|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
27.09.2017 20:30:26
|
|
|
The Turing Test on päris fun pela
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
04.10.2017 11:32:46
|
|
|
| Tere! Ostsin eile ka lõpuks omale xbox one-i ära ja tahaks nüüd EA accessiga liituda. Arvutis jällegi ea access leheküljel "sign up now" vajutades palub leht mul microsofti kontoga sisse logida ning pärast seda tuleb lihtsalt veateade, et lehekülge ei leitud. Oskab keegi juhendada, et mis valesti on või kas ja kuidas sellega üldse liituda saab?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maddog
HV kasutaja
liitunud: 23.08.2005
|
04.10.2017 14:24:46
|
|
|
| Või kui tahad lihtsalt eestist osta, siis punktid.ee seal 25.99 hetkel, pole vägapalju kallim.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
10.10.2017 12:17:33
|
|
|
| Kuidas selle Xbox Digital TV tuneriga siis praegu lühidalt ja lihtsalt on? Lükkan järgi konsoolile koos antenniga ja mida ma näen? Vabakanaleid - st ainult ETV, ETV2 ja Tallinna TV? Mis regioon mõistlik valida uuel konsoolil?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snakefan
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.10.2017 19:47:07
|
|
|
snakefan, mis seal kurba on?
Tore, et MS lõpuks "juhtme seinast tõmbas"...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
25.10.2017 20:04:30
|
|
|
Arusaamatu, mis plaan sellega üldse oli peale BB.
Enne pidanuks ikka asja korralikult testima mängudega jne. Kuid vaid reklaamiti ja habiti, kui hea asi see on. Mängud, mis pidid seda kasutama olid kas vigased v6i loobusid kinectist. Nagu see Rise. Mille kombat t6siselt kannatas selle taga.
Vähe usutav, et loodeti puhta haibiga selle plastikjunniga kiiresti rikastuda nagu Wii tegi
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
25.10.2017 21:07:31
|
|
|
Arusaadav. Esimene Kinect oli kohutava lagiga, et see tappis juba eos ka 2.0-i. Damage oli juba tehtud.
Küsiks hoopis, kuna päev läheneb, kust inimesed oma X-i tellivad? Tea kas Euronicsi ka avapäeval konsooli oodata on? Räägiti suurest defitsiidist, ilmselt Scorpio Editionist peab suu kohe puhtaks pühkima..
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snakefan
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2003
|
26.10.2017 12:23:42
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
snakefan, mis seal kurba on?
Tore, et MS lõpuks "juhtme seinast tõmbas"... |
Kinect V2 on tegelikult super TOF sügavussensor, muud hinnaklassis konkureerivad andurid on IR stereo. Hind on isegi sadades kordades odavam kui tööstuslikud alternatiivid. Kinecti kasutatakse päris palju ka ilma X-Boxita, seda nii meditsiinis, objektide jäljendamises. Brüsseli lennujaamas on isegi pagasi mõõtja Kinecti peale ehitatud. Samuti on tal väga võimekas SDK.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.10.2017 13:24:38
|
|
|
| tsitaat: |
ilmselt Scorpio Editionist peab suu kohe puhtaks pühkima..
|
Karta on, arvestades, et see on igal pool ammu läbi müüdud...
snakefan, konsoolifoorumis arutletakse Kinect'ist ikkagi kui konsooli lisatarvikust
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
26.10.2017 15:38:22
|
|
|
| kas one x on mõttekas soetada kui 4k ja hdr puudub...või võtta vanem one
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
26.10.2017 15:49:43
|
|
|
Vaata mis ülevaated räägivad. Terve ports mänge pidi X.i toe saama, mis omakorda 4K -> 1080 alla skaleeritult FullHD telekatele elamust lisama peaks.
Endal FullHD telekas seinal ja olen pigem veendunud, et lähen X.i teed .
