Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 20:27:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kalendris on juba peagi 2018 ise ei plaani küll juhtmega in eare enam osta

ceemicu hinnapiiris rahuldava helipildiga BT toega klappe vaevalt et leidub
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 20:28:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, lauakale mingit BT jubinat seepärast kah ei viitsiks lisada...
Seni pole kõrvaklappide juhtmed veel häirinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 20:48:47 vasta tsitaadiga

https://www.google.ee/search?q=senfer+4in1
olen need siin teemas positiivse vastukaja toel soetanud

MMCX ühendus lubab juhet vahetada (ka BT mooduli vastu).
oma raha eest okeid
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2017 21:17:39 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
pots4t4j4, lauakale mingit BT jubinat seepärast kah ei viitsiks lisada...
Seni pole kõrvaklappide juhtmed veel häirinud icon_rolleyes.gif


Ei saa küll aru miks lauakale in eare vaja on aga ok.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 21:55:19 vasta tsitaadiga

ühed klapid, mitte kahed
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 23:01:55 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, sest over-earid mulle ei meeldi ja kõlareid ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 23:08:12 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
pots4t4j4, sest over-earid mulle ei meeldi
koduses tingimustes oleks need justkui sobivamad
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2017 23:16:12 vasta tsitaadiga

Vastupidi, mulle meeldib vahest üks kõrv vaba hoida, kui pean kuulama, kas pere väikseim liige on lõunaunest näiteks ärkamas jne. Ehk siis isiklik eelistus, mille üle siin teemas küll vaidlema ei pea.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2017 11:13:01 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas saaks eestisse Monoprice Monolith M300 ja M1060 klappe?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 11:32:26 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sony MDR-ZX770BN
Lindy BNX-60
Emma-kummaga kellelgi kogemusi on?

Või mida muud aptX toega võiks ~100€ piires kaaluda? NC plussiks, kuid mitte hädavajalik.


Ma ise plaanin need ligi võtta http://www.avantree.com/bluetooth-aptx-low-latency-headphones-audition-pro.html

Spoiler Spoiler Spoiler
Siinmail saadavus null. Samas pea kahe nädala pärast Black Friday ning sellele järgnev Cyber Monday tulekul eusa_think.gif


Tellisin endale ära audition prod.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 15:02:34 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:


Tellisin endale ära audition prod.


Sama siin thumbs_up.gif Saab siis neid ka Brainwavz Hybrid patjadega proovida.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 15:04:38 vasta tsitaadiga

Ma veel kannatan ostmisega.
Kaalukausil on ka veel aptX HD toega ProStereo H2, aga ülevaateid napib
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 19:34:02 vasta tsitaadiga

Uurin praegu nööpe (non in-ear) ja parima bängiga tundusid MONK'id olevat: https://www.aliexpress.com/item/MONK-Plus-earbud-Venture-Electronics-VE-Monk-Plus-Earphone-Sport-Earphone-with-Mic-For-Xiaomi-Samsung/32712112606.html , ent väidetavalt 64OHM'i ja 108db - kas see jääb telefonidele ja pleieritele kaugelt paljuks või on ok?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 20:45:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas see jääb telefonidele ja pleieritele kaugelt paljuks või on ok

kuue-euroseid klappe võid prismast või maximast kah võtta
ja need ei püsi ju kõrvas kuigi hästi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 21:37:22 vasta tsitaadiga

Päris jabur sõnavõtt. Ootan endiselt vastust.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 21:45:44 vasta tsitaadiga

Võtsin prooviks Samsoni SR950 klapid (K92-d läksid remonti) ja oi raisk, hetkel olen küll väga rahul. Selle raha eest on klappe mehiselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 22:22:59 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Päris jabur sõnavõtt. Ootan endiselt vastust.
no mina ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes kasutaks selliseid nööpe 15+ aastat juba. Mis pakub nende juures huvi? Võiks ju öelda, et päris jabur soov nii odavatele klappidele mingit adekvaatset hinnangut saada
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 22:31:30 vasta tsitaadiga

Viimati taolisi taheti, sai omalt poolt soovitatud https://en-uk.sennheiser.com/mx-475
Osteti ära ja jäädi rahule, plekiheli ei pidavat olema.

Samas siinsed melomaanid nagunii leiaks 100 häda, miks mitte osta.

