|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
13.11.2017 14:45:36
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
Millisel Androidil (või misiganes OSi kasutaval telefonil) on FaceID olemas? Mõtlen siis samasugust mis tuvastab näo sügavust/kontuure jne eraldi mitte lihtsalt foto baasil töötavat.
EDIT: ei taha mingit flamewari alustada. Täiesti reaalne küsimus. Olen korduvalt kuulnud, et: "see oli ammu juba olemas" aga reaalselt pole siiani ühtegi näidet/viidet antud. |
Milline Android on ilma kodunuputa ehk viibete baasil navigeeritav? Milline Android pakub servast servani maailma parimat OLED ekraani? Ilmselt saab jätkata...  |
Viibete teema ammu juba olemas. Alustas vist Nokia ja siis mingisugune Jolla(pm android, samad appid). Nüüd sellega seoses tuligi meelde, kui debiilne on viipe süsteem, iphoneil vähe lihtsam, aga ikkagi.
Kus eestis tasuks praegu iphone 8 osta? Naise 6s on ikka täis ront 2.a kasutusega ja tahab vahetust. Aku lahja ja vahepeal lülitab lambist ise välja.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.11.2017 15:00:14
|
|
|
hkurujo88r, ma vahetaks pigem 6s'il aku ära kui muidu telefon on vähegi korralik. Võiks vist mõnikümmend eurot maksta koos tööga. 6s on ikka väga korralik apraat ja veel tükk aega.
8't nüüvad mitmed kohad, hinnavahe on paarkümmend eurot kui nurgatagused kohad välja jätta. Sellises hinnaklassis ostaks ise pigem turvalisemast kohast (mobkaoperaatorid, suuremad tehnikapoed).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
13.11.2017 15:04:12
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
hkurujo88r, ma vahetaks pigem 6s'il aku ära kui muidu telefon on vähegi korralik. Võiks vist mõnikümmend eurot maksta koos tööga. 6s on ikka väga korralik apraat ja veel tükk aega.
8't nüüvad mitmed kohad, hinnavahe on paarkümmend eurot kui nurgatagused kohad välja jätta. Sellises hinnaklassis ostaks ise pigem turvalisemast kohast (mobkaoperaatorid, suuremad tehnikapoed). |
Aga kas aku pärast nüüd teeb lambist restarte ka? Aku suht täis ja viskab vahepeal pildi eest.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.11.2017 15:24:52
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Aga kas aku pärast nüüd teeb lambist restarte ka? Aku suht täis ja viskab vahepeal pildi eest. |
Noh, ega ma muidugi kindlalt seda väita ei saa. Aga enda 5S'iga oli ka nii, et ca 50% pealt teinekord viskas pildi taskusse ja üles buutides oli mõni protsent akut alles. Aku wear level oli üsna kohutav. Peale aku vahetust olid igasugused sellised hädad kadunud ja telefon pidas jälle kaks päeva rahulikult enda kasutusmustri juures.
Battery Life - vaata sellise rakendusega, mis aku seisukord on. Ning kui aku on kehv siis endal oli abiks 55608931, Artur. Vahetas 10 minutiga Tallinnas aku ootetööna ära ja läks maksma 25 raha. Uus aku oli OEM ehk originaal.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.11.2017 15:40:08
|
|
|
| tsitaat: |
Teoorias piisab näomudeli loomiseks mõne(kümne)st fotost, mille abil luua 3D kujutis.
|
Piisab ühest pildist tegelikult, sellest saab juba väga korraliku 3d mudeli
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.11.2017 15:45:10
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Ei mitte sinu post otseselt aga üldiselt kui siin viimaste nädalate postitusi vaadata.
Ja nii armas et teil kohe kaitserefleks "okou, kiirelt nüüd teeks kuidagi androidi maha" aktiveerus :D seda oligi oodata.
Ma ei heidi õuna, kirjutasin mis siin ja mujal sarnastes teemaaretustest paista on olnud.
