Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 01:12:11 vasta tsitaadiga

See põleb hästi, seekord on peale vineeri ka natuke puitu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2017 01:38:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mingi jõulumaaa, kus kuusk on?

klassika, inime ei tee, mis temal tagahoovis toimub icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 09:48:54 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Paar kuud tagasi käisin Magistralis, aga sweezy ei töötavat enam seal. Hea mees... Mingi tõsine mees tegi meile seal pizzasid. Vähemalt pizza oli OK.

ma pole magistralis ca 3 aastat olnud juba icon_lol.gif
see tõsine mees on magistrali putka omanik icon_razz.gif

kui ma tahaks natuke krõbedama põhjaga pitsat siis kas tegija saab siin midagi teha või see nagu lotomüüjale ütlemine, et annaks võiduga pileti?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 11:11:07 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
sweezy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Paar kuud tagasi käisin Magistralis, aga sweezy ei töötavat enam seal. Hea mees... Mingi tõsine mees tegi meile seal pizzasid. Vähemalt pizza oli OK.

ma pole magistralis ca 3 aastat olnud juba icon_lol.gif
see tõsine mees on magistrali putka omanik icon_razz.gif

kui ma tahaks natuke krõbedama põhjaga pitsat siis kas tegija saab siin midagi teha või see nagu lotomüüjale ütlemine, et annaks võiduga pileti?

see oleneb sajast erinevast asjast, üldjuhul ütled siis saab, aga on erandeid .. näiteks, enne sind on korralikult tööd olnud, ahi on tempi korralikult langetanud, siis erilist lootust pole .. pigem looda et pooltoorest pitsat ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 11:51:10 vasta tsitaadiga

Man arrested for reportedly drawing on child's homework: police
https://www.cbsnews.com/news/robert-paul-alexander-edwards-arrested-drawing-homework/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 17:19:26 vasta tsitaadiga

“Hallo, kas politsei?”
“Jah, politsei kuuleb, milles mure?”
“Aidake meid! Me oleme langenud jõhkra kamba küüsi, kes üritavad meid täielikult hävitada! Nad ei anna armu ja nad on meid juba pikka aega piinanud! Me ei suuda enam kaua vastu pidada!”
“Rahunege maha, palun! Kus te asute ja palju inimesi hädas on?”
“Me oleme Eestis ja meid on umbes 1,3 miljonit!!!”
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2017 17:29:05 vasta tsitaadiga

Jumala tõsine asi, ei tea, miks peaks naljakas olema
https://tehnika.postimees.ee/4332675/eesti-tagumikugeeli-idufirma-sai-hea-tellimuse-briti-geiportaalilt
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 22:03:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The 10 most popular brain damaging weapons used against the slave class (in order of use) are:

1) vaccines
2) coffee and caffeine products
3) alcohol
4) medical drugs
5) sugar
6) fluoride
7) cigarettes
8) processed junk foods and genetically modified foods
9) EMF radiation from wireless devices and
10) chemtrails.

http://humansarefree.com/2017/08/13-little-known-facts-about-coffee.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2017 11:45:44 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/rootsi-leht-goteborgi-lennujaamas-loodi-parast-tippkohtumist-juri-ratase-nina-all-uksed-kinni-ega-lastud-teda-lennukile?id=80387776

tsitaat:
„Me saime eelmisel nädalal välisministeeriumist kirja selle kohta, et Eesti delegatsioon ei ole rahul sellega, kuidas neid koheldi. Ilmselgelt võtame me kriitika arvesse ja hindame seda küsimust.
hinnake, hinnake icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 13:03:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mingitel vanadel tööstuslikel olid veel plastmasskaardid " programmiga" mida siis teatud kiirusega lugejast läbi veeti.

Angerja 14 pesumajas olid kunagi sellised, linu, padjapüüre ja tekikotte käisime seal pesemas ja lõpuks läbi kalandri lastes oli ka triigitud ning valma. Siis taksoga koju. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 14:18:45 vasta tsitaadiga

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/fotod-getter-jaanit-tabasid-parast-naosaates-mustanahaliseks-lauljannaks-kehastumist-raiged-rassismisuudistused?id=80387474
teed kogemata näo kingaviksiseks siis oleks kohe rassist icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 14:22:33 vasta tsitaadiga

Nalja ei või ka enam teha ilma et keegi solvuks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.12.2017 14:24:52 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/fotod-getter-jaanit-tabasid-parast-naosaates-mustanahaliseks-lauljannaks-kehastumist-raiged-rassismisuudistused?id=80387474
teed kogemata näo kingaviksiseks siis oleks kohe rassist icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 15:46:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/fotod-getter-jaanit-tabasid-parast-naosaates-mustanahaliseks-lauljannaks-kehastumist-raiged-rassismisuudistused?id=80387474
teed kogemata näo kingaviksiseks siis oleks kohe rassist icon_lol.gif

