Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1704, 1705, 1706 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.10.2017 22:25:18 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
indrekp kirjutas:
IconByte, esimene peaks olema olks ja teine cancel..või vastupidi, kampaania läheb peale pin sisestamist 100% kindlalt peale. Tulistan taas TV tiimile, nad on meistrid selliste asjade kirjelduse tegemata jätmisel, kuigi see kuu aega internet sama hinnaga on juba üsna pikka aega olnud ja olen seda vahel ka kasutanud ilma selliste piltideta.

Mingi aeg nägin kuskil veel, et kirjeldus puudus, aga ei tulnud selle peale, et teavitada.
Sain jutu sisust aru, et kui ühe kuu võimaluse kasutad ära, siis tulevikus on võimalik veel saada neid pakkumisi?

On olnud küll nii jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 27.10.2017 22:29:01 vasta tsitaadiga

Ilma sisu teadmata isegi ei tea kas julgeb tellida. icon_biggrin.gif
Aga Entusiast TV täitsa olemas ja samuti ka uus nuti. thumbs_up.gif

indrekp, aga seal lisainfot kirjas pole.
Lisainfo product_short_description nimega. icon_biggrin.gif
Ja kiiremat ühendust kui 12/1 siia kahjuks ei pakuta kui 4G välja arvata.


viimati muutis LongHorn 27.10.2017 22:35:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2017 22:35:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
IconByte, ega jah, iga kuu alustad soodustust ja lõpetad ning uuesti alustad, ei toimi aga kui süsteem lubab vormistada, siis on kõik õige. aastas korra võib tekkida olukord, et pakutakse poole kiiremat samahinnaga mis vana teenus on.

seeru kirjutas:
IconByte kirjutas:
indrekp kirjutas:
IconByte, esimene peaks olema olks ja teine cancel..või vastupidi, kampaania läheb peale pin sisestamist 100% kindlalt peale. Tulistan taas TV tiimile, nad on meistrid selliste asjade kirjelduse tegemata jätmisel, kuigi see kuu aega internet sama hinnaga on juba üsna pikka aega olnud ja olen seda vahel ka kasutanud ilma selliste piltideta.

Mingi aeg nägin kuskil veel, et kirjeldus puudus, aga ei tulnud selle peale, et teavitada.
Sain jutu sisust aru, et kui ühe kuu võimaluse kasutad ära, siis tulevikus on võimalik veel saada neid pakkumisi?

On olnud küll nii jah.

Selge, aitäh.


viimati muutis PlayFriik 27.10.2017 23:15:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 27.10.2017 23:10:46 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Majasisesest testimisest pole midagi vist Telias kuuldud...

Tõsi, seda võiks natuke nutikamalt testida või skriptida.
Samas testis on märksa olulisemad teemad kui telekava või mõni teksti kirje.
Su vastus näitab ilmekalt üldisemat suhtumist mis teil seal valitseb, "meil on olulisematki teha...". Süüdimatud olete seal. See pole esimene kord kui tekstide asemel on mingid koodid. Ehk et teil on suva... "Las virisevad veidi, hakka nüüd sellise pisiasja pärast end liigutama". eusa_wall.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 27.10.2017 23:16:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrekp kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Majasisesest testimisest pole midagi vist Telias kuuldud...

Tõsi, seda võiks natuke nutikamalt testida või skriptida.
Samas testis on märksa olulisemad teemad kui telekava või mõni teksti kirje.
Su vastus näitab ilmekalt üldisemat suhtumist mis teil seal valitseb, "meil on olulisematki teha...". Süüdimatud olete seal. See pole esimene kord kui tekstide asemel on mingid koodid. Ehk et teil on suva... "Las virisevad veidi, hakka nüüd sellise pisiasja pärast end liigutama". eusa_wall.gif


Eeldamine on kurjast. Point taken, kuid Eeldamine on kurjast - tuleb sisse oma arvamus, mis liigub faktiks. Apse juhtub, likvideerime.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 27.10.2017 23:21:51 vasta tsitaadiga

armjan, see pole 1. kord, rohkem nagu igaaastane probleem. Suhtumise küsimus. Lihtsalt koledad ja nõmedad on sellised "apsud".
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.10.2017 05:50:15 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
armjan, see pole 1. kord, rohkem nagu igaaastane probleem. Suhtumise küsimus. Lihtsalt koledad ja nõmedad on sellised "apsud".


