Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 14.11.2017 15:44:10 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
nüüd aga ma ei teagi mida edasi teha, prantslased on peale TD ja heavyde kõik 10 peale tehtud ja polegi veel otsustand milline t10 järgmisena teha. Kas see usa meedium. tsehhi meedium või siis mingi heavy. Ykski heavy mulle ei meeldi kuna neil lihtsalt pole piisavalt mobiilsust ja ma lihtsalt ei viitsi uimerdistega sõita, jube igav icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Eh tõesti see uus hiina A5, see tundub kiire olema aga ilmselt kui ma sinnani jõuan on see nii ära nerfitud et isegi suured hiina tankide fännid on need maha myynd. Seega jah, mõttekoht.


Miks mitte USA liin. Seal lõbusaid tanke päris palju. T71 on päris hea, Bulldog pole küll enam endine, aga kannatab mängida küll. T49 on derp kahuriga väga lõbus mängida kui RNG soosib. Sheridan on vähemalt esmapilgul ka väga mõnus, eriti kahur.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 15:47:13 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
kr6ll kirjutas:
nüüd aga ma ei teagi mida edasi teha, prantslased on peale TD ja heavyde kõik 10 peale tehtud ja polegi veel otsustand milline t10 järgmisena teha. Kas see usa meedium. tsehhi meedium või siis mingi heavy. Ykski heavy mulle ei meeldi kuna neil lihtsalt pole piisavalt mobiilsust ja ma lihtsalt ei viitsi uimerdistega sõita, jube igav icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Eh tõesti see uus hiina A5, see tundub kiire olema aga ilmselt kui ma sinnani jõuan on see nii ära nerfitud et isegi suured hiina tankide fännid on need maha myynd. Seega jah, mõttekoht.


Miks mitte USA liin. Seal lõbusaid tanke päris palju. T71 on päris hea, Bulldog pole küll enam endine, aga kannatab mängida küll. T49 on derp kahuriga väga lõbus mängida kui RNG soosib. Sheridan on vähemalt esmapilgul ka väga mõnus, eriti kahur.

Suur Patton on kaunis uimane medika kohta. Hea küll, tal on suured silmad ja täpne kahur, aga torni soomus on üsna õnnetu (isegi pärast katusel oleva kastruli madalamaks lihvimist), seega peab positsiooni hoolega valima.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 16:00:46 vasta tsitaadiga

Ehk tõesti see 50b ka valikusse lisada thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.11.2017 18:48:41 vasta tsitaadiga

Uus single-shooter prantsuse heavyde liin tuleb peagi, võid heavy crewd treenida küll. Ei pea vist pikalt nuputama, kas see liin saab olema OP või mitte...


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 22:11:38 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult lemmikuid med liine on old britt. Hetkel Centurion 7/1 peal ja minuarust väga vinge. M46 Patton ka olemas, aga eelistan Centurioni.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 22:59:41 vasta tsitaadiga

sain kah üle pika aja asjalik oldud lahingus. http://wotreplays.eu/site/3938798#sacred_valley-ahvikeest-amx_13_90
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 14.11.2017 23:54:26 vasta tsitaadiga

Kui juba jutt prantslastele läks...
Kaheksanda tiiru BC pealt siis edasi minna, milline oleks suht lollikindel valik neist kolmest?
AMX 13 90, BC 25 T ap või AMX 30?
Kui nad nüüd parameetrite alusel võrdlusesse panna, siis tundub et 13 90
Pole just suur medikate ja lightide fänn, aga kui juba nii kaugele pusitud, siis vaataks midagi edasi.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2017 23:56:08 vasta tsitaadiga

Pigem mõtle, mis t10 tanki sa tahad. Selle järgi saad t9 tanki ka teada.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.11.2017 12:34:24 vasta tsitaadiga

Mu arust on kõige kindlam valik ikkagi BC25t liin. Jah, AMX 13 90 on väga fun ja hetkel suisa OP, aga AMX 13 105 ei ole enam nii hea. AMX 30B on sama probleemiga, tier 9 masin on märksa parem kui tier 10.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 16.11.2017 11:08:11 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ei saa ühegi maksekanaliga. Ei Paypal, ei VISA. Kui korda saavad, kannan üle. Thomakile õnnestus, sealt edasi on mingi blokk ees.


