|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
27.11.2017 18:50:26
|
|
|
5T saabus dhl-i kulleriga 6 päeva pärast ostu. Pikk ekraan on ikka väga lahe! Pole enam seda tobetat "jellyt" ka. See ka hea, et pakendis on kohe kaasas silikonümbris. Saab esialgu seda kasutada, enne kui eBayst tellitud saabuma hakkavad.
Ja tähelepanu neile kes kasutavad tele2 smart kõnekaarti - Access Point MVNO type tuleb muuta muuta IMSI'ks (lepingulisel on see none), muidu mobile data tööle ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
27.11.2017 21:17:54
|
|
|
Eesti keele tugi on sellele ära lisatud või ei veel?
95% veendunud, et ostan selle endale järgmine kuu.
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.11.2017 22:57:05
|
|
|
helpless, eesti keelt ei ole.
Sain ka pilli kätte täna. 18:9 tundub täitsa asjalik ekraani mõõt olema. Saab täiesti vabalt ühe käega kasutada (mida ma ei saa öelda oma 6P kohta). Lisaks on OP5T oma mõõtude kohta üsna hea kerge pill (6P ma pikalt käes hoida ei kannata selel raskuse tõttu. Vahe vaid 16g aga minu puhul väga oluline). Telefon on ulmekiire ikka ja palju RAM-i annab kiirusele julmalt juurde - mingi 1.5h tagasi käivitatud app jätkab hetkega sealt, kus viimati midagi pooleli jäi. Mitte mingit uuesti laadimist.
Kuna olen 6P eesmiste stereokõlaritega harjunud, siis üksik all asuv on ikka jama küll. Helitugevuse üle väga kurta ei saagi (kui ei juhtu sõrmega ava katma), kuid heli tuleb ikka väga valest suunast ja kõlab veidralt.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
30.11.2017 10:55:38
|
|
|
Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ajudoonor
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2016
|
30.11.2017 11:18:12
|
|
|
Sain ka oma seadme kätte, esmamulje on ikka väga hea. Korralik upgrade Meizu Mx5 pealt. Tellisin ka early bird bundle, ehk siis tempred glassi ja case, vähe turvalisem tunne. Tellisin paar klaasi Hiinast ka juurde, just in case. Tean, et Elisa hakkab 5T-d pakkuma, aga kuna, seda ei tea. Face unlock on ka päris hea ja kiire, aga vajab veits harjumist, tahad lihtsalt kella vaadata ja jubab telefon lukust lahti
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
30.11.2017 13:59:45
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ? |
Ma pakun elisa 2 nädala pärast
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
30.11.2017 14:05:55
|
|
|
| helpless kirjutas: |
| Wusses kirjutas: |
| Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ? |
Ma pakun elisa 2 nädala pärast  |
| tsitaat: |
Loodetavasti saabub paari nädala jooksul müüki 🙂 Päris kindlat kuupäeva veel öelda ei saa.
-Elisa |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
01.12.2017 15:53:37
|
|
|
| Ajudoonor kirjutas: |
Face unlock on ka päris hea ja kiire, aga vajab veits harjumist, tahad lihtsalt kella vaadata ja jubab telefon lukust lahti  |
Seadetest saad muuta nii, et kui sa seda vaatad siis ta seda automaatselt ei avane. Näitab küll kella aega ja värki aga kui näpuga mööda ekraani tõmbad siis avaneb.....
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
05.12.2017 18:25:57
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| helpless kirjutas: |
| Wusses kirjutas: |
| Kes esimesena eestis pakkuma jakkab oneplus 5T ? |
Ma pakun elisa 2 nädala pärast  |
| tsitaat: |
Loodetavasti saabub paari nädala jooksul müüki 🙂 Päris kindlat kuupäeva veel öelda ei saa.
-Elisa |
|
Ma tellisin Elisast juba ühe ära täna
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
05.12.2017 22:55:16
|
|
|
Kohal juba? Väga hea..
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2017 00:51:54
|
|
|
| Tegin ka eeltellimuse. Eeldatav tarneaeg: 7.12. Nii, et peaks juba laos olema.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
06.12.2017 09:26:40
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Kohal juba? Väga hea..  |
Tundub küll, mul näitab et pandi eile posti ka
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.12.2017 13:03:38
|
|
|
On kellelgi oneplus 5t käes ?
Kuidas on ekraan, kuidas aku peab?
