Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 08:24:03 vasta tsitaadiga

mis sa nende üleminekutega mässad, võta BT klapid ligi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.11.2017 15:40:31 vasta tsitaadiga

Mul on ühed luttidega bt klapid, kuid bt klappidega ei kuula fm raadiot ja aku kestab miski 2 tundi maks.
Netist otse ei tahaks kuulata, kuna ma pole oma neti paketi ümber teinud ja mul megasi vähe.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 21:17:19 vasta tsitaadiga

Täna juhtus midagi kahtlast - keset arvuti kassutamist läks kõik jube vaikseks kuidagi, kui windowsist ja headphone ampist kõik põhja keerata, siis kuuleb vaevu-vaevu muusikat. Klapid DT770 PRO 250 Ohm. Kas võib olla et klapid ütlesid niisama heast peast üles või on seda viga kuskilt mujalt veel otsida*?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 22:01:54 vasta tsitaadiga

Telefoni või mingit muud seadet siis pole mille taga kas klappe või võimu testida?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 22:44:08 vasta tsitaadiga

Läpaka taga sama jama, unustasin mainida. ma ei ootagi, et neid klappe otse ühendades ma palju muusikat kätte saaksin, sestap on kahtlusaluseid ka mitu
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 14:36:23 vasta tsitaadiga

Tere.

Oskate anda soovitusi kõrvaklappide valikul.
Kasutajad on õpilased.
Oluline on vastupidavus ja normaalne hind. Mugavus ja helikvaliteet pole esmatähtsad icon_rolleyes.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 27.11.2017 15:53:42 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Tere.

Oskate anda soovitusi kõrvaklappide valikul.
Kasutajad on õpilased.
Oluline on vastupidavus ja normaalne hind. Mugavus ja helikvaliteet pole esmatähtsad icon_rolleyes.gif


ja mida nendega tehakse? mikrit pole vaja?

koorilaulu salvestusele: http://ewsound.ee/et/korvaklapid-in-ear/monitor-korvaklapid/tascam-th-02-studio-headphones-detail
http://ewsound.ee/et/korvaklapid-in-ear/monitor-korvaklapid/shure-srh240a-closed-back-professional-quality-headphones-detail

muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
tagasi üles
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 00:17:09 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
otsin ka odavaid juhtmega, üle kõrva ja suletud korpusega ning mitu tundi iga päev vaja peas hoida (kerged, mugavad, ..)

need on kehvemad?
https://www.hinnavaatlus.ee/611150/pioneer-korvaklapid-se-m531/

sain poovida neid, aga jäid kõrva peale mitte üle kõrva
https://www.hinnavaatlus.ee/81829/sennheiser-hd-205/ ehk on 201 suuremad.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.11.2017 00:33:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

need on kehvemad?
https://www.hinnavaatlus.ee/611150/pioneer-korvaklapid-se-m531/


need on isegi parem valik, neil on veluurist padjad, mis on parem kui paljas nahk.

https://www.hinnavaatlus.ee/282537/philips-shp1900/

Need on kindlalt kõrvu katvad, aga heli võib vaikne tunduda. Philipsid on olnud mul vaiksemad kui ATH-M50(x)
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 00:51:42 vasta tsitaadiga

Soovitusi bluetooth wireless klappide ostuks hinnaklassis 50-60eur icon_rolleyes.gif
Kasutajaks teismeline (muusika + YouTube), võiksid olla saadavad kohalikus kaubandusvõrgus ja/või mõnes Lääne e-poes.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2017 17:36:46 vasta tsitaadiga


XTZ Headphone Divine lubab siis Dirac DSP äpiga mängida. Enamus lugusid mida jõudsin õhtu jooksul endale ette serveerida, kõlasid paremini kui originaalis. Kahju vaid et see mobiilis Spotify'ga ei toimi
-
edit: typo

DSP äpp on nutiseadmele,
DAP (Dirac Audio Processor) arvutile, mida pole proovinud .. Litsents maksab 39€ https://www.xtzsound.eu/shop/eu/accessories-/dirac-audio-processor
-
Prooviks ajasin telefonis Plexi käima - latency/viivitus oli märkamatu - kõik jooksis sünkroonis ja helielamust pakkus sedavõrd palju, et paariminutiline test venis tunniajaliseks icon_biggrin.gif
Nüüd tarvis telerile optilise sisendiga aptX LL transmitter soetada ja saab hilisõhtul 'kino' nautida.