Kuida sellega läheb? Escape ja senpai pole saanud kulda. Vaatasin, et minu kontole pole ka raha laekunud icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 11:47:17 vasta tsitaadiga

WG on nii krdi rigged viimasel ajal. Pmst see on selline mindseti kontroll, et kui kaua sa seda krdi jama kannatad, enne kui raali pilbasteks peksad. Sellised idioodid pannakse meeskonda, et ilmselt mingi suvaline siil panna klaverile kõndima siis too teeks kah neile pika puuga ära icon_mad.gif

Igastahes mul pmst on nibin-nabin veel siiani õnnestund mitte miskit veel vastu seina visata aga olgem ausad, ikka ylinapilt icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif icon_evil.gif

Arvasin algul, et WG kepib lihtsalt seda mu viimast t10 tanki, ok, teen pausi ja siis ehk läheb paremini. Aga tutkit prat, t8 sama krdi jama. Teed vaking 12 mängu. Teed 2,1 killi, spotid räigelt, damage reiting 3,13 ja keskmine dämm 2,6k per game ja saad vastu mingi krdi näruse 33,33% WR
Prantsuse t8 sellel võistlusel 161 koht hetkel selle jama keskel on ikka ime. Imo oleks ausam kui base xp arvestaks välja boonuse võidu eest sest see on ikka nii räige bingo mitte skillbased võistlus. Bläääd thumbs_down.gif

Einoh, gg, wp krdi WG.

Täiesti krdi anekdoot rsk. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 18:06:17 vasta tsitaadiga

no kui viitsid vaadata seda minu replayd 13-90 siis näed, et isegi minusugune saab mängu tehtud ja võidu tuua. Aga jah üsna veidralt läheb üldiselt lahingutes, hakkasingi vahelduseks warshipi tegema, et äkki saab jälle premmpäeva või midagi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2017 20:34:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.11.2017 12:43:41 vasta tsitaadiga

brokenarm, thumbs_up.gif

Vahetasin eile klanni, kolisin NERVAst IDEALisse. Teamplay kvaliteedi vahe on öö ja päev. NERVAs ühe õhtu Tier X SH avg WR 46%, IDEALis 87%. Üks veidi huvitavam mäng ka eilsest, kus vastased tegid full pushi ümber nurga, mille taha me olime killzone'i nibin-nabin püsti jõudnud seada mõnikümmend sekundit varem, niiet kuigi olime arvulises vähemuses, hästi see nende jaoks ei lõppenud:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2017 14:02:18 vasta tsitaadiga

Kas asi on minus või ongi tankis see auto aim katki ? Toimib naq jumal juhatab, mõni kord lukustab, järgmised 2 mängu jälle mitte jne.....
Samas minus ei saa asi olla, kuna 2 sõbral sama jama EU servus, aga 1 sõber mängib RU servus ja pole sellist jama kunagi kogend.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.11.2017 15:14:50 vasta tsitaadiga

Kremka, alustuseks peaks veenduma, et te kõik mingeid samu modpacke ei kasuta. Minul näiteks pole probleeme olnud autoaimiga.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2017 17:28:39 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kremka, alustuseks peaks veenduma, et te kõik mingeid samu modpacke ei kasuta. Minul näiteks pole probleeme olnud autoaimiga.

