Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:37:39 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Misasi on valus gei?

jeesus188.

aga googeldasin veidi, see pilt, mida tuttav saatis, on google'iga täiesti leitav ja seda on paljudel saitidel leida. veider, et facebook arvab, et seda ei sobi inimestel omavahel saata. aga paneb küll nüüd mõtlema, et selle keskkonna kaudu info saatmisest tuleb loobuda, kui see kusagilt mingist filtrist läbi käib, kes teab mis endale vajalikku infot nad sealt veel kokku korjavad icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:37:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ehk siis facebook kontrollib privaatsete vestluse sisu konkreetselt kui mitte mingi töötaja tasandil, siis automatiseeritult. huvitav, mida andmekaitse inspektsioon sellest arvaks.

oled sa nendepoolsed tingimused läbi lugenud, millega nõustusid sinna kontot luues?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:40:03 vasta tsitaadiga

dvd vader, milleks facebooki kaudu vaja infot saata?
See selline fun leht kuhu ma vajalikku infot ei topi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:42:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
dvd vader, milleks facebooki kaudu vaja infot saata?
See selline fun leht kuhu ma vajalikku infot ei topi


Sest e-mail on eilse päeva infokandja

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:44:18 vasta tsitaadiga

Early Access, too välja konkreetne punkt nende kasutajatingimustes, kus on öeldud, et neil on õigus kasutajate omavaheliste privaatsete sõnumite sisu kontrollida.

teiseks, kasutajatingimustesse võib mida iganes kirjutada, aga see ei tähenda, et see annab õiguse õigusaktide rikkumiseks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:45:44 vasta tsitaadiga

Milliste õigusaktide?
miks sa ise konkreetset punkti välja ei too vaid nõuad kelleltki kolmandalt seda?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:46:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
dvd vader, milleks facebooki kaudu vaja infot saata?
See selline fun leht kuhu ma vajalikku infot ei topi


Sest e-mail on eilse päeva infokandja

helistamine on ka võimalik thumbs_up.gif
Samas tänapäeva noored ei suuda korraga sellist suurt infovoolu vastu võtta korraga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:49:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

helistamine on ka võimalik

kõnega ei saa ju selfisid, pdfe jm faile edastada doh.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:51:05 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Milliste õigusaktide?
miks sa ise konkreetset punkti välja ei too vaid nõuad kelleltki kolmandalt seda?

miks sa esitad nii palju lollakaid küsimusi täna? icon_rolleyes.gif see ei ole siin mingi pressikonverents. aga palun ole lahke: põhiseadus
tsitaat:
§ 43. Igaühel on õigus tema poolt või temale posti, telegraafi, telefoni või muul üldkasutataval teel edastatavate sõnumite saladusele.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 19:56:09 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

ehk siis facebook kontrollib privaatsete vestluse sisu konkreetselt :o
Miks ei peaks? FB eesmärk on hoida kasutajaid mõnusas mullis, millest nad ei soovi lahkuda. Ning selle nimel on tööle pandud hulgaliselt automaatikat, mis teatud meetrika järgi ebasobiva sisu ära blokeerib. Tavaline kanaema käitumine.
tsitaat:

kui mitte mingi töötaja tasandil, siis automatiseeritult. huvitav, mida andmekaitse inspektsioon sellest arvaks.
Mis neil arvata? FB toimib ToS järgi USA seaduste kohaselt, võimalusel arvestades kohaliku riigi/kultuuriruumi eripärasid. Võimalusel. Mitte ei joondu sellest, mida Elboonias AKI või PõS arvab. Kui on soov Eesti õigusruumi mängureegleid järgivat teenust kasutada siis võta kodumaine. Rate.ee näiteks peaks sobima.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 20:22:44 vasta tsitaadiga

Tohhoo tonti, fakebook jälgib teid! Ma võin nüüd neid fooliummütse laiali jagama hakata, mida mulle varasematel aastatel pakutud on. Sahtlite kaupa.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 20:41:22 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tuttav ütles, et facebook bännis ta kolmeks päevaks ära. mida ta tegi - saatis mingi pildi sõpradele. selle peale teatas facebook:
Spoiler Spoiler Spoiler

ei olnud kuhugi avalikult postitatud, täiesti tavaline privaatne vestlus facebooki sõnumites ja sellele lisatud ise tehtud screenshot.

ehk siis facebook kontrollib privaatsete vestluse sisu konkreetselt icon_eek.gif kui mitte mingi töötaja tasandil, siis automatiseeritult. huvitav, mida andmekaitse inspektsioon sellest arvaks.

