Nägin ise ka seda eile ja nad on ikka väga üht nägu ka, lisaks halvas valguses tehtud seadistamine. Igatahes, jah, ütleks, et Apple võiks oma marketingi sättida...
huvitav muidugi seejuures, kas "maskiga unlockijad" unlockisid ka seadet PIN'iga, kuna väidetavalt (GSMArena lingilt lugesin) "õpetab see sind tundma". _________________
Nägin ise ka seda eile ja nad on ikka väga üht nägu ka, lisaks halvas valguses tehtud seadistamine. Igatahes, jah, ütleks, et Apple võiks oma marketingi sättida...
huvitav muidugi seejuures, kas "maskiga unlockijad" unlockisid ka seadet PIN'iga, kuna väidetavalt (GSMArena lingilt lugesin) "õpetab see sind tundma".
Ärge palun 4-ndat korda enam sellele videole viidake siin teemas rohkem on uhkem?
Aga halvas valguses seadistamine vist ei tohiks ju mõjutada? Juhul kui "halva valguse" all mõtled väga eredat valgust, sest FaceID ju töötab väidetavalt IR täpikeste projetseerimisega näole, siin nagu välise valguse puudumine saab ainult paremaks teha https://support.apple.com/en-us/HT208108. Kuna Apple ise väidab, et nende neural engine õpib pidevalt inimese nägu siis eeldan et ajapikku ja kasutamisega muutub FaceID tuvastus ainult täpsemaks, kiiremaks, turvalisemaks. Jälle ainult minu arvamus, aga pakun et ema ja poja case'i puhul või siis ka Eestis kolmikute FaceID'ga unlockimine muutuks "vale inimese" puhul iga korraga raskemaks, kui seda telefoni kasutaks ainult omanik ise pikema aja vältel. Õdede Luikede puhul tehti see test ju vist kohapeal - setup ja siis kohe anti õdedele unlockimiseks? Kaldun arvama, et see ema ka pole seda telefoni nädal aega ainult ise kasutanud, kui ta poeg näiteks esimesel päeval juba avastas et saab lahti teha siis Apple neural engine hakkaski ka poisi näojooni lisaks ema omale salvestama. See kõik on muidugi minu eeldus ja arvamus. Aga ega Apple väiteid see heast valgusest igatahes ei näita isegi kui on tegemist sellega, et telefon pole lihtsalt õige omaniku nägu piisavalt õppida jõudnud.
mannatera a) viitasin artiklile, mis ei viiks mobiililingile, ise ei kasuta hv'd mobiilis nt b) viitasin otsevideot, sest see on tegelik artikli sisu - mis sulle ei sobi selle kõige juures?
Seadistamise ja valguse suhtes võiksid (kaks korda, oh my god) viidatud artiklit lugeda:
"Anyway, it seems that you need to be careful when first setting up FaceID. Doing it indoor at night can mess with the accuracy. When the mom set up FaceID again (in good light this time), Ammar was no longer able to fool the phone."
Lisaks on selle "lollimaks õppimise" point selles, et kui lambinägu ja küsib koodi ning kood õige, siis "õpib", et "õige" inimene, st. silub jooni.
Igatahes on kokkuvõttes tegu, jah, liiga julge marketingiga _________________
Suures osas on probleem ikkagi ka selles, et inimesed ei vaevu tutvuma, kuidas FaceID töötab.
Nii mõneski videos on selle peale, kui FaceID teist inimest ära ei tunne, sisestatud pin mitu korda. Lõpuks muidugi õpib FaceID tolle näo samuti ära, eriti kui inimesed on sarnased.
Võrdlema peaks seda ikkagi TouchID-ga, millega võrreldes on ta vähemalt sama turvaline. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Võrdlema peaks seda ikkagi TouchID-ga, millega võrreldes on ta vähemalt sama turvaline.
