Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 20:05:39 vasta tsitaadiga

jutuots, Olen lugenud, et osadel on 5GHz võrguga probleeme olnud. Kui kontoris on 2.4/5 mõlemad olemas, siis proovi manuaalselt 2.4GHz võrguga ühendada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 23:06:56 vasta tsitaadiga

Kui ekraan on lukus. Ja kui sul on aktiveeritud, et suletud ekraaniga saad muusika käima, seisma panna, taskulambi põlema jms.
Siis on seda "värinat" tunda. Keegi on leidnud, et kus kohast seda värinat eemaldada saab?
Ma ei salli neid värinaid. icon_biggrin.gif

// Tundub, et seda ei saagi eemaldada icon_sad.gif
Aitab ainult akusäästja peale lisamine.

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 11:22:06 vasta tsitaadiga

Krt. Öösel tekis kella widgetile uus kellaaeg "Home". Krt kelle home icon_biggrin.gif . 8 h teine aeg. Ei oska kuidagi eemaldada ka.




Edit: leidsin põhjuse, linnuke oli ühe koha peal. Eih teagi kuis sinna see sai.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2017 14:33:53 vasta tsitaadiga

See on hea linnuke. Reisides näitab koguaeg kohalikku kellaaega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jutuots
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 14:53:07 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
jutuots, Olen lugenud, et osadel on 5GHz võrguga probleeme olnud. Kui kontoris on 2.4/5 mõlemad olemas, siis proovi manuaalselt 2.4GHz võrguga ühendada.


Google pakutavad trikid olen läbi proovinud, ei aita :S
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 16:33:36 vasta tsitaadiga

Igaksjuhuks hoiatan, et kes veel ostmist kaalub siis kaamera on sellel telefonil küll alla igasugust arvestust... icon_exclaim.gif

Paar näidet hämaras:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler



Lens flare, kehv dynamic range, detailide puudus jne. Kõik mis ühel kaameral viga saab olla icon_rolleyes.gif


Hea valguse korral on tulemused paremad aga hea valgusega suudavad ka 100€ telefonid pilti teha.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 16:40:32 vasta tsitaadiga

Mul oli ükspäev bluetooth ise aktiivseks läinud. Kohe kindlasiti ma seda ise ei teinud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 16:48:16 vasta tsitaadiga

Mina nii kriitiline ei ole ja kasutajaga 10Fold kaamera osas ei nõustu.
Olen ca 5 kuud sellega pilti teinud ja pildid on täiesti võrdväärsed iPhone jms telefonidega.
Loogiline, et kvalteet ei vasta peegelkaamera kvaliteedile, aga seda on telefonist ka palju nõuda.
Ma ei tea, kuidas 10Foldil nii halvad pildid välja tulid, eeldan et see on konkreetse telefoni viga.
PS! Kui ikkagi jutt oli OnePlus 5 telefonist, mitte 5T icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.12.2017 16:49:38 vasta tsitaadiga

Kas 5T kaamera on kehvem?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 16:54:46 vasta tsitaadiga

10Fold, Puhasta näpujäljed ära kaamera pealt korralikult. Udusus kohe kindlasti selle pärast.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 16:59:40 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
10Fold, Puhasta näpujäljed ära kaamera pealt korralikult. Udusus kohe kindlasti selle pärast.



Tegu siis 5T'ga. Telefon oli 100% puhas ja viimase softiga. Siin on kaugelt näha, et asi on enamas kui näpujälgedes vms... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 17:07:13 vasta tsitaadiga

10Fold, proovi siiski pehme lapiga kaamera klaas üle käia siis uued pildid teha.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 17:12:13 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
10Fold, proovi siiski pehme lapiga kaamera klaas üle käia siis uued pildid teha.



Telefon oli 100% puhas. Oli mul juba puhtaks tõmmatud ja karpi pakitud, sest läks müüki. Viimasel hetkel võtsin veel korra karbist välja, et mõned näidispildid teha. Tulemus oli samaväärne kõigi nende 2-3 kasutuspäeva jooksul.


viimati muutis 10Fold 12.12.2017 17:14:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 17:12:19 vasta tsitaadiga

Või on tehasest tulles juba lääts must.....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 17:16:10 vasta tsitaadiga

Midagi on kapitaalselt vale jah. Sellist flare ei tohiks küll tekkida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 17:27:42 vasta tsitaadiga

monitori valgus segab või toa valgustus?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 18:04:43 vasta tsitaadiga

No minuarust on isegi korralikus valguses teinekord väga kehva detailsusega pildid. Tavaline 5 siis. Telefoniekraanilt kenad vaadata aga arvutis jama
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 18:09:21 vasta tsitaadiga



Minu arust sõidu pealt läbi Klaasi jumala ok pilt

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 18:14:12 vasta tsitaadiga

Jah. Pisikesena. Vaata 100%
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 18:15:38 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:


Minu arust sõidu pealt läbi Klaasi jumala ok pilt



No see on ikka väga ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 18:25:01 vasta tsitaadiga



Kuidagi ikka teeb pilti ju .
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:42:02 vasta tsitaadiga

Pakkumine gearbestis - 5T 128Gb versioon 485€
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:44:11 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
Pakkumine gearbestis - 5T 128Gb versioon 485€

ja kus kohalt kaup tuleb?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:58:56 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:


Kuidagi ikka teeb pilti ju .


