Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 19:00:48 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Samsung Galaxy S5 Neo (SM-G903F) klaasi vahetus? Must.

Tere. Klaasivahetust saame ilmselt uuel aastal pakkuma hakata. Hetkel pole võimalik ning ka ekraanimoodulit pole saada (va analoog, millele ei saa garantiid anda).

Vabandustega,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magnus825
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2009




sõnum 27.11.2017 14:37:24 vasta tsitaadiga

iphone 7 ekraani vahetuse hind? home-nupu kõrval väike mõra, puutepaneel on ok ja ekraani endal pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 17:13:51 vasta tsitaadiga

Magnus825 kirjutas:
iphone 7 ekraani vahetuse hind? home-nupu kõrval väike mõra, puutepaneel on ok ja ekraani endal pole.

Tere.
Analoog ekraan koos vahetusega 95€ ja taastatud originaal 125€ koos vahetusega.
Mõlemad kohapeal. Analoogile kuu garantiid, originaalile 3 kuud.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
don
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 21:53:51 vasta tsitaadiga

Tere,

1) Iphone 7 (must matt) - ekraaniklaas katki (ekraan ise ja puutetundlikkus töötab, klaas mõrades)
2) Iphone SE display (kuldne) - pealmine klaas terve aga diplay ise ei tööta, poolest erkaanist must
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 09:42:30 vasta tsitaadiga

don kirjutas:
Tere,

1) Iphone 7 (must matt) - ekraaniklaas katki (ekraan ise ja puutetundlikkus töötab, klaas mõrades)
2) Iphone SE display (kuldne) - pealmine klaas terve aga diplay ise ei tööta, poolest erkaanist must


Tere
IP7
Analoog 95€, taastatud originaal 125€. Kohapeal, hind sisaldab vahetust. Analoogil garantii 1 kuu, originaal 3 kuud garantii

SE
Analoog 45€, taastatud originaal 65€. Kohapeal, hind sisaldab vahetust. Analoogil garantii 1 kuu, originaal 3 kuud garantii

Koos töösse pannes lõppsummast -5€.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
portselan
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2015




sõnum 30.11.2017 09:46:26 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Sony Xperia Z2 tablet
Seadme värv: valge
Mure/Muu info: ekraanil mõrad, puutetundlikus ei tööta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 08:44:41 vasta tsitaadiga

portselan kirjutas:
Seadme mudel: Sony Xperia Z2 tablet
Seadme värv: valge
Mure/Muu info: ekraanil mõrad, puutetundlikus ei tööta


Tere,
*OEM moodul + vahetus - umbes paar nädalat töö teostus - 155€
*A moodul + vahetus - KOHAPEAL - 125€
*A moodul + vahetus - tarne ca kuu ringis - 110€

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
islander
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2017 20:08:51 vasta tsitaadiga

N 520. Klaas katki.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2017 14:08:05 vasta tsitaadiga

islander kirjutas:
N 520. Klaas katki.

Tere,
Tarne ca 3 nädalat (tänu jõuludele jääva ajaga võib see pikeneda), koos vahetusega klaas 35€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 21:59:29 vasta tsitaadiga

1) Xperia Z- uut akut vaja
2) Freedom X1- ekraan sodi, puutekas töötab kuid pool ekraani pime vms

mis hinnad ?

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rego
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2017




sõnum 05.12.2017 17:41:56 LG G2 mini vasta tsitaadiga

Kui palju läheb maksma LG G2 mini digitizeri vahetus (jupid + töö)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kxxxxk
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 19:04:32 vasta tsitaadiga

cat B30 tagakaas - on sellist juppi kellelgi pakkuda ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 09:33:28 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
1) Xperia Z- uut akut vaja
2) Freedom X1- ekraan sodi, puutekas töötab kuid pool ekraani pime vms

mis hinnad ?

Suheldud PS thumbs_up.gif





Rego kirjutas:
Kui palju läheb maksma LG G2 mini digitizeri vahetus (jupid + töö)?

