Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:26:51 vasta tsitaadiga

Kus selline tee on? icon_razz1.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.12.2017 17:31:28 vasta tsitaadiga

arvatavasti mingid taime/puuliigid on mida ei saa maha võtta, selle ka see eau rouge
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:31:28 vasta tsitaadiga

dvd vader, tulistan puusalt, aga äkki kiiruse kontrolliks? Kilomeetreid pikk kõrvaline tee oleks päris hull magnet "rallikunnidele"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:31:36 vasta tsitaadiga

et metsaelanikke ei ohustataks liigse kiirusega?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:40:55 vasta tsitaadiga

Kindel, et see tee on 0-ist tehtud?
Teed kujunevad tavaliselt tuhandete aastate jooksul.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:55:36 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
dvd vader, tulistan puusalt, aga äkki kiiruse kontrolliks? Kilomeetreid pikk kõrvaline tee oleks päris hull magnet "rallikunnidele"
See tundub isegi parem rallimiseks, selle küsisingi. icon_biggrin.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:02:50 vasta tsitaadiga

Kus tartus vesipiibutubakat müüdakse? Cityalkos/superalkos väidetavalt on, aga keegi oskaks kinnitada?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:09:33 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
markedmen kirjutas:
dvd vader, tulistan puusalt, aga äkki kiiruse kontrolliks? Kilomeetreid pikk kõrvaline tee oleks päris hull magnet "rallikunnidele"
See tundub isegi parem rallimiseks, selle küsisingi. icon_biggrin.gif


+1. Mis sa seal sirge peal ikka vajutad, vahet pole mis number spidol on, ikka paned püsika peale ja hoiad kahe näpuga rooli ja mingit ohtu polegi.
Kurviline tee kus on 90 lubatud on seevastu päris lahe aga mitte võibolla kõige ohutum 90-ga või läbida ja kohe kutsub rohkem vajutama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:12:11 vasta tsitaadiga

Seal näeb ilusti kurvi taha ning seetõttu olengi huvitatud. Sarnaseid teid on raske leida. icon_cry.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:14:21 vasta tsitaadiga

see on ju eesti-vene piiririba icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:15:55 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Kus selline tee on? icon_razz1.gif

kusagil aegviidu kandis. google mapsist hetkel ei leiagi täpset kohta, vist on nii uus tee, et seal veel pole näha.
Porno Parm kirjutas:
arvatavasti mingid taime/puuliigid on mida ei saa maha võtta, selle ka see eau rouge

kui sa nüüd vaatad seda pilti, siis ei jää pildistaja ja kõige kaugema punkti vahel ühtegi puud icon_lol.gif täiesti vabalt oleks saanud ju sirgelt teha.
markedmen kirjutas:
dvd vader, tulistan puusalt, aga äkki kiiruse kontrolliks? Kilomeetreid pikk kõrvaline tee oleks päris hull magnet "rallikunnidele"

rtfm99 kirjutas:
et metsaelanikke ei ohustataks liigse kiirusega?

samas piirkonnas oli ka teisi sarnaseid teid, aga need olid täiesti sirged. aga see üks oli nagu lausa täpselt mõõdetud raadiusega kurvidega.
Spoiler Spoiler Spoiler

DVDRW kirjutas:
Kindel, et see tee on 0-ist tehtud?
Teed kujunevad tavaliselt tuhandete aastate jooksul.

tee ei ühendanud omavahel otseselt ühtegi mõistlikku punkti ja läks läbi kahtlase ja vesise maastiku, peale metsatöömasinate ja juhuslike seeneliste sinna eriti palju inimesi ei satu.
lihtsalt huvitav oleks olnud teada, sest tegemist kindlasti teadliku otsusega mitte rajada just sinna kohta sirge tee.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:22:23 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kus tartus vesipiibutubakat müüdakse? Cityalkos/superalkos väidetavalt on, aga keegi oskaks kinnitada?

Universaal universumis näiteks
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.12.2017 18:23:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kilomeetreid pikk kõrvaline tee oleks päris hull magnet "rallikunnidele"


Hehh, just selline kurviline tee ongi äge, ok, mitte rullis nokaga pussy'dele, kes vaid sirgel vajutada oskavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:26:54 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Kus tartus vesipiibutubakat müüdakse? Cityalkos/superalkos väidetavalt on, aga keegi oskaks kinnitada?

Universaal universumis näiteks


Mhm, unustasin mainida, et see ainuke koht, mida ma hetkel tean icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:36:50 vasta tsitaadiga

riaak, kambjast elvasse on huvitav tee.. aga uue-saaluse ümber on ka sellist ainult ,et keerutab üles ja alla kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 19:38:06 vasta tsitaadiga

Markos, need kurvid on tõesti rallimiseks paremad, aga tõenäoliselt on seal ka kiirused natukene madalamad. Pikal sirgel vajutaks kunnid pedaali põhja ja lendaksid 200+
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 20:10:29 vasta tsitaadiga

Kas juhiloa pilt on ka kuskil netis saadaval, sarnaselt ID-kaardi pildile?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 20:21:24 vasta tsitaadiga

Leinö, pole küll kohanud.
Samas 2016 aastast saab maanteeamet kasutada isikut tõendavate dokumentide andmekogu fotot ja allkirjakujutist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 20:29:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Leinö, pole küll kohanud.
Samas 2016 aastast saab maanteeamet kasutada isikut tõendavate dokumentide andmekogu fotot ja allkirjakujutist.


MNT lehel ringi tuiates juhiloa vahetuse all peab pildi valima, kui on kehtiv pilt. Sealt saab alla tõmmata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.12.2017 20:50:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui sa nüüd vaatad seda pilti, siis ei jää pildistaja ja kõige kaugema punkti vahel ühtegi puud täiesti vabalt oleks saanud ju sirgelt teha.