Öeldi ju esitlemisel ka juba ära, et FaceID tõenäosus, et keegi teine avab on oluliselt suurem kui TouchID puhul.
edit: krt, valetpidi jäi meelde
The probability that a random person in the population could look at your iPhone X and unlock it using Face ID is approximately 1 in 1,000,000 (versus 1 in 50,000 for Touch ID) _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
d) sina siis järelikult ei osta X'i, sest sa lahmid foorumis suvaliselt keset "kaklust", selmet argumenteerida?
Sinu järgmine postitus on üpris absurdne. See teema on toodetest kui sellistest, mitte vaid omanikukogemustest. Kui postitus on sisuliselt teemasse, siis ei ole sul õigust nõuda siit kustutamist.
MIna ei osta jah X'i(järgmise telefonina veel mitte) aga ei võta ka sõna asjades, mida olen vaid internetis näinud. Kui postitused lähevad ikka lauslolluseks ja 12 aastase tasemel verbaalseks sõjaks, siis on vägagi õigus nõuda kustutamist. Sinult ma luba küll ei küsi. Kokkuvõtteks aitab sellest teema arendusest ja katsub üle saada nüüd.
Aga et natukene teemas oleks, siis kaalun ise uueks telefoniks kas 7 või 8. Jõulud tulemas ka ja puha. Wireless charging mind nii hirmus väga ei paelugi, sest plaanis autot uuendada ja seal carplay toimib mõlemaga(juhtmega). Vist töötab ka üle sinihamba mingit pidi _________________ Asju saab kah teisiti teha!
viimati muutis rocki 16.11.2017 09:58:58, muudetud 1 kord
Aga et natukene teemas oleks, siis kaalun ise uueks telefoniks kas 7 või 8. Jõulud tulemas ka ja puha. Wireless charging mind nii hirmus väga ei paelugi, sest näiteks autos on anyway juhtmega küjes, kui vaja waze kasutada jne.
mis siis veel üldse oleks 8 eeliseks? juhtmevaba laadimine tundubki olevat põhipoint aga hinnavahe tõttu võtaks ikka nr.7-e (eriti veel jet blacki)...aga enda eelistustest uue telo osas valiks siiski X-i
rocki ja kõik, kes review lugemist adekvaatsest vaatenurgaks ei pea:
a) kogu pre-release discussion käib veelgi shadymate allikate pealt
b) review'sid kirjutavad reaalse kogemusega inimesed, sellestsamast reaalsest kogemusest
c) kui inimene teadvustab, et review'erid on ka inimesed ja nende objektiivsus võib olla kallutatud, siis on ok - paljusid reviewsid lugedes tekib muster ja seal peab olema juba tõtt, lihtsalt asja ulatusele ning suurusele tuleb hinnang anda
d) kui inimene teadvustab, et päriselu kogemusega võiks ta saada kergelt teistsuguseid ja uusi kogemusi, siis on ok
e) kui sa ei oma X'iga kogemusi ning ei kavatse seda ka teha, siis võiksid mitte foorumit risustada, sest su postitused on täiesti sisuliste argumentideta... teiste postitustest saab üle minna silmadega kui sulle nende hindamisviisid ei sobi VÕI saab nende sisulistele argumentidele vastata. niisama põrgata ei ole väga mõtet.
f) ma nüüd proovin mitte sulle enam vastata, kuniks sa telefonist endast sisuliselt ei räägi. proovime sisu toota või mitte postitada, aitäh.
"Aga, et natukene teemas oleks", siis kui keegi heavy user on ja X'i omab, siis võiks teada anda palju aku reaalelus vastu peab ning ühtlasi kirjeldada oma kasutusmustrit. _________________
Demagoogia ja tähestiku alguse oled selgeks saanud, tubli poiss!
Aku kasutus oleneb suuresti kasutusest ja nagu me teame hästi, siis akude suurim röövel on ekraan ja selle töösolek. Ega ta kehvem ikka ei ole, kui tavalisel kaheksal. _________________ Asju saab kah teisiti teha!