Pildi kvaliteed poel ajh parim aga samas käib küll.

Huvitav kas statiiviga virmalisi kinni püüab icon_biggrin.gif
Paneb iso kõrgeks, ava 15-30s peale icon_lol.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:26:49 vasta tsitaadiga

Kas ainult mul või on kellelgi veel NFC-ga jamad? vahel nagu teeb mingi hääle, et tunneb ära aga muidu ei tunnista NFC kaarte.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.12.2017 20:17:00 vasta tsitaadiga

Täna saadud uuendusega v4.7.4 ei tööta enam Smartlock. Selle menüü lk on seadete all lihtsalt tühi ja turvalistes kohtades ja autos BT ühendusega peab telefoni kogu aeg lukust lahti tegema.
Olen ma ainuke, kel selline viga?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:19:05 vasta tsitaadiga

Speedee, Menüü all seaded olemas ja smartlock töötab (trusted place on seadistatud mul)
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:20:47 vasta tsitaadiga

NFC-ga oli mul alul probleeme, sest panin NFC antenni kaardist mööda. OP5 on NFC antenn ülemises servas mitte keskel (aku taga) nagu nt paljudel Samsungidel.
See 5Tga pimedas tehtud pilt on küll ulme. Vaevalt, et 5T kaamera nii palju kehvem on. Pigem oli objektiiv must vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 22:51:01 vasta tsitaadiga

Mis puhul üldse tänapäeval NFC-i kasutatakse? Ma pole seda vist kunagi kasutanud.
See peaks küll bluetoothiga võrreldes vähem akut võtma.

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 13.12.2017 22:57:56 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Mis puhul üldse tänapäeval NFC-i kasutatakse? Ma pole seda vist kunagi kasutanud.
See peaks küll bluetoothiga võrreldes vähem akut võtma.

NFC'd kasutatakse nt Bluetooth seadmed paaritamisel, seadmel on on vastav tugi. NFC tagid (nt kleepsud) võivad olla nt kasulikud telefonid hoidikus kasutamisel(pannes telefoni hoidikusse tunneb telefon ära selle NFC kleepsu ja seoses sellega nt käivitab bluetoothi, et saaks ühenduda handsfreega.
Tuleviku poolest on ehk lootust, et millalgi tuleb meile mobiilimaksed, mis vajavad NFC tuge.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.12.2017 01:31:49 vasta tsitaadiga

Aitas see: Security > Trust agents all lülita välja Smart Lock (Google) ja lülita uuesti sisse ja Smart Lock on tagasi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 08:43:17 vasta tsitaadiga

Recovery alt on muidugi soovitatav cache ka puhastada peale uuendust. See võib paljudel juhtudel aidata. A nfc puhul mulmei aidanud, samas väga ei kasuta küll seda. Et suure probleemina ma seda ei võta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 10:18:36 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Mis puhul üldse tänapäeval NFC-i kasutatakse? Ma pole seda vist kunagi kasutanud.
See peaks küll bluetoothiga võrreldes vähem akut võtma.

Laias laastus meil Maarjamaal suhteliselt kasutu funktsioon. Kui Apple Pay või Android Pay lõpuks omadega meie suuremate jaekaupmeeste juurde jõuavad, siis ehk oleks asjal jumet.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ashenden
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2008




sõnum 14.12.2017 15:23:22 vasta tsitaadiga

Teab keegi kas 5T teiste operaatorite juurde ka millalgi müüki tuleb?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 21:16:15 vasta tsitaadiga

Kindlasti tuleb. Ehk uuel aastal. Miks elisa ei sobi?
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 21:36:03 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
Igaksjuhuks hoiatan, et kes veel ostmist kaalub siis kaamera on sellel telefonil küll alla igasugust arvestust... icon_exclaim.gif

Paar näidet hämaras:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler



Lens flare, kehv dynamic range, detailide puudus jne. Kõik mis ühel kaameral viga saab olla icon_rolleyes.gif


Hea valguse korral on tulemused paremad aga hea valgusega suudavad ka 100€ telefonid pilti teha.