Wireless laadimine - see oli näide. Ja jälle keerati see kuidagi muusse konteksti. Ma rääkisin et kui seda pold siis tehti seda maha et ongi mõttetu asi. Nüüd ülistatakse. Apple fanil polegi kasu midagi kui samsungil on aga sellepärast ei pea featuuri kui sellist maha tegema kui pärast ise sama featuuri kaitsma hakkad :D |
Mina ei maininud androidi. Seda tegid sina. Liiatigi on see Androidi jaoks vale teema, kindlasti on kusagil iOS vs Android teema kah, kus saad kogu oma valu välja valada. Ei pea iOS teemat solkimas käima.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.11.2017 15:45:19
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Androidimehed koopast välja roninud jälle ja korraldavad siin midagi.
Ja miks võrdlete alati "androidid" vs iphone kindel mudel? Androididel oli juba ammu ja muu jura. Et kõigil nendel tuhandetel mudelitel kambapeale on need featuurid olemas, millele nüüd ifon komplektselt ja toimivana järele jõuab?
Op5 uhke telefon topeltkaameraga nagu ifon aga mitusada raha odavam...kus veekindlus? S8 uhke telefon edge-to edge ekraaniga ja jälle odavam ifonist, aga kus topeltkaamera? OP5 pole wireless charging, S8 on. X-l on kõik eelmainitud asjad. Neid näiteid võib veelgi tuua. Kuradi "androididel juba on ammu"-mehed.  |
Kas sa nagu mõtled seda tõsiselt tegelt ka? Ma enam ei adu siin teems mis on troll mis mitte. Kui tõsiselt siis....go eat a snickers
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.11.2017 15:59:15
|
|
|
| kas vaidled vastu?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
13.11.2017 16:05:46
|
|
|
Küsimus kõigile siin teemas Face ID ja Apple kritiseerijatele. Kui paljudel teist reaalselt X taskus on et suu vett täis võtate? Igast tuubi videod, naised saunas rääkisid ja "mapoeskorranäppisin" on sama hea kui soe õhk. Enne kui prääksuma ja arvustama hakata võiks asja ise reaalselt kasutada ja proovida
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.11.2017 16:17:27
|
|
|
| heal tuttaval on x
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.11.2017 16:40:15
|
|
|
RustyZ point ei olnud Android vs. iPhone, vaid selles, et on mõttetu iga hinna eest brände kaitsta-rünnata, pigem võiks vaadata sisulist poolt ja rääkida asjadest objektiivselt. Ei ole mõtet heitida featuuri või mõttetuks pidada, kuniks su telefonile lisatakse, siis muutub üleöö justkui väga heaks. Selles on point.
Inq, su kaitserünnak on täiesti sisutu. Minu lisatud FaceID video on ju reaalselt X'ga tehtud. Viitsid hoia oma fanboylust tagasi natukene.
Tundub, et tõmmati saag käima jälle ja ronisid koopast välja kõik need, kellest jutt on, et nad end kätte võtta võiks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.11.2017 16:48:04
|
|
|
Justnimelt, trolliti ja tõmmati saag käima. Hästi tehtud. Jätkuvalt ei saa aru, mis minu postituses nii fanboylik oli, et sellele nii valuliselt reageerida oli vaja. Tooge välja trollid.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
13.11.2017 16:54:22
|
|
|
Inq, su kaitserünnak on täiesti sisutu. Minu lisatud FaceID video on ju reaalselt X'ga tehtud. Viitsid hoia oma fanboylust tagasi natukene.
