Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 18:47:03 vasta tsitaadiga

netcat, kuidas sa said online walleti aadressi "importida" offline walletisse? Mis krüptost ja mis walletist üldse jutt käib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 19:16:29 vasta tsitaadiga

Hale turu manipuleerimine GDAX-i poolt bitcoin cashiga. Tunde enne bitcoincashi turule toomise annauncimist hakati lambist bitcoin cashi kokku ostma suurtes kogustes (GDAX-i omad töötajad). Oli ju teada et peale turu avamist tuleb ilus peak jällegi. Väga inetu käitumine.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 19:54:37 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Hale turu manipuleerimine GDAX-i poolt bitcoin cashiga. Tunde enne bitcoincashi turule toomise annauncimist hakati lambist bitcoin cashi kokku ostma suurtes kogustes (GDAX-i omad töötajad). Oli ju teada et peale turu avamist tuleb ilus peak jällegi. Väga inetu käitumine.


Krüpto maailmas täiesti tavaline käitumine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nux
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 20:09:18 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Pikaajalisi hoiuseid ikka ja ainult offline walletis.


Räägi lähemalt, offline walletitega kokkupuude olematu :S aga peab ilmselt tegema igaks juhuks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 20:10:33 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
netcat, kuidas sa said online walleti aadressi "importida" offline walletisse? Mis krüptost ja mis walletist üldse jutt käib?


Bitcoinist ikka.
Private key saab importida suvalisse walletisse mis laseb nii teha. Näiteks Bitcoin core klient.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 05:15:40 vasta tsitaadiga

netcat, mina ei usaldaks ühtegi aadressi, mille private key on online rahakotis olnud. Kes ütleb, et neil endal sellest võtmest kooipat ei ole mis jalutama võib minna? Oma offline/personal walletite jaoks genereerin ikka alati uue aadressi mida kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 10:40:19 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
netcat, mina ei usaldaks ühtegi aadressi, mille private key on online rahakotis olnud. Kes ütleb, et neil endal sellest võtmest kooipat ei ole mis jalutama võib minna? Oma offline/personal walletite jaoks genereerin ikka alati uue aadressi mida kasutada.


Loogika nii ütleb jah, aga ühelt aadressilt teisele kanne ei ole mul praegu väga võimalik. Isegi oma aadresside vahel on see transaction ju tasuline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 11:02:03 vasta tsitaadiga

netcat, ega sellest tasust pääsu pole nii või naa. Aga nadi on pärast üks hetk tõdeda, et transaction fee kalliduse tõttu läks kogu rahakoti sisu kaduma. Kui varem võis minu sellist juttu pidada mõttetuks kolli nägemiseks või sääsest elevandi tegemiseks siis viimaste nädalate uudised võiks ometi näidata, et tegemist on reaalselt eksisteeriva riskiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 14:10:14 vasta tsitaadiga

sessuhtes vahet pole, et kui neid ülekandeid piisavalt teha, siis saab see raha üks hetk nagunii otsa icon_biggrin.gif

Ma avastasin bittrex kontolt 0.006 BTC.
Ülekandetasu on seal juba 0.001 BTC. Need tasud võiks ikkagi mingi % olla või kasvõi euro suhtes fixed. Muidu varsti on nii, et kui BTC peaks kunagi miljonini jõudma, hakkad tasudena 4 kohaliseid eurosid välja jagama.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 21.12.2017 14:20:32 vasta tsitaadiga

Aga nii ju lähebki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 14:28:03 vasta tsitaadiga

Varsti hakkab juttu siginema "nemad" kes on süüdi ja ei mõtle icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 14:57:14 vasta tsitaadiga

p1lv1k, mis sul nüüd läheb? icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 21.12.2017 15:03:01 vasta tsitaadiga

Tasud lähevad üles käsikäes BTC hinnaga.

https://bitcoinfees.info/
https://bitinfocharts.com/comparison/bitcoin-transactionfees.html
https://bitcoinfees.earn.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 15:09:31 vasta tsitaadiga

Pigem buumiga lähevad tasud hinnatõusul eest ära. Sest lisaks BTC enda väärtuse tõusule, kasvab ka fee suurus BTC's nagu p1lv1k esimeselt lingilt hästi näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 21.12.2017 15:15:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Transaction fees are included with your bitcoin transaction in order to have your transaction processed by a miner and confirmed by the Bitcoin network. The space available for transactions in a block is currently artificially limited to 1 MB. This means that to get your transaction processed quickly you will have to outbid other users.