"Aga, et natukene teemas oleks", siis kui keegi heavy user on ja X'i omab, siis võiks teada anda palju aku reaalelus vastu peab ning ühtlasi kirjeldada oma kasutusmustrit.
kui sa ei oma X'iga kogemusi ning ei kavatse seda ka teha, siis võiksid mitte foorumit risustada, sest su postitused on täiesti sisuliste argumentideta...
...ja mida sulle on üritatud siin korduvalt selgeks teha, midagi on ikka külge ka jäänud, täna võib auga sulle 3+ panna, tubli, istu
mis siis veel üldse oleks 8 eeliseks? juhtmevaba laadimine tundubki olevat põhipoint aga hinnavahe tõttu võtaks ikka nr.7-e :wink: (eriti veel jet blacki)...aga enda eelistustest uue telo osas valiks siiski X-i (y)
mis siis veel üldse oleks 8 eeliseks? juhtmevaba laadimine tundubki olevat põhipoint aga hinnavahe tõttu võtaks ikka nr.7-e (eriti veel jet blacki)...aga enda eelistustest uue telo osas valiks siiski X-i
X on GSMarena akutestides igati korralikul kohal - https://www.gsmarena.com/battery-test.php3 . Tähtis pole isegi see number vaid antud metoodikat arvestades asetus teiste suhtes. Näiteks kunagi endal olnud Sony Z3 Compact pidaski mul aku poolest pea 2x kauem vastu kui iPhone 5s või 7. Selles mõttes mulle endale sobib selle saidi mõõtmisviis. Samas igasugused Apple "+" mudelid on ülalpool ja aku peab kauem.
rocki, demagoogiat näed sa luuludes, lisaks võiksid sisulise argumenteerimise selgeks saada, mitte sisutult lahmida, oleks tore.
Ühe rea suhtes suutsid sisugi puudutada, kahjuks jätsid kahe silma vahele, et ma küsisingi kasutusharjumuste kohta ka ja seda just heavy useritelt.
Anti, teadmise
Elpex, mhmh ja seda suunda võiksid liikuda teisedki.
Inq, sa ei saa eriti hästi aru vist, et kui inimesed peavad asjast rääkimise eeltingimuseks konkreetset isiklikku kasutuskogemust, siis nad võiksid ise vait jääda ja teistel, kes ka muid infokogumise viise millekski peavad, asjast rääkida lasta - vastasel juhul risustatakse teemat.
lu1de, vaiksed või kuskiltotsast (madal, kesk, kõrg) puudu?
hnz, , hea kuulda.. kuidas kasutusharjumused ning ühenduste aktiivsus (st. kas lülitad võrke välja või koguaeg ise vastavalt olukorrale vahetub data->wifi->data ning ühtlasi ka BT jne. sees koguaeg?)
Mark0, . teise kolmandiku algusest algavad siis õunad ja järjekord 6s plus, 8+, 6+, 7+ ja siis X. Testimisaeg on vast ka erinev = tulevad sisse juba erinevad iOS versioonid, jne., 11 vähendas (vähemalt paljude arvates) korralikult aku vastupidavust... _________________
rmc, ega sa juhtumisi septembris sündinud ole? Ei midagi isikliku, puhas statistiline huvi. Natuke ka selle baasil, millise põhjalikkusega ka rakenduste teemas asja enda jaoks ette võtsid.
Üldiselt on inimene kariloom ja oma karja eest tuleb alati võidelda. Aastatuhandete pikkust harjumust keeruline paari või isegi paarikümne aastaga nullida. Ja ütlused litside ja nende töövahendite kohta jne...
Inimeste ebamõistlike harjumuste muutmine jääb tihti paljuski ka selle "keeruline muuta" suhtumise taha, st. ei hakatagi muutma, seega ka muutust ei saabu. Igatahes võiks inimesed aru saada, et see kui keegi sinu (või sinu poolt armastatud) seadmes midagi leiab, mida sina ei leia, ei tähenda maailma lõppu ning kui sina isiklikult nii ei arva, siis liigu edasi... või vaidle sisuliselt vastu. Lihtsalt niisama sõimlema viskuda tundub absurd, ent eks see on inimestele vastupandamatu, kuna igasugu vastandumist ja "oma tiimi" eest võitlemist utsitatakse igalpool takka. Tehnikafoorumis võiks siiski tehnika sisu üle arutleda...