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
26.10.2017 16:09:09
|
|
|
virx, kohe kui teade pre-order kohta tuli, sai ka ära tellitud just edition.
sogar, täna 4K ja HDR telekas kodus puudub aga homme (või veidi hiljem) äkki juba olemas.
Lisaks:
| tsitaat: |
1080p TV friendly
See your old TV in a new light—games will look and play better on your 1080p TV than anything you’ve seen before. They will load faster, run smoother, and look crisper by super-sampling, anisotropic filtering, and dynamic resolution scaling.
Ehk maakeeli: töötavad ja mängivad paremini ka Full HD teleriga. Laevad kiiremini, jooksevad sujuvamalt jne.
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
26.10.2017 16:20:36
|
|
|
| ok ma siis tulevikus sihin x-i peale...vaatan et 360 hakkab ära elama oma kasulikkust
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
27.10.2017 09:51:00
|
|
|
XBOX One X hakkavad esimesed pakkumised ka vabal turul tekkima. Eesti probleem on see, et Ametlikult xboxi siin ei eksisteeri, selletõttu ka asjad hilinevad Vaikselt info tilgub, kohe kui miskit kindlat olemas - annan teada.
Enda oma tellisin amazonist (pean ju kohe kätte saama ), sai tellitud Scorpio Edition. Enamjaolt on plaan nautida asja just 1080p. Loodan et konsoolid saavad mingil hetkel ka ultra wide screen toe, forzat oleks lahe uhada 38040x1080. Hetkel nokin dirt rallyt PC-l sellel resol.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
28.10.2017 22:11:59
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| Enamjaolt on plaan nautida asja just 1080p. |
What a waste of money.
Ostame konsooli mis suudab native resos 4K-d esitada ja siis hakkame hoopis FHD-d "nautima". Täitsa sotu.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
29.10.2017 00:02:25
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| Enamjaolt on plaan nautida asja just 1080p. |
What a waste of money.
Ostame konsooli mis suudab native resos 4K-d esitada ja siis hakkame hoopis FHD-d "nautima". Täitsa sotu.  |
Uuri veidi teemat enne kui kedagi sotuks kutsud!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
29.10.2017 11:03:37
|
|
|
kas need mitte samad ei ole?
ma ennem võtan ka x-i mis FHD peal jooksed siidi, kui 4k mis venib kui tatt
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.10.2017 11:09:33
|
|
|
Jep uurisin ka nüüdseks ja tavalise ONE X ja ONE X PROJECT SCORPIO vahe peaks vaid väline olema:
veidi erineva viimistlusega konsool
veidi erineva viimistlusega pult
vertikaalne alus
That's it!
Riistvaras ei tohiks mingit erinevust olla seega minu jaoks täiesti 0 väärtust neil rohelistel Scorpio kirjadel
Samas pole veel aru saanud mis vahe on ONE S ja ONE X? Mölemad peaks ju 4K toetama?
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811 |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
29.10.2017 12:00:34
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Samas pole veel aru saanud mis vahe on ONE S ja ONE X? Mölemad peaks ju 4K toetama? |
Pead veidi veel uurima. Kõik info on netis olemas, isegi puust ja punaseks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
29.10.2017 13:02:57
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Jep uurisin ka nüüdseks ja tavalise ONE X ja ONE X PROJECT SCORPIO vahe peaks vaid väline olema:
veidi erineva viimistlusega konsool
veidi erineva viimistlusega pult
vertikaalne alus
That's it!
Riistvaras ei tohiks mingit erinevust olla seega minu jaoks täiesti 0 väärtust neil rohelistel Scorpio kirjadel  |
Project Scorpio Edition on põhimõtteliselt nagu esimese Xbox One mudeli Day One Edition.
Ehk siis see on rohkem mõeldud kollektsionääridele või suurematele Xboxi fännidele (mis tähendab ka, et tulevikus on konsoolil suurem müügiväärtus kui tavalisel versioonil).
