Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 14.12.2017 20:55:02 vasta tsitaadiga

beastbeats, ei, tahab seal ka seda nö verifimist. Seiklesin vähe soome lehel ja suutsin välja peilida, et kuskohast neile meil saata oma murega. Ise ei saa siin kahjuks midagi teha sellises olukorras! thumbs_down.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 00:54:15 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
beastbeats, ei, tahab seal ka seda nö verifimist. Seiklesin vähe soome lehel ja suutsin välja peilida, et kuskohast neile meil saata oma murega. Ise ei saa siin kahjuks midagi teha sellises olukorras! thumbs_down.gif


endal läks kunagi konsooli parool meelest, lahti sain supporti kaudu. Vaja oli vaid sünni kuupäeva ja emaili aadressi. Õige info sisse pandid siis mäletamist mööda saadeti password recovery kontoga seotud emaili peale.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 20:47:09 vasta tsitaadiga

Keegi FIFA 18 mängib PS4 peal? Selline jama et ei saa sõbraga onlines mängida kuid Co-Opi saame koos teha?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 21:47:58 vasta tsitaadiga

ArnoldT, PS+ ikka olemas?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 22:49:04 vasta tsitaadiga

Ikka. Probleem teada, jagasin telefoniga PS4le netti ning siis toimis. Internetipakkuja(Binge) mingi blokk ees ilmselt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 03:42:28 vasta tsitaadiga

ArnoldT kirjutas:
Ikka. Probleem teada, jagasin telefoniga PS4le netti ning siis toimis. Internetipakkuja(Binge) mingi blokk ees ilmselt.


Fifaga on läbi aegade online mängimise osas kalad sees olnud. Endal sama jama, et läbi mobiilse neti töötab sõpradega mängimine, aga näiteks läbi TG784 ruuteri ja Elioni ühenduse ei tööta. Samas aga teiste online vastatega üle maailma ühendab ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 18:30:20 vasta tsitaadiga

Ühesönaga see pigem FIFA kala? Ei pea oma teenusepakkujat peedistama hakkama icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 11:34:24 vasta tsitaadiga

ArnoldT kirjutas:
Ühesönaga see pigem FIFA kala? Ei pea oma teenusepakkujat peedistama hakkama icon_smile.gif

Binge tv nett on tavaline Elisa nett ning on NAT'itud võrk. kui sa PS4 seadete all teed võrgu kontrolli siis ka PS ütleb sulle, et kõik asjad ei pruugi toimida.
Elisat ei ole mõtet tüüdata selle probleemiga. ainukene võimalus on nett välja vahetada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katsss
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2017




sõnum 29.12.2017 13:11:26 vasta tsitaadiga

Palun abi, ei jaga PS teemat eriti üldse.

Majast kadus mõneks ajaks elekter samal ajal kui laps mängis PS4-ga. Kui elektri tagasi saime siis PS4 ei toimi enam. Kui selle sisse lülitan siis tuleb kiri "Cannot start the PS4. Connect the DUALSHOCK 4 using the USB cable, and then press the PS button." Kui ühendan puldi, tuleb ette järgmine kiri: "Connect a USB storage device that contains an update file for reinstallation for version 5.01 or later. You can download the update file for reinstallation from playstation.com".

Nagu ma aru saan, siis elektri kadumise tõttu on midagi täiesti nässu läinud? Peaksin playstationi lehelt midagi alla laadima ja selle PS4-le peale installima? Kas see tähendab ka seda, et kõik mängud ja asjad, mis enne Ps4 peal olid, kaovad ära?

