Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 601, 602, 603 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2017 02:39:04 vasta tsitaadiga

Ostsin paar nädalat tagasi X-i. Tegin eelnevalt põhjalikku uuringut ja analüüsi (6 vs 7 vs 8 vs 8+ vs X vs Androidi lipulaevad vs [mingi tehniline väärtus] to EUR jne) ning võin mõned kommentaarid öelda.
Esiteks, FaceID on viimane sõna, äraütlemata turvaline jne, kuid siiski töötab ta 90-95% juhtudel ning seejärel passcode ekraani nägemine on sama ootamatu kiviaja meenutus nagu kiviga näkkusaamine. Nendel hetkedel tõesti mõtled, et võiks olla mingi koht, kuhu oma näppu surada (kas või taga), kuid eks see on sama sünnitusvalu nagu TouchID 1 vs 2 puhulgi. FaceID 2 tunneb sind tõenäoliselt ära ka veerandi näo järgi vms.
Teiseks, need näpužestid ei tööta päris nii hästi kui oleks oodanud. Kas mäletate seda aega, kui tuli esimene iPhone? Kõikide teiste tolleaegsete puutetundlike telefonide ekraanide kasutamine oli piin kuubis. Pärast seda oli esimese iPhone'i ekraani katsumine nagu Jeesuse puudutus... X-i ekraanil navigeerimisega sellist tunnet ei ole. On vastupidine tunne! Miks paganama päralt ei tööta ekaani allatoomine iga kord (libista sõrm üle alumise ääre), miks ei tööta näidikute menüü ülevalt paremast nurgast allatoomine absoluutselt iga kord. Endalegi üllatuseks on need kaks asja kõige häirivamad. See tundub lohakas. See tundub nagu Androidi touchscreen2007 VS iPhone. It doesn't feel like Apple.
Muus osas on erinevad ülevaated ammendavad. Ekraan on super, aku kestab, klaas puruneb kergesti jne...
Täna võin öelda, et mu ootused olid oluliselt kõrgemad. Ärge saage minust valesti aru - ma kalkuleerisin ja valisin nädalaid. Kaheksa on väga hea telefon, tõesti on. Ta on vana telefoni kõige parem versioon. Ka Telia pakkus äriklientidele väga head 7 diili. Aga lõpuks taandus kõik ikkagi selle küsimuse taha: kas sa tahad täna osta omale uut telefon, mis on juba ostmise hetkel vana? Mina otsustasin, et ma ei taha. Ma tahan proovida midagi uut. Vaadata tulevikku. Jah, kui kalkuleerida sisse ainult ratsionaalsed otsused (näiteks X-i klaastaguse vahetuse maksumus ca $500), siis ei ole X kindlasti nr1 valik. Ratsionaalsus valiks mingi 200 eurose Xiaomi vms. Aga inimesed ei ole ratsionaalsed ja mina ei taha endale keskpärast telefoni. Tahan väga head. Ja kui peaksin täna uue telefoni ostma, ostaks ikkagi X-i. Olgugi, et tal on vigu...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.12.2017 03:18:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid siiski töötab ta 90-95% juhtudel

Nädalase kasutamise järel on töötand faceid väga eeskujulikult. Poleks oodanud et nii hästi.

tsitaat:

Teiseks, need näpužestid ei tööta päris nii hästi kui oleks oodanud.

Ainuke mille üle kurdaks et ei saa iga kord pihta ekraani alla liigutamisele.. Ülemine äär töötab veatult. Kasutad mõnda kilet äkki ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.12.2017 12:57:12 vasta tsitaadiga

caur, kas eelmine telefon oli apple või android?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 20.12.2017 13:07:56 vasta tsitaadiga

Ma pole siiani kordagi pidanud passcode kasutama. 100% kordadest olen näoga telefoni lukust lahti saanud. Samamoodi töötavad hästi ka control center ja notifications lehe alla tõmbamine. App switcheri avamine ja eelmisesse appi switchimine toimib ka ideaalselt. Samuti lähevad ka programmid kinni ilusti. Mõne fullscreen programmil on vaja kõigepealt alumisele ribalt vajutada või puudutada ning seejärel saab kinni visata. See sõltub juba programmi arendajast.
Äkki on vigane telefon kui nii palju probleeme on?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2017 14:01:57 vasta tsitaadiga

