Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 18:50:26 vasta tsitaadiga

5T saabus dhl-i kulleriga 6 päeva pärast ostu. Pikk ekraan on ikka väga lahe! Pole enam seda tobetat "jellyt" ka. See ka hea, et pakendis on kohe kaasas silikonümbris. Saab esialgu seda kasutada, enne kui eBayst tellitud saabuma hakkavad.

Ja tähelepanu neile kes kasutavad tele2 smart kõnekaarti - Access Point MVNO type tuleb muuta muuta IMSI'ks (lepingulisel on see none), muidu mobile data tööle ei hakka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 21:17:54 vasta tsitaadiga

Eesti keele tugi on sellele ära lisatud või ei veel? icon_smile.gif
95% veendunud, et ostan selle endale järgmine kuu.

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 22:57:05 vasta tsitaadiga

helpless, eesti keelt ei ole.

Sain ka pilli kätte täna. 18:9 tundub täitsa asjalik ekraani mõõt olema. Saab täiesti vabalt ühe käega kasutada (mida ma ei saa öelda oma 6P kohta). Lisaks on OP5T oma mõõtude kohta üsna hea kerge pill (6P ma pikalt käes hoida ei kannata selel raskuse tõttu. Vahe vaid 16g aga minu puhul väga oluline). Telefon on ulmekiire ikka ja palju RAM-i annab kiirusele julmalt juurde - mingi 1.5h tagasi käivitatud app jätkab hetkega sealt, kus viimati midagi pooleli jäi. Mitte mingit uuesti laadimist.

Kuna olen 6P eesmiste stereokõlaritega harjunud, siis üksik all asuv on ikka jama küll. Helitugevuse üle väga kurta ei saagi (kui ei juhtu sõrmega ava katma), kuid heli tuleb ikka väga valest suunast ja kõlab veidralt.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 10:25:38 vasta tsitaadiga

keegi sellise klaasi ka peale tellib ? https://goo.gl/EkfbUq
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 10:55:38 vasta tsitaadiga

Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ajudoonor
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 11:18:12 vasta tsitaadiga

Sain ka oma seadme kätte, esmamulje on ikka väga hea. Korralik upgrade Meizu Mx5 pealt. Tellisin ka early bird bundle, ehk siis tempred glassi ja case, vähe turvalisem tunne. Tellisin paar klaasi Hiinast ka juurde, just in case. Tean, et Elisa hakkab 5T-d pakkuma, aga kuna, seda ei tea. Face unlock on ka päris hea ja kiire, aga vajab veits harjumist, tahad lihtsalt kella vaadata ja jubab telefon lukust lahti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 13:59:45 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ?

Ma pakun elisa 2 nädala pärast icon_smile.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 14:05:55 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Wusses kirjutas:
Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ?

Ma pakun elisa 2 nädala pärast icon_smile.gif

tsitaat:
Loodetavasti saabub paari nädala jooksul müüki 🙂 Päris kindlat kuupäeva veel öelda ei saa.

-Elisa
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 15:53:37 vasta tsitaadiga

Ajudoonor kirjutas:
Face unlock on ka päris hea ja kiire, aga vajab veits harjumist, tahad lihtsalt kella vaadata ja jubab telefon lukust lahti icon_biggrin.gif

Seadetest saad muuta nii, et kui sa seda vaatad siis ta seda automaatselt ei avane. Näitab küll kella aega ja värki aga kui näpuga mööda ekraani tõmbad siis avaneb.....

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 18:25:57 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
helpless kirjutas:
Wusses kirjutas:
Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ?

Ma pakun elisa 2 nädala pärast icon_smile.gif

tsitaat:
Loodetavasti saabub paari nädala jooksul müüki 🙂 Päris kindlat kuupäeva veel öelda ei saa.

-Elisa



Ma tellisin Elisast juba ühe ära täna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 22:55:16 vasta tsitaadiga

Kohal juba? Väga hea.. thumbs_up.gif
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.12.2017 00:51:54 vasta tsitaadiga

Tegin ka eeltellimuse. Eeldatav tarneaeg: 7.12. Nii, et peaks juba laos olema.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 09:26:40 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Kohal juba? Väga hea.. thumbs_up.gif


Tundub küll, mul näitab et pandi eile posti ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 13:03:38 vasta tsitaadiga

On kellelgi oneplus 5t käes ?
Kuidas on ekraan, kuidas aku peab?
Mõni miinus ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 15:18:43 vasta tsitaadiga