Mõni miinus ?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
06.12.2017 15:18:43
|
|
|
| Wusses, Olen nüüd poolteist nädalat kasutanud ja peab mainima, aku on suht ulmeline. Mingi hetk sain 7h SOT ja akut jäi veel ülegi (peamiselt neti brausimine, kuskil 1 tund YT lisaks). Ekraani kohta pole ühtegi halba sõna öelda - 1440p ekraaniga kõrvuti pannes on esimene selgelt teravam, kuid tavakasutuses ei pane tähala (kui just telefoni väga lähedalt ei vaata). Kaamera kohta on päris palju hala, kuid ma ise ei oska väga kommenteerida - ei pildista eriti. Vahel mõneks klõpsuks käib küll. Kui palju Netflixi vaatad, siis arvesta, et saad ainult 480p pildi.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.12.2017 15:29:13
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Wusses, Olen nüüd poolteist nädalat kasutanud ja peab mainima, aku on suht ulmeline. Mingi hetk sain 7h SOT ja akut jäi veel ülegi (peamiselt neti brausimine, kuskil 1 tund YT lisaks). Ekraani kohta pole ühtegi halba sõna öelda - 1440p ekraaniga kõrvuti pannes on esimene selgelt teravam, kuid tavakasutuses ei pane tähala (kui just telefoni väga lähedalt ei vaata). Kaamera kohta on päris palju hala, kuid ma ise ei oska väga kommenteerida - ei pildista eriti. Vahel mõneks klõpsuks käib küll. Kui palju Netflixi vaatad, siis arvesta, et saad ainult 480p pildi. |
Selge, nüüd on juba hilja. Tellisin ka 128GB ver ära .
Üldiselt ma ei saa üldse aru kes tänapäeval Mobiiliga filme vaatab (minu arvamus muidugi). Õhtul voodis mõni youtube video vast küll aga filmide jaoks on ikka tahvel,läpakas või telekas.
Rõõm on kuulda et aku peab
ekraan on muidugi vägagi tähtis kui mitte isegi kõige tähtsam.
Oneplus 5 ekraan mida elisas näppisin oli küll OKEI. Eeldan et 5T ekraan peaks parem olema igati
Ma arvan et kaamera on paljuski kinni tarkvara poolt, eeldan lähima kuude jooksul peaks asi paranema
Ma ei ole päris täpselt aru saanud kas oneplus 5T on ka 3.5mm pesa või ei
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
06.12.2017 16:08:30
|
|
|
Wusses, 3.5mm pesa on täiesti olemas See on mind juba ükskord päästnud, kui hommikul avastasin, et olen BT klapid kontorisse unustanud ja kodust ainult juhtmega klappe võtta oli.
Ma ise vaatan päris palju YT telefoni ekraanilt, kui filme / seriaale ikka suurelt ekraanilt. Ma igaksjuhuks hoiatasin, sest mõne jaoks võib küll Netflix, Google video, Amazon 480p olla dealbreakeriks.
Ekraan on imo suht sama nagu OP5 ehkki ma olen seda ainult põgusalt poes uurinud. 18:9 tundub igatahes väga loomulik kuvasuhe mobiilil ja 16:9 küll taga ei igatse.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.12.2017 16:14:19
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
Wusses, 3.5mm pesa on täiesti olemas See on mind juba ükskord päästnud, kui hommikul avastasin, et olen BT klapid kontorisse unustanud ja kodust ainult juhtmega klappe võtta oli.
Ma ise vaatan päris palju YT telefoni ekraanilt, kui filme / seriaale ikka suurelt ekraanilt. Ma igaksjuhuks hoiatasin, sest mõne jaoks võib küll Netflix, Google video, Amazon 480p olla dealbreakeriks.
Ekraan on imo suht sama nagu OP5 ehkki ma olen seda ainult põgusalt poes uurinud. 18:9 tundub igatahes väga loomulik kuvasuhe mobiilil ja 16:9 küll taga ei igatse. |
Loodan ei kahetse.
128Gb on küll veidi overkill
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.12.2017 16:17:04
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
Wusses, 3.5mm pesa on täiesti olemas See on mind juba ükskord päästnud, kui hommikul avastasin, et olen BT klapid kontorisse unustanud ja kodust ainult juhtmega klappe võtta oli.
Ma ise vaatan päris palju YT telefoni ekraanilt, kui filme / seriaale ikka suurelt ekraanilt. Ma igaksjuhuks hoiatasin, sest mõne jaoks võib küll Netflix, Google video, Amazon 480p olla dealbreakeriks.