Ja kuna ma PS4 teemal eriti midagi ei tea, kas on mõtet ise pusima hakata või kui keeruline see olla võib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2017 13:25:44 vasta tsitaadiga

Kuidagi suutis süsteemi tarkvara tuksi minna jah. Pead usb pulga pealt PS4 tarkvara uuesti peale panema.
seda saad siit tõmmata:
https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.12.2017 13:38:11 vasta tsitaadiga

Katsss kirjutas:
Palun abi, ei jaga PS teemat eriti üldse.
Näib tõesti, et failid kõvakettal said kahju. Kui on olemas PSN+ konto siis peaksid mängude salvestused serveris olemas olema ja saab sealt alla tõmmata. Mängud, mis on elektrooniliselt ostetud saab samuti uuesti alla tõmmata, kui sama kontoga sisse logida.
Mida proovida enne on:
So what you do is, make sure your PS4 is completely off, then press the power button the first beep is for the start hold on it until you hear the next beep, which is the second one. After that it'll show 7 options, choose number 6. Initialize PS4 This will reset your whole PS4 that means you'll have to reinstall of the downloaded content but your PS4 will be good to go!
Siin on Safe Mode's manageerimisest rohkem juttu.
Aga kõik mis kõvakettal on kaob loomulikult ära, küsimus lihtsalt, kas asjadest on serveris koopia või mitte.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus38a
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2018




sõnum 02.01.2018 18:52:13 vasta tsitaadiga

Tere.
Mul on 2 küsimust seoses PS4-ga. Esimene on see, et mul oli tavaline ps4, andsin selle tütrele, ja endale siis soetasin uue Pro. Kuna mul on ajapikku kogunenud hunnik mänge, paljud neist ka tütrele mõeldud mängimiseks, siis küsimus tuleb selline. Kas üks PS4 võib minu konto alt käia ilma netti minemata ja samal ajal teine samuti minu kontoga. Tegin tütre omale ka talle endale konto, kuid mängud, mis tiritud, on ikka lukus, seega saab ta neid mängida ainult minu kontoga... Või kui suur probleem võib tekkida nii, kui mõlemad mängud, üks Eestis, teine Norras näiteks on sama kontoga sisse logitud? Teine küsimus puudutab välist kõvaketast, mis sai tehtud niiöelda PS4-ja väliseks kettaks. Nüüd on mul vaja seda ketast kasutada muudel otstarvetel, kuid miskipärast arvuti ei leia seda ketast, kui ta arvuti taha viskan. PS4 leiab kohe, olen selle abil ka teinud formati, kahte varianti pakub PS4-as, kuid ikkagi arvuti ei leia seda. Oskab keegi miskit kosta selle peale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 19:09:15 vasta tsitaadiga

esimesele küsimusele vastasid juba ära, tõmmatud mänge saab mängida selle kontoga millega ostsid.
Teise küsimuse vastuseks on nii,et kuna see vormindasid ketta konsooliga siis see on nüüd konsooli enda faili süsteemiga, seepärast arvuti sellest aru ei saagi. Et kasutada taas arvutiga siis peab olema see vormindatud arvutile sobivaks. (NTFS,FAT32)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus38a
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2018




sõnum 02.01.2018 19:20:52 vasta tsitaadiga

Täpsustan esimest küsimust, mis saab siis, kui kaks erinevat PS4-a on sama kontoga sisse logitud erinevates kohtades? Usun, et kui üks netis pole, pole probleemi, kuid kui äkki läheb netti, mis võib olla tagajärg?
Täpsustan ka teist, kuidas ma seda saan nö ümber vormindada, kui arvuti teist üles ei leia ja PS4-a endaga olen proovinud formatit mõlema variandiga, mida PS4 pakub? Pean ma arvutisse miski lisavidina tirima, et see leiaks üles kõbvaketta vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 19:46:52 vasta tsitaadiga

Margus38a, mängude jagamise kohta:
http://www.playstationlifestyle.net/2016/07/21/sharing-games-on-ps4
Kõvaketta kohta Google’da oma ketta mudelit + Format Hard Drive

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2018 20:54:08 vasta tsitaadiga

Margus38a kirjutas:
Täpsustan esimest küsimust, mis saab siis, kui kaks erinevat PS4-a on sama kontoga sisse logitud erinevates kohtades? Usun, et kui üks netis pole, pole probleemi, kuid kui äkki läheb netti, mis võib olla tagajärg?
Täpsustan ka teist, kuidas ma seda saan nö ümber vormindada, kui arvuti teist üles ei leia ja PS4-a endaga olen proovinud formatit mõlema variandiga, mida PS4 pakub? Pean ma arvutisse miski lisavidina tirima, et see leiaks üles kõbvaketta vms?