EDIT: huvitav mis nende vahe HD 201-ga on? Või lihtsalt classic uue nime alt müüki?
https://en-uk.sennheiser.com/headphones-stereo-hd-206

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2017 23:02:52 vasta tsitaadiga

Early Access, siis võiks järsku mitte midagi öelda lihtsalt? In-earid imevad ja kompaktseid osati hea omada, selles point. Ja klappidel vs. klappidel on selge heli. Päris jabur soov on nii odavatele klappidele adekvaatset hinnangut saada?
a) ma küsisin arvamust parameetrite kohta... kas 64OHM, 108dB on ok telefonide jms. taha või jäävad seadmed lahjaks
b) siin teemas on arutatud KÕVASTI 5-15€ in ear nööpide suhtes... see on sama hinnaklass icon_biggrin.gif

salatoimik, thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.11.2017 18:18:28 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
rmc kirjutas:
Päris jabur sõnavõtt. Ootan endiselt vastust.
no mina ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes kasutaks selliseid nööpe 15+ aastat juba. Mis pakub nende juures huvi? Võiks ju öelda, et päris jabur soov nii odavatele klappidele mingit adekvaatset hinnangut saada


Mina kasutan ja meeldivad rohkem kui need silikoon junnid mida peab mingi erilist viisi kõrva toppima, et neist heli ka kuulda oleks ja siis pidevalt kukuvad kõrvast välja.
Jah võib-olla tõesti ei saa mina aru kuidas neid kõrva panna nii, et need seisaksid ja ka heli normaalselt teeksid.

Ja ma ei ole ka kunagi kallimaid kui 15 euro maksnud sellise pisut plastmassi ja meeter juhet. Helikvaliteet on piisav minujaoks sellistel nööpidel.
Ma ei näe mingit vajadust maksta jupi traadi eest 40+ eurot ja siis mõelda et on ülimalt head. Kõrge hind ei ole kvaliteet ja helikvaliteet kõrgemal hinnal on väga palju placebo efekt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 18:36:00 vasta tsitaadiga

Panin päeval need enda poole tulema, eks näis, mis nad teevad - annan kindlasti ka siin teada. Nüüd peaks oma Sennheiser PX-100 II'd ära parandama. Ühendus katkeb kuskilt altotsast, st. lõigata jupp maha ja panna uus ots.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.11.2017 18:37:15 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Uurin praegu nööpe (non in-ear) ja parima bängiga tundusid MONK'id olevat: https://www.aliexpress.com/item/MONK-Plus-earbud-Venture-Electronics-VE-Monk-Plus-Earphone-Sport-Earphone-with-Mic-For-Xiaomi-Samsung/32712112606.html , ent väidetavalt 64OHM'i ja 108db - kas see jääb telefonidele ja pleieritele kaugelt paljuks või on ok?


võid neid proovida.
https://www.thomann.de/intl/ee/beyerdynamic_dt_4.htm

Kynki kaudu saad kätte.
tagasi üles
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2017 23:32:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siin teemas on arutatud KÕVASTI 5-15€ in ear nööpide suhtes... see on sama hinnaklass

tea kas pole teemat piisavalt jälginud, aga klassikalisi nööpe pole nüüd kõvasti küll silma jäänud; ja kas üldsegi.
sel aal kui nööpide kõrval teistsuguseid in-ear'e massides polnud, oli kasutusmugavus küll närune - et helipildist mingitki kaifi saada, pidi neid mõlema käega kõrva suruma ja nii hoidmagi; muidu oli madalam ots olematu ja kõlbasid vaid jutusaadete jaoks
kui ajad ja kombed paranenud, okei, rõõm kuulda icon_lol.gif

Early Access kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sony MDR-ZX770BN
Lindy BNX-60
Emma-kummaga kellelgi kogemusi on?

Või mida muud aptX toega võiks ~100€ piires kaaluda? NC plussiks, kuid mitte hädavajalik.


