Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 11:58:05 vasta tsitaadiga

hävitasin ka kunagi mingi tüübi pea puude vahelt. sound warning https://clips.twitch.tv/PowerfulSpineyKathyBatChest
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 12:58:26 vasta tsitaadiga

Kust kõige mõttekam osta oleks seda praegu??
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 13:11:28 vasta tsitaadiga

eks hallid poed müümad veits odavamalt
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/
Antud mängu puhul ma toetasin tegijat ja ostsin steamist icon_razz.gif ...ei ole kahju maksta kui hea mänguga tegemist
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:15:10 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
eks hallid poed müümad veits odavamalt
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/
Antud mängu puhul ma toetasin tegijat ja ostsin steamist icon_razz.gif ...ei ole kahju maksta kui hea mänguga tegemist

Sa toetasid STEAMI rohkem makstes, mängu tegija saab sama summa kätte "hallilt saidilt", mis steami kaudu müües
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 14:26:57 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
madmel kirjutas:
eks hallid poed müümad veits odavamalt
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/
Antud mängu puhul ma toetasin tegijat ja ostsin steamist icon_razz.gif ...ei ole kahju maksta kui hea mänguga tegemist

Sa toetasid STEAMI rohkem makstes, mängu tegija saab sama summa kätte "hallilt saidilt", mis steami kaudu müües
ei saa. Hallil saidil ei müü mängutegija ise. Enamasti müüakse seal varastatud CCga ostetud kraami. Kui nüüd need CC tehingud vaidlustatakse õigete kaardiomanike poolt siis maksab mängutootja hoopis peale sellele, et keegi hallilt saidilt ostab (cc transactioni vaidlustuse maksab kinni müüja - summa on kusagil 20$ per tehing).
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:27:10 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
OPollo kirjutas:
madmel kirjutas:
eks hallid poed müümad veits odavamalt
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/
Antud mängu puhul ma toetasin tegijat ja ostsin steamist icon_razz.gif ...ei ole kahju maksta kui hea mänguga tegemist

Sa toetasid STEAMI rohkem makstes, mängu tegija saab sama summa kätte "hallilt saidilt", mis steami kaudu müües
ei saa. Hallil saidil ei müü mängutegija ise. Enamasti müüakse seal varastatud CCga ostetud kraami. Kui nüüd need CC tehingud vaidlustatakse õigete kaardiomanike poolt siis maksab mängutootja hoopis peale sellele, et keegi hallilt saidilt ostab (cc transactioni tagasikeeramise maksab kinni müüja - summa on ksuagil 20$ per tehing).

Ah et Kinguin müüb varastatud kraami, suured tänud valgustamast icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 14:31:22 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Renka kirjutas:
OPollo kirjutas:
madmel kirjutas:
eks hallid poed müümad veits odavamalt
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/
Antud mängu puhul ma toetasin tegijat ja ostsin steamist icon_razz.gif ...ei ole kahju maksta kui hea mänguga tegemist

Sa toetasid STEAMI rohkem makstes, mängu tegija saab sama summa kätte "hallilt saidilt", mis steami kaudu müües
ei saa. Hallil saidil ei müü mängutegija ise. Enamasti müüakse seal varastatud CCga ostetud kraami. Kui nüüd need CC tehingud vaidlustatakse õigete kaardiomanike poolt siis maksab mängutootja hoopis peale sellele, et keegi hallilt saidilt ostab (cc transactioni tagasikeeramise maksab kinni müüja - summa on ksuagil 20$ per tehing).

Ah et Kinguin müüb varastatud kraami, suured tänud valgustamast icon_smile.gif
Kinguin ei müü midagi. Kinguin, G2A jmt saidid vahendavad ainult. Sellepärast nad "hallid poed" ongi, et nemad ei vastuta kauba päritolu eest. Viivad ainult müüja ja ostja kokku ja vahendavad raha liikumist.
PUBG ainuke müügikanal on Steam. Kõik muudes kanalites olevad võtmed on tulnud Steamist - mõtle nüüd mis loogika järgi need muudes kanalis olevad müüjad saavad pakkuda madalamat hinda kui see millega nad ise Steam'ist asja ostsid?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:33:43 vasta tsitaadiga

Renka, loe artikkel läbi. Aitähh

https://www.polygon.com/2015/2/9/8006693/the-truth-behind-those-mysteriously-cheap-gray-market-game-codes
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 14:51:34 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Renka, loe artikkel läbi. Aitähh

https://www.polygon.com/2015/2/9/8006693/the-truth-behind-those-mysteriously-cheap-gray-market-game-codes
Seal on ju kirjas täpselt sama mida ma siin just kirjutasin. Küll pikalt ja põhjalikult. Ehk siis igati väärt lugemine thumbs_up.gif

Olen seda artiklit ja muud halli turuga seonduvat lugenud küllalt.