Küsimus ei ole antud juhul fanboyluses vaid selles siin klähvitakse asjast mida ise reaalselt ei ole kasutanud, arvamused baseeruvad mingitele youtube rumalustele kus kui kirvega lüües läheb katki siis automaatselt on tegemist kehva tootega. Nagu eelpool kirjutati "tuttaval on X". Minu jaoks võrdub see naiste sauna jutuga.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.11.2017 17:08:05
|
|
|
| nii hea rahulik siin omaette iphone semudega arutada ja rõõmustada. Miks peate tulema rikkuma idülli?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.11.2017 17:41:55
|
|
|
| tsitaat: |
Huvitav mis siis saab kui teile veel NFC avatakse ja te lõpuks lemmiklugusud helinaks saate panna..
|
Lemmikloo olen juba aastaid helinaks saanud panna...
Üldiselt käivad Androidi tegelased siin trollimas; a'la "mu eks-naise uue mehe õde nägi Kopli trammis kuidas 7-aastane ei saanud oma vanaema 4S-ga selfit tehtud" + need "hinnavõrdlused"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
13.11.2017 17:45:38
|
|
|
| Te olete veel mingid 15 aastased, et oma lemmiklugu helinaks panete?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
13.11.2017 18:34:21
|
|
|
Ah mu pointist sai siin aint 1 inimene aru. Hea seegi.
Mul pole endiselt õuna vastu midagi, igaühele oma. Kahju kui keegi sai aru et tulin siia seadet laimama vms.
Ja päris naljakas et üks tüüp arvab et tema ümber käib maailm ja et tema oli selle vestluse aktiveerija nope, sorry dude. Ei olnud.
Helina jutt oli minu s*tt huumorisoon muidugi
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.11.2017 18:47:54
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Ah mu pointist sai siin aint 1 inimene aru. Hea seegi.
Mul pole endiselt õuna vastu midagi, igaühele oma. Kahju kui keegi sai aru et tulin siia seadet laimama vms.
Ja päris naljakas et üks tüüp arvab et tema ümber käib maailm ja et tema oli selle vestluse aktiveerija :D nope, sorry dude. Ei olnud.
Helina jutt oli minu s*tt huumorisoon muidugi |
Mida peaks arvama, kui minu postituse peale mingi tüüp halisema kukub. Tahad kellelegi teisele vastata, siis õpi tsiteeri nuppu kasutama.
Ega ma normaalse postituse peale poleks nii reageerinud, aga mõttetu troll, mis teema nüüd kaheks leheks mingit jama täis tootis... võib nii reageerida küll.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.11.2017 20:02:29
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Ah mu pointist sai siin aint 1 inimene aru. Hea seegi.
Mul pole endiselt õuna vastu midagi, igaühele oma. Kahju kui keegi sai aru et tulin siia seadet laimama vms.
Ja päris naljakas et üks tüüp arvab et tema ümber käib maailm ja et tema oli selle vestluse aktiveerija nope, sorry dude. Ei olnud.
Helina jutt oli minu s*tt huumorisoon muidugi |
Kahjuks on see hea näide sellest kuidas ka muude asjade puhul on sinu esmane reaktsoon kaitse ja tulista, kui see, et tore asi, oli siin oli seal.
Starman ja Elisa on ja sinu südame asjaks võetud aga see pole lihtsalt laias plaanis oluline. Räägi nendes teemades ainult heast ja ongi töö tehtud, ei pea minema androidi kasutajana apple teemasse ütlema, et on ikka shitapead.
Teema jätkuks, olin sündinud nokia fännina ning jätkanud androidi fännina ning elan apple fännina. Ma ei võta seda isegi loomuliku jätkuna sest olen ka kaalunud sammu tagasi samsungi ja androidi poole aga.
Peamised põhjused, iOS on hakanud tootma vigu....rakendused hanguvad käivitamisel jms...
Android lubab rakendustel skännida wifi võrkude kanaleid ning võrgus olevate seadmete mac aadresse. (tööks vajalik).
Juhtmeta laadimine, kasutasin seda esimesel telefonil millel see oli, Google Nexus 5, elasin selle nimel, et see oleks kõikidel mu järgnevatel telefonidel. Paraku on tänaseni see vaid üksikutel telefonidel, Samsa Galaxy uutel muidugi on, enamikel teistel, mitte.
