|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.11.2017 08:24:03
|
|
|
| mis sa nende üleminekutega mässad, võta BT klapid ligi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
21.11.2017 15:40:31
|
|
|
Mul on ühed luttidega bt klapid, kuid bt klappidega ei kuula fm raadiot ja aku kestab miski 2 tundi maks.
Netist otse ei tahaks kuulata, kuna ma pole oma neti paketi ümber teinud ja mul megasi vähe.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
26.11.2017 21:17:19
|
|
|
Täna juhtus midagi kahtlast - keset arvuti kassutamist läks kõik jube vaikseks kuidagi, kui windowsist ja headphone ampist kõik põhja keerata, siis kuuleb vaevu-vaevu muusikat. Klapid DT770 PRO 250 Ohm. Kas võib olla et klapid ütlesid niisama heast peast üles või on seda viga kuskilt mujalt veel otsida*?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.11.2017 22:01:54
|
|
|
Telefoni või mingit muud seadet siis pole mille taga kas klappe või võimu testida?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
26.11.2017 22:44:08
|
|
|
Läpaka taga sama jama, unustasin mainida. ma ei ootagi, et neid klappe otse ühendades ma palju muusikat kätte saaksin, sestap on kahtlusaluseid ka mitu
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
27.11.2017 14:36:23
|
|
|
Tere.
Oskate anda soovitusi kõrvaklappide valikul.
Kasutajad on õpilased.
Oluline on vastupidavus ja normaalne hind. Mugavus ja helikvaliteet pole esmatähtsad
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
28.11.2017 00:33:08
|
|
|
need on isegi parem valik, neil on veluurist padjad, mis on parem kui paljas nahk.
https://www.hinnavaatlus.ee/282537/philips-shp1900/
Need on kindlalt kõrvu katvad, aga heli võib vaikne tunduda. Philipsid on olnud mul vaiksemad kui ATH-M50(x)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.11.2017 00:51:42
|
|
|
Soovitusi bluetooth wireless klappide ostuks hinnaklassis 50-60eur
Kasutajaks teismeline (muusika + YouTube), võiksid olla saadavad kohalikus kaubandusvõrgus ja/või mõnes Lääne e-poes.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
28.11.2017 17:36:46
|
|
|
XTZ Headphone Divine lubab siis Dirac DSP äpiga mängida. Enamus lugusid mida jõudsin õhtu jooksul endale ette serveerida, kõlasid paremini kui originaalis. Kahju vaid et see mobiilis Spotify'ga ei toimi
-
edit: typo
DSP äpp on nutiseadmele,
DAP (Dirac Audio Processor) arvutile, mida pole proovinud .. Litsents maksab 39€ https://www.xtzsound.eu/shop/eu/accessories-/dirac-audio-processor
-
Prooviks ajasin telefonis Plexi käima - latency/viivitus oli märkamatu - kõik jooksis sünkroonis ja helielamust pakkus sedavõrd palju, et paariminutiline test venis tunniajaliseks
Nüüd tarvis telerile optilise sisendiga aptX LL transmitter soetada ja saab hilisõhtul 'kino' nautida.
Koostekvaliteet paistab hea olevat. Padjad on mugavad. Kerged (170g).
Kuna need on-ear tüüpi, siis miinuse poole pealt tuleb neid pähe asetades sättida, et kõrvu see õige heli ikka jõuaks; talvisel aal mütsi kandes on tiba ebamugav kasutada, kui soov klappe otse kõrvalestadele asetada; ja see blinkiv led-tuluke kui seade aktiivne, on hämaras (ruumis) häiriv.
-
Mida rohkem kuulan, seda rohkem hakkavad meeldima. Justkui see saaks aru, mida "sissemängimisel" täiustada. Samas võib see väide BS olla ning kasutaja on lihtsalt juba plönnidega ära harjunud.
Siiski on need parimad BT klpaid mida kuulanud. Pika kasutamise peale ebamugavad, ent samas parimad BT klapid mida kasutanud- nii kuis nimigi ütleb - divine
viimati muutis Anna tooli 24.12.2017 02:00:41, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.11.2017 23:26:59
|
|
|
mis on odav, minu jaoks on odav täissuurusega ülekõrvaklapp 200€
mis on sinu jaoks odav?
olavsu pakkus siin 9€ klappe, see ei ole enam odav, see on rämps, see on sama väärtusega, mis kortsutatud mahlapudel
ps väärtust hindasin kütteväärtusel, helilist väärtust tol ei ole, küll võib kahjustada kuulmist
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
30.11.2017 14:45:54
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
Sony MDR-ZX770BN
Lindy BNX-60
Emma-kummaga kellelgi kogemusi on?
