|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
14.10.2017 18:30:44
|
|
|
Ajasin siis 58 peale, täna hakkas jälle see jama pihta.
Uurin realcobra, lahendust.
Edit: ei aidanud.
Nüüd tekkis küsimus, nii kui ma modzilla käima ajan siis avab 3 ühe ja sama nimelist teenust firefox.exe või kui ajan modzilla night tööle siis neid teenuseid avab 5 tk ja erinevate mahtudega. On kellekil mõtteid miks?
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.10.2017 19:05:29
|
|
|
Multiprocessing. Harju ära mitme protsessiga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.10.2017 15:48:23
|
|
|
dohc-48v12, pane about:performance aadressiribale, näed otse Firefoxis sees, mis alamprotsessid loodud on.
Nende maksimaalne hulk on seadistuses kinni, ise muudetav soovi korral. Kui üks crashib, siis crashivad ainult need tabid, mis selle alamprotsessiga seotud olid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
01.11.2017 10:53:16
|
|
|
Mis on tänapäeval soovituslikuks lisaks reklaamide blokeerimiseks? ADblock plusi sai mingi ajani kasutatud, aga see ajas Linuxi all brauseri suht kooma. Mõnda aega kasutusel olnud uBlock Origin korraldab ka mingeid imelikke asju (brauseri prosekasutus põhjas ja not responding. Muidugi on mitu tabi jms, aga enne seda sellist asja ei juhtunud).
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.11.2017 11:00:39
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| hetkel ainus probleem mida ma märganud olen on see, et vahel ei taha FF käima pannes esimest korda midagi blokeerida. Peab korra F5 panema ja siis edasi töötab kenasti. |
uBlockiga sama teema, refresh aitab
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
01.11.2017 11:08:09
|
|
|
Adblockiga oli ainult 3 listi kokku ja vist 2 neist kasutuses (easylist ja eesti saitidele kohandatud...), aga nägi välja umbes nii, et hetkeks brauser lihtsalt hangus, eriti hästi näha lehe kerimisel. Pärast selle lisa eemaldamist probleem kadus. Kusjuures puudus probleem kehvema riistvaraga masinas, milles on Windows 10. uBlockiga paistab neid liste veits palju, võib seda asja uurida küll, selle puhul lihtsalt viskab prose kasutuse põhja ja jääbki sinna.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.11.2017 11:08:58
|
|
|
| Vat ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.11.2017 11:39:30
|
|
|
uBLock võimaldab kasutada tõesti paljusid liste aga vaikimisi on ainult piiratud arv neid kasutusel. Vabalt võib konflikt ka mingi muud skripti või pluginaga olla.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
01.11.2017 16:04:29
|
|
|
Pärast viimase ID-kaardi softi installimist paneb Firefox (ja Thunderbird ka) 100% crashi kui Id-kaardi lugejasse pistan. Päris peen lahendus programme sulgeda...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.11.2017 16:18:50
|
|
|
| merku kirjutas: |
Pärast viimase ID-kaardi softi installimist paneb Firefox (ja Thunderbird ka) 100% crashi kui Id-kaardi lugejasse pistan. Päris peen lahendus programme sulgeda...  |
sama siin
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
01.11.2017 17:02:44
|
|
|
| Ei tasu uuendada siis, 53 ver linux all töötab kenasti...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.11.2017 17:22:41
|
|
|
| merku kirjutas: |
Pärast viimase ID-kaardi softi installimist paneb Firefox (ja Thunderbird ka) 100% crashi kui Id-kaardi lugejasse pistan. Päris peen lahendus programme sulgeda...  |
Mul pakib FF viimased mõned nädalad pea iga päev kord-kaks pillid kotti. Vanasti käis mitu nädalat probleemivabalt. Ühesõnaga viimaste versioonidega on FF üldse ebastabiilsemaks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.11.2017 12:17:01
|
|
|
| merku kirjutas: |
Pärast viimase ID-kaardi softi installimist paneb Firefox (ja Thunderbird ka) 100% crashi kui Id-kaardi lugejasse pistan. Päris peen lahendus programme sulgeda...  |
Avastasin selle vea ka ise täna, kolleegi uuemat sorti (septembris välja antud) ID-kaarti proovides. Ta on ka siiamaani uuendamisega hädas ja nüüd ei pääsenud enam kuhugi sisse oma kaardiga. Tuli abi küsima. Viga oli aga hoopis mujal:
Probleem ilmneb juhul, kui kasutad kombinatsiooni:
Open-EID tarkvara v17.10.0.1753 + AKASA sisemine USB-lugeja (MS generic draiveriga, muud draiverit ei ole) + uuemat sorti ja uuendamist vajav ID-kaart
Kui kasutad vanemat ID-kaarti, mis uuendamist ei vaja, siis ei crashi.