Pole kilesid ega ümbriseid.
Viimased 8 aastat olen kasutanud iPhone'i. Kusjuures praegu tulin viie pealt.
Ma ei tahaks eriti uskuda, et vigane, kuid lasin uue näoskänni katsetamise mõttes peale. Iseenesest ei ole palju probleeme, kuid tahaks, et need töötaksid 99% juhtudel. Ekraani allatoomine töötab vahel kümme, vahel kuus korda kümnest.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 20.12.2017 14:11:23 vasta tsitaadiga

Sama asja on erinevad ülevaated kirjutanud, et X'i kodunuputa viipesüsteem mõjub kohmakalt ja ei tundu hästi läbimõeldud ning testitud süsteemina.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 20.12.2017 14:12:56 vasta tsitaadiga

Aitab see, kui teha algne näo skanneerimine hea valgustusega ruumis.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2017 15:56:03 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Aitab see, kui teha algne näo skanneerimine hea valgustusega ruumis.


+1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 21.12.2017 11:24:53 vasta tsitaadiga

caur kirjutas:
Pole kilesid ega ümbriseid.
Viimased 8 aastat olen kasutanud iPhone'i. Kusjuures praegu tulin viie pealt.
Ma ei tahaks eriti uskuda, et vigane, kuid lasin uue näoskänni katsetamise mõttes peale. Iseenesest ei ole palju probleeme, kuid tahaks, et need töötaksid 99% juhtudel. Ekraani allatoomine töötab vahel kümme, vahel kuus korda kümnest.


sry et lol küsimus aga kas 5 oli asenduseks või tõesti kasutuses igapäevaselt? ma eeldan, et see võis olla üliaeglane tänapäeva mõistes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 14:54:33 vasta tsitaadiga

Oli kasutuses igapäevaselt ning oli ka väga aeglane. Sellest tulenevalt võiks ju X väga hästi suure kaarega ületada kõiki ootusi. Minu kogemus on aga see, et enamikke ootusi (mis olid ka keskmisest kõrgemad) täitis ta täpselt ning mõne koha pealt jäi veidi puudu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 14:58:58 vasta tsitaadiga

Tihti ongi probleem pigem ootustes, mis ei vasta tegelikkusele, mitte asjas endas
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 21.12.2017 21:25:03 vasta tsitaadiga

Apple hakkab omadega metsa minema nagunii, Steve Jobsi pole ja teised ullikesed keeravad kärna.

viimati muutis Kevvare 21.12.2017 21:59:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.12.2017 21:27:16 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/digi/apple-kinnitas-jah-me-muudame-oma-vanu-telefone-sihilikult-aeglasemaks?id=80569874
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2017 20:40:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Apple hakkab omadega metsa minema nagunii, Steve Jobsi pole ja teised ullikesed keeravad kärna.


jah enam pole see soft ka teabmis töökindel, ma olen oma 6s peal igasugu venimisi ja tõkkamisi näinud ja peal on alati originaal soft. see x oli ka mu jaoks pettumus. järgmine telefon vist enam apple poolt ei tule
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2017 03:46:52 vasta tsitaadiga

Kuna mul oli iPhone 5 viimaseks telefoniks mida igapäevaselt kasutasin, siis praeguse informatsiooni kohaselt oli see veel telefon mida aeglasemaks ei timmitud. Selle arvamuse kinnituseks võin ka öelda, et protsessori voolutarbe olulisel suurenemisel (eelkõige teatud appide avamisel) telefoni pildi tasku viskamine ka tõesti probleemiks oli. Osade tõenäoliselt kehvasti optimeeritud rakenduste avamisel (näiteks Snapchat, Instagram) viskas telefon ka pildi tasku kui aku oli täis 50-60%. Pärast sisselülitamist ütles telefon, et aku on tühi ja lae seda. Kui siis laadimisel pilt ette tuli, oli aku tase 60+ %. See oli ikka tõsiselt frustreeriv. Samas kui õnnestus tarbimise suurenemist (teatud rakendusi, fotokaamera kasutamist vms) vältida ja enamasti kasutada telefoni helistamiseks, siis kestis aku mõne protsendini.
Tegin ka Mati mobiiliärika juures aku vahetuse, mis ajutiselt probleemi lahendas. Tõenäoliselt hiinakas aga siiski kaua vastu ei pidanud ning probleem tekkis taas.
Kusjuures minu arvates Apple'i prose mahakeeramine ei ole halb ning ma oleks iga kell seadistanud proset selliselt, et see enne kalkuleeriks teatud tegevusi pikemat aega vs viska pilt kotti. Lihtsalt Apple võiks anda järgnevate uuendustega selle õiguse meile valida - saavad oma streetcred'i tagasi ning tarbijad võidavad.
Ja ma täna ostaks ikkagi Apple'i, kuid väga hea meelega katsetaks mõnda Androidi. Äkki on nad tõesti vahepeal piisavalt heaks muutunud...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 24.12.2017 06:46:53 vasta tsitaadiga

