Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 538, 539, 540 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 21:28:15 vasta tsitaadiga

Loobun, oleks mingi värskemat juustu kaasa anda siis võiks mõelda.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 21:34:09 vasta tsitaadiga

värskemad juustud on ka, aga need maksavad sama palju, kui passat doh.gif
Need ei ole kaasa andmiseks icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 22:13:42 vasta tsitaadiga

vaene!
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 22:22:01 vasta tsitaadiga

mind pakuti üle thumbs_down.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 22:43:01 vasta tsitaadiga

et teemas püsida - pilti ka on veh?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 18.10.2017 22:55:51 vasta tsitaadiga

Leiab ikka pilti
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2017 23:20:09 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 06:39:28 vasta tsitaadiga

Olen sattunud HNO küüsi icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 10:50:18 vasta tsitaadiga

Nokian Hakkapeliitta 8 versus Nokian Hakkapeliitta 9.

Milline peaks hinnavahe olema, et tasuks võtta pigem vanem mudel? Kui keegi siin suurem rehvispets, siis võiks äkki öelda, mis üleüldse aastaga muutunud on. Mõõduks siis 265/50/20
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:01:41 vasta tsitaadiga

Mustri järgi otsustades on 9 lörtsis etem. Aga ega HKPL 8 siis veel kehv pole. Head valikud mõlemad.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:08:34 vasta tsitaadiga

8 on kehv. Mul on
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2017 11:12:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

8 on kehv. Mul on



ära trolli!

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:20:45 vasta tsitaadiga

Aga nii on.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2017 11:24:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT, mis neil rehvidel viga siis on?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:27:41 vasta tsitaadiga

Ei tundu sellised, et vääriks erilist kiitust. Olin pikalt lamellide kasutaja ja eeldasin naastude kasuks paremat pidamist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:28:44 vasta tsitaadiga

Hiid, mis on hno?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 11:38:25 vasta tsitaadiga

hno= hall nobe outback
_________________
Hapud viinamarjad


viimati muutis Hiid 19.10.2017 18:57:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2017 11:41:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT, ma ei tea kus kohas sa sõitsid, aga naastud kindlasti on teatud oludes paremad. Ma ise küll eelistan lamelle, aga HKPL7 olid juba väga head, 8 on kindlasti veel paremad. Vanal autol on Continental IceContact2 ja need on ka väga head.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 12:06:27 vasta tsitaadiga

Aga sul pole ju hakka 8 olnud. Miks võtad sõna millegi üle mille suhtes sul puudub isiklik kogemus?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2017 12:09:27 vasta tsitaadiga

Anna need naastud mulle ja osta lamellid asemele, win-win ju
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 12:15:58 vasta tsitaadiga

Sa ei maksa ju. Heameelega


225/45/17 mõõt. Kes annab lamellid. Võivad ka mingi 215/50 vms olla

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 18:15:36 vasta tsitaadiga

kuulge, mis te passite, tõstke hinda nüüd icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:08:04 vasta tsitaadiga

Rahu nüüd, järgmisel kolmapäeval ilmub uus autoleht, kus on rehvitestid sees, siis ostame kõik uued rehvid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:38:52 vasta tsitaadiga

Ma panen kolmapäeval lamellid alla
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:39:19 vasta tsitaadiga

keegi mu autot nädalaks tahab? peab naastud alla laskma kruvima ja riiast tagasi sõitma ja pärast riiga mulle järgi tulema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:41:16 vasta tsitaadiga

anna priidule
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:45:02 vasta tsitaadiga

võin sellepeale mõelda
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:45:44 vasta tsitaadiga

aga auto peab terveks jääma. mitte nagu eelmine kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:46:23 vasta tsitaadiga

heh, anna priidule. see veel puuduks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:47:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
keegi mu autot nädalaks tahab? peab naastud alla laskma kruvima ja riiast tagasi sõitma ja pärast riiga mulle järgi tulema