Koostekvaliteet paistab hea olevat. Padjad on mugavad. Kerged (170g).
Kuna need on-ear tüüpi, siis miinuse poole pealt tuleb neid pähe asetades sättida, et kõrvu see õige heli ikka jõuaks; talvisel aal mütsi kandes on tiba ebamugav kasutada, kui soov klappe otse kõrvalestadele asetada; ja see blinkiv led-tuluke kui seade aktiivne, on hämaras (ruumis) häiriv.
-
Mida rohkem kuulan, seda rohkem hakkavad meeldima. Justkui see saaks aru, mida "sissemängimisel" täiustada. Samas võib see väide BS olla ning kasutaja on lihtsalt juba plönnidega ära harjunud.

Siiski on need parimad BT klpaid mida kuulanud. Pika kasutamise peale ebamugavad, ent samas parimad BT klapid mida kasutanud- nii kuis nimigi ütleb - divine


viimati muutis Anna tooli 24.12.2017 02:00:41, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2017 23:26:59 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
otsin ka odavaid juhtmega, üle kõrva ja suletud korpusega ning mitu tundi iga päev vaja peas hoida (kerged, mugavad, ..)

need on kehvemad?
https://www.hinnavaatlus.ee/611150/pioneer-korvaklapid-se-m531/

sain poovida neid, aga jäid kõrva peale mitte üle kõrva
https://www.hinnavaatlus.ee/81829/sennheiser-hd-205/ ehk on 201 suuremad.
mis on odav, minu jaoks on odav täissuurusega ülekõrvaklapp 200€
mis on sinu jaoks odav?

olavsu pakkus siin 9€ klappe, see ei ole enam odav, see on rämps, see on sama väärtusega, mis kortsutatud mahlapudel

ps väärtust hindasin kütteväärtusel, helilist väärtust tol ei ole, küll võib kahjustada kuulmist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2017 16:18:44 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
~200 euri eest parimad in-air on Shure SE425?

Kogu veidike juurde ja proovi ära need (10 ja 20 vahe igal pool lugedes heliliselt peaaegu olematu):
https://www.youtube.com/watch?v=i6xVGr1hlsY
https://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-Audeze-iSINE-10-In-Ear-Planar-Magnetic-Headphones-with-Lightning-Cable/302507795739?epid=7002627886&hash=item466edea51b:g:lpUAAOSwZlZZ99SC
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 14:45:54 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sony MDR-ZX770BN
Lindy BNX-60
Emma-kummaga kellelgi kogemusi on?

Või mida muud aptX toega võiks ~100€ piires kaaluda? NC plussiks, kuid mitte hädavajalik.


Ma ise plaanin need ligi võtta http://www.avantree.com/bluetooth-aptx-low-latency-headphones-audition-pro.html

Spoiler Spoiler Spoiler
Siinmail saadavus null. Samas pea kahe nädala pärast Black Friday ning sellele järgnev Cyber Monday tulekul eusa_think.gif


Tellisin endale ära audition prod.


Sain kätte, korra proovisin ikka ära kuigi pole mõeldud mulle icon_razz.gif Ootasin täitsa päris over-ear tüüpi aga jääb natuke puudu sellest. Muidu täitsa okei heli, võibolla natuke palju bassi. "Auk" jääb vähemalt mu kõrvade jaoks natuke väikseks.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 19:33:50 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Sain kätte, korra proovisin ikka ära kuigi pole mõeldud mulle icon_razz.gif Ootasin täitsa päris over-ear tüüpi aga jääb natuke puudu sellest. Muidu täitsa okei heli, võibolla natuke palju bassi. "Auk" jääb vähemalt mu kõrvade jaoks natuke väikseks.