Ma ise plaanin need ligi võtta http://www.avantree.com/bluetooth-aptx-low-latency-headphones-audition-pro.html

Spoiler Spoiler Spoiler
Siinmail saadavus null. Samas pea kahe nädala pärast Black Friday ning sellele järgnev Cyber Monday tulekul eusa_think.gif

ei viitsinud oodata
võtsin ära XTZ Headphone Divine (mis ka su viidatud lingil esindatud)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2017 23:53:16 vasta tsitaadiga

Early Access, loe nüüd üle.. in ear nööpide. Mis seal vahet on, nööbid on nööbid ja asi on teemakohane eniveis. See, et sind ei huvita, ei peaks miskit ju tähendama, scroll on..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 00:09:07 vasta tsitaadiga

millised nööbid sul on- või over-ear on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 00:11:41 vasta tsitaadiga

Kui lugeda viitsiksid, siis näeksid, et ma tellisin alles nüüd nööbid ära.
Hetkel läksid omal mängimisklapid (Siberia v2) läbi ja ootan, et HyperX Cloud Alphad meile müüki jõuaks.
Rattaga sõites mussi kuulamiseks on Sennheiser PX-100 II ja nendelgi läks juhe mingiaeg, pean uue otsa jootma.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 00:30:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui lugeda viitsiksid, siis näeksid, et ma tellisin alles nüüd nööbid ära.

15/11 teed neist juttu, 16/11 tellid
mis see siia puutub või miks nii väga torgib?
ise enivei ütlesid et need imevad; millest nii suur number järsku
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 19.11.2017 02:26:19 vasta tsitaadiga

ma ütleks, et nööbid lähevad liigselt sõlme, mingid paarikümbised bluetooth klapid (over-ear) on mugavam ja kestab ka kauem, plus paljudel on pesa juhtme jaoks kui sinihammas hakkab häireid võtma sisse või kui lauaarvuti taha satub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 13:02:03 vasta tsitaadiga

Early Access,

a) jep
b) mismõttes? mis puutub "millised kõrvaklapid" teemasse klappide ostmine? icon_biggrin.gif
c) misasjad imevad ja mis number? icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 15:12:31 vasta tsitaadiga

b) "juba tellitud jutt" varasemalt teemas olnud sobilikkuse ja kvaliteedi möla kõrvale. Et kui juba ostetud, ei tohi sel teemal enam rääkida või?
c) nööbid
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 19:59:20 vasta tsitaadiga

Early Access, sa küsisid, millised nööbid mul on ja ma ütlesin, et tulin siia, sest ei teadnud, milliseid tellida ja tellisin nüüd ära. Seda on teemast lugedes ka näha. Rääkida võib muidugi, ent millest sul see tung rääkida kui varasemalt pidasid mu nendekohast juttu siin teemas kohatuks? icon_biggrin.gif
Ma ei saa su tekstist aru, sa võiksid konkreetsemalt ja korrektsemalt kirjutada, siis ei peaks ehk jaurama nii pikalt. Kes sul ütles, et nööbid imevad (peale sinu) ja, kus on suur number?

Etnoh, mida sa tahad? icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 20:05:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes sul ütles, et nööbid imevad (peale sinu)


rmc kirjutas:
In-earid imevad )

rmc kirjutas:
loe nüüd üle.. in ear nööpide. Mis seal vahet on, nööbid on nööbid
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2017 21:13:40 vasta tsitaadiga

In-earid ei meeldi mulle seetõttu, et nad on kõrvas ebamugavad. Minujaoks. Mis su point on? Ma ei räägi saundist üldse seejuures, vaid füüsilisest kogemusest.

Mis su point on?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.11.2017 00:33:27 vasta tsitaadiga

Nööbid on ka in-ear-id
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 02:09:15 vasta tsitaadiga

jep, in ear nööbid, mida ma varasemalt rõhutasin. vs. in ear, misasjad.. in ear in earid? ;D
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 02:32:14 vasta tsitaadiga

Siin soovitati vahepeal Beyer DT 770 PRO klappe - muidu OK, aga neil on kleepuvast materjalist valjuhääldid ja seetõttu võib hakata kostuma krabisevat heli, kui juuksekarv juhtub sisse minema.

https://www.head-fi.org/threads/dt770-pro-80ohm-bass-crackle.560330/page-2#post-9466917
https://www.head-fi.org/threads/solution-found-for-dt880-grattle-rattle-problem-at-low-frequencies.579944/#post-7886580
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 20.11.2017 14:38:52 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
jep, in ear nööbid, mida ma varasemalt rõhutasin. vs. in ear, misasjad.. in ear in earid? ;D


nööpkuulareid ikka in-ear'ideks ei nimetaks. sest neid ei pea kuskile sügavale kuulmekäiku toppima, nagu neid, on inimesi kes ei saa sellistest mitte mingil moel head heli kätte.