Kui mõlemad maksid sama palju ja Scorpio Editioniga tuleb kaasa juba vertikaalne alus, siis oli ju loogiline et inimene tellis Scorpio Editioni.
Nii et ma väga ei ütleks, et Scorpio Editionil on 0 väärtust võrreldes tavalise versiooniga
| terminator kirjutas: |
| Samas pole veel aru saanud mis vahe on ONE S ja ONE X? Mölemad peaks ju 4K toetama? |
One S toetab 4K filme/videoid vms. Xbox One X mängib 4K filmide lisaks ka 4K mänge, laadimisajad kiiremad jms.
Nagu Elpex kirjutas, siis netis on võrdluseid kõriauguni ja seal on puust ja punaseks tehtud mis nende vahe on
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
30.10.2017 00:36:28
|
|
|
| Kuidas nende mängudega siis on? Hetkel mul on tavaline One, X soetan siis pean Fifa 18 uue mängu ostma või One omad töötavad ka seal 4K ja HDRiga?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
30.10.2017 00:59:38
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Kuidas nende mängudega siis on? Hetkel mul on tavaline One, X soetan siis pean Fifa 18 uue mängu ostma või One omad töötavad ka seal 4K ja HDRiga? |
Ikka töötab, 7.november laed patchi alla ja pelad 4K's, kuid arvestada tuleb, et need uuendused on suured...circa +30% algsest mängu mahust One-l.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerman2
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2008
|
30.10.2017 14:23:59
|
|
|
| Kas keegi teab kus saab osta/tellida xbox one x,nagu aru sain eestis ei ole müügis 7novembis
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
30.10.2017 14:33:31
|
|
|
Hinnavaatluse andmetel: https://www.hinnavaatlus.ee/1062817/microsoft-xbox-one-x-1tb/
Hetkel üks pakkuja hinnaga 581,20
Endal samuti huvi. Ootan vast kui mõni suurem kett pakkuma hakkab. Äkki kasutajal Shade on infot millal Euronicsisse jõuda võiks?
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
30.10.2017 14:51:18
|
|
|
| virx kirjutas: |
Arusaadav. Esimene Kinect oli kohutava lagiga, et see tappis juba eos ka 2.0-i. Damage oli juba tehtud.
Küsiks hoopis, kuna päev läheneb, kust inimesed oma X-i tellivad? Tea kas Euronicsi ka avapäeval konsooli oodata on? Räägiti suurest defitsiidist, ilmselt Scorpio Editionist peab suu kohe puhtaks pühkima.. |
Kinect on spordi, fitness ja tantsumängudes väga abiks. See oli ainuke põhjus miks mul naine lubas konsooli hankida. Naine kes mul sendi eestki arvutimänge ei mängi kinecti mänge armastab. Samuti said lapsed isegi vanaema ja vanaisa bowlingut mängima kinect ees. Kogu perel lõbu laialt. Mulle küll ei tundu, et mõttetu oli. Väga kahju on.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
30.10.2017 15:18:05
|
|
|
Ootan saadavuse infot. Päris releaseks ei saa, kuid lootust on siiski novembri keskpaigask saada. Esmased hinna kalkulatsioonid lubavad hinnaks 549-579 teha
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
30.10.2017 16:34:36
|
|
|
UK eBay's hetkel Xbox One X Project Scorpio versiooni pakkumine üleval, kus hind koos postikuluga põhimõtteliselt sama, mis pre-orderi puhul oli. Kuna tegemist uue kasutajaga, kellel 0 tagasisidet, siis võib olla
tegemist ka scam'iga. Samas paypal'iga makstes peaks 100% raha tagasi saama, kui toode ei jõua kohale või ei vasta kirjeldusele.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
30.10.2017 17:39:19
|
|
|
Ise tellisin ca. poolteist nädalat tagasi Amazon UK-st project scorpio variandi (sold by Amazon EU S.a.r.L.)
