Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 545, 546, 547 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 10:10:11 vasta tsitaadiga

Sai õhtul uued Continental IceContact 2 alla krutitud, nüüd täitsa pettumus, et maa hommikul valge polnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 27.10.2017 10:41:15 vasta tsitaadiga

Mina veel talverehve alla ei pane. Sõidan ainult Tallinnas ning kui on mingid ootamatud ilmaolud, siis saab takso või bussiga ka liikuda. Novembri paljuaastane keskmine õhutemperatuur on 1,4°C (Allikas: http://www.ilmateenistus.ee/kliima/kuukokkuvotted/)
Eelmine aasta oli ka Detsembri keskmine veel pluss kraadidega. Ma ei näe põhjust, miks peaks kaks kuud asfalti kraapima.

Teine auto, millega ka maale asja on, siis sellel plaanin lume ära sulades minna neid maale vahetama. Ma eeldan, et täna lõunaks on tänavatelt juba lumi läinud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 12:19:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas inimestel pole tööd või lihtsalt võetakse vaba päev, kui on aega passida 5-6 tundi või rohkemgi rehvivahetuse järjekorras
https://tarbija24.postimees.ee/4289871/video-ja-galerii-poolesaja-autoni-ulatuvad-jarjekorrad-hoiavad-rehvivahetajaid-uleval-ka-oosel?gallery=111583&image=7253475
Ringvaates just rehvivahetaja ütles, et kuigi hetkel kiire siis see järjekord ja broneeringud kaovad võluväel, kui lumi uueks nädalaks kaob.
selle kohaga on alati komöödia kuubis. üks aasta läksin kella kuuest hommikul - järjekord oli oma 6 autot icon_biggrin.gif
aga kiiresti tegid küll. 3 meest kahe autoga

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.10.2017 12:31:47 vasta tsitaadiga

Teevad nädala-paariga endale aastapalgad ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.10.2017 13:02:04 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Sai õhtul uued Continental IceContact 2 alla krutitud, nüüd täitsa pettumus, et maa hommikul valge polnud icon_biggrin.gif

Kruttisin eile ise samad alla, eelmine aasta omad, tekkis küsimus, et mispidi ma need auto alla panema pean, mul nad esinduse poolt eraldi velgedele pandud, pöörlemissuunda rehvilt ei leidnud, on märgitud välimine külg ja selle järgi on rehvid velgedele õigesti paigaldatud, aga kuna rehvi muster ei ole päris sümmeetriline, siis ühe auto poole jooks toimib nagu "vastupidi" mustriga - sedasi mustrit vaadates veider tundus see värk, aga sõites ei täheldanud midagi, ju toimib icon_smile.gif Lisaks minu rehvidel oli kirjas, et russia-s tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 13:13:29 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
markedmen kirjutas:
Sai õhtul uued Continental IceContact 2 alla krutitud, nüüd täitsa pettumus, et maa hommikul valge polnud icon_biggrin.gif

Kruttisin eile ise samad alla, eelmine aasta omad, tekkis küsimus, et mispidi ma need auto alla panema pean, mul nad esinduse poolt eraldi velgedele pandud, pöörlemissuunda rehvilt ei leidnud, on märgitud välimine külg ja selle järgi on rehvid velgedele õigesti paigaldatud, aga kuna rehvi muster ei ole päris sümmeetriline, siis ühe auto poole jooks toimib nagu "vastupidi" mustriga - sedasi mustrit vaadates veider tundus see värk, aga sõites ei täheldanud midagi, ju toimib icon_smile.gif Lisaks minu rehvidel oli kirjas, et russia-s tehtud icon_smile.gif


Mul pandi ka eraldi velgedele ning mõtlesin kusjuures sama, et pöörlemissuunast polnud ühtki viidet. Ju siis pole tõesti vahet. Enda omad Saksamaal tehtud. Aga uskumatult vaiksed olid, kuigi ülevaadetes mainitakse, et ikka lärmab. Ju siis auto nii hästi isoleeritud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 13:16:49 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
markedmen kirjutas:
Sai õhtul uued Continental IceContact 2 alla krutitud, nüüd täitsa pettumus, et maa hommikul valge polnud icon_biggrin.gif