Tere, mis värvi?
40€ ja tarne ca kuu
50€ ja tarne va paar nädalat

Parimat,




kxxxxk kirjutas:
cat B30 tagakaas - on sellist juppi kellelgi pakkuda ?


Tere,
Kahjuks pole pakkuda.

Vabandame

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aivare
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 12:57:42 vasta tsitaadiga

s7 Edge-ile vaja ekraanivahetust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 13:08:35 vasta tsitaadiga

Aivare kirjutas:
s7 Edge-ile vaja ekraanivahetust


Tere,
Pakun edastage telefoni värv ja võimalusel IMEI kood (võite postkastki kirjutada).
Teeme pakkumise.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:50:34 vasta tsitaadiga

Tere!

model GT-P5100 hõbedane. Ekraan ämblikus.
Kui palju maksab tellimine ja vahetus?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 12:07:53 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Tere!

model GT-P5100 hõbedane. Ekraan ämblikus.
Kui palju maksab tellimine ja vahetus?


Tere,
Originaal kasutatud ekraanimoodul - 60€
Originaal uus ekraanimoodul - 80€

Tarne ca nädal, hind koos tööga.
Nagu aru saan, siis tegu musta ekraaniga (hõbe annab vaste mustale ekraanile).

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:51:26 vasta tsitaadiga

Nexus 5x h791 must. Digitizer mõradeks ekraan ise töötab ainult välimus häiritud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 22:01:04 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Nexus 5x h791 must. Digitizer mõradeks ekraan ise töötab ainult välimus häiritud.

Tere,

*LCD+digitizer+korpus+vahetus - tarne umbes kuu - 60€
*A LCD+digitizer+korpus+vahetus - KOHAPEAL - 70€


Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 15:11:24 vasta tsitaadiga

Tere,

S7 edge, must. Ainult klaas eest, puutetundlikus on alles.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 20:21:16 vasta tsitaadiga

raymk5 kirjutas:
Tere,

S7 edge, must. Ainult klaas eest, puutetundlikus on alles.


Tere, saatke palun sõnumitesse värv ja imei.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estownya
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2007




sõnum 19.12.2017 01:48:51 vasta tsitaadiga

Hey,

Xiaomi redmi note 3
kuldne
Endal uus ekraan olemas, Palju vahetuse hind ?

Cheers.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 10:19:17 vasta tsitaadiga

estownya kirjutas:
Hey,

Xiaomi redmi note 3
kuldne
Endal uus ekraan olemas, Palju vahetuse hind ?

Cheers.


Tere, 30€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nierfar
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 12:19:02 vasta tsitaadiga

Tere

Seadme mudel: ASUS ZenPad 3s 10 LTE Z500KL
Seadme värv: Hall
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad, puutetundlikkus töötab ainult all vasakus nurgas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2017 12:44:47 vasta tsitaadiga

nierfar kirjutas:
Tere

Seadme mudel: ASUS ZenPad 3s 10 LTE Z500KL
Seadme värv: Hall
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad, puutetundlikkus töötab ainult all vasakus nurgas


Tere,
Analoog, tarne ca kuu - 195€ koos vahetusega.
Originaal, kasutatud- pean täpsustama, kuidas saadavus , oletatav hind ca 200-250€ juures aga ei pruugi olla saada. Kui aga saab, siis ca nädal tarne.
Kui hinnaklass huvi pakub, siis täpsustan.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vurtor
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2015




sõnum 21.12.2017 18:50:04 vasta tsitaadiga

Tere

Seadme mudel: Sony M4 Aqua
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil ämblik

Seadme mudel: Sony Z5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil ämblik

Palun eraldi hindu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 08:51:45 vasta tsitaadiga

Vurtor kirjutas:
Tere

Seadme mudel: Sony M4 Aqua
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil ämblik

Seadme mudel: Sony Z5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil ämblik

Palun eraldi hindu.