Jep, kasutame kõik samu asju, nendeks on ainult XVM ja YasenKrasen mida kasutame EU servus.
Ma ei tea täpselt mis mod semu RU servus kasutab.
Ehk peaks ilma XVM proovima või mingit teist XVM, vaevalt Yasen süüdi on....


viimati muutis Kremka 17.11.2017 20:52:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2017 17:51:31 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Minul näiteks pole probleeme olnud autoaimiga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.11.2017 22:39:14 vasta tsitaadiga

Kindel, et te hoopis autoaim+ nimelist modi taga ei igatse? Default autoaimiga peab autoaimi kinnitamiseks ikka sihik vastase profiili peal olema, mitte umbes enamvähem sealkandis, nagu autoaim+ modiga...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2017 00:44:17 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kindel, et te hoopis autoaim+ nimelist modi taga ei igatse? Default autoaimiga peab autoaimi kinnitamiseks ikka sihik vastase profiili peal olema, mitte umbes enamvähem sealkandis, nagu autoaim+ modiga...

Ikka jah ingame autoaim mitte mingi mod. Äkki ma lihtsalt ei oska seda ingame autoaim nii hästi siis kasutada ? Kas on mingi kindel aeg näiteks, kaua pean hoidma sihikut vastasel, enne kui saan lukku panna vms ?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2017 09:57:20 vasta tsitaadiga

Nii kui parema kliki teed peaks ära lukustuma selle vastase peale ja toru sinna keerama. V noh siiani on see nii olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2017 19:46:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Uus single-shooter prantsuse heavyde liin tuleb peagi, võid heavy crewd treenida küll. Ei pea vist pikalt nuputama, kas see liin saab olema OP või mitte...

Tundub küll. Aga nagu praktika näitab, siis aja küsimus, millal väike nerfi poiss külla tuleb.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.11.2017 20:37:43 vasta tsitaadiga

chatro, no keskmiselt võib arvestada 6 kuud kuni 1 aasta enne nerfi. Pmst kui kohe ära grindid, jõuad seda OP värki nautida piisavalt ja sadu lahinguid teha. Tornisoomused on neil asjadel räiged. Tier 10s 300mm soomuse paksus, ilma nurkasid arvesse võtmata. Ilma premium moonata pole seal enam midagi ära teha.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2017 22:53:37 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
chatro, no keskmiselt võib arvestada 6 kuud kuni 1 aasta enne nerfi. Pmst kui kohe ära grindid, jõuad seda OP värki nautida piisavalt ja sadu lahinguid teha. Tornisoomused on neil asjadel räiged. Tier 10s 300mm soomuse paksus, ilma nurkasid arvesse võtmata. Ilma premium moonata pole seal enam midagi ära teha.


midrange'st on seda päris raske välja kaevata jah, aga võttes arvesse, et tal torni küljesoomus vaid 60 (kui õigesti mäletan), siis peaks vist HE üsna hästi toitma tema vastu? või kuidas see splash-nurga-taha-mehaanika toimib?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 22.11.2017 23:24:24 vasta tsitaadiga

Tahaks jälle kiruda icon_smile.gif
Sai siis lõpuks välja ostetud vene viimane arty OBJ 261
No et siis kõik artyd mis mängus ära tehtud või nii...
Ausalt öeldes....tõsine pettumus!
Dämm jääb lasul kuskile 150-250 vahele. Ma ei saa aru...
No täpsus on enam-vähem.
Pidevald käib üldse ainult ding.
Plussi jääda suht keeruline, kui veel kaotad.
Head?
Hea on ainult mobiilsus ja laadimisaeg.
Ma nagu mäletan vanast ajast et see riist oli suht hirmuäratav, aga nüüd ise ära proovides, pask mis pask!
USA T92 vastu ei saa miski!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2017 09:29:32 vasta tsitaadiga

ja kui sa ise saad 261 käest vastu pead on 1000hp läinud nagu naksti onju. Ise olen viimased korrad õnneks oma t92 saanud sellele suurele kardile ja seal on see asi üli hea. Kõikvõimalikud lisad mis kiirendavad laadimist ja need 16 lasku vist oli saab selle 15 min jooksul ilusti tehtud nii et viimane lask tuleb sinna viimasesse minutisse.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 23.11.2017 23:10:21 vasta tsitaadiga