Vormindada saad Windowsiga arvutis, avades "juhtpaneeli" alt kettavorminduse või parem klõks "start nupu peal"


Selle all peaks olema siis vormindamata ketas, parem klõps ketta peal ja vali "vorminda".
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arendaja
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2004




sõnum 07.01.2018 15:28:44 vasta tsitaadiga

Terekest,

Küsimust Ps4 roolikomplektide ja mängude sobivusest.
Ütleme, et mul on Logitechi G29 komplekt, selle kodukal on vahva nimekiri mängudest mis seda toetavad. Ei ole just teab, mis pikk see nimekiri...

Küsimus: Kui nüüd proovida mängu, mis ei ole konkreetse roolikomplekti nimekirjas siis kas mäng pigem ei toimi või pigem võiks toimida?

Ehk on kellelgi kogemusi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2018 19:54:47 vasta tsitaadiga

arendaja kirjutas:
Terekest,

Küsimust Ps4 roolikomplektide ja mängude sobivusest.
Ütleme, et mul on Logitechi G29 komplekt, selle kodukal on vahva nimekiri mängudest mis seda toetavad. Ei ole just teab, mis pikk see nimekiri...

Küsimus: Kui nüüd proovida mängu, mis ei ole konkreetse roolikomplekti nimekirjas siis kas mäng pigem ei toimi või pigem võiks toimida?

Ehk on kellelgi kogemusi.

Ise kasutan G29 PS4 küljes ja ma pigem kaldun arvama, et kui rooli supporti pole siis ei tööta kah. Kuigi samas mul pole peale DRIVECLUB-i ja Gran Turismo Sport-i ühtegi teist mängu proovimiseks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2018 23:52:58 vasta tsitaadiga

Kuidas selle välise kõvakettaga on, kas ainus tingimus, et peab olema usb 3.0, kiiruses vahet pole? 1tb ketas juba täiesti täis, ei viitsi kustutada mänge enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2018 14:59:45 vasta tsitaadiga

Just
Ise tellisin hiinast usb3 karbi ja panin tavalise ketta sisse. BF ja GTA on sisemise ketta peal, vähem nõudlikumad välisel.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2018 00:30:29 vasta tsitaadiga

Suvalised karbid ei pruugi kõige paremad lahendused olla. Kui usb 3.0 mingil jublakal peal kirjas on ei pruugi ta ka neid kiiruseid välja anda. Ise kasutasin vahepeal ice box vms mida siin maal müüakse. Peale seda kui ta teise ketta pekki keeras vahetasin chieftech karbi oma vastu välja ja toimib.

Kellel huvi siis hetkel wd kettad usb 3.0 müügil. 4tb saab 130€eest kätte. Tavaliselt boxi ostmisel vaid siis mõtet kui mõne ketas üle ja pole sellega muud peale hakata. Box ja ketas osta teevad suht sama välja kui valmis väline ketas osta,

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 15:06:12 vasta tsitaadiga

Hakkasin tegema PSN'i kontot aga Eestit riikide valikus ei ole. Mis sealt siis mõistlik valida oleks? Soome?
Muuta seda vist hiljem enam ei saa? Mis sellest regioonist üldse sõltub?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 15:10:57 vasta tsitaadiga

Jep, soome. Regioonide erinevuste üle on siin teemas päris palju ja korduvalt räägitud, võid mõned leheküljed tagasi vaadata.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 16:19:00 vasta tsitaadiga

raymk5, tänud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2018 22:11:46 vasta tsitaadiga

https://gematsu.com/2018/02/ps4-system-update-5-50-first-details-screenshots
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2018 11:50:51 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
https://gematsu.com/2018/02/ps4-system-update-5-50-first-details-screenshots

Lõpuks ometi saab Library puhtaks rookida nendest Betadest ja Demodest. Kuidagi väga kaua võttis neil aega see. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 16:58:05 Playstation algaja käes. vasta tsitaadiga

Tervitused!