Või mida muud aptX toega võiks ~100€ piires kaaluda? NC plussiks, kuid mitte hädavajalik. |
Ma ise plaanin need ligi võtta http://www.avantree.com/bluetooth-aptx-low-latency-headphones-audition-pro.html
Spoiler 
https://www.head-fi.org/threads/huge-comparison-of-almost-all-the-best-bluetooth-headphones-post-your-own-comparisons-here.746519/
Avantree Audition Pro
I am very proud of the huge progresses Avantree has made in their R&D. The old Audition were very muddy and boomy. These ones, although still kind of bassy and a littly bit boomy and muddy, have much better highs, better detail, better soundstage. Nothing is really excellent, but if you tweak around with EQ you will get a really really good sound, which is worth each single penny of their around 100 price, and can please a wide audience. The bass can be (when tweaked) clean and punchy with good rumble, you can get that little muddiness away, the highs can be increased to achieve a much more balanced and transparent sound. I was very pleasantly surprised! Well done. And they're Aptx Low Latency!
And you can adapt on them VERY easily the Brainwavz HM5 earpads for an even better comfort. You may choose the leatherette version, which respect their warmth and their bass (just reducing the boominess and muddiness, which is good) or the Hybrid 3 materials version which makes them sound more bright by absorbing some bass and mids.
|
Siinmail saadavus null. Samas pea kahe nädala pärast Black Friday ning sellele järgnev Cyber Monday tulekul  |
Tellisin endale ära audition prod. |
Sain kätte, korra proovisin ikka ära kuigi pole mõeldud mulle Ootasin täitsa päris over-ear tüüpi aga jääb natuke puudu sellest. Muidu täitsa okei heli, võibolla natuke palju bassi. "Auk" jääb vähemalt mu kõrvade jaoks natuke väikseks.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Link
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006
|
30.11.2017 19:33:50
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Sain kätte, korra proovisin ikka ära kuigi pole mõeldud mulle Ootasin täitsa päris over-ear tüüpi aga jääb natuke puudu sellest. Muidu täitsa okei heli, võibolla natuke palju bassi. "Auk" jääb vähemalt mu kõrvade jaoks natuke väikseks. |
Kui ei sobi siis võid mulle müüa .
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.11.2017 20:17:26
|
|
|
pane aga raha pisut juurde ja võta need beyerdynamicu dt770pro
konstrui on kestev nondel
ise oman kahte paari BD klappe ja esimesed said lõpuks mahakukkumisel jäädavalt kannatada, üks klapp kurt, samas elemendi saaks ilmselt välja vahetada
otsustasin aga pisut paremad Beyerdynamicu klapid asemele osta
pioneeri M350 klapid olid mul aastal 1998-2002 võibolla, ägedad klapid, helist ei teadnud midagi, kuid need sarved olid mul aastatega vaid loctitest koos püsivad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
04.12.2017 16:03:08
|
|
|
| Oskab keegi öelda kui on valida kas osta JBL Duet BT või JBL 50 BT ,JBL 55BT.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.12.2017 16:39:15
|
|
|
| agox57 kirjutas: |
| Oskab keegi öelda kui on valida kas osta JBL Duet BT või JBL 50 BT ,JBL 55BT. |
Selles hinnaklassis (ca 100eur) pigem Philips SHB8850NC
https://www.whathifi.com/philips/shb8850nc/review
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.12.2017 17:36:37
|
|
|
Üks vanasõna ütleb: "Lollikindlaid asju ei ole olemas, lollid on väga leidlikud..."
Seega mina igatahes sügavalt kahtlen ka purunemiskindlate asjade olemasolus...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2017 21:17:07
|
|
|
Mida vivanco kõrvaklappidest arvata?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
04.12.2017 21:47:34
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Üks vanasõna ütleb: "Lollikindlaid asju ei ole olemas, lollid on väga leidlikud..."