ega ka viimane kord, sellepeale võd mürki võtta. ons mõtet selle kallal iriseda, et bugid tulevad ja lähevad, (viisakalt öeldud)
hakka oma tööst ja tegemistest rääkima, küllap leiab ka ilkumist selle kallal aga mis see sulle annab.
pealegi ära adresseeri mingeid vigu minu kapsaaeda, ma pole sellega vähimalgi määral seotud.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 28.10.2017 09:54:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
bladerunner kirjutas:
armjan, see pole 1. kord, rohkem nagu igaaastane probleem. Suhtumise küsimus. Lihtsalt koledad ja nõmedad on sellised "apsud".


ega ka viimane kord, sellepeale võd mürki võtta. ons mõtet selle kallal iriseda, et bugid tulevad ja lähevad, (viisakalt öeldud)
hakka oma tööst ja tegemistest rääkima, küllap leiab ka ilkumist selle kallal aga mis see sulle annab.
pealegi ära adresseeri mingeid vigu minu kapsaaeda, ma pole sellega vähimalgi määral seotud.


Sa oled juba armjan ka, et ennast puudutatuna tunned ? Või lihtsalt sinupoolne tavaline dzotile viskumine, kui keegi midagi Telia kohta negatiivset ütleb ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2017 11:04:50 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem vihkan ma seda BS kus telia tegelinskid veeretavad süü teise ettevõtte peale. Olgu see telekavade tootjad, kanalite tootjad või siis kolmandad firmad.
Olgu kasvõi Donald Trump süüdi, mina talle teenuse eest raha ei maksa icon_idea.gif
Maksan seda teliale ja minu silmis on on telia kindlasti süüdi kui kava, subtiitrid, menüüd jne on vigased

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 28.10.2017 12:10:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kõige rohkem vihkan ma seda BS kus telia tegelinskid veeretavad süü teise ettevõtte peale. Olgu see telekavade tootjad, kanalite tootjad või siis kolmandad firmad.
Olgu kasvõi Donald Trump süüdi, mina talle teenuse eest raha ei maksa icon_idea.gif
Maksan seda teliale ja minu silmis on on telia kindlasti süüdi kui kava, subtiitrid, menüüd jne on vigased
+1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.10.2017 14:15:14 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kõige rohkem vihkan ma seda BS kus telia tegelinskid veeretavad süü teise ettevõtte peale. Olgu see telekavade tootjad, kanalite tootjad või siis kolmandad firmad.
Olgu kasvõi Donald Trump süüdi, mina talle teenuse eest raha ei maksa icon_idea.gif
Maksan seda teliale ja minu silmis on on telia kindlasti süüdi kui kava, subtiitrid, menüüd jne on vigased
+1


+2

Ehk siis elementaarne, mida üks ettevõte endale lubada ei tohiks, kuid pahatihti näidatakse oma saamatuses näpuga ikka teiste peale.
Meie pole midagi teinud, teised teevad icon_neutral.gif
Ma olen seda vist ka siin teemas mitu korda maininud, et enda vajakajäämisi pole mõtet teiste kaela ajada.
Klient ostab Teenust Telialt ja Telia tegelgu oma poolt valitud probleemsete partneritega ise.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.10.2017 14:31:53 vasta tsitaadiga

See on hapu suhtumine küll. Järgmine kord kui mõnele kliendile Maci müün ja ketas vigaseks osutab saadan persse. See ju Seagate probleem !
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.10.2017 14:34:09 vasta tsitaadiga

No just. Õpi meistritelt thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.10.2017 17:37:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kõige rohkem vihkan ma seda BS kus telia tegelinskid veeretavad süü teise ettevõtte peale. Olgu see telekavade tootjad, kanalite tootjad või siis kolmandad firmad.
Olgu kasvõi Donald Trump süüdi, mina talle teenuse eest raha ei maksa icon_idea.gif
Maksan seda teliale ja minu silmis on on telia kindlasti süüdi kui kava, subtiitrid, menüüd jne on vigased