Tere,
m4
*Originaal uus - 70€
*Originaal vähekasutatud - 65€
*Originaal kasutatud - 55€
Hinnad sisaldavad tööd.
Tarne ca nädala ringis- jõuluajale jäänuna võib tarneaeg selle võrra ka muutuda.


z5
*analoog moodul - tarne umbes kuu - 80€
*originaal kasutatud - 85€ - KOHAPEAL
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 130€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI. - garantii jätkumine selle olemasolul

Koos töösse pannes saab -5€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
boonus
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2004




sõnum 25.12.2017 15:11:03 vasta tsitaadiga

Tere

Seadme mudel: Huawei Honor 8
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraan ämblik, puutetundlik ekraan ei tööta, niiskust sai ka lisaks

Palun hindu.

_________________
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mälukaart
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 20:19:27 vasta tsitaadiga

Tere. Xiaomi redmi 4x musta digitizeri hinnad?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2017 22:52:03 vasta tsitaadiga

boonus kirjutas:
Tere

Seadme mudel: Huawei Honor 8
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraan ämblik, puutetundlik ekraan ei tööta, niiskust sai ka lisaks

Palun hindu.

Tere,
*Analoog, tarne ca 3 nädalat - 55€, sh vahetus (garanteerida midagi ei saa, kliendi vastutusel, ala kui on ghost touch või muu anomaalia mooduliga, siis tööraha rakendub 15€ ulatuses + ajakulu (ekraani vahetus jms muu protsess meie poolt)
*Kvaliteet ekraan, tarne ca 2 nädalat - 105€. sh vahetus - garantii 1 kuu
*OEM ekraan - tarne ca 2 nädalat - 135€ - garantii 3 kuud.

Parimat,






mälukaart kirjutas:
Tere. Xiaomi redmi 4x musta digitizeri hinnad?

Tere,

*Analoog, tarne ca 3 nädalat - 50€, sh vahetus (garanteerida midagi ei saa, kliendi vastutusel, ala kui on ghost touch või muu anomaalia mooduliga, siis tööraha rakendub 15€ ulatuses + ajakulu (ekraani vahetus jms muu protsess meie poolt)
*Kvaliteet ekraan, tarne ca 2 nädalat - 80€. sh vahetus - garantii 1 kuu
*OEM ekraan - tarne ca 2 nädalat - 90€ - garantii 3 kuud.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 03:15:21 vasta tsitaadiga

Sony Xperia XA1 (model g3121) sai supikahjustust. USB pesa plaat vajab vahetust. Kas oleks pakkuda originaal varuosa, mis hinnaga? Ebay "OEM" jupp jäi ikka võltsitute hulka.
Selline:
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1fVfEh3n.PuJjSZFkq6A_lpXao/USB-Charging-Port-Charger-Dock-Connector-Vibrator-Microphone-Mic-Circuit-Board-Flex-Cable-For-SONY-Xperia.jpg_640x640.jpg

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S1buul
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2017 13:58:01 vasta tsitaadiga

Xperia Z5 Compact (E5823)
Graphite Black
Mure: Ekraan kildudeks ja puuteplaat ei tööta, aga pilti näitab
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 00:03:55 vasta tsitaadiga

maxfox04 kirjutas:
Sony Xperia XA1 (model g3121) sai supikahjustust. USB pesa plaat vajab vahetust. Kas oleks pakkuda originaal varuosa, mis hinnaga? Ebay "OEM" jupp jäi ikka võltsitute hulka.
Selline:
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1fVfEh3n.PuJjSZFkq6A_lpXao/USB-Charging-Port-Charger-Dock-Connector-Vibrator-Microphone-Mic-Circuit-Board-Flex-Cable-For-SONY-Xperia.jpg_640x640.jpg


Tere,
Jah on saada. Tarne nädal-kaks, garantii aasta.
Ainult jupp 25€, koos vahetusega 35€

Head vana-aasta lõppu Teile. icon_smile.gif
Parimat,




S1buul kirjutas:
Xperia Z5 Compact (E5823)
Graphite Black
Mure: Ekraan kildudeks ja puuteplaat ei tööta, aga pilti näitab

Tere,


*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 60€ (kliendi vastutusel, kui ekraan vigane, tegeleme garantiiga, kuid
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 70€
*kasutatud OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 75€(sügavate kriimudega(Tegelikult päris viisakas)) / 80€ väiksemate kriimudega / 90€ uue väärne (saadavus võib muutlik olla)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 105€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI.