Ehk et juhul kui plaks käib siis lisaks hinna kukkumisele (kõik müüvad) hüppavad ka tasud lakke (kes kiirelt müüa tahab lepib suurema tasuga).
Samas, tänu BTC kõrgele hinnale pole paarkümmend-sada fiat'i tasudena maksta mitte midagi märkimisväärset, mis muudab väiksemate mahtude liigutamise kalliks ja "prügikalade" elu keerulisemaks. Mida aeg edasi seda kõrgemaks hind ka läheb, järelikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 15:17:42 vasta tsitaadiga

Eks jah, mõne aasta eest see prügikala tähendas pigem 10€ solgutajat icon_biggrin.gif nüüd tähendab see pigem mõnesaja euro solgutajat icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 16:08:15 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
sessuhtes vahet pole, et kui neid ülekandeid piisavalt teha, siis saab see raha üks hetk nagunii otsa icon_biggrin.gif

Ma avastasin bittrex kontolt 0.006 BTC.
Ülekandetasu on seal juba 0.001 BTC. Need tasud võiks ikkagi mingi % olla või kasvõi euro suhtes fixed. Muidu varsti on nii, et kui BTC peaks kunagi miljonini jõudma, hakkad tasudena 4 kohaliseid eurosid välja jagama.


Ma ei tea, kuidas bittrexis asi käib. Kuid mõnel teisel börsil (ja ka bitcoini enda võrgu sees) on nii, et ülekande tasu ei sõltu kande väärtusest. Ka 100 BTC liigutamine võib maksta ainult 0.001
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 16:14:19 vasta tsitaadiga

ipp, tsiteeritud postis on kirjas, et ülekandetasu 0.001BTC.

Selline tasustamine eelistab räigelt neid, kellel on suur kogus bitcoine. Kellel on väike kogus bitcoine, aga samas eurodena on summa suur (kuidas kellelegi), see ei saagi väga midagi teha, sest väikse liigutuse peale söödakse lihtsalt näiteks 20% rahast ära.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 16:44:31 vasta tsitaadiga

Ongi noh, eile tahtsin ka oma nicehashi ajast xaposse kogunenud 150 dollari väärtuses bitcoine bitfinexisse saata, aga teenustasudeks taheti 45 dollarit thumbs_up.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:21:07 vasta tsitaadiga

Ei saa aru halast BTC kõrgete teenustasude üle icon_rolleyes.gif krt, on ju olemas nii palju alternatiive raha liigutamiseks.

Kui väike summa BTC-d vahetuskeskkonnas, siis vahetage see millegi vastu: XRP, LTC, jne...

Kui mingi prügi jäänud enda walletisse, siis saatke olematu teenustasuga vahetuskeskkonda - aega võib minna mitu päeva aga lõpuks jõuab puru kohale, kui ei jõua saab uuesti proovida mõne päeva möödudes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:29:15 vasta tsitaadiga

45 dollarit ei ole päris olematu summa icon_biggrin.gif
EDIT: juba 84 dollarit icon_lol.gif
Eks peab rahulikumat aega ootama, ehk lähevad tasud siis väiksemaks.


viimati muutis mariokgo 21.12.2017 18:36:40, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:39:27 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
45 dollarit ei ole päris olematu summa icon_biggrin.gif


Kui su BTC on kohas, kus sa ei saa ise ülekandetasu määrata, siis on tõesti piiksus seis...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 17:43:06 vasta tsitaadiga

Jääb endiselt variant see BTC konvertida millekski selliseks, mida lihtsam liigutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 18:54:11 vasta tsitaadiga

Electroneum läks mõnusalt lendu icon_razz.gif
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 19:44:56 vasta tsitaadiga

Mis sellest "Lightning Bitcoin" -ist arvata?
Et seda saada tuleb BTC -d oma walletis hoida ja siis hiljem on sul ka seda? Saan aru et kui näiteks Krakenis ostan praegu BTC -d aga välja ei kanna siis mul mingit Lightningut kuskile ei teki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 04:05:02 vasta tsitaadiga

See on midagi sarnast nagu bitcoin cash?