Wusses, Olen nüüd poolteist nädalat kasutanud ja peab mainima, aku on suht ulmeline. Mingi hetk sain 7h SOT ja akut jäi veel ülegi (peamiselt neti brausimine, kuskil 1 tund YT lisaks). Ekraani kohta pole ühtegi halba sõna öelda - 1440p ekraaniga kõrvuti pannes on esimene selgelt teravam, kuid tavakasutuses ei pane tähala (kui just telefoni väga lähedalt ei vaata). Kaamera kohta on päris palju hala, kuid ma ise ei oska väga kommenteerida - ei pildista eriti. Vahel mõneks klõpsuks käib küll. Kui palju Netflixi vaatad, siis arvesta, et saad ainult 480p pildi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 15:29:13 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Wusses, Olen nüüd poolteist nädalat kasutanud ja peab mainima, aku on suht ulmeline. Mingi hetk sain 7h SOT ja akut jäi veel ülegi (peamiselt neti brausimine, kuskil 1 tund YT lisaks). Ekraani kohta pole ühtegi halba sõna öelda - 1440p ekraaniga kõrvuti pannes on esimene selgelt teravam, kuid tavakasutuses ei pane tähala (kui just telefoni väga lähedalt ei vaata). Kaamera kohta on päris palju hala, kuid ma ise ei oska väga kommenteerida - ei pildista eriti. Vahel mõneks klõpsuks käib küll. Kui palju Netflixi vaatad, siis arvesta, et saad ainult 480p pildi.


Selge, nüüd on juba hilja. Tellisin ka 128GB ver ära .
Üldiselt ma ei saa üldse aru kes tänapäeval Mobiiliga filme vaatab (minu arvamus muidugi). Õhtul voodis mõni youtube video vast küll aga filmide jaoks on ikka tahvel,läpakas või telekas.
Rõõm on kuulda et aku peab
ekraan on muidugi vägagi tähtis kui mitte isegi kõige tähtsam.
Oneplus 5 ekraan mida elisas näppisin oli küll OKEI. Eeldan et 5T ekraan peaks parem olema igati thumbs_up.gif
Ma arvan et kaamera on paljuski kinni tarkvara poolt, eeldan lähima kuude jooksul peaks asi paranema
Ma ei ole päris täpselt aru saanud kas oneplus 5T on ka 3.5mm pesa või ei icon_question.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:08:30 vasta tsitaadiga

Wusses, 3.5mm pesa on täiesti olemas thumbs_up.gif See on mind juba ükskord päästnud, kui hommikul avastasin, et olen BT klapid kontorisse unustanud ja kodust ainult juhtmega klappe võtta oli.

Ma ise vaatan päris palju YT telefoni ekraanilt, kui filme / seriaale ikka suurelt ekraanilt. Ma igaksjuhuks hoiatasin, sest mõne jaoks võib küll Netflix, Google video, Amazon 480p olla dealbreakeriks.
Ekraan on imo suht sama nagu OP5 ehkki ma olen seda ainult põgusalt poes uurinud. 18:9 tundub igatahes väga loomulik kuvasuhe mobiilil ja 16:9 küll taga ei igatse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:14:19 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Wusses, 3.5mm pesa on täiesti olemas thumbs_up.gif See on mind juba ükskord päästnud, kui hommikul avastasin, et olen BT klapid kontorisse unustanud ja kodust ainult juhtmega klappe võtta oli.

Ma ise vaatan päris palju YT telefoni ekraanilt, kui filme / seriaale ikka suurelt ekraanilt. Ma igaksjuhuks hoiatasin, sest mõne jaoks võib küll Netflix, Google video, Amazon 480p olla dealbreakeriks.
Ekraan on imo suht sama nagu OP5 ehkki ma olen seda ainult põgusalt poes uurinud. 18:9 tundub igatahes väga loomulik kuvasuhe mobiilil ja 16:9 küll taga ei igatse.


thumbs_up.gif
Loodan ei kahetse.
128Gb on küll veidi overkill icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:17:04 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Wusses, 3.5mm pesa on täiesti olemas thumbs_up.gif See on mind juba ükskord päästnud, kui hommikul avastasin, et olen BT klapid kontorisse unustanud ja kodust ainult juhtmega klappe võtta oli.

Ma ise vaatan päris palju YT telefoni ekraanilt, kui filme / seriaale ikka suurelt ekraanilt. Ma igaksjuhuks hoiatasin, sest mõne jaoks võib küll Netflix, Google video, Amazon 480p olla dealbreakeriks.
Ekraan on imo suht sama nagu OP5 ehkki ma olen seda ainult põgusalt poes uurinud. 18:9 tundub igatahes väga loomulik kuvasuhe mobiilil ja 16:9 küll taga ei igatse.