Jah lisaks CC fraudile on ka neid kes müüvad neile antud review koode - mis on samuti keelatud tegevus ja mille eest ei saa mängu arendaja sentigi. Ja on ka täiesti legitiimseid koode müügis. Aga konkreetselt PUBG puhul on ainsaks müügikohaks Steam ja ühegi loogilise selgituse alusel ei saa tuhanded koodid olla müügis alla Steami hinna - ilma, et seal taga oleks midagi hämarat/arendajale kahjumlikku.

Mul tekib hetkel küsimus, et kas ka sina lugesid selle artikli üldse läbi? Või kas oled nende hallide poodide tegevusega laiemalt kursis?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:57:59 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
eks hallid poed müümad veits odavamalt
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-playerunknowns-battlegrounds-cd-key-compare-prices/
Antud mängu puhul ma toetasin tegijat ja ostsin steamist icon_razz.gif ...ei ole kahju maksta kui hea mänguga tegemist


Suur tänu madmel icon_smile.gif cdkeys.com ikka parim koht icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 15:04:05 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:


Mul tekib hetkel küsimus, et kas ka sina lugesid selle artikli üldse läbi? Või kas oled nende hallide poodide tegevusega laiemalt kursis?

Ma ikka loen jah, mida lingin ja CC fraud ei ole seal just suurim faktor.

Kui mängu looja on väljastanud promo koodid, keegi on otsustanud mitte mängida ja maha parseldada, siis ei ole mängu looja millestki ilma jäänud, kuna on koodi väljastanud ja selle promo kuludesse juba kirjutanud.
See siis PUBG teemasse. Muud giftid ja muu sodi ... tasuta jagatakse mängu 1 nädalavahetus, ostad koodid kokku ja nädala pärast parseldad 5 euroga. See on hall ala, kuid CC fraud moodustab sellest väga väikse %.
Steam krahmab 30% mängu hinnast omale ... Ei imesta, kui mängu hind tõuseb, mõni rikkur originaal võtmeid ostnud ja hiljem 20% odavamalt müüb. Kõiki variante eksisteerib ja ei saa ühe mütsiga taguda kõike, mis vähegi odavamalt liigub. Sa toeta Elektroluxi 60% juurdehindlust nagu pool kodumaist, kui naaber ostab Amazonist ja on sama tootega rahul icon_wink.gif

Edit. Ostsisn humba bumbast Arma yyber bundle omal ajal, 1,2,3 mingid expansionid ja jutud. Ei avand ja ei ava, sest ei viitsi seda ikkagi mängida, tahan müüa, nüüd olen CC FRAUDULET rsk ? icon_biggrin.gif
Naljamees
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 15:21:04 vasta tsitaadiga

Hea vaidlus tekkis mis tavaliselt ka kunagi ei lõppe icon_smile.gif
Aga minu matsi loogika siin lihtne....
Ametlik kanal antud mängu puhul on steam. Mulle see mäng meeldib ja maksin täie rauaga.
See et pubg selle promo koodi juba korstnasse kirjutas on selge aga kui ma ostan selle promokoodi siis ma toetan ainult selle vahendajat ja pubg ei saa jah midagi sest see oli promo kood. Ja kui ta midagi ei saa siis ma ka ju ei toeta teda icon_razz.gif

Ja punkt 2 ka.
Steami ja mängutootja vaheline leping mind ei koti. Ja steami olen ka nõus toetama, kuna see hetkel enivei kõige söödavam mängusi koondav Keskkond. Ugay jms. on veits mannetud ikka. icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 08.12.2017 15:32:30 vasta tsitaadiga

Ostsin ka läbi steami aga see oli siis kui hind veel ilus oli...
Teisiti saab ka...
http://www.allkeyshop.com/catalogue/search.php?q=PLAYERUNKNOWN%27S+BATTLEGROUNDS&sort=releasedateDesc
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 15:59:43 vasta tsitaadiga

OPollo, wtf?

Lugesid ka ikka seda artiklit? Või muud samal teemal kirjutatut? mõne teise mängutootja artikleid näiteks samal teemal - kus on ka numbriliselt välja toodud nii kaudne kui otsene (cc chargebackid) rahaline kahju.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 16:16:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
OPollo, wtf?