Seega mina igatahes sügavalt kahtlen ka purunemiskindlate asjade olemasolus...  |
no kui lõhkumist eesmärgiks seda siis muidugi.
no ei ole vastupidavaid asju olemas:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.12.2017 21:52:17
|
|
|
krt sa oled mingi imelik
jalgrattaga sõidad kandes tuletõrjuja kiivrit, soovitad alati kõigile ülemõistuse profitehnikat ja nüüd kõrvaklappideks noid
sinu isiksus ei mahu pähe - uhuu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
04.12.2017 22:11:08
|
|
|
libe, ega sa ise vähem imelikum paista
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Klots454
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2006
|
13.12.2017 00:34:30
|
|
|
Libe hinnaklassiga nõus, kuigi alates 100st saab juba mõistlike kõrvaklappe. Sealt saab juba vaatama hakata mis heli meeldib ja mida tahad, aga paarikümne euro ringis pole suht vahet, heli "kvaliteet" kõigub väga vähesel määral.
Neet kopteriklapid võtsid muige küll näole jah
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
13.12.2017 13:25:36
|
|
|
| David Clarkid on on tuletõrjes ja kiirabis põhivarustuses. nii autojuhil kui ohvitseril.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.12.2017 14:09:41
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| David Clarkid on on tuletõrjes ja kiirabis põhivarustuses. nii autojuhil kui ohvitseril. |
muusika kuulamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BL@q
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2006
|
13.12.2017 20:03:17
|
|
|
| Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga valik on ulmeliselt suur. Klapid peavad olema juhtmega ja in-ear. Endale jäid silma Bose soundtrue ultra ja 1More triple driver. Kumba neist valida? Või on miskit paremat sarnases hinnaklassis?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.12.2017 21:34:51
|
|
|
| libe kirjutas: |
pane aga raha pisut juurde ja võta need beyerdynamicu dt770pro
...
|
Aasta eest, kuid ma erinevaid odavama otsa BD klappe provisin, jätsid need mind suhteliselt külmaks, minu mäletamist mööda jäi neil ruumilisusest kõvasti puudu.
T1 kõlas hästi, kuid sellele ei hakka rahakott peale.
Oman ca aasta ATH-MSR7 klappe, väga rahul. Sai ostetud selle arvustuse peale.
Üldiselt peab klappe ise proovima, kellegi soovituse peale võib väga ämbrisse astuda.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
13.12.2017 21:57:57
|
|
|
| BL@q kirjutas: |
| Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga valik on ulmeliselt suur. Klapid peavad olema juhtmega ja in-ear. Endale jäid silma Bose soundtrue ultra ja 1More triple driver. Kumba neist valida? Või on miskit paremat sarnases hinnaklassis? |
1more on hea kui viitsid tellida.
http://valiheli.ee/sooduspakkumised/386-aastalopu-soodusmyyk-2017
ehk leiad siit midagi ka, Bowers&Wilkins C5 99 euri eest päris hea
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
13.12.2017 22:32:01
|
|
|
sain need soome sadama https://www.verkkokauppa.com/ leiunurgast "paar korda proovitud" (täiesti siledad, karbis ja kõigi lisadega"
Beyerdynamic Custom One Pro Plus https://www.whathifi.com/beyerdynamic/custom-one-pro-plus/review
80eur muidu 160. 16oomi ja natuke isegi kõvasti suruvad kõrva alt kaela peale tunnist kasutamist, aga küll harjub.
reguleeritava inverteravaga ja täiesti mõjub Bassi tugevusele.
maha jäid veel need 90eur 50oom (ei tea kuidas vajadusel telefoni taga käituks ja mikker liiga suur)
http://www.eham.net/reviews/detail/5259 Beyer DT-109 Headset
Sennheiser HD201 olid oma 40eur hinnaklassi vaieldamatud Tegijad (1a.ee isegi 25eur)
kenasti üle kõrva ja heli ikka väga hea selle paari eest.