Mul oli krakenis mingi kogus bitcoini ja tekkinud oli täpselt sama kogus bitcoin cashi. Et kui see lightning nüüd samamoodi on, siis krakenis saad ka ikka osaliseks.

Edit: LTC võiks nüüd 7 tunni jooksul 0.02 peale kerkida, oleks tore icon_razz.gif
Edit2: Nonäed, jäi tunnike hiljaks, aga kohale jõudis icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 09:45:35 vasta tsitaadiga

Nüüd vuta-vuta ETN-i müügiordereid üles riputama icon_cool.gif 1000+ tuleb ära loodetavasti!

Eile tegelesin muude asjadega ja magasin ZEC-i pump'i maha... krt küll... kui kasvõi 1 päev coinmarketcap'i ei jälgi on kohe p*****...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffno
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 22.12.2017 10:11:02 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
Nüüd vuta-vuta ETN-i müügiordereid üles riputama icon_cool.gif 1000+ tuleb ära loodetavasti!

Eile tegelesin muude asjadega ja magasin ZEC-i pump'i maha... krt küll... kui kasvõi 1 päev coinmarketcap'i ei jälgi on kohe p*****...


On mingi põhjus ka, miks peaks pump tulema? Krt, mul on ostuorderid endiselt põhjas ootamas, aga ei kukkunud nii alla, kui lootsin. Ei tahtnud keegi sellest 4,4 miljardist cash outi tegema hakata väga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 22.12.2017 11:03:19 vasta tsitaadiga

Maailm ostab jõulukinke kokku vist, et raha on müntidest hakanud välja voolama.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 11:08:08 vasta tsitaadiga

See on ikka päris tõsine kukkumine juba jah, hea et korralik miner sai tellitud, loodetavasti taastub icon_lol.gif
Ise suht algaja aga ilmselt see pole esimene kord kus selliseid kukkumis numbreid võib näha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 22.12.2017 11:10:57 vasta tsitaadiga

Market cap $330 miljardi pealt $220 miljardile.

$110 miljardit dollarit viimaste investeerijate raha haihtus õhku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 11:11:24 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
See on ikka päris tõsine kukkumine juba jah, hea et korralik miner sai tellitud, loodetavasti taastub icon_lol.gif
Ise suht algaja aga ilmselt see pole esimene kord kus selliseid kukkumis numbreid võib näha?

Ei ole, taolisi kukkumisi varemgi olnud. icon_smile.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 22.12.2017 11:17:49 vasta tsitaadiga

Viimati oli 2013 lõpus.

(2013 aasta sees kasvas hind ~$60 pealt ~$1150'le, kukkus $450 peale..veidi kosus ja kukkus siis 2015 ~$150 peale. MktCap kukkus samas 2013 langusega ainult $14 mld -> $5.5 mld, ehk et raha läks kaduma vaid ~$8mld jagu ja see kasvas tagasi neil, kes hoidsid 2017 märtsini)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 11:24:01 vasta tsitaadiga

Õige aeg osta icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 22.12.2017 11:27:29 vasta tsitaadiga

Seisev raha läheb hallitama, kui saab siis tuleb alati investeerida. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 22.12.2017 11:28:54 vasta tsitaadiga

X-mas sale käib täies jõus, aga huvitav et mõned mündid on sellest eemale jäänud, näiteks ICX.
Igatahes, keegi mulle 1xETH'i müüa ei taha? Ülekandega. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 11:34:57 vasta tsitaadiga

p1lv1k kirjutas:
Market cap $330 miljardi pealt $220 miljardile.

$110 miljardit dollarit viimaste investeerijate raha haihtus õhku.
Ei haihtunud. Marketcap ei ole sisse pandud summa.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 22.12.2017 11:37:33 vasta tsitaadiga

Õigust räägid @riaak.