Kruttisin eile ise samad alla, eelmine aasta omad, tekkis küsimus, et mispidi ma need auto alla panema pean, mul nad esinduse poolt eraldi velgedele pandud, pöörlemissuunda rehvilt ei leidnud, on märgitud välimine külg ja selle järgi on rehvid velgedele õigesti paigaldatud, aga kuna rehvi muster ei ole päris sümmeetriline, siis ühe auto poole jooks toimib nagu "vastupidi" mustriga - sedasi mustrit vaadates veider tundus see värk, aga sõites ei täheldanud midagi, ju toimib icon_smile.gif Lisaks minu rehvidel oli kirjas, et russia-s tehtud icon_smile.gif


Nii nende rehvidega on tõesti - kiikad autot tagantpoolt ja sügad kukalt, et üks pool puha vastupidi pandud - pole ju kesksümmeetriast juttugi.
Aga tegelikult nii käibki ja on igati toimiv lahendus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 13:52:02 vasta tsitaadiga

Jah, mul olid mingid uniroyali suvekad ka sellised, asi selles, et teega kontakti omav pind on nii väike ja pole vahet.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 14:27:09 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Mina veel talverehve alla ei pane. Sõidan ainult Tallinnas ning kui on mingid ootamatud ilmaolud, siis saab takso või bussiga ka liikuda. Novembri paljuaastane keskmine õhutemperatuur on 1,4°C (Allikas: http://www.ilmateenistus.ee/kliima/kuukokkuvotted/)
Eelmine aasta oli ka Detsembri keskmine veel pluss kraadidega. Ma ei näe põhjust, miks peaks kaks kuud asfalti kraapima.


Miks mitte siis üldse lamelle kasutada?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.10.2017 14:28:57 vasta tsitaadiga

Sest lamell on suvel vedel ja kulub liiga palju.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 14:38:59 vasta tsitaadiga

Praegu pole suvi ka ju
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 17:29:51 vasta tsitaadiga

Siit teemast jääb mulje, et talverehvidega ca 0 kraadidega sõitmine on mingi häbiasi
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 17:59:20 vasta tsitaadiga





mustvee, avinurme. enamus sadas maha täna öösel.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 18:08:04 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Siit teemast jääb mulje, et talverehvidega ca 0 kraadidega sõitmine on mingi häbiasi

Nad ei saanud õigel ajal vahetatud ja nüüd heidivad. Keep calm and carry on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 18:30:13 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Leidsin omale liikuri, noh Norra jaoks icon_razz.gif
Küsimus suurele ringile, mis aasta ja mis kvartali pill on? On mõned erinevused aastate ja kuude kaupa thumbs_up.gif
See seal mägedest jõuab ikka üles ka minna?
DAB on?

markedmen kirjutas:
H_K kirjutas:
markedmen kirjutas:
Sai õhtul uued Continental IceContact 2 alla krutitud, nüüd täitsa pettumus, et maa hommikul valge polnud icon_biggrin.gif

Kruttisin eile ise samad alla, eelmine aasta omad, tekkis küsimus, et mispidi ma need auto alla panema pean, mul nad esinduse poolt eraldi velgedele pandud, pöörlemissuunda rehvilt ei leidnud, on märgitud välimine külg ja selle järgi on rehvid velgedele õigesti paigaldatud, aga kuna rehvi muster ei ole päris sümmeetriline, siis ühe auto poole jooks toimib nagu "vastupidi" mustriga - sedasi mustrit vaadates veider tundus see värk, aga sõites ei täheldanud midagi, ju toimib icon_smile.gif Lisaks minu rehvidel oli kirjas, et russia-s tehtud icon_smile.gif