Selleks on hiina poisid treinud hunnikus liistakaid mida kesta vahele pista, et see oleks.
Seega pole ei üks ega teine parim, hinnast ma ei räägi, sest see pole oluline, võta üht ja viska teist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
14.11.2017 00:59:55
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
Millisel Androidil (või misiganes OSi kasutaval telefonil) on FaceID olemas? Mõtlen siis samasugust mis tuvastab näo sügavust/kontuure jne eraldi mitte lihtsalt foto baasil töötavat.
EDIT: ei taha mingit flamewari alustada. Täiesti reaalne küsimus. Olen korduvalt kuulnud, et: "see oli ammu juba olemas" aga reaalselt pole siiani ühtegi näidet/viidet antud. |
Jäi silma
| tsitaat: |
| Google unveiled a rudimentary face unlock as far back as Android 4.0. Samsung has popularized it with the Note 7, Galaxy S8 and now Note 8. |
https://www.androidcentral.com/take-it-note-8-user-temper-your-iphone-x-face-id-expectations |
See vana lahendus ongi ju miski 2D foto baasil töötav asi. Või on mõnel telefonil ka miskit targemat?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.11.2017 03:01:38
|
|
|
| Inq kirjutas: |
Inq, su kaitserünnak on täiesti sisutu. Minu lisatud FaceID video on ju reaalselt X'ga tehtud. Viitsid hoia oma fanboylust tagasi natukene.
Küsimus ei ole antud juhul fanboyluses vaid selles siin klähvitakse asjast mida ise reaalselt ei ole kasutanud, arvamused baseeruvad mingitele youtube rumalustele kus kui kirvega lüües läheb katki siis automaatselt on tegemist kehva tootega. Nagu eelpool kirjutati "tuttaval on X". Minu jaoks võrdub see naiste sauna jutuga. |
Kordan veelkord: on fakt, et PÄRIS X oli kasutusel videos, kus tutvustatakse FaceID lahtimurdmist maski abil. Sa tahad öelda, et see video ei vasta tegelikkusele?
Ja selleks, et asjast aru saada ei pea OMAMA seadet, vaid piisab kui on piisavaid kogemusi sellega. Ma ei lahmi niisama ja räägin sisust, mis tuleneb kogemustest või konkreetsetest faktidest. Viitsid lülita oma emotsionaalne fanboylus välja.. hakka SISUKALT argumenteerima.
Tanel, väidetavalt on iPhone X FaceID kõige bõkim variant taolisest süsteemist, nö. level kõrgemal.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
14.11.2017 03:09:29
|
|
|
See iirise skänner on maailma kõige ebameeldivam telefoni avamise viis. Vehi pidevalt näo ees selle telefoniga, et midagi juhtuma hakkaks... Ei aitäh, ei suutnud selle telefoniga väga kaua vastu pidada.
Tanel, pead ikka ise ära proovima.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
14.11.2017 07:54:19
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Kordan veelkord: on fakt, et PÄRIS X oli kasutusel videos, kus tutvustatakse FaceID lahtimurdmist maski abil. Sa tahad öelda, et see video ei vasta tegelikkusele?
Ja selleks, et asjast aru saada ei pea OMAMA seadet, vaid piisab kui on piisavaid kogemusi sellega. Ma ei lahmi niisama ja räägin sisust, mis tuleneb kogemustest või konkreetsetest faktidest.
|
Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega? Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? See vist ongi see moodne ajastu, kus kogemused võrduvad youtuubi arvustustega. Päris kahju kohe. umbes nagu ferrari omamine mudelauto näol ja kogemustest rääkimine selle hoolddustega.
Tegelikult tuleks siin kogu see teemarendus ära kustutada 2 lehte. Kuigi ega vahet pole vaga väga. Kes reaalselt ostab x'i, seda eriti ei koti kaklus kuskil foorumis. Kui tahtmist ja/või ressursse, siis ostab selle ikka.
