Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 13:24:35 vasta tsitaadiga

Olen ka S8-t paar kuud kasutanud ja peab tõdema, et tõepoolest on sõrmejälje lugeja asukoht kehv. Kui mul on telefon normaalselt käes siis jääb mul sõrme pikkusest u 1,5 - 2 cm puudu ning, et lugejani ulatuda peab lisa liigutuse ette võtma. Ilma kaitsekorpuseta on sõrmejälje lugeja kontuur ilma korpuseta halvasti tajutav, mis ei tee olukorda paremaks. Kirsiks koogil on muidugi tõsiasi, et see lugeja on veel uimane ka, minu OP3 avas ennast ikka kordades kiiremi kui S8. Ühesõnaga on S8 sõrmejäljelugeja piisavalt sitt, et seda sobib kasutada ainult play stores maksete kinnitamiseks.
Iiriseskänner suudab 20% kordades normaalselt avada, ülejäänud aja jõuan mustri ennem sisestada.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 14:00:45 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

Huvitav, et vortex peab telefoni paremas käes kasutajana S8 sõrmejäljelugeja asukohta ebamugavaks. Pigem võiks sinna sõrm pingutatumalt sattuda just telefoni vasaku käega kasutajatel.


Eks see kumma käega kasutada on individuaalne küll. Mina olen harjunud kasutama telefoni parema käega ja rääkides parema kõrva juures. Vasakule poole liigub telefon vaid nendel harvadel juhtudel kui on tegemist pika kõnega ja asend muutub väsitavaks.

Sõrmejäljelugeja on S8-l paigutatud nii, et vasakus käes liigub sõrm lugejale "otse", paremas käes jälle pikem maa põiki üle korpuse ja puudutab sealjures väga tõnäoliselt kaamerat.

Vasak
Spoiler Spoiler Spoiler

Parem
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 16:11:58 vasta tsitaadiga

Aga kui telefon nägu ülespidi käes on, satub nimetissõrm palju loomulikumalt sinna vastaspoolele. Enda S7-ga siis sinna tühjale kohale, mitte välgu peale.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2017 16:49:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Aga kui telefon nägu ülespidi käes on, satub nimetissõrm palju loomulikumalt sinna vastaspoolele. Enda S7-ga siis sinna tühjale kohale, mitte välgu peale.


Ei, vähemalt minu puhul mitte. Ma tegin need näidispildid just nii, et võtsin telefoni kätte nägu üleval, ehk nii nagu ma tavaliselt sõrmejäljelugejaga telefoni avan ja pöörasin siis kätt liigutamata telefoni teistpidi.

Lisaks, see võib olla muidugi harjumuse asi, aga nende telefonidega, mida ma pikemalt kasutanud olen ja millel on lugeja "õiges kohas" panen sõrme telefoni taskust välja võttes automaatselt lugejale ja selleks hektkeks kui telefon on takust väljas on ta ka avatud. S8-see sujuvalt, mõtlemata ja kaamerat näppimata ei õnnestu.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 26.11.2017 11:47:30 vasta tsitaadiga

Proovisin 5 erinevat katet ning seni on kõige paremaks osutunud Msvii nimeline tagakaas (alist). Viiest 2 olid Samsungi enda originaalid, üks kõva ja üks silikonist.
Msvii on krobelise libisemisvastase struktuuriga väga õhuke kate, istub tihedalt peale ning ei riku disaini. Lisaks on sõrmejäljelugeja kaamerast eraldatud. Soovitan.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris007
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 27.11.2017 09:10:08 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
Proovisin 5 erinevat katet ning seni on kõige paremaks osutunud Msvii nimeline tagakaas (alist). Viiest 2 olid Samsungi enda originaalid, üks kõva ja üks silikonist.
Msvii on krobelise libisemisvastase struktuuriga väga õhuke kate, istub tihedalt peale ning ei riku disaini. Lisaks on sõrmejäljelugeja kaamerast eraldatud. Soovitan.

+1. Paraku on need katted suhteliselt õrnad - mul juba kolmas ... nii kui nurga peale kukub on mõra sees icon_eek.gif .