Kui ei sobi siis võid mulle müüa icon_razz1.gif .
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 19:57:14 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kaupz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
otsin ka odavaid juhtmega, üle kõrva ja suletud korpusega ning mitu tundi iga päev vaja peas hoida (kerged, mugavad, ..)
need on kehvemad? https://www.hinnavaatlus.ee/611150/pioneer-korvaklapid-se-m531/
mis on odav, minu jaoks on odav täissuurusega ülekõrvaklapp 200€
mis on sinu jaoks odav?
need SE-M531 pidid kenasti lagunema liigendist klapi küljes
https://www.euronics.ee/t/59137/audio-ja-mp3/korvaklapid-se-m531-pioneer/se-m531

kui alla 50eur ei saa, eks siis peab sinna 80eur ligi vaatama.
nende suurusest ei saa ka pildil aru https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/sennheiser_hd_200_pro_headset_black

Audio-Technica midagi? https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/filter/196_o-50751:4637-62196

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.11.2017 20:17:26 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
libe kirjutas:
kaupz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
otsin ka odavaid juhtmega, üle kõrva ja suletud korpusega ning mitu tundi iga päev vaja peas hoida (kerged, mugavad, ..)
need on kehvemad? https://www.hinnavaatlus.ee/611150/pioneer-korvaklapid-se-m531/
mis on odav, minu jaoks on odav täissuurusega ülekõrvaklapp 200€
mis on sinu jaoks odav?
need SE-M531 pidid kenasti lagunema liigendist klapi küljes
https://www.euronics.ee/t/59137/audio-ja-mp3/korvaklapid-se-m531-pioneer/se-m531

kui alla 50eur ei saa, eks siis peab sinna 80eur ligi vaatama.
nende suurusest ei saa ka pildil aru https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/sennheiser_hd_200_pro_headset_black

Audio-Technica midagi? https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/filter/196_o-50751:4637-62196
pane aga raha pisut juurde ja võta need beyerdynamicu dt770pro
konstrui on kestev nondel
ise oman kahte paari BD klappe ja esimesed said lõpuks mahakukkumisel jäädavalt kannatada, üks klapp kurt, samas elemendi saaks ilmselt välja vahetada
otsustasin aga pisut paremad Beyerdynamicu klapid asemele osta


pioneeri M350 klapid olid mul aastal 1998-2002 võibolla, ägedad klapid, helist ei teadnud midagi, kuid need sarved olid mul aastatega vaid loctitest koos püsivad icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 04.12.2017 16:03:08 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kui on valida kas osta JBL Duet BT või JBL 50 BT ,JBL 55BT.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 16:39:15 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Oskab keegi öelda kui on valida kas osta JBL Duet BT või JBL 50 BT ,JBL 55BT.

Selles hinnaklassis (ca 100eur) pigem Philips SHB8850NC
https://www.whathifi.com/philips/shb8850nc/review

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.12.2017 17:07:42 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
libe kirjutas:
kaupz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
otsin ka odavaid juhtmega, üle kõrva ja suletud korpusega ning mitu tundi iga päev vaja peas hoida (kerged, mugavad, ..)
need on kehvemad? https://www.hinnavaatlus.ee/611150/pioneer-korvaklapid-se-m531/
mis on odav, minu jaoks on odav täissuurusega ülekõrvaklapp 200€
mis on sinu jaoks odav?
need SE-M531 pidid kenasti lagunema liigendist klapi küljes
https://www.euronics.ee/t/59137/audio-ja-mp3/korvaklapid-se-m531-pioneer/se-m531

kui alla 50eur ei saa, eks siis peab sinna 80eur ligi vaatama.
nende suurusest ei saa ka pildil aru https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/sennheiser_hd_200_pro_headset_black

Audio-Technica midagi? https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/filter/196_o-50751:4637-62196


Audio-Technica ei sobi kui peavad ikka üle kõrva olema. pigem need: https://www.thomann.de/intl/ee/akg_k271_mkii.htm

kui eluaegset vastupidavaud vaja siis midagi niisugust:
https://www.pilotmall.com/product/David-Clark-H10-36-Helicopter-Headset/david-clark-headsets
need on siis libe peenraha klassist.
tagasi üles
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 17:36:37 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
kui eluaegset vastupidavaud vaja siis midagi niisugust:
https://www.pilotmall.com/product/David-Clark-H10-36-Helicopter-Headset/david-clark-headsets
need on siis libe peenraha klassist.