MInu jaoks on see face id lihstalt järgmine nice to have featuur. Vahet pole, mis tootja mudeliga tegu. X'i puhul võlub mind hoopis muu - suurus.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
14.11.2017 08:30:15
|
|
|
| rocki kirjutas: |
Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega? Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? ...... |
Ma ei pea ju ostma Fiat Multipla autot veendumaks kui si.tt see on, ei pea mingit TCL telekat omama selleks et ise veenduda kuidas ja mida teha suudab, sa ju ei osta Acme hiirt kui teistel on sellega palju halbu kogemusi.
Loomulikult loen/vaatan paljusid ülevaateid/videoid ja siit saab juba ennetava järelduse teha ennem kui toodet ostma lähen.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.11.2017 08:40:15
|
|
|
Loe ja imesta
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
14.11.2017 08:53:16
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega? Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? ...... |
Ma ei pea ju ostma Fiat Multipla autot veendumaks kui si.tt see on, ei pea mingit TCL telekat omama selleks et ise veenduda kuidas ja mida teha suudab, sa ju ei osta Acme hiirt kui teistel on sellega palju halbu kogemusi.
Loomulikult loen/vaatan paljusid ülevaateid/videoid ja siit saab juba ennetava järelduse teha ennem kui toodet ostma lähen.  |
aga ometi oled ilmselt Fiati ja TLC foorumites kõva "ekspert" ja räägid kogemustest nendega? Isikik kogemus on hoopis teine asi, kui naised saunas rääkisid või sõbral on kogemus. Maru lasteaia suhtumine , kas pole? Õnneks on siin teemas siiski inimesi, kes päriselt seda omanud ja räägivad everyday use kogemustest.
Lasteaia ekspertidele on hv's võitlustander alamrubriik, siin eeldaks siiski päris tooteid omavaid inimesi või uusi tulijaid, kes abi küsivad. Veel vähem huvitab kedagi vördlus teise tootjaga.
ühesõnaga adminnid peaks kaklusele siin lõpu tegema.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
14.11.2017 09:38:54
|
|
|
| Revjuude ja foorumite põhjal on dsg kastid kõik katki, kõikidel diislitel dpf umbes ja pihustid rikkis ja iphoned kildudeks. Ei soovita lugeda revjuusid.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
14.11.2017 10:03:29
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Ja selleks, et asjast aru saada ei pea OMAMA seadet, vaid piisab kui on piisavaid kogemusi sellega. Ma ei lahmi niisama ja räägin sisust, mis tuleneb kogemustest või konkreetsetest faktidest. |
No selge siis, söö siis tuubi videodest tarkust ammutades hapusid õunu edasi ja ole oma 5110 rahul, rohkem ei oska selliste tarkade avalduste peale midagi lisada kui et istu 2
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
14.11.2017 15:48:12
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Revjuude ja foorumite põhjal on dsg kastid kõik katki, kõikidel diislitel dpf umbes ja pihustid rikkis ja iphoned kildudeks. Ei soovita lugeda revjuusid. |
Niisama ju foorumisse ei tule kiitlema, et kui hea ikka on. Tavaliselt tullakse muresid kurtma. Seda tavaliselt ei nähta, et ülejäänud miljonil kasutajal seda muret ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
14.11.2017 16:48:44
|
|
|
Põllumees põline rikas
Teema ära puhastada läheb paar lehekülge raisku kohe
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
14.11.2017 21:36:01
|
|
|
No ma ei tea... ütlen siis algus' kohe ära et oman õunasid väikeste vaheaegadega 10 aastat (olin siin üks esimesi kes neid jubinaid teistele at&t lukust lahti kiskus, tasuta kusjuures, kes teab see teab). Ja oman teist tänagi, siuke uuem ja suuremas suuruses cashis ostetud mudel, niiet palun kommentaarid et "5110 mees", /dev/null'i saata...