Ekraan on imo suht sama nagu OP5 ehkki ma olen seda ainult põgusalt poes uurinud. 18:9 tundub igatahes väga loomulik kuvasuhe mobiilil ja 16:9 küll taga ei igatse. |
Keegi oskab öelda, millest see 480p piirang tuleneb?
720p võiks ju olla?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.12.2017 16:19:03
|
|
|
Kuidas overkill? Mul 64gb ja kahe kuuga juba pool täis
Ja 480p piirang tuleb mingi DRM'i või sertifikaadi puudumisest
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.12.2017 16:20:42
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Kuidas overkill? Mul 64gb ja kahe kuuga juba pool täis
Ja 480p piirang tuleb mingi DRM'i või sertifikaadi puudumisest |
Minu jaoks on. Z5a vana ,32Gb ja piisab üldiselt
Kas mingi WAU efekt ka on mingit 5T?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
06.12.2017 16:21:30
|
|
|
Mul ka käes ja peale Samsungi on hea puhtal androidil tagasi olla aga ilmselgelt selle telefoni nõrgim külg on ekraan
Otseselt silma ei riiva aga ega ta eriti terav ka pole. Fullhd on telefonile ikka vähe - kõik tundub overblown ja contenti mahub ekraanile jube vähe.
Minu perspektiiv on 2K ekraani pealt tulles
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
06.12.2017 16:21:54
|
|
|
Aga miks siis seda 128Gb osta tahad, kui seda sul vaja pole? Mis sind vaevab?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.12.2017 16:23:41
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Aga miks siis seda 128Gb osta tahad, kui seda sul vaja pole? Mis sind vaevab? |
Sest 128Gb ja 64Gb hinnavahe on nii väike et pigem kulutan veidi rohkem ja võtan 128gb.
Samas vb tõmban ka rohkem alla kui tean et mahtu on piisavalt
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.12.2017 16:33:51
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Aga miks siis seda 128Gb osta tahad, kui seda sul vaja pole? Mis sind vaevab? |
Sest 128Gb ja 64Gb hinnavahe on nii väike et pigem kulutan veidi rohkem ja võtan 128gb.
Samas vb tõmban ka rohkem alla kui tean et mahtu on piisavalt  |
Kui osta telefon 2+ aastase perspektiiviga siis 64GB täiendava mälukaardivõimaluseta on minu jaoks ka liiga kitsas, et end mugavalt tunda kuna:
- Äpid kuramused kasvavad jooksvalt nagu pärmi peal
- Videote filmimine, see on vast kõige suurem ja samal ajal kiirem mälusöödik. Näiteks puhkusereisil, kus roamingus ei taha videot üles lükata ning wifi pole alati võtta.
- Offline navi kaardid
- Offline Spotify ja Netflix - mugav oleks hea kvaliteediga kraam kaasa võtta (kuigi saan aru, et siinkohal kõrgema kvaliteediga netflix ei puhu pilli)
Samas, vajadused on erinevad. Mõni elab tõesti siiamaani 16GB sisemäluga telefoniga ning polegi väga valus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
06.12.2017 17:00:03
|
|
|
Draqula, 16Gb peal olevad inimesed kurjustavad tihti, et mälu on täis, mida küll teha.
Wusses, kui hinnavahe on olematu siis ei tohiks lisanduv vaba mälu maht ju probleeme tekitada. Erinevalt õunafirmast, kellel oli kliendile valimiseks mitu erineva mälumahuga mudelit, kuid mille toodete hinnad kasvasid iga mälu erinevusega astronoomiliselt.
Kui just pole eeldus, nagu võiks OP5T 16GB mäluga vähem maksta, et saaks nagu soodsamalt, või nii. Muidu ma ei näe põhjust, miks andmete talletamiseks vajaliku mahtu rohkem ei võiks olla. Kui see lihtsalt on ja suurt midagi ei maksa ka.
No las ta siis olla.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
06.12.2017 19:46:05
|
|
|
See mälu mahutavus on täitsa inimeses kinni. Tellisin endale ka ära 5T 64 GB-se.
Hetkel kasutan nexus5 millel on 16GB mälu ja ei saa kurta. Telefonis ma mingeid filme ei vaata.
Nexus on mul omadega õhtal - käis vetsupotis ujumas mõni aeg tagasi - Üle 3 aasta vana teine juba.
Ehk kui sa tead, et ei kasuta ära seda 128 GB siis pole mõtet ka seda "vau efekti" pärast osta.
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
06.12.2017 21:32:54
|
|
|
Maht mahuks.