Parem mitte vihata, endal kergem.
Selgita, kuidas starman, Elisa, stv või Telia saavad epg ise koostada? Kas arvad, et programmi eest, igas kanalis, vastutavad samuti ISPd?
Siin pole mingit süü veeretamist vaid faktid, mis lihtsalt nii on! ISPd ei tooda ise TV kanaleid, nende sisu ega programme! No, ei võta sinu loogikast kinni.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 28.10.2017 18:25:49 vasta tsitaadiga

armjan, tegelikult ei huvita mind karvavõrra, kust, või kellelt Telia saab kava, subtiitrid, või kütuse oma masinaparki. Mina maksan Teliale teenuse/toote eest.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.10.2017 19:00:06 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
armjan, tegelikult ei huvita mind karvavõrra, kust, või kellelt Telia saab kava, subtiitrid, või kütuse oma masinaparki. Mina maksan Teliale teenuse/toote eest.


Mõistetav, küsimus jääb endiselt samaks. Kas olla puine ja mitte mõelda või mõelda kaasa ja saada aru, et kanaleid eo tooda isp, ükski eestis, olenemata pakkujast. On see nii olnud ja on ka edaspidi nii. Võimalus on osta kanalid ära, kuid see on selgelt ebamõistlik ootus.
Püüame parimat antud tingimustes, mõistes, et Eesti on lomp ja kanali tootjad on suured. Eesti kanalite puhul on hoobasid rohkem. Globaalsete puhul jäävad need lühikeseks. Antud mure on kõikidel pakkujatel Eestis, seda mõistad?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.10.2017 22:18:33 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Mõistetav, küsimus jääb endiselt samaks. Kas olla puine ja mitte mõelda või mõelda kaasa ja saada aru, et kanaleid eo tooda isp, ükski eestis, olenemata pakkujast. On see nii olnud ja on ka edaspidi nii. Võimalus on osta kanalid ära, kuid see on selgelt ebamõistlik ootus.
Püüame parimat antud tingimustes, mõistes, et Eesti on lomp ja kanali tootjad on suured. Eesti kanalite puhul on hoobasid rohkem. Globaalsete puhul jäävad need lühikeseks.

Lihtsalt täpsuse huvides küsin. Kidzone kanalit pidi ju Telia tootma. Nii Eesti, Läti kui Leedu jaoks. Samuti on Telia mäkerdanud mõningaid HD kanaleid SD versiooni?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 29.10.2017 00:47:22 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Selgita, kuidas starman, Elisa, stv või Telia saavad epg ise koostada?

Lugedes seda EPG teemat, jääb mulle arusaamatuks, miks (antud juhul Telia) peab Kava.ee-st saadud data üks-ühele edasi paiskama. Kui kavas on ilmne viga või saatekavamuudatus, siis võiks keegi (Teliast) need parandusel jooksvalt sisse viia. On ju olemas töötajad, kes järelvaatamise markerite eest hoolitsevad ja reklaame välja lõikavad, nad saaksid EPG-d ka muuta.

Kui nüüd on vastus, et lepingud ei luba, siis on .itt leping koostatud. Levira kanaleid vaadates on EPG peaaegu alati ajakohane, kui nt ETV-s mingi sündmuse tõttu saatekavamuudatus tehakse. Olen isegi nö lives näinud, kuidas kava muutus - lugesin EPG kava ja järsku muutusid järgnevate saadete kellaajad ja vahele tekkis erakorraline lisandus.

ZUUMis nii operatiivne see pole (45 minutit nihkes K11 hilisõhtune kava on muutmata), aga pikemalt ette teada muutused on olemas ning ajalehes trükituga kokku ei lähe.

Soome õhulevis samamoodi. Sel nädalal YLE1 hommikuse sarjakorduse asemel tuli ylimääräinen uutislähetys, uudis ise vaid mõni tund vana ja EPG-s oli muudetud. Sati peal oleva YLE kanali EPG näitas algset, muutmata kava.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 29.10.2017 06:48:17 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
ivokas kirjutas:
armjan, tegelikult ei huvita mind karvavõrra, kust, või kellelt Telia saab kava, subtiitrid, või kütuse oma masinaparki. Mina maksan Teliale teenuse/toote eest.


