Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2017 04:43:44 vasta tsitaadiga

Skynet coming soon
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155237921698721&id=19440638720
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2017 15:10:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
SKG, mis seal imestada? icon_rolleyes.gif
300 miljonit aastat tagasi Antarktika oligi soojemal laiuskraadil.

Kreatsionistile või flattardile võib see järjekordse vandenõuna küll paista. Esimeste meelest pole Maa üle 6000 aasta vanagi ja teiste kettamaailmas ei saa laamade liikumist eksisteerida. Kui just Rincewind jälle mõne pahandusega hakkama ei saa... icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 21.11.2017 18:53:11 vasta tsitaadiga

See on vist korduv asi...

https://qz.com/1131515/google-collects-android-users-locations-even-when-location-services-are-disabled/
tagasi üles
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2017 22:23:11 vasta tsitaadiga

tahaks hirmsasti teada, milliseid seadeid nad kinni keerasid või ei keeranud.
location services on üks asi, mu enda kogemus ütleb, et google nowl on eraldi seaded asukoha jälgimise osas.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 10:57:06 vasta tsitaadiga

http://www.sciencealert.com/man-launch-himself-in-homemade-rocket-to-prove-earth-is-flat
Darwini auhindade jagamisel üks tõenäoline kandidaat vist varsti juures thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 11:01:31 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:33:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 11:17:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
atmosflat

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 11:23:48 vasta tsitaadiga

see ei ole ju päris? Nagu miski onioni uudist loeks. Kergeusklike jaoks treitud naljauudis jälle?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 11:30:12 vasta tsitaadiga

Tundub legit värk olevat. Igatahes erinevad väljaanded on selle adekvaatsete uudiste alla liigitanud: link
Või siis on nemad kah ära petetud.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 11:52:20 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:33:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 12:11:21 vasta tsitaadiga

Ullikesed saavad oma tõestuse ka kätte. Kui tüüp kavatseb minna ainult 500 meetri kõrgusele, aga Maa raadius on ca. 6400 kilomeetrit. Sellelt kõrguselt pole kumerus veel tajutav.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 12:53:34 vasta tsitaadiga

odavam oleks lennukiga sõita ... icon_lol.gif Kuigi ka sealt kõrguselt nüüd väga tajutav veel polnud vist.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:18:51 vasta tsitaadiga

Nad võiksid koguda raha ja organiseerida reisi Maa servale. Hakkavad Tallinnast minema ja kõnnivad nii kaua otse, kuni servani jõuavad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:20:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nad võiksid koguda raha ja organiseerida reisi Maa servale. Hakkavad Tallinnast minema ja kõnnivad nii kaua otse, kuni servani jõuavad.

Nad võiks alustada tegelikult Türisalust ja minna põhja poole.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:21:12 vasta tsitaadiga

Kui nad samasse kohta tagasi jõuavad, süüdistavad nad raudselt valitsusi ja nende hallatavaid GPS satelliite.
Oh, wait, satelliit, satelliit....

/...satellite is an artificial object which has been intentionally placed into orbit.../

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:21:17 vasta tsitaadiga

seal on ju mingid sõdurid ees kes ei lase serva lähedale doh.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:46:10 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:33:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:50:06 vasta tsitaadiga

Lambad mingu parem burj khalifa-sse, saab kõrgemale kui selle raketiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:50:29 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
ÜRO sõdurid. jooma.gif

Kogu lõunapoolus on neid täis. Või õigemini lõunaserv. icon_smile.gif


viimati muutis sukelduja 22.11.2017 13:52:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:51:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nad võiksid koguda raha ja organiseerida reisi Maa servale. Hakkavad Tallinnast minema ja kõnnivad nii kaua otse, kuni servani jõuavad.


see juba oli ju. Mingi eestlane plaanis ka minna. Kuigi seal vist oli teeoria, et Antarktikas on sissepääs maakera sisse. Aga küllap need samad inimesed nüüd arvavad, et on hoopis lapik ja sealt ei saa mitte maakera sisse vaid maa teisele küljele thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:52:01 vasta tsitaadiga

