app.goo.gl/4RU0jkBfqKd3dLwE2

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 13:23:38 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Keegi mingit TripLog sarnast rakendust oskab soovitada?
Eesmärgiks registreerida erinevad sõidud (asukohad, teekond, kellaajad jne). Eriti meeldis see featuur (videos nägin), et rakendus tunneb automaagiliselt ära selle, kui liigud kiiremini kui xx kiirus, siis hakkab automaatselt salvestama.

TripLog sarnane seepärast, et TripLog vist tasuline? Ei ole ise kasutanud...


Kunagi jäi silma owntrack(s)
Ise peab serveri hostima ja siis trackib sinna. Kui hästi töötab ei tea.
https://github.com/owntracks/recorder
https://github.com/danmed/php-owntracks-recorder

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 14:34:09 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul on kõikides androidides olnud senimaani selline funktsionaalsus äratusel. Isegi kuupäevad saab valida hetkel vaatasin. Telefoniks oneplus5
https://photos.app.goo.gl/4RU0jkBfqKd3dLwE2

Selline kuupäevade kaupa korduse valik mingi Oneplus äratusrakenduse teema vist. Sony X Compactiga ei ole. Google enda oma lubab ka ainult nädalapäevade, mitte kuupäevade järgi panna kordust.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 15:05:51 vasta tsitaadiga

paistab, et samsungil saab ka kuupäevade järgi sättida. polegi enne tähele pannus. nüüd saan 4.03.2024 äratuse panna.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:14:14 vasta tsitaadiga

Enamustel peaks saama kuupäev järgi panna aga ise aastaid tasulist versiooni Alarm Clock Xtreme. Olen ise siga rahul, ohtralt võimalusi seadistamiseks ehk isegi liiga palju. Hea on selle asja juures see, et tel. vahetuvad aga äratus jääb samaks. Nii pole vaja igakord uuesti oma profiile luua.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:19:25 vasta tsitaadiga

pois11, See Alarm Clock Xtreme ikka toimetab sul õigesti? Mul tuli sellega 6.x all see probleem et kui Android oma "deep sleep" vms asja aktiveeris siis kell enam äratada ei suutnud. Selleks et kell ärataks tuli telefoni korraks liigutada. icon_lol.gif
Sama probleem on veel mõne teise app-ga mis kellaajaliselt toimetama peaksid. Olen kõikvõimalikud asjad läbi näppinud aga tolku pole olnud...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:36:39 vasta tsitaadiga

Ei oskagi öelda.. pealgi on mul nii, et öösel on andmeside maas aga tel. ise hääle peal. Töö ei luba tel. hääletu peale jätta. Vahest tuleb öösel kõne peale püksid jalga tõmmata ja erakorraliselt tööle tormata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:44:05 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka nii, et kui telefon on öösel välja lülitatud, siis äratuse toimimiseks juhtme otsas ei tohi olla? Lihtsalt ei ära üles ja kõik.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:47:45 vasta tsitaadiga

Iga öö on juhtme otsas ja hommikul alati äratab. Naisel on mingi hiinakas ja see äratab ka. Aga mõlemad kasutavad Alarm Clock Xtreme rakendust.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 16:52:41 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Iga öö on juhtme otsas ja hommikul alati äratab. Naisel on mingi hiinakas ja see äratab ka. Aga mõlemad kasutavad Alarm Clock Xtreme rakendust.


Aga sul ei ole ju välja lülitatuna juhtme otsas?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 19:36:13 vasta tsitaadiga

Alarmdroid on päris hea äratuskella rakendus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 10:10:25 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Alarmdroid on päris hea äratuskella rakendus.

Mitte päris hea vaid ülihea. Sisuliselt kõik on seadistatav, igat tüüpi äratused võimalikud, väga mugav kasutada ja seadistada. Vist ei ole mõtetki küsida millegi kohta, et "kas saab sedasi äratada" - seal on justkui kõikvõimalikud äratuse tüübid juba läbi mõeldud ja lisatud sinna.
Tasuta versioonil on reklaamid sees, aga kuna see on minu telefonis olnud sisuliselt droidi kasutamise algusest peale kõige kasulikum, kõige töökindlam ja kõige kasutatavam äpp, siis sai juba aastaid tagasi väike tasu makstud, sest selle arendaja on minu silmis selle pagan teab kui paljukordselt ära teeninud.

