Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 293, 294, 295 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 31.10.2017 23:51:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, et iOS 11.2 lükkas peale just uuema Carrier paketi (EMT 30.5) ning võimalust volte aktiveerimiseks ei pakkunud.
About menüüs muidugi ka uuemat ei paku.
Tegemist 6S'ga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2017 23:53:30 vasta tsitaadiga

VoLTE täitsa töötab jah.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 09:20:56 vasta tsitaadiga

VoLTE aktiveerimine on koguaeg olemas olnud, lihtsalt see ei toiminud varem.

iOS puhul VoLTE terminit ei olegi- seal on Mobile Data options>Enable 4G> Voice & Data


LongHorn kirjutas:
Huvitav, et iOS 11.2 lükkas peale just uuema Carrier paketi (EMT 30.5) ning võimalust volte aktiveerimiseks ei pakkunud.
About menüüs muidugi ka uuemat ei paku.
Tegemist 6S'ga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 01.11.2017 09:43:04 vasta tsitaadiga

marli1,
Voice & Data > 4G ei toimi hetkel, kõned viskab madalamasse võrku. Iseteeninduses VoLTE aktiveeritud.
Data options>Enable 4G> Voice & Data <<< sellisel kujul seda üldse pole.
IMS Status <<< seda valikut pole ka siis kui vajutada Carrier peale Aboutis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 10:52:57 vasta tsitaadiga

sain tööle, telefoni restart, siis läksin mobile data menüüsse, aktiviseerisin uuesti voice ja data valiku, korraks kadus võrk, ning taastus koos sms teavitusega.

ps. töötab ilusti ka Telia Voip lauatelefonide vahel, kõne algab millisekundiga ja kuvatakse ka voip lauatelefoni kasutajanime automaatselt mobiilis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 01.11.2017 11:51:01 vasta tsitaadiga

Mul kõik tehtud, uuesti aktiveerides kadus ka korraks võrk ning taastus, kuid ilma sms'ita. Ju siis läheb aega. Ootan põnevusega igatahes, et testida.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 13:31:01 vasta tsitaadiga

Sai täna naise telefonil ka iOS 11.1 uuendus peale pandud, peale seda pakkus Carrier settings uuendust millega läks versiooninumbriks 30.1. Seejärel tekkis valik "Enable 4G --> Voice & Data" ning see aktiveerides tuli ka SMS Teliast. Katsetada ainult ei jõudnud hommikul seda, naisel nii kui nii suht savi sellest icon_razz.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 01.11.2017 15:04:07 vasta tsitaadiga

Sain ka asjas selgust peale telefoni upgrade ja downgrade tsüklit.

Nimelt 11.2 branchi pole carrier update info jõudnud.

Praegu 11.1>11.2 beta upgrades puudub VoLTE konfiguratsioon.
Ka siis kui eelnevalt 11.1's oli VoLTE aktiveeritud (mille ma sain tehtud).

Ilmselt järgmises beta versioonis on antud info üle toodud...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 21:23:31 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/O2xHowG4lkc

No see face id ikka bs. Sõrmejäljelugeja vastu ei saa. Uimane.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 01.11.2017 21:40:01 vasta tsitaadiga

No eks see tehnoloogia areneb ka edasi
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 02.11.2017 09:37:49 vasta tsitaadiga

https://www.avforums.com/review/apple-iphone-x-smartphone-mobile-phone-review.14149 - Highly recommended thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 19:04:08 vasta tsitaadiga

Pole veel eestis testida saanud kuid mujal töötas ka juba ammu ja toimib ka teistel telefonidel
Oli vist ka kohe eraldi märki näha, et volte kõne
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 19:27:00 vasta tsitaadiga

http://money.cnn.com/2017/10/31/technology/gadgets/iphone-x-first-impressions/

Videos näitab kuidas kaksikud said mõlemad oma näoga telefoni avatuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 19:55:24 vasta tsitaadiga