128 GB on 8 GB RAM ja 64 GB on 6 GB RAM.
Ehk siis future proof mõttes on igaljuhul mõttekam ju võtta 128Gb variant, eriti veel sellise hinnavahe puhul.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.12.2017 10:45:35
|
|
|
Hommikul sain kätte
Kohe alguses "ok google set up my device" puhul ei leidnud mitte mingi valemida oneplus 5T ülesse
Sisse lülitas jõhkralt kiirelt võrreldes minu z5. Ekraan on väga ok minu meelest
Kas kahe simmi puhul töötab asi mõlemaga aktiivselt või peab simme swapima nagu teistel vanemate telefonitega oli ?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
viimati muutis Wusses 07.12.2017 13:36:09, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ajudoonor
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2016
|
07.12.2017 11:02:07
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
On kellelgi oneplus 5t käes ?
Kuidas on ekraan, kuidas aku peab?
Mõni miinus ? |
Ainuke miinus minujaoks siiamaani on see, et õuna klapid ei töötanud korralikult enam, seega pidin uued võtma. Uuteks klappideks sai siis mingid LG omad võetud, eeldasin, et kui Androidi omad, siis töötavad enamvähem. Töötavad küll paremini, kuid endiselt nagu midagi on puudu (eelmist lugu ei saa panna). Täpsemalt käib siis jutt nende klappide handsfreel olevast nupust, millega ma olen harjunud eelmist/järgmist lugu panema jne. Pole veel väga uurinud, et äkki annab neid asju kuidagi muuta ka telefonis. Äkki keegi tellis Oneplusist originaal klapid ka ja ehk saaks confirmida, kas seal töötavad näiteks triple click - eelmine lugu.
Muudel teemadel, aku on küll hämmastavalt hästi pidanud, pärast esimest täis laadimist pidas vastu 72h ja 10% oli järelgi veel, screen usage time ei vaadanud kahjuks, aga aku kasutuses oli esimesel kohal vist wifi.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.12.2017 14:40:50
|
|
|
Bluethootiga on probleeme.
Ei Leia minu xiomi kella
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
07.12.2017 14:55:11
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
Bluethootiga on probleeme.
Ei Leia minu xiomi kella |
On jah, tundub et bluetooth 5 probleem. Samsung S8 pealt lahkumise peamiseks ajendiks oli pidev jama bluetooth seadmetega ühendumisel. Nüüd tuleb välja, et OP5 sama jama
Esimesel korral ühendub ilusti aga järgmistel kordadel mitte. Pean iga kord "forget device" kasutama.
Lihtsalt peale vaadates pole ekraanil jah midagi häda aga imepisike tekst näiteks on ikka silmnähtavalt ruuduline.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.12.2017 14:56:46
|
|
|
| 10Fold kirjutas: |
| Wusses kirjutas: |
Bluethootiga on probleeme.
Ei Leia minu xiomi kella |
On jah, tundub et bluetooth 5 probleem. Samsung S8 pealt lahkumise peamiseks ajendiks oli pidev jama bluetooth seadmetega ühendumisel. Nüüd tuleb välja, et OP5 sama jama
Esimesel korral ühendub ilusti aga järgmistel kordadel mitte. Pean iga kord "forget device" kasutama.
Lihtsalt peale vaadates pole ekraanil jah midagi häda aga imepisike tekst näiteks on ikka silmnähtavalt ruuduline. |
Xiomi kell oli minu süü. Lahti uhendamata oli vanast telef
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
08.12.2017 14:23:25
|
|
|
| Keegi 4.7.4 uuenduse ka juba saanud on? või nii kiiresti 1+ uuendused igale poole ei saabu. Eile vist tuli välja alles.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
08.12.2017 14:26:22
|
|
|
mul ütleb et 4.7.2 on uusim hetkel.
Mis sellel 4.7.4 teistmoodi on ?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
08.12.2017 17:07:43
|
|
|
veekindlus lisati
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.12.2017 17:12:02
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
veekindlus lisati  |
See ei ole sul iPhone kasutajate teema
Leidus teatavasti neid, kes uskuma jäid ja testisid, kui keegi netis väitis, et iOS uuendusega tuli veekindlus ka vanadele iPhonedele.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2017 17:16:26
|
|
|
| tsitaat: |
Leidus teatavasti neid, kes uskuma jäid ja testisid, kui keegi netis väitis, et iOS uuendusega tuli veekindlus ka vanadele iPhonedele.
|
No ega kõik ios kasutajad ka kõige teravamad pliiatsid ole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miiro
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
08.12.2017 18:56:58
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
mul ütleb et 4.7.2 on uusim hetkel.