ˇ
no kui ma omal ajal metsamajandust õppisin siis teada et RMKl need istikuplatsid pikalt ette planeeritud,
kuigi antud juhul pigem jah selleks at kiirus maas oleks ja täislaksuga mingile põdrale või metsseale sisse ei uhaks
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 22:03:30 vasta tsitaadiga

Kuulge ässad. Mul selline sama mure: http://forum.support.xerox.com/t5/Copying-Faxing-Scanning/System-domain-name-is-not-configured/td-p/20828

"Go to the ip settings and set the domain name"

Mida ma kirjutan sinna, mul pole mingit domaini

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.12.2017 22:20:51 vasta tsitaadiga

pane sinna prooviks - 127.0.0.1
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 22:46:44 vasta tsitaadiga

Ma ei saa midagi ip seadete all valida, dhcp annab kõik

Või noh, kui keegi on confinud altalink b8055 siis võib vihjata kuidas scan to email toimima saada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.12.2017 22:51:41 vasta tsitaadiga

Kutsu tehnik kohale. Nii saamatu ei saa ka olla.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 02:15:04 vasta tsitaadiga

Mingi uus huinjaa - bonusway.ee... Mis nende kasu on? Aliexpress ja teised maksavad lihtsalt vahendustasu, millelt nad osa maksavad tagasi?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 08:06:52 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kutsu tehnik kohale. Nii saamatu ei saa ka olla.


Homme kaine peaga uurin

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:20:24 vasta tsitaadiga

kellelgi täna ka tööpäev lühendatud?
Meil kuni 13:00 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:28:54 vasta tsitaadiga

Täna läheb pikemalt hoopis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:29:41 vasta tsitaadiga

Üldse vaba päev.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:31:38 vasta tsitaadiga

Tavaline reede
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:32:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Täna läheb pikemalt hoopis

Tööl vaja 2017 raha otsa saada?

Krt Prismas mandariin üleeile 0,59€. Eile läksin siis hulgi ostma ja hind juba 1,2€ icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:51:01 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:51:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:59:57 vasta tsitaadiga

Mõtlesin siin Rimist ka mandariine võtta, aga hallitanud jms. pläga müügil, peab ikka päris poogen olema, et üldse välja sellist jama panna.
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:11:18 vasta tsitaadiga

Mul on korralikku aga ma teile ei müü
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:21:47 vasta tsitaadiga

Ei ole. Hoopis pikendatud on
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:29:10 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
kellelgi täna ka tööpäev lühendatud?
Meil kuni 13:00 icon_biggrin.gif


jah
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:38:23 vasta tsitaadiga

Tööpäeva lühendamine järelikult tööandja omalooming.
Ametlikult lühendatud tööpäeva täna ei ole.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:39:55 vasta tsitaadiga

Eile tegin lühendatud päeva kõigile. Täna lükkan topelt otsa thumbs_up.gif
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:51:52 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Eile tegin lühendatud päeva kõigile. Täna lükkan topelt otsa thumbs_up.gif

kasutajanime muutus radist87 icon_arrow.gif sadist87 icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:56:57 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:51:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 13:57:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
radist87 kirjutas:
Eile tegin lühendatud päeva kõigile. Täna lükkan topelt otsa thumbs_up.gif

kasutajanime muutus radist87 icon_arrow.gif sadist87 icon_confused.gif


Mitte ilmtingimata. Täna ja homme on kaubakeskustes tõenäoliselt hullumaja, need kes tahtsid jõulukinke šoppama minna, said seda eile päevasel ajal teha palju rahulikumalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 14:08:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tööpäeva lühendamine järelikult tööandja omalooming.
Ametlikult lühendatud tööpäeva täna ei ole.
Ise võtsin endale vaba päeva ja sõitsin Tartusse. Siin on ka kõigil vist vaba päev...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.12.2017 14:29:22 vasta tsitaadiga

Tulin tunnike tagasi tööle, varsti saab tööpäev läbi ka thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 14:36:35 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tulin tunnike tagasi tööle, varsti saab tööpäev läbi ka thumbs_up.gif

Sama siin.. Kuigi hea meelega läheks kohe koju, nagunii siin urkas midagi teha pole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 14:39:34 vasta tsitaadiga

Tunnipärast lõppeb ka endal tööpäev. Siis kooliasju peetima, tudengile kombeks kõik asjad ikka viimsele hetkele jätnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 14:54:55 vasta tsitaadiga

tehnikaalane küsimus. leidsin keldrist sellise tööriista (ilmselt korteri eelmise omaniku oma). mida sellega tehakse? pole enne näinud sellist asja icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 15:29:29 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:51:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 15:31:38 vasta tsitaadiga

Hardi kirjutas:
Mõtlesin siin Rimist ka mandariine võtta, aga hallitanud jms. pläga müügil, peab ikka päris poogen olema, et üldse välja sellist jama panna.

Prismas on head, vähemalt eile Sikupillis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.12.2017 15:38:46 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tehnikaalane küsimus. leidsin keldrist sellise tööriista (ilmselt korteri eelmise omaniku oma). mida sellega tehakse? pole enne näinud sellist asja icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Omaaegne roolilukk. Paistab et tükike rooli vms on ka komplektis.


viimati muutis pppd 22.12.2017 15:39:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 15:39:12 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Hardi kirjutas:
Mõtlesin siin Rimist ka mandariine võtta, aga hallitanud jms. pläga müügil, peab ikka päris poogen olema, et üldse välja sellist jama panna.

Prismas on head, vähemalt eile Sikupillis. thumbs_up.gif

Prismas ka ok aga Rimis müüakse võrgus 1kg kaupa, need küll väga head
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.