Head vana-aasta lõppu Teile. icon_smile.gif
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2017 16:52:29 vasta tsitaadiga

iPhone 6, Space grayle?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2018 14:11:46 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
iPhone 6, Space grayle?

Tere.
Analoog 50€ koos vahetusega.
Taastatud originaal 70€ koos vahetusega.
Mõlemad kohapeal.

Head uut aastat,
Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marx1
HV vaatleja
marx1

liitunud: 17.11.2006




sõnum 01.01.2018 19:27:20 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Samsung Galaxy S8+
Seadme värv: Hõbedane
Mure/Muu info: Telefoni tagumine klaas katki ja vajab ära vahetamist. Tundub, et klaasi all olev korpus on korras. Kindlasti oluline, et ka telefoni veekindlus jääks alles. Teemaga väga kiire!




Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2018 01:23:58 vasta tsitaadiga

marx1 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung Galaxy S8+
Seadme värv: Hõbedane
Mure/Muu info: Telefoni tagumine klaas katki ja vajab ära vahetamist. Tundub, et klaasi all olev korpus on korras. Kindlasti oluline, et ka telefoni veekindlus jääks alles. Teemaga väga kiire!





Tere, saada mulle palun telefoni imei privaati.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marx1
HV vaatleja
marx1

liitunud: 17.11.2006




sõnum 03.01.2018 13:59:24 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
marx1 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung Galaxy S8+
Seadme värv: Hõbedane
Mure/Muu info: Telefoni tagumine klaas katki ja vajab ära vahetamist. Tundub, et klaasi all olev korpus on korras. Kindlasti oluline, et ka telefoni veekindlus jääks alles. Teemaga väga kiire!





Tere, saada mulle palun telefoni imei privaati.

Parimat,


Saatsin ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 23:25:14 vasta tsitaadiga

Tere

Seadme mudel: Samsung Galaxy A3 (2017)
Seadme värv: must
Mure/Muu info: Ekraan ämblik. Puutetundlikkus töötab. Tagaklaasis mõra. Ümbrisraamil kukkumisest kahjustus. Veekindluse säilitamine oluline.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 09:59:08 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Tere

Seadme mudel: Samsung Galaxy A3 (2017)
Seadme värv: must
Mure/Muu info: Ekraan ämblik. Puutetundlikkus töötab. Tagaklaasis mõra. Ümbrisraamil kukkumisest kahjustus. Veekindluse säilitamine oluline.

Tere,
Siis vajame IMEI koodi ja saame pakkumise teha.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 12:58:26 vasta tsitaadiga

huawei y3ii ekraan katki.
Kas vahetad ja mis hinnaga?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S1buul
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2018 17:23:35 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:

*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 105€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI.


Täitsa huvitav, kuna saaks ära teha?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 06.01.2018 17:24:27 vasta tsitaadiga

Tere!

Seadme mudel: Huawei P10 Lite
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiklaas alt paremalt ämblik, sooviks vahetust. Puutetundlikkus, värvid, valgus jms korras.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 22:06:26 vasta tsitaadiga

Klm_on kirjutas:
huawei y3ii ekraan katki.
Kas vahetad ja mis hinnaga?

Tere,
Mis värvi telefon ja on vaja teada, kas ta on 3g või 4g mudel (selle peame enne tellimuse tegemist ise üle vaatama või täpse mudeli Teilt saama: ala Y3ii Y3 II Y3 2 LUA-U03 LUA-U23 LUA-L03 LUA-L13 LUA-L23)

Analoog ekraan - tarne ca kuu - 50€ , sh töö.
Et muid kiirema tarne pakkumisi teha, peame vaatama mudelit, kas üldse on saada. ca ~80€ peaks arvestama.