Üks vanasõna ütleb: "Lollikindlaid asju ei ole olemas, lollid on väga leidlikud..."
Seega mina igatahes sügavalt kahtlen ka purunemiskindlate asjade olemasolus... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2017 21:17:07 vasta tsitaadiga

Mida vivanco kõrvaklappidest arvata?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.12.2017 21:47:34 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
kui eluaegset vastupidavaud vaja siis midagi niisugust:
https://www.pilotmall.com/product/David-Clark-H10-36-Helicopter-Headset/david-clark-headsets
need on siis libe peenraha klassist.


Üks vanasõna ütleb: "Lollikindlaid asju ei ole olemas, lollid on väga leidlikud..."
Seega mina igatahes sügavalt kahtlen ka purunemiskindlate asjade olemasolus... icon_lol.gif


no kui lõhkumist eesmärgiks seda siis muidugi.

no ei ole vastupidavaid asju olemas:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2017 21:52:17 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
kaupz kirjutas:
libe kirjutas:
kaupz kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
otsin ka odavaid juhtmega, üle kõrva ja suletud korpusega ning mitu tundi iga päev vaja peas hoida (kerged, mugavad, ..)
need on kehvemad? https://www.hinnavaatlus.ee/611150/pioneer-korvaklapid-se-m531/
mis on odav, minu jaoks on odav täissuurusega ülekõrvaklapp 200€
mis on sinu jaoks odav?
need SE-M531 pidid kenasti lagunema liigendist klapi küljes
https://www.euronics.ee/t/59137/audio-ja-mp3/korvaklapid-se-m531-pioneer/se-m531

kui alla 50eur ei saa, eks siis peab sinna 80eur ligi vaatama.
nende suurusest ei saa ka pildil aru https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/sennheiser_hd_200_pro_headset_black

Audio-Technica midagi? https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/filter/196_o-50751:4637-62196


Audio-Technica ei sobi kui peavad ikka üle kõrva olema. pigem need: https://www.thomann.de/intl/ee/akg_k271_mkii.htm

kui eluaegset vastupidavaud vaja siis midagi niisugust:
https://www.pilotmall.com/product/David-Clark-H10-36-Helicopter-Headset/david-clark-headsets
need on siis libe peenraha klassist.
krt sa oled mingi imelik
jalgrattaga sõidad kandes tuletõrjuja kiivrit, soovitad alati kõigile ülemõistuse profitehnikat ja nüüd kõrvaklappideks noid

sinu isiksus ei mahu pähe - uhuu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.12.2017 22:11:08 vasta tsitaadiga

libe, ega sa ise vähem imelikum paista icon_smile.gif
tagasi üles
Klots454
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 00:34:30 vasta tsitaadiga

Libe hinnaklassiga nõus, kuigi alates 100st saab juba mõistlike kõrvaklappe. Sealt saab juba vaatama hakata mis heli meeldib ja mida tahad, aga paarikümne euro ringis pole suht vahet, heli "kvaliteet" kõigub väga vähesel määral.

Neet kopteriklapid võtsid muige küll näole jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.12.2017 08:58:51 vasta tsitaadiga

No aga mõtle milline mürasummutus icon_smile.gif ja mugavad on ka, helikvaliteeti ei kommenteeri parem. Need on paremad https://www.bose.com/en_us/products/headphones/aviation_headsets/a20-aviation-headset.html bt ja jutud, pähe paned, siis on täielik vaikus, tummfilm, isegi siis, kui mootor ei käi. Mussi kannatab ka kuulata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 13.12.2017 13:25:36 vasta tsitaadiga