Challenge kulla ülekannet ei saa teha. Wot on õnneks igatepidi nii rikkis, et ma ei saa ka teistele enam kinke teha. Aeg-ajalt ikka ostan kellelegi mõne tanki icon_smile.gif
Kas see on ainult minu probleem, või see on teistel ka nii? Kui valida "Gold", siis mingi pakett ja seejärel "as a gift", siis ütleb, "This payment method cannot be used to pay for a gift". Kõikide pankade kaartidega.
Thomak küll väidab, et tal see asi töötab, aga ma kahtlen, et ta viimasel ajal kellelegi midagi väga kinkinud on. Kuigi mine tea..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2017 23:26:44 vasta tsitaadiga

Mul toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2017 23:42:21 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Wot on õnneks igatepidi nii rikkis, et ma ei saa ka teistele enam kinke teha. .


Kui ta nii katki oleks, siis usu mind, Wargaming teeks selle esimese asjana korda. Seega kahtlen, et katki on.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 24.11.2017 00:40:28 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
ja kui sa ise saad 261 käest vastu pead on 1000hp läinud nagu naksti onju. Ise olen viimased korrad õnneks oma t92 saanud sellele suurele kardile ja seal on see asi üli hea. Kõikvõimalikud lisad mis kiirendavad laadimist ja need 16 lasku vist oli saab selle 15 min jooksul ilusti tehtud nii et viimane lask tuleb sinna viimasesse minutisse.


No vot ta paraku nii kipub olema jah icon_biggrin.gif
Müüsin maha, kui viimases lahingus T62 tuli otse peale ja lasin otse TD modes nina eest. Käis ainult ding ja kett maha icon_biggrin.gif Siis mõtlesin küll et aitab!
Täielik ajaraisk!
Aga see suur map on päris hea jah icon_smile.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 09:50:36 vasta tsitaadiga

Krt lootsin, et mu -20% kupong kehtib ka praegu Black Friday -30% aledega, ehk siis nagu lisaks. Tutkitki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2017 11:18:39 vasta tsitaadiga

Neil oleks võinud ikka kõik premmikad -30% olla mitte ainult valik nendest. Aga noh, midagi peab ju advendikalendri ja jõulude jaoks ka jätma. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lagzr
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 24.11.2017 17:22:55 vasta tsitaadiga

Tänasest hakkab siis jällegi #NoLifeKampaania peale. Edu Eesti satsidele icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2017 17:03:19 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks 13 105'e kätte ja ei teagi kohe, mida edasi teha. Küll alles 14 lahingut, aga pigem positiivsed emotsioonid. Suhteliselt minulik tank.
Peaks nüüd mõnda aega kümneid sõitma ja premmikaid, sest ei suuda välja mõelda, mida järgmisena valida. Ilmselt vene või hiina light, sest aitab küll aeglastest. Neid niigi omajagu ja kiirematega suurem võimalus mängu kulgu muuta.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 28.11.2017 20:09:19 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Sain lõpuks 13 105'e kätte ja ei teagi kohe, mida edasi teha. Küll alles 14 lahingut, aga pigem positiivsed emotsioonid. Suhteliselt minulik tank.
Peaks nüüd mõnda aega kümneid sõitma ja premmikaid, sest ei suuda välja mõelda, mida järgmisena valida. Ilmselt vene või hiina light, sest aitab küll aeglastest. Neid niigi omajagu ja kiirematega suurem võimalus mängu kulgu muuta.