Aga see fanboy'lus ja ajupesu siin on uskumatu pask, kusjuures neil (justnimelt NEIL, sest ma kuidagi ei samastu selle seltskonnaga) järkub jultumust iPhone mitteomajaid nimetada Samsungi fanboy'deks (sic! - ma tahaks elus näha inimest kes samsa massplasti FÄNNAKS)...
Sõnaga - kui video peale kus näidatakse FAKTI, et tehismask avab FaceID, hakata kiljuma et "sul puudub isiklik kogemus" ja "YT videod ei loe", siis ma kustutaks nende affide HV konto lihtsalt ära. Lasteaed.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.11.2017 22:22:34
|
|
|
| Tubli poiss, suur13. Tegid jälle maailma paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
14.11.2017 22:59:59
|
|
|
Olen nüüd alates 3-ndast Iphone X'i kasutanud ja FaceID on küll väga mugav asi, täiesti intuitiivselt töötab, isegi kui käsi suu ette jääb tunneb ilusti ära ja teeb telo lahti, mingid imelikud nurgad kah, täiesti okeilt tunneb ära. Autos pole ka probleeme tekkinud, piisab korraks telefoni poole kiigata ja juba ta lahti ongi. Põhimõtteliselt on mulje selline, nagu mingit lukku polekski peal, passcode'i olen pidanud ikka paarid korrad kasutama, aga tunduvalt vähem kui TouchID'ga (küll võrdlen viimase Ipad Pro'ga kuna tegemist mu esimese Iphonega ja pole varasemat kogemust).
Väga paljud kriitikuid vist unustavad selle, et võid ju küll oma näpujälgi ja näomaske teha aga sul on ikkagist kasutaja telefonile ka vaja ligi pääseda ilma kasutaja juuresolekuta.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
14.11.2017 23:03:07
|
|
|
Üks osa on seadme ekraaniluku avamine, teine osa on rakendused, mis on biomeetrilise kaitse alla pandud. Näiteks 1Password avaneb FaceID-ga nagu polekski lisakaitset peal, TouchID-ga peab iga kord sõrme kodunupule panema, et sisse saada. Samamoodi ka teised biomeetrilise kaitsega rakendused.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
14.11.2017 23:10:04
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Üks osa on seadme ekraaniluku avamine, teine osa on rakendused, mis on biomeetrilise kaitse alla pandud. Näiteks 1Password avaneb FaceID-ga nagu polekski lisakaitset peal, TouchID-ga peab iga kord sõrme kodunupule panema, et sisse saada. Samamoodi ka teised biomeetrilise kaitsega rakendused. |
Jaaaa, see on ülimugav, kõik paroolid mis Safaris salvestatud sisestatakse saidile automaatselt kui FaceID mind ära tunneb
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.11.2017 23:14:23
|
|
|
| rocki kirjutas: |
Ahsoo, et kui oled näppinud 10 minti kuskil poes ja lugenud terve interneti läbi arvutusi, siis on ulmekogemus sellega? Või milles see kogemus seisneb, kui pole omanud ja igapäevaselt kasutanud mingi aeg? See vist ongi see moodne ajastu, kus kogemused võrduvad youtuubi arvustustega. Päris kahju kohe. umbes nagu ferrari omamine mudelauto näol ja kogemustest rääkimine selle hoolddustega.
Tegelikult tuleks siin kogu see teemarendus ära kustutada 2 lehte. Kuigi ega vahet pole vaga väga. Kes reaalselt ostab x'i, seda eriti ei koti kaklus kuskil foorumis. Kui tahtmist ja/või ressursse, siis ostab selle ikka.