Kindlasti uuri kõigepealt just seda, kui head äratuse äppi vaja on.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 14:31:59 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
JOKKER666 kirjutas:
Alarmdroid on päris hea äratuskella rakendus.

Mitte päris hea vaid ülihea. Sisuliselt kõik on seadistatav, igat tüüpi äratused võimalikud, väga mugav kasutada ja seadistada. Vist ei ole mõtetki küsida millegi kohta, et "kas saab sedasi äratada" - seal on justkui kõikvõimalikud äratuse tüübid juba läbi mõeldud ja lisatud sinna.
Tasuta versioonil on reklaamid sees, aga kuna see on minu telefonis olnud sisuliselt droidi kasutamise algusest peale kõige kasulikum, kõige töökindlam ja kõige kasutatavam äpp, siis sai juba aastaid tagasi väike tasu makstud, sest selle arendaja on minu silmis selle pagan teab kui paljukordselt ära teeninud.

Kindlasti uuri kõigepealt just seda, kui head äratuse äppi vaja on.
+1 Alarmdroidile. Sellel on eelpool küsitud nädalapäevade kaupa valimise funktsionaalsus kenasti olemas.

Poelink ka juurde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.splunchy.android.alarmclock

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.01.2018 17:46:56 vasta tsitaadiga

no mis asja, mul HTC kunagi oli, sellel oli mitu äratust sama moodi sai panna päevade kaupa, huiveil sama moodi, nexusel. mis lutsud teil on, et eraldi veel peab ostma mingi äratusäpi? icon_eek.gif isegi vanal nuppudega sony ericcsson oskas mitut äratust päevade järgi teha.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 18:29:36 vasta tsitaadiga

Nad ei tunne oma telefonide funktsioone lihtsalt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 10:03:22 vasta tsitaadiga

Nu enamikel telefonidel on võimalus teha mitu äratusgraafikut nädalapäevade järgi või panna ühekordne äratus järgmiseks päevaks.
Palju vähematel on võimalik märkida konkreetseid kuupäevi (kasutanud olen mõne HTC, mitu Sony).

Kunagi kasutasin mingit lisaäppi, kuna sellel oli võimalus panna linnuke "Skip next", kui nädala sees järsku juhtus olema vaba päev - ei olnud muret, et järgmisel õhtul unustaks maha võetud äratuse tagasi panna.
Hetkel kasutan äratuseks Fitbit Blaze kella ning äratusi panen kas kellast või telefonis Fitbit äpist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.01.2018 10:45:34 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
no mis asja, mul HTC kunagi oli, sellel oli mitu äratust sama moodi sai panna päevade kaupa, huiveil sama moodi, nexusel. mis lutsud teil on, et eraldi veel peab ostma mingi äratusäpi? icon_eek.gif isegi vanal nuppudega sony ericcsson oskas mitut äratust päevade järgi teha.


Sa lahmid jälle nagu puberteedieas kutt, kes esimest korda seksi sai.
Kas su vanadel telefonidel sai ka kalendripäevade kaupa määrata äratust? Lihtsalt nädalapäevade kaupa oli vanasti levinud minu meelest.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 11:08:02 vasta tsitaadiga

Lihtsalt uudishimust - kui pikalt te siis oma äratused ette planeerite, et kalendriga äratuskella on vaja? Ma küll ei näe vajadust hetkel 4. juuniks äratust seada vms icon_rolleyes.gif

No kui tõesti on, et iga kuu tuleb iga päev erinevatel aegadel tõusta ja nii terve aeg, siis vbl oleks mingi kasu asjast. On siis tõesti kellelgi nii varieeruv kohustuslik ärkamisaeg?

See, kui a la nädalas 3 päeval ärkad varem ja 4 hiljem ei nõua küll eraldi äppi.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 11:16:41 vasta tsitaadiga

Graafikuga töö vist,.iga nädal erinevad päevad.
Ise küll äratust ei vaja, tõusen täpselt siis kii vaja.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.