Hiina lighti ei julge enam soovitada. Omal on üks lemmikuid WZ-132 ja see tõesti nauditav ja mitmekülgne masin. Mänginud sellega ikka väga palju. Ostsin järgmise tier IX tanki WZ-132A. Senised mängud sellega on täielik katastroof. Ei saagi aru kas mängin seda kuidagi valesti või milles asi. Võrreldes USA ja Vene lighti liiniga on siin blokk ees, ei tahagi sellega edasi mängida ja WZ-132-1 poole liikuda.

Vene omad on kindla peale minek, LTTB ja ltwt on mõlemad väga head. T-100 LT hakkab mängus ka silma kui väga hea masin (või on see heade mängijate kätte emamasti sattunud).

Sheridan on samuti asi millega on hea mängida, kahur on täpne, sihib kiiresti ja peneb väga hästi.

Ise valiksin USA ja USSR lighti liinid arendamiseks. Hiina kuni T8-ni.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2017 22:53:25 vasta tsitaadiga

Jõulud tulemas.
Object 252U vs Patriot
Arvamused?

PS. Täitsa nõustun T-100LT kommentaariga. Hiinakas jääb kuidagi alla. Keegi siin kunagi tõi selle mürsu läbistavuse distantsi pealt ka välja suht masendav. T-100 aga teatud mõttes meenutab torniga ELC-d.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.11.2017 23:30:17 vasta tsitaadiga

Quickybaby hiljutise video järgi võiks öelda, et Patriot teenib paremini randomis. Aga kui rääkida Team Battles või Tier 8 SH formaadist, siis Defender all the way.


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.11.2017 11:58:33 vasta tsitaadiga


Link


Vaatasin seda QB arvamust ja mõtlesin ise, et kui premm tankid tier 7 - tier 8 poleks olnud lubatud, et kas siis oleks üldse viitsinud või saanud osa võtta sellest võistlusest nendes tierides. Kes krt hoiab alles omal tier 7 tava tanke icon_biggrin.gif, peale QB enda icon_razz.gif Selles tieris lihtsalt pole ühtegi tanki millega oleks üldse fun mängida...

CW reward tankide osas 907 on veits OP praegu. Aga see ka ainus erand kogu selle pasanteeria sees mida WG on CW auhinnana välja adnud...QB'l pole vist ammu WG poolt palgatšekki saanud, siis pisut sapiseks muutunud..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 30.11.2017 11:59:15 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Jõulud tulemas.
Object 252U vs Patriot
Arvamused?


Mul on Patriot, mängu ilmumisest saati. Minul olemasolevatest premmidest teenib temaga kahtlemata kõige paremini, aga mul pole ka defendert, skorpioni,strv'd ega lorraine'i.
Praeguses matchmakingus on temaga mängimine paras töö, lõbu ei mingit, aga ega krediit ennast ise ei teeni...
Soomus on teinekord abiks, eriti just tornisoomus, aga reaalselt loota sellele ei maksa, tier9 ja tier10 lasevad 80% tabamustest läbi ja tier8 tanke esindavad tavaliselt TD'd ja artad icon_razz.gif.
Mobiilsus on ok, umbes sama, mis IS-3'l.
Kahuri pene 230 standard-APCR'ga tundub paras pettus, 'tunde järgi' on seda oluliselt vähem, lisaks on kahur väga 'derpy' ja suudab ka lõpuni sihitud lasud järjekindlalt sihikuringi serva saata. Vaadates, kuidas nt Circon sellega mängib, tundub, nagu oleks tegemist erinevate tankidega, minul pole lootustki snapshottidega midagi tabada. Tõsi küll, toit+bia võiksid selles suhtes üsna palju aidata.
Võrdlema Defenderiga ei hakka, sest pole defenderiga mänginud.
3-5-7 MM nerfis Patrioti hullusti, mul on keskmine damm sellega kukkunud 1700+ pealt 1390 peale.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 13:41:57 vasta tsitaadiga

