Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kiur
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2009




sõnum 21.09.2017 09:53:29 vasta tsitaadiga

Hei, kas kellelgi on veel sarnane probleem OP5ga, et enda salvestatud videod hakivad. Nimelt videod tõksuvad nii enda seadmest vaadates kui ka teistele saates. Olen katsetanud nii 1080p / 1080p 60fps ja 4k ja ikka sama tõks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muidumees
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2003




sõnum 25.09.2017 00:22:18 vasta tsitaadiga

Palun keegi selgitage mulle seda Dash Charge - kas pean kasutama ainult originaal laadijat? Kui kiire Dash laadimine ei ole oluline, kas võin selle USB igasse tavalisse adapterisse panna? Kas võin laadida iga USB-C kaabliga?

Tellisin endale sellise asja: https://www.amazon.de/gp/product/B01FHUOIW8/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Saan aru, et seal USB-C ei tohiks kasutada - see on Quick Charge 3 pistik. Ülejäänutesse USB portidesse võiks laadija ühendada, kuigi Dash kiirust ei saa?

Küsimsu siis nimelt sellest, et originaal laadijat teist tagavaraks ei raatsinud osta, samas tahan, et oleks arvutikotis ja tööl üks tagavaraks. Teisi laadijaid üle küll, vaja vaid odavam USB-C juhe juurde osta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2017 10:35:54 vasta tsitaadiga

Laadida võid iga suvalise USB pesa kaudu, Dash Charge on kiirlaadimiseks kuni 4 ampriga lihtsalt. Ilma originaallaadija (kandiline valge Oneplusi adapter) ja -kaablita (punane USB-A -> USB-C kaabel) on maksimaalne voolutugevus 2 amprit.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon26
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 26.09.2017 14:36:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi soovib Nillkin Synthetic Fiber Case 7-euri plus post. Paar päeva proovitud. Tundub väga kvaliteetne. Müün kuna kasutan ise Pelosi ümbrist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2017 14:47:34 vasta tsitaadiga

simon26, jah palun. Kirjuta mulle, kui oled valmis loobuma.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon26
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 26.09.2017 15:28:54 vasta tsitaadiga

Müüdud icon_smile.gif

simon26 kirjutas:
Kas keegi soovib Nillkin Synthetic Fiber Case 7-euri plus post. Paar päeva proovitud. Tundub väga kvaliteetne. Müün kuna kasutan ise Pelosi ümbrist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muidumees
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2003




sõnum 27.09.2017 19:43:47 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Laadida võid iga suvalise USB pesa kaudu, Dash Charge on kiirlaadimiseks kuni 4 ampriga lihtsalt. Ilma originaallaadija (kandiline valge Oneplusi adapter) ja -kaablita (punane USB-A -> USB-C kaabel) on maksimaalne voolutugevus 2 amprit.


Spetsiaalse Quick Charge 3 adapteriga aga siiski vist ei tohi? Saan aru, et sellel Amazonil tellitud vidanal on 4 USB porti AI, kus riistvara otsustab ise kõige efektiivsema laadimisvõimsuse. Dash Charge ta muidugi ei asenda.
Need USB-C pordid aga spetsiaalsed QC3 pordid, mida kasutada ei tohi?

Pakun Oneplus 5 originaalümbrist:
https://oneplus.net/ee/oneplus-5-karbon-bumper-case

Kuna Youtube video põhjal otsusele ei jõudnud, tellisin nii Flip Coveri, Silicon Red ja selle Karbon Bumper Case.
Flip ja Red lähevad kasutusele, Karboni müüks ära. Karbon tundub väga kvaliteetne ja telefoni kaitsev aga enda käes tundub Silicone mugavam hoida.

Pakkumised ärifoorumisse: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9607523#9607523
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2017 10:09:35 vasta tsitaadiga

muidumees, tohid absoluutselt iga laadijaga laadida.
Quick Charge laadija laeb kõrgema pingega vaid siis, kui suudab suhelda laetava seadme laadimiskontrolleriga. Oneplus'i laadimiskontroller ei räägi Quick Charge keelt, seega kõrgemat pinget ei aktiveerita.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:01:18 vasta tsitaadiga

On sellele ka lahendus, kui data usage all panna korra limit lahtrisse mingi väärtus, siis jääb alatiseks dsta remaining näitama? Enne oli lahter tühi ja näitas data used. Isegi kui 0 panna siis näitab 0mb remaining. Tühjaks jätta ei luba

Edit: paistab, et vaid võrguseadete reset päästab vaid. Lepin siis olukorraga.