Olen silma seal peal hoidnud ja kui keegi pre orderi tühistab, siis tekib kohe võimalus kellelgi teisel.
Kokku oli koos Expedited Delivery-ga 513 euri. Kohale jõuab 10-13 nov.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.10.2017 20:13:01
|
|
|
Tellisin enda PS4 Pro sealt, kõik sujus ilma tõrgeteta
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.11.2017 13:01:24
|
|
|
ehk siis arvutirauaga võrreldes gpu-ks üsna täpselt rx580. cpu on jätkuvalt aneemiline 8-core jaguar, seekord kiiremal taktil.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
03.11.2017 18:34:07
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| cpu on jätkuvalt aneemiline 8-core jaguar, seekord kiiremal taktil. |
Tegu ei olnudki uue generatsioon väljatulekuga, Jaguar on täiesti piisav ja põhjendatud, nii Xbox One mängude toega, kui hinna madalamal hoidmiseks. Oleks Ryzen olnud 600€ lipikuga oleks inimesed hakanud sillalt alla hüppama, ei ole ju vaja?
+ ilmselt ei oleks jõutud uut arhitektuuri nii ruttu välja tuua..üks pluss ajab teist taga.
PS5-s on oodata suuremat uuendust..X1X seda 4 aastat hiljem päris kindlasti veel ei vajanud.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
03.11.2017 19:01:46
|
|
|
| X1X peal hakkavad vaid teatud mängud 60fps jooksma?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
03.11.2017 19:42:46
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| X1X peal hakkavad vaid teatud mängud 60fps jooksma? |
Need mängud mis X360/One:l 60 olnud hakkavad ka nüüd 60 olema...bf, cod, fifa, sim automängud, kaklus jne .. enamustele seiklusmängudele nagu Tomb Raider, Gears, Mordor jne tuleb juurde 60 fps 1080p mode, mis varasemalt on puudunud X360/One'l, kus lihtsalt 30 fps olnud.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerman2
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2008
|
03.11.2017 21:20:17
|
|
|
| Sain täna oma xbox one x kätte.Nii õnnelik nagu laps:))
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
03.11.2017 21:28:55
|
|
|
| killerman2 kirjutas: |
| Sain täna oma xbox one x kätte.Nii õnnelik nagu laps:)) |
Ja kuidas aparaat on? Mõtlen ka vaikselt, et peaks vist jõulukingi omale tegema.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerman2
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2008
|
03.11.2017 23:44:54
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| killerman2 kirjutas: |
| Sain täna oma xbox one x kätte.Nii õnnelik nagu laps:)) |
Ja kuidas aparaat on? Mõtlen ka vaikselt, et peaks vist jõulukingi omale tegema. |
Tundub nagu väiksem kui ps2 fat,väga vaikne.4k veel pole jõudnud proovida et teler tuleb ainult esmaspäeval.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
05.11.2017 15:12:25
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| killerman2 kirjutas: |
| Sain täna oma xbox one x kätte.Nii õnnelik nagu laps:)) |
Ja kuidas aparaat on? Mõtlen ka vaikselt, et peaks vist jõulukingi omale tegema. |
Endal samad mõtted Xbox One X suunas. Esialgu oli plaanis PS4, aga tollele pole ühtegi mängitavat rallimängu - reviewde põhjal. Kui reaalselt oleks juba mänginud PS4 või Xboxii peale GT-d või Forzat, siis arvaks äkki teisiti, aga hetkel plaanis Xbox One X ära võtta, kui enne reliisi ümber ei mõtle. Vanemat Forzat olen mänginud, aga see oli nii ammu, et emotsioone enam ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeburek
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2009
|
08.11.2017 00:53:59
|
|
|
kellel on kogemusi läbi microsoft uk e-poes ostetud toote tagastamisega? Tugi väidab, et toodet ei saa tagastada kuna ei leia andmebaasist riiki nimega eesti!? kuigi korduvalt sealtkaudu tellitud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|