Akude teemat natukene vaadanuna ütleks, et kui praegu uut õuna ostaks, siis vb. aku paneks X'i tahtma, iseasi muidugi, kuidas muud asjad selle suurema aku ära söövad ja see, kuidas vanade mudelite testid tänapäevaste tarkvarauuenduste puhul enam paika peavad. _________________
lu1de, vaiksed või kuskiltotsast (madal, kesk, kõrg) puudu?
Kõva häält teevad, aga bassi nagu ei ole. Seega iPhone 6 -> iPhone 7 minek oli veidi downgrade. Muus osas väga rahul.
iPhone 7 oli esimene stereokõlaritega, ilmselt nad alles iPhone 8 ajaks leidsid selle parema tehnoloogia üles.
Inimeste ebamõistlike harjumuste muutmine jääb tihti paljuski ka selle "keeruline muuta" suhtumise taha, st. ei hakatagi muutma, seega ka muutust ei saabu. Igatahes võiks inimesed aru saada, et see kui keegi bla bla bla
ära nüüd põe selle pärast, et mulle ifon meeldib. Ma ise küll ei põe.
Okei nappisin X'i im arvutites kus oli v6rreldes teiste poodidega ylipisike turvakinniti ja sai telefoni tavaliselt k2es hoida ja kasutada nagu tavap2raselt. Space gray on ikka beast, n2ppisin oma 20minutit seda gesturisi n2ppides ja niisama ringi kolades. Panin k2est ara ja votsin oma plusi k2tte ja hakkas imelik sp see display on ikka korralikult teine ja mind h2mmastas see, et harjusin kusjuures selle X'ga ara juba. Ainuke ostmise probleem ongi 1200 euri, see teeb ikka korraliku paugu rahakotile , eks peab ootama kuna hakatakse kasutatud X'e muuma 1k ringis, m6ni juba on 1k myynd ja osteti sekunditega ara _________________
Käisin täna viimaks iphone x vaatamas, see ikka täielik junn mu Note 8 kõrval. Ja minul veel tekkis korra mõte Applet proovida (viimati sai proovitud iPhone 6S Plus-i, kui nad sellega lagedale tulid), kui live eventil seda esmakordselt tutvustati... Kui harjunud ikka laevadega, siis päris kindlasti ei suuda seda paat asendada.
See paat toimb vähemalt nagu üks lipulaev peaks toimima. Mitte nagu see laev, millega ei saa delfitki scrollida ilma läägita.
Delfile kivi kapsaaeda, junnid ei saa isegi väikest fiksi ära teha, et iOS 11 peal rakenduse käivitamine vahel pilti kotti ei viska.
uuesti avades app ees.
See paat toimb vähemalt nagu üks lipulaev peaks toimima. Mitte nagu see laev, millega ei saa delfitki scrollida ilma läägita.
Delfile kivi kapsaaeda, junnid ei saa isegi väikest fiksi ära teha, et iOS 11 peal rakenduse käivitamine vahel pilti kotti ei viska.
uuesti avades app ees.
Ostke parem telo, mul defiilia ei läägi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See paat toimb vähemalt nagu üks lipulaev peaks toimima. Mitte nagu see laev, millega ei saa delfitki scrollida ilma läägita.
Delfile kivi kapsaaeda, junnid ei saa isegi väikest fiksi ära teha, et iOS 11 peal rakenduse käivitamine vahel pilti kotti ei viska.
uuesti avades app ees.
Ostke parem telo, mul defiilia ei läägi
mul ka 8plus peal, ega ka varasemate peal ei läägi.
bugi aga kummitas ka teisi rakendusi kui iOS11 tuli, delfi pole pool aastat update saanud.