tore oleks kui edaspidi kasutataks väljendeid "nööpkuular" ja "troppkuular" icon_smile.gif
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.11.2017 15:17:01 vasta tsitaadiga

olavsu1, mis moodi nendest "nööpkuularitest" üldse mingit häält võimalik kätte on saada? need ei püsi üldse paigas ja loksuvad ära ja kui näpuga kuskile kõrva augu sisse ei pressi, siis pole bassi ega keskmisi üldse ja kui pressid, siis hakkab hirmus valus. need kummilutudega kõrva sisse käivad on parimad ever. nendega võrreldes on isegi "mikimauskuularid" täielik rämps.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 15:21:45 vasta tsitaadiga

Keegi in-eare oskab soovitada? Kunagi olid sennheiser cx-300 II-d mis olid väga head, hetkel olid SoundMAGIC E10 mis olid head, aga mäletan kui sennud välja vahetasin siis esialgu E10-d ei meeldinud väga.

On mingid uued go-to klapid välja ilmunud vahepeal?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 20.11.2017 17:01:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
olavsu1, mis moodi nendest "nööpkuularitest" üldse mingit häält võimalik kätte on saada?


See on kaunis subjektiivne asi. Vorm peab kuulaja kõrvaga sobima.
Kunagise MARK'i pleieriga kaasas olnud svammiga kaetud nööbid olid enda jaoks parimad ja ükski hilisem pole samakõrgele tasemele küünitanud.
tagasi üles
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2017 19:25:10 vasta tsitaadiga

Pole küll ise proovinud, aga see vend soovitab MEE audio M6 PRO (in-ear). Tema testide najal klapi mehed tihti otsustavad olukorda, ehk ta kõrv on väike autoriteet.
http://www.audiocheck.net/soundtests_headphones.php
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:01:28 vasta tsitaadiga

Nii, mina sain täna Avantree Audition Pro klapid kätte.
+ Väga kerged
+ Padjad ja peapael on pehmed ning ei suru kuskilt (mul on suur pea)
+ Paardunud seni kõigega esimesel katsel ja ei ole veel ühenduse probleeme olnud (PC lauakas, MacBook Pro, Samsungi KU seeria telekas, iPhone 6s Plus)
+ Korraga saab ühenduses olla kaks seadet ehk kui ühelt heli pausi panna, siis saab kohe teisest kuulamist jätkata.
+ Latency on kindlasti väiksem, kui senistel Sony DR-BTN200 klappidel
+ Audioteavitused on täitsa normaalsed, ei kriibi kõrva
+ Heli osas sõna ei hakka võtma, pole nii peen musamees, aga ma ei ütleks küll, et nad kuskilt otsast hullemad oleks, kui mu ATH-M50. Mulle pigem meeldib Avantree helipilt isegi enam, mahedam.
+ Kaasas eraldi kõvemast materjalist ümbris klappide kandmiseks. Paistab suht tugev tükk olevat.

+/- Extra Bass muudab bassi mudaseks, vähemalt tehase patjadega, aga õnneks on ka ilma selleta bassi mõnusalt. Proovin pärast ära ka Brainwavzi hübriididega ja vaatan, kuidas need asja mõjutavad.
Edit: Brainwavzi padjad ikka ei sobi sellele eriti hästi ei füüilisest poolest ega üldse mitte heli osas thumbs_down.gif

- Karbist võttes oli sellist plastiku haisu, aga nüüd päeva jooksul ära hajunud.

Esmamuljed seega positiivsed thumbs_up.gif 55€ eest paistab asja küll olevat.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:08:47 vasta tsitaadiga

odavaid ja okei/enam-vähem kvaliteediga bluetooth in-ear klappe on siit teemast läbi käinud? eriti hea oleks kui oleks selle sangaga, mis kõrva taha jookseb.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2017 21:23:12 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
odavaid ja okei/enam-vähem kvaliteediga bluetooth in-ear klappe on siit teemast läbi käinud? eriti hea oleks kui oleks selle sangaga, mis kõrva taha jookseb.