Sain enda 5T kätte ja mitte kuidagi ei õnnestu nii halbu pilte sarnastes tingimustes teha. Isegi front camera teeb vist paremaid lol.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 23:30:54 vasta tsitaadiga

On seda 5T ka kuskil elisas katsumiseks väljas? Tallinnas.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 15.12.2017 14:42:21 vasta tsitaadiga

Kas oskate öelda, kas ametlikult kodulehelt (https://oneplus.net/ee/oneplus-5t) tellitud telefonile tuleb maksta juurde ka tollimaksu, kuna minu teada pannakse see teele Hong Kongist...ehk siis väljaspoolt EUd.
Mul hetkel tellimus sees, mis peaks dispatchitama 20dal detsembril. Kui tollimaks otsa tuleb, siis jõuaksin veel ära tühistada...

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 15:04:21 vasta tsitaadiga

See pannakse teele poolast ja mingit tollimaksu ei tule.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 15:04:47 vasta tsitaadiga

InQbus kirjutas:
Kas oskate öelda, kas ametlikult kodulehelt (https://oneplus.net/ee/oneplus-5t) tellitud telefonile tuleb maksta juurde ka tollimaksu, kuna minu teada pannakse see teele Hong Kongist...ehk siis väljaspoolt EUd.
Mul hetkel tellimus sees, mis peaks dispatchitama 20dal detsembril. Kui tollimaks otsa tuleb, siis jõuaksin veel ära tühistada...

Seal lehel peaks olema kirjas FAQ all, et maksud on oneplusi eest tasutud. Kui tuleb probleeme, siis tuleks Oneplus-iga kontakteeruda.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 09:27:12 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
See pannakse teele poolast ja mingit tollimaksu ei tule.

Jep, nii on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 12:53:59 vasta tsitaadiga

Elisast saab sama rahaga mis kodukalt, et suht mõttetu on kodukalt tellida. Kui elisa klient ei ole veel , siis tasub iseteenindusse mobiil ID_ga nt sisse logida ja oledki ametlikult klient ja saad kliendi hinnaga. Järelmaksu muidugi ei saa ilma paketi võtmata aga otse saab välja osta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 16:33:40 vasta tsitaadiga


_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 12:28:47 vasta tsitaadiga

Juba tahaks ära rootida, jube häirivad on ikka reklaamid telefonis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 13:31:35 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:
Juba tahaks ära rootida, jube häirivad on ikka reklaamid telefonis. icon_biggrin.gif

Adguard.com icon_wink.gif
Saadaval ka Androidile ja töötab nagu kulda.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 14:01:50 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Miiro kirjutas:
Juba tahaks ära rootida, jube häirivad on ikka reklaamid telefonis. icon_biggrin.gif

Adguard.com icon_wink.gif
Saadaval ka Androidile ja töötab nagu kulda.

Vähe kasu
tsitaat:
Adguard Content Blocker is an app that will block all ads only in Yandex Browser and Samsung Internet browser without requiring you to root your device. Adguard Content Blocker doesn't block ads in any other apps.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 14:36:40 vasta tsitaadiga

Miiro kirjutas:
Juba tahaks ära rootida, jube häirivad on ikka reklaamid telefonis. icon_biggrin.gif

Ja mis takistab?
Bootid fastboot mode. adb reboot bootloader
Unlockid bootloaderi. fastboot oem unlock
Bootid TWRP üles. fastboot boot twrp.img
Flashid Magisk või SuperSU. Flash zip. Wipe Dalvik/Cache
AdAway peale. Fdroid abiks.

Üks esimesi asju teha iga Android telefoniga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 14:51:53 vasta tsitaadiga

Ei taha häkkida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 15:57:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Miiro kirjutas:
Juba tahaks ära rootida, jube häirivad on ikka reklaamid telefonis. icon_biggrin.gif

Adguard.com icon_wink.gif
Saadaval ka Androidile ja töötab nagu kulda.

Vähe kasu
tsitaat:
Adguard Content Blocker is an app that will block all ads only in Yandex Browser and Samsung Internet browser without requiring you to root your device. Adguard Content Blocker doesn't block ads in any other apps.

Adguardi äpp, mitte see Content Blocker, blokeerib kõiksugu rämpsu nii brauserites kui ka rakendustes.
https://adguard.com/en/adguard-android/overview.html
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2017 16:13:50 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Miiro kirjutas:
Juba tahaks ära rootida, jube häirivad on ikka reklaamid telefonis. icon_biggrin.gif

Adguard.com icon_wink.gif
Saadaval ka Androidile ja töötab nagu kulda.

Vähe kasu
tsitaat:
Adguard Content Blocker is an app that will block all ads only in Yandex Browser and Samsung Internet browser without requiring you to root your device. Adguard Content Blocker doesn't block ads in any other apps.

Adguardi äpp, mitte see Content Blocker, blokeerib kõiksugu rämpsu nii brauserites kui ka rakendustes.
https://adguard.com/en/adguard-android/overview.html

9€+km.?
No see läbi vpn jne. Ma mõtlesin, et asi suts ja valmis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.