$110 miljardit õhku lasti samas välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:16:51 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
See on ikka päris tõsine kukkumine juba jah, hea et korralik miner sai tellitud, loodetavasti taastub icon_lol.gif
Ise suht algaja aga ilmselt see pole esimene kord kus selliseid kukkumis numbreid võib näha?



Tavaline värk, siin ei olnud kahtlustgi.

// *spekulatsioon
// ilmselt käib kuskil 8-9k peale alla ja sealt bouncib 11-12k peale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 12:18:53 vasta tsitaadiga

Oleks vaid vaba raha, mida hetkel Bitstampi poole teele saata icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
envisage
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 14:37:45 vasta tsitaadiga

Võid ju vaba raha teele saata, kohale jõuab alles ei tea millal. Kõik kohad koomas. Ülekanne LHVst Coinbase LHV arvele toimub kindlasti koheselt, aga coinbase menetleb asja mingi 4 päeva, enne kui EUR account´il näha on.
Bitstampil väljamaa arve ka veel ju

_________________
Töö teeb inimesest ahvi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 14:53:25 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
Ei saa aru halast BTC kõrgete teenustasude üle icon_rolleyes.gif krt, on ju olemas nii palju alternatiive raha liigutamiseks.

Kui väike summa BTC-d vahetuskeskkonnas, siis vahetage see millegi vastu: XRP, LTC, jne...

Kui mingi prügi jäänud enda walletisse, siis saatke olematu teenustasuga vahetuskeskkonda - aega võib minna mitu päeva aga lõpuks jõuab puru kohale, kui ei jõua saab uuesti proovida mõne päeva möödudes.


Viimati kui ma proovisin testiks midagi "olematu" teenustasuga saata, siis see rippus 2 nädalat see transaction ja lõpuks ei läinudki kuskile. Ja võrreldes selle ajaga on nii tasud kui ootel transactionite hulk ainult tõusnud. Kui ma tahaks aga kogu oma prügi korraga kuhugi saata, siis tahetakse selle eest _rohkem_ teenustasu kui see summa ise on või isegi rohkem, selles ongi kogu probleem. Kas tõesti on raske aru saada? Kui teie aadress on aja jooksul palju mikromakseid vastu võtnud, siis nende välja liigutamist ei maksa enam kinni. Kui sa oled kogu selle "prügi" summa ühe maksena saanud, siis on hoopis teine asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 15:07:39 vasta tsitaadiga

Ju siis häkkerid tõid hinna alla.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 16:29:18 vasta tsitaadiga

ma ei tea, ma näen siin küll rohkem loomulikku tagajärge asjade seisule.
Küsimus on, kas peale seda langust on veel ruumi seekordset tippu ületavaks tõusuks?

Hetkel on graafik küll nii "küll on ke-na kel-gu-ga han-gest al-la las-taaaa!!!"

Head rohelist jõulu kõigile kel rahad kuskil kinni on, mina pühade ajal rohkem ei spekuleeri. Las muru kasvab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 16:39:33 vasta tsitaadiga

Täitsa tavaline ju, alles paar nädalat tagasi oli sama seis icon_rolleyes.gif

hdtanel maybe viiakse metsa auku kaevama(õnneks maa pole väga jääs), ta ju lubas, et kõik rongile, saate kohe ratsa rikkaks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 22.12.2017 16:46:41 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 16:51:40 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Täitsa tavaline ju, alles paar nädalat tagasi oli sama seis icon_rolleyes.gif

hdtanel maybe viiakse metsa auku kaevama(õnneks maa pole väga jääs), ta ju lubas, et kõik rongile, saate kohe ratsa rikkaks icon_biggrin.gif


Ooota nüüd, market paraneb icon_lol.gif ei aga btc on veidi hilja koguda, raha teenib palju enam muude coinidega icon_smile.gif lihtsalt peab teadma millesse investeerid.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 16:54:27 vasta tsitaadiga

Raha teenib kõigega, tuleb lihtsalt õigel ajal osta ja müüa.
Samuti kaotab ka raha kõigega icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2017 16:59:27 vasta tsitaadiga

Päris verine seis hetkel.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 22.12.2017 17:21:10 vasta tsitaadiga

#cryptolife
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.