Mis kontoga peale hakata kui enam ei mängi? Lihtsalt vedelema jätta ka tobe.. 6k kulda ja 17 mil krediiti kah peal... icon_rolleyes.gif

https://wot-life.com/eu/player/_Erki_-504904618
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.11.2017 14:53:48 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
chatro kirjutas:
Sain lõpuks 13 105'e kätte ja ei teagi kohe, mida edasi teha. Küll alles 14 lahingut, aga pigem positiivsed emotsioonid. Suhteliselt minulik tank.
Peaks nüüd mõnda aega kümneid sõitma ja premmikaid, sest ei suuda välja mõelda, mida järgmisena valida. Ilmselt vene või hiina light, sest aitab küll aeglastest. Neid niigi omajagu ja kiirematega suurem võimalus mängu kulgu muuta.


Hiina lighti ei julge enam soovitada. Omal on üks lemmikuid WZ-132 ja see tõesti nauditav ja mitmekülgne masin. Mänginud sellega ikka väga palju. Ostsin järgmise tier IX tanki WZ-132A. Senised mängud sellega on täielik katastroof. Ei saagi aru kas mängin seda kuidagi valesti või milles asi. Võrreldes USA ja Vene lighti liiniga on siin blokk ees, ei tahagi sellega edasi mängida ja WZ-132-1 poole liikuda.

Vene omad on kindla peale minek, LTTB ja ltwt on mõlemad väga head. T-100 LT hakkab mängus ka silma kui väga hea masin (või on see heade mängijate kätte emamasti sattunud).

Sheridan on samuti asi millega on hea mängida, kahur on täpne, sihib kiiresti ja peneb väga hästi.

Ise valiksin USA ja USSR lighti liinid arendamiseks. Hiina kuni T8-ni.


Kui tier 10 light tankidest rääkida. Siis ei saa nagu üldse soovitada neid. Põhim. 0 carry powerit. Sisutl pole sul impacti mängudes, isegi kui teed korraliku spot jne. siis sellest pole kasu, mäng tehakse mujal ikkagi ära, ning kui lhijem jääd vastamisi mingi suvalsie obj. 140'ga siis on GG. Pean ütlema, et väga räige pettumus tier 10 light tankid. Hetkel olen mänginud saksa ja hiina light tankiga ja noh, see tunne on ikka suht masendav kui võimetu sa midagi carrima oled selle pasaga. Võib-olla mängin neid liiga agressiivselt, aga noh, muud moodi nagu ei oska ka icon_smile.gif Ja noh, wot'is võib-olla 5 kaarti kus sa tõesti saad kasulik ka olla nendega..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.11.2017 15:18:21 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:

Vaatasin seda QB arvamust ja mõtlesin ise, et kui premm tankid tier 7 - tier 8 poleks olnud lubatud, et kas siis oleks üldse viitsinud või saanud osa võtta sellest võistlusest nendes tierides. Kes krt hoiab alles omal tier 7 tava tanke icon_biggrin.gif, peale QB enda icon_razz.gif Selles tieris lihtsalt pole ühtegi tanki millega oleks üldse fun mängida...

CW reward tankide osas 907 on veits OP praegu. Aga see ka ainus erand kogu selle pasanteeria sees mida WG on CW auhinnana välja adnud...QB'l pole vist ammu WG poolt palgatšekki saanud, siis pisut sapiseks muutunud..


Näiteks T71 on üks väheseid T7 millega on lõbus mängida. Ka teised skaudid nagu 13-75 või wz-131 on suhteliselt normaalsed.

Sheridanil ja T100 LT on küll carry powerit oskajate käes. Neid mänge päris põnev vaadata kui mõni uunikum nendega ringi rallib ja kaarti puhastab. Kasvõi Escape mängud, mida on siia postitanud. Lisaks heal kaardil võivad need masinad sageli mängu otsustada. Kas võrreldes T9 masinatega just väga suur edasiminek, see on iseasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2017 15:19:02 vasta tsitaadiga

thomak28, kui võtta kolm lighti, mis mul olemas on siis järjestaksin nii: Sheridan - väga hea. 13 105 hea. Sakslane - meh. Aga hiinakas ei kutsu jah...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.11.2017 15:31:12 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
thomak28, kui võtta kolm lighti, mis mul olemas on siis järjestaksin nii: Sheridan - väga hea. 13 105 hea. Sakslane - meh. Aga hiinakas ei kutsu jah...