Palju aastaid on möödunud, mil viimati sai mängukonsooli omatud. Viimane oli neist PS1. Kinkisin tüdrukule PS4 pro ja tahaks siinkohal küsida, mida kõigepealt tasuks teha? Olen kuulnud, et internetis ennast registreerides on parem teha konto Soome? Olen suhteliselt võhik antud hetkel uuemate süsteemide suhtes (pole kaua aega konsoolidega kokku puutunud). Paar head näpunäidet alustamiseks oleksid teretulnud.

Ette tänades
Kermo
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 21:42:21 vasta tsitaadiga

Ise olen PS3/PS4 peal mõlemal Soome konto loonud. Siis ei ole probleeme mängude ostmisega PSN'is (Eestis müüakse soome kaarte) ning kui peaks mingi regionaalne eristus olema siis vähemalt on euroopa regiooni konto.

Ega seal rohkem midagi eriti teha ei ole. Seadistad ära vastavalt sellele kuhu PS pilti ja heli saatma hakkab. Panen privaatsuse seaded ära vastavalt sellele, mida kellelegi näidata soovid. Sony poolset andmete kaevandamist Sony välja lülitada ei luba. Nõustud selle jubeda litsentsi lepinguga ja vsio. Asi majandab end suht ise.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 22:31:03 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Ise olen PS3/PS4 peal mõlemal Soome konto loonud. Siis ei ole probleeme mängude ostmisega PSN'is (Eestis müüakse soome kaarte) ning kui peaks mingi regionaalne eristus olema siis vähemalt on euroopa regiooni konto.

Ega seal rohkem midagi eriti teha ei ole. Seadistad ära vastavalt sellele kuhu PS pilti ja heli saatma hakkab. Panen privaatsuse seaded ära vastavalt sellele, mida kellelegi näidata soovid. Sony poolset andmete kaevandamist Sony välja lülitada ei luba. Nõustud selle jubeda litsentsi lepinguga ja vsio. Asi majandab end suht ise.


Selge sott, tänud vastamast. Eks teen siis konto Soome ja vaatab sealt edasi.
Mängude ostmine ilma plaadita on ka üks must auk. Kuidas on kõige parem mänge osta, ilma plaadita? Osta mäng PSN'ist või siis mingit krediiti kusagilt vms? Kindlasti leiab parima hinna erinevate pakkujate pakkumisi võrreldes...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 01:20:49 vasta tsitaadiga

traksid kirjutas:
Selge sott, tänud vastamast. Eks teen siis konto Soome ja vaatab sealt edasi.
Mängude ostmine ilma plaadita on ka üks must auk. Kuidas on kõige parem mänge osta, ilma plaadita? Osta mäng PSN'ist või siis mingit krediiti kusagilt vms? Kindlasti leiab parima hinna erinevate pakkujate pakkumisi võrreldes...

Ise tead kas meeldib plaate riiulis vaadata või piisab ka digitaalsetest. Mulle meeldib PS4 eksklusiive karbiverioonina osta. icon_razz.gif

PSN-ist eestlased saavad mänge osta vaid prepaid kaartide eest. Kui sul juhuslikult on soome krediitkaart siis pole probleemi sellelt raha kanda PSN-i arvele aga kui ei ole siis ikkagi vanad head prepaid raha kaardid. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 12:02:44 vasta tsitaadiga

Soome konto puhul on mängude ostmine PSN'ist lihtsamast lihtsam (sageli suured soodukad). Ostad Eestist (näiteks: sonycenter, euronics) 50€ või 20€ PSN raha kaarte. Paned raha kaardil oleva koodi oma PS4 oleva PSN konto külge, sellega laetakse raha virtuaalselt PSN kontole ja kõik. Ei pea mingite krediit kaartidega vms tegelema.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 12:10:02 vasta tsitaadiga

Veel lihtsam on siit osta https://punktid.ee/psn/soome
Paari minutiga koodid maili peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 12:35:45 vasta tsitaadiga