Siin aga ei saa https://www.youtube.com/watch?v=rFoSPZBHsmE

Sõltub kui identsed vist on...

kimi kirjutas:
http://money.cnn.com/2017/10/31/technology/gadgets/iphone-x-first-impressions/

Videos näitab kuidas kaksikud said mõlemad oma näoga telefoni avatuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 21:01:47 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Pole veel eestis testida saanud kuid mujal töötas ka juba ammu ja toimib ka teistel telefonidel
Oli vist ka kohe eraldi märki näha, et volte kõne


android näitab VoLTE kirja levipulkade juures, iOS mitte, ainus indikatsioon on kõne kiirus ja kvaliteet ning 4G märge kõne ajal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2017 22:20:34 vasta tsitaadiga

Kas teile on oluline see kiri või toimiv funktsioon?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 01:07:40 vasta tsitaadiga

Mingis Samsungi teemas kunagi kirjutati, et ülearu akusõbralik VoLTE võrreldes tavasidega ei ole, kuidas iPhone-iga kogemused?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 03.11.2017 08:24:58 vasta tsitaadiga

Eilsest hommikust peal see teenus ja mingit märkimisväärset aku õgimist pole tähendanud ehk aku kestab sama kaua. tavaline kuus siis telefoniks
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 03.11.2017 09:21:43 vasta tsitaadiga

Huvitav kas täna kuskilt X-i reaalselt ka juba saada oleks?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 03.11.2017 09:51:56 vasta tsitaadiga

IM Arvuti internetipoes pole haisugi Xist. Mis lahti?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.11.2017 10:30:42 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
IM Arvuti internetipoes pole haisugi Xist. Mis lahti?


valge klaar siis abiks icon_wink.gif https://valgeklaar.ee/iphone/iphone-x/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 13:14:06 vasta tsitaadiga

MaxPower, kas seal mitte eeltellitav pole?

Ehk reaalselt ei saagi niipea ühtegi x-i kohe kätte

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 13:16:01 vasta tsitaadiga

brigite susanne hunt sai kätte. Äkki müüb edasi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inq
HV kasutaja
Inq

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 13:30:36 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
brigite susanne hunt sai kätte. Äkki müüb edasi.


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 13:43:20 vasta tsitaadiga

omang, Telia, Elisa, ValgeKlaar ja IM Arvutid omavad kõik stokki. Tele2 kohta ei oska kommenteerida. Väidetavalt on X mudelit rohkem tulnud kui 8 launchi ajal 8'id.
acer kirjutas:
IM Arvuti internetipoes pole haisugi Xist. Mis lahti?

Im Arvutid ehitavad täiesti uut netipoodi ja vana "on-nagu-on"

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 13:47:28 vasta tsitaadiga

Telias ei näe enam üldse müügil seda
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 03.11.2017 17:16:54 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
omang, Telia, Elisa, ValgeKlaar ja IM Arvutid omavad kõik stokki. Tele2 kohta ei oska kommenteerida. Väidetavalt on X mudelit rohkem tulnud kui 8 launchi ajal 8'id.
acer kirjutas:
IM Arvuti internetipoes pole haisugi Xist. Mis lahti?

Im Arvutid ehitavad täiesti uut netipoodi ja vana "on-nagu-on"


IM ütles , et myysid hommikul ca tunniga kma 100se laadungi maha ning rohkem pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 03.11.2017 20:27:48 vasta tsitaadiga

Meie jooksukolmikud petsid X-i ära - https://m.postimees.ee/section/313/4298861?utm_source=pm&utm_medium=wallpost&utm_content=4298861&utm_campaign=fb_post
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 21:06:45 vasta tsitaadiga

Kummaline on see kilkamine Eestis ja välismaal, et mitmikud FaceID ära petavad. See oli juba keynotel teada ja ei ole midagi uut.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 21:15:20 vasta tsitaadiga