Loomulikud blackface'id võivad end hispaanlasteks, valgeks või punaseks teha (Key ja Peele vist popimad), aga meie (white privilege all kannatajad) ei tohi tribute'i jaoks autentset esinemist teha, sest rassism.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 20:52:19 vasta tsitaadiga

https://en.wikipedia.org/wiki/Euthanasia_Coaster
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 21:52:20 vasta tsitaadiga

No TULE TAEVAS APPI!

mis nad oleks pidanud seal valged neegrid olema? Ootan juba seda hetke, kui tuleb massiline majandus või geopoliitiline kriis, et ei peaks sellistest "probleemidest" lugema

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 23:45:13 vasta tsitaadiga

Tahaks tänast AK vaadata, mingi Wend Weis vaid valikus? Sõnavabadusel kraan kinni keeratud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2017 14:40:47 vasta tsitaadiga

https://maailm.postimees.ee/4336367/moslemid-lubavad-trumpi-otsuse-peale-homsest-ulestousu

enne on nad ju hästi rahumeelsed olnud icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 13:28:44 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/nyt-trump-arkab-kell-530-vahib-kuni-8-tundi-paevas-telerit-ja-joob-12-dieetkoolat?id=80450412
tsitaat:
Trump ärkab igal hommikul kell 5.30 ja lülitab Valge Maja peremehe magamistoas sisse teleri. Ta vaatab CNN-i, et kuulda uudiseid, Fox Newsi lohutuseks ja säutsuideede saamiseks, kirjutab New York Times.
Energiat täis ja vihale aetuna haarab Trump iPhone’i.
icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 14:05:53 vasta tsitaadiga

https://translate.google.com/#et/en/situ%20ruttu%20karu%20tuleb icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 11.12.2017 14:11:14 vasta tsitaadiga

link
tsitaat:

autojuhid arutlesid kõva häälega et - krt toome lätist õlled valmis jõuludeks

tsitaat:

Jevgeni kuulis js ütles - sry not today wankers ja autojuht keeras ette blokeerima
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 14:27:12 vasta tsitaadiga

Jepjep, nagu Bruce Wayne oma Lamborghiniga. Päästis teiste elu. thumbs_up.gif
Minister Ossinovski by day, superkangelane Sotsinovsky by night.

edit: kes Batmani filmi näinud ei ole
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis sooty 11.12.2017 15:19:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2017 14:43:19 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Jepjep, nagu Bruce Wayne oma Lamborghiniga. Päästis teiste elu. thumbs_up.gif
Minister Ossinovski by day, superkangelane Sotsinovsky by night.


Ja kindlasti oli ta mures ikka inimeste tervise mitte riigieelarve pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 10:12:01 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215154799686097&set=gm.1795830147096313&type=3&theater
icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 13.12.2017 10:25:26 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/image/7763328/5DDB846F-5A9B-4A70-80CC-A6368FC45668.jpg

Eilne Ringvaade. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 10:33:16 vasta tsitaadiga

Ette jõudsin
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 13.12.2017 11:16:14 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ette jõudsin


Jõudsid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:37:42 vasta tsitaadiga

on muudetud ka?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:40:01 vasta tsitaadiga

Jah
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 11:52:21 vasta tsitaadiga

Arvutis ei saa paroole hoida - häkkerid varastavad ära ju.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 12:12:26 vasta tsitaadiga

see meenutab teemat, kus analüüsiti mis on pornofilmides kirjutatud tahvlitele kui teemaks on õpilane-õpetaja..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 12:27:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
see meenutab teemat, kus analüüsiti mis on pornofilmides kirjutatud tahvlitele kui teemaks on õpilane-õpetaja..

Ma arvan, et siingi on selliseid tüüpe, kes arutleksid teineteise kallal vaimset vägivalda kasutades tulihingeliselt teemal AMD vs nVidia, kuigi kõrval seisavad kaks piltilusat poolalasti naist.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 12:47:48 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
laurx kirjutas:
see meenutab teemat, kus analüüsiti mis on pornofilmides kirjutatud tahvlitele kui teemaks on õpilane-õpetaja..

Ma arvan, et siingi on selliseid tüüpe, kes arutleksid teineteise kallal vaimset vägivalda kasutades tulihingeliselt teemal AMD vs nVidia, kuigi kõrval seisavad kaks piltilusat poolalasti naist.

mis teha kui daamid sel teemal kodus ei ole.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:22:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
laurx kirjutas:
see meenutab teemat, kus analüüsiti mis on pornofilmides kirjutatud tahvlitele kui teemaks on õpilane-õpetaja..

Ma arvan, et siingi on selliseid tüüpe, kes arutleksid teineteise kallal vaimset vägivalda kasutades tulihingeliselt teemal AMD vs nVidia, kuigi kõrval seisavad kaks piltilusat poolalasti naist.