Parimat,





S1buul kirjutas:
mteachx kirjutas:

*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 105€ - telefon vaja ette saata, umbes nädal-kaks töö teostus. Vajalik IMEI.


Täitsa huvitav, kuna saaks ära teha?

PS





indre kirjutas:
Tere!

Seadme mudel: Huawei P10 Lite
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiklaas alt paremalt ämblik, sooviks vahetust. Puutetundlikkus, värvid, valgus jms korras.


Tere,
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 60€ - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Analoog moodul - KOHAPEAL - 70€ - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Originaal moodul - tarne ca 3-9 tp - 105€ , sh töö. Garantii 3 kuud

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 08.01.2018 00:29:28 vasta tsitaadiga

Tere,
Seade: Huawei P9 lite 2017
Mure: klaas ämblikus, muus osas ekraan töötab ok
Värvus must

Terv
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 21:54:16 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Klm_on kirjutas:
huawei y3ii ekraan katki.
Kas vahetad ja mis hinnaga?

Tere,
Mis värvi telefon ja on vaja teada, kas ta on 3g või 4g mudel (selle peame enne tellimuse tegemist ise üle vaatama või täpse mudeli Teilt saama: ala Y3ii Y3 II Y3 2 LUA-U03 LUA-U23 LUA-L03 LUA-L13 LUA-L23)

Analoog ekraan - tarne ca kuu - 50€ , sh töö.
Et muid kiirema tarne pakkumisi teha, peame vaatama mudelit, kas üldse on saada. ca ~80€ peaks arvestama.

Parimat,


Hei, originaal moodul oleks ka saada, kokku 70€ koos tööga. Aga vaataks mudeli ennem üle.





que kirjutas:
Tere,
Seade: Huawei P9 lite 2017
Mure: klaas ämblikus, muus osas ekraan töötab ok
Värvus must

Terv

Tere,
Analoog moodul - tarne ca 3-4 nädalat - 60€ - garantii kliendi vastutusel 15€, kui ilmneb praak ekraan.
Kvaliteet analoog - tarne ca 3-9tp - 75€, garantii kuu
Originaal moodul - tarne ca 3-9 tp - 105€ , Garantii 3 kuud
Hinnad sisaldavad vahetust.



Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 19:58:18 vasta tsitaadiga

Motorola Moto Z (XT-1650-03) White/Gold

Ekraan ja digitizer puruks. Endal asendust pole
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 23:14:35 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Motorola Moto Z (XT-1650-03) White/Gold

Ekraan ja digitizer puruks. Endal asendust pole


Tere,
Analoog ekraan, tarne ca kuu ringis - 135€ - sisaldab tööd.

Muud kahjuks pakkuda pole.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 11:41:49 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
aht0 kirjutas:
Motorola Moto Z (XT-1650-03) White/Gold

Ekraan ja digitizer puruks. Endal asendust pole


Tere,
Analoog ekraan, tarne ca kuu ringis - 135€ - sisaldab tööd.

Muud kahjuks pakkuda pole.

Parimat,


las siis olla, ületab telefoni enda väärtust järelturul.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 12:12:20 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
mteachx kirjutas:
aht0 kirjutas:
Motorola Moto Z (XT-1650-03) White/Gold

Ekraan ja digitizer puruks. Endal asendust pole


Tere,
Analoog ekraan, tarne ca kuu ringis - 135€ - sisaldab tööd.

Muud kahjuks pakkuda pole.

Parimat,


las siis olla, ületab telefoni enda väärtust järelturul.

Kahjuks jah, üsna kulukas Teine.
Kahtlen, et seegi midagi aitaks aga äärmisel juhul annab 125€ peale vaadata siin aga ilmselt see 10€ siin jätkuvalt pole teemaks.

Arusaadav,
Jaksu thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.