Kui kasutad vanemat Open-EID softi, siis ei crashi
Kui kasutad vana Omnikey 1021 lugejat, siis ei crashi
Seda siis Firefox ESR 52.4.0 ja Windows 7 SP1 x64 peal. Proovitud mitmel sama tarkvarakombinatsiooniga masinal ja kõigil sama lugu. Kui on kaart lugejas, siis Firefox jookseb kokku käivitamisel ja kui brauser töötab enne ja siis pistad kaardi lugejasse, siis brauser crashib.
Lahenduseks oli Omnikey lugeja kasutamine.
___________________________
Lisainfoks: AKASA lugeja HW ID: VID_058F&PID_9520&REV_?0?0
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 02.11.2017 22:55:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
02.11.2017 15:11:45
|
|
|
| Broadcomi sisemine lugeja koos Broadcomi draiveriga töötab kellelgi koos Firefoxiga, saab keegi kinnitada või on see väline junn MS all ainus variant FF puhul?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
02.11.2017 17:39:02
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| merku kirjutas: |
Pärast viimase ID-kaardi softi installimist paneb Firefox (ja Thunderbird ka) 100% crashi kui Id-kaardi lugejasse pistan. Päris peen lahendus programme sulgeda...  |
Avastasin selle vea ka ise täna, kolleegi uuemat sorti (septembris välja antud) ID-kaarti proovides. Ta on ka siiamaani uuendamisega hädas ja nüüd ei pääsenud enam kuhugi sisse oma kaardiga. Tuli abi küsima. Viga oli aga hoopis mujal:
Probleem ilmneb juhul, kui kasutad kombinatsiooni:
Open-EID tarkvara v17.10.0.1753 + AKASA sisemine USB-lugeja (MS generic draiveriga, muud draiverit ei ole) + uuemat sorti ja uuendamist vajav ID-kaart
Kui kasutad vanemat ID-kaarti, mis uuendamist ei vaja, siis ei crashi.
Kui kasutad vanemat Open-EID softi, siis ei crashi
Kui kasutad vana Omnikey 1021 lugejat, siis ei crashi
Seda siis Firefox ESR 52.4.0 ja Windows 7 SP1 x64 peal. Proovitud mitmel sama tarkvarakombinatsiooniga masinal ja kõigil sama lugu. Kui on kaart lugejas, siis Firefox jookseb kokku käivitamisel ja kui brauser töötab enne ja siis pistad kaardi lugejasse, siis brauser crashib.
Lahenduseks oli Omnikey lugeja kasutamine. |
Kiidan uurimistööd!
Mul on ka sisemine kaardilugeja ja kunagi oli otsitud mingi eraldi tarkvara sellele (Alcor_SmartCardReader_1.7.34.0_Win8), sest muidu ei töötanud. Lasin selle maha ja Win pani ise peale (Microsoft Usbccid Smartcard Reader (WUDF)). Nüüd enam ei crashi, aga ID serte ikka uuendada ei saa, ütleb kohe et server ülekoormatud..