Pioneer SE-M521 ei kõlba küll mitte kuhugi heli poolest (või olid proovi klapid tuksi keeratud).30eur.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BL@q
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2006
|
15.12.2017 21:20:14
|
|
|
C5-d tundusid ebamugavad ja omajagu kallimad ka, tellisin 1more klapid ära, eks siis varsti näha mis see kvaliteet neil on.
| flameas kirjutas: |
| BL@q kirjutas: |
| Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga valik on ulmeliselt suur. Klapid peavad olema juhtmega ja in-ear. Endale jäid silma Bose soundtrue ultra ja 1More triple driver. Kumba neist valida? Või on miskit paremat sarnases hinnaklassis? |
1more on hea kui viitsid tellida.
http://valiheli.ee/sooduspakkumised/386-aastalopu-soodusmyyk-2017
ehk leiad siit midagi ka, Bowers&Wilkins C5 99 euri eest päris hea  |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
17.12.2017 22:48:48
|
|
|
Hei, küsimus, et kummad valida, kas:
beyerdynamic DT 770 PRO (32 oomine variant)
või
Audio-Technica ATH-M50X
Mis head, mis vead? Peamiselt arvuti taga kasutamiseks. Läheb Focusrite Scarlett 2i2 külge.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
18.12.2017 17:31:41
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
Hei, küsimus, et kummad valida, kas:
beyerdynamic DT 770 PRO (32 oomine variant)
või
Audio-Technica ATH-M50X
Mis head, mis vead? Peamiselt arvuti taga kasutamiseks. Läheb Focusrite Scarlett 2i2 külge. |
2i2 on tavaline interface, pole ei dac ega amp. Küsimuse kontekstis mingit tähtsust ei oma.
Kui paremat soundstage, bassi ja muidu "lõbusamat" heli tahad, siis dt770. m50x võib-olla "analüütilisem" selles mõttes, et üritab oma hinna eest materjali taasesitada nii, nagu seda lindistati. Aga heli ise on väga sul pea sees, ruumilisust vähe.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.12.2017 17:37:23
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| 2i2 on tavaline interface, pole ei dac ega amp. |
Oskad sa palun lollile seletada, kui antud karbis DAC'i pole, siis kuidas ühtedest ja nullidest seal analoogheli genereeritakse?
Või lastakse sulle sealt klappidesse ning monitoridesse needsamad ühed ja nullid?
AFAIK on selles karbis olemas nii DAC kui ADC...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
18.12.2017 17:41:27
|
|
|
| Kas 2i2 ei ole tal eraldi dedicated dac või dac/amp seadme taga lisa liidesena? Võrdluseks: kunagi ammu tuli ühe Creative Audigy 2 kaardiga interface kast kaasa, mis oli portidest punnil. Eraldi mingisugust heli see seade ei genereerinud, tuli ühendada pci slotis oleva Audigy külge.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.12.2017 17:58:58
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
| Kas 2i2 ei ole tal eraldi dedicated dac või dac/amp seadme taga lisa liidesena? Võrdluseks: kunagi ammu tuli ühe Creative Audigy 2 kaardiga interface kast kaasa, mis oli portidest punnil. Eraldi mingisugust heli see seade ei genereerinud, tuli ühendada pci slotis oleva Audigy külge. |
Ei, antud karp käib USB'iga arvuti külge, kõik vajalik on karbis endas.
http://us.focusrite.com/usb-audio-interfaces/scarlett-2i2
Ehk siis tegu on 2x2 USB helikaardiga...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
18.12.2017 18:00:00
|
|
|
Vabandan väga, minu süü. 2i2 populaarne iseenesest ja võtsin kuskilt peakoore vahelt infot. Aga sellele vaatamata enda subjektiivse hinnangu ütlesin ära dt770 vs ath-m50x. Eriti, kui 770 on 32ohm. Aga paljudele meeldib m50 rohkem, eelkõige muusikaga tegelevatele inimestel (sel samal analüütilisel põhjusel).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
18.12.2017 18:14:12
|
|
|
ath m50 , selle raha eest on kindlasti parimad klapid, endal juba teine paar kuna esimestega juhtus õnnetus
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
18.12.2017 18:39:00
|
|
|
Ses mõttes, et muusikat ei produtseeri ning see oleks jah peamine väljund muusika kuulamisele kui ka mängimisele. USB-ga on ta arvutil küljes. Eks siis vaatana ATH suunas. Hinnaklassilt olid mõlemad klapid suht sarnased, sellest ka küsimus siia targematele.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
18.12.2017 20:22:35
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Ses mõttes, et muusikat ei produtseeri ning see oleks jah peamine väljund muusika kuulamisele kui ka mängimisele. USB-ga on ta arvutil küljes. Eks siis vaatana ATH suunas. Hinnaklassilt olid mõlemad klapid suht sarnased, sellest ka küsimus siia targematele. |
Siin võib a50 nadiks jääda. dt770 ikka parem universaalseks kasutamiseks. Aga audio technica muud ath-d ka kiidetud, a500/900x jne.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.12.2017 06:13:59
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Millised mänguri kõrvaklapid?