Mul pandi ka eraldi velgedele ning mõtlesin kusjuures sama, et pöörlemissuunast polnud ühtki viidet. Ju siis pole tõesti vahet. Enda omad Saksamaal tehtud. Aga uskumatult vaiksed olid, kuigi ülevaadetes mainitakse, et ikka lärmab. Ju siis auto nii hästi isoleeritud. icon_biggrin.gif
Icecontactidel pöörlemissuunda pole jah. on sisemine ja välimine külg. Kunagi isegi kuskil kirjutati, miks selline mustrilahendus hea on.
Enda icecontactid seisavad veel garaazis. Eraldi velgi endiselt pole icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 20:53:11 vasta tsitaadiga

oisu tahab hingelt ilmselt sama lahe siksimees olla kui need hungarlased.. õnneks škoda ja lesuximehed isekeskis selliseid jaskareid ei pea.. läheks taplemiseks..

roikad said talvekad alla.
focus sai need.
https://www.rehvid24.ee/products/show/1014414
head vaiksed asfaldil. vallai lamell on nagu troll sellega võrreldes. kõigi autode rehvivahetus sh rataste keldrist tassimine, autodesse paigutamine, autode remokohta (~500m) ajamine, pärast sealt tagasi toomine ning rataste uuesti keldrisse ajamine on üks korralik tööpäev.. diiselkombo sai ka õlivahetuse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 21:02:41 vasta tsitaadiga

nael ja vaikne?
E: Vallai prott on tõesti jube tegelt kõik protid on...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:27:55 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Dogbert kirjutas:
helpless kirjutas:
Keegi mingit head autolaadijat oskab soovitada? Midagi sellist millel juhtme sisse saab "kerida".

Head on nutilaadijad, aga ma ei tea hetkel ühtegi, millel juhet sisse kerida saaks icon_rolleyes.gif.
Tänapäeval, geelakude ja mugavustega harjunud inimeste ajastul ilma nutita laadijat pole väga mõtet osta enam, juhtme kerimise probleemid on nuti ja mitte-nuti vaheliste erinevuste kõrval kööme.


https://www.shoppa.ee/p/lampa-mikro-usb-laadija-sigaretisuutajast/1378523
midagi sellist mõtlesin....
Mingit näidet oskad ka anda? icon_smile.gif

Uhh, ma mõtlesin, et auto akulaadijat tahad, autode teema nagu siin. Aga sa hoopis mobla laadijat, 12V adapterit mobla jaoks.

Kuule, kas sa tahad laadijat, millel juhe sisse annab kerida või laadijat, mis su telefoni on võimeline laadima? Sest mõlemat korraga välistavad füüsikaseadused.
Lingil olev laadija on 0,5A-ne - sellise peale hakkab minu telefoni aku vaid aeglasemalt tühjenema, mingist laadimisest pole juttugi, kui ekraan on sisse lülitatud.

Selline kokkurullitav kubemekarv lihtsalt ei saa piisavalt voolu läbi lasta. Piisava läbilaskvusega juhtmed on jämedamad ja jäigemad, neid ei anna sedasi pisikesse rulli kerida. Või kui jõudu rakendad, siis mõne korra ehk isegi õnnestub üht korralikumat juhet nii pisikeseks kokku ja lahti kerida, enne kui ta lootusetult puruks läheb.

Teine küsimus on üldse külge/sisse-ehitatud micro-USB juhtmega adapteri ostmise mõttekus ajal, kui uued telefonid tulevad USB-C pesaga. Mõttekas on osta eraldi adapter vähemalt kahe USB-A pesaga ja sinna pista tavaline korralik laadimisjuhe. Ja alla 2A väljundvõimsusega adapterit pole üldse mõtet osta. Mida rohkem, seda uhkem, aga mitte vähem kui 2A, soovitavalt 2A mõlema pesa kohta korraga. 2A-st väiksemad on rämps, millega võid vanaema nuputelefoni laadida.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 22:43:07 vasta tsitaadiga

Roigas undab nagunii nii kõvasti et ei kuule, mis väljas toimub.