EDIT: uus id-kaardi soft on väljas ja sellega sain veidi edasi sertide uuendamisega, aga ikkagi fail (< {"APDU":"NOK","ERROR":"1f","bytes":null,"session":...)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.11.2017 23:04:18
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| No see seletab miks mul ei crashi. Kasutuses OmniKey 1021. |
Mul kodusel lauaarvutil sama. Kuna arvuti on laua all, siis on laua peal olev lugeja nagunii mugavam ja 1021 on teada ja "pommikindel" riist.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.11.2017 07:58:49
|
|
|
OK1021 on vast lihtsalt SK standard. Selle peale arendataksegi, kuna ka kõik riigiasutused on neid täis. Kunagised hanked võitnud seade.
Endal viimased aastad lauaka küljes ID-lugejaga Dell SK-3205 klaver olnud ja pole ka probleeme. Thinkpadi integreeritu toimib kah.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.11.2017 13:52:44
|
|
|
| rex kirjutas: |
| OK1021 on vast lihtsalt SK standard. Selle peale arendataksegi, kuna ka kõik riigiasutused on neid täis. Kunagised hanked võitnud seade. |
Jah, sellepärast ongi "pommikindel"
Uued 1021 lugejad ei pruugi nii kindlad enam olla, kuna samale välimusele vaatamata on sisu (st kiip) erinev: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=719088
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.11.2017 18:43:45
|
|
|
| SCR3310 lugeja toimib ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
06.11.2017 21:15:18
|
|
|
Kas praegu uusima ID softiga peaks Firefox toimima?
Kolmes eri masinas proovinud ja tulemus kõigis sama - igasugune side ID kaardiga puudub
Token Signing on kõigis lubatud, kaks tavalist Omnikey lugejat + Delli sisemine. Uuendatud ja vana mittevigase kaardiga.
Chrome's kõik toimib..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.11.2017 22:38:58
|
|
|
FF 56.0.2 (64-bit)
eID 17.10.0.1757
Töötab.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
06.11.2017 22:45:01
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
Kas praegu uusima ID softiga peaks Firefox toimima?
Kolmes eri masinas proovinud ja tulemus kõigis sama - igasugune side ID kaardiga puudub
Token Signing on kõigis lubatud, kaks tavalist Omnikey lugejat + Delli sisemine. Uuendatud ja vana mittevigase kaardiga.
Chrome's kõik toimib..
 |
FF 52.4.0 ESR (64-bit)
eID 17.10.0.1757
Sisemine kaardilugeja (seadmehaldur ütleb: "Generic PC/SC Usb Smart Card Reader")
Kõik OK (just maksin Swedis arveid).
Mul vanem ID kaart, mis ei vajanud uuendamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
06.11.2017 23:33:18
|
|
|
Hehh - nüüd sain jälile, miks mul ei toiminud. Olin seni visa järjekindlusega ID-kaardi installeris maha nokkinud valiku Paigalda legacy Firefoxi allkirjastamise ja autentimise tugi (sest milleks mul on vaja mingit vananenud legacy kraami lisaks eksole...)
Tuleb välja, et see paigaldab aga FF'le hoopis ühe lisa juurde - "PKCS11 loader", ilma milleta ei töötagi.
Tõsi küll, olen seda lisa varem ka märganud, aga arusaam oli, et see on vana värk ja nüüd asendab seda Token Signing.
ID installer ei aita ka kaasa oma sõnakasutusega - "legacy" võrdub üldiselt mulle, kui miski iganenud ja igaks-juhuks kaasa pandud asi, mida tegelikult vaja ei lähe. Tuleb välja, et hoopis hädavajalik asi
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.11.2017 17:54:07
|
|
|
Muide, ka kõige uuem Open-ID versioon on firefox killer, kui kasutusel on eelpool nimetatud trifecta. Täna sai just katsetatud. Ja ei sõltu, kas serdid on kaardil uued või vanad.