Lugesid ka ikka seda artiklit? Või muud samal teemal kirjutatut? mõne teise mängutootja artikleid näiteks samal teemal - kus on ka numbriliselt välja toodud nii kaudne kui otsene (cc chargebackid) rahaline kahju.

Ei viitsi pikalt jahuda, 1 lõik sulle artiklist, aritmeetika tee ise:

tsitaat:
G2A's senior global public relations manager Jens Quentin told Polygon that his company, which was founded in 2010, served more than 2 million customers in 2014 across more than 5 million transactions.

Kohe järgi:
tsitaat:
G2A told Polygon that around 2,000 customers were affected and that their customer service team has been inundated with requests for help, leading to significant delays in problem resolution, even for members of their preferred customer program called G2A Shield.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 16:29:19 vasta tsitaadiga

e. siis halli poe esindaja sõnad on puhas kuld? See 2000 on ju kõigest selle ühe vähetuntud mängu case.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 17:15:52 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
e. siis halli poe esindaja sõnad on puhas kuld? See 2000 on ju kõigest selle ühe vähetuntud mängu case.


Ei kõik mis ostad on CC fraud :icon_biggrin.gif

Tee teine teema selleks halaks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 17:37:33 vasta tsitaadiga

Kolige steami teemasse oma key jutuga...
Kõrbemap test serveris lõpuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 21:01:13 vasta tsitaadiga

PUBGi puhul võite oma tasuta weekendite ja ei tea mis soodukatega ostetud keyd mida pärast kallimalt müüakse sinnasamusesse pista. PUBG-l pole olnud mitte ühtegi soodukat, väljatulekust saati on ta maksnud samapalju nagu hetkel ning nagu kuulda on olnud, nad ei kavatsegi seda odavamalt müüma hakata.

EDIT: täitsa performib
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 09.12.2017 01:51:27 vasta tsitaadiga

kui algne telepordi/gearing välja arvata, siis liigub päris hästi. paremini kui live imho. täitsa ok vahelduseks.
mingi 7-8 korda tehtud, pool TPP, pool FPP.

paar asja viriseks:
kohati on majad (eriti väikesed majad) väga väikeste tubadega, krt, justkui mingit sahvrid või peldikud oleks. FPP tunnel-vision häirib eriti. võinuks veidi vähem arv tube olla väikestes majades.
winchesteril võinuks siiski mingi scope võimalus olla.
kuna palju on tänavavõitlust, siis korralik full-auto on sigatähtis.
teisalt, vahepealsed alad on väga paljad, siis on min 4x väga abiks. ilma rangeta on ikka paras piin, holo või punasega ikka 200m+ tagant korraliku sihikuga vastasele vastu ei saa. '
et veidi vähem paljas olla võinuks olla rohkem kive vms kasvõi "söösta-kata" kaitseks.

seega mingi M4 või isegi SMG ja mini/kar scopega loadout on väga ok.

kui keegi viitsib, võiks hiljem mõne duo/squadi teha? (steam highq.est)

edit: testikas tuli üks soolo FPP kana ka. päris pingeline lõpp oli, viimane ring läks täitsa impala linna keskele, hull linnalahing oli. täiskititud silenced M4 thumbs_up.gif . ma muidugi see ebard, kel 2x meeldib. ei teagi miks. vist kõik viimased kanad on 2x-iga tulnud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 00:00:16 vasta tsitaadiga

Homsest mäng ka xbox one peal siis saadaval
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 14:58:25 vasta tsitaadiga

Tänasest on siis mäng Xbox One peal mängitav. Olen proovinud varasemalt Xboxi puldiga PC peal - ei meeldi icon_biggrin.gif

https://youtu.be/ylyy-y4Sfmw
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 15:14:43 vasta tsitaadiga

make love not war beer_yum.gif
link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 17:40:27 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
make love not war beer_yum.gif
link

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 09:18:52 vasta tsitaadiga


Link


icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 09:31:38 vasta tsitaadiga

Päris kena ju... icon_rolleyes.gif
-kasutaja- kirjutas:

Link


icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:26:24 vasta tsitaadiga

20.12 väidetaval ka PC1.0 launch
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.12.2017 20:15:05 vasta tsitaadiga

Too nädalavahetuse test serveri liivamapp oli umbe hea ikka icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:17:25 vasta tsitaadiga

toda saad tänase päevani mängida. Esmaspäeval anti teada, et maha nad tetserverist toda ei võta ja jääb mängitavaks kuni launchini.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.12.2017 20:40:08 vasta tsitaadiga

Tahtis esmaspäeval uuendust ja on vana mapp tagasi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:43:18 vasta tsitaadiga

Sul miskit võssa siis, uus map täiesti mängitav icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.12.2017 20:48:49 vasta tsitaadiga

Tore teada icon_biggrin.gif Lasen korra maha selle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 21:15:10 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Tore teada icon_biggrin.gif Lasen korra maha selle.