Lahe on see, et neid sõdureid peaks olema miski miljonites ju, et serva mingilgi määrel kontrolli all hoida. Aga kus nad kõik on? Kus on nende pered? Mitte ükski pole nagu "whistleblower" ka olnud. Makstakse nii hästi? icon_razz.gif icon_lol.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 13:53:31 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Lahe on see, et neid sõdureid peaks olema miski miljonites ju, et serva mingilgi määrel kontrolli all hoida. Aga kus nad kõik on? Kus on nende pered? Mitte ükski pole nagu "whistleblower" ka olnud. Makstakse nii hästi? icon_razz.gif icon_lol.gif

See on nagu Game of Thronesis selle jäämüüri kaitsjad. Kõik, kes seal on, on vallalised ja eluaegses ametis.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 14:55:33 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Betamax kirjutas:
Nad võiksid koguda raha ja organiseerida reisi Maa servale. Hakkavad Tallinnast minema ja kõnnivad nii kaua otse, kuni servani jõuavad.


Kuigi seal vist oli teeoria, et Antarktikas on sissepääs maakera sisse. Aga küllap need samad inimesed nüüd arvavad, et on hoopis lapik ja sealt ei saa mitte maakera sisse vaid maa teisele küljele thumbs_up.gif


Üks ei välista teist. Maa võib ju vabalt olla lapik ja meenutada oma kujult lendavat taldrikut. Antarktikas on sissepääs, aga seda valvatakse hoolega, kuna tavainimesed on Maa peal, aga seal Maa sees on kurjad valitsuse agendid, kes oma hämaraid plaane sepitsevad ja tavainimesi igal võimalikul juhul lollitada püüavad icon_biggrin.gif
Muuhulgas seletaks see pisut lendavat taldrikut meenutav kuju ka selle, miks mõned ullikesed ikka veel usuvad, et maa ümmargune on. Kuna maa on pealtpoolt õige pisut kumer, siis teadmatutel võibki jääda ekslik mulje, et Maa ümmargune on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 15:24:28 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Lambad mingu parem burj khalifa-sse, saab kõrgemale kui selle raketiga icon_rolleyes.gif


Selle raha eest saaks MIG-iga lennata ~18km kõrgusele. Aga noh, jänki on jänki.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 15:31:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Lambad mingu parem burj khalifa-sse, saab kõrgemale kui selle raketiga icon_rolleyes.gif


Selle raha eest saaks MIG-iga lennata ~18km kõrgusele. Aga noh, jänki on jänki.


Saaks AGA lennukites on ju valitsuse poolt paigaldatud salajased seadmed, mis vaadet moonutavad ja jätavad mulje nagu Maa oleks ümmargune. Selleks peabki ise raketi ehitama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 15:39:06 vasta tsitaadiga

Selle raha eest saaks osta õhupalli+heeliumi+hapnikumaski+langevarju ja saaks vähemalt 20km kõrgust kätte.
Aga nagu juba öeldud .. tal on see puhas äriprojekt icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2017 18:54:15 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Selle raha eest saaks osta õhupalli+heeliumi+hapnikumaski+langevarju ja saaks vähemalt 20km kõrgust kätte.
Aga nagu juba öeldud .. tal on see puhas äriprojekt icon_smile.gif

...mis lõpeb täpselt siis kui piisav summa raha koos on icon_lol.gif
Sest lollidelt tuleb ju raha ära võtta. Ja kus leidub lolle kõige rohkem? Eks ole.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 20:11:20 vasta tsitaadiga

Space program mis lennutab 500m kõrgusele icon_eek.gif Kuskile mäe otsa ei ole seal ronida või niisama autoga sõita?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 22:50:07 vasta tsitaadiga

Mis jaburdus seal ETV-s käib?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2017 23:00:27 vasta tsitaadiga

Arutelu.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2017 17:27:26 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Space program mis lennutab 500m kõrgusele icon_eek.gif Kuskile mäe otsa ei ole seal ronida või niisama autoga sõita?

Maa on ju lapik. Nii lapik, et mägesid ei ole ka tegelikult üldse olemas. Mäed, see on vandenõu!