Aitäh Teile kaasa mõtlemast ja hea info jagamise eest. Nüüdseks pilt palju selgem.
Leidsin eile internetis otsides ka ühe lehekülje, kust sain suhteliselt hea hinnaga (vähemalt enda arvates- 46€) aastase PSN plus liikmelisuse. https://www.press-start.com/en/
Hoian tulevikus asjadel siin silma peal.
Tänud veelkord thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 12:56:43 vasta tsitaadiga

traksid, välismaalt mängude tellimise kohta on lausa eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=390147
Üldiselt on füüsilise koopia ostmine soodsam kui digitaalse oma icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 13:18:03 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
traksid, välismaalt mängude tellimise kohta on lausa eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=390147
Üldiselt on füüsilise koopia ostmine soodsam kui digitaalse oma icon_wink.gif

sõltub kas osta kõige uuemaid mänge või siis kui on tekkinud juba järelturg. game.co.uk ja osta.ee on ka abiks.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2018 17:35:42 vasta tsitaadiga

Enamastii psn'is sooduka ajal pakutavad hinnad on paremad kui leitavad füüsilised koopiad. V.a just ilmunud mängud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 19:37:11 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada kedagi siit foorumist, kes võiks sümboolse tasu ees PS4 ära puhastada ja pasta ära vahetada, kuna endal pole kahjuks aega mässata ja undab jubedalt. Tegemist PS4 Proga ja ennem küll nii ei unnanud, ostetud 2016 Novembris.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 19:46:12 vasta tsitaadiga

Garantii ei aita? Ei pruugi üldse tolmu või pastaga seotud olla.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 19:53:31 vasta tsitaadiga

2016 aasta ostetud siis garantii enam ei kehti. Minuteada antakse PS'ile 1 aasata reaalset garantiid. Lisaks tolmu probleemid ei kuulu garantii alla.

Kunagi sai Sony esindusest küsitud, mida teha kui konsool peaks jukerdama. Saadeti it bussi. Selle peale kostsin, et odavam on lihtsalt minema visata.

Oma PS4 puhastasin ära (kompressoriga lasin vendi puhtaks) kuigi pastat ei hakanud vahetama kuna ei olnud vajadust.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 22:59:31 vasta tsitaadiga

Kuidas üks? Eestist ostad saad 2.a pretensioone esitada.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 21.02.2018 16:59:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kuidas üks? Eestist ostad saad 2.a pretensioone esitada.
Garantii on 1 aasta ja pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat ja need ei ole samad asjad. 1-el aastal saad tasuta hoolduse/paranduse. Teisel aastal saad esitada pretensiooni ja asi läheb remonti, kuid sellisel juhul võib juhtuda, et pead ise remondi tasuma, kui selgub, et on kasutaja poolne tekitatud rike. Vähemalt nii oli vähemalt mõned aastad tagasi ja vast pole ka midagi reeglites vahepeal muutunud.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2018 17:34:12 vasta tsitaadiga

sony garantii kogemuse järgi on nagunii nagu ta on... küsimuste peale vastati sisuliselt "aga ära tee sedasi, ära kasuta seda siis nõnda" jms jutt doh.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 02:54:15 vasta tsitaadiga

On keegi endale mingi imevidina või lisajahutuse soetanud Ps’i jaoks? Netis reklaamib igasuguseid docke, millel USB väljundid ja puldi laadijad jms icon_biggrin.gif ( näevad ulmelises välja). Olen lugenud, et mitmed konsoolid lähevad päris kuumaks ja ega uue omanikuna käega katsudes ütleks, et masin on päris soe uuemaid mänge mängides. Soovitate midagi teha või ette võtta, et masin kestaks ja töötaks ka tulevikus ilma viperdusteta?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c1m
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2018 04:20:08 vasta tsitaadiga

traksid kirjutas:
On keegi endale mingi imevidina või lisajahutuse soetanud Ps’i jaoks? Netis reklaamib igasuguseid docke, millel USB väljundid ja puldi laadijad jms icon_biggrin.gif ( näevad ulmelises välja). Olen lugenud, et mitmed konsoolid lähevad päris kuumaks ja ega uue omanikuna käega katsudes ütleks, et masin on päris soe uuemaid mänge mängides. Soovitate midagi teha või ette võtta, et masin kestaks ja töötaks ka tulevikus ilma viperdusteta?