caur kirjutas:
Äkki on nad tõesti vahepeal piisavalt heaks muutunud...

Kui sobib ekraan 5+ tolli, siis võta iga kell Android. Küll aga alla 5 tolli peale iphone väga midagi kahjuks võtta polegi. Vähemalt mitte mõistliku raha eest.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 24.12.2017 11:10:54 vasta tsitaadiga

Kuskil oli uudis, et seda nö aeglaseks kerimist saab takistada - vahetades vana aku uue vastu. See oli Õuna enda ettepanek kuskil meedia väljaandes.
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 02:55:04 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

äraütlemata turvaline jne, kuid siiski töötab ta 90-95% juhtudel

Nädalase kasutamise järel on töötand faceid väga eeskujulikult. Poleks oodanud et nii hästi.

Minu ema iPhone X avaneb ka mu venna näo peale(aga kahjuks mitte minu peale:P). Välisel vaatlusel ei ütleks et nad ka ülemaara sarnased oleks. Aga ju siis Apple leiab teisiti

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.12.2017 03:06:21 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

äraütlemata turvaline jne, kuid siiski töötab ta 90-95% juhtudel

Nädalase kasutamise järel on töötand faceid väga eeskujulikult. Poleks oodanud et nii hästi.

Minu ema iPhone X avaneb ka mu venna näo peale(aga kahjuks mitte minu peale:P). Välisel vaatlusel ei ütleks et nad ka ülemaara sarnased oleks. Aga ju siis Apple leiab teisiti
Kohe pärast FaceID ülessättimist? Ilma, et vahepeal venna näo mitteäratundmise peale pin'i sisestataks, mille peale FaceID uut nägu õpib?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 15:04:32 vasta tsitaadiga

Miks su emal iPhone X on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 16:01:03 vasta tsitaadiga

Kas iPhone 6 on 1,3 või 1,4 GHz prosega?
Gsmarenas näitab, et on 1,4 aga Klicki veebis on kirjas 1,3gHz.
Kumb õige on?
Äkki keegi on mingi protsessori testi äpiga vms. selle kindlaks teinud...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2017 16:10:50 vasta tsitaadiga

1.4
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 25.12.2017 22:25:30 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
1.4
Spoiler Spoiler Spoiler
Wiki on allikana nii ja naa, seal saab sisu pea igaüks muuta. Aga jah, erinevad lehed näitavad 1,4GHz dualcoret, näiteks - https://www.gsmarena.com/apple_iphone_6-6378.php

madis888, kui on plaan iPhone6't osta siis - poest ja uuena ma ei soovitaks. Peamiselt just 1GB RAMi pärast, seda on kaasaegse iOSi ja rakenduste puhul ikka liiga vähevõitu, et end mõnusalt ja mugavalt tunda. Alates 6S'ist hakkavad 2GB RAMiga isendid peale.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 25.12.2017 22:37:25 vasta tsitaadiga

6s on jah ikka oliliselt kiirema touh id ja touch ekraaniga, igatahes soovitan viimast
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.12.2017 23:05:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:

madis888, kui on plaan iPhone6't osta siis - poest ja uuena ma ei soovitaks. Peamiselt just 1GB RAMi pärast, seda on kaasaegse iOSi ja rakenduste puhul ikka liiga vähevõitu, et end mõnusalt ja mugavalt tunda. Alates 6S'ist hakkavad 2GB RAMiga isendid peale.


+1

kui aus olla siis juba mu enda 6S hakkab vaikselt ajale jalgu jääma, midagi katastroofilist veel ple, aga on aru saada et Apple keerab kraane kinnipoole vanematel telefonidel nagu viimase aja uudistest võib lugeda!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 601, 602, 603 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.