MInu jaoks on see face id lihstalt järgmine nice to have featuur. Vahet pole, mis tootja mudeliga tegu. X'i puhul võlub mind hoopis muu - suurus. |
a) ma näpin poes telefone minimaalselt... vaid siis kui konkreetseid mudeleid ostma lähen, et uurida, mis päriselus reviewdest erineb ja seda, mida reviewdest ei räägita + siis oma feel - üldiselt väljun poest tõdedes, et mul oli reviewde jm. materjali töötamise peale õigus
b) jah, ma vaatan reviewsid... loen ja vaatan väga palju erinevaid ja sealt saab üldiselt väga hea pildi kätte, mis seis on - seda juhul kui päriselt objektiivset pilti otsida, mitte oma soovkujutelmadele kinnitusi
c) mul on olnud palju õunausku kaaslasi, kelle telefone ma üpris palju kasutanud (ja korda ning kasutatavamaks teinud) olen, samas igapäevaselt ise ei ole kunagi õuna omanud
d) sina siis järelikult ei osta X'i, sest sa lahmid foorumis suvaliselt keset "kaklust", selmet argumenteerida?
e) see, et FaceID ära "hackiti" on siia teemasse väga asjakohane postitus
f) ma ei ole iPhone'i ega selle ostjate vastu, endale ei ostaks, samas, ent see ei ole argument telefoni poolt või vastu - see on lihtsalt minu maitse-vajadus
g) loe mu postitusi siin teemas ja sa näed, et need sisaldavad SISU, mitte emotsionaalset lahmimist, millega sina ja nt. paljud teised silma paistavad
h) loodan, et ma ei postita selles rantringis enamat ja järgmine on järjekordne uue sisu postitus
Sinu järgmine postitus on üpris absurdne. See teema on toodetest kui sellistest, mitte vaid omanikukogemustest. Kui postitus on sisuliselt teemasse, siis ei ole sul õigust nõuda siit kustutamist.
Inq, järjekordne emotsionaalne lahmimine, lillatäpimees, kus oled?
suur13, super. Aitäh! Saab järsku teemale joone alla.
mannatera, kujutan ette küll, et FaceID võib mugav olla, samas kui see nii ruttu ära häkiti, siis tahaks teada kui lihtsaks lähiajal muutub. Ilmselt see "unustad käe näo ette ja avab ikka" saabki saatuslikuks - mugavuse ohvriks tuleb ikka turvalisus tuua.. aganoh, ma postitasin selle siia lihtsalt selleks, et huvitavalt ruttu lükati see "kõige turvalisem asi ever" ümber jano, mind huvitaks see kui ma omaks. Ise kasutan telefoni, millel avamisnupp küljel ja selles sõrmejäljelugeja ning see toimib ideaalselt, kuigi kella on ebamugav vaadata, kukub kohe avama, st. peab vaeva nägema kui ei taha avada. FaceID'ga vast sarnane asi ?
Ma isiklikult seda kuidagi ära ei unustanud, et telefoni on ka vaja... see on ju eos loogiline
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
14.11.2017 23:16:12
|
|
|
FaceID kasutades peab eraldi swipema, et ekraanilukk eest ära läheks.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.11.2017 23:17:53
|
|
|
Haha, lol, muidugi. Aeg vast aju puhkama minna, .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
15.11.2017 00:19:45
|
|
|
| rmc kirjutas: |
mannatera, kujutan ette küll, et FaceID võib mugav olla, samas kui see nii ruttu ära häkiti, siis tahaks teada kui lihtsaks lähiajal muutub. Ilmselt see "unustad käe näo ette ja avab ikka" saabki saatuslikuks - mugavuse ohvriks tuleb ikka turvalisus tuua.. aganoh, ma postitasin selle siia lihtsalt selleks, et huvitavalt ruttu lükati see "kõige turvalisem asi ever" ümber jano, mind huvitaks see kui ma omaks. Ise kasutan telefoni, millel avamisnupp küljel ja selles sõrmejäljelugeja ning see toimib ideaalselt, kuigi kella on ebamugav vaadata, kukub kohe avama, st. peab vaeva nägema kui ei taha avada. FaceID'ga vast sarnane asi ?