Mõistetav, küsimus jääb endiselt samaks. Kas olla puine ja mitte mõelda või mõelda kaasa ja saada aru, et kanaleid eo tooda isp, ükski eestis, olenemata pakkujast. On see nii olnud ja on ka edaspidi nii. Võimalus on osta kanalid ära, kuid see on selgelt ebamõistlik ootus.
Püüame parimat antud tingimustes, mõistes, et Eesti on lomp ja kanali tootjad on suured. Eesti kanalite puhul on hoobasid rohkem. Globaalsete puhul jäävad need lühikeseks. Antud mure on kõikidel pakkujatel Eestis, seda mõistad?


Otse loomulikult mõistan, juba aastaid on igakuiselt tasutud arve logiseva teenuse eest selle ilmekaks tõestuseks. Ühtlasi ostan ka õiguse väljendada oma rahulolematust. Mõistad?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.10.2017 11:56:52 vasta tsitaadiga

Jätkame siis kava teemal - Foxi kava on tunniga mööda. Kava.ee-s on kõik õige. Kes on süüdi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 29.10.2017 12:20:26 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Jätkame siis kava teemal - Foxi kava on tunniga mööda. Kava.ee-s on kõik õige. Kes on süüdi?


Sina. Jätsid boksile kellad taha keeramata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 29.10.2017 19:07:27 vasta tsitaadiga

Vabandan ette, kui asjast on juba juttu olnud või postitus vales teemas.
Mure lühidalt selline: viimane kuu aega vms on telepildi vaatamine häiritud, kui arvuti samal ajal intensiivselt netti kasutab (usenet, YT 4K, torrent).
Ka speedtest.net testimise ajal sama jama.
Spec: Motorola digiboks, Thompsoni püstimängiv ruuter, vana nutiTV + 60/10 nett mööda vaske.
Igasugu restardid läbi proovitud, kaabeldus üle kontrollitud ja testitud, abi ei miskit.
Miski kuu aega tagasi oli veel kõik jonksus, NZB klient võis uhada ~7MBps ja teleris pilt tipptopp, ka HD kanalitel.
Kuna Telia helpdesk on viimane koht, kust abi küsida, siis mõtlesin, et ehk oskab siin keski miskit tarka kosta.

Tänud juba ette abistava info eest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2017 20:13:30 vasta tsitaadiga

salusoft kirjutas:
Vabandan ette, kui asjast on juba juttu olnud või postitus vales teemas.
Mure lühidalt selline: viimane kuu aega vms on telepildi vaatamine häiritud, kui arvuti samal ajal intensiivselt netti kasutab (usenet, YT 4K, torrent).
Ka speedtest.net testimise ajal sama jama.
Spec: Motorola digiboks, Thompsoni püstimängiv ruuter, vana nutiTV + 60/10 nett mööda vaske.
Igasugu restardid läbi proovitud, kaabeldus üle kontrollitud ja testitud, abi ei miskit.
Miski kuu aega tagasi oli veel kõik jonksus, NZB klient võis uhada ~7MBps ja teleris pilt tipptopp, ka HD kanalitel.
Kuna Telia helpdesk on viimane koht, kust abi küsida, siis mõtlesin, et ehk oskab siin keski miskit tarka kosta.

Tänud juba ette abistava info eest.

Minul tekkis samasugune olukord kui muutsin 40/10 pealt interneeduse 60/10 peale. Liini parameetrid olid enne juba viletsad ja see muutis selle niigi hullemaks. Siis hakkas tõesti TV pilt hakkima ja ruudutama.
Upload muutus 10M asemel kehva kaabli pärast nii 2,5M suuruseks.
Uus kaabel parandas asja.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 29.10.2017 20:37:07 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:

Uus kaabel parandas asja.

Maja kilbist on mul aasta tagasi veetud uus kaabel (2x0,8+0,8), pikkus umbes 20m. Ei tohiks nagu liini viga olla.
Ja DL/UL on ~58/9,5 (ka töötava digiboksu puhul). Seda juba üle aasta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 29.10.2017 20:41:59 vasta tsitaadiga

Vbl hakkab see 789 surema. Kõige odavam, võta rendist ruuter prooviks ~0.1€ päev
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1704, 1705, 1706 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.