Keegi oskab öelda, millest see 480p piirang tuleneb?
720p võiks ju olla?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:19:03 vasta tsitaadiga

Kuidas overkill? Mul 64gb ja kahe kuuga juba pool täis

Ja 480p piirang tuleb mingi DRM'i või sertifikaadi puudumisest

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:20:42 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kuidas overkill? Mul 64gb ja kahe kuuga juba pool täis

Ja 480p piirang tuleb mingi DRM'i või sertifikaadi puudumisest


Minu jaoks on. Z5a vana ,32Gb ja piisab üldiselt

Kas mingi WAU efekt ka on mingit 5T?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:21:30 vasta tsitaadiga

Mul ka käes ja peale Samsungi on hea puhtal androidil tagasi olla aga ilmselgelt selle telefoni nõrgim külg on ekraan thumbs_up.gif

Otseselt silma ei riiva aga ega ta eriti terav ka pole. Fullhd on telefonile ikka vähe - kõik tundub overblown ja contenti mahub ekraanile jube vähe.

Minu perspektiiv on 2K ekraani pealt tulles icon_idea.gif

_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 06.12.2017 16:21:54 vasta tsitaadiga

Aga miks siis seda 128Gb osta tahad, kui seda sul vaja pole? Mis sind vaevab?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:23:41 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Aga miks siis seda 128Gb osta tahad, kui seda sul vaja pole? Mis sind vaevab?


Sest 128Gb ja 64Gb hinnavahe on nii väike et pigem kulutan veidi rohkem ja võtan 128gb.
Samas vb tõmban ka rohkem alla kui tean et mahtu on piisavalt icon_smile.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 16:33:51 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
jägaja kirjutas:
Aga miks siis seda 128Gb osta tahad, kui seda sul vaja pole? Mis sind vaevab?


Sest 128Gb ja 64Gb hinnavahe on nii väike et pigem kulutan veidi rohkem ja võtan 128gb.
Samas vb tõmban ka rohkem alla kui tean et mahtu on piisavalt icon_smile.gif


Kui osta telefon 2+ aastase perspektiiviga siis 64GB täiendava mälukaardivõimaluseta on minu jaoks ka liiga kitsas, et end mugavalt tunda kuna:
- Äpid kuramused kasvavad jooksvalt nagu pärmi peal
- Videote filmimine, see on vast kõige suurem ja samal ajal kiirem mälusöödik. Näiteks puhkusereisil, kus roamingus ei taha videot üles lükata ning wifi pole alati võtta.
- Offline navi kaardid
- Offline Spotify ja Netflix - mugav oleks hea kvaliteediga kraam kaasa võtta (kuigi saan aru, et siinkohal kõrgema kvaliteediga netflix ei puhu pilli)

Samas, vajadused on erinevad. Mõni elab tõesti siiamaani 16GB sisemäluga telefoniga ning polegi väga valus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 06.12.2017 17:00:03 vasta tsitaadiga

Draqula, 16Gb peal olevad inimesed kurjustavad tihti, et mälu on täis, mida küll teha.

Wusses, kui hinnavahe on olematu siis ei tohiks lisanduv vaba mälu maht ju probleeme tekitada. Erinevalt õunafirmast, kellel oli kliendile valimiseks mitu erineva mälumahuga mudelit, kuid mille toodete hinnad kasvasid iga mälu erinevusega astronoomiliselt.
Kui just pole eeldus, nagu võiks OP5T 16GB mäluga vähem maksta, et saaks nagu soodsamalt, või nii. Muidu ma ei näe põhjust, miks andmete talletamiseks vajaliku mahtu rohkem ei võiks olla. Kui see lihtsalt on ja suurt midagi ei maksa ka.
No las ta siis olla.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 19:46:05 vasta tsitaadiga

See mälu mahutavus on täitsa inimeses kinni. Tellisin endale ka ära 5T 64 GB-se.
Hetkel kasutan nexus5 millel on 16GB mälu ja ei saa kurta. Telefonis ma mingeid filme ei vaata.
Nexus on mul omadega õhtal - käis vetsupotis ujumas mõni aeg tagasi - Üle 3 aasta vana teine juba. icon_biggrin.gif
Ehk kui sa tead, et ei kasuta ära seda 128 GB siis pole mõtet ka seda "vau efekti" pärast osta.

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 21:32:54 vasta tsitaadiga

Maht mahuks.
128 GB on 8 GB RAM ja 64 GB on 6 GB RAM.