Ära lase midagi maha... Test serverisse lisati Miramari kõrvale vana map Erangel ka.Mõlemat saab seal mängida. Hetkel kui test servus matchi alustad siis tuleb nendest üks random map.
Kui vana mapi lobby ette tuleb, siis lahku mängust ja joini uuega kuni Miramari saad icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.12.2017 23:44:47 vasta tsitaadiga

Aitäh. Too on äge mapp. Esimesest juba parajalt kopp ees icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 00:49:02 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 15.12.2017 01:03:58 vasta tsitaadiga

Graafika ja lag sellep selline, et ramist jääb puudu. Kuidagi xboxile mälu juurde lisada siis oleks fixed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 16:44:28 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. 3rd personis võiks ikka mõista mängida icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Duo-t tegime üle pika aja 3rd personis, võitsime, lõpus olin üksi elus oma tommy gunny ja S12K-ga, võitsin mängu. Mingi 6 killi sellise comboga terve mäng. Kogu varustus oligi need 2 relva, nõks kuule, 1 medkit ja 2 energy drinki stabiilselt terve mäng. seljakottigi ei hakanud võtma icon_lol.gif

EDIT: Live vs Test server
Spoiler Spoiler Spoiler


Ning AMD vanad vs uued driverid live serveris
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 22:25:18 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
20.12 väidetaval ka PC1.0 launch

Ootan huviga.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 11:09:17 vasta tsitaadiga

Eile tegime paar raundi õhtul, kanaeine jäi söömata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 11:14:34 vasta tsitaadiga

Oh god, 12GB uuendus.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 11:23:26 vasta tsitaadiga

chatro, kirjade järgi 1.0 ju. icon_wink.gif
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 13:13:46 vasta tsitaadiga

2 kaarti, sellest ka suurus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 15:24:21 vasta tsitaadiga

Perfi osas minujaoks null muutust. FHD peal täpselt sama mis ennem (144fps). 2k peal 90fps ja jookseb sama sitasti kui 4k 25fps.. min fps olematu, jube stutter sees.
Kui nad suudaks selle mängu jooksma ka saada...
Rauda näeb profiilist.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 16:06:59 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Perfi osas minujaoks null muutust. FHD peal täpselt sama mis ennem (144fps). 2k peal 90fps ja jookseb sama sitasti kui 4k 25fps.. min fps olematu, jube stutter sees.
Kui nad suudaks selle mängu jooksma ka saada...
Rauda näeb profiilist.


Testis tundus küll olevat parem. FPS stabiilsem ja mäng jooksis sujuvamalt... palju palju sujuvamalt. Prodis pole veel proovinud
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 21.12.2017 16:20:02 vasta tsitaadiga

Panin eile uue nvidia draiveri peale. Jõudsin ennem uuendusi veidike testserveris proovida. Päris libe tundudus seal, fps ei olnud enam lihtsalt normaalne number. Rubberbanding oli ikka aga see vast teine teema ka.
Saab vanema raua peal selle jooksma lõpuks ja see on väga tore.
Asi muutus sedavõrd mängitavaks, nüüd ootan kuni uuesti saan proovida icon_biggrin.gif Ei tea, mis versioon eile seal testserveris küll jooksis....
Minu jaoks oli asi korda saadud.

Need muljed olid sellised peale draiveri vahetust, mille teostasin ddu cleanerit save modes kasutades.
https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-388-71-whql
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 21:33:12 vasta tsitaadiga

Minul null vahet uue driveriga. Lasin samaaegselt PUBG v1 ja uue nvidia driveri peale mis VÄIDETAVALT peaks midagi muutma. Siiani suht lootusetu.
Raud korralik aga mäng jookseb sitasti ja graf aastast 2005. Eriti ei kutsu mängima icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 21:54:05 vasta tsitaadiga

martin366,

Mine ja mängi wot icon_biggrin.gif

Ma tegin nii ja ei kahetse beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 22:03:28 vasta tsitaadiga

Esimene mäng täna õhtul. Easy
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 22:08:23 vasta tsitaadiga

Üks top10 tuli ka enne kanaeinet
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 23:40:16 vasta tsitaadiga

fps nuud 80% constant 144, v 100+ . Uus mapp t2is sitt #eikannata. Nahhui nad mingi 99% pickrate panid selle sita .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Playerunknown's BATTLEGROUNDS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.