Juhtmega
>=50mm driveritega
Mikrofoniga, mis kaob eest kui vaja pole
HyperX Cloud II Gun Metal ?
Spoiler 
Siberia v2 läks vasak klapp läbi
Muidu olid igati head klapid, ent ajas läks mikri kvaliteet juustumaks + pika sessiooni korral hakkasid kõrvalabad valutama nats.
Hea oleks kui uued oleks vahetatavate cuppidega = lanil jaurates kuuleks üksteist ka kõrvutiolles ja üksi mängides saaks closed tüüpi cupiga end muust maailmast eraldada.
|
| rmc kirjutas: |
Väidetavalt peaks AT'sse varsti Alpha ilmuma. |
Mu saaga sai vastuse.. kuna AT'sse Cloud Alpha'd ei ilmunud, siis hakkasin otsima, kust saaks ja leidsin UK'st £59.99'ga, ainuke asi, et vaid poest kohapealt sai osta, isegi U.K.'sse ei saanud koju tellida. Ka ei saanud netis maksta. Max., mis teha sai oli broneerida netis ja seda järgmise tööpäeva lõpuni. Ühtlasi said klapid koguaeg poodidest ka otsa. Õnneks leidus inimene, kes viitsis kaks korda poes käia ja tõi mulle ära. Lennujaamas oli pagasiga mingi jama ja nad pidid karbi ära viskama, ent õnneks said kõik asjad minuni.
Klapid on väga chillid ja annavad heli täpselt edasi, kõik helid on üksteisest eristatavad. Peas ka mugavad ja muu selline.
Pikema sessiooni järel saab öelda, et volüüminupp võiks näidata, kumba pidi valjemaks-kumba pidi vaiksemaks & nats hakkab lõpuks kõrvadele, a väga pika mängimise peale, seega ok vast, siberiad hakkasid ka ja kiiremini vist isegi.
Heli on endiselt väga hea ja seda onboardiga.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
23.12.2017 11:03:51
|
|
|
| On ikka viitsimine selliste klappide pärast vaeva näha.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3kt
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2017
|
23.12.2017 12:09:58
|
|
|
| Audio technica ATH-M50X
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
23.12.2017 16:27:38
|
|
|
Tekkis mõte sellised osta https://www.euronics.ee/t/82615/audio-ja-mp3/juhtmevabad-korvaklapid-jbl/jblt110btgry
Lihtsalt omanud erinevaid juhtmega klappe vähemalt 10 paari, ja KÕIK lähevad enne aastat mobiili küljes ja jopetaskus olemisest pistiku juurest katki. Hinnaklassist pole vahet, katki lähevad ikka.
Pood annab koguaeg uusi loomulikult, aga tüütuks läheb, pigem prooviks siis seda wireless maailma.
6h tööaega tundub ok, kvaliteet vaid kahtlane (enamikud mu klapid olnud 15-40 vahel ja suurt vahet pole), rohkem raha samas neile kulutada ei tahaks.
Edit: https://www.klick.ee/trust-sila-wireless sellised ka
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.12.2017 17:22:28
|
|
|
pots4t4j4, mis su postituse mõte oli?
Ütle mulle, millised gamingklapid on paremad kui Cloud Alphad ja seda reaalse kogemuse ja teadmise pealt, mitte lambiselt lahmides?
Ma ootasin neid klappe AT'sse mingi kuu-poolteist ja kuna ei tulnud ning UK's olid nad ka odavad, siis sebisin nad omale. Kerge k#pp oli, ent mittemidagi ulmelist ja nüüd olen nendega väga rahul. Ei näe probleemi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.12.2017 18:53:40
|
|
|
| rmc kirjutas: |
pots4t4j4, mis su postituse mõte oli?
|
No tal on ju mingi 50% postitusi sellised, pole mõtet.
Krt mu sennheiser hd215-l on svamm ühel kõrval vähe ära vajunud ning tõmbab kõrva suht vastu elementi, pikalt hoides muutub vähe valusaks. Peab uurima kas annab uut toppida :-/
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.12.2017 19:02:03
|
|
|
salatoimik, Sennheiseritele saab patju eraldi osta, igasugu muid pudinad kah...
Pmst on kõik jupid saadaval, nii et võid endale ise uued klapid kokku panna...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|