Mis sellel 4.7.4 teistmoodi on ? |
We are pushing out the incremental roll-out of OxygenOS 4.7.4 OTA for the OnePlus 5T. Here are some of the highlights of this build:
Camera
Optimized UI of Camera
Improvements for photo quality
System
Optimizations for audio from speaker and earphones
Optimizations for face unlock
Optimizations for vibration
Wi-Fi battery usage optimization
Improved stability of fingerprint and GPS
General bug fixes and system stability improvements
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
09.12.2017 01:23:52
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
mul ütleb et 4.7.2 on uusim hetkel.
Mis sellel 4.7.4 teistmoodi on ? |
4.5.14 alles, uuendusi ei paku
E: eile ekslesin nagu lollakas mööda keilat ringi ja gps otsustas ka, et ta ei taha kuidagi koostööd teha, äkki saab mingi apdeidiga paremaks
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
09.12.2017 14:41:16
|
|
|
Telefon laeb jõhkralt kiirelt täis võrreldes xperia z5-ga
Gps-ga probleeme ei ole, asukoha leiab paigust
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
09.12.2017 15:04:18
|
|
|
Kas kuskil poes on näppimiseks ka väljas juba? Käisin järvel ja Kristiines, nendes polnud.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
09.12.2017 15:51:02
|
|
|
Sain ka enda oma kätte nüüd. Hakkan uurima seda.
Keegi muidu mingi normaalse ümbrise ka endale sebinud, topelt või nii?
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
09.12.2017 15:58:15
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Sain ka enda oma kätte nüüd. Hakkan uurima seda.
Keegi muidu mingi normaalse ümbrise ka endale sebinud, topelt või nii? |
Ma tellisin hiinast veidi kallima walleti. ilmselt jõuab alles järgmine aasta
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
09.12.2017 16:06:12
|
|
|
Rohkem kui ühe tellisid? Viska linki. Näita milline on
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
09.12.2017 16:50:14
|
|
|
| Ma enda omale panin originaal SandStone kesta ümber. Ilma on see riist ikka jubedalt libe luts.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
10.12.2017 12:57:36
|
|
|
Üldiselt olen telefoniga rahul igati arvestades just hinda.
Ekraan on viisakas, telefon ise on välk kiire. Kordagi mitte kuskil ei ole uimanud.
Aku peab viisakalt,laeb ruttu täis (võrreldes vähmalt minu vanade telefonitega)
Heli on päris vali ja ok selel ühe speakeri kohta.
Näo tuvastus on päris hea ja reaalselt ka töötab isegi hämaras.
Puahs android on väga viis
Paar miinust ikka on ka:
Välimus on veidi igav ja odav
Kaamera pildid on veidike kehvad aga samas tegemist on telefoniga.
Kaamera on üli hea minu meelest pimedates tingimustes. Säriaega saab ise muuta mdia ma ei ole veel ühelgi telefonil näinud.
Kõlar on havla koha peal, mängides katad kõlari augu kinni ja midagi ei kosta siis.
Helistamis kõlar või noh heli kvaliteet on ka veidi halvem kui lootsin. Võrreldes siis sony z seeriaga (muid telefone poel väga olnudki)
Nupud on ka veidike harjumatus kohas, pidevalt tahan heli maha võtta power nupust .
Igatahes ma ei näe probleemi seda telefoni kasutada 1-2a
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jutuots
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2013
|
11.12.2017 16:18:08
|
|
|
5T-ga wifi probleem.
Koduses võrgus toimib ideaalselt, aga töö võrgus millegipärast mitte. Ühendab küll ära, ent inernetti ikka pole. Teised arvutid/telefonid töötavad korrektselt.
Kas otsida viga telefonist või võrgust? Viimane update on peal ja reset samuti proovitud!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
11.12.2017 19:35:58
|
|
|
Ma pole teisi wifi võrke katsetanud. Ei oska ise hetkel midagi kosta.
| Wusses kirjutas: |
Igatahes ma ei näe probleemi seda telefoni kasutada 1-2a  |
2-3 aastat pole selle telefoniga mingit probleemi. Ja isegi rohkemgi....
Mulle see telefon vägagi meeldib. Nexus -> 5T. Väga sujuv üleminek.
Ilma kestata on küll libe aga noo see väike miinus.
// 4.7.4 uuendus tuli - 285MB
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|