Jap, see võib täitsa olla nii. Olen kuulnud, et Sheridan päris hea võrreldes hiina ja saksa pasaga. Samas hakkasin mõtlema, et miks mulle meeldivad tier 8 ja tier 9 light tankid. Siis kärgatas pähe RATE OF FIRE. Et mulle sobib kui light tankil on hea kiire laadimine. Võimalus heavy tank või TD üle mängida läbi permatracki. Juba hiinakate tier 9 ei meeldinud tänu pikale reloadile. Aga siis ei viinud veel otsi kokku icon_razz.gif Põhim. see seletab nii mõndagi, miks minu jaoks hiina ja saksa tier 10 light tankid ei sobi..
Ainuke võimalus siis grindida vene light, millel on 6.08 reload. Mis pole küll ideaalne, parem oleks sinna 5.0 - 5.5 sec kanti...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.11.2017 22:36:18 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Vaatasin seda QB arvamust ja mõtlesin ise, et kui premm tankid tier 7 - tier 8 poleks olnud lubatud, et kas siis oleks üldse viitsinud või saanud osa võtta sellest võistlusest nendes tierides. Kes krt hoiab alles omal tier 7 tava tanke icon_biggrin.gif, peale QB enda icon_razz.gif Selles tieris lihtsalt pole ühtegi tanki millega oleks üldse fun mängida...

CW reward tankide osas 907 on veits OP praegu. Aga see ka ainus erand kogu selle pasanteeria sees mida WG on CW auhinnana välja adnud...QB'l pole vist ammu WG poolt palgatšekki saanud, siis pisut sapiseks muutunud..

Kui märkasite, siis T8 edetabelis oli ka EscapeArtist sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 04:56:02 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Kes krt hoiab alles omal tier 7 tava tanke icon_biggrin.gif, peale QB enda icon_razz.gif Selles tieris lihtsalt pole ühtegi tanki millega oleks üldse fun mängida...

pole küll ammu sõitnud, aga T-34-1 (type 59 meeskond peal), T29. lemmik oli pigem LTTB rammeriga, 3,5 ringi laadimine
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 10:26:46 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 01.12.2017 10:41:18 vasta tsitaadiga

HaXoR kirjutas:

Link


icon_lol.gif icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 11:58:41 vasta tsitaadiga

HaXoR, 5+, selliseid oleks rohkem vaja thumbs_up.gif
Kas keegi võtab kohe uue prantslaste puu ka ette?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 01.12.2017 19:09:19 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Challenge kulla ülekannet ei saa teha. Wot on õnneks igatepidi nii rikkis, et ma ei saa ka teistele enam kinke teha. Aeg-ajalt ikka ostan kellelegi mõne tanki icon_smile.gif
Kas see on ainult minu probleem, või see on teistel ka nii? Kui valida "Gold", siis mingi pakett ja seejärel "as a gift", siis ütleb, "This payment method cannot be used to pay for a gift". Kõikide pankade kaartidega.
Thomak küll väidab, et tal see asi töötab, aga ma kahtlen, et ta viimasel ajal kellelegi midagi väga kinkinud on. Kuigi mine tea..


Proovisin ise ka kinki teha! Peab ütlema, et endale olen tavalsielt läbi paypal'i kenasti saanud oste teha. Samas kinkidena tundub, et see EI TÖÖTA tõesti. Samas TÖÖTAS siis kui kasutasin krediitkaardi võimalust, siis lasi ilusti kulla ära saata KINGINA.

FastPotty palun proovi krediitkaardi maksemeetodit!!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.