Väga huvitav pakkumine, mulgina mõtlen omakasu peale. Mis need kuupäevad on? jõuan Eestisse 28. oktoobril.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:50:14 vasta tsitaadiga

Saab taksot see aeg sõita, kui auto käes on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:57:50 vasta tsitaadiga

vahepeal maha võib müüa?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 19:58:39 vasta tsitaadiga

kui ostja leiad, siis palun. kõik mis üle 3k, võid endale jätta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 20:19:03 vasta tsitaadiga

see mingi juust ve? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 20:19:29 vasta tsitaadiga

Passat nagunii
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 20:54:26 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kuulge, mis te passite, tõstke hinda nüüd icon_razz.gif

tõstsin icon_rolleyes.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 20:54:41 vasta tsitaadiga

tubli thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 20:58:41 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Rahu nüüd, järgmisel kolmapäeval ilmub uus autoleht, kus on rehvitestid sees, siis ostame kõik uued rehvid.


Tehnikamaailmas oli test juba täitsa olemas. Selle järgi valisin CRVle alla Yokohama IG65 naastud. Polnud küll testivõitja, aga hind ca 2x soodsam. Mälu järgi sai võitja 8.8 punkti ja Yokohama IG65 jagas 5-6 kohta 8.2 punktiga.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2017 21:05:47 vasta tsitaadiga

Kes vene keelt oskab, siis see autolehe järgmisel nädala test on siin olemas - http://www.4tochki.ru/testi-shin/brak-ne-po-raschetu-ispytanie-23-komplektov-zimnih-shin-2017
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.10.2017 08:13:10 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Rahu nüüd, järgmisel kolmapäeval ilmub uus autoleht, kus on rehvitestid sees, siis ostame kõik uued rehvid.


Tehnikamaailmas oli test juba täitsa olemas. Selle järgi valisin CRVle alla Yokohama IG65 naastud. Polnud küll testivõitja, aga hind ca 2x soodsam. Mälu järgi sai võitja 8.8 punkti ja Yokohama IG65 jagas 5-6 kohta 8.2 punktiga.


Midagi halba uute Yokohama seeriate kohta pole öelda. V905 lamell oli ka täiesti ok. Päris talveks ilmselt läheb ikka täiskomplekt Savat alla. Kui veel 1 kuu kuiva teed jõuab ka kesk-euroopa lamell ära kuluda kulumispiirini.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 09:14:26 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval lähevad tutikad Bridgestone W965 lamellid alla. Pole muid kasutanudki, head on.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 09:19:14 vasta tsitaadiga

Head vaiksed olid küll. Vist TM testi järgi sai paar aastat tagasi XI3 võetud ja need teevad rohkem häält. Pidamises vahet ei märganud. Moraal vist see, et pole mõtet uusi asju proovida. icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 09:40:02 vasta tsitaadiga

Panen järgmine kuu kui esimeste ullikeste laine on möödas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:16:22 vasta tsitaadiga

Panen ka järgmine kuu, ei viitsi seda klõbistamist kuulata liiga kaua. Lamelle ka ostma ei hakka see hooaeg, korralikud naastud olemas.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:28:16 vasta tsitaadiga

Naast on parim
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 11:30:42 vasta tsitaadiga

Seekord lamell, enne pole proovind. Eile ostsin, täna alla.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 12:59:13 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Raudselt paned kraavi

Uus küsitlus, kas kraavi sõites oli all naast või lamell. Kui mina kraavi sõitsin siis oli continentali lamell all.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 13:01:52 vasta tsitaadiga

Bridgestone lamell.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 13:04:47 vasta tsitaadiga

Te lihtsalt ei oska sõita. Ma ei ole kunagi kraavi sõitnud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2017 13:08:59 vasta tsitaadiga

Suvekatel on 3-4mm mustrit alles. Järgmise ringi jaoks pole mõtet vist alla toppida?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 538, 539, 540 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.