Huvitav, milles siis väljendub see superturvalisus võrreldes Touch ID-ga?
Mitmikutel on vähemalt sõrmejäljed erinevad.

sakinaga kirjutas:
Kummaline on see kilkamine Eestis ja välismaal, et mitmikud FaceID ära petavad. See oli juba keynotel teada ja ei ole midagi uut.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 21:20:36 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Huvitav, milles siis väljendub see superturvalisus võrreldes Touch ID-ga?
Mitmikutel on vähemalt sõrmejäljed erinevad.

sakinaga kirjutas:
Kummaline on see kilkamine Eestis ja välismaal, et mitmikud FaceID ära petavad. See oli juba keynotel teada ja ei ole midagi uut.
FaceID puhul on suurusjärk väiksem tõenäosus, et suvalise inimese nägu avab sinu telefoni. TouchID korral on see number 1:50000, FaceID korral 1:1000000 (keynote numbrid).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 21:30:42 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt on asi selge, samas pole kuulnud ühtegi juhtumit, kus keegi avab oma sõrmejäljega võõra telefoni.
Face ID-ga on juhtumeid küllalt.

sakinaga kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, milles siis väljendub see superturvalisus võrreldes Touch ID-ga?
Mitmikutel on vähemalt sõrmejäljed erinevad.

sakinaga kirjutas:
Kummaline on see kilkamine Eestis ja välismaal, et mitmikud FaceID ära petavad. See oli juba keynotel teada ja ei ole midagi uut.
FaceID puhul on suurusjärk väiksem tõenäosus, et suvalise inimese nägu avab sinu telefoni. TouchID korral on see number 1:50000, FaceID korral 1:1000000 (keynote numbrid).


viimati muutis Six 03.11.2017 21:31:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 21:31:09 vasta tsitaadiga

Vastupidi oli see ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 21:43:46 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Teoreetiliselt on asi selge, samas pole kuulnud ühtegi juhtumit, kus keegi avab oma sõrmejäljega võõra telefoni.
Face ID-ga on juhtumeid küllalt.

sakinaga kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, milles siis väljendub see superturvalisus võrreldes Touch ID-ga?
Mitmikutel on vähemalt sõrmejäljed erinevad.

sakinaga kirjutas:
Kummaline on see kilkamine Eestis ja välismaal, et mitmikud FaceID ära petavad. See oli juba keynotel teada ja ei ole midagi uut.
FaceID puhul on suurusjärk väiksem tõenäosus, et suvalise inimese nägu avab sinu telefoni. TouchID korral on see number 1:50000, FaceID korral 1:1000000 (keynote numbrid).
FaceID-ga on "juhtumid" mitmikud, mida keynotel mainiti. Peale mitmikute teisi juhtumeid pole, või eksin?

Või ootasite, et keynotel öeldi, et mitmikud saavad üksteise telefone lahti ja reaalsuses järsku ei saa?

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2017 23:47:46 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Teoreetiliselt on asi selge, samas pole kuulnud ühtegi juhtumit, kus keegi avab oma sõrmejäljega võõra telefoni.
Face ID-ga on juhtumeid küllalt.

Kaksiksõrmejälge raske lihtsa kaugelt otsavaatamisega leida. But there is always app for that. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 04.11.2017 08:35:56 vasta tsitaadiga

Teooria on üks asi, praktika on teine. Ma järgmisena ostan ka telefoni, kus touch id peal veel. X on iseenesest ilus ja kiire küll(demot näppides) ja pisem, kui plus suuruselt. Metall ääris on ilus nagu oli kõige esimesel mudelil.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2017 11:27:23 vasta tsitaadiga

http://mashable.com/2017/11/03/iphone-x-teardown/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 04.11.2017 11:51:50 vasta tsitaadiga

Keegi reaalselt juba X-i omab ka, kuidas isiklik kasutuskogemus on võrreldes varasemate mudelitega?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 11:52:03 vasta tsitaadiga