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 00:19:06 vasta tsitaadiga

Mees mõtles selle raketi asjus ikka ümber. Võimalik et oli algusest peale PR stunt.
https://www.usatoday.com/story/news/nation-now/2017/11/25/mad-mike-hughes-cancels-rocket-launch-prove-earth-flat/894762001/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 11:52:55 vasta tsitaadiga

Ümara Maa agendid maksid kinni ta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 13:12:26 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mees mõtles selle raketi asjus ikka ümber. Võimalik et oli algusest peale PR stunt.
https://www.usatoday.com/story/news/nation-now/2017/11/25/mad-mike-hughes-cancels-rocket-launch-prove-earth-flat/894762001/


kas talle mitte käsi ette pandud osariigi poolt?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 13:19:27 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:33:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 19:36:21 vasta tsitaadiga

no aga kui ta oma raketiga üle taldriku serva lendab siis kuidas ta tagasi mõtles saada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 23:05:24 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
no aga kui ta oma raketiga üle taldriku serva lendab siis kuidas ta tagasi mõtles saada icon_rolleyes.gif


Lihtne, pöörab otsa ümber ja tuleb tagasi. Ega see rakett siis rong ole, millega tagasi ei saa pöörata icon_biggrin.gif

PS. teantean, et teadust uskudes pole kosmoses raketi ümber pööramine nii lihtne kui tundub. Aga kui pole kosmost ja maa on lame, siis no problemo amigos icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 23:08:55 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:33:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.11.2017 23:41:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
B6 kirjutas:
no aga kui ta oma raketiga üle taldriku serva lendab siis kuidas ta tagasi mõtles saada icon_rolleyes.gif


Lihtne, pöörab otsa ümber ja tuleb tagasi. Ega see rakett siis rong ole, millega tagasi ei saa pöörata icon_biggrin.gif

PS. teantean, et teadust uskudes pole kosmoses raketi ümber pööramine nii lihtne kui tundub. Aga kui pole kosmost ja maa on lame, siis no problemo amigos icon_biggrin.gif

Vägagi lihtne. Samuti 360 kraadine pööre teha. Kui NASA süstikud ISS-i juurest lahkusid, tehti 360 kraadine pööre et jaamas olijad vaataksid soojusisolatsiooni üle.
Et poleks kadunud plaate, mis hukule võivad viia. Hakati tegema peale seda kui süstik tagasitulekul atmosfääri ära põles. Süstikul keeratakse orbiidilt lahkumiseks saba ettepoole ja peamootoritega pidurdatakse
hoog maha. Venelastel käib orbiidilt lahkumine sama moodi.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2017 23:42:01 vasta tsitaadiga

Ega jah pole probleemi autoga hoo pealt ümber puu 360 kraadi teha.

Aga raketimehel hoopis muu mure, mida ääre poole seda madalamaks kosmos läheb ja kui servani jõua siis sõidab vastu seina katki ennast. Eks ta jagas selle ära ja jättis ürituse katki.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 04:51:46 vasta tsitaadiga

Jutt ei ole ju ümber oma telje ümber pööramisest, nagu süstik tegi, vaid oma hoo "kinnipeatamises" ja vastupidise suuna võtmises.
Või äkki kurat läheb teisele ringile, ümber maakera icon_eek.gif eusa_think.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2017 04:57:29 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 02:54:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.11.2017 18:32:19 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:

Aga raketimehel hoopis muu mure, mida ääre poole seda madalamaks kosmos läheb ja kui servani jõua siis sõidab vastu seina katki ennast. Eks ta jagas selle ära ja jättis ürituse katki.

Nojah, ja kui päris katki ei lähe ja alla sajab, siis
- külmub Antarktikas ära
või
- Antarktika kaitsjad tõmbavad tule peale
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2017 10:27:55 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ümara Maa agendid maksid kinni ta.
icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 19:11:31 vasta tsitaadiga

link :: More Americans are starting to believe Earth is flat

According to a recent report in the Economist, America's interest in the flat-Earth movement seems to be growing.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 19:33:46 vasta tsitaadiga

Kas lame Maa pöörleb ümber mingi telje või seisab paigal ja muud taevakehad käivad ümber Maa?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2017 19:36:49 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:33:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.12.2017 19:48:21 vasta tsitaadiga

"flat-Earth movement" kui sõnaühend on iseenesest nali kuubis.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 05.12.2017 21:31:26 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas lame Maa pöörleb ümber mingi telje või seisab paigal ja muud taevakehad käivad ümber Maa?

Vaata kuidas vesi kraanikausi august alla läheb - kas keerutab või mitte.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2017 03:37:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas lame Maa pöörleb ümber mingi telje või seisab paigal ja muud taevakehad käivad ümber Maa?


Kas see on mingi eriti eriline info mida ei saa googeldada?

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.