David Clarkid on on tuletõrjes ja kiirabis põhivarustuses. nii autojuhil kui ohvitseril.
tagasi üles
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 14:09:41 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
David Clarkid on on tuletõrjes ja kiirabis põhivarustuses. nii autojuhil kui ohvitseril.
muusika kuulamiseks?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BL@q
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 20:03:17 vasta tsitaadiga

Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga valik on ulmeliselt suur. Klapid peavad olema juhtmega ja in-ear. Endale jäid silma Bose soundtrue ultra ja 1More triple driver. Kumba neist valida? Või on miskit paremat sarnases hinnaklassis?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.12.2017 21:34:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kaupz kirjutas:


...
Audio-Technica midagi? https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/korvaklapid_arvutikolarid/arvuti_korvaklapid/filter/196_o-50751:4637-62196


pane aga raha pisut juurde ja võta need beyerdynamicu dt770pro
...


Aasta eest, kuid ma erinevaid odavama otsa BD klappe provisin, jätsid need mind suhteliselt külmaks, minu mäletamist mööda jäi neil ruumilisusest kõvasti puudu.
T1 kõlas hästi, kuid sellele ei hakka rahakott peale.

Oman ca aasta ATH-MSR7 klappe, väga rahul. Sai ostetud selle arvustuse peale.

Üldiselt peab klappe ise proovima, kellegi soovituse peale võib väga ämbrisse astuda.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 21:57:57 vasta tsitaadiga

BL@q kirjutas:
Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga valik on ulmeliselt suur. Klapid peavad olema juhtmega ja in-ear. Endale jäid silma Bose soundtrue ultra ja 1More triple driver. Kumba neist valida? Või on miskit paremat sarnases hinnaklassis?


1more on hea kui viitsid tellida.

http://valiheli.ee/sooduspakkumised/386-aastalopu-soodusmyyk-2017

ehk leiad siit midagi ka, Bowers&Wilkins C5 99 euri eest päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2017 22:32:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
muidu: https://www.hinnavaatlus.ee/81827/sennheiser-hd-201/
pane aga raha pisut juurde ja võta need beyerdynamicu dt770pro konstrui on kestev nondel

sain need soome sadama https://www.verkkokauppa.com/ leiunurgast "paar korda proovitud" (täiesti siledad, karbis ja kõigi lisadega"
Beyerdynamic Custom One Pro Plus https://www.whathifi.com/beyerdynamic/custom-one-pro-plus/review
80eur muidu 160. 16oomi ja natuke isegi kõvasti suruvad kõrva alt kaela peale tunnist kasutamist, aga küll harjub.
reguleeritava inverteravaga icon_biggrin.gif ja täiesti mõjub Bassi tugevusele.

maha jäid veel need 90eur 50oom (ei tea kuidas vajadusel telefoni taga käituks ja mikker liiga suur)
http://www.eham.net/reviews/detail/5259 Beyer DT-109 Headset

Sennheiser HD201 olid oma 40eur hinnaklassi vaieldamatud Tegijad (1a.ee isegi 25eur) thumbs_up.gif
kenasti üle kõrva ja heli ikka väga hea selle paari beer_yum.gif eest.

Pioneer SE-M521 ei kõlba küll mitte kuhugi heli poolest (või olid proovi klapid tuksi keeratud).30eur.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BL@q
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 21:20:14 vasta tsitaadiga

C5-d tundusid ebamugavad ja omajagu kallimad ka, tellisin 1more klapid ära, eks siis varsti näha mis see kvaliteet neil on.


flameas kirjutas:
BL@q kirjutas:
Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga valik on ulmeliselt suur. Klapid peavad olema juhtmega ja in-ear. Endale jäid silma Bose soundtrue ultra ja 1More triple driver. Kumba neist valida? Või on miskit paremat sarnases hinnaklassis?