iir kirjutas:
nael ja vaikne?
E: Vallai prott on tõesti jube tegelt kõik protid on...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 23:34:09 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Roigas undab nagunii nii kõvasti et ei kuule, mis väljas toimub.

iir kirjutas:
nael ja vaikne?
E: Vallai prott on tõesti jube tegelt kõik protid on...


et roigas peaks olema ilma väljalasketoruta? peukari kuut käib väga vaikselt. kõige lärmakam on 8 klapiline vabalt hingav ja nelisada tuhat läbi sõitnud diiselkombo.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.10.2017 23:52:26 vasta tsitaadiga

Mina tegelesin täna pühaduseteotusega, ja sõitsin skoodaga, rapid oli vist, diizl ja automaat (DSG?). Ehk siis juhtumisi sarjast, häda ajab härja kaevu ja libedal ajal on ka skooda auto.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2017 23:57:06 vasta tsitaadiga

neksusele talvekummi kindlaekasse panna ei passi?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.10.2017 23:59:18 vasta tsitaadiga

Pole aega mingi kumminussiga tegeleda hetkel, kui tekib, siis vahetab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 01:45:16 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Pole aega mingi kumminussiga tegeleda hetkel, kui tekib, siis vahetab.
Mis naine arvab?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 01:58:28 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Mina tegelesin täna pühaduseteotusega, ja sõitsin skoodaga, rapid oli vist, diizl ja automaat (DSG?). Ehk siis juhtumisi sarjast, häda ajab härja kaevu ja libedal ajal on ka skooda auto.


Väga nõrk. Skodamehed hoiavad siiski hea masina lippu nii kõrgel, et Lexusega sõitmiseni ei lange kunagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.10.2017 06:30:49 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Selle siis vend suvekaga Tallinnas sõitiski, seal vast mõni Lexuse takso ka ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.10.2017 09:16:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Markos kirjutas:
Pole aega mingi kumminussiga tegeleda hetkel, kui tekib, siis vahetab.
Mis naine arvab?


Naine kolis välja, Leonhardi juurde, kes sõidab Audiga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 13:26:48 vasta tsitaadiga

Kaks viimast päeva on tõestanud, et suverehvid on parimad! Alustades lumehangest Norras ja lõpetades Viljandi maakonnas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2017 13:51:03 vasta tsitaadiga

Ärge ajage seda suverehvi jama palun. Me kõik teame, et suverehvidega põmst kuidagi moodi on võimalik sõita, aga 1. see ei tee teid kõvaks meheks 2. see ei tähenda, et suverehv parem on kui talverehv 3. te annate siinsetele kasutajatele väga halba eeskuju.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 13:52:23 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Ärge ajage seda suverehvi jama palun. Me kõik teame, et suverehvidega põmst kuidagi moodi on võimalik sõita, aga 1. see ei tee teid kõvaks meheks 2. see ei tähenda, et suverehv parem on kui talverehv 3. te annate siinsetele kasutajatele väga halba eeskuju.

+ 10 C pean sõitma talverehviga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 13:54:43 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
XR kirjutas:
Ärge ajage seda suverehvi jama palun. Me kõik teame, et suverehvidega põmst kuidagi moodi on võimalik sõita, aga 1. see ei tee teid kõvaks meheks 2. see ei tähenda, et suverehv parem on kui talverehv 3. te annate siinsetele kasutajatele väga halba eeskuju.