PS. Sõrmejälje lugeja on väga õige kohapeal, eriti kui sektsioonidega kesta kasutada. Ainus parem koht võiks olla telefoni küljel aga siis oleks vist vaja eraldi parema ja vasakukäeliste versioone icon_biggrin.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 27.11.2017 16:04:11 vasta tsitaadiga

Sõrmejäljelugeja asub minu meelest väga mõistlikus kohas. Ei tahaks küll kuskile mujale teda paigutada. Ma ei mõista kuidas saab pool aastat telefoni kasutada ja ikka mööda panna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 19:53:51 vasta tsitaadiga

Mööda ei pane, aga kaamera pihta mineku vältimine on üsna välistatud. Lugejani ulatumine on ka keerulisem kui teistel telefonidel. Seda siis tavalise S8 puhul. S8+ ja Note8 puhul on asi muidugi veel hullem.
Huvitav kas need kes sõrnejäljelugeja asukohta kiidavad on mõnda teist tgaküljel asuva sõrmejäljelugejaga telefoni kasutanud?

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.11.2017 21:42:33 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Mööda ei pane, aga kaamera pihta mineku vältimine on üsna välistatud. Lugejani ulatumine on ka keerulisem kui teistel telefonidel. Seda siis tavalise S8 puhul. S8+ ja Note8 puhul on asi muidugi veel hullem.
Huvitav kas need kes sõrnejäljelugeja asukohta kiidavad on mõnda teist tgaküljel asuva sõrmejäljelugejaga telefoni kasutanud?


Jah. Olen kasutanud.
Osadel tõesti esimesel päeval kätte võttes leiab paremini. Aga peale nädalast kasutust küll enam vhäahet pole. Kasutan note8 ja kuidagi harjunud ja ei pane tähelegi kuidas selle näpu sinna peale saan. Ja mul pole suured käed.... aga eks loomulikult saab paremini olla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 29.11.2017 19:49:25 vasta tsitaadiga

naine tahab S8 osta aga eestist ei leia rose pink värvi (skandinaavias on müügil)...on kellelgi aimu kas kodumaalt ka leiaks või peab ikkagi laskma soomest tuua?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2017 20:32:11 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
naine tahab S8 osta aga eestist ei leia rose pink värvi (skandinaavias on müügil)...on kellelgi aimu kas kodumaalt ka leiaks või peab ikkagi laskma soomest tuua?

www.hinnavaatlus.ee

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bhnhelis
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2013




sõnum 30.11.2017 15:40:56 vasta tsitaadiga

Keegi ehk teab, kuidas saab backuppi välja lülitada nii, et eelmised backupid ära ei kustu.
Nimelt on probleem selles, et nii pea kui ma telo hotspotti panen, hakkab backuppima, sest ta arvab, et on wifis. Ei tahaks nõnda datat teiselt telol kaotada..
Kui tahan backuppi välja lülitada, ähvardab, et kustutab kõik salvestatud backupid ära, nagu pildilt kajastub.
Tänan!

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.11.2017 18:13:02 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
naine tahab S8 osta aga eestist ei leia rose pink värvi (skandinaavias on müügil)...on kellelgi aimu kas kodumaalt ka leiaks või peab ikkagi laskma soomest tuua?


Kas ei sobi? link

Vali värv ja vaata.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.12.2017 12:09:02 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
MaxPower kirjutas:
naine tahab S8 osta aga eestist ei leia rose pink värvi (skandinaavias on müügil)...on kellelgi aimu kas kodumaalt ka leiaks või peab ikkagi laskma soomest tuua?


Kas ei sobi? link

Vali värv ja vaata.


antud link viskab mingi pakkumise peale mis oli 03.07 - 24.07.17...aga see pole isegi oluline, seal need tavalised kolm värvi mis igal pool müügis. Ma mingi kohe leidsin kuskil lasnas kus justkui peaks see rose pink müügil olema, aga kui ei leia, siis võib-olla võtab selle orchid grey
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 05.12.2017 18:44:59 vasta tsitaadiga

Sõrmejäljelugeja jääb näpu alla küll aga minul avaneb ehk üks kord kolmest. Aeg ajalt skännin sõrmi uuesti, siis nagu töötab mingi perioodi enamvähem. Iiriseskänner on täielik kräpp, kui silmadele valgust ei lange siis ära ta neid ei tunne mitte mingil juhul. Ning ma ei räägi vaid kottpimedast ruumist, praegu istun pisut hämaras bussis ning HV foorumisse iiriseid skännides sisse logida ei saanud. Varem oli mul 950XL ja see avas ikka oluliselt edukamalt. Aega läks veits kauem, aga alati töötas. S8+ avab muidugi ülikiiresti kui ära tunneb aga enamasti ei tunne.