Ehk siis future proof mõttes on igaljuhul mõttekam ju võtta 128Gb variant, eriti veel sellise hinnavahe puhul.

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 23:27:02 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/oneplus-5t-nuud-ka-eestis-muugil/
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 10:45:35 vasta tsitaadiga



Hommikul sain kätte icon_smile.gif

Kohe alguses "ok google set up my device" puhul ei leidnud mitte mingi valemida oneplus 5T ülesse icon_lol.gif

Sisse lülitas jõhkralt kiirelt võrreldes minu z5. Ekraan on väga ok minu meelest thumbs_up.gif

Kas kahe simmi puhul töötab asi mõlemaga aktiivselt või peab simme swapima nagu teistel vanemate telefonitega oli ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 07.12.2017 13:36:09, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ajudoonor
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 11:02:07 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
On kellelgi oneplus 5t käes ?
Kuidas on ekraan, kuidas aku peab?
Mõni miinus ?


Ainuke miinus minujaoks siiamaani on see, et õuna klapid ei töötanud korralikult enam, seega pidin uued võtma. Uuteks klappideks sai siis mingid LG omad võetud, eeldasin, et kui Androidi omad, siis töötavad enamvähem. Töötavad küll paremini, kuid endiselt nagu midagi on puudu (eelmist lugu ei saa panna). Täpsemalt käib siis jutt nende klappide handsfreel olevast nupust, millega ma olen harjunud eelmist/järgmist lugu panema jne. Pole veel väga uurinud, et äkki annab neid asju kuidagi muuta ka telefonis. Äkki keegi tellis Oneplusist originaal klapid ka ja ehk saaks confirmida, kas seal töötavad näiteks triple click - eelmine lugu.

Muudel teemadel, aku on küll hämmastavalt hästi pidanud, pärast esimest täis laadimist pidas vastu 72h ja 10% oli järelgi veel, screen usage time ei vaadanud kahjuks, aga aku kasutuses oli esimesel kohal vist wifi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 14:40:50 vasta tsitaadiga

Bluethootiga on probleeme.
Ei Leia minu xiomi kella

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 14:55:11 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Bluethootiga on probleeme.
Ei Leia minu xiomi kella



On jah, tundub et bluetooth 5 probleem. Samsung S8 pealt lahkumise peamiseks ajendiks oli pidev jama bluetooth seadmetega ühendumisel. Nüüd tuleb välja, et OP5 sama jama thumbs_down.gif

Esimesel korral ühendub ilusti aga järgmistel kordadel mitte. Pean iga kord "forget device" kasutama.


Lihtsalt peale vaadates pole ekraanil jah midagi häda aga imepisike tekst näiteks on ikka silmnähtavalt ruuduline.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 14:56:46 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
Wusses kirjutas:
Bluethootiga on probleeme.
Ei Leia minu xiomi kella



On jah, tundub et bluetooth 5 probleem. Samsung S8 pealt lahkumise peamiseks ajendiks oli pidev jama bluetooth seadmetega ühendumisel. Nüüd tuleb välja, et OP5 sama jama thumbs_down.gif

Esimesel korral ühendub ilusti aga järgmistel kordadel mitte. Pean iga kord "forget device" kasutama.


Lihtsalt peale vaadates pole ekraanil jah midagi häda aga imepisike tekst näiteks on ikka silmnähtavalt ruuduline.


Xiomi kell oli minu süü. Lahti uhendamata oli vanast telef

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:23:25 vasta tsitaadiga

Keegi 4.7.4 uuenduse ka juba saanud on? või nii kiiresti 1+ uuendused igale poole ei saabu. Eile vist tuli välja alles.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:26:22 vasta tsitaadiga

mul ütleb et 4.7.2 on uusim hetkel.
Mis sellel 4.7.4 teistmoodi on icon_smile.gif?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 17:07:43 vasta tsitaadiga

veekindlus lisati icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 17:12:02 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
veekindlus lisati icon_smile.gif


See ei ole sul iPhone kasutajate teema icon_biggrin.gif

Leidus teatavasti neid, kes uskuma jäid ja testisid, kui keegi netis väitis, et iOS uuendusega tuli veekindlus ka vanadele iPhonedele.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 17:16:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Leidus teatavasti neid, kes uskuma jäid ja testisid, kui keegi netis väitis, et iOS uuendusega tuli veekindlus ka vanadele iPhonedele.