Mõni sõps tegi nalja ja raporteeris tuttavat kui spämmerit? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 08:58:26 vasta tsitaadiga

No see peab küll midagi erilist olema. Naine on edastanud mulle FB Messengeris sadu teiste saadetud pilte, mingit jama pole veel kellelgi juhtunud.
icon_rolleyes.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 10:06:37 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
No see peab küll midagi erilist olema. Naine on edastanud mulle FB Messengeris sadu teiste saadetud pilte, mingit jama pole veel kellelgi juhtunud.
icon_rolleyes.gif
Nuudipilte ka vä? Ole täitsa - sheeri kama.

Aga FB piltide saatmise kohapealt - ka minagi sain ükskord hoiatuse, et saatsin keelatud linki. Saatsin sõpradega grupitšätti ühe "anonymous" artikli, kus häkiti mingeid Sony servereid - Facebookile see ei meeldinud, et seda jagatakse icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 11:06:55 vasta tsitaadiga

Tanel visati ju üldse Facebookist välja mingi õnnetu Exceli tabeli sheerimise eest. Asi see siis märksõnade puhul filtreerida pole. Samas, kahtlustan ikkagi, et keegi tegi hea nalja ja raporteeris vaderi sõpsi spämmerina.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 11.12.2017 19:27:31 vasta tsitaadiga

Endal igast paska jookseb erinevatest chattidest läbi ja pole siiani keegi bani ega midagi saanud. Nude pildid on siis nende kõrval köki möki icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 19:30:20 vasta tsitaadiga

ma ei tea, meil käib räiget pornot läbi. ikka kõik toimib
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 19:31:38 vasta tsitaadiga

karl ma proovin sind raporteerida
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 19:32:06 vasta tsitaadiga

proovi jah
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 20:32:15 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Märt. kirjutas:
No see peab küll midagi erilist olema. Naine on edastanud mulle FB Messengeris sadu teiste saadetud pilte, mingit jama pole veel kellelgi juhtunud.
icon_rolleyes.gif
Nuudipilte ka vä? Ole täitsa - sheeri kama.

Aga FB piltide saatmise kohapealt - ka minagi sain ükskord hoiatuse, et saatsin keelatud linki. Saatsin sõpradega grupitšätti ühe "anonymous" artikli, kus häkiti mingeid Sony servereid - Facebookile see ei meeldinud, et seda jagatakse icon_biggrin.gif


Mis nuudipildid icon_biggrin.gif
Kliki allkirja lingil, kõik on seal väljas.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 22:42:15 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Renka kirjutas:
Milliste õigusaktide?
miks sa ise konkreetset punkti välja ei too vaid nõuad kelleltki kolmandalt seda?

miks sa esitad nii palju lollakaid küsimusi täna? icon_rolleyes.gif see ei ole siin mingi pressikonverents. aga palun ole lahke: põhiseadus
tsitaat:
§ 43. Igaühel on õigus tema poolt või temale posti, telegraafi, telefoni või muul üldkasutataval teel edastatavate sõnumite saladusele.
Ma miskipärast arvan, et FB sõnumivahetus ei kuulu muu üldkasutatava sõnumiedastamise definitsiooni alla.

FB ise ütleb ka selgesõnaliselt oma Data Policy dokumendis:
tsitaat:
We collect the content and other information that you provide when you use our Services, including when you sign up for an account, create or share, and message or communicate with others.


Ootus, et FB sõnumid FB enda silmis privaatseks jäävad, on paraku üsna naiivne. Mujal maailmas pidada messengeri sisse ka reklaami müüdama juba, mis ilmselt on ikka vestluse konteksti tundlik. Samamoodi on ju Gmail müünud reklaami, mis meilide sisust sõltub, st kunstmõistus loeb kõik su meilid seal läbi.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2017 22:50:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma miskipärast arvan, et FB sõnumivahetus ei kuulu muu üldkasutatava sõnumiedastamise definitsiooni alla.

kuulub küll
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 09:58:21 vasta tsitaadiga

Messengeri sees on Eestis ka juba reklaamid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:09:37 vasta tsitaadiga

Pole veel kohanud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:37:33 vasta tsitaadiga

Ma igapäev reportin sealt spämmina
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:44:39 vasta tsitaadiga

#pole ka veel kohanud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 13.12.2017 12:46:02 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:11:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:02:37 vasta tsitaadiga