Mis custom rome soovitate?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manic
HV vaatleja
manic

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.10.2017 09:50:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi on juba vägisi OS 4.5.11 endale peale ka ajanud? Selles vaates ,et kas kollijutud wifi/kõne/4g kvaliteedilangusest vastavad tõele.
_________________
Heit mir, morgen dir.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 09:59:31 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi seda kiirlaadimist ka disableda saab? Kuna mul telefon nagunii iga öö laadija otsas, siis ei tea palju see aku kestvust mõjutab kui kogu aeg dash laadimist teha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.10.2017 10:05:35 vasta tsitaadiga

Sold OUT, lae muu laadija või kaabliga?
Softis sellist võimalust pole.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 10:09:09 vasta tsitaadiga

Pigem pane mingisugune taimer vahele, mis teatud ajal voolu sisse lülitab. Nii saad hommikul õigel ajal laadima sättida icon_smile.gif
https://www.gearbest.com/smart-socket-plug/pp_261565.html
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2017 17:15:53 vasta tsitaadiga

Vahet pole. Kui aku täis saab, siis lõpetab aku laadimise ja edasise särtsu võtab telefon seinast.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 15:44:58 vasta tsitaadiga

Kas see oneplusi enda laadija ja punane juhe ei peagi teistele telefonidele sobima? Proovisin galaxy A3 2017 ja laadima ei hakanud. Isegi mitte samsa enda juhtmega mitte
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 17:21:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas see oneplusi enda laadija ja punane juhe ei peagi teistele telefonidele sobima? Proovisin galaxy A3 2017 ja laadima ei hakanud. Isegi mitte samsa enda juhtmega mitte


Ma laadisin just op5 laadijaga oma SamsungS8't. No problemo.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2017 18:14:48 vasta tsitaadiga

Minul ei laadi ta ühtegi teist telefoni ega tahvlit, sh teise kaabliga. Samas akupanga laadijana toimib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2017 21:28:35 vasta tsitaadiga

Ei tea kas tänane vihmane ilm süüdi või mis aga autos tavapärases kohas hoides kadus GPS signaal pidevalt ära ja pani võssa. Kiirust näitas ka mingi metsiku viitega
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 13:12:44 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ei tea kas tänane vihmane ilm süüdi või mis aga autos tavapärases kohas hoides kadus GPS signaal pidevalt ära ja pani võssa. Kiirust näitas ka mingi metsiku viitega


Kogesin sama eile õhtu ja täna hommikul.

Ei tea kas siit läbi käinud: https://www.chrisdcmoore.co.uk/post/oneplus-analytics/
Näide küll OP2 baasil kuid suure tõenäosusega käib endiselt edasi.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 10.10.2017 16:11:03 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Ei tea kas tänane vihmane ilm süüdi või mis aga autos tavapärases kohas hoides kadus GPS signaal pidevalt ära ja pani võssa. Kiirust näitas ka mingi metsiku viitega


Kogesin sama eile õhtu ja täna hommikul.

Ei tea kas siit läbi käinud: https://www.chrisdcmoore.co.uk/post/oneplus-analytics/
Näide küll OP2 baasil kuid suure tõenäosusega käib endiselt edasi.


OP3 oli täpselt sama jama GPS-iga, OP5 vähe stabiilsem, kuid võiks palju parem olla. GPS test appiga A-gps uuendada ja cache tühjaks lasta, siis on vähe parem.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 16:32:51 vasta tsitaadiga

Kas xz1 või op5 poest võtta?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2017 07:21:10 vasta tsitaadiga

Näiteks OPO-ga Pokemon go-d mängides oli gps-i toimimine väga hea, sai isegi aru kummalpool teed kõnnid. OP3T ja OP5-ga on pidevalt üks jant, küll näitab et oled hoopis kõrval tänavas või seisad kuskil põllupeal ning vahest viskab üldse errorit.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2017 17:23:26 vasta tsitaadiga

Jumala piixus see GPS igaljuhul. Nädal aega ei olnud ühtegi häiret sellega. Nüüd waze koguaeg kisab et no gps. Maps samuti. Seistes näitab ikka kiirust jne...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.10.2017 00:45:54 vasta tsitaadiga

Tavaliselt 1+3 peal aitab asukoha välja lülitamine hetkeks või GPS Status programmi avamine. Kuu-kaks tagasi seda probleemi veel polnud, kas aja või tarkvarauuendustega tekkinud nud see probleem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 07:20:02 vasta tsitaadiga

Tegin restart ja jälle toimis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2017 20:39:11 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Ei tea kas siit läbi käinud: https://www.chrisdcmoore.co.uk/post/oneplus-analytics/
Näide küll OP2 baasil kuid suure tõenäosusega käib endiselt edasi.


OP3T oli ka olemas. Juunist praeguseni ~500mb andmeside kasutanud + igapäevaselt akut kuni 10%
Õnneks sai lihtsa adb käsuga kinni:
pm uninstall -k --user 0 net.oneplus.odm


https://www.xda-developers.com/oxygenos-is-allegedly-data-mining-personally-identifiable-information-for-analytics/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2017 20:09:23 vasta tsitaadiga

keegi sellist nahkset tagaosa pole avastanud nagu iphonele ja galaxytele Mujjo teeb?

https://valgeklaar.ee/mujjo-iphone-7-wallet-umbris/

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:09:48 vasta tsitaadiga

Keegi Oreo Betat on proovinud?
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 19:04:42 vasta tsitaadiga

kus seda pilli odavalt tellida saab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 21.10.2017 17:26:24 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
kus seda pilli odavalt tellida saab?