Muidu ok test, aga üks istub wifis, teine 4g otsas...see pole eesti kus nett kiire _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Muidu ok test, aga üks istub wifis, teine 4g otsas...see pole eesti kus nett kiire
what?
Tüüp spetsjomm ütleb, et mõlemad on sama wifi otsas ja lisaks on ju ka ekraanilt näha, et mõlemad on wifis. _________________ There is no place like 127.0.0.1
Muidu ok test, aga üks istub wifis, teine 4g otsas...see pole eesti kus nett kiire :lol:
Miks sa siin teemas oma jama kirjutad? Võid täitsa vabalt Androidi teemasse kolida, saab siin normaalselt arutleda.
Teised "iphone on sitt parem kasutan ändroidi" seltskonnast võivad kaasa minna.
Või tehke võitlustandrisse iPhone vs Samsung teema vms. Pidevalt mingit täielikku jama see teema täis viimasel ajal. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
See paat toimb vähemalt nagu üks lipulaev peaks toimima. Mitte nagu see laev, millega ei saa delfitki scrollida ilma läägita.
Ei ole kunagi selliseid probleeme olnud. Kuskil poolteist kuud Note 8 kasutanud ja selle aja jooksul pole ühtegi läägi vmi olnud. Telefon toimib nagu kellavärk ja väga kiiresti. Seda tegi ka Note 5/S7 Edge/S8+. Kunagi väga ammu tõesti pidi natuke vaeva nägema, et asi kiirelt ja stabiilselt toimima saada. Nüüd pole aastaid pidanud telefoni rootima enam.
Aga Apple live eventil oli näha, kui "ideaalselt" FaceID nende armetul lipulaeval (sorry, aga lipulaeva mõõtu see X küll välja ei anna - pigem võibki siis öelda, et lipupaat) toimis. Ok, ärge võtke südamesse. Ma lihtsalt oleks tahtnud näha X/10 kõrval ka + versiooni sellest (8+ endiselt nagu 6+ oma 5,5" ja FullHD-ga) ja oleks võinud fingerprint readeri ka alles jätta faceid kõrvale.
Muidu see tavaline X on tore riistapuu naistele ja lastele, kellel väikesed käed.
viimati muutis DayDream 18.11.2017 22:32:05, muudetud 1 kord
See paat toimb vähemalt nagu üks lipulaev peaks toimima. Mitte nagu see laev, millega ei saa delfitki scrollida ilma läägita.
Ei ole kunagi selliseid probleeme olnud. Kuskil poolteist kuud Note 8 kasutanud ja selle aja jooksul pole ühtegi läägi vmi olnud. Telefon toimib nagu kellavärk ja väga kiiresti.
Aga Apple live eventil oli näha, kui "ideaalselt" FaceID nende armetul lipulaeval (sorry, aga lipulaeva mõõtu see X küll välja ei anna - pigem võibki siis öelda, et lipupaat) toimis. Ok, ärge võtke südamesse. Ma lihtsalt oleks tahtnud näha X/10 kõrval ka + versiooni sellest (8+ endiselt nagu 6+ oma 5,5" ja FullHD-ga) ja oleks võinud fingerprint readeri ka alles jätta faceid kõrvale.
Muidu see tavaline X on tore riistapuu naistele ja lastele, kellel väikesed käed.
Millal Note 8 uue Androidi saab? Või on enne toote eluiga läbi? _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Muidu ok test, aga üks istub wifis, teine 4g otsas...see pole eesti kus nett kiire
Miks sa siin teemas oma jama kirjutad? Võid täitsa vabalt Androidi teemasse kolida, saab siin normaalselt arutleda.
Teised "iphone on sitt parem kasutan ändroidi" seltskonnast võivad kaasa minna.
Või tehke võitlustandrisse iPhone vs Samsung teema vms. Pidevalt mingit täielikku jama see teema täis viimasel ajal.