1more on hea kui viitsid tellida.

http://valiheli.ee/sooduspakkumised/386-aastalopu-soodusmyyk-2017

ehk leiad siit midagi ka, Bowers&Wilkins C5 99 euri eest päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 22:48:48 vasta tsitaadiga

Hei, küsimus, et kummad valida, kas:
beyerdynamic DT 770 PRO (32 oomine variant)
või
Audio-Technica ATH-M50X

Mis head, mis vead? Peamiselt arvuti taga kasutamiseks. Läheb Focusrite Scarlett 2i2 külge.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 17:31:41 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Hei, küsimus, et kummad valida, kas:
beyerdynamic DT 770 PRO (32 oomine variant)
või
Audio-Technica ATH-M50X

Mis head, mis vead? Peamiselt arvuti taga kasutamiseks. Läheb Focusrite Scarlett 2i2 külge.

2i2 on tavaline interface, pole ei dac ega amp. Küsimuse kontekstis mingit tähtsust ei oma.

Kui paremat soundstage, bassi ja muidu "lõbusamat" heli tahad, siis dt770. m50x võib-olla "analüütilisem" selles mõttes, et üritab oma hinna eest materjali taasesitada nii, nagu seda lindistati. Aga heli ise on väga sul pea sees, ruumilisust vähe.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 17:37:23 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
2i2 on tavaline interface, pole ei dac ega amp.


Oskad sa palun lollile seletada, kui antud karbis DAC'i pole, siis kuidas ühtedest ja nullidest seal analoogheli genereeritakse?
Või lastakse sulle sealt klappidesse ning monitoridesse needsamad ühed ja nullid? icon_lol.gif

AFAIK on selles karbis olemas nii DAC kui ADC... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 17:41:27 vasta tsitaadiga

Kas 2i2 ei ole tal eraldi dedicated dac või dac/amp seadme taga lisa liidesena? Võrdluseks: kunagi ammu tuli ühe Creative Audigy 2 kaardiga interface kast kaasa, mis oli portidest punnil. Eraldi mingisugust heli see seade ei genereerinud, tuli ühendada pci slotis oleva Audigy külge.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 17:58:58 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Kas 2i2 ei ole tal eraldi dedicated dac või dac/amp seadme taga lisa liidesena? Võrdluseks: kunagi ammu tuli ühe Creative Audigy 2 kaardiga interface kast kaasa, mis oli portidest punnil. Eraldi mingisugust heli see seade ei genereerinud, tuli ühendada pci slotis oleva Audigy külge.


Ei, antud karp käib USB'iga arvuti külge, kõik vajalik on karbis endas.

http://us.focusrite.com/usb-audio-interfaces/scarlett-2i2

Ehk siis tegu on 2x2 USB helikaardiga...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 18:00:00 vasta tsitaadiga

Vabandan väga, minu süü. icon_wink.gif 2i2 populaarne iseenesest ja võtsin kuskilt peakoore vahelt infot. Aga sellele vaatamata enda subjektiivse hinnangu ütlesin ära dt770 vs ath-m50x. Eriti, kui 770 on 32ohm. Aga paljudele meeldib m50 rohkem, eelkõige muusikaga tegelevatele inimestel (sel samal analüütilisel põhjusel).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 18:14:12 vasta tsitaadiga

ath m50 , selle raha eest on kindlasti parimad klapid, endal juba teine paar kuna esimestega juhtus õnnetus icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 18:39:00 vasta tsitaadiga

Ses mõttes, et muusikat ei produtseeri ning see oleks jah peamine väljund muusika kuulamisele kui ka mängimisele. USB-ga on ta arvutil küljes. Eks siis vaatana ATH suunas. Hinnaklassilt olid mõlemad klapid suht sarnased, sellest ka küsimus siia targematele.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 20:22:35 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Ses mõttes, et muusikat ei produtseeri ning see oleks jah peamine väljund muusika kuulamisele kui ka mängimisele. USB-ga on ta arvutil küljes. Eks siis vaatana ATH suunas. Hinnaklassilt olid mõlemad klapid suht sarnased, sellest ka küsimus siia targematele.

Siin võib a50 nadiks jääda. dt770 ikka parem universaalseks kasutamiseks. Aga audio technica muud ath-d ka kiidetud, a500/900x jne.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 06:13:59 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Millised mänguri kõrvaklapid?
Juhtmega
>=50mm driveritega
Mikrofoniga, mis kaob eest kui vaja pole

HyperX Cloud II Gun Metal ?