Ei harrasta häkkimist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2017 00:11:29 vasta tsitaadiga

https://www.aripaev.ee/uudised/2017/12/15/facebook-sotsiaalmeedia-voib-sulle-halvasti-mojuda
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2017 13:49:35 vasta tsitaadiga

https://www.bloomberg.com/news/features/2017-12-21/inside-the-facebook-team-helping-regimes-that-reach-out-and-crack-down
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 04.01.2018 13:05:13 vasta tsitaadiga

müügifoorumites "next" "Меня интересует этот товар" on sibulate huumor ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2018 13:14:37 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
müügifoorumites "next" "Меня интересует этот товар" on sibulate huumor ?
Miks huumor? Väga konkreetne lause on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 06.01.2018 11:26:07 vasta tsitaadiga

kui neile kirjutad siis ei tule sealt kunagi vastust.

next näide:

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 06.01.2018 12:28:05 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
müügifoorumites "next" "Меня интересует этот товар" on sibulate huumor ?


Just eile märkasin, et kui müügifoorumi kommentaare lugeda, ilmub ette mingi eelkoostatud kommentaaride loend, kus oli ka next sees. Ma ei kujuta ettegi, mis kuradi jama see jälle on. Eest ära see kuidagi ei läinud. aga see on vaid telefonis. Arvutis ma seda ei kohanud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2018 12:37:00 vasta tsitaadiga

See on juba ma ei tea mis ajast ju olemas. Mul pakub muidugi vaid inglisekeelset varianti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 06.01.2018 13:16:47 vasta tsitaadiga

Ma tihti vaatan kuulutusi ja loen komme ja vahest kommin ka ise kuid seda valikusüsteemi nägin eile esimest korda.

Äärmiselt nõme. Isegi kui ma kommida ei soovi, vaid loen teiste komme, on mul see valik ees ja varjab kolmandiku ekraanist.

Ja mis kuramuse kommid??!! Next? Nagu mis mõttes? Mida see tähendama peaks?

See on vastus küsimusele, mida keegi kunagi esitanud pole...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 29.01.2018 16:25:59 vasta tsitaadiga

I'm interested in this item/Меня интересует этот товар on samuti vägagi tüütu. 95% laksavad niisama seda nuppu.

näide suvalisest kuulutusest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 14:29:25 vasta tsitaadiga

Kas FB postituses on võimalik kuvada veebilehte täies ulatuses, muidugi vähendatud, aga siiski? Mingi trikk?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 14:32:53 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Kas FB postituses on võimalik kuvada veebilehte täies ulatuses, muidugi vähendatud, aga siiski? Mingi trikk?
Kuidas sa üldse kuvad FB postituses midagi? Pilti mõtled? Need pildid on erineva suurusega - telefonides üks suurus, arvutites teine.

Neid metatääge mõtled, kui jagad URL-i?
og:image, og:image:secure_url, twitter:image

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2018 15:49:30 vasta tsitaadiga

On html tabel, oma URL-iga, exceli genereeritud (ära küsi, nii on vaja,.muidu tekib topelttööd), tahaks, et see oleks kuvatud postis. Tabeli sisu muutub vahel mõni kord päevas, ja siis jääb peaaegu kuuks paika. Praegu teeb excelis valitud rifafele copy ja Irfanview-s paste ning saadud pildi FB albumisse, kust siis kustutan kasutuks muutunud pildi.
Enam ei oska lahendust otsida. Kui oskad ja tead, juhata materjali manu.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2018 11:33:53 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
I'm interested in this item/Меня интересует этот товар on samuti vägagi tüütu. 95% laksavad niisama seda nuppu.

näide suvalisest kuulutusest


Näiteks telefonis seda vajutades, et kommendeeri/message, siis ta annab variante, mida soovid sellelt müüjalt teada saada.
Need tulevad automaatselt esile, ning pooled lihtsalt vajutavad mingile variandile, ilma, et keskenduks korraks ning vaadata, et all on eraldi riba olemas, kuhu sõnum sisestada. Olen teinud sama viga, seepärast tean seda omast kogemusest öelda icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 09:47:42 vasta tsitaadiga

Nunii, tuli täna see näotuvastuse küsimus ära icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.04.2018 11:07:59 vasta tsitaadiga

Tundub, et optional, seega loodetavasti väga kõvasti ei hakata represseerima neid, kes seda ei kasuta.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2018 11:49:58 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tundub, et optional, seega loodetavasti väga kõvasti ei hakata represseerima neid, kes seda ei kasuta.