No ega kõik ios kasutajad ka kõige teravamad pliiatsid ole icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 18:56:58 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
mul ütleb et 4.7.2 on uusim hetkel.
Mis sellel 4.7.4 teistmoodi on icon_smile.gif?

We are pushing out the incremental roll-out of OxygenOS 4.7.4 OTA for the OnePlus 5T. Here are some of the highlights of this build:

Camera
Optimized UI of Camera
Improvements for photo quality
System
Optimizations for audio from speaker and earphones
Optimizations for face unlock
Optimizations for vibration
Wi-Fi battery usage optimization
Improved stability of fingerprint and GPS
General bug fixes and system stability improvements
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 01:23:52 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
mul ütleb et 4.7.2 on uusim hetkel.
Mis sellel 4.7.4 teistmoodi on icon_smile.gif?

4.5.14 alles, uuendusi ei paku icon_redface.gif
E: eile ekslesin nagu lollakas mööda keilat ringi ja gps otsustas ka, et ta ei taha kuidagi koostööd teha, äkki saab mingi apdeidiga paremaks icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 14:41:16 vasta tsitaadiga

Telefon laeb jõhkralt kiirelt täis võrreldes xperia z5-ga
Gps-ga probleeme ei ole, asukoha leiab paigust

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 15:04:18 vasta tsitaadiga

Kas kuskil poes on näppimiseks ka väljas juba? Käisin järvel ja Kristiines, nendes polnud.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 15:51:02 vasta tsitaadiga

Sain ka enda oma kätte nüüd. Hakkan uurima seda. icon_smile.gif
Keegi muidu mingi normaalse ümbrise ka endale sebinud, topelt või nii?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 15:58:15 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Sain ka enda oma kätte nüüd. Hakkan uurima seda. icon_smile.gif
Keegi muidu mingi normaalse ümbrise ka endale sebinud, topelt või nii?

Ma tellisin hiinast veidi kallima walleti. ilmselt jõuab alles järgmine aasta yawn.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 16:06:12 vasta tsitaadiga

Rohkem kui ühe tellisid? Viska linki. Näita milline on icon_smile.gif
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2017 16:50:14 vasta tsitaadiga

Ma enda omale panin originaal SandStone kesta ümber. Ilma on see riist ikka jubedalt libe luts.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2017 12:57:36 vasta tsitaadiga

Üldiselt olen telefoniga rahul igati arvestades just hinda.
Ekraan on viisakas, telefon ise on välk kiire. Kordagi mitte kuskil ei ole uimanud.
Aku peab viisakalt,laeb ruttu täis (võrreldes vähmalt minu vanade telefonitega)
Heli on päris vali ja ok selel ühe speakeri kohta.
Näo tuvastus on päris hea ja reaalselt ka töötab isegi hämaras.
Puahs android on väga viis thumbs_up.gif

Paar miinust ikka on ka:
Välimus on veidi igav ja odav
Kaamera pildid on veidike kehvad aga samas tegemist on telefoniga.
Kaamera on üli hea minu meelest pimedates tingimustes. Säriaega saab ise muuta mdia ma ei ole veel ühelgi telefonil näinud.
Kõlar on havla koha peal, mängides katad kõlari augu kinni ja midagi ei kosta siis.
Helistamis kõlar või noh heli kvaliteet on ka veidi halvem kui lootsin. Võrreldes siis sony z seeriaga (muid telefone poel väga olnudki)
Nupud on ka veidike harjumatus kohas, pidevalt tahan heli maha võtta power nupust .



Igatahes ma ei näe probleemi seda telefoni kasutada 1-2a thumbs_up.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jutuots
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 16:18:08 vasta tsitaadiga

5T-ga wifi probleem.
Koduses võrgus toimib ideaalselt, aga töö võrgus millegipärast mitte. Ühendab küll ära, ent inernetti ikka pole. Teised arvutid/telefonid töötavad korrektselt.
Kas otsida viga telefonist või võrgust? Viimane update on peal ja reset samuti proovitud!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 19:35:58 vasta tsitaadiga

Ma pole teisi wifi võrke katsetanud. Ei oska ise hetkel midagi kosta.
Wusses kirjutas:
Igatahes ma ei näe probleemi seda telefoni kasutada 1-2a thumbs_up.gif

2-3 aastat pole selle telefoniga mingit probleemi. Ja isegi rohkemgi....
Mulle see telefon vägagi meeldib. Nexus -> 5T. Väga sujuv üleminek. icon_smile.gif
Ilma kestata on küll libe aga noo see väike miinus.

// 4.7.4 uuendus tuli - 285MB

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.