See tähendab, et kui kasutad Open-ID uusimat versiooni + sisemist ID-kaardi lugejat AKASA + uuemat sorti (juba uuendatud sertidega) ID-kaarti, siis rebane kõngeb.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
08.11.2017 12:01:36
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Muide, ka kõige uuem Open-ID versioon on firefox killer, kui kasutusel on eelpool nimetatud trifecta. Täna sai just katsetatud. Ja ei sõltu, kas serdid on kaardil uued või vanad.
See tähendab, et kui kasutad Open-ID uusimat versiooni + sisemist ID-kaardi lugejat AKASA + uuemat sorti (juba uuendatud sertidega) ID-kaarti, siis rebane kõngeb. |
On sul regulaarselt sellele arvutile ligipääs? Arendajatele kuluks abi vea kohta lisainfo hankimisel ära: https://github.com/OpenSC/OpenSC/issues/1176
|
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
11.11.2017 01:47:45
|
|
|
Peale viimast Firefoxi uuendust on brauser väga aeglaseks läinud.Laeb 400kb pilti 10 sekundit.Tegin brauserile reseti koos kõikide lisade ära keelamisega aga tulemus on NULL.
On siin midagi veel teha?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
13.11.2017 19:22:55
|
|
|
Kuna homme väljastatakse v57 ja Legacy lisade tugi lõpeb, siis veidi infot neile kellel kasutuses palju Legacy lisasi millele asendus puudub ja seega v57 peale ei plaani uuendada. Nimelt siis kuidas kinni keerata nii FF enda kui ka lisade automaatne uuendamine läbi about:config
app.update.enabled - FF enda uuendused. False peale panekul ei uuenda taustal ja saab uuendada ainult käsitsi tuues esile menüüriba vajutades ALT Klahv > Tools > About firefox > check for updates.
extensions.update.autoUpdateDefault - See kas FF uuendab taustal ise lisasi. False peale panekul tuleb käsitsi valida about:addons > paremal üleval nurgas mutrike > check for updates.
extensions.update.enabled - Eraldi valik mis kontrollib seda mida tehaks eelneva käsitsi kontrolli korral. Kui True, siis paigaldatakse kõik uuendatud lisad. Kui False, siis tekib iga uuendatud lisa juurde eraldi Update nupuke. False on soovitatav.
FF enda uuenduste kinnikeeramine ühilduvuse säilitamiseks on selge valik. Lisade uuenduste kinnikeeramine on tsipa keerulisem valik. Selgitan:
v56 toetab WebExtensions lisasi ja tehniliselt saab uuendatud lisasi kasutada koos Legact lisadega aga praktikas hakkab aja möödudes tekkima probleeme, kuna uuemad FF versioonid lisavad WebExtensions lisadele funktsionaalsust mis v56-s puudub ja seega see võib vastavad lisad kas osaliselt katki teha või mittetöötavaks muuta. Käsitsi uuendamise korral saab iga uuenduse puhul ise valida kas uuendada mingit lisa või mitte. Näiteks uue v57 ühilduva Adblock Plus 3.0 puhul on olnud palju kurtmist ja on soovitatud isegi tagasi minna Legacy versioonile. Lisaks pole kasutajaliides nii hea enam.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
14.11.2017 19:12:37
|
|
|
Uus fox lippab hästi , font on ka justkui parem, kui ennem. Kas keegi id kaarti ka on juba uuega proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
15.11.2017 02:02:44
|
|
|
Lippab hästi tõesti, kuigi FF aeglus on häirinud või on brauser aeglane tundunud ainult Maci puhul. Kuid Maci peal pole antud versiooni proovinud - eelnevalt on olnud tõsine piin. Kuid kuskil lambi artiklist loetud enamvähem 2:1 mälukasutus samade avatud tabide suhtes, Chrome vs Firefox, küll tõsi pole (ehk oleneb ka OSist).
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cannonize
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2012
|
15.11.2017 10:53:41
|
|
|
| Firefox Quantum lahendas minu skipped frames probleemi 60fps videode ja striimide puhul. Läksin kohe üle Chromelt ning ei kahetse praegu, jookseb kiirelt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.11.2017 14:46:19
|
|
|
Mul oli ühel masinal automaatne uuendus peal ja jõudis kätte see oodetud hetk. Hetkel tundub, et brauser on kiire, natukene harjumatu stiiliga... ise ütleks, et ei saa aru, miks aadressiriba ei võiks ulatuda paremalt vasaku ääreni, võtsin sealt customize'ga flexible space'i ära.