Esimese aasta jooksul ehk mitte...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.04.2018 10:02:45 vasta tsitaadiga

Sain täna telefonis selle küsimuse. Kusjuures väga osavalt on kujundatud. Justkui ongi ainult võimalus nõustuda või täpsemalt seadistada. Täpsema seadistuse alla on pandud võimalus välja lülitada üks või teine asi.
Ja lugesin seda näotuvastuse asja. Tegelikult on selles kasu näha küll. Lihtsalt, rahvas ei usu, et FB seda ainult privaatsuse eesmärgil kasutaks päriselt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2018 13:11:37 vasta tsitaadiga

Facebook ei kasutagi seda ainult privaatuse eesmärgil. Ise ju väidavad, et tuvastavad näo ka teiste poolt üleslaetud piltidel ja nägemispuudega tegelastele võib screen reader veel pildil olevate isikute nimed ka ette lugeda. Aga see on tõenäoliselt alles algus, ei imestaks eriti kui hakatakse firmadele sellist teenust müüma, et söödavad turvakaamera video ette ja kõikidele seal tuvastatud inimestele hakatakse selle firma spämmi saatma pluss FB-l endal tekib päris korralik andmebaas, kes kus ja millal käis.
Siin on selle kohta ka juttu https://www.usatoday.com/story/tech/news/2018/04/19/facebook-growing-use-facial-recognition-raises-privacy-concerns/526937002/
tsitaat:

Should people trust Facebook with one of their most sensitive data points which, unlike a credit-card number, can’t — or at least can’t easily — be changed?
/.../
"You can delete cookies. You can change browsers. And you can leave your smartphone at home," says facial recognition expert Alvaro Bedoya, executive director of Georgetown Law's Center on Privacy & Technology. "But you can't delete your face, and you can’t leave it at home."
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 25.05.2018 14:57:26 vasta tsitaadiga

ma loodan, et ehk leiab siit mõne Facebook'i spetsialisti.
Pöördus minu poole inimene, kes mingil hetkel enam ei saa Facebook'i sisse logida. Proovitud 5 arvutiga, mitme telefoniga - mittekuskilt. Peale mailiaadressi ja parooli sisestamist tekib lõpmatu ümbersuunamine (Chrome: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS, Firefox: The page isn’t redirecting properly, IE jääb lihtsalt lehti ringiratast ketrama (ümber suunama)). Proovisin mobiilse versiooniga ka (m.facebook.com), aga seal ütleb iga asja kohta, et "Sinu soovitud lehekülge ei saa hetkel kuvada. Bla bla bla ....". Üldiselt soovitatakse antud hädaga küpsised kustutada jms. aga see ei aita. Proovisin ka täiesti süütute seadmetega, mille pole browserit kunagi avatudki ja tulemus on sama. Viga peab olema Facebooki poolne.

Redirectimine käib selliste URL'ide vahel:
https://www.facebook.com/business/dashboard/
https://www.facebook.com/upgradeaccount/
https://www.facebook.com/gdpr/consent/
https://www.facebook.com/pages/manage
https://www.facebook.com/pages/kasutajanimi/398318163555174

Tundub, et ta nagu üritaks saada kasutaja käest nõusolekut mingi asja jaoks, aga see koht, kus seda anda saaks on kuidagi katki, vms.
On mingit rohtu?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 26.05.2018 00:51:32 vasta tsitaadiga

25. jõustus uus isikuandmete käsitlemise seadus. Mõni leht andis lihtsalt teada, et näe mine loe ja võta uued tingimused teadmiseks. Teistele ei saa enam ligi, kui õigel ajal JAH ei vajutanud. Võibki olla nii nagu su viimases lauses kirjas: peale 25. uute tingimustega nõustumise süsteem on katki hetkel.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 30.05.2018 12:55:03 vasta tsitaadiga

Olen juba paar päeva hädas. FB saadab mu sõbralisti nakatunud videolinke, kus täägitud mu kontaktid. Kaks päeva tagasi sain kuidagi rahulikuks asja, aga täna hommikul jälle algas uuesti.
Olen vahetanud parooli (mitu korda), olen kustutanud history ja küpsised, olen loginud välja kõikidest seadmetest (nii koduarvuti, tööarvuti kui nutitelefon, ka tel. messengerist), käinud üle viirusetõrjega (sest tundub, et prose ja ventikas möllab sel ajal), olen puhastanud registrit ja cache faile.

Kui tahan oma postist, mis mu kontol täägimisest vabaneda, siis lööb ette veateate:



Ei lase untäägida, samuti mitte kustutada mu ajajoonelt (laseb ainult peita).

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 30.05.2018 13:02:46 vasta tsitaadiga

FB jah kalanud suht viimati,
vähemalt teiselt läpakalt Tln sain asja töötama taas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.