Mul mitte-slim versioon üldse vertikaalselt, küll Sony ametliku alusega. Alguses käisin ka katsumas ja tundus kuum, aga eks olenevalt olukorrast peabki olema. Nüüd olen sellised probleemid ära unustanud. Need masinad on ikkagi disainitud nii, et üle ei kuumeneks. Lihtsalt vaata, et konsooli ümber oleks piisavalt palju ruumi, et õhk saaks vastavatest avadest liikuda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 13:11:36 vasta tsitaadiga

Mulle kingiti umbes aasta tagasi soome regiooni 50€ gift card, aga kuna mu enda PS4 on Saksa regioonis, sest ma elasin Šveitsis icon_rolleyes.gif, siis pole seda kasutanud, aga mõtlesin, et tegelikult võiksin ju maha müüa.
Kas keegi oleks nii tore ja aitaks mul testida kas kood on üldse valiidne, kes on soome regioonis? Seda saab siis nii teha, et hakkad redeemima, aga paned viimasel hetkel cancel.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 13:27:02 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Mulle kingiti umbes aasta tagasi soome regiooni 50€ gift card, aga kuna mu enda PS4 on Saksa regioonis, sest ma elasin Šveitsis icon_rolleyes.gif, siis pole seda kasutanud, aga mõtlesin, et tegelikult võiksin ju maha müüa.
Kas keegi oleks nii tore ja aitaks mul testida kas kood on üldse valiidne, kes on soome regioonis? Seda saab siis nii teha, et hakkad redeemima, aga paned viimasel hetkel cancel.

Võid PM'iga mulle koodi saata ja saan ära testida thumbs_up.gif

EDT:
FIN kontoga töötab - võid proovida ka oma kontoga, äkki töötab icon_wink.gif
Kui ei, saad siia müügiteema teha:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...


viimati muutis beastbeats 26.02.2018 13:25:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2018 20:08:26 vasta tsitaadiga

Mis arvate, kas tasub täna veel oma tavaline ps4 vahetada pro vastu välja ? Nüüdseks juba 5 aastat see ps4 turul olnud, ei tea kas on 5 juba tulemas või venitavad veel aasta-paar. Kui teaks ,et jõuludeks on uue launchi oodata ,siis ei ole mingit pointi pro peale üle minna.
4K telerit veel ei oma, tõenäoliselt uue konsooliga peaks teleri ka uue vaatama icon_rolleyes.gif
PSVR sai nüüd juurde ostetud ja pro peal pidi oluliselt vähem iiveldama icon_lol.gif aga see ei ole mu jaoks argument kohe pro osta.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2018 20:48:00 vasta tsitaadiga

IQzero, mõne kuu pärast E3, samas ma ei usu veel see aasta PS5 tulekut...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2018 21:36:34 vasta tsitaadiga

kui mängud mida mängid oskavad PS4 pro'st kasu lõigata suurema FPS 'i näol siis tasub ära. Kui ei siis vahet eriti ei ole.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 06.03.2018 14:12:57 vasta tsitaadiga

IQzero kirjutas:
Mis arvate, kas tasub täna veel oma tavaline ps4 vahetada pro vastu välja ? Nüüdseks juba 5 aastat see ps4 turul olnud, ei tea kas on 5 juba tulemas või venitavad veel aasta-paar. Kui teaks ,et jõuludeks on uue launchi oodata ,siis ei ole mingit pointi pro peale üle minna.
4K telerit veel ei oma, tõenäoliselt uue konsooliga peaks teleri ka uue vaatama icon_rolleyes.gif
PSVR sai nüüd juurde ostetud ja pro peal pidi oluliselt vähem iiveldama icon_lol.gif aga see ei ole mu jaoks argument kohe pro osta.


Pro pilt on oluliselt ilusam tava4st kui on ainult 4k telku,aga ka ainult ps pro enhanced mängudega,sain aru et sul veel tava full hd telku siis ei näe ka eriti pointi prod osta,kuigi jah paljudel mängudel on kaadrisagedus ka mingil määral parem kui ps4l

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.