Cool on see koht, kuhu saad droppid asju, et oleks in reach, a ei vedeleks koguaeg seal, st. peidad noole taha.
Häiriv:
Classic theme restorer ei funktsioneeri ja alternatiivi pole - tabs on top häirib peamiselt
Page Info lisa ei toimi - see lasi ctrl+i comboga igalpool page info tabi avada, ka seal, kus muidu keelatud
Võiks saada keelata kõikide saitide notificationid by default, ei ole hästi aru saanud, miks ma peaks tahtma erinevate site'de notificationeid ja do not disturb keelab vaid järgmise restardini
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.11.2017 15:06:42
|
|
|
| Ei näe eriti hea välja imo.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.11.2017 16:04:26
|
|
|
Vaatasin, et teises arvutis on Master Password+ kasutusel, mis ei saagi kunagi tuge edaspidi.
Välimuse suhtes ütleks, et uus ikoon windowsis on inetum, muus osas tabs on top häirib, teised asjad tegin käepäraseks-muutsin ära (font, compact mahutavus, customize alt igast lambiasjad koristasin ära + aadressiriba max suurusega, jne.) ja ei nurise. Theme'gi on sama.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
15.11.2017 20:12:01
|
|
|
Küll see uus Firefox on ikka kole.Lausa rõve.Firefox on nüüd mingi kandiline hiidbrauser.Navigeerimise klahvid on hiigel suured.Väiksemaks keerata ei saa.Pilte laeb alla aeglaselt.Täielik peldik.Mul on lausa ahastus peal.
Ja miks enam ükski lisa ei tööta? Theme Font & Size Changer(ülivajalik lisa) näiteks ei tööta.Kõik lehed mida kuvatakse on hiigel suured.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
15.11.2017 20:17:39
|
|
|
| tsitaat: |
Navigeerimise klahvid on hiigel suured.Väiksemaks keerata ei saa.
|
Paremalt menüüst: Customize -> Density -> Compact.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
15.11.2017 20:20:56
|
|
|
Veits harjumatu on küll, aga eks läheb paremaks. Tundub kiirem küll, kui enne. Samas Maci peal tundub ikka räme ikaldus olevat, kuigi suurem testimine ootab alles ees.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
15.11.2017 20:21:17
|
|
|
| Zoig kirjutas: |
| tsitaat: |
Navigeerimise klahvid on hiigel suured.Väiksemaks keerata ei saa.
|
Paremalt menüüst: Customize -> Density -> Compact. |
Kas see on siis väike? Ma nägin seda kohe.Enne oli brauser kordades kompaktsem ikka.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.11.2017 20:44:15
|
|
|
| tsitaat: |
Pilte laeb alla aeglaselt.
|
Pole tõsi, just rõõmustasin, et see on kiiremaks läinud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.11.2017 21:02:57
|
|
|
Õudne.... kuidas nüüd TAB-d normaalseks tagasi saada? Classic theme restororer ei tööta enam
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
15.11.2017 21:14:10
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Õudne.... kuidas nüüd TAB-d normaalseks tagasi saada? Classic theme restororer ei tööta enam  |
No ma ju räägin et kõik pe.se keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.11.2017 21:42:01
|
|
|
Mnjah, ma ei tea... ma tahaks primaarselt tabid bookmarks tabi alla tuua, muu nagu nii väga ei huvita, kuigi tabid võiks madalamad ka olla ja miskit veel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.11.2017 21:44:34
|
|
|
| ei viitsi, nagu öeldakse töötavat asja ära näpi. Läks downgrade 56.x versioonile ja enam seda viga ei tee, et kui uuendus nõuab siis sellega nõus olen.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|