Loogiline. Enne tuleb vaidlus lõpetada, kelle sõna peale jääb, see saab mõlemad neidised endale .... kui nad selleks ajaks muidugi seal veel seisavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:27:10 vasta tsitaadiga

Wow... näited elust... khm foorumist enesest kohe võtta... icon_eek.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.12.2017 13:32:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui mul selleks ajaks muidugi veel seisab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:42:06 vasta tsitaadiga

See on muidugi huvitav, et asjad nii primitiivsele tasemele teisendatakse.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:49:00 vasta tsitaadiga

miks?

mis iganes kultuuri sa vaatad, on kaks asja mis on alati üheselt mõistetud: 1) raha. 2) seks. ükskõik kui " primitiivne" sa ka ei oleks, seks on liikidele loomuomane, sest kätkeb endas paljunemist.. raha abil saab isegi väga primitiiv aru eeldusel, et on suuteline aru saama raha vajalikkusest ka primitiivsetele arusaadavate hüvede saamisel.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.12.2017 13:52:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

raha abil saab isegi väga primitiiv aru eeldusel, et on suuteline aru saama raha vajalikkusest ka primitiivsetele arusaadavate hüvede saamisel.
_________________

parim näide icon_lol.gif
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ekspress/ekspressi-suur-lugu-i-j-zand-jah-olen-seelikukutt-jah-olen-maksnud-tudrukutele-aga-ma-ei-ole-vagistaja-ja-pedofiil?id=80458070
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 13:56:06 vasta tsitaadiga

näiteks. sul pole ipodi.. mõtled, kuidas sa selle saama peaks.. mõtled ja mõtled ning mõtledki välja, et on vaja leida vanamees, talle natuke lubada või mõista anda, et ta võiks su vttu näha ja opaaaa..! iWin!*
*loomulikult kui sul on vtt..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.12.2017 13:59:12 vasta tsitaadiga

kursaõele andsin iPodi niisama tasuta 2003 vms kuna teadsin et seda plönni ma niikuinii ei kasuta, jõulukingitus toonasest firmast,
ei imetlenud ka ta jalgevahet selle eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:01:46 vasta tsitaadiga

Takkajärgi kindlasti kahetsed, et midagi vastu ei saanud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.12.2017 14:04:57 vasta tsitaadiga

no ta pakkus end küll,
konkreetselt,
vihjemäng oli põhjas aga asi jäi ära siiski tookord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:05:58 vasta tsitaadiga

Pooptastrophe icon_lol.gif thumbs_up.gif
https://www.facebook.com/914687145223202/photos/a.917487221609861.1073741829.914687145223202/1616054178419825/?type=3&theater

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:24:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
näiteks. sul pole ipodi.. mõtled, kuidas sa selle saama peaks.. mõtled ja mõtled ning mõtledki välja, et on vaja leida vanamees, talle natuke lubada või mõista anda, et ta võiks su vttu näha ja opaaaa..! iWin!*
*loomulikult kui sul on vtt..


Ei pea ilmtingimata vanamees olema ehk vahet pole kas noormees, vanamees või hoopis lesbi. Olulisemad kriteeriumid on hoopis need, et ei tohi liiga nutikas olla ehk asja enne läbi hammustada kui rahakoti rauad lahti teeb ja mis kõige tähtsam, kui rahakoti rauad lahti teeb, peab sealt midagi võtta ka olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 15:56:38 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/4343181/jaoskonna-arvutid-eesti-keelele-seadistanud-usa-politseinik-korvaldati-toolt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 16:18:42 vasta tsitaadiga

http://baict.wikia.com/wiki/Danny_Butterman ?

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 19:42:42 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
miks?

mis iganes kultuuri sa vaatad, on kaks asja mis on alati üheselt mõistetud: 1) raha. 2) seks. ükskõik kui " primitiivne" sa ka ei oleks, seks on liikidele loomuomane, sest kätkeb endas paljunemist.. raha abil saab isegi väga primitiiv aru eeldusel, et on suuteline aru saama raha vajalikkusest ka primitiivsetele arusaadavate hüvede saamisel.


Õnneks pole ma kogu oma teadliku elu jooksul pidanud sellistel elufilosoofilistel alustel põhinevate indiviididega või gruppidega otseselt kokku puutuma.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 19:43:11 vasta tsitaadiga

BMW icon_lol.gif

https://www.newsvillang.co/12-year-old-african-boy-trying-cross-spain-caught-hiding-inside-car-dashboard-photo/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:36:15 vasta tsitaadiga

Rasmus, " ma ei usu, järelikult on see vale!" või? issanda loomaaed on kohati päris kirju.. soovitan natuke ringi vaadata, võib maailmapilti avardada ja selgitada mõningate vaadete teket ja arenemist. pedagoogile kulub selline teadmine eriti ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 390, 391, 392 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.