Link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 04.11.2017 12:48:45 vasta tsitaadiga

Sain eile enda oma kätte, väga rahul olen. Natukene põen, et 64 mudeli võtsin, kuna 4k, 60fps minutiline video kn umbes 400mb. Samas, eks peab pilve kasutama hakkama. Faceit mugav, pole kordagi nö ära tundmata jàtnud. Kaamera on tõesti väga kõva, nagu peegliga teeks pilte.
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 12:54:58 vasta tsitaadiga

Tagakaas 550 daala, deem.
Mitte, et keegi seda nimelt plaanib katki teha, aga mida hind

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 13:00:00 vasta tsitaadiga

Samsungi junnide täishind
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 13:06:02 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Samsungi junnide täishind
poolteist sinu junni hinda thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 13:08:20 vasta tsitaadiga

No mis teha. Hea asi maksabki
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 15:24:35 vasta tsitaadiga

hnz kirjutas:
Sain eile enda oma kätte, väga rahul olen. Natukene põen, et 64 mudeli võtsin, kuna 4k, 60fps minutiline video kn umbes 400mb. Samas, eks peab pilve kasutama hakkama. Faceit mugav, pole kordagi nö ära tundmata jàtnud. Kaamera on tõesti väga kõva, nagu peegliga teeks pilte.


Tagakaamera peaks ju olema iphone 8 plusiga identne...või ei?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 04.11.2017 15:46:42 vasta tsitaadiga

Näotuvastus töötas ka Windows seadmes suht hästi - Windows Hello nimeline asi mikiworldis. Mis mind häiris oli telefoni avamine autos, kui telefon asus hoidikus. Pin koodi võimaluse saamine peale näo "mitteleidmist" oli tülikas. Kas iPhone-il saab näotuvastusest sujuvamalt mööda?
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 15:51:46 vasta tsitaadiga

LeBron kirjutas:
hnz kirjutas:
Sain eile enda oma kätte, väga rahul olen. Natukene põen, et 64 mudeli võtsin, kuna 4k, 60fps minutiline video kn umbes 400mb. Samas, eks peab pilve kasutama hakkama. Faceit mugav, pole kordagi nö ära tundmata jàtnud. Kaamera on tõesti väga kõva, nagu peegliga teeks pilte.


Tagakaamera peaks ju olema iphone 8 plusiga identne...või ei?
Lainurk on identne, "tele" on X-l parem, OIS-ga ja suurema avaga (8 Plusil F2.8 ja X-l F1.7, kui ei eksi).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 15:52:24 vasta tsitaadiga

Kurat666 kirjutas:
Näotuvastus töötas ka Windows seadmes suht hästi - Windows Hello nimeline asi mikiworldis. Mis mind häiris oli telefoni avamine autos, kui telefon asus hoidikus. Pin koodi võimaluse saamine peale näo "mitteleidmist" oli tülikas. Kas iPhone-il saab näotuvastusest sujuvamalt mööda?
Miks sa arvad, et see ei tuvasta autohoidikus su nägu ära? Noh eeldusel muidugi, et see ikka on su näo poole suunatud üldse.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 04.11.2017 16:49:28 vasta tsitaadiga

Käisin ka näppimas siis seda iPhone X-i. See on ju vägagi bueno telefon. Mis mind isikult häirib, on muidugi kole väljaulatuv dual camera osa ning näotuvastuse väljalõige ekraanil. Kui oleks uut telefoni vaja, siis ostaks kindlasti X-i ära. Saab vaid kaasa tunda neile, kes on omale just mõttetu iPhone 8 ostnud. Vahel tasub ikkagi kannatlik olla.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2017 17:56:58 vasta tsitaadiga

Kui mõttekas on üldse 1000+ eur eest telefon osta. Aga jäägu see juba ostja otsustada.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 293, 294, 295 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.