Üks küsimus ka - miks telefon iga kord peale kõnet EDGE'sse kinni jääb? Peale korraks lennurežiimi lülitamist on vaid nõus 4G's toimetama. Ülitüütu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2017 19:25:29 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Sõrmejäljelugeja jääb näpu alla küll aga minul avaneb ehk üks kord kolmest. Aeg ajalt skännin sõrmi uuesti, siis nagu töötab mingi perioodi enamvähem. Iiriseskänner on täielik kräpp, kui silmadele valgust ei lange siis ära ta neid ei tunne mitte mingil juhul. Ning ma ei räägi vaid kottpimedast ruumist, praegu istun pisut hämaras bussis ning HV foorumisse iiriseid skännides sisse logida ei saanud. Varem oli mul 950XL ja see avas ikka oluliselt edukamalt. Aega läks veits kauem, aga alati töötas. S8+ avab muidugi ülikiiresti kui ära tunneb aga enamasti ei tunne.

Üks küsimus ka - miks telefon iga kord peale kõnet EDGE'sse kinni jääb? Peale korraks lennurežiimi lülitamist on vaid nõus 4G's toimetama. Ülitüütu.


Iirise lugeja töötab ka kott pimedas väga hästi, ära aja jama. Kui tahad iirisega avada pead ka vastavasse kohta vaatama.
Vaatad otse selle punase IR ledi otsa ja töötab väga hästi. Just sellepärast ongi see IR led seal, et see töötaks olenemata valgusest.
Alguses tahtsin iirise lugemiseks telefoni näole liiga lähedale toppida, et paremini loeks. Pean telefoni hoima tava kasutus kaugusel ja loeb väga hästi.
Kui sul avab sõrmejälje lugeja "ehk üks kord kolmest" on sul ilmselgelt midagi mäda, vii garantiisse.
Ostes lugesin sõrme sisse ja töötab siiani ideaalselt juba pea pool aastat.
Väga harvad korrad, kui esimesel korral ei tööta sõrmejälg, seda esineb kõikidel tootjatel.

Ma ei suuda lihtsalt lugeda sellist juttu, kui olen pea pool aastat kasutanud ja kõik on täiesti korras.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.12.2017 23:50:37 vasta tsitaadiga

See edge peale jäämine mingi opeka või simi teema või tõesti garantiilaks. Endal seda probla pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.12.2017 23:58:18 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Sõrmejäljelugeja jääb näpu alla küll aga minul avaneb ehk üks kord kolmest.
Selle jama lahendamiseks skannisin ma kummagi käe nimetissõrmed topelt sisse.
Kui selle tip'i järgi käituda, siis mitu korda näppu vastu scannerit pannes vahel on 1 ja vahel vol.2

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 13:05:12 vasta tsitaadiga

-RaiTz-, kui sa kõike vaid enda järgi mõõdad, siis ehk ongi, kuid inimeste füüsilised parameetrid ja harjumused ei joondu paraku sinu standardite järgi, seega kasutamiskogemus võib olla väga erinev.

Võin tuua vastukaaluks oma kogemuse, peamiselt võrdluses tavalise S7-ga:
- Edge stiilis ekraan ei oma minu jaoks mingit kasutegurit, olen seda üritanud kasutada S6 Edegest saati ja siiamaani ei saa aru, miks inimesed sellest nii võlutud on. Vist mingi esteetiline teema, mis mind ei kõneta;
- ekraani piklikuks venitatud formaat on pigem ebamugavam kasutada, kui midagi reaalselt juurde annab ja telefon ei ole enam minu jaoks käepärane. Võrdluses näiteks ZTE Axon 7-ga, mida samuti kasutan ja mis läheb pigem laiusesse ja on seetõttu märksa praktilisem, kogu sisu paistab reaalselt suurem n. autos navina vms. kasutades päris oluline argument;
- virtuaalsed navigatsiooninupud eeldavad rohkem liigutusi, kui tarvis oleks, ei vaja vist kommenteerimist;
- sõrmejäljelugeja asukoht ei ole mugav kasutada ja mitte seepärast, et on taga, vaid konkreetne asukoht ei tundu loomulik. Taaskord võrreldes Axon 7-ga, millel on sõrmejäljelugeja samuti taga, kuid väga mõnusalt loomulikus kohas ja hea kasutada;
- S8 fotokaga on nö. käigu pealt ja automaatse seadistusega raskem head pilti saada, kui S7-ga;
- kui päris pisiasjade kallal norida, siis S8 tagaklaas ei tundu üldse klaasina, vaid meenutab "kaitseklaase", rohkem nagu plastik;