Spoiler Spoiler Spoiler


rmc kirjutas:
rmc kirjutas:
Natukene kaldun Cloud II asemel uuemate Cloud Alphade poole: https://medium.com/@Xander51/headphone-showdown-hyperx-cloud-alpha-vs-hyperx-cloud-ii-96600ddd490f

Spoiler Spoiler Spoiler


Saadavus on aint halb ja tahaks ilma punase värvita varianti, ilmselt mingiaeg tuleb ka.


Väidetavalt peaks AT'sse varsti Alpha ilmuma.


Mu saaga sai vastuse.. kuna AT'sse Cloud Alpha'd ei ilmunud, siis hakkasin otsima, kust saaks ja leidsin UK'st £59.99'ga, ainuke asi, et vaid poest kohapealt sai osta, isegi U.K.'sse ei saanud koju tellida. Ka ei saanud netis maksta. Max., mis teha sai oli broneerida netis ja seda järgmise tööpäeva lõpuni. Ühtlasi said klapid koguaeg poodidest ka otsa. Õnneks leidus inimene, kes viitsis kaks korda poes käia ja tõi mulle ära. Lennujaamas oli pagasiga mingi jama ja nad pidid karbi ära viskama, ent õnneks said kõik asjad minuni.

Klapid on väga chillid ja annavad heli täpselt edasi, kõik helid on üksteisest eristatavad. Peas ka mugavad ja muu selline.
Pikema sessiooni järel saab öelda, et volüüminupp võiks näidata, kumba pidi valjemaks-kumba pidi vaiksemaks & nats hakkab lõpuks kõrvadele, a väga pika mängimise peale, seega ok vast, siberiad hakkasid ka ja kiiremini vist isegi.
Heli on endiselt väga hea ja seda onboardiga.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2017 11:03:51 vasta tsitaadiga

On ikka viitsimine selliste klappide pärast vaeva näha.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3kt
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 12:09:58 vasta tsitaadiga

Audio technica ATH-M50X
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 16:27:38 vasta tsitaadiga

Tekkis mõte sellised osta https://www.euronics.ee/t/82615/audio-ja-mp3/juhtmevabad-korvaklapid-jbl/jblt110btgry
Lihtsalt omanud erinevaid juhtmega klappe vähemalt 10 paari, ja KÕIK lähevad enne aastat mobiili küljes ja jopetaskus olemisest pistiku juurest katki. Hinnaklassist pole vahet, katki lähevad ikka.
Pood annab koguaeg uusi loomulikult, aga tüütuks läheb, pigem prooviks siis seda wireless maailma.

6h tööaega tundub ok, kvaliteet vaid kahtlane (enamikud mu klapid olnud 15-40 vahel ja suurt vahet pole), rohkem raha samas neile kulutada ei tahaks.

Edit: https://www.klick.ee/trust-sila-wireless sellised ka
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 17:22:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, mis su postituse mõte oli?
Ütle mulle, millised gamingklapid on paremad kui Cloud Alphad ja seda reaalse kogemuse ja teadmise pealt, mitte lambiselt lahmides?

Ma ootasin neid klappe AT'sse mingi kuu-poolteist ja kuna ei tulnud ning UK's olid nad ka odavad, siis sebisin nad omale. Kerge k#pp oli, ent mittemidagi ulmelist ja nüüd olen nendega väga rahul. Ei näe probleemi.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 18:53:40 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
pots4t4j4, mis su postituse mõte oli?
No tal on ju mingi 50% postitusi sellised, pole mõtet. icon_lol.gif

Krt mu sennheiser hd215-l on svamm ühel kõrval vähe ära vajunud ning tõmbab kõrva suht vastu elementi, pikalt hoides muutub vähe valusaks. Peab uurima kas annab uut toppida :-/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2017 19:02:03 vasta tsitaadiga

salatoimik, Sennheiseritele saab patju eraldi osta, igasugu muid pudinad kah...
Pmst on kõik jupid saadaval, nii et võid endale ise uued klapid kokku panna... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.