Elisast saad Elisa omatöötaja hinnaga, kui tead kedagi, kes Elisas töötab (kui töötaja juba oma aastast seadmete ostulimiiti ära kasutanud pole).
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 10:33:40 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi veel nii, et mõnikord poole kõne ajal teine osapool mind enam ei kuule, justkui mikrofon oleks mute peale läinud, kuigi tegelikult ei ole?
Vahel juhtub see juba kõne vastuvõtmise ajal. Taolist olukorda tuleb pigem harva ette, kuid sellegipoolest on päris frustreeriv.

_________________
Kraam müügiks
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sumer
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 10:37:18 vasta tsitaadiga

Ei ole sellist probleemi esinenud.

Küll on aga mõned korrad esinenud probleem, et kuulen enda häält kajana.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 15:33:42 vasta tsitaadiga

Kellel seda muret on et kui FB messengeris saada video sõbrale siis ise uuesti vaadates on kõik korras aga sõbra telefonis on heli distort-itud rämedalt. NAgu oleks bitrate-i vähendatud 99%.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 17:07:34 vasta tsitaadiga

FB messenger tõmbabki bitrate'i alla.
_________________
Kraam müügiks
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2017 19:23:47 vasta tsitaadiga

Kas video on messengeriga salvestatud või telefoniga varem?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 11:31:18 vasta tsitaadiga

Kõlakad käivad, et 5T tulekul.
http://www.techradar.com/news/oneplus-5t-release-date-news-and-rumors
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2017 11:36:39 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas video on messengeriga salvestatud või telefoniga varem?


Mõlemat pidi on see asi. samuti sõltumata sellest kas esi või taga kaameraga filmitud ja kas püsti või pikali kaadris.

Proovige saata kellelegi messengeris videot. kas rikub heli ära või mitte. See et video kvaliteet madalam see on loogiline jah, aga heli rikub ikka väga rämedalt ära. Eile uuendasin äppi ja siis esimene video mis saatsin tuli ilusa heliga ja siis juba üllaatusin eyt lõpuks parandatud ära, aga siis järgmine oli juba jälle ära rikutud.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 17:10:37 vasta tsitaadiga

Tuttav kaebas, et ei saanud mulle korra helistada, kuna ei hakanud pikka aega üldse kutsuma. Ise olen tähele pannud, et välja helistades läheb jupp aega ootamist, enne kui üldse kutsuma hakkab. Kellelgi ka nii teeb?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 02.11.2017 09:03:43 vasta tsitaadiga

Ricard kirjutas:
Tuttav kaebas, et ei saanud mulle korra helistada, kuna ei hakanud pikka aega üldse kutsuma. Ise olen tähele pannud, et välja helistades läheb jupp aega ootamist, enne kui üldse kutsuma hakkab. Kellelgi ka nii teeb?

Sama jama on mul olnud ka Samsungiga, tundub mingi muu viga kui otseselt OnePlus 5. Operaator mul Elisa, äkki seal ussitab, aga teada ei andnud neile, sest nende klienditeenindus on liiga kohutav ja keegi niikuionii ei tegele sellega. Ei pruugi isegi operaatoriga seotud olla.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 10:55:08 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks korraliku kolmanda tootja (Inglismaalt) 3D kaitseklaasi. Peale sõrmejäljelugeja süvendi pole kusagilt aru saada et üldse klaas peal.
Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui piisavalt huvilisi oleks siis võiks teha grupi tellimuse. Uurin postitasu välja nii kaua.

Tüki hinnaks kujuneks umbes 13 €

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 11:36:00 vasta tsitaadiga

Päris jube näeb ikkagi välja ju. icon_rolleyes.gif

Miks tehasepoolne lahendus ei sobinud?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 11:58:48 vasta tsitaadiga

See ongi OEM klaasi täpne koopia. Lihtsalt poole odavam.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 12:17:24 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen seda mis ostes peal on. Miks veel lisa klaas?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 19:04:02 vasta tsitaadiga

Keegi uurinud on, et mille pooles tulevane Oneplus 5T erineb praegusest?
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 19:57:55 vasta tsitaadiga

Uus on alati parem
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 20:24:56 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Keegi uurinud on, et mille pooles tulevane Oneplus 5T erineb praegusest?


Suuresti on ekraan uuenduseks 18:9 screen ratio.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 21:14:45 vasta tsitaadiga

Ja bezel veelgi kitsam. Samas stiilis nagu S8 või õunX. aga mitte päris nii kitsas vist.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 21:26:49 vasta tsitaadiga

Vähemalt kaob see kole kodunupp. icon_smile.gif
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 09:07:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Jumala <b>piixus</b> see GPS igaljuhul. Nädal aega ei olnud ühtegi häiret sellega. Nüüd waze koguaeg kisab et no gps. Maps samuti. Seistes näitab ikka kiirust jne...


Nüüd kuu möödas ja sama jant

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 09:47:21 vasta tsitaadiga

Ma lasin cache tühjaks ja peale seda toimib GPS veatult.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.