Seega praegu kasutangi taas tavalist S7, sest see on nii krdi käepärane ja mõnus kasutada, et ma ei suuda mõeldagi muule. Funktsionaalsuses on praktiliselt kõiges väga hea või üle keskmise, seega pole palju, mida saaks tõsiselt argumenteeritult kritiseerida. Ainuke asi, millega noriks oleks sõrmejäljelugeja füüsilise vajutuse vajadus, kuid see on tõepoolest pisiasi ja mõnikord ka abiks n. Axon 7 avab telefoni sõrmejäljega nii kiiresti, et mõnikord taskust võttes teeb see juba midagi muud, kui pilk ekraanini jõuab icon_lol.gif ehk kokkuvõttes võib muidugi harjuda kõigega, kuid kui oled proovinud ja kasutanud paremat, siis ei lepi nii kergesti kõigega, mida parema pähe pakutakse ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 06.12.2017 15:30:24 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
skyhigh kirjutas:
Sõrmejäljelugeja jääb näpu alla küll aga minul avaneb ehk üks kord kolmest. Aeg ajalt skännin sõrmi uuesti, siis nagu töötab mingi perioodi enamvähem. Iiriseskänner on täielik kräpp, kui silmadele valgust ei lange siis ära ta neid ei tunne mitte mingil juhul. Ning ma ei räägi vaid kottpimedast ruumist, praegu istun pisut hämaras bussis ning HV foorumisse iiriseid skännides sisse logida ei saanud. Varem oli mul 950XL ja see avas ikka oluliselt edukamalt. Aega läks veits kauem, aga alati töötas. S8+ avab muidugi ülikiiresti kui ära tunneb aga enamasti ei tunne.

Üks küsimus ka - miks telefon iga kord peale kõnet EDGE'sse kinni jääb? Peale korraks lennurežiimi lülitamist on vaid nõus 4G's toimetama. Ülitüütu.


Iirise lugeja töötab ka kott pimedas väga hästi, ära aja jama. Kui tahad iirisega avada pead ka vastavasse kohta vaatama.
Vaatad otse selle punase IR ledi otsa ja töötab väga hästi. Just sellepärast ongi see IR led seal, et see töötaks olenemata valgusest.
Alguses tahtsin iirise lugemiseks telefoni näole liiga lähedale toppida, et paremini loeks. Pean telefoni hoima tava kasutus kaugusel ja loeb väga hästi.
Kui sul avab sõrmejälje lugeja "ehk üks kord kolmest" on sul ilmselgelt midagi mäda, vii garantiisse.
Ostes lugesin sõrme sisse ja töötab siiani ideaalselt juba pea pool aastat.
Väga harvad korrad, kui esimesel korral ei tööta sõrmejälg, seda esineb kõikidel tootjatel.

Ma ei suuda lihtsalt lugeda sellist juttu, kui olen pea pool aastat kasutanud ja kõik on täiesti korras.


Olen iiriseskännerit kasutanud ammu enne, kui S8 müügile ilmus, tean, kuidas asi töötab. MINU S8+ puhul pole vahet kas vaatan lähedalt või kaugelt, kui silmadele valgust ei lange ning need varju jäävad siis telefon lukust lahti ei tule ja kõik.

See et sinul töötab, ei tähenda, et minu jutt jama on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 19:39:18 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
skyhigh kirjutas:
Sõrmejäljelugeja jääb näpu alla küll aga minul avaneb ehk üks kord kolmest. Aeg ajalt skännin sõrmi uuesti, siis nagu töötab mingi perioodi enamvähem. Iiriseskänner on täielik kräpp, kui silmadele valgust ei lange siis ära ta neid ei tunne mitte mingil juhul. Ning ma ei räägi vaid kottpimedast ruumist, praegu istun pisut hämaras bussis ning HV foorumisse iiriseid skännides sisse logida ei saanud. Varem oli mul 950XL ja see avas ikka oluliselt edukamalt. Aega läks veits kauem, aga alati töötas. S8+ avab muidugi ülikiiresti kui ära tunneb aga enamasti ei tunne.