+ 10 C pean sõitma talverehviga?
Jah, jaanipäeval peavad ka all olema igaks juhuks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 14:04:10 vasta tsitaadiga

Miks enne kohustuslikku kuupäeva kulutada rehvi ja asfalti naastudega? Seadus on täitmseks ja esimesel detsembril peab naast all olema. Lihtne
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.10.2017 14:04:46 vasta tsitaadiga

Kesk-euroopa muster väga ok ju. -21 ja edasi jääb vs päris talvekas jäigemaks.
Isegi see TM testis hästi esinenud Sava ei tundu olevat räigelt pehme.


viimati muutis Magic 28.10.2017 14:05:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 14:05:43 vasta tsitaadiga

kasuka tõmbad ka kalendri järgi selga, mitte siis, kui külm hakkab? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 14:26:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kasuka tõmbad ka kalendri järgi selga, mitte siis, kui külm hakkab? icon_lol.gif


No mõnel käib järelikult see ikka kalendri järgi. icon_smile.gif Kui kõrged ülemused kuskilt pole öelnud, et nüüd võib kasuka selga panna, siis tulebki külmetada ja käsku oodata. Oma pea on mütsi kandmiseks.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2017 14:40:30 vasta tsitaadiga

Kus siis +10 on?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 14:44:00 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Kus siis +10 on?

Rootsis täitsa suvi alles icon_eek.gif https://www.yr.no/sted/Sverige/Sk%C3%A5ne/Malm%C3%B6/
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2017 14:51:39 vasta tsitaadiga

Oisu., miks see siis üldse mainimisväärne asi on, et sa +10 kraadiga sõidad suverehvidega? Siin ikka uhkustatakse hangedega sõitmise puhul suverehvidega.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 14:59:31 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Kus siis +10 on?

No vilsandi on +8 icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 15:16:04 vasta tsitaadiga

Tõelised mehed säästavad, HinnaVaatlus ju ometi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 16:21:34 vasta tsitaadiga

ja milles see sääst seisneb? lase 12 kuud lamellidega ja värskemate vastu vaheta sügisel. saad säästu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.10.2017 16:30:08 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Ärge ajage seda suverehvi jama palun. Me kõik teame, et suverehvidega põmst kuidagi moodi on võimalik sõita, aga 1. see ei tee teid kõvaks meheks 2. see ei tähenda, et suverehv parem on kui talverehv 3. te annate siinsetele kasutajatele väga halba eeskuju.

Sul läheb kohe auto käest ära kui põllud on valged? icon_razz1.gif Kui teed on puhtad ja haardetegur piisav ning tulemas november, mil suverehv legaalne siis milles täpsemalt probleem?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 16:36:34 vasta tsitaadiga

Ei tasu vahetada jah, keegi sõidab veel tagant sisse thumbs_down.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2017 16:50:27 vasta tsitaadiga

ajuNolk, ma olen ise ka praegu korduvalt suvekaga sõitma pidanud, aga esiteks ma ei uhkusta sellega ja teiseks ma ei soovita seda kellelgi teha.
Oma sõiduoskuses olen ma kindel ja seda ma ei pea siin ka arutama.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 16:55:05 vasta tsitaadiga

siin saab kasutada jällegi seda " tahan sõita / pean sõitma " loogikat. kui ma tahan sõita, võin omale seda lõbu lubada, et ei sõida paar lumist päeva " sõidan taksoga vms käin jala.." fain aga kui peab sõitma, tasub esimesel võimalusel teha kõik toimingud k.a. rehvivahetus, et see sõitmine oleks sujuv.. nii lihtne ongi.

viie roika rehvitamine sh. vajalikud toimingud kahe rehvikomplektiga ja mingis komplektis maha/peale + ühe kuudi õlivahetus läks kokku 121€.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 17:03:37 vasta tsitaadiga

No ei lähe ju kuskile seitsmeks tunniks rehvijärjekorda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 17:12:52 vasta tsitaadiga

jah, aega küll selle asjaga
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 17:13:19 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
No ei lähe ju kuskile seitsmeks tunniks rehvijärjekorda

Tuleb õigel ajal vahetada. icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 17:14:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Maxim Puente kirjutas:
No ei lähe ju kuskile seitsmeks tunniks rehvijärjekorda

Tuleb õigel ajal vahetada. icon_cool.gif



30. novembril

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2017 18:47:26 vasta tsitaadiga

Sinised nr tuled? No nagu päriselt või...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 545, 546, 547 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.