Xanax ei teeks paha
Ma kommentaarisin videot _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See paat toimb vähemalt nagu üks lipulaev peaks toimima. Mitte nagu see laev, millega ei saa delfitki scrollida ilma läägita.
Ei ole kunagi selliseid probleeme olnud. Kuskil poolteist kuud Note 8 kasutanud ja selle aja jooksul pole ühtegi läägi vmi olnud. Telefon toimib nagu kellavärk ja väga kiiresti.
Aga Apple live eventil oli näha, kui "ideaalselt" FaceID nende armetul lipulaeval (sorry, aga lipulaeva mõõtu see X küll välja ei anna - pigem võibki siis öelda, et lipupaat) toimis. Ok, ärge võtke südamesse. Ma lihtsalt oleks tahtnud näha X/10 kõrval ka + versiooni sellest (8+ endiselt nagu 6+ oma 5,5" ja FullHD-ga) ja oleks võinud fingerprint readeri ka alles jätta faceid kõrvale.
Muidu see tavaline X on tore riistapuu naistele ja lastele, kellel väikesed käed.
Millal Note 8 uue Androidi saab? Või on enne toote eluiga läbi?
Iq madal, et sellist lauset toota?
Igastahes 6s-il sai aku ära vahetatud, kestab paremini küll.
sakinaga, uue aasta alguses. Isegi S7/Edge saavad selle, mis selle saamise ajaks juba 2 aastat vanad (ei tea, kes küll nii kaua ühte mudelit kasutada viitsib - huvitav on ju uusi asju proovida ja tehnika areneb kiiresti).
Igaljuhul tänan tähelepanu eest ja vabandust, kui mõnda solvasin kuidagi.
Millal Note 8 uue Androidi saab? Või on enne toote eluiga läbi?
Sa oled ikka eriline juhtum kui kõigepealt nutad, et Android vs. iPhone jutuga peaks mujale kolima ja siis toodad ise sellist saasta.
Selgitan igaksjuhuks üle:
Reaalse varasema iPhone'i kogemusega inimene läks poodi ja mõtles, et vb. vaatab uuesti õuna poole, ent avastas, et on suure phabletiga nii ära harjunud, et ei saa väiksema peale enam kolida. Ja siis hakkas Apple fanboyde poolt vs. Android teemat tulema. Võtke kätte ennast, palun _________________
sakinaga, uue aasta alguses. Isegi S7/Edge saavad selle, mis selle saamise ajaks juba 2 aastat vanad (ei tea, kes küll nii kaua ühte mudelit kasutada viitsib - huvitav on ju uusi asju proovida ja tehnika areneb kiiresti).
Galaxy S6 oli Android 8.0 public release ajal alla 2.5a vana, ei saa uuendust.
iPhone 5S on iOS 11.1 peale upgradetav. iOS 11 release ajal oli 4a vana, uuendusi saab vähemalt järgmise sügiseni ehk 5a, iOS 12 ei pruugi saada.
Pärast S6-e viimast update'i on Androidile ilmselt päris mitu turvauuendust tehtud, kas need ka telefoni jõuavad? Või jäävadki bugid parandamata 2.5a telefonil? _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
See on iphone teema, mitte samsungi toodete tutvustus! Endiselt võiks teemas püsida.
X'i osta lastele? cmon, lastele sobib pigem 7, mis rahuldab nende vajadusi täielikult + on odavam oluliselt. Võimalusi on, siis miks mitte.
X puhul mulle meeldib ka suurus, mis on väiksem, kui plus ja vägagi mugav käes ja kannatab psmt küll ühe näpuga majandada. Mul on ipad ka, ehk milleks osta teist ipadi juurde helistamiseks? X on suurem, kui tavaline 8 aga mitte meeeletult suurem. Plus pigem kontori inimestele sobilikum , emailide jne lugemiseks. Pintsaku taskus on vägagi okei.
Mul on kõige viimane ios uuendus peal, telefon sai 3 aastakseks. ei kurda uuenduste üle endiselt. _________________ Asju saab kah teisiti teha!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.