Üks küsimus ka - miks telefon iga kord peale kõnet EDGE'sse kinni jääb? Peale korraks lennurežiimi lülitamist on vaid nõus 4G's toimetama. Ülitüütu.


Iirise lugeja töötab ka kott pimedas väga hästi, ära aja jama. Kui tahad iirisega avada pead ka vastavasse kohta vaatama.
Vaatad otse selle punase IR ledi otsa ja töötab väga hästi. Just sellepärast ongi see IR led seal, et see töötaks olenemata valgusest.
Alguses tahtsin iirise lugemiseks telefoni näole liiga lähedale toppida, et paremini loeks. Pean telefoni hoima tava kasutus kaugusel ja loeb väga hästi.
Kui sul avab sõrmejälje lugeja "ehk üks kord kolmest" on sul ilmselgelt midagi mäda, vii garantiisse.
Ostes lugesin sõrme sisse ja töötab siiani ideaalselt juba pea pool aastat.
Väga harvad korrad, kui esimesel korral ei tööta sõrmejälg, seda esineb kõikidel tootjatel.

Ma ei suuda lihtsalt lugeda sellist juttu, kui olen pea pool aastat kasutanud ja kõik on täiesti korras.


Olen iiriseskännerit kasutanud ammu enne, kui S8 müügile ilmus, tean, kuidas asi töötab. MINU S8+ puhul pole vahet kas vaatan lähedalt või kaugelt, kui silmadele valgust ei lange ning need varju jäävad siis telefon lukust lahti ei tule ja kõik.

See et sinul töötab, ei tähenda, et minu jutt jama on.


Sinu jutust jäi lihtsalt mulje, et tegu on asjaga mis ei töötagi normaalselt. Mina üritasin selgitada, et tegu on sinu probleemiga ja tänu IR Ledile töötab see ka kott pimedas ja väga hästi. Valgus ei mängi selle puhul mingit rolli.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 21:04:17 vasta tsitaadiga

Minu kogemusel töötab silmaskänner ka pimedas aga oluliselt kehvemini, tihtipeale peab üsna täpselt sihtima ja väga paigal hoidma. Kui on natukenegi valgust juures siis läheb oluliselt lihtsamalt.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2017 12:00:59 vasta tsitaadiga

... iiriseskänner töötab S8 puhul päris kenasti, kuid kasutamismugavuselt minu meelest sõrmejälge üle ei löö. Telefoni peab selleks õigesti hoidma/suunama ja seda on märksa rohkem, kui lihtsalt üks suvaline puudutus sõrmega. Mõnel juhul võib olla abiks alternatiivina n. kui ei viitsi kindaid ära võtta vms. ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014




sõnum 08.12.2017 07:58:51 vasta tsitaadiga

Keegi galaxy s8-l kaitsekile kasutab, millist soovitate? Olen proovinud FORCELL SCREEN PROTECTOR GLOSSY FULL FACE ja ei püsi kuidagi peal, ääred tulevad lahti. See curved ekraan on kohati korralik miinus. No curved kaitsekile versioonil jäävad veidrad ääred mis hakkavad häirima. Kaitseklaas pole mõtet soovitada kuna ta on paksem ja osad ümbrised ei mahu ümber ja puutetundlikus annab ka soovida.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2017 19:47:46 vasta tsitaadiga

Shaqx kirjutas:
Keegi galaxy s8-l kaitsekile kasutab, millist soovitate? Olen proovinud FORCELL SCREEN PROTECTOR GLOSSY FULL FACE ja ei püsi kuidagi peal, ääred tulevad lahti. See curved ekraan on kohati korralik miinus. No curved kaitsekile versioonil jäävad veidrad ääred mis hakkavad häirima. Kaitseklaas pole mõtet soovitada kuna ta on paksem ja osad ümbrised ei mahu ümber ja puutetundlikus annab ka soovida.


Panin selle ja täitsa hästi püsinud peal.
/https://www.hansapost.ee/et/elektroonika/telefonid-ja-nutitooted/ekraanikaitsed/samsung-galaxy-s8-ekraanikaitsekile-et-fg950ctegww_b9473f05/
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.