Mul neid 3 paari hetkel, ei saa nuriseda, esimene paar on ~aasta jagu tööjuures suht igal tööpäeval kasutust leidnud ja ikka töötab kenasti, selle hinnaga pole helikvaliteedi üle ka võimalik nuriseda.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:24:01 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Nii, mina sain täna Avantree Audition Pro klapid kätte.
+ Väga kerged
+ Padjad ja peapael on pehmed ning ei suru kuskilt (mul on suur pea)
+ Paardunud seni kõigega esimesel katsel ja ei ole veel ühenduse probleeme olnud (PC lauakas, MacBook Pro, Samsungi KU seeria telekas, iPhone 6s Plus)
+ Korraga saab ühenduses olla kaks seadet ehk kui ühelt heli pausi panna, siis saab kohe teisest kuulamist jätkata.
+ Latency on kindlasti väiksem, kui senistel Sony DR-BTN200 klappidel
+ Audioteavitused on täitsa normaalsed, ei kriibi kõrva
+ Heli osas sõna ei hakka võtma, pole nii peen musamees, aga ma ei ütleks küll, et nad kuskilt otsast hullemad oleks, kui mu ATH-M50. Mulle pigem meeldib Avantree helipilt isegi enam, mahedam.
+ Kaasas eraldi kõvemast materjalist ümbris klappide kandmiseks. Paistab suht tugev tükk olevat.

+/- Extra Bass muudab bassi mudaseks, vähemalt tehase patjadega, aga õnneks on ka ilma selleta bassi mõnusalt. Proovin pärast ära ka Brainwavzi hübriididega ja vaatan, kuidas need asja mõjutavad.
Edit: Brainwavzi padjad ikka ei sobi sellele eriti hästi ei füüilisest poolest ega üldse mitte heli osas thumbs_down.gif

- Karbist võttes oli sellist plastiku haisu, aga nüüd päeva jooksul ära hajunud.

Esmamuljed seega positiivsed thumbs_up.gif 55€ eest paistab asja küll olevat.


Kindel et Pro? Sellise hinnaga on tavaline Audition. Äkki jagad linki? Ostaks endale ka icon_razz1.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 21:32:13 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
odavaid ja okei/enam-vähem kvaliteediga bluetooth in-ear klappe on siit teemast läbi käinud? eriti hea oleks kui oleks selle sangaga, mis kõrva taha jookseb.


Mul neid 3 paari hetkel, ei saa nuriseda, esimene paar on ~aasta jagu tööjuures suht igal tööpäeval kasutust leidnud ja ikka töötab kenasti, selle hinnaga pole helikvaliteedi üle ka võimalik nuriseda.


mitu tundi aku keskmise voluumiga kestab ka?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2017 21:50:11 vasta tsitaadiga

Mingi 4-5 tundi ikka tuleb, laevad kiirelt täis ka, vahepeal ongi hea pausi teha.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 22:21:44 vasta tsitaadiga

Link kirjutas:

Kindel et Pro? Sellise hinnaga on tavaline Audition. Äkki jagad linki? Ostaks endale ka icon_razz1.gif


Täitsa Pro ikka ja link siin http://s.aliexpress.com/UrIvy6RN

11.11 oli soodushind 55€. Vb nüüd black friday ajal tuleb ka hind alla.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2017 22:23:20 vasta tsitaadiga

~200 euri eest parimad in-air on Shure SE425?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.11.2017 02:39:06 vasta tsitaadiga

Earpods on ka mingi erinev väljend nööbist ?
Mõtlen siin just mõne erineva odava selles stiilis klappi tellida.
Kuna vajadus on niikuinii paar asja tellida mis on selline kuni 2 euro tk. Type-c isase pealt micro usb emase peale 2tk ja type-c isase pealt 3.5mm emase peale.
On olemas ka juhtmed millel on see 2 in 1 kus on type-c isane ja selle otsas type-c emane ja 3.5mm emane. Aga pole sellist millel oleks see type-c emase asemel micro usb emane.

link

Mis iganes nimetusega need on ja teen proovi mõne erineva variandiga mis maksavad mõni euro.
Kuna mulle need lutid kõrvaauku ei sobi, siis proovib selle lahenduse ära ja kui need ka jamad, siis tagasi tavaliste nööpide peale kui veel leidub.
Aga no neid saab siis varuga ka osta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.