Ma isiklikult seda kuidagi ära ei unustanud, et telefoni on ka vaja... see on ju eos loogiline  |
Kella vaatamiseks piisab korra telefon näo ette tõsta, ei pea kuhugi vajutama, või siis kui ei taha näo ette tõsta siis "tap"'id korra ekraani ja näed oma kella ära, pole FaceID'ga kuidagi seotud.
Ja kui ma avastaks mingi tüübi oma telefoni juurest mingi näomaskiga mis imiteeriks mind siis alguses naeraks ja siis see tüüp kaotaks teadvuse päris pikaks ajaks.
| sakinaga kirjutas: |
| FaceID kasutades peab eraldi swipema, et ekraanilukk eest ära läheks. |
Liigutuste arvu poolest sama (1 liigutus/vajutus), mis sõrmejäljelugejaga.
https://www.youtube.com/watch?v=dUMH6DVYskc
https://arstechnica.com/information-technology/2017/11/hackers-say-they-broke-apples-face-id-heres-why-were-not-convinced/ Scetchy
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inq
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2002
|
15.11.2017 09:03:46
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Aeg vast aju puhkama minna, . |
Millisel küll? Sa ikka ei õpi, proovi edaspidi sõna võtta teemadel/räägi asjadest mida ise omad/oled kokku puutunud.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
15.11.2017 12:46:36
|
|
|
Mainin ära, et faceid on ülimugav foorumites, erinevatel logimis saitidel. Praeguseks olen kasutanud X 3novembrist ning igati rahul. Mingit raha taga nutmist ei ole, hea asja eest olen nõus rohkem maksma.
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
15.11.2017 13:27:52
|
|
|
Eitea kas X jargmine aasta suuremat varianti tuleb? Kui ikka 6+ launchist saadik kuni tänaseni suure fööniga olnud siis see X on nagu samasuur kui väike föön. Jah “on suurem” jah on küll pikkuselt aga laiuselt ikka oma sendipaari jagu kitsam mis oli poes näppides harjumatu aga no raske oli seda käes ka hoida kui turva julla on sama suur kui X ise et eisaa ilusti kättegi võtta ja feelingut tunda. Muidu tundus ülinaiss aga hind nats krõbe kui keegi 1kaga eitaha maha ärida .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
15.11.2017 13:29:13
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Eitea kas X jargmine aasta suuremat varianti tuleb? Kui ikka 6+ launchist saadik kuni tänaseni suure fööniga olnud siis see X on nagu samasuur kui väike föön. Jah “on suurem” jah on küll pikkuselt aga laiuselt ikka oma sendipaari jagu kitsam mis oli poes näppides harjumatu aga no raske oli seda käes ka hoida kui turva julla on sama suur kui X ise et eisaa ilusti kättegi võtta ja feelingut tunda. Muidu tundus ülinaiss aga hind nats krõbe kui keegi 1kaga eitaha maha ärida . |
Juba mingi rumormill käib et järgmine aasta tulebki samasugune aga suurem. Ise liikusin Nexus 6P pealt X'le ja ekraan on tõesti väga väike võrreldes vana teloga
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
15.11.2017 13:36:00
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Eitea kas X jargmine aasta suuremat varianti tuleb? Kui ikka 6+ launchist saadik kuni tänaseni suure fööniga olnud siis see X on nagu samasuur kui väike föön. Jah “on suurem” jah on küll pikkuselt aga laiuselt ikka oma sendipaari jagu kitsam mis oli poes näppides harjumatu aga no raske oli seda käes ka hoida kui turva julla on sama suur kui X ise et eisaa ilusti kättegi võtta ja feelingut tunda. Muidu tundus ülinaiss aga hind nats krõbe kui keegi 1kaga eitaha maha ärida . |
https://www.macrumors.com